logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 21.02.2019

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
21.02.2018 - 21.02.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3168
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2016
3.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1928
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1472
5.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1401
6.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1165
7.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1001
8.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem989
9.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.988
10.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 956
11.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice955
12.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.889
13.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.888
14.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.878
15.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha841
16.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha802
17.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.771
18.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.753
19.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha751
20.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.732
21.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most726
22.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.703
23.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.590
24.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.582
25.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.569
26.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.554
27.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice547
28.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice544
29.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.536
30.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 528
31.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha524
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice524
33.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice523
34.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.514
35.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.509
36.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.486
37.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.482
38.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.458
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš458
40.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 447
41.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.422
42.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.393
43.Solar Jan2005 SK Prosek Praha388
44.Kundrát David2006 Badminton VK Aš378
45.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha364
46.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže357
47.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.356
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha356
49.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany353
50.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice347
51.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.342
52.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.341
53.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.338
54.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.332
55.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.331
56.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.315
57.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.296
58.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.288
59.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.282
60.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.269
61.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice260
62.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové255
63.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice243
64.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže241
65.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.235
66.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 230
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.230
68.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha216
69.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové215
70.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.213
71.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha210
72.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš206
73.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.197
74.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.194
75.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.193
76.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most190
77.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem186
78.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice184
79.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 182
80.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.178
81.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice174
82.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice171
83.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha169
84.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
85.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.159
86.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.157
87.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice155
88.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.151
89.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka149
90.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice148
91.Klokan Jakub2008 Super Stars Most146
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš146
93.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka143
94.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.140
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže140
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
97.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín138
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA138
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice138
100.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín134
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.134
102.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice131
103.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.128
104.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.125
105.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.122
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.122
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha122
108.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.121
109.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic117
110.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.115
111.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš114
112.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.112
113.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.111
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.111
115.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.103
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno103
117.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
119.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most99
120.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha98
121.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.96
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice96
123.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.95
124.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.92
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín92
126.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.90
127.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.87
128.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 86
129.Suchopár Jan2006 Super Stars Most83
130.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.82
131.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.79
132.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.76
133.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška75
134.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.74
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 74
136.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub73
137.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic72
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice72
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
140.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.70
141.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA68
142.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš66
Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.66
144.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice64
145.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.63
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.63
148.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.62
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.62
150.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.61
151.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice60
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.60
153.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka59
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 59
155.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 57
156.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice56
157.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem55
158.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín54
159.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Vališ Jan2006 Super Stars Most52
161.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
165.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.49
166.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.48
167.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.47
168.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.46
169.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk45
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.45
171.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš44
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň44
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.44
174.Jonáš Václav2006 BaC Kladno42
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové42
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
178.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.40
179.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 39
180.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
182.Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 36
183.Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice34
184.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.32
185.Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.31
186.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.30
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
188.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA29
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk29
190.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.28
191.Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 26
192.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha25
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.25
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
201.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka22
202.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice21
203.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou20
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.20
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA20
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk20
209.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.19
210.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub18
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
213.Mrvečka Pavel2006 BK Goram Teplice, z.s.16
214.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
217.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
219.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.12
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice12
227.Gašparín Adam2007 Super Stars Most10
228.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha9
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové9
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.9
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha9
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška9
233.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha8
234.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem6
235.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem4
236.Raffay Tomáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.2
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3688
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3280
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3280
4.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1928
5.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1432
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1432
7.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1429
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1429
9.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1418
10.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1374
11.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1371
12.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1340
13.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1332
14.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1243
15.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1151
16.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1115
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1115
18.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1100
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1100
20.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1092
21.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1089
22.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1088
23.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1012
24.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.980
25.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.962
26.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha938
27.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.926
28.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha914
29.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.876
30.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.854
31.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.852
32.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.843
33.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš836
34.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.827
35.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.814
36.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.728
37.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice702
38.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice666
39.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.655
40.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.654
41.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.618
42.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.604
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha604
44.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže595
45.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice590
46.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.541
47.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.531
48.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany527
49.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 519
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 519
51.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.514
52.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice506
53.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.498
54.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice497
55.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové496
56.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.472
57.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.463
58.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.453
59.Solar Jan2005 SK Prosek Praha451
60.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.442
61.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.440
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové440
63.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha426
64.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha419
65.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.392
66.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.388
67.Kundrát David2006 Badminton VK Aš386
68.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.373
69.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha371
70.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice370
71.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.368
72.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
73.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.356
74.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.343
75.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín342
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem342
77.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice335
78.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.332
79.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže330
80.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.328
81.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice326
82.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 318
83.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.308
84.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.306
85.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA305
86.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice304
87.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.303
88.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most302
89.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.293
90.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.280
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
92.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.278
93.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.270
94.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice266
95.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.264
96.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most260
97.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice248
98.Klokan Jakub2008 Super Stars Most234
99.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš230
100.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.228
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno228
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
103.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.222
104.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 216
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.216
106.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice214
107.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav200
109.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk198
110.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA197
111.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka190
112.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA189
113.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice188
114.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.187
115.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.184
116.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín180
117.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín178
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub178
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.178
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice178
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.178
122.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.176
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 176
124.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.174
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.174
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.174
127.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most156
Suchopár Jan2006 Super Stars Most156
129.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.150
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
131.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
132.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš144
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš144
134.Jonáš Václav2006 BaC Kladno142
135.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.138
137.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže128
138.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
139.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA125
140.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš120
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš120
142.Vališ Jan2006 Super Stars Most118
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.118
144.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice114
145.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.100
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.100
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
152.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň98
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.98
154.Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.96
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.96
156.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha95
157.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.92
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.92
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha92
160.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 90
161.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice86
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
164.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín84
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice84
166.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice78
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové78
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška78
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk78
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 78
175.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.75
176.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice71
177.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha64
178.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou63
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.63
181.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany56
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.56
183.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.55
184.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY54
185.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha53
186.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha52
187.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 50
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.50
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 50
199.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice46
200.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice42
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha42
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.42
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
211.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem40
212.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
215.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka34
216.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.30
217.Gašparín Adam2007 Super Stars Most26
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha26
220.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem14
224.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3032
2.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2272
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2224
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2160
5.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1038
6.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.990
7.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha967
8.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem965
9.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.953
10.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.918
11.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.891
12.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha882
13.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.839
14.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 803
15.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha801
16.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.716
17.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.688
18.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice682
19.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha652
20.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice642
21.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.625
22.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha616
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice616
24.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.608
25.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.602
26.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.592
27.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.570
28.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice565
29.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.563
30.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice535
31.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.531
32.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha528
33.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.524
34.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.519
35.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice511
36.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.494
37.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha486
38.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
39.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže446
40.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.428
41.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
42.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice394
43.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice389
44.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.378
46.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.355
47.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové342
48.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.338
49.Solar Jan2005 SK Prosek Praha321
50.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 314
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem314
52.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.310
53.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.299
54.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem298
55.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové294
56.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany293
57.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.292
58.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice278
59.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha277
60.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA262
61.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 258
62.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.249
63.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
64.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha234
65.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín230
66.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice226
67.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže222
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.222
69.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.209
70.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.206
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš206
72.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice204
73.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.199
74.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.198
75.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice192
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
77.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.191
78.Kundrát David2006 Badminton VK Aš190
79.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.189
80.Klokan Jakub2008 Super Stars Most186
81.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.183
82.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice182
83.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš178
84.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.167
85.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.158
86.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.155
87.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice154
88.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most152
89.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.150
90.Suchopár Jan2006 Super Stars Most144
91.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín142
92.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most139
93.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín138
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
95.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice136
96.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.132
97.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice124
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.124
99.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš120
100.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA118
101.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.108
102.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.104
103.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.102
104.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
106.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
107.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.93
108.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.92
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice92
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.92
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.92
112.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic88
113.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno87
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha87
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice87
116.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
117.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.84
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín84
119.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 82
120.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
122.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.76
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.76
124.Jonáš Václav2006 BaC Kladno75
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub75
126.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice71
127.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha69
128.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 68
129.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic67
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.67
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk67
133.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.64
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.64
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice64
136.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka60
137.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš54
138.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.52
139.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 51
140.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.50
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.50
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav50
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
150.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka46
152.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha43
153.Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.42
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
158.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.41
159.Vališ Jan2006 Super Stars Most39
160.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha29
161.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
163.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha25
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA25
Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou25
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.25
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 25
174.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice24
175.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.18
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most18
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem18
179.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha17
180.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Gašparín Adam2007 Super Stars Most14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.14
187.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA13
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.13
190.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice12
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
196.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 4
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3168
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2840
3.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2152
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1992
5.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1389
6.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1362
7.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1145
8.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1127
9.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1034
10.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.950
11.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.930
12.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.915
13.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 900
14.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.879
15.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 876
16.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most848
17.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice784
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka784
19.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha776
20.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.725
21.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha713
22.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha712
23.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany678
24.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.668
25.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.641
26.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice639
27.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.629
28.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice620
29.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové604
30.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.598
31.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.582
32.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.559
33.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš556
34.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha546
35.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice528
36.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice490
37.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice479
38.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha445
39.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.440
40.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice435
41.Benediktová Klára2005 USK Plzeň432
42.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.392
43.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.390
44.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.388
45.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha385
46.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš384
47.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.380
48.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany371
49.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín364
50.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha334
51.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže318
52.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha317
53.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.316
54.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub312
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha312
56.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice305
57.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.300
58.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice295
59.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.293
60.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.292
61.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš271
62.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem270
63.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.262
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové262
65.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.258
66.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha254
67.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš253
68.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha250
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka250
70.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem246
71.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín239
72.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha235
73.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš233
74.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.227
75.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.226
76.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA224
77.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk221
78.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš218
79.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most214
80.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava206
81.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha202
82.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.201
83.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.196
84.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.189
85.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.182
86.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.181
87.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice177
88.Marková Julie2005 Start Jihlava176
89.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové173
90.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice170
92.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.166
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava166
94.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
95.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.162
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže162
97.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.158
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice158
99.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.151
100.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice149
101.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.147
102.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA146
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno146
104.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže140
105.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic137
106.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.136
107.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.134
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice134
109.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.130
110.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.128
111.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.127
112.Důrová Lucie2005 USK Plzeň125
113.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most122
114.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.121
115.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most117
116.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem114
117.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
118.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha104
119.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice101
120.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.99
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
122.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.97
123.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná96
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.96
125.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.95
126.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.93
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.93
128.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.92
Chvastková Julie2006 Start Jihlava92
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA92
131.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most90
132.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.85
133.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Portová Anna2007 Super Stars Most84
135.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.82
136.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany80
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.80
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.80
139.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové79
140.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
141.Jonášová Klára2006 BaC Kladno77
142.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.75
143.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice74
145.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.70
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno70
147.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná66
148.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.64
149.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.62
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín62
151.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš59
152.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
153.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice50
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice50
158.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.47
159.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice45
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.45
161.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem43
162.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.42
165.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem39
166.Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice37
167.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha34
Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany34
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.34
170.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.33
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice33
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.33
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.33
174.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice30
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška30
180.Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.29
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha29
182.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA28
183.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
184.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav25
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha25
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice25
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
191.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 24
192.Křížová Anna2006 Super Stars Most22
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
195.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA21
196.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.20
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice20
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.20
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 20
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 20
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
202.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice18
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha18
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 18
205.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem16
206.Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
207.Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
210.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA9
211.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha7
212.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha6
1.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3440
2.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3382
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3320
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3320
5.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2102
6.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2052
7.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1689
8.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1672
9.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1659
10.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1589
11.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1485
12.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1424
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1424
14.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1391
15.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1270
16.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1189
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1189
18.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1133
19.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1104
20.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1065
21.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice966
22.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha964
23.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.927
24.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.901
25.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš896
26.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.883
27.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha876
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha876
29.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha866
30.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany815
31.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice813
32.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.803
33.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 788
34.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.766
35.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové748
36.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.742
37.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.718
38.Benediktová Klára2005 USK Plzeň702
39.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice690
40.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice688
41.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka643
42.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha602
43.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha582
44.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem576
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem576
46.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.567
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.567
48.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha561
49.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha540
50.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.538
51.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.524
52.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín520
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín520
54.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA519
55.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha512
56.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.510
57.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice508
58.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha503
59.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.496
60.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.489
61.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.478
62.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha470
63.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.464
64.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice455
65.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.454
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice454
67.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany449
68.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA444
69.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.437
70.Marková Julie2005 Start Jihlava434
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava434
72.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha424
73.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže420
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.420
75.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.398
76.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.379
77.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.378
78.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.372
79.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.358
80.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava348
81.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.342
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
83.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové338
84.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk332
85.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš320
86.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.313
87.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub300
88.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže294
89.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.292
90.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha282
91.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš278
92.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš272
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.272
94.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.267
95.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.263
96.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most254
97.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.246
98.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.242
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno242
100.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš234
101.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
102.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice230
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice230
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.230
105.Chvastková Julie2006 Start Jihlava228
106.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
108.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice220
109.Důrová Lucie2005 USK Plzeň217
110.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.213
111.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.210
112.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.206
113.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most204
Portová Anna2007 Super Stars Most204
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most204
116.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš194
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.194
118.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice184
119.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.178
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic178
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice178
122.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže170
123.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice167
124.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.166
125.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice164
126.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most162
127.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice156
128.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice150
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
130.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.146
131.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA144
132.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.138
133.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové136
134.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.128
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.128
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.128
137.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
138.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.124
139.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
140.Jonášová Klára2006 BaC Kladno117
141.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA108
142.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany102
143.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice100
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice100
147.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem98
148.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.92
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná92
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná92
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín92
152.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice86
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno86
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
159.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.80
160.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.78
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška78
168.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.76
169.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha75
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha75
171.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.56
Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany56
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA56
174.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY54
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY54
176.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
178.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha51
179.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice50
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav50
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
188.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany46
189.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš42
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň42
Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.42
195.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA40
196.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice38
197.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
198.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha28
199.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha26
Majerová Karolína2005 Super Stars Most26
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
205.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha25
206.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 14
Křížová Anna2006 Super Stars Most14
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most3328
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3032
3.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1952
4.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1664
5.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1626
6.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1376
7.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1262
8.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1127
9.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.990
10.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.953
11.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.945
12.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.839
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 839
14.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.822
15.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
16.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice782
17.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha752
18.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.714
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice714
20.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.683
21.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka668
22.Benediktová Klára2005 USK Plzeň662
23.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.648
24.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha641
25.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.639
26.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha600
27.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.591
28.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.578
29.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha568
30.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.556
31.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice542
32.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany540
33.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most510
34.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.487
35.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš482
36.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.478
37.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice461
38.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.460
39.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice449
40.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha448
41.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice442
42.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
43.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice389
44.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.370
45.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.352
46.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.344
47.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové342
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže342
49.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha336
50.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany320
51.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.316
52.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 314
53.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.310
54.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha305
55.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice304
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.304
57.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové302
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka302
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem302
60.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha274
61.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.266
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže266
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem266
64.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA258
65.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice246
66.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha238
67.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.234
68.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.233
69.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno227
70.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.214
71.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín209
72.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.208
73.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.206
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.206
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.206
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš206
77.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk204
78.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.201
79.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.199
80.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.197
81.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.195
82.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín192
83.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA189
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.189
85.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha187
86.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most186
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
88.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha177
89.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
90.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš166
91.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic155
92.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.154
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice154
94.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.151
95.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice150
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.150
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
99.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice147
100.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava146
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava146
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.146
103.Portová Anna2007 Super Stars Most144
104.Marková Julie2005 Start Jihlava140
105.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové136
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš136
107.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub134
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha134
109.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice132
110.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
111.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
112.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
113.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
114.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové121
115.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most118
116.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.117
117.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.112
118.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Chvastková Julie2006 Start Jihlava100
120.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže94
121.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most93
122.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš90
123.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most89
124.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice88
125.Jonášová Klára2006 BaC Kladno87
126.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice86
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
128.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš84
129.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.83
130.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
131.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.76
132.Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno70
133.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.68
134.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.67
137.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná62
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná62
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín62
140.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA60
141.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha56
142.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav50
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.50
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 50
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice50
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice50
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice50
150.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice46
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice46
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
157.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška42
162.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem41
163.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
164.Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
165.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 29
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha29
167.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
168.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub25
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha25
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 25
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
177.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA18
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.18
180.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA16
181.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Křížová Anna2006 Super Stars Most14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
187.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha13
189.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA12
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš12
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice12
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.12
195.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha8
ČísloTurnajGPDatum
1GPD U15 - Český KrumlovD24.02.2018
2GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2018
31. GPB U15 - Hradec KrálovéB11.03.2018
42. GPD U15 - Liberec- VesecD17.03.2018
52. GPD U15 - Ústí nad LabemD17.03.2018
6GPC U15- otevřený - AšC24.03.2018
7GPC U15- otevřený - JihlavaC25.03.2018
82. GPC U15 - KlimkoviceC30.03.2018
9GPC U15 otevřený - PlzeňC07.04.2018
10GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
112. GPC U15 - MostC21.04.2018
12GPC U15 - Benátky nad JizerouC21.04.2018
132. GPC U15 - Český KrumlovC05.05.2018
142. GPD U15 - Praha - VinořD05.05.2018
152. GPC U15 - Praha HamrC13.05.2018
16GPC U15 kvalifikační - AšC19.05.2018
17GPC U15 - Nové Město nad MetujíC19.05.2018
18GPC U15 kvalifikační - PodivínC19.05.2018
193. GPC U15 - OpavaC20.05.2018
20GPD U15 - TáborD26.05.2018
212. GPA U15 - AšA03.06.2018
22GPD U15- otevřený - PrahaD16.06.2018
232. GPB U15 - PardubiceB01.07.2018
24GPC U15- otevřený - ŠumperkC01.09.2018
25GPC U15- dvouhry - AšC15.09.2018
26GPD U15 - StrakoniceD15.09.2018
273. GPB U15 - Praha - RadotínB16.09.2018
28GPC U15- otevřený - České BudějoviceC22.09.2018
29GPC U15- otevřený - PřerovC22.09.2018
30GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
31GPC U15 - MostC29.09.2018
32GPC U15- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
33GPC U15- otevřený - KladnoC06.10.2018
34GPC U15- kvalifikační - JihlavaC20.10.2018
35OP U15 - Karlovy VarySKP20.10.2018
36OP U15 - LiberecSKP20.10.2018
37OP U15 - KladnoSKP20.10.2018
38OP U15 - PardubiceSKP20.10.2018
39OP U15 - Český TěšínSKP20.10.2018
40GPD U15- kvalifikační - Praha - ZMD21.10.2018
41GPC U15- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
42GPD U15 - TáborD03.11.2018
43OP U15 - Praha HamrSKP03.11.2018
44OP U15 - Český krumlovSKP04.11.2018
45MČR U15 - Karlovy VaryMČR11.11.2018
46GPC U15- otevřený - České BudějoviceC24.11.2018
47GPD U15 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
48GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD24.11.2018
49GPD U15- otevřený - MostD24.11.2018
50GPC U15- otevřený - ŠumperkC24.11.2018
51Vánoční turnaj GPC U15 - KlimkoviceC25.11.2018
52GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha LužinyC01.12.2018
53GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC08.12.2018
54GPC U15- otevřený - Ridera OstravaC08.12.2018
55OP U15 - Velké PavloviceSKP15.12.2018
56GPC U15- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2018
57GPC U15 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC16.12.2018
58GPD U15 - ŠumperkD12.01.2019
59GPD U15- Praha - Praha ProsekD13.01.2019
60GPC U15 - České BudějoviceC19.01.2019
61GPC U15 - Velké PavloviceC19.01.2019
62GPC U15 - MostC19.01.2019
63GPC U15 - Ridera OstravaC19.01.2019
64GPC U15 - AšC20.01.2019
65GPC U15- otevřený - PardubiceC02.02.2019
66GPC U15- Praha - Praha HamrC02.02.2019
67GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD02.02.2019
68GPC U15 - Benátky nad JizerouC03.02.2019
691. GPA U15 - MostA10.02.2019
70GPD U15 - PlzeňD10.02.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading