logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 28.02.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
28.02.2018 - 28.02.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3968
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2360
3.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1388
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1267
5.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1177
6.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1104
7.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1038
8.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice981
9.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice913
10.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 902
11.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha878
12.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha875
13.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš840
14.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.822
15.Klokan Jakub2008 Super Stars Most816
16.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.754
17.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice718
18.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.685
19.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.678
20.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.634
21.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha612
22.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.602
23.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.600
24.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.575
25.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.553
26.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
27.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice542
28.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 521
29.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.493
30.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice492
31.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.487
32.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice483
33.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.475
34.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.466
35.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.454
36.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.447
37.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 443
38.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most433
39.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.416
40.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.413
41.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš388
42.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.383
43.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.381
44.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže371
45.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha370
46.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic354
47.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA352
48.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha351
49.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha346
50.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha342
51.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice338
52.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.334
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno334
54.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.323
55.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.302
56.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 292
57.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha288
58.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany282
59.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem279
60.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk271
61.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.268
62.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.250
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno250
64.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA242
65.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy235
66.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha230
67.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem229
68.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.227
69.Gašparín Adam2007 Super Stars Most226
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.226
71.Škvára Kristian2008 BaC Kladno224
72.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.219
73.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.217
74.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
75.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.213
76.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav210
77.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná200
78.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná194
79.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.192
80.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
81.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
82.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.182
83.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton177
84.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY174
85.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem169
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice169
87.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha168
88.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
89.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha164
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
91.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.160
92.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.157
93.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.156
94.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most154
95.Macal Jiří2008 Super Stars Most153
96.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.152
97.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY146
98.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou141
99.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton140
100.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.138
102.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.137
103.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.130
104.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
105.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.122
106.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.118
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha118
109.Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.114
110.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň113
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou113
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže113
113.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.112
114.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.109
115.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.106
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice106
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.106
118.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.99
119.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové94
120.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.91
121.Berka Jan2007 Slavoj Podivín88
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 88
123.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice82
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem82
125.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka80
126.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš78
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
129.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.76
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice76
131.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.75
132.Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.73
133.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem72
134.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže69
135.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.67
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 67
137.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
138.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.58
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
141.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 57
142.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
143.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná54
144.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.53
145.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
146.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha50
148.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha46
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
151.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.45
152.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.44
153.Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou42
154.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.41
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.41
156.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
157.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
158.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk38
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.38
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA38
162.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.35
163.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.34
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.34
166.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.33
167.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 32
168.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany31
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice31
170.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice30
Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY30
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice30
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice30
175.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.29
176.Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha25
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice25
178.Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.22
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.22
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín22
183.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice19
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.19
185.Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
186.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton15
187.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 14
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha14
192.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové13
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Suchan Maytáš2008 TJ Sokol Křemže13
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.13
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most13
198.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
199.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA10
Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY10
Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem10
204.Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.9
205.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice7
206.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha5
207.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná4
210.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most2
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4000
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 4000
3.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2059
4.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.1819
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1677
6.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1538
7.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1453
8.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1408
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1401
10.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1364
11.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1246
12.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1088
13.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice1064
14.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1015
15.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice954
16.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.931
17.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha927
18.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.926
19.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.902
20.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.890
21.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.889
22.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.888
23.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.864
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.864
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 864
26.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.851
27.Klokan Jakub2008 Super Stars Most827
28.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 800
29.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice754
30.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.750
31.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.745
32.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.735
33.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.730
34.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice727
35.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 725
36.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže690
37.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.664
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA664
39.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.653
40.Gašparín Adam2007 Super Stars Most645
41.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha614
42.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA600
43.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.581
44.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most575
45.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš567
46.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha546
47.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno540
48.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.514
49.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha513
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.513
51.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice507
52.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem503
53.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.466
54.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton462
55.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.428
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem428
57.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem427
58.Škvára Kristian2008 BaC Kladno418
59.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.415
60.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav406
61.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany390
62.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno380
63.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.378
64.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.377
65.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.374
66.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha370
67.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice365
68.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš361
69.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná356
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.356
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná356
72.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.355
73.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
74.Macal Jiří2008 Super Stars Most348
75.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.342
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.342
77.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.339
78.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.327
79.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.322
80.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha317
81.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton312
82.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 310
83.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha292
Bříza Petr2009 SK Prosek Praha292
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha292
86.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou289
87.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA279
88.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.278
89.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice275
90.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.270
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.270
92.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.269
93.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.264
94.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.254
95.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.242
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže242
97.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most238
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.238
99.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha228
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton228
101.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové224
Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.224
103.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou203
104.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.201
105.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže200
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 200
107.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.192
108.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY191
109.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.184
110.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.175
111.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
112.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.168
113.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.166
114.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem164
116.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY163
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.163
118.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná156
119.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
121.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.135
122.Berka Jan2007 Slavoj Podivín128
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín128
124.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY125
125.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice120
126.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem114
127.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice100
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
136.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.89
137.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
139.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.87
140.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
143.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.85
144.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
150.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
151.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš69
152.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 68
153.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.63
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
155.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.59
156.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
157.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.50
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.50
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suchan Maytáš2008 TJ Sokol Křemže50
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice50
169.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
171.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
175.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice38
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.38
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
178.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA26
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem26
180.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
182.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha12
1.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 3176
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
3.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1304
4.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1178
5.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1154
6.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha978
7.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany929
8.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.913
9.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha892
10.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.886
11.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.791
12.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 780
13.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.764
14.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice752
15.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha751
16.Klokan Jakub2008 Super Stars Most692
17.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže684
18.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice653
19.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.642
20.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice636
21.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA619
22.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.613
23.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.574
24.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.542
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.542
26.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 534
27.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.514
28.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.506
29.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.500
30.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice488
31.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 480
32.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.474
33.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha461
34.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA448
35.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.434
36.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.431
37.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha430
38.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav420
39.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš410
40.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.396
41.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš390
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
44.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno384
45.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice380
46.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.374
47.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.366
48.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 362
49.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk346
50.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.338
51.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice327
52.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.323
53.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha313
54.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany306
55.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most296
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.296
57.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic277
58.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.274
59.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.258
60.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.255
61.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY251
62.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton246
63.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
64.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha238
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná238
66.Gašparín Adam2007 Super Stars Most236
67.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
68.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem223
69.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno218
70.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha217
71.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.214
72.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.206
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.206
74.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem192
75.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
76.Škvára Kristian2008 BaC Kladno178
77.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha162
78.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
80.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
82.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice142
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton142
84.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY139
85.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš138
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.138
87.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha137
88.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.136
89.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.128
90.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
91.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná125
92.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.120
94.Macal Jiří2008 Super Stars Most116
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton116
96.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.113
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA113
98.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 110
99.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.103
100.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most100
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.100
105.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha94
106.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
107.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
108.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
109.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.80
111.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.78
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.78
115.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové75
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY75
117.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.59
118.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.54
119.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže51
120.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice50
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk50
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Suchan Maytáš2008 TJ Sokol Křemže50
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
138.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
141.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha42
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha42
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
146.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
147.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 26
149.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice25
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.25
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 25
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice25
159.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
160.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
162.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha12
165.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA4
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1960
2.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1861
3.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1526
4.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1079
5.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1074
6.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1028
7.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1016
8.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1003
9.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice915
10.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha856
11.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha825
12.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno803
13.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most784
14.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.765
15.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice722
16.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.704
17.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice691
18.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.690
19.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.686
20.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk668
21.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže616
22.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha606
23.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.605
24.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.598
25.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš569
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.569
27.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno566
28.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha563
29.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha547
30.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.542
32.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice539
33.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha536
Portová Anna2007 Super Stars Most536
35.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň515
36.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most500
37.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most486
38.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice470
39.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.459
40.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton409
41.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha405
42.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice402
43.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY401
44.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic385
45.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.382
46.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY376
47.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.371
48.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš343
49.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.339
50.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem331
51.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.313
52.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha306
53.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA305
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.305
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha305
56.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.294
57.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 293
58.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem292
59.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav278
60.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.277
61.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.275
62.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.273
63.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.269
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha269
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton269
66.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
67.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.245
68.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton243
69.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha240
70.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem228
71.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.213
72.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice212
73.Hejnová Sára2007 USK Plzeň211
74.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.204
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
77.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
78.Čechová Tereza2008 Super Stars Most190
79.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.189
80.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.184
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš184
82.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice180
83.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice172
84.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice171
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš171
86.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
87.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.163
88.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.158
89.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.155
90.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.148
91.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.147
92.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.145
93.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY144
94.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.141
95.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou138
96.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno137
97.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice132
99.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka130
100.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice128
102.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem126
103.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.123
104.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka122
105.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
106.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha119
107.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.117
108.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.115
109.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.114
110.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň113
111.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové109
112.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
113.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha101
114.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
115.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.99
116.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA98
117.Křížková Eva2008 BaC Kladno90
118.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha89
119.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.88
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.88
122.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany85
123.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice82
124.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha77
125.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
126.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.71
127.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno66
128.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové64
129.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.63
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.63
131.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.62
132.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice61
133.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice58
134.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou55
135.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice54
136.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem53
137.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem51
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.51
139.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
143.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
144.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha47
145.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
146.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.44
147.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
148.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
149.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem39
150.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
152.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha33
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
154.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany31
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.31
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany31
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.31
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice31
159.Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
160.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.29
161.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice25
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.25
Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
165.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA23
166.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha22
167.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.19
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice19
171.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.18
172.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha17
173.Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 16
174.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.15
175.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
178.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
180.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná12
183.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY10
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže10
185.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
186.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná8
187.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 7
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň7
189.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
190.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice5
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha5
193.Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice4
Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
195.Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha3
Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
198.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
200.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2648
2.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany2171
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2171
4.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1624
5.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1574
6.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1514
7.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1264
8.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1227
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1227
10.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1197
11.Portová Anna2007 Super Stars Most1164
12.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most1140
13.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1090
14.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1052
15.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1000
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1000
17.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice951
18.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha913
19.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most903
20.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton867
21.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha863
22.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.803
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.803
24.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha764
25.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš752
26.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha739
27.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.714
28.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.703
29.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha702
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.702
31.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.670
32.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.664
33.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY654
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY654
35.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.642
36.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň626
37.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
38.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem617
39.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno602
40.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton598
41.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton581
42.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha577
43.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha568
44.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.564
45.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.557
46.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most550
47.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 534
48.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha529
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha529
50.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.517
51.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem511
52.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA502
53.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.492
54.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.491
55.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.477
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.477
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.477
58.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice472
59.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.450
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.450
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš450
62.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem449
63.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.442
64.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice406
65.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha402
66.Čechová Tereza2008 Super Stars Most392
67.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.379
68.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav378
69.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.367
70.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice366
71.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice358
72.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.354
73.Hejnová Sára2007 USK Plzeň341
74.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA334
75.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha326
76.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice316
77.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
78.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
79.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.292
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic292
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.292
82.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš290
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš290
84.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.266
85.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.264
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou264
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
88.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka263
89.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno258
90.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice254
91.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.247
92.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice242
93.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.239
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem239
95.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové236
96.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.234
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton234
98.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.228
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.228
100.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice206
101.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha203
102.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.202
103.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň200
104.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.189
105.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno188
107.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice175
108.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice164
110.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.160
111.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.156
112.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka154
113.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
114.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.146
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.146
116.Křížková Eva2008 BaC Kladno144
117.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha139
118.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové128
119.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem126
121.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY125
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
123.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
124.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha117
125.Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
126.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem113
127.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
128.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice100
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.100
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.100
136.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.95
137.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
138.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.89
139.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
141.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
143.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice78
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice78
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná78
147.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
148.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha68
149.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
150.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.59
Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
154.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany50
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.50
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže50
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice50
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice50
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
166.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
167.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
169.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
170.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
171.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.23
172.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
177.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
2.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1376
3.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1192
4.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1137
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany929
6.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha892
7.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice867
8.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha820
9.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA756
10.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže742
11.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk736
12.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice694
13.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most678
14.Portová Anna2007 Super Stars Most664
15.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice652
16.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha620
17.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.618
18.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno608
19.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha588
20.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 576
21.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton570
22.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton564
23.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 534
24.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš516
25.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.506
26.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice488
27.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.470
28.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.466
29.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 460
30.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most456
31.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.452
32.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha442
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.442
34.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
35.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.414
36.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice406
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.406
38.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.402
39.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY389
40.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.388
41.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha384
42.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice381
43.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.380
44.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav378
45.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno338
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice338
47.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most326
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
49.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.325
50.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš324
51.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem320
52.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.316
53.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha304
54.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.303
55.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice295
56.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA293
57.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.292
58.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic277
59.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha276
60.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY272
61.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.271
62.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha262
63.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.258
64.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice256
65.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
66.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem248
67.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.242
68.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
69.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň230
70.Hejnová Sára2007 USK Plzeň228
71.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.225
72.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
73.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton216
74.Čechová Tereza2008 Super Stars Most206
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.206
76.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem205
77.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.198
78.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.188
80.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.179
81.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA171
82.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.170
83.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha167
84.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.162
85.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
86.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.146
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.146
89.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice138
90.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno132
91.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
92.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
93.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.120
94.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY113
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.113
96.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.106
97.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
101.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.93
102.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice92
103.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
Křížková Eva2008 BaC Kladno90
105.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice88
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
107.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
109.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.75
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha75
111.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha67
112.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha63
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové63
114.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha53
115.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice52
116.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice50
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice50
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.50
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
126.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno46
128.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.43
129.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.42
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
133.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
134.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
135.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
136.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany25
Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.25
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže25
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice25
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice25
146.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha20
147.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
148.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
151.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
ČísloTurnajGPDatum
11. GPB U13 - Brno - SlatinaB04.03.2018
2GPC U13- otevřený - PrahaC10.03.2018
32. GPD U13 - TepliceD24.03.2018
42. GPD U13 - LiberecD25.03.2018
5GPC U13- otevřený - KladnoC25.03.2018
62. GPC U13 - KlimkoviceC29.03.2018
7GPE50 U11 - KlimkoviceE5030.03.2018
8GPD U13 - České BudějoviceD07.04.2018
93. GPC U13 - OrlováC07.04.2018
10GPC U13 otevřený Mem. A Wankove - PlzeňC08.04.2018
11GPC U13- otevřený - BrnoC15.04.2018
12GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - RadotínE5015.04.2018
13GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
142. GPD U13 - Praha - ZMD21.04.2018
152. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
16GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
172. GPC U13 - MostC12.05.2018
18GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
19GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
20GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
21GPC U13 kvalifikační - KladnoC12.05.2018
222. GPC U13 - Praha HamrC19.05.2018
232. GPA U13 - Praha HamrA27.05.2018
24GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
25GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
26GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
27GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
282. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
29GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
303. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
31GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
32GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
33GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
34GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
35GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
36GPC U13 - MostC22.09.2018
37GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
38GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
39GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
40GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
41GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
42GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
43GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
44GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
45GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
46GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
47OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
48GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
49GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
50GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
51GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
52OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
53OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
54OP U13 - HoliceSKP03.11.2018
55OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
56GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
57OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
58OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
59GPD U13- otevřený - ProboštovD17.11.2018
60MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
61GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
62Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
63Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
64GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
65GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
66OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
67GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
68GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
69GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
70GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
71GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
72GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
73GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
74GPC U13 - LiberecC05.01.2019
75GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
76GPC U13 - BrnoC12.01.2019
77GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
78GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
79GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
80GPC U13 - OpavaC13.01.2019
81GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
82GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
831. GPA U13 - AšA27.01.2019
84GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
85GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
86GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
87GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
88GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
89GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
90GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading