logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 21.02.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
21.02.2018 - 21.02.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3968
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2360
3.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1388
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1267
5.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1177
6.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1104
7.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice981
8.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.926
9.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 902
10.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha878
11.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha875
12.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš840
13.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice827
14.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.822
15.Klokan Jakub2008 Super Stars Most816
16.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.754
17.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice718
18.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.685
19.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.634
20.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha612
21.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.606
22.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.602
23.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.600
24.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.575
25.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
26.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 521
27.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.507
28.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice496
29.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.493
30.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice492
31.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.487
32.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice483
33.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.475
34.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.466
35.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.454
36.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.447
37.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 443
38.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most433
39.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.416
40.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.413
41.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš388
42.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.383
43.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.381
44.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže371
45.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha370
46.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic354
47.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA352
48.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha351
49.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha346
50.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha342
51.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice338
52.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno334
53.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.323
54.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 292
55.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha288
56.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany282
57.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem279
58.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk271
59.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.268
60.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno250
61.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA242
62.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy235
63.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha230
64.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem229
65.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.227
66.Gašparín Adam2007 Super Stars Most226
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.226
68.Škvára Kristian2008 BaC Kladno224
69.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.217
70.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
71.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.215
72.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.213
73.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.212
74.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná200
75.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná194
76.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.192
77.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
78.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
79.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.184
80.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY174
81.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem169
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice169
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.169
84.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha168
85.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
86.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha164
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
88.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav160
89.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton158
90.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.157
91.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.156
92.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most154
93.Macal Jiří2008 Super Stars Most153
94.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.152
95.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY146
96.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou141
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.141
98.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton140
99.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.138
101.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.137
102.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.130
103.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
104.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.122
105.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.118
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha118
107.Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.114
108.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň113
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou113
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže113
111.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.112
112.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.109
113.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.106
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice106
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.106
116.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.99
117.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové94
118.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.91
119.Berka Jan2007 Slavoj Podivín88
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 88
121.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice82
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem82
123.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka80
124.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš78
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
127.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.76
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice76
129.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.75
130.Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.73
131.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem72
132.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže69
133.Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.68
134.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.67
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 67
136.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.60
137.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
138.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.58
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
141.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 57
142.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná54
143.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
144.Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha50
145.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha46
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
148.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.45
149.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.44
150.Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou42
151.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.41
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.41
153.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
154.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
155.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk38
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.38
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA38
159.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.35
160.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.34
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.34
163.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.33
164.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 32
165.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany31
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice31
167.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice30
Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY30
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice30
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice30
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
173.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.29
174.Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha25
175.Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.22
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.22
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín22
180.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice19
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.19
182.Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
183.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton15
184.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 14
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha14
189.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové13
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Suchan Maytáš2008 TJ Sokol Křemže13
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.13
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most13
195.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
196.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA10
Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY10
Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem10
201.Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.9
202.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice7
203.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha5
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha5
205.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná4
208.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.3
209.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most2
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4000
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 4000
3.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2059
4.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.1819
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1677
6.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1538
7.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1453
8.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1408
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1401
10.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1364
11.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1246
12.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1088
13.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice1064
14.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1015
15.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice954
16.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha927
17.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.926
18.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.902
19.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.890
20.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.864
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 864
22.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.851
23.Klokan Jakub2008 Super Stars Most827
24.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.809
25.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.802
26.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 800
27.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice754
28.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.753
29.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.750
30.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.745
31.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.735
32.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.730
33.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice727
34.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 725
35.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.714
36.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže690
37.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.664
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA664
39.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.653
40.Gašparín Adam2007 Super Stars Most645
41.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha614
42.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA600
43.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.581
44.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most575
45.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš567
46.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha546
47.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno540
48.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.514
49.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha513
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.513
51.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice507
52.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem503
53.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.428
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem428
55.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem427
56.Škvára Kristian2008 BaC Kladno418
57.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.415
58.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany390
59.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno380
60.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.378
61.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.377
62.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.374
63.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha370
64.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice365
65.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš361
66.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.358
67.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná356
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná356
69.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.355
70.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
71.Macal Jiří2008 Super Stars Most348
72.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.342
73.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.339
74.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.327
75.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.322
76.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha317
77.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton312
78.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 310
79.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav306
80.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha292
Bříza Petr2009 SK Prosek Praha292
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha292
83.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou289
84.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA279
85.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.278
86.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice275
87.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.270
88.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.269
89.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.264
90.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.254
91.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.242
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže242
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.242
94.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most238
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.238
96.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha228
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton228
98.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové224
Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.224
100.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.206
101.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou203
102.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.201
103.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže200
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 200
105.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.192
106.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY191
107.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.175
108.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
109.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.170
110.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.168
111.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.166
112.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem164
114.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY163
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.163
116.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
117.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná156
118.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
120.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.135
121.Berka Jan2007 Slavoj Podivín128
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín128
123.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY125
124.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice120
125.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem114
126.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 100
131.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.89
132.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
134.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.87
135.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
138.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.85
139.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.84
140.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
146.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
147.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš69
148.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 68
149.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.63
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
151.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.59
152.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
153.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.50
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.50
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suchan Maytáš2008 TJ Sokol Křemže50
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice50
165.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
167.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
171.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice38
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.38
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
174.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA26
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem26
176.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
178.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha12
1.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 3176
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
3.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1304
4.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1178
5.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1154
6.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha978
7.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany929
8.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.913
9.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha892
10.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.886
11.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.791
12.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 780
13.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha751
14.Klokan Jakub2008 Super Stars Most692
15.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice688
16.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže684
17.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice653
18.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.642
19.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice636
20.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA619
21.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.613
22.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.592
23.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.574
24.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.542
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.542
26.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 534
27.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.514
28.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.506
29.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.500
30.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice488
31.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 480
32.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.474
33.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha461
34.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA448
35.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.431
36.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha430
37.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš410
38.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš390
40.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.384
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno384
42.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.374
43.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.366
44.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 362
45.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk346
46.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice327
47.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha313
48.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany306
49.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most296
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.296
51.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.290
52.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.288
53.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice280
54.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic277
55.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.274
56.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav270
57.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.258
58.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.255
59.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY251
60.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
61.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha238
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná238
63.Gašparín Adam2007 Super Stars Most236
64.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
65.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.223
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem223
67.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno218
68.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha217
69.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.214
70.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.206
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.206
72.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton196
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.196
74.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem192
75.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
76.Škvára Kristian2008 BaC Kladno178
77.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha162
78.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
80.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
82.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice142
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton142
84.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY139
85.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš138
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.138
87.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha137
88.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.136
89.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.128
90.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
91.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná125
92.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.120
94.Macal Jiří2008 Super Stars Most116
95.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.113
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA113
97.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 110
98.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.103
99.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most100
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.100
104.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha94
105.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
106.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
107.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
108.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.80
110.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.78
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.78
114.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové75
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY75
116.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton66
117.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.59
118.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.54
119.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže51
120.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice50
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk50
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Suchan Maytáš2008 TJ Sokol Křemže50
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
135.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
138.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha42
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha42
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
143.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
144.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 26
146.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice25
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.25
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 25
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice25
156.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
157.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
159.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha12
162.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA4
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1960
2.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1861
3.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1526
4.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1079
5.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1074
6.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1028
7.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1016
8.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1003
9.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice915
10.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha856
11.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha825
12.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno803
13.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most784
14.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice722
15.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.719
16.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.704
17.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice691
18.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže616
19.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha606
20.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.605
21.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.598
22.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.582
23.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš569
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.569
25.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno566
26.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha563
27.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk548
28.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha547
29.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.542
30.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha536
Portová Anna2007 Super Stars Most536
32.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň515
33.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.502
34.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most500
35.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most486
36.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice470
37.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.459
38.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.440
39.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice419
40.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton409
41.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha405
42.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice402
43.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY401
44.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic385
45.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.382
46.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY376
47.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš343
48.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.339
49.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem331
50.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.313
51.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.309
52.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha306
53.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA305
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.305
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha305
56.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.294
57.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 293
58.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem292
59.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.277
60.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.275
61.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.273
62.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.269
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha269
64.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
65.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.245
66.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha240
67.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem228
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav228
69.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.213
70.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice212
71.Hejnová Sára2007 USK Plzeň211
72.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.204
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
75.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton199
76.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
77.Čechová Tereza2008 Super Stars Most190
78.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.189
79.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.184
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš184
81.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice180
82.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton178
83.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice172
84.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš171
85.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
86.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.163
87.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.158
88.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.155
89.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.148
90.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.147
91.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.145
92.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY144
93.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.141
94.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou138
95.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno137
96.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice132
98.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka130
99.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice128
101.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem126
102.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.123
103.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka122
104.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice121
105.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
106.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha119
107.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.117
108.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.115
109.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.114
110.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň113
111.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové109
112.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
113.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha101
114.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.99
115.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA98
116.Křížková Eva2008 BaC Kladno90
117.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha89
118.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.88
120.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany85
121.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice82
122.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
123.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha77
124.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
125.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno66
126.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové64
127.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.63
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.63
129.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.62
130.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice61
131.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice58
132.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou55
133.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice54
134.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem53
135.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem51
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.51
137.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
140.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha47
141.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
142.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.44
143.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
144.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
145.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem39
146.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.38
Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
149.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha33
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
151.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany31
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.31
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany31
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.31
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice31
156.Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
157.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.29
158.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA23
159.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha22
160.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.19
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice19
164.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.18
165.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha17
166.Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 16
167.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.15
168.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
171.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
173.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná12
176.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY10
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže10
178.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
179.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná8
180.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 7
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň7
182.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
183.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice5
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha5
186.Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice4
Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
188.Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha3
Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
191.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
193.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2648
2.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany2171
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2171
4.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1624
5.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1574
6.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1514
7.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1264
8.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1227
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1227
10.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1197
11.Portová Anna2007 Super Stars Most1164
12.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most1140
13.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1090
14.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1052
15.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1000
16.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk978
17.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice951
18.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha913
19.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most903
20.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton867
21.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha863
22.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.803
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.803
24.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha764
25.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš752
26.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha739
27.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.703
28.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha702
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.702
30.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.670
31.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY654
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY654
33.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň626
34.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.620
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
36.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem617
37.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno602
38.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.592
39.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha577
40.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha568
41.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.557
42.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most550
43.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.542
44.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 534
45.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha529
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha529
47.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.517
48.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem511
49.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton509
50.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA502
51.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.492
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.492
53.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.491
54.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.477
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.477
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.477
57.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice472
58.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš450
59.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem449
60.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton448
61.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.442
62.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha402
63.Čechová Tereza2008 Super Stars Most392
64.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.379
65.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.367
66.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice366
67.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice358
68.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.354
69.Hejnová Sára2007 USK Plzeň341
70.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA334
71.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha326
72.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice316
73.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice306
74.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
75.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
76.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.292
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic292
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.292
79.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš290
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš290
81.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.266
82.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.264
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou264
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
85.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka263
86.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno258
87.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice254
88.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.247
89.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice242
90.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.239
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem239
92.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové236
93.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.234
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton234
95.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav228
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.228
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.228
98.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice206
99.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha203
100.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.202
101.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.200
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň200
104.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.189
105.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno188
107.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice175
108.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice164
110.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.160
111.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.156
112.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka154
113.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
114.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.146
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.146
116.Křížková Eva2008 BaC Kladno144
117.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha139
118.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové128
119.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem126
121.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY125
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
123.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
124.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha117
125.Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
126.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem113
127.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
128.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.100
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.100
131.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.95
132.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
133.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.89
134.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
136.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
138.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice78
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice78
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná78
142.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
143.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha68
144.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
145.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.59
Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
149.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany50
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.50
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže50
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice50
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice50
159.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
160.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
162.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
163.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
164.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.23
165.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
170.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
2.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1376
3.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1192
4.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1137
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany929
6.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha892
7.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice867
8.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha820
9.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA756
10.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže742
11.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice694
12.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most678
13.Portová Anna2007 Super Stars Most664
14.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice652
15.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha620
16.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.618
17.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno608
18.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha588
19.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 576
20.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton564
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk564
22.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 534
23.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš516
24.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice488
25.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.466
26.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton462
27.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 460
28.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most456
29.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.452
30.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha442
31.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.434
32.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
33.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.414
34.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice406
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.406
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.406
37.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.402
38.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY389
39.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.388
40.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha384
41.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice381
42.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.380
43.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno338
44.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most326
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
46.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.325
47.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš324
48.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem320
49.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.316
50.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha304
51.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.303
52.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice295
53.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA293
54.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.292
55.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic277
56.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha276
57.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY272
58.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.271
59.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.270
60.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha262
61.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
62.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem248
63.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.242
64.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice238
65.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
66.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň230
67.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav228
Hejnová Sára2007 USK Plzeň228
69.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.225
70.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
71.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
72.Čechová Tereza2008 Super Stars Most206
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice206
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.206
75.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem205
76.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.198
77.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.188
79.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.179
80.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA171
81.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.170
82.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha167
83.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton166
84.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.162
85.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.146
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.146
88.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice138
89.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno132
90.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
91.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
92.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.120
93.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY113
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.113
95.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.106
96.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
99.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.93
100.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice92
101.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
Křížková Eva2008 BaC Kladno90
103.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice88
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
105.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
107.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.75
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha75
109.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha67
110.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha63
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové63
112.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha53
113.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice52
114.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice50
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.50
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
122.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno46
124.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.43
125.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.42
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
129.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
130.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
131.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
132.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany25
Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.25
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže25
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice25
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice25
142.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha20
143.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
144.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
147.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
ČísloTurnajGPDatum
1GPE50 U11 - PrahaE5024.02.2018
21. GPB U13 - Brno - SlatinaB04.03.2018
3GPC U13- otevřený - PrahaC10.03.2018
42. GPD U13 - TepliceD24.03.2018
52. GPD U13 - LiberecD25.03.2018
6GPC U13- otevřený - KladnoC25.03.2018
72. GPC U13 - KlimkoviceC29.03.2018
8GPE50 U11 - KlimkoviceE5030.03.2018
9GPD U13 - České BudějoviceD07.04.2018
103. GPC U13 - OrlováC07.04.2018
11GPC U13 otevřený Mem. A Wankove - PlzeňC08.04.2018
12GPC U13- otevřený - BrnoC15.04.2018
13GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - RadotínE5015.04.2018
14GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
152. GPD U13 - Praha - ZMD21.04.2018
162. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
17GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
182. GPC U13 - MostC12.05.2018
19GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
20GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
21GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
22GPC U13 kvalifikační - KladnoC12.05.2018
232. GPC U13 - Praha HamrC19.05.2018
242. GPA U13 - Praha HamrA27.05.2018
25GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
26GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
27GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
28GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
292. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
30GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
313. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
32GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
33GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
34GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
35GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
36GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
37GPC U13 - MostC22.09.2018
38GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
39GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
40GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
41GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
42GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
43GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
44GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
45GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
46GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
47GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
48OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
49GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
50GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
51GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
52GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
53OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
54OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
55OP U13 - HoliceSKP03.11.2018
56OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
57GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
58OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
59OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
60GPD U13- otevřený - ProboštovD17.11.2018
61MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
62GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
63Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
64Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
65GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
66GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
67OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
68GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
69GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
70GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
71GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
72GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
73GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
74GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
75GPC U13 - LiberecC05.01.2019
76GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
77GPC U13 - BrnoC12.01.2019
78GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
79GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
80GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
81GPC U13 - OpavaC13.01.2019
82GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
83GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
841. GPA U13 - AšA27.01.2019
85GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
86GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
87GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
88GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
89GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
90GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading