logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 28.02.2019

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
05.03.2018 - 28.02.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ51
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec KrálovéWJ72
3.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ119
4.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ143
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2024
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1760
7.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1528
8.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1512
9.Morávek Michal2002 BaC Kladno1404
10.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1307
11.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1174
12.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.989
13.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín956
14.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA900
15.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.897
16.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.817
17.Altera Jan2004 BaC Kladno815
18.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha791
19.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.772
20.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.742
21.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice740
22.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most714
23.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most690
24.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná667
25.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno656
26.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.652
27.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
28.Oros Marek2003 Super Stars Most618
29.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.612
30.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka603
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava603
32.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.592
33.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.564
34.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.552
35.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.542
36.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha540
37.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice520
38.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice500
39.Herzán David2002 Slavoj Podivín492
40.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.462
41.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.457
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.457
43.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.444
44.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha409
45.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.391
46.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
47.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň374
48.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.364
49.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.362
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín362
51.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem355
52.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha354
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.354
54.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka336
55.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha330
56.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.328
57.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná321
58.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.314
59.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice312
60.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem299
61.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.295
62.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.289
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha289
64.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.278
65.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek275
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové275
67.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
68.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 242
69.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.241
70.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem233
71.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
72.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.225
73.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.215
74.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha203
75.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem200
76.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
77.Port Jan2003 Super Stars Most191
78.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.190
79.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice186
80.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 184
81.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.177
82.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.168
83.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.166
85.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové155
86.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.152
87.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 150
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem150
89.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.141
90.Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub140
91.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
93.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.136
94.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem130
95.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice128
96.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha125
97.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.124
98.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem123
99.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 116
100.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha114
101.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem113
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná113
103.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
104.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.108
105.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.100
108.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.97
109.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná96
110.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
111.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice88
113.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
114.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
116.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.70
117.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.68
118.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub67
119.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka66
120.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most63
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem63
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most63
125.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.59
126.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.58
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice58
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice58
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.58
130.Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha55
131.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA54
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka54
133.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice50
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 50
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA50
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA50
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice50
144.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
149.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.42
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub42
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
153.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové38
Matiska David2004 BK ARION PRAHA38
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most38
156.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most33
157.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka30
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha30
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha30
160.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
162.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.25
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
164.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha20
165.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha18
166.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
168.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.12
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.12
171.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII9
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR84
2.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ76
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice3144
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.3144
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2744
6.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2120
7.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2072
8.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1968
9.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1798
10.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1712
11.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1662
12.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1590
13.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1584
14.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.1576
15.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1482
16.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1451
17.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1422
18.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1316
19.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1266
20.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1232
21.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1231
22.Morávek Michal2002 BaC Kladno1216
23.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1131
24.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1118
25.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1043
26.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most950
27.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové920
28.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha900
29.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha888
30.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha880
31.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno866
32.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.863
33.Herzán David2002 Slavoj Podivín841
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná841
35.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.840
36.Altera Jan2004 BaC Kladno797
37.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice763
38.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.752
39.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice727
40.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.725
41.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA713
42.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha691
43.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.688
44.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha686
45.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná675
46.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.662
47.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.651
48.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha639
49.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.628
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.628
51.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka624
52.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.617
53.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.601
54.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové600
55.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem592
56.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava553
57.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.537
58.Oros Marek2003 Super Stars Most528
59.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice524
60.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.503
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.503
62.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.502
63.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.500
64.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.497
65.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha494
66.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.492
67.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.485
68.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem468
69.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.464
70.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.452
71.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.446
72.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem442
73.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná432
74.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň431
75.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.426
76.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.415
77.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek400
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
79.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha394
80.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.388
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 388
82.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 380
83.Port Jan2003 Super Stars Most368
84.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.342
85.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 320
86.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem278
87.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.274
88.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem256
89.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice226
90.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.225
91.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice219
92.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 208
93.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.200
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín200
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.200
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem200
98.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
99.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.186
100.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.180
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.180
102.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice178
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.178
104.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha176
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha176
106.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
107.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub160
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub160
109.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.154
110.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 152
111.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové150
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
113.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
114.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA142
115.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka126
116.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.120
117.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
118.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
120.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice110
121.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka102
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka102
123.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.100
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most100
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Matiska David2004 BK ARION PRAHA100
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA100
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice100
138.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
139.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.88
140.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.86
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.86
144.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín78
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
147.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
148.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most68
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem68
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most68
151.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.50
Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
158.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
161.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ43
2.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3072
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2632
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2498
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2216
6.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1822
7.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1637
8.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1485
9.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1224
10.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1215
11.Morávek Michal2002 BaC Kladno1088
12.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1032
13.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha993
14.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.977
15.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA902
16.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.812
17.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná714
18.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha712
19.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha702
20.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava689
21.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice661
22.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.656
23.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.652
24.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.648
25.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most640
26.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.639
27.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha626
28.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.625
29.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most610
30.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
31.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.584
32.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.504
33.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.503
34.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
35.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.492
36.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.489
37.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.485
38.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem460
39.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín452
40.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové450
41.Oros Marek2003 Super Stars Most432
42.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha406
Herzán David2002 Slavoj Podivín406
44.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.382
45.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.375
46.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice364
47.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno356
48.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.350
49.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.348
50.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.334
51.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha322
52.Altera Jan2004 BaC Kladno314
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.314
54.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem312
55.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.302
56.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.296
57.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.294
58.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.289
59.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.278
60.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem276
61.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.275
62.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
63.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek250
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.250
65.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.239
66.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice232
67.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň230
68.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 228
69.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.226
70.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.218
71.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice216
72.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice208
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka208
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín208
75.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná203
76.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem200
77.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.188
78.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 182
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.182
80.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
82.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha156
83.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice150
84.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem140
85.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
86.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.126
87.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná125
88.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha114
90.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice112
91.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.110
92.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 108
93.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic102
94.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice100
99.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
100.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.92
101.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.90
102.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub88
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub88
105.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
109.Port Jan2003 Super Stars Most82
110.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
116.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Matiska David2004 BK ARION PRAHA50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA50
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most50
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA50
134.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.46
137.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha25
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha25
140.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
1.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ39
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ48
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ83
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ85
5.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ173
6.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2512
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2200
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2184
9.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2032
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1601
11.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1334
12.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1256
13.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1251
14.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1115
15.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1103
16.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1063
17.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1016
18.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most992
19.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno930
20.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.852
21.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA800
22.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň765
23.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 680
24.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 675
25.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice668
26.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice662
27.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice632
28.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem624
29.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.618
30.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.607
31.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice603
32.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.602
33.Pálková Tereza2002 Super Stars Most581
34.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.578
35.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most571
36.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.557
37.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.556
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.556
39.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
40.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.539
41.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky528
42.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.506
43.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové500
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.500
45.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín492
46.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA458
47.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
48.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.427
49.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.425
50.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín394
51.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem389
52.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem387
53.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.381
54.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče364
55.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
56.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha344
57.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice336
58.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem332
59.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice318
60.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
61.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem314
62.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň311
63.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha303
64.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.287
65.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany277
66.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice271
67.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.270
68.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha267
69.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže264
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice264
71.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
75.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most249
76.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň214
77.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice208
78.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
79.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha191
80.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.186
81.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.184
82.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice178
83.Zachová Adéla2001 Start Jihlava164
84.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.158
85.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
86.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany144
87.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka136
88.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
89.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice125
90.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.124
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic124
92.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha122
93.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice113
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
95.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.112
96.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most110
97.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
100.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
101.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.87
102.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
104.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
107.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
108.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 68
109.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka66
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.66
111.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most63
112.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha50
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
118.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
123.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
124.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most38
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
128.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.34
129.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.30
130.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA25
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ46
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ46
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ86
Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ86
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2800
6.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2790
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2640
8.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2542
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1968
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1952
11.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1902
12.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1839
13.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1677
14.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1423
15.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1274
16.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1207
17.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1194
18.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1188
19.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1159
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1159
21.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1153
22.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1081
23.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1001
24.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice950
25.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.920
26.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.900
27.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA896
28.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.848
29.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice832
30.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 816
31.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno792
32.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha788
33.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA783
34.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň767
35.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 764
36.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice758
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.758
38.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha754
39.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové750
40.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka741
41.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče736
42.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem725
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.725
44.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice703
45.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem690
46.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice688
47.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice687
48.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.666
49.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.653
50.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.651
51.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice638
52.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem630
53.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.628
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha628
55.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.590
56.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem580
57.Pálková Tereza2002 Super Stars Most578
58.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem567
59.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.550
60.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most542
61.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.492
62.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.461
63.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín452
64.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň434
65.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.414
66.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín404
67.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.387
68.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.386
69.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.378
70.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.377
71.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice375
72.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.366
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.366
74.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.342
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha342
76.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice338
77.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže334
78.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha330
79.Zachová Adéla2001 Start Jihlava290
80.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic289
81.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha278
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha278
83.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice264
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice264
85.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice250
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
88.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.232
89.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most226
90.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
91.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany219
92.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.208
93.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice200
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem200
97.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.198
98.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.181
99.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.164
100.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.156
101.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 150
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.150
103.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 142
104.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha126
106.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
107.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
109.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice100
119.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice90
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha90
121.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice86
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
124.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.78
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.78
129.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.76
130.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
1.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3072
2.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2672
3.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2216
4.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2000
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1822
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1656
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1597
9.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1470
10.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.990
11.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice932
12.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
13.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA902
14.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.901
15.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.875
16.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.842
17.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.832
18.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 779
19.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.774
20.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno768
21.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň766
22.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.738
23.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha726
24.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.725
25.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice712
26.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice705
27.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice694
28.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.662
29.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.642
30.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha630
31.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.625
32.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice588
33.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha587
34.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha576
35.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.570
36.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín516
37.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.506
38.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.500
39.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 492
40.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.471
41.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem460
42.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha434
43.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.432
44.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové425
45.Pálková Tereza2002 Super Stars Most424
46.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.411
47.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.403
48.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most370
49.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky366
50.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.364
51.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem362
52.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.356
53.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany341
54.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem340
55.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.325
56.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
57.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice316
58.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem314
59.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče296
60.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.294
61.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice290
62.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha270
63.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most267
64.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most266
65.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice250
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.250
67.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem246
68.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.239
69.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže226
70.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice216
71.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice214
72.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka212
73.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha203
74.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Zachová Adéla2001 Start Jihlava200
76.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.190
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň190
78.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 182
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.182
80.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň180
81.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.152
82.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice150
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha150
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.150
86.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.138
87.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.124
88.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín120
89.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA116
90.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
91.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most110
92.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany102
93.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 100
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
101.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
102.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
103.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
106.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
109.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.67
110.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha62
111.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.54
112.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA50
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.50
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most50
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
123.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
125.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.42
129.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha25
ČísloTurnajGPDatum
11. GPB U19 - PardubiceB01.04.2018
2GPC U19 - otevřený - KladnoC22.04.2018
3GPC U19 - Český KrumlovC05.05.2018
42. GPC U19 - Liberec- VesecC05.05.2018
5GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2018
6GPC U19- otevřený - ChropyněC05.05.2018
7GPC U19 - Králův DvůrC19.05.2018
8GPC U19 kvalifikační - Plzeň DoubravkaC19.05.2018
92. GPC U19 - PrahaC19.05.2018
10GPC U19 kvalifikační - Brno - SlatinaC02.06.2018
11GPC U19 - HoliceC02.06.2018
122. GPC U19 - OrlováC02.06.2018
132. GPA U19 - OrlováA10.06.2018
142. GPB U19 - MostB09.09.2018
15GPC U19- otevřený - PardubiceC15.09.2018
16GPC U19- otevřený - KarvináC15.09.2018
17GPC U19- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
18GPC U19- otevřený - ChropyněC23.09.2018
19GPC U19- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
20GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC06.10.2018
21GPC U19- otevřený - KladnoC07.10.2018
22OP U19 - Králův DvůrSKP24.11.2018
23OP U19 - JihlavaSKP25.11.2018
24OP U19 - NejdekSKP25.11.2018
25OP U19 - MostSKP25.11.2018
26GPC U19- kvalifikační - IvančiceC01.12.2018
27OP U19 - České BudějoviceSKP01.12.2018
28OP U19 - Praha VinořSKP01.12.2018
29OP U19 - DobruškaSKP02.12.2018
30OP U19 - OrlováSKP02.12.2018
31MČR U19 - PrahaMČR16.12.2018
32GPC U19 - České BudějoviceC05.01.2019
33GPC U19 - OlomoucC05.01.2019
34GPC U19- Praha - Praha VinořC06.01.2019
35GPC U19 - BrnoC13.01.2019
36GPC U19 - KladnoC13.01.2019
37GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC26.01.2019
381. GPA U19 - Hradec KrálovéA27.01.2019
39GPC U19- otevřený - Praha JeremiC03.02.2019
40GPC U19 - DobruškaC09.02.2019
41GPC U19 - Liberec- VesecC09.02.2019
42GPC U19 - Brno - SlatinaC23.02.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading