logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 28.02.2019

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
28.02.2018 - 28.02.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3168
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2016
3.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1928
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1472
5.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1401
6.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1165
7.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1125
8.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1001
9.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem989
10.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.988
11.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 956
12.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice955
13.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.889
14.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.888
15.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.878
16.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most826
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha826
18.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice825
19.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha802
20.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.771
21.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.770
22.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.753
23.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 728
24.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.703
25.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.642
26.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.641
27.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 625
28.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice614
29.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.608
30.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.590
31.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.581
32.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha568
33.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.554
34.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice547
35.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.532
36.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice524
37.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.519
38.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš516
39.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.514
40.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.505
41.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice487
42.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.482
43.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.458
44.Kundrát David2006 Badminton VK Aš424
45.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.422
46.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha410
47.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha406
48.Solar Jan2005 SK Prosek Praha388
49.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže373
50.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.356
51.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany353
52.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.352
53.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.351
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.351
55.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.346
56.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.341
57.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.332
58.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové321
59.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.296
60.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.288
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.288
62.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha280
63.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.264
64.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice260
65.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže258
66.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha257
67.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.256
68.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 252
69.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové245
70.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice243
71.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.215
72.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.213
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha213
74.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.209
75.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš206
76.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.197
77.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most194
78.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.193
79.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.186
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem186
81.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice184
82.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 182
83.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.178
Klokan Jakub2008 Super Stars Most178
85.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice174
86.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.172
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.172
88.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice171
89.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA159
90.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.158
91.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.157
92.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice155
93.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.150
94.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka149
95.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice148
96.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš146
97.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.145
98.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka143
99.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno141
100.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže140
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
102.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš139
103.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín138
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice138
105.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.136
106.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín134
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.134
108.Suchopár Jan2006 Super Stars Most133
109.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice131
110.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most129
111.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.125
112.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.122
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha122
114.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.121
115.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic117
116.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.115
117.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem113
118.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.112
119.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.111
120.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.103
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.103
122.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.102
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 102
Vališ Jan2006 Super Stars Most102
125.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
127.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.99
128.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha98
129.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.96
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice96
131.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.92
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín92
133.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.90
134.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha88
135.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.87
136.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 86
137.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.82
138.Jonáš Václav2006 BaC Kladno80
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 80
140.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.79
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 79
142.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.78
143.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.76
144.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška75
145.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.74
146.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub73
147.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic72
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 72
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice72
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
151.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most70
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.70
153.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň69
154.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA68
155.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.66
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš66
Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.66
158.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.65
159.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.63
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.63
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha63
163.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.62
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.62
165.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice60
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.60
167.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka59
168.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice56
169.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín54
170.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.52
171.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš50
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
175.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.48
176.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.47
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 47
178.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.46
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice46
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY46
181.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk45
182.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš44
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.44
184.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové42
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
187.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
189.Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 36
190.Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice34
191.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.32
192.Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.31
193.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.30
194.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA29
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk29
196.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.28
197.Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 26
198.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.25
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
206.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 23
207.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka22
208.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice21
209.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY20
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou20
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.20
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA20
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk20
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most20
218.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.19
219.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub18
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
221.Mrvečka Pavel2006 BK Goram Teplice, z.s.16
222.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
224.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
226.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.12
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice12
234.Gašparín Adam2007 Super Stars Most10
235.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha9
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové9
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.9
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha9
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška9
240.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha8
241.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem6
242.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem4
243.Raffay Tomáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.2
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3688
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3280
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3280
4.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1928
5.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1432
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1432
7.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1429
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1429
9.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1418
10.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1374
11.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1371
12.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1340
13.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1332
14.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1243
15.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1200
16.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1151
17.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1115
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1115
19.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1100
20.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1092
21.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1089
22.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1088
23.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1080
24.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1012
25.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha1000
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1000
27.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.988
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.988
29.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.962
30.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.950
31.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.926
32.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.865
33.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.863
34.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice862
35.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš858
36.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.854
37.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice788
38.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.748
39.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.728
40.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice727
41.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.680
42.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice666
43.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.655
44.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.654
45.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha650
46.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
47.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.629
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.629
49.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice628
50.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže617
51.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha614
52.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.581
53.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 571
54.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové558
55.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 553
56.Solar Jan2005 SK Prosek Praha551
57.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.541
58.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha540
59.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany506
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.506
61.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové496
62.Kundrát David2006 Badminton VK Aš486
63.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.464
64.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.463
65.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.453
66.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha449
67.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.440
68.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.420
69.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most406
70.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.393
71.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.392
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže392
73.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.388
74.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA371
75.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice370
76.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.356
77.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.346
78.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.343
79.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín342
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem342
81.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice335
82.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno328
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.328
84.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice326
85.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
86.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 318
87.Klokan Jakub2008 Super Stars Most308
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.308
89.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most306
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.306
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
92.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice304
93.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.303
94.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.287
95.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.280
96.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.278
97.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice266
98.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.264
99.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most260
100.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA257
101.Suchopár Jan2006 Super Stars Most256
102.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.250
103.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice248
104.Jonáš Václav2006 BaC Kladno242
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.242
106.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš230
107.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.228
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
109.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.226
110.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.222
111.Vališ Jan2006 Super Stars Most218
112.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 216
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.216
114.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice214
115.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav200
117.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk198
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.198
119.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA197
120.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš194
121.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka190
122.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice188
123.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.184
124.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 183
125.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín180
126.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín178
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub178
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.178
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice178
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.178
131.Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 176
132.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.174
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.174
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.174
135.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.168
136.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.156
137.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha150
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
140.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
141.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš144
142.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.138
144.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže128
145.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA125
146.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš120
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš120
148.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 118
149.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice114
150.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.100
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.100
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most100
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most100
161.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň98
162.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 97
163.Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.96
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.96
165.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha95
166.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.92
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.92
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha92
169.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem90
170.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice86
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
173.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín84
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice84
175.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 83
176.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice78
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové78
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška78
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk78
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 78
185.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.75
186.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha64
187.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou63
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.63
190.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany56
191.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.55
192.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY54
193.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha53
194.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha52
195.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 50
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.50
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš50
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 50
208.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice46
209.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice42
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha42
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.42
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
220.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
223.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka34
224.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.30
225.Gašparín Adam2007 Super Stars Most26
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha26
228.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice25
229.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem14
232.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3032
2.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2272
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2224
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2160
5.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1038
6.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.990
7.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha967
8.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem965
9.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.953
10.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.918
11.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.891
12.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha882
13.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 875
14.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.839
15.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice828
16.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha801
17.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.775
18.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
19.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice740
20.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.727
21.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.716
22.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.688
23.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.681
24.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha652
25.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice642
26.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha616
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice616
28.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.615
29.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.612
30.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.608
31.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.602
32.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.580
33.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.578
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.578
35.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.570
36.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice565
37.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha554
38.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice535
39.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.531
40.Solar Jan2005 SK Prosek Praha529
41.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha528
42.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
43.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice464
44.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové460
45.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže446
46.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha427
47.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.405
48.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
49.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 396
50.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
51.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.368
52.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.338
53.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem314
54.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha310
55.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA309
56.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.299
57.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem298
58.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové294
59.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany293
60.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.284
61.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.282
62.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice278
63.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.266
64.Klokan Jakub2008 Super Stars Most260
65.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 258
66.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš256
67.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.249
68.Kundrát David2006 Badminton VK Aš240
69.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín230
70.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice226
71.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže222
72.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice204
73.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.199
74.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
75.Suchopár Jan2006 Super Stars Most194
76.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice192
77.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.191
78.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most189
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.189
80.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.184
81.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.183
82.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice182
83.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
84.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš178
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.178
86.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.174
87.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.167
88.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.158
89.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.155
90.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice154
91.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most152
92.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.150
94.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín142
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.142
96.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín138
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
98.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno137
99.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice136
100.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.132
101.Jonáš Václav2006 BaC Kladno125
102.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice124
103.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš120
104.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA118
105.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.108
106.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.104
107.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.102
108.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.100
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
111.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.96
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
113.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.93
114.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.92
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice92
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.92
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš92
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.92
119.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic88
120.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha87
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice87
122.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
123.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.84
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín84
125.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 82
126.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
128.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.76
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.76
130.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub75
131.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice71
132.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha69
133.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most68
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 68
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 68
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem68
138.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic67
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.67
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk67
142.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.64
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.64
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.64
145.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka60
146.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 58
147.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš54
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 54
149.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.52
150.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 51
151.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš50
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.50
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav50
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
163.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka46
164.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 44
165.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha43
166.Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
169.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.41
170.Vališ Jan2006 Super Stars Most39
171.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha29
172.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
175.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha25
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA25
Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou25
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.25
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň25
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 25
189.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice24
190.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
191.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha17
192.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Gašparín Adam2007 Super Stars Most14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
196.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA13
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.13
199.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice12
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
205.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3168
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2840
3.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2152
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1992
5.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1389
6.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1362
7.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1145
8.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1127
9.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1100
10.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1050
11.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1034
12.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1009
13.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.950
14.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.930
15.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.915
16.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most884
17.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.839
18.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha838
19.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha800
20.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice784
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka784
22.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany750
23.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha748
24.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové722
25.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha690
26.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice670
27.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.668
28.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.641
29.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice639
30.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.629
31.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.598
32.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.582
33.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice578
34.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš576
35.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.559
36.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice529
37.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice506
38.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha491
39.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice490
40.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.452
41.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.451
42.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.450
43.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.440
44.Benediktová Klára2005 USK Plzeň432
45.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha385
46.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš384
47.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.380
48.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany371
49.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín364
50.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha340
51.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha334
52.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha333
53.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem324
54.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha317
55.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.316
56.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže314
57.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub312
58.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice305
59.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha304
60.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.300
61.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice295
62.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.293
63.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.292
64.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš291
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka291
66.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš283
67.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.270
68.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové262
69.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA259
70.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem258
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.258
72.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
73.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš250
74.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín239
75.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk237
76.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava236
77.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha235
78.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.233
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš233
80.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.227
81.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové223
82.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava216
83.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most214
84.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.212
85.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno209
86.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
87.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha202
88.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.199
89.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.196
90.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.189
91.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.181
92.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
93.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.178
94.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice177
95.Marková Julie2005 Start Jihlava176
96.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.173
97.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice170
99.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most167
100.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem164
101.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA158
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.158
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice158
104.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.151
105.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice149
106.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.147
107.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.146
108.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most140
109.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
110.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic137
111.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.136
112.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.134
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice134
114.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.130
115.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže126
116.Důrová Lucie2005 USK Plzeň125
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA125
118.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže124
119.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most122
120.Jonášová Klára2006 BaC Kladno115
121.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.111
122.Chvastková Julie2006 Start Jihlava110
123.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš109
124.Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno108
125.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha104
126.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice101
127.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.99
128.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.97
129.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná96
130.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.95
131.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.93
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.93
133.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.92
134.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.85
135.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Portová Anna2007 Super Stars Most84
137.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.82
138.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.81
139.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany80
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.80
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.80
142.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové79
143.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
144.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem77
145.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.75
146.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice74
148.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem73
149.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.72
150.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.70
151.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná66
152.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.64
153.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín62
154.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.58
155.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice50
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most50
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice50
163.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 49
164.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha48
165.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.47
166.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice45
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.45
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.45
169.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.42
172.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem39
173.Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice37
174.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha34
Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany34
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.34
177.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.33
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice33
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.33
180.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice30
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška30
186.Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.29
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha29
188.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA28
189.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
190.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav25
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha25
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 25
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY25
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice25
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
202.Křížová Anna2006 Super Stars Most22
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
205.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA21
206.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.20
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice20
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 20
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 20
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
211.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 18
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY18
214.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem16
215.Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
216.Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
219.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA9
220.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha7
221.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha6
1.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3440
2.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3382
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3320
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3320
5.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2102
6.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2052
7.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1689
8.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1672
9.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1659
10.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1589
11.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1485
12.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1466
13.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1424
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1424
15.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1300
16.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1270
17.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1189
18.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1145
19.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1104
20.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1102
21.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1065
22.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1052
23.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha988
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha988
25.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha964
26.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš932
27.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.927
28.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.926
29.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové920
30.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice914
31.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.883
32.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.863
33.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 850
34.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany827
35.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice813
36.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.803
37.Benediktová Klára2005 USK Plzeň790
38.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.742
39.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha736
40.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.718
41.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka715
42.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA703
43.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice688
44.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.652
45.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem640
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem640
47.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.628
48.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha624
49.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha592
50.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha582
51.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.567
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.567
53.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.564
54.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice555
55.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha540
56.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.532
57.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.524
58.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha521
59.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín520
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín520
61.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha512
62.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice508
63.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.503
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha503
65.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.496
66.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA494
67.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.489
68.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.476
69.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice450
70.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany445
71.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.437
72.Marková Julie2005 Start Jihlava434
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava434
74.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže420
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.420
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš420
77.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.398
78.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.379
79.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.372
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš372
81.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.367
82.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.363
83.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.358
84.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most354
85.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava348
86.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.342
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno342
89.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové338
90.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš334
91.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk332
92.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.313
93.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub300
94.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže294
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš294
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.294
97.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha282
98.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš278
99.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.272
100.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.266
101.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most262
102.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most254
103.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA244
104.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.242
105.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice230
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice230
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.230
108.Chvastková Julie2006 Start Jihlava228
109.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.226
110.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
112.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice220
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
114.Důrová Lucie2005 USK Plzeň217
Jonášová Klára2006 BaC Kladno217
116.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.213
117.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.210
118.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA208
119.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.206
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.206
121.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most204
Portová Anna2007 Super Stars Most204
123.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem198
124.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno186
126.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice184
127.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.178
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic178
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice178
130.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice167
131.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.166
132.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice164
133.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice156
134.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem152
135.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice150
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
137.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.146
138.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.142
139.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.138
140.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové136
141.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže132
142.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.128
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.128
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.128
145.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem126
146.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
147.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.124
148.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
149.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 114
150.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany102
151.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice100
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most100
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 100
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice100
160.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.92
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná92
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná92
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín92
164.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice86
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
169.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.80
170.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.78
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška78
178.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.76
179.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha75
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha75
181.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
183.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.56
Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany56
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA56
186.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY54
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY54
188.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
189.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha51
190.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice50
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav50
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
199.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany46
200.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš42
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň42
Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
205.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA40
206.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
207.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha28
208.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha26
Majerová Karolína2005 Super Stars Most26
Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
213.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha25
214.Křížová Anna2006 Super Stars Most14
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most3328
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3032
3.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1952
4.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1664
5.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1626
6.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1376
7.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1262
8.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1127
9.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.990
10.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.953
11.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.945
12.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice888
13.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.839
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 839
15.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.822
16.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
17.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.789
18.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice782
19.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha752
20.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha751
21.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most728
22.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.714
23.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
24.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.683
25.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka668
26.Benediktová Klára2005 USK Plzeň666
27.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha664
28.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.648
29.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha644
30.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha640
31.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice614
32.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.591
33.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.578
34.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.556
35.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany540
36.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.533
37.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.500
38.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice492
39.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.487
40.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš482
41.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice464
42.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.460
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem460
44.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice449
45.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.420
46.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.410
47.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka402
48.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha394
49.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.370
50.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha368
51.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.352
52.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.344
53.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové342
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže342
55.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.324
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem324
57.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany320
58.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.316
59.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 314
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha314
61.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha305
62.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice304
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.304
64.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové302
65.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.288
66.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.280
67.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno277
68.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha273
69.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže266
70.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA258
71.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.234
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.234
73.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice233
74.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš216
75.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.214
76.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín209
77.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.208
78.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš206
79.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk204
80.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.199
81.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.197
82.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.196
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.196
84.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.195
85.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín192
87.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA189
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.189
89.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha187
90.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most186
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš186
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
93.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.183
94.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
95.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
96.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic155
97.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.154
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice154
99.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA153
100.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.151
101.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice150
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
103.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice147
104.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava146
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava146
106.Portová Anna2007 Super Stars Most144
107.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most143
108.Marková Julie2005 Start Jihlava140
109.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most139
110.Jonášová Klára2006 BaC Kladno137
111.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové136
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.136
113.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš134
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub134
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha134
116.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice132
117.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
118.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
119.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové121
120.Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno120
121.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most118
122.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.117
123.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.112
124.Chvastková Julie2006 Start Jihlava100
125.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 97
126.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.96
127.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem91
128.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš90
129.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice88
130.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice86
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
132.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.83
133.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže80
134.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.79
135.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
136.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.76
137.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.68
138.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.67
141.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.64
143.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš62
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná62
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná62
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín62
147.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha56
148.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem53
149.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most50
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav50
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.50
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice50
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice50
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice50
161.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice46
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice46
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
167.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška42
172.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 40
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
174.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
175.Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
176.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha29
177.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub25
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha25
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 25
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
187.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA18
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.18
190.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA16
191.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Křížová Anna2006 Super Stars Most14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
195.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha13
197.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA12
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice12
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.12
202.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha8
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2018
21. GPB U15 - Hradec KrálovéB11.03.2018
32. GPD U15 - Liberec- VesecD17.03.2018
42. GPD U15 - Ústí nad LabemD17.03.2018
5GPC U15- otevřený - AšC24.03.2018
6GPC U15- otevřený - JihlavaC25.03.2018
72. GPC U15 - KlimkoviceC30.03.2018
8GPC U15 otevřený - PlzeňC07.04.2018
9GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
102. GPC U15 - MostC21.04.2018
11GPC U15 - Benátky nad JizerouC21.04.2018
122. GPC U15 - Český KrumlovC05.05.2018
132. GPD U15 - Praha - VinořD05.05.2018
142. GPC U15 - Praha HamrC13.05.2018
15GPC U15 kvalifikační - AšC19.05.2018
16GPC U15 - Nové Město nad MetujíC19.05.2018
17GPC U15 kvalifikační - PodivínC19.05.2018
183. GPC U15 - OpavaC20.05.2018
19GPD U15 - TáborD26.05.2018
202. GPA U15 - AšA03.06.2018
21GPD U15- otevřený - PrahaD16.06.2018
222. GPB U15 - PardubiceB01.07.2018
23GPC U15- otevřený - ŠumperkC01.09.2018
24GPC U15- dvouhry - AšC15.09.2018
25GPD U15 - StrakoniceD15.09.2018
263. GPB U15 - Praha - RadotínB16.09.2018
27GPC U15- otevřený - České BudějoviceC22.09.2018
28GPC U15- otevřený - PřerovC22.09.2018
29GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
30GPC U15 - MostC29.09.2018
31GPC U15- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
32GPC U15- otevřený - KladnoC06.10.2018
33GPC U15- kvalifikační - JihlavaC20.10.2018
34OP U15 - Karlovy VarySKP20.10.2018
35OP U15 - LiberecSKP20.10.2018
36OP U15 - KladnoSKP20.10.2018
37OP U15 - PardubiceSKP20.10.2018
38OP U15 - Český TěšínSKP20.10.2018
39GPD U15- kvalifikační - Praha - ZMD21.10.2018
40GPC U15- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
41GPD U15 - TáborD03.11.2018
42OP U15 - Praha HamrSKP03.11.2018
43OP U15 - Český krumlovSKP04.11.2018
44MČR U15 - Karlovy VaryMČR11.11.2018
45GPC U15- otevřený - České BudějoviceC24.11.2018
46GPD U15 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
47GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD24.11.2018
48GPD U15- otevřený - MostD24.11.2018
49GPC U15- otevřený - ŠumperkC24.11.2018
50Vánoční turnaj GPC U15 - KlimkoviceC25.11.2018
51GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha LužinyC01.12.2018
52GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC08.12.2018
53GPC U15- otevřený - Ridera OstravaC08.12.2018
54OP U15 - Velké PavloviceSKP15.12.2018
55GPC U15- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2018
56GPC U15 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC16.12.2018
57GPD U15 - ŠumperkD12.01.2019
58GPD U15- Praha - Praha ProsekD13.01.2019
59GPC U15 - České BudějoviceC19.01.2019
60GPC U15 - Velké PavloviceC19.01.2019
61GPC U15 - MostC19.01.2019
62GPC U15 - Ridera OstravaC19.01.2019
63GPC U15 - AšC20.01.2019
64GPC U15- otevřený - PardubiceC02.02.2019
65GPC U15- Praha - Praha HamrC02.02.2019
66GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD02.02.2019
67GPC U15 - Benátky nad JizerouC03.02.2019
681. GPA U15 - MostA10.02.2019
69GPD U15 - PlzeňD10.02.2019
70GPC U15 - Karlovy VaryC23.02.2019
71GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha JeremiC23.02.2019
72GPC U15- otevřený - KladnoC24.02.2019
73GPC U15 - MostC24.02.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading