logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 07.03.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
07.03.2018 - 07.03.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3968
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2360
3.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1638
4.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1539
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1359
6.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1114
7.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1103
8.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1038
9.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha964
10.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha950
11.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 924
12.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice913
13.Klokan Jakub2008 Super Stars Most902
14.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.865
15.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš840
16.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.822
17.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.754
18.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice718
19.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.678
20.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha634
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.634
22.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.602
23.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.600
24.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.575
25.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.553
26.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
27.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice542
28.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 525
29.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice522
30.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.493
31.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.487
32.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice483
33.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.475
34.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.466
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.466
36.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.454
37.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.447
38.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 443
39.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most433
40.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.417
41.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.405
42.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha388
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš388
44.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.383
45.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.381
46.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže371
47.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha356
48.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic354
49.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA352
50.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha350
51.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.342
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha342
53.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice338
54.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno334
55.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.304
56.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.302
57.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 292
58.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha288
59.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany282
60.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem279
61.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk271
62.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.262
63.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA250
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno250
65.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.246
66.Gašparín Adam2007 Super Stars Most244
67.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy235
68.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha230
69.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem229
70.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.227
71.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.226
72.Škvára Kristian2008 BaC Kladno224
73.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.219
74.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.217
75.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.213
76.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav210
77.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.206
78.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná200
79.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná194
80.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.192
81.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
82.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
83.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.182
84.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha181
85.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton177
86.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY174
87.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem169
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice169
89.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
90.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha164
91.Macal Jiří2008 Super Stars Most161
92.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.160
93.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.157
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.157
95.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.156
96.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most154
97.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.152
98.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY146
99.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou141
100.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton140
101.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.138
103.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.130
104.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
105.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.122
106.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.118
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha118
109.Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.114
110.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň113
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou113
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže113
113.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.112
114.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.109
115.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.106
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice106
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.106
118.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.99
119.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové94
120.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.91
121.Berka Jan2007 Slavoj Podivín88
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 88
123.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice82
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem82
125.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka80
126.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš78
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA78
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
130.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.76
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice76
132.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.75
133.Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.73
134.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem72
135.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže69
136.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.67
137.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
138.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.58
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
141.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 57
142.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
143.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná54
144.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.53
145.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
146.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha50
148.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha46
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
151.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.45
152.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.44
153.Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou42
154.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.41
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.41
156.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
157.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
158.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk38
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.38
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA38
162.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.35
163.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.34
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.34
166.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.33
167.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 32
168.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany31
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice31
170.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice30
Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY30
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice30
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice30
175.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.29
176.Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha25
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice25
178.Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.22
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.22
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín22
183.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice19
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.19
185.Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
186.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton15
187.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 14
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha14
192.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové13
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže13
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.13
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most13
198.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
199.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA10
Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY10
Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem10
204.Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.9
205.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice7
206.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha5
207.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná4
210.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most2
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4000
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 4000
3.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2309
4.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.2069
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2012
6.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1839
7.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1700
8.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1558
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1551
10.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1526
11.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1238
12.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1150
13.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1076
14.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice1064
15.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1040
16.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1015
17.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.976
18.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.931
19.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha927
20.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.926
21.Klokan Jakub2008 Super Stars Most913
22.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.902
23.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.889
24.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.888
25.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice876
26.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.864
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.864
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 864
29.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 800
30.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.750
31.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.745
32.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.735
33.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.730
34.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice727
35.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 725
36.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže690
37.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA678
38.Gašparín Adam2007 Super Stars Most667
39.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.664
40.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.653
41.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha636
42.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most625
43.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.614
44.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA600
45.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.581
46.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš567
47.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha550
48.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno540
49.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha517
50.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.515
51.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.513
52.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem503
53.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.478
54.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.466
55.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton462
56.Macal Jiří2008 Super Stars Most448
57.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno430
58.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.428
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem428
60.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem427
61.Škvára Kristian2008 BaC Kladno418
62.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav406
63.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice395
64.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany390
65.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.389
66.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.374
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha374
68.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice365
69.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš361
70.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná356
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.356
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná356
73.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.355
74.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
75.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha342
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.342
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha342
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.342
79.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.339
80.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.328
81.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.327
82.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.322
83.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 318
84.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha317
85.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton312
86.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.304
87.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha292
88.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou289
89.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA279
90.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice275
91.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.270
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.270
93.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.269
94.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.264
95.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.242
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže242
97.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most238
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.238
99.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha228
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton228
101.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové224
Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.224
103.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou203
104.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.201
105.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže200
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 200
107.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.192
108.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY191
109.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.189
110.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.184
111.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.175
112.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
113.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.168
114.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.166
115.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem164
117.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY163
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.163
119.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná156
120.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice150
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
123.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.135
124.Berka Jan2007 Slavoj Podivín128
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín128
126.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY125
127.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice120
128.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem114
129.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice100
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
137.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
139.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.87
140.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
143.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.85
144.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
150.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
151.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš69
152.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 68
153.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.63
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
155.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.59
156.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
157.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.50
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.50
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice50
169.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
171.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
175.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice38
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.38
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
178.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA26
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem26
180.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
182.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha12
1.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 3046
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
3.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1526
4.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1240
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1240
6.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1217
7.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1126
8.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1040
9.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha978
10.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice952
11.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha914
12.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.913
13.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.886
14.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.791
15.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 780
16.Klokan Jakub2008 Super Stars Most692
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže692
18.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice653
19.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice644
20.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.642
21.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA619
22.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.613
23.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 592
24.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.574
25.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.542
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.542
27.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.514
28.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 504
29.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.500
30.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice488
31.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
32.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.474
33.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha461
34.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA448
35.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.439
36.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.434
37.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha430
38.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.424
39.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.423
40.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav420
41.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš410
42.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.396
43.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš390
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
46.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno384
47.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice380
48.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 366
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.366
50.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.346
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk346
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most346
53.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice327
54.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha326
55.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany306
56.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.299
57.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.296
58.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
59.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic277
60.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
61.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.258
62.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY251
63.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton246
64.Gašparín Adam2007 Super Stars Most245
65.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
66.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha238
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná238
68.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha230
Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
70.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem223
71.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno218
72.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.206
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.206
74.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem192
75.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
76.Škvára Kristian2008 BaC Kladno178
77.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.163
78.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha162
79.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
81.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
83.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.145
84.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice142
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton142
86.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY139
87.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš138
88.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha137
89.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.136
90.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.128
91.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
92.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná125
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
94.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
95.Macal Jiří2008 Super Stars Most116
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton116
97.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.113
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA113
99.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 110
100.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha107
101.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.103
102.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most100
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.100
106.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
107.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
108.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
109.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.80
111.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.78
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.78
115.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové75
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY75
117.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha67
118.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.59
119.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.54
120.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže51
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 51
122.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice50
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk50
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
140.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
143.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha42
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
147.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
148.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
149.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice25
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.25
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 25
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice25
159.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
160.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
162.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha12
165.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA4
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2252
2.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1861
3.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1782
4.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1228
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1201
6.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1165
7.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1102
8.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1028
9.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha925
10.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice915
11.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha878
12.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.827
13.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno803
14.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most784
15.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.765
16.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
17.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.704
18.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice691
19.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.690
20.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.686
21.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk668
22.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže638
23.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
24.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha606
25.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha588
26.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš569
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.569
28.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno566
29.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha547
30.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.542
32.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice539
33.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha536
Portová Anna2007 Super Stars Most536
35.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň515
36.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most500
37.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most486
38.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice470
39.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.459
40.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha451
41.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton409
42.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY404
43.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice402
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.402
45.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY401
46.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic385
47.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.379
48.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš343
49.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.339
50.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem331
51.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha330
52.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA313
Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.313
54.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
55.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.305
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha305
57.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 293
58.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem292
59.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.289
60.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav278
61.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.277
62.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.275
63.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.273
64.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha269
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton269
66.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
67.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.245
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha245
69.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton243
70.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
71.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem228
72.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.213
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.213
74.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice212
75.Hejnová Sára2007 USK Plzeň211
76.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.204
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
78.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
79.Čechová Tereza2008 Super Stars Most190
80.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.189
81.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.184
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš184
83.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice180
84.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice172
85.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice171
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš171
87.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
88.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.158
89.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.155
90.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.148
91.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.147
92.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.145
93.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY144
94.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.141
95.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou138
96.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno137
97.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice132
99.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka130
100.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic128
102.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem126
103.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.123
104.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka122
105.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
106.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha119
107.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.117
108.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.115
109.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.114
110.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň113
111.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové109
112.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
113.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha101
114.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
115.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.99
116.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA98
117.Křížková Eva2008 BaC Kladno90
118.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha89
119.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.88
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.88
122.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany85
123.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice82
124.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha77
125.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
126.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.71
127.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno66
128.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové64
129.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.63
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.63
131.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.62
132.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice61
133.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice58
134.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou55
135.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice54
136.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem53
137.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem51
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.51
139.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
143.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
144.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha47
145.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
146.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.44
147.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
148.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
149.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem39
150.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
152.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha33
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
154.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.32
155.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany31
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.31
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany31
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.31
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice31
160.Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
161.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.29
162.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice25
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.25
Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
166.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA23
167.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha22
168.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.19
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice19
172.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.18
173.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha17
174.Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 16
175.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.15
176.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
179.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
181.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná12
183.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY10
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže10
185.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
186.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná8
187.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 7
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň7
189.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
190.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice5
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha5
193.Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice4
Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
195.Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha3
Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
198.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
200.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2544
2.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany2521
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2521
4.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1724
5.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1702
6.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1616
7.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1464
8.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1383
9.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1338
10.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1227
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1227
12.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most1226
Portová Anna2007 Super Stars Most1226
14.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1100
15.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1090
16.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1026
17.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1000
18.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most989
19.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha913
20.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton867
21.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha863
22.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA852
23.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha838
24.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.803
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.803
26.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.789
27.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha764
28.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš752
29.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.736
30.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha702
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.702
32.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.686
33.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY676
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY676
35.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.670
36.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.642
37.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň626
38.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
39.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem617
40.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno616
41.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton598
42.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton581
43.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha577
44.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha568
45.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.564
46.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.557
47.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha553
48.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most550
49.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.539
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.539
51.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 534
52.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha529
53.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice522
54.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem511
55.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.492
56.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.491
57.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.489
58.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.477
59.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha476
60.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.450
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.450
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš450
63.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem449
64.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.442
65.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.412
66.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice406
67.Čechová Tereza2008 Super Stars Most392
68.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.379
69.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav378
70.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.367
71.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice366
Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice366
73.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.342
74.Hejnová Sára2007 USK Plzeň341
75.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha334
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA334
77.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice316
78.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
79.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
80.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.292
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice292
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic292
83.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš290
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš290
85.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.278
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.278
87.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.266
88.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.264
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou264
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
91.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka263
92.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno258
93.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic254
94.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.247
95.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.239
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem239
97.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové236
98.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.234
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton234
100.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice206
101.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha203
102.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.202
103.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň200
104.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.196
105.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.189
106.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno188
108.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice175
109.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice164
111.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.160
112.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.156
113.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka154
114.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
115.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.146
116.Křížková Eva2008 BaC Kladno144
117.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha139
118.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové128
119.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem126
121.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY125
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
123.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
124.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha117
125.Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
126.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem113
127.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
128.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice100
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.100
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.100
136.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.95
137.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.92
138.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
139.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.89
140.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
142.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
144.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice78
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice78
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná78
148.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
149.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha68
150.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
151.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.59
Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
155.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany50
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.50
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže50
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice50
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice50
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
167.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
168.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
169.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
170.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
171.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.23
172.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
177.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
2.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1438
3.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1414
4.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1241
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1217
6.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1076
7.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice989
8.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA978
9.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha914
10.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk850
11.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha842
12.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže742
13.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice716
14.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha678
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most678
Portová Anna2007 Super Stars Most678
17.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice666
18.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.618
19.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno608
20.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha596
21.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton570
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 570
23.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton564
24.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.556
25.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš516
26.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 510
27.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice488
28.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.470
29.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.466
30.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most464
31.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.456
32.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha442
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.442
34.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
35.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.414
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.414
37.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice406
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice406
39.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.402
40.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY389
41.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.388
42.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha384
43.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.380
44.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav378
45.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most376
46.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice363
47.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.342
48.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno338
49.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA329
50.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
51.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.325
52.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš324
53.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem320
54.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.316
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.316
56.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha304
57.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha300
58.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice295
59.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha284
60.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic277
61.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY272
62.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.271
63.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.258
64.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice256
65.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
66.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem248
67.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.247
68.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.242
69.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.238
70.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň230
71.Hejnová Sára2007 USK Plzeň228
72.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.225
73.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
74.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton216
75.Čechová Tereza2008 Super Stars Most206
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.206
77.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem205
78.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.198
79.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.196
80.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha192
81.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
82.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.179
83.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA171
84.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.170
85.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice163
86.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.162
87.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
88.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.146
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
90.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.145
91.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno132
92.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
93.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
94.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY113
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.113
96.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.106
97.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
101.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.93
102.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice92
103.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
Křížková Eva2008 BaC Kladno90
105.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice88
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
107.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
109.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha78
110.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.75
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha75
112.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha67
113.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha63
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové63
115.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic52
116.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice50
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice50
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.50
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
126.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno46
128.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.43
129.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.42
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
133.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
134.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
135.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
136.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany25
Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.25
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže25
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice25
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice25
147.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha20
148.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
149.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
152.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13- otevřený - PrahaC10.03.2018
22. GPD U13 - TepliceD24.03.2018
32. GPD U13 - LiberecD25.03.2018
4GPC U13- otevřený - KladnoC25.03.2018
52. GPC U13 - KlimkoviceC29.03.2018
6GPE50 U11 - KlimkoviceE5030.03.2018
7GPD U13 - České BudějoviceD07.04.2018
83. GPC U13 - OrlováC07.04.2018
9GPC U13 otevřený Mem. A Wankove - PlzeňC08.04.2018
10GPC U13- otevřený - BrnoC15.04.2018
11GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - RadotínE5015.04.2018
12GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
132. GPD U13 - Praha - ZMD21.04.2018
142. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
15GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
162. GPC U13 - MostC12.05.2018
17GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
18GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
19GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
20GPC U13 kvalifikační - KladnoC12.05.2018
212. GPC U13 - Praha HamrC19.05.2018
222. GPA U13 - Praha HamrA27.05.2018
23GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
24GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
25GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
26GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
272. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
28GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
293. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
30GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
31GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
32GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
33GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
34GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
35GPC U13 - MostC22.09.2018
36GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
37GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
38GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
39GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
40GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
41GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
42GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
43GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
44GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
45GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
46OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
47GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
48GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
49GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
50GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
51OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
52OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
53OP U13 - HoliceSKP03.11.2018
54OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
55GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
56OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
57OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
58GPD U13- otevřený - ProboštovD17.11.2018
59MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
60GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
61Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
62Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
63GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
64GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
65OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
66GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
67GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
68GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
69GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
70GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
71GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
72GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
73GPC U13 - LiberecC05.01.2019
74GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
75GPC U13 - BrnoC12.01.2019
76GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
77GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
78GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
79GPC U13 - OpavaC13.01.2019
80GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
81GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
821. GPA U13 - AšA27.01.2019
83GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
84GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
85GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
86GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
87GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
88GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
89GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
901. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading