logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 07.03.2019

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
07.03.2018 - 07.03.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ49
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2792
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2032
4.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1531
5.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1408
6.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1259
7.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1188
8.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň952
9.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.940
10.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.934
11.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové878
12.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.877
13.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.865
14.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.864
15.Altera Jan2004 BaC Kladno852
16.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha848
17.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice845
18.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.840
19.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha791
20.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha788
21.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha750
22.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.739
23.Oros Marek2003 Super Stars Most692
24.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.641
25.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.613
26.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice588
27.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.582
28.Port Jan2003 Super Stars Most576
29.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.559
30.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem550
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha550
32.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice543
33.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha536
34.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.528
35.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.515
36.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem500
37.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice479
38.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.472
39.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 452
40.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.435
41.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton434
42.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš428
43.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
44.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš407
45.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.356
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové356
47.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha342
48.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 332
49.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka326
50.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most316
51.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
52.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.308
53.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice307
54.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA300
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
56.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha297
57.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha284
58.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha280
59.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.273
60.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.272
61.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha264
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
63.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha254
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem254
65.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.253
66.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.242
67.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
68.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň236
69.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany235
70.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná202
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice202
72.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice198
73.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.194
74.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.193
75.Janáček David2004 BK ARION PRAHA192
76.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.189
77.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.188
78.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.186
79.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.181
80.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno178
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice178
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.178
83.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.176
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.176
85.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.175
86.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 170
87.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA168
88.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže166
89.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII164
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice164
91.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.159
92.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha156
93.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem154
94.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
95.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.142
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.142
97.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.138
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha138
99.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava132
Hora Aleš2003 Super Stars Most132
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.132
102.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.128
103.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.126
104.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
105.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka122
106.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň120
107.Matiska David2004 BK ARION PRAHA119
108.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.118
109.Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou117
110.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška116
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem116
Korynta Martin2004 BaC Kladno116
113.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 114
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha114
115.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín113
116.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA111
117.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.108
118.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.105
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.105
120.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha103
121.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.102
122.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš101
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.101
124.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
126.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha99
127.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk98
128.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
129.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem88
130.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
131.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice85
132.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.83
133.Vlasák David2004 Super Stars Most81
134.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.80
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany80
137.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
139.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.75
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 75
141.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže68
142.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
143.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.63
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
147.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.61
148.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most60
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most60
150.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.59
Hlad Adam2004 BaC Kladno59
152.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové58
153.Kóňa Jan2004 Super Stars Most56
154.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha55
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.55
158.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice54
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava54
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 54
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň54
164.Kazík Matěj2005 BaC Kladno53
165.Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.50
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice50
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
175.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA49
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice49
177.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš48
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA48
179.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha47
180.Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
186.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice41
187.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
189.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.35
190.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 33
191.Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.31
192.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice30
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 30
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
200.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk29
201.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha28
202.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha27
203.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.26
204.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.25
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.25
Volejníček Lukáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš25
209.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
210.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka22
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.22
212.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem21
213.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže20
215.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.18
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 18
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 18
220.Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín13
223.Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice12
225.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha9
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most9
Jenis Filip2004 SK JEREMI, z.s.9
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš9
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.9
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
231.Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY5
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.5
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.5
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA5
1.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2592
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha2592
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2592
4.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2188
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2188
6.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2156
7.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.2116
8.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2098
9.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1744
10.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1654
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1431
12.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1381
13.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1299
14.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1269
15.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1232
16.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1231
17.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1201
18.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1150
19.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1089
20.Oros Marek2003 Super Stars Most1001
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha1001
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha1001
23.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.953
24.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice938
25.Port Jan2003 Super Stars Most879
26.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.860
27.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.854
28.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha850
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha850
30.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň845
31.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.828
32.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice826
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice826
34.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.825
35.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha763
36.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.697
37.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.678
38.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem676
39.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem662
40.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš652
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš652
42.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná619
43.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.594
44.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.577
45.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice567
46.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka564
47.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice556
48.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.531
49.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.530
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.530
51.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.528
52.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 522
53.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš494
54.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton492
55.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice489
56.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.470
57.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.465
58.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha454
59.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha449
60.Hora Aleš2003 Super Stars Most434
61.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most424
62.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
63.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.419
64.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem416
65.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.413
66.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.410
67.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.406
68.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem380
69.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
70.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové370
71.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha350
72.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.338
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice338
74.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha330
75.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem310
76.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.292
77.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.290
78.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.289
79.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA286
Matiska David2004 BK ARION PRAHA286
81.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA283
82.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 278
83.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.276
84.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno275
85.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.257
86.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
87.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha246
88.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.244
89.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice242
90.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
91.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 236
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII236
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.236
94.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.234
95.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.225
96.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.224
97.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.221
98.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA220
99.Janáček David2004 BK ARION PRAHA216
100.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.208
101.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
103.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.196
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem196
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha196
Vlasák David2004 Super Stars Most196
107.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 184
108.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové178
109.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany175
Kazík Matěj2005 BaC Kladno175
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.175
112.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.170
Kóňa Jan2004 Super Stars Most170
114.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška164
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.164
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
117.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň157
118.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava156
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 156
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most156
123.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.155
124.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha154
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.154
126.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka152
127.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže150
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže150
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
131.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň147
132.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín146
133.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most138
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
135.Korynta Martin2004 BaC Kladno136
136.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.128
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha128
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.128
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.128
140.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
141.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
142.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.124
Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA124
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice124
145.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš120
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.120
148.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš114
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš114
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
151.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany113
152.Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou102
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou102
154.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.100
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.100
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice100
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš100
169.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.88
172.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Hlad Adam2004 BaC Kladno86
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
176.Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.84
177.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice78
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk78
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice78
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň78
187.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 66
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 66
189.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 54
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 54
191.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka50
198.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
203.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš42
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha42
216.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
217.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.26
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2736
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2436
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1581
4.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1576
5.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1498
6.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1302
7.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1244
8.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
9.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1149
10.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1090
11.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1048
12.Altera Jan2004 BaC Kladno1030
13.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1001
14.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.989
15.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha946
16.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.921
17.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.800
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha800
19.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.789
20.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most780
21.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha776
22.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.767
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.767
24.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.725
25.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha720
26.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha702
27.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
28.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.679
29.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha614
30.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha605
31.Oros Marek2003 Super Stars Most604
32.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.599
33.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice595
34.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha578
35.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové528
36.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 510
37.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice500
38.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka495
39.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem494
40.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.479
41.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš472
42.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.456
43.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice452
44.Port Jan2003 Super Stars Most428
45.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton420
46.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.408
47.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.388
48.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.375
49.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.369
50.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš338
51.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha328
52.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem326
53.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.287
54.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.277
55.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
56.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany256
57.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice255
58.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno253
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
60.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.251
61.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.250
62.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš239
63.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže236
64.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem230
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
66.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
68.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha225
69.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.220
70.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové204
71.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA200
73.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
74.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice188
75.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň175
76.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
77.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 162
78.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem160
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha160
80.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha158
81.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem153
82.Matiska David2004 BK ARION PRAHA150
83.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
84.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.142
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.142
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 142
87.Hora Aleš2003 Super Stars Most139
88.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most138
89.Vlasák David2004 Super Stars Most129
90.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
92.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.126
93.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Janáček David2004 BK ARION PRAHA125
95.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.120
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice120
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 120
98.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice117
99.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka116
100.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA113
101.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň111
102.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
103.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
106.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín96
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha96
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha96
109.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.94
110.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.93
111.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové90
112.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
113.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
115.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
123.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
124.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.68
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.68
126.Kóňa Jan2004 Super Stars Most67
127.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 66
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš66
130.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
131.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany63
132.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA62
133.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem56
134.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.54
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 54
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš54
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most54
138.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Korynta Martin2004 BaC Kladno50
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII50
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
151.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
153.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
161.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most38
164.Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
165.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
167.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Kazík Matěj2005 BaC Kladno25
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka25
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
172.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
173.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
174.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 12
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 12
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY12
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.12
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.12
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha12
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ88
2.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ177
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2544
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2480
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2288
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1632
7.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1544
8.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1251
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1232
10.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1182
11.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1131
12.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1051
13.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1037
14.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1001
15.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.966
16.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky940
17.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.873
18.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice860
19.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.852
20.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 840
21.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most796
22.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 790
23.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.789
24.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.777
25.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.761
26.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.725
27.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.666
28.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka652
29.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 628
30.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha589
31.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice556
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha556
33.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha554
34.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.545
35.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.536
36.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem528
37.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.519
38.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most506
39.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha492
40.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
41.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha465
42.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.464
43.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.462
44.Benediktová Klára2005 USK Plzeň428
45.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.425
46.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem420
47.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice417
48.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.406
49.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka384
50.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice382
51.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.373
52.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň355
53.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.354
54.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.338
55.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice332
56.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice308
57.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín306
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem306
59.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.304
60.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.300
61.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice288
62.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín284
63.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice282
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.282
65.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem278
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem278
67.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka276
68.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.268
69.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.266
70.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha261
71.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.254
72.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 250
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.250
75.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.240
76.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
77.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice235
78.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.233
79.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice225
80.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno223
81.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem222
82.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.218
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most218
84.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem210
85.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.205
86.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha204
87.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
88.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.199
89.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 197
90.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany196
91.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha186
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.186
93.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň177
94.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín171
95.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové168
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.168
97.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
98.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice163
99.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice158
100.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.156
102.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany150
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
104.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka149
105.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín146
106.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.144
107.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice142
108.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže139
109.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic133
110.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 126
111.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice120
112.Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.118
113.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha117
114.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice115
115.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 113
116.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.108
117.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš100
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka100
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
120.Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.98
121.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.94
122.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.92
123.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.89
124.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš88
126.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou84
127.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most82
128.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou78
134.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
135.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.71
136.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
137.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
138.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha60
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín60
140.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.58
141.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň54
142.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.52
143.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA51
145.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.50
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
147.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.48
148.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
149.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.42
155.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka38
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš38
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš38
159.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany33
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka33
161.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany30
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava30
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
169.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.28
170.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
171.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.25
Tomášková Eva2003 BaC Kladno25
173.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
175.Javorská Anna2004 USK Plzeň20
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka20
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.20
178.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.18
180.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 9
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.9
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2632
2.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2592
3.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2256
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2072
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1992
6.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1888
7.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1832
8.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1747
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1747
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1710
11.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1659
12.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1629
13.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1478
14.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1477
15.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1424
16.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1420
17.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1201
18.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1181
19.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1144
20.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1131
21.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1118
22.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1101
23.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1032
24.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha964
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha964
26.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.962
27.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice917
28.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha910
29.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.890
30.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové860
31.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.834
32.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem814
33.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem802
34.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.778
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.778
36.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka765
37.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 742
38.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem728
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.728
40.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.727
41.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.714
42.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem680
43.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň664
44.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice627
45.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha625
46.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 571
47.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most556
48.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka554
49.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.552
50.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha548
51.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.538
52.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most531
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.531
54.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.529
55.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice525
56.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha516
57.Benediktová Klára2005 USK Plzeň489
58.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín467
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.467
60.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem466
61.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem458
62.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.448
63.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most423
64.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.417
65.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 414
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín414
67.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.412
68.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.406
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.406
70.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.395
71.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 392
72.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha388
73.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem384
74.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.381
75.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.375
76.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.368
77.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice364
78.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
79.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.342
80.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem338
81.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice328
82.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.326
83.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.325
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.325
85.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 316
86.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.312
87.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš302
88.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka301
89.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže300
91.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany292
92.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice276
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka276
94.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice275
95.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice272
96.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA266
97.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš264
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha264
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš264
100.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice250
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice250
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
103.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.238
104.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín228
105.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.216
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice216
107.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín211
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín211
109.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš202
110.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.200
112.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň188
113.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
115.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice178
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
117.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most176
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
119.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 170
120.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha168
121.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.164
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.164
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
124.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.160
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.160
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.160
127.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno152
128.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
130.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
134.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka113
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka113
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka113
137.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
138.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.110
139.Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.102
140.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
145.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.96
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.96
147.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha90
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš90
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
150.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany88
151.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha84
153.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
161.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany63
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka63
163.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.50
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.50
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
167.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 42
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.42
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
171.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany38
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany38
175.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3024
2.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2200
3.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1772
4.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1576
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1368
6.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1302
7.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1200
8.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1174
9.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1138
10.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1030
11.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1022
12.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1018
13.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1016
14.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most986
15.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.963
16.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice948
17.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.904
18.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka777
19.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice767
20.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 738
21.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové730
22.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.679
23.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.644
24.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 640
25.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most633
26.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha630
27.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.628
28.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky618
29.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha614
30.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha606
31.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.603
32.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
33.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice595
34.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.591
35.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem556
36.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka545
37.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.544
38.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 520
39.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.514
40.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.505
41.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most502
42.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.495
43.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem494
44.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem473
45.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha466
46.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.450
47.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.448
48.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.438
49.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.433
50.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.424
51.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.422
52.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.406
53.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.389
54.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín380
55.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.375
56.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem370
57.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice356
58.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.342
59.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice338
60.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha331
61.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem330
62.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.308
64.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice298
65.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice292
66.Benediktová Klára2005 USK Plzeň286
67.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.274
68.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha272
69.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.262
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.262
71.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice255
72.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem254
73.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno253
74.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.248
75.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš238
76.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most230
77.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.229
78.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín228
79.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.222
80.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka212
81.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.203
82.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka192
83.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 184
84.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem181
85.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže178
86.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.177
87.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice175
88.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha174
89.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.173
90.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 168
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem168
92.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš167
93.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň165
94.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice156
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice156
96.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš153
97.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.150
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.150
102.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín146
103.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.142
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
105.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.134
106.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.132
107.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.128
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice128
111.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most125
112.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín120
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha120
114.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.117
115.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
116.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice110
117.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha108
119.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš104
120.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice100
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA100
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
126.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín96
127.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.93
128.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
129.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
131.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
132.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.80
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň80
134.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany78
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
142.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
143.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 70
144.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.68
145.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany63
146.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha54
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
149.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
154.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
155.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou42
160.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka38
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka38
163.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
164.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka25
167.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
168.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 12
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY12
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.12
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.12
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17 Witte Cup Nejdek- otevřený - NejdekC17.03.2018
2GPC U17 - otevřený - Praha RadoniceC17.03.2018
3GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC18.03.2018
41. GPB U17 - BrnoB25.03.2018
52. GPC U17 - KlimkoviceC29.03.2018
62. GPD U17 - Liberec- VesecD07.04.2018
7GPD U17 - TáborD07.04.2018
82. GPD U17 - Ústí nad LabemD07.04.2018
9GPC U17 kvalifikační - JihlavaC08.04.2018
102. GPC U17 - Liberec- VesecC14.04.2018
11GPC U17 - Hradec KrálovéC14.04.2018
12GPC U17 - KladnoC15.04.2018
132. GPC U17 - České BudějoviceC21.04.2018
14GPC U17 - otevřený - PrahaC21.04.2018
15GPC U17 - otevřený - BrnoC28.04.2018
16GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.04.2018
172. GPC U17 - Praha HamrC28.04.2018
183. GPC U17 - OrlováC05.05.2018
192. GPA U17 - OrlováA13.05.2018
20GPC U17 - otevřený - KladnoC03.06.2018
21GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC01.09.2018
22GPC U17 - otevřený - KladnoC02.09.2018
23GPC U17 - otevřený - LanškrounC02.09.2018
24GPC U17 - otevřený - Ústí nad LabemC08.09.2018
25GPC U17 - otevřený - JihlavaC08.09.2018
26GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
272. GPB U17 - Ústí nad LabemB23.09.2018
28GPC U17- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
29GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
30GPD U17 - TáborD20.10.2018
31GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC21.10.2018
32OP U17 - BrnoSKP03.11.2018
33GPC U17- otevřený - MostC03.11.2018
34GPC U17 - Plzeň MalešiceC10.11.2018
35OP U17 - Plzeň DoubravkaSKP17.11.2018
36OP U17 - Rychnov nad KněžnouSKP17.11.2018
37GPC U17- kvalifikační - BrnoC17.11.2018
38OP U17 - MostSKP17.11.2018
39OP U17 - Benátky nad JizerouSKP17.11.2018
40OP U17 - České BudějoviceSKP18.11.2018
41OP U17 - OlomoucSKP18.11.2018
42GPD U17 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
43OP U17 - Praha VinořSKP24.11.2018
44Vánoční turnaj GPC U17 - KlimkoviceC24.11.2018
45MČR U17 - Brno - SlatinaMČR09.12.2018
46GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
47GPC U17 - Český KrumlovC12.01.2019
48GPC U17- otevřený - Ústí nad LabemC12.01.2019
49GPC U17 - PlzeňC12.01.2019
50GPC U17 - otevřený - OsíkC19.01.2019
51GPC U17- Praha - Praha HamrC27.01.2019
52GPC U17 - Králův DvůrC27.01.2019
53GPC U17 - PodivínC02.02.2019
54GPC U17 - OpavaC03.02.2019
551. GPA U17 - Hradec KrálovéA17.02.2019
56GPC U17 21. Witte Cup Nejdek - NejdekC02.03.2019
57GPD U17 - ŠumperkD03.03.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading