logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 28.02.2019

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
28.02.2018 - 28.02.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ51
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2792
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2032
4.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1531
5.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1408
6.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1259
7.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1188
8.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň952
9.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.934
10.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové878
11.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.865
12.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.864
13.Altera Jan2004 BaC Kladno852
14.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha848
15.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice845
16.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.840
17.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.815
18.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha791
19.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.790
20.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha788
21.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha750
22.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.739
23.Oros Marek2003 Super Stars Most692
24.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.641
25.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.613
26.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice588
27.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.582
28.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.559
29.Port Jan2003 Super Stars Most554
30.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha550
31.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice543
32.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.528
33.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.515
34.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem478
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha478
36.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 452
37.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice437
38.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.435
39.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton434
40.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.431
41.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš420
42.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
43.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš407
44.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem392
45.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.356
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové356
47.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha342
48.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 332
49.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
50.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.308
51.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice307
52.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka300
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA300
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
55.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha284
56.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha280
57.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha277
58.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.273
59.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.272
60.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha264
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
62.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem254
63.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.253
64.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.242
65.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
66.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň236
67.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany235
68.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha234
69.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš227
70.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most225
71.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná202
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice202
73.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice198
74.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.194
75.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.193
76.Janáček David2004 BK ARION PRAHA192
77.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.189
78.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.188
79.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.181
80.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno178
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice178
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.178
83.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.176
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.176
85.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 170
86.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA168
87.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže166
88.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice164
89.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.159
90.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem154
91.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
92.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.142
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.142
94.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.138
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha138
96.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava132
Hora Aleš2003 Super Stars Most132
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.132
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII132
100.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.130
101.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.128
102.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.126
103.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka122
104.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň120
105.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.118
106.Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou117
107.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška116
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem116
Korynta Martin2004 BaC Kladno116
110.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 114
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha114
112.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín113
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha113
114.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA111
115.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.108
116.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.105
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.105
118.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha103
119.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.102
120.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš101
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.101
122.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
123.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha99
124.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice90
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
126.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem88
127.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
128.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice85
129.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.83
130.Vlasák David2004 Super Stars Most81
131.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.80
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany80
133.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
135.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 75
136.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk69
Matiska David2004 BK ARION PRAHA69
138.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže68
139.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
140.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.63
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
144.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.61
145.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most60
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most60
147.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.59
Hlad Adam2004 BaC Kladno59
149.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové58
150.Kóňa Jan2004 Super Stars Most56
151.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha55
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.55
155.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice54
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava54
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 54
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň54
161.Kazík Matěj2005 BaC Kladno53
162.Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.50
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice50
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
174.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA49
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice49
176.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš48
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA48
178.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha47
179.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
180.Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
186.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
188.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.35
189.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 33
190.Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.31
191.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice30
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 30
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
199.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha28
200.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha27
201.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.26
202.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.25
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.25
Volejníček Lukáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.25
206.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
207.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka22
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.22
209.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem21
210.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže20
212.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.18
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 18
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 18
217.Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín13
220.Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice12
222.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha9
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most9
Jenis Filip2004 SK JEREMI, z.s.9
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš9
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.9
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
228.Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY5
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.5
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.5
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA5
1.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2592
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha2592
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2592
4.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2188
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2188
6.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2156
7.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.2116
8.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2098
9.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1744
10.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1654
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1431
12.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1381
13.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1299
14.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1269
15.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1201
16.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1182
17.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1131
18.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1036
19.Oros Marek2003 Super Stars Most1001
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha1001
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha1001
22.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.977
23.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.953
24.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice938
25.Port Jan2003 Super Stars Most879
26.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.860
27.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.854
28.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň845
29.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha838
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha838
31.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.828
32.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice826
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice826
34.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.825
35.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha763
36.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.697
37.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.678
38.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš652
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš652
40.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná619
41.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem612
42.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.594
43.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem590
44.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.577
45.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice567
46.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš566
47.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka564
48.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice556
49.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.531
50.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.530
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.530
52.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.528
53.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 522
54.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš494
55.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton492
56.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice489
57.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.470
58.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.465
59.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha449
60.Hora Aleš2003 Super Stars Most434
61.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
62.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.419
63.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem416
64.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.413
65.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.410
66.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.406
67.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem380
68.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
69.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové370
70.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most366
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha366
72.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha350
73.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.338
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice338
75.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha330
76.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem310
77.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.292
78.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.290
79.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.289
80.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA286
81.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA283
82.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 278
83.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.276
84.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno275
85.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.257
86.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
87.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha246
88.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.244
89.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice242
90.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
91.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 236
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.236
93.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.234
94.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.225
95.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.224
96.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.221
97.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA220
98.Janáček David2004 BK ARION PRAHA216
99.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.208
100.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
102.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.196
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem196
Vlasák David2004 Super Stars Most196
105.Matiska David2004 BK ARION PRAHA186
106.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 184
107.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové178
108.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany175
Kazík Matěj2005 BaC Kladno175
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.175
111.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.170
Kóňa Jan2004 Super Stars Most170
113.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška164
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.164
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
116.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň157
117.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava156
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 156
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most156
122.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.155
123.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha154
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.154
125.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka152
126.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže150
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže150
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
130.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň147
131.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín146
132.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most138
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
134.Korynta Martin2004 BaC Kladno136
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII136
136.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.128
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha128
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.128
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.128
140.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
141.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
142.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.124
Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA124
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice124
145.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš120
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.120
148.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš114
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš114
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
151.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany113
152.Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou102
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou102
154.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.100
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.100
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice100
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
168.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha96
169.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.88
172.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Hlad Adam2004 BaC Kladno86
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
176.Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.84
177.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice78
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk78
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice78
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň78
187.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 66
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 66
189.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 54
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 54
191.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže50
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka50
197.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
202.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš42
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha42
215.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
216.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.26
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2736
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2436
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1581
4.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1576
5.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1498
6.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1302
7.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1244
8.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
9.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1149
10.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1048
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1030
12.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1001
13.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.990
14.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.989
15.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha946
16.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.921
17.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.800
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha800
19.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most780
20.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.777
21.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha776
22.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.767
23.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.725
24.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha720
25.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
26.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha680
27.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.679
28.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha614
29.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha605
30.Oros Marek2003 Super Stars Most604
31.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.599
32.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice595
33.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.567
34.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové528
35.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 510
36.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha508
37.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka495
38.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
39.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš472
40.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.456
41.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice452
42.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.436
43.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton420
44.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem390
45.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.388
46.Port Jan2003 Super Stars Most370
47.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.369
48.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš354
49.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.346
50.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš338
51.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha328
52.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem326
53.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.287
54.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.277
55.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
56.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany256
57.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice255
58.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno253
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
60.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.251
61.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.250
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.250
63.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš239
64.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže236
65.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
66.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
67.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem222
68.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.220
69.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové204
70.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha200
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA200
73.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
74.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice188
75.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
76.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň175
77.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
78.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 162
79.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem160
80.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha158
81.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem153
82.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
83.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.142
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.142
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 142
86.Hora Aleš2003 Super Stars Most139
87.Vlasák David2004 Super Stars Most129
88.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
90.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.126
91.Janáček David2004 BK ARION PRAHA125
92.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.120
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice120
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 120
95.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka116
96.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA113
97.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň111
98.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha110
99.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
100.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Matiska David2004 BK ARION PRAHA100
104.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín96
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha96
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha96
107.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.94
108.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.93
109.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové90
110.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most88
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
112.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
114.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
122.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
123.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
124.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.68
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.68
126.Kóňa Jan2004 Super Stars Most67
127.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 66
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš66
130.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
131.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany63
132.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA62
133.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem56
134.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.54
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 54
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš54
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most54
138.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Korynta Martin2004 BaC Kladno50
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
149.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
151.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
160.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most38
163.Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
164.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
166.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Kazík Matěj2005 BaC Kladno25
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka25
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
171.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
172.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
173.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 12
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 12
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY12
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.12
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.12
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha12
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ83
2.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ173
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2544
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2480
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2288
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1632
7.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1544
8.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1251
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1232
10.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1182
11.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1131
12.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1051
13.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1037
14.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1001
15.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.966
16.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky940
17.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.873
18.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice860
19.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 840
20.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most796
21.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 778
22.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.777
23.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.761
24.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.725
25.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.716
26.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.685
27.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.666
28.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka652
29.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 628
30.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha589
31.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice556
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha556
33.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha554
34.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.545
35.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.536
36.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.519
37.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem514
38.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha492
39.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
40.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha465
41.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.462
42.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.442
43.Benediktová Klára2005 USK Plzeň428
44.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice405
45.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most394
46.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka384
47.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice382
48.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.373
49.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem366
50.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň355
51.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.354
52.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice332
53.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.326
54.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice308
55.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín306
56.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.304
57.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
58.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem298
59.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice288
61.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín284
62.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice282
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.282
64.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka276
65.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem270
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem270
67.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.268
68.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.266
69.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha261
70.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.254
71.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 250
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.250
75.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.240
76.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
77.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice235
78.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.233
79.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno223
80.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem222
81.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.218
82.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.205
83.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha204
84.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 197
85.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany196
86.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha186
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most186
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.186
89.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem178
90.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň177
91.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín171
92.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové168
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.168
94.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
95.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice163
96.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice158
97.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.156
98.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany150
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
101.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka149
102.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín146
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
104.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice142
105.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.140
106.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže139
107.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic133
108.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 126
109.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice120
110.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem118
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.118
112.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha117
113.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice115
114.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 113
115.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.108
116.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš100
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka100
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
119.Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.98
120.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.92
121.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.89
122.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
123.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou84
124.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou78
130.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
131.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.71
132.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
133.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš63
135.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha60
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín60
137.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.58
138.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most57
139.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň54
140.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.52
141.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA51
143.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.50
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
146.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.48
147.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
148.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.42
154.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka38
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš38
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš38
158.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany33
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka33
160.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany30
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava30
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
168.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.28
169.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
170.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.25
Tomášková Eva2003 BaC Kladno25
172.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
174.Javorská Anna2004 USK Plzeň20
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka20
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.20
177.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.18
179.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 9
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.9
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2632
2.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2592
3.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2256
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2072
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1992
6.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1888
7.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1832
8.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1747
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1747
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1710
11.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1659
12.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1629
13.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1477
14.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1428
15.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1424
16.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1420
17.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1201
18.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1181
19.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1144
20.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1131
21.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1118
22.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1101
23.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1032
24.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha964
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha964
26.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.962
27.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice917
28.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha910
29.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.890
30.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové860
31.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.834
32.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.778
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.778
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem778
35.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka765
36.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 742
37.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.727
38.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem692
39.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.690
40.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem688
41.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.664
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň664
43.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice627
44.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha625
45.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 571
46.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem558
47.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most556
48.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka554
49.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha548
50.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.538
51.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.531
52.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.529
53.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice525
54.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha516
55.Benediktová Klára2005 USK Plzeň489
56.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most473
57.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín467
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.467
59.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.452
60.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.448
61.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem444
62.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem436
63.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.417
64.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 414
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín414
66.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.412
67.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.406
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.406
69.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.395
70.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 392
71.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha388
72.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.381
73.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.375
74.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.368
75.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice364
76.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most361
77.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
78.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.342
79.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem338
80.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem330
81.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice328
82.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.326
83.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.325
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.325
85.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 316
86.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.312
87.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka301
88.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže300
90.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany292
91.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice276
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka276
93.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice275
94.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice272
95.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA266
96.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš264
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha264
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš264
99.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice250
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice250
101.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.238
102.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín228
103.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.216
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice216
105.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín211
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín211
107.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš202
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš202
109.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.200
111.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň188
112.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
114.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice178
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
116.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
117.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 170
118.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha168
119.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.164
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.164
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
122.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.160
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.160
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.160
125.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno152
126.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
128.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
132.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka113
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka113
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka113
135.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
136.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.110
137.Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.102
138.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
143.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.96
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.96
145.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha90
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš90
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
148.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany88
149.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha84
151.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
159.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most76
160.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany63
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka63
162.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.50
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.50
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
166.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 42
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.42
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
170.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany38
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany38
174.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3024
2.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2200
3.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1772
4.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1576
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1368
6.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1302
7.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1200
8.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1174
9.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1138
10.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1030
11.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1022
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1016
13.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most986
14.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.963
15.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice948
16.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.918
17.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.904
18.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka777
19.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice767
20.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 738
21.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové730
22.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.679
23.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.644
24.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 640
25.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha630
26.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.628
27.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky618
28.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha614
29.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha606
30.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.603
31.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
32.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice595
33.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.591
34.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka545
35.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.544
36.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem542
37.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.514
38.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.495
39.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most480
40.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem473
41.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.472
42.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha466
43.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 448
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.448
45.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.438
46.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most433
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.433
48.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.424
49.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.422
50.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.406
51.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem390
52.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.389
53.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín380
54.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem370
55.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice352
56.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.350
57.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.342
58.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice338
59.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha331
60.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.308
62.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice298
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem298
64.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice292
65.Benediktová Klára2005 USK Plzeň286
66.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha272
67.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.262
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.262
69.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice255
70.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno253
71.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.250
72.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.248
73.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš238
74.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem230
75.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.229
76.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín228
77.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.224
78.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.222
79.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka212
80.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most192
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka192
82.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 184
83.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem181
84.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže178
85.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.177
86.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice175
87.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha174
88.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.173
89.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 168
90.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň165
91.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice156
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice156
93.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš153
94.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.150
97.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín146
98.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.142
99.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.134
100.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.132
101.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.128
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice128
106.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín120
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha120
108.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem118
109.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš117
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.117
111.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
112.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice110
113.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha108
115.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš104
116.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice100
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA100
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
123.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín96
124.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.93
125.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.92
126.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
127.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
129.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
130.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.80
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň80
132.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany78
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
140.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most75
141.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
142.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 70
143.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.68
144.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany63
145.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha54
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
148.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
153.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
154.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou42
159.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka38
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka38
162.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
163.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka25
166.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
167.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 12
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY12
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.12
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.12
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17 Witte Cup Nejdek- otevřený - NejdekC17.03.2018
2GPC U17 - otevřený - Praha RadoniceC17.03.2018
3GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC18.03.2018
41. GPB U17 - BrnoB25.03.2018
52. GPC U17 - KlimkoviceC29.03.2018
62. GPD U17 - Liberec- VesecD07.04.2018
7GPD U17 - TáborD07.04.2018
82. GPD U17 - Ústí nad LabemD07.04.2018
9GPC U17 kvalifikační - JihlavaC08.04.2018
102. GPC U17 - Liberec- VesecC14.04.2018
11GPC U17 - Hradec KrálovéC14.04.2018
12GPC U17 - KladnoC15.04.2018
132. GPC U17 - České BudějoviceC21.04.2018
14GPC U17 - otevřený - PrahaC21.04.2018
15GPC U17 - otevřený - BrnoC28.04.2018
16GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.04.2018
172. GPC U17 - Praha HamrC28.04.2018
183. GPC U17 - OrlováC05.05.2018
192. GPA U17 - OrlováA13.05.2018
20GPC U17 - otevřený - KladnoC03.06.2018
21GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC01.09.2018
22GPC U17 - otevřený - KladnoC02.09.2018
23GPC U17 - otevřený - LanškrounC02.09.2018
24GPC U17 - otevřený - Ústí nad LabemC08.09.2018
25GPC U17 - otevřený - JihlavaC08.09.2018
26GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
272. GPB U17 - Ústí nad LabemB23.09.2018
28GPC U17- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
29GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
30GPD U17 - TáborD20.10.2018
31GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC21.10.2018
32OP U17 - BrnoSKP03.11.2018
33GPC U17- otevřený - MostC03.11.2018
34GPC U17 - Plzeň MalešiceC10.11.2018
35OP U17 - Plzeň DoubravkaSKP17.11.2018
36OP U17 - Rychnov nad KněžnouSKP17.11.2018
37GPC U17- kvalifikační - BrnoC17.11.2018
38OP U17 - MostSKP17.11.2018
39OP U17 - Benátky nad JizerouSKP17.11.2018
40OP U17 - České BudějoviceSKP18.11.2018
41OP U17 - OlomoucSKP18.11.2018
42GPD U17 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
43OP U17 - Praha VinořSKP24.11.2018
44Vánoční turnaj GPC U17 - KlimkoviceC24.11.2018
45MČR U17 - Brno - SlatinaMČR09.12.2018
46GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
47GPC U17 - Český KrumlovC12.01.2019
48GPC U17- otevřený - Ústí nad LabemC12.01.2019
49GPC U17 - PlzeňC12.01.2019
50GPC U17 - otevřený - OsíkC19.01.2019
51GPC U17- Praha - Praha HamrC27.01.2019
52GPC U17 - Králův DvůrC27.01.2019
53GPC U17 - PodivínC02.02.2019
54GPC U17 - OpavaC03.02.2019
551. GPA U17 - Hradec KrálovéA17.02.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading