logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 14.03.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
14.03.2018 - 14.03.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3968
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2360
3.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1638
4.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1539
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1359
6.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1114
7.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1103
8.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1038
9.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha964
10.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha950
11.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 924
12.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice913
13.Klokan Jakub2008 Super Stars Most902
14.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.865
15.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš840
16.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.822
17.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice790
18.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.754
19.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.678
20.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.663
21.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.659
22.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha634
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.634
24.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.602
25.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.600
26.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.562
27.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.553
28.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.551
29.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
30.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice542
31.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 525
32.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice522
33.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.492
34.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice483
35.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.475
36.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.466
37.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.454
38.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha450
39.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.447
40.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 443
41.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most433
42.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic425
43.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.405
44.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže400
45.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš388
46.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.383
47.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.381
48.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha356
49.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA352
50.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
51.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha346
52.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.342
53.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice338
54.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno334
55.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha318
56.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.304
57.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.302
58.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 292
59.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha288
60.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany282
61.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem279
62.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk271
63.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA263
64.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.262
65.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha258
Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
67.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno250
68.Gašparín Adam2007 Super Stars Most244
69.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy235
70.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha234
71.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.232
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice232
73.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha230
74.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem229
75.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.226
76.Škvára Kristian2008 BaC Kladno224
77.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.219
78.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton213
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.213
80.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most211
81.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav210
82.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.206
83.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná200
84.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná194
85.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.192
86.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
87.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
88.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.182
89.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň176
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže176
91.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY174
92.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem169
93.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
94.Macal Jiří2008 Super Stars Most161
95.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.160
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton160
97.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.157
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.157
99.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.156
100.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY155
101.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.152
102.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou141
103.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.138
106.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.130
107.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice120
108.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.118
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha118
111.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.116
112.Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.114
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.114
114.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou113
115.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.112
116.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.110
117.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.109
118.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.106
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice106
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.106
121.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové94
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže94
123.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.91
124.Berka Jan2007 Slavoj Podivín88
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 88
126.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA87
127.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem82
128.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka80
129.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš78
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
133.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.76
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice76
135.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.75
136.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem72
137.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice69
138.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.67
139.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.65
140.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
141.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.58
143.Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.57
144.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
145.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná54
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA54
147.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.53
148.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha50
150.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 48
151.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha46
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
154.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.45
155.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY44
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.44
157.Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou42
158.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.41
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.41
160.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
161.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
162.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk38
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice38
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.38
166.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.35
167.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.34
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.34
170.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.33
171.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany31
172.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice30
Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice30
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice30
176.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.29
177.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 28
178.Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha25
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice25
180.Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
181.Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.22
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.22
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín22
186.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 20
187.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice19
188.Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
189.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha16
190.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton15
191.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha14
195.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové13
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže13
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.13
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most13
201.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
202.Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 11
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 11
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 11
205.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA10
Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY10
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem10
209.Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.9
210.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice7
211.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná4
214.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most2
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4000
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 4000
3.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2309
4.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.2069
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2012
6.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1839
7.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1700
8.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1558
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1551
10.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1526
11.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1238
12.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1150
13.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1076
14.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice1064
15.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1040
16.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1015
17.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.976
18.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.939
19.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.931
20.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha927
21.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.913
Klokan Jakub2008 Super Stars Most913
23.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.902
24.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.889
25.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.888
26.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice876
27.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.864
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.864
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 864
30.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.816
31.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 800
32.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.775
33.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice763
34.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.750
35.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.745
36.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže740
37.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.739
38.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 725
39.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA678
40.Gašparín Adam2007 Super Stars Most667
41.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.664
42.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha636
43.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most625
44.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.614
45.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA600
46.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.581
47.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš567
48.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha550
49.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno540
50.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha517
51.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.513
52.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem503
53.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.478
54.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.466
55.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton462
56.Macal Jiří2008 Super Stars Most448
57.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha442
58.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.439
59.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno430
60.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.428
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem428
62.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem427
63.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice425
64.Škvára Kristian2008 BaC Kladno418
65.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav406
66.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice395
67.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže392
68.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.374
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha374
70.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice365
71.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš361
72.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná356
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.356
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná356
75.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.355
76.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
77.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany348
78.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.342
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha342
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.342
81.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.339
82.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.328
83.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.327
84.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.322
85.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 318
86.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha317
87.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton312
88.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.304
89.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže300
90.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha292
91.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou289
92.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA279
93.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.270
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.270
95.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.269
96.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.264
97.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice250
98.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.242
99.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most238
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.238
101.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton228
102.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové224
Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.224
104.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou203
105.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.201
106.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.192
107.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY191
108.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.189
109.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.184
110.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.175
111.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
112.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.168
113.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.166
114.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem164
116.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY163
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.163
118.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 158
119.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná156
120.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha150
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice150
125.Berka Jan2007 Slavoj Podivín128
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín128
127.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY125
128.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice120
129.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem114
130.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice100
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice100
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
140.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.93
141.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
143.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.87
144.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
147.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.85
148.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
154.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
155.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš69
156.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.63
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
158.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.59
159.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
160.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.50
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.50
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
170.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
172.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
176.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice38
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.38
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
179.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA26
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 26
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem26
182.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
1.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 3046
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
3.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1526
4.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1240
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1240
6.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1217
7.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1126
8.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1040
9.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice952
10.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha940
11.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha914
12.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.913
13.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.886
14.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.791
15.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 766
16.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice739
17.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.714
18.Klokan Jakub2008 Super Stars Most692
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže692
20.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.674
21.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.642
22.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA619
23.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.613
24.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice608
25.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 592
26.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.542
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.542
28.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 504
29.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.500
30.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice488
31.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
32.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.474
33.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha461
34.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA448
35.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.439
36.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.434
37.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha430
38.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.424
39.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.423
40.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav420
41.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš410
42.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic401
43.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.396
44.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš390
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
47.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno384
48.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice380
49.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 366
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.366
51.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.355
52.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.346
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk346
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most346
55.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice327
56.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha326
57.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.299
58.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.296
59.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
60.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.258
61.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY251
62.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton246
63.Gašparín Adam2007 Super Stars Most245
64.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
65.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha238
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná238
67.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha230
Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
69.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany228
70.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem223
71.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno218
72.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.206
73.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.194
74.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem192
75.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
76.Škvára Kristian2008 BaC Kladno178
77.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.163
78.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha162
79.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice150
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
82.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
84.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.145
85.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice142
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton142
87.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY139
88.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš138
89.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha137
90.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.136
91.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.128
92.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
93.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná125
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice125
96.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
97.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha117
98.Macal Jiří2008 Super Stars Most116
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton116
100.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.113
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA113
102.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 110
103.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha107
104.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.103
105.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice100
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most100
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.100
110.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
111.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
112.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.80
114.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.78
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.78
118.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
119.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové75
Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice75
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY75
122.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.59
123.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.54
124.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže51
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 51
126.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk50
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
143.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
146.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha42
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
150.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
151.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
152.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.25
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 25
160.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
161.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
163.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
165.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA4
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2252
2.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1861
3.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1782
4.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1228
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1201
6.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1165
7.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1102
8.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1028
9.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.987
10.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha925
11.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice915
12.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha878
13.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno803
14.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most784
15.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.765
16.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice752
17.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
18.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.704
19.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.690
20.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.686
21.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže685
22.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha682
23.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk668
24.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
25.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha606
26.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha588
27.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš569
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.569
29.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno566
30.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha547
31.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.542
33.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice539
34.Portová Anna2007 Super Stars Most536
35.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň515
36.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha513
37.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most500
38.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most486
39.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic476
40.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice470
41.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY467
42.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.459
43.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY417
44.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton409
45.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice402
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.402
47.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.379
48.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA359
49.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
50.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš343
51.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.339
52.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem331
53.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha330
54.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.313
55.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
56.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.305
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha305
58.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem292
59.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.290
60.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.289
61.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 281
62.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav278
63.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.277
64.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.275
65.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.273
66.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha269
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton269
68.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton254
69.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.248
70.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.245
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha245
72.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice242
73.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton238
74.Hejnová Sára2007 USK Plzeň231
75.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem228
76.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.221
77.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.213
78.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice212
79.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.204
80.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
81.Čechová Tereza2008 Super Stars Most190
82.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.184
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš184
84.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice180
85.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY173
86.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice171
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš171
88.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
89.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.158
90.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.155
91.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.148
92.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.147
93.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.145
94.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
95.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.141
96.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou138
97.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno137
98.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice132
100.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha131
101.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka130
102.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic128
103.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem126
104.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.123
105.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka122
106.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice120
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
108.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha119
109.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.117
110.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.115
111.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.114
112.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň113
113.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové109
114.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
115.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha101
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha101
117.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
118.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.99
119.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA98
120.Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice94
121.Křížková Eva2008 BaC Kladno90
122.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.88
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.88
125.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany85
126.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.79
127.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
128.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.71
129.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno66
130.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové64
131.Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice63
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.63
133.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.62
134.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice61
135.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice58
136.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice57
137.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou55
138.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice54
139.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem53
140.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem51
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.51
142.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
146.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
147.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha47
Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha47
149.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
150.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.44
151.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
152.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
153.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem39
154.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
156.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA34
157.Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
158.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.32
159.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany31
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.31
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany31
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.31
163.Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 30
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
165.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.29
166.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY26
167.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice25
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.25
Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
171.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.21
172.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha19
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.19
176.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.18
177.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha17
178.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.15
179.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.14
Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA14
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
184.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
187.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná12
189.Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže10
190.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
191.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná8
192.Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň7
193.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
194.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice5
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha5
197.Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice4
Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
199.Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
200.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
202.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2544
2.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany2521
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2521
4.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1724
5.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1702
6.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1616
7.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1464
8.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1383
9.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1338
10.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1227
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1227
12.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most1226
Portová Anna2007 Super Stars Most1226
14.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1138
15.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1100
16.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1090
17.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1026
18.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most989
19.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha913
20.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton867
21.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha863
22.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA852
23.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha838
24.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.803
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.803
26.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.789
27.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha764
28.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš752
29.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.736
30.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha702
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.702
32.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.686
33.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY676
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY676
35.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.670
36.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.661
37.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.642
38.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.639
39.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň626
40.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
41.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem617
42.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno616
43.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton598
44.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton581
45.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha577
46.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha568
47.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.564
48.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.557
49.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha553
50.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most550
51.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.539
52.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 534
53.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha529
54.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice522
55.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic516
56.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem511
57.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.492
58.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.491
59.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.489
60.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha476
61.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice474
62.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.450
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.450
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš450
65.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem449
66.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.442
67.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.412
68.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice406
69.Čechová Tereza2008 Super Stars Most392
70.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.379
71.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav378
72.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.367
73.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice366
74.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.342
75.Hejnová Sára2007 USK Plzeň341
76.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha334
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA334
78.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice325
79.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice316
80.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
81.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
82.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.292
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice292
84.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš290
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš290
86.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.278
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.278
88.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.266
89.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.264
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou264
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
92.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka263
93.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno258
94.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic254
95.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.247
96.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.239
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem239
98.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové236
99.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.234
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton234
101.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice206
102.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha203
103.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.202
104.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice200
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice200
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň200
107.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.196
108.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.189
109.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno188
111.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice164
113.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.160
114.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.156
115.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka154
116.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
117.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.146
118.Křížková Eva2008 BaC Kladno144
119.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha139
120.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové128
121.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem126
123.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY125
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
125.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
126.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha117
127.Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
128.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem113
129.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
130.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice100
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.100
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.100
138.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.95
139.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.92
140.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
141.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.89
142.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
144.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
146.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice78
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice78
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná78
150.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
151.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
152.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.59
Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
156.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany50
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.50
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže50
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
166.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
167.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
168.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
169.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
170.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
171.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.23
172.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
2.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1438
3.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1414
4.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1241
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1217
6.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1076
7.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice989
8.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA978
9.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha914
10.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk850
11.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha842
12.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha750
13.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže742
14.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice716
15.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most678
Portová Anna2007 Super Stars Most678
17.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice666
18.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.656
19.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha642
20.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.618
21.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno608
22.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton570
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 570
24.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton564
25.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.556
26.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš516
27.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 510
28.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice488
30.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.470
31.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.466
32.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most464
33.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha442
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.442
35.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
36.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.414
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.414
38.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice406
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice406
40.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.402
41.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic401
42.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY389
43.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.388
44.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha384
45.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice381
46.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav378
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.378
48.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most376
49.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice363
50.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.342
51.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno338
52.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA329
53.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
54.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.325
55.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš324
56.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem320
57.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.316
58.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha304
59.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha300
60.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha284
61.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.271
62.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.258
63.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice256
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY256
65.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
66.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem248
67.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.247
68.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.242
69.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.238
70.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň230
71.Hejnová Sára2007 USK Plzeň228
72.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.225
73.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
74.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton216
75.Čechová Tereza2008 Super Stars Most206
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.206
77.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem205
78.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.198
79.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.196
80.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha192
81.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
82.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.179
83.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA171
84.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.170
85.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice163
86.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.162
87.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice150
89.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.146
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
91.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.145
92.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno132
93.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
94.Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice125
95.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
96.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY113
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.113
98.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.106
99.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
103.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.93
104.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice92
105.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
Křížková Eva2008 BaC Kladno90
107.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice88
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
109.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
111.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha78
112.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.75
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha75
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice75
115.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha63
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové63
117.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha55
118.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic52
119.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice50
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.50
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
129.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno46
131.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.43
132.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.42
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
136.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
137.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
138.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
139.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany25
Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.25
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže25
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
148.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
150.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
153.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
ČísloTurnajGPDatum
12. GPD U13 - TepliceD24.03.2018
22. GPD U13 - LiberecD25.03.2018
3GPC U13- otevřený - KladnoC25.03.2018
42. GPC U13 - KlimkoviceC29.03.2018
5GPE50 U11 - KlimkoviceE5030.03.2018
6GPD U13 - České BudějoviceD07.04.2018
73. GPC U13 - OrlováC07.04.2018
8GPC U13 otevřený Mem. A Wankove - PlzeňC08.04.2018
9GPC U13- otevřený - BrnoC15.04.2018
10GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - RadotínE5015.04.2018
11GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
122. GPD U13 - Praha - ZMD21.04.2018
132. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
14GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
152. GPC U13 - MostC12.05.2018
16GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
17GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
18GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
19GPC U13 kvalifikační - KladnoC12.05.2018
202. GPC U13 - Praha HamrC19.05.2018
212. GPA U13 - Praha HamrA27.05.2018
22GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
23GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
24GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
25GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
262. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
27GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
283. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
29GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
30GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
31GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
32GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
33GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
34GPC U13 - MostC22.09.2018
35GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
36GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
37GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
38GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
39GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
40GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
41GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
42GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
43GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
44GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
45OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
46GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
47GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
48GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
49GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
50OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
51OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
52OP U13 - HoliceSKP03.11.2018
53OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
54GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
55OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
56OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
57GPD U13- otevřený - ProboštovD17.11.2018
58MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
59GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
60Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
61Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
62GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
63GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
64OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
65GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
66GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
67GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
68GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
69GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
70GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
71GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
72GPC U13 - LiberecC05.01.2019
73GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
74GPC U13 - BrnoC12.01.2019
75GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
76GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
77GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
78GPC U13 - OpavaC13.01.2019
79GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
80GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
811. GPA U13 - AšA27.01.2019
82GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
83GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
84GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
85GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
86GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
87GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
88GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
891. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
90GPC U13 - České BudějoviceC09.03.2019
91GPD U13- otevřený - Praha LužinyD09.03.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading