logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 14.03.2019

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
14.03.2018 - 14.03.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2965
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2220
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2016
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1720
5.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1401
6.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1165
7.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1151
8.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1125
9.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1038
10.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1015
11.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1001
12.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.975
13.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 956
14.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice955
15.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.926
16.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha900
17.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.888
18.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.878
19.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
20.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most826
21.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha802
22.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.770
23.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.739
24.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 728
25.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.642
26.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.641
27.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 625
28.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice614
29.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.608
30.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.590
31.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.586
32.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.581
33.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha568
34.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.554
35.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice547
36.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice537
37.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice528
38.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.527
39.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš516
40.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.508
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.508
42.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.505
43.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.480
44.Solar Jan2005 SK Prosek Praha442
45.Kundrát David2006 Badminton VK Aš424
46.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.422
47.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha410
48.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha406
49.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.379
50.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže373
51.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.372
52.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.364
53.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.359
54.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany353
55.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.351
56.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.350
57.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.332
58.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové329
59.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.328
60.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.304
61.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.288
62.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha280
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice280
64.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.264
65.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže258
66.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha257
67.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.256
68.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 252
69.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice251
70.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové245
71.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.215
72.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.213
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha213
74.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.209
75.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš206
76.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.197
77.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most194
78.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.193
79.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.186
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem186
81.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice182
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 182
83.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.178
Klokan Jakub2008 Super Stars Most178
85.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.172
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.172
87.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice171
88.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice162
89.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA159
90.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.158
91.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.157
92.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
94.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka149
95.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice148
96.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš146
97.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.145
98.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka143
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice143
100.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno141
101.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže140
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
103.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš139
104.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín138
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice138
106.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.137
107.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.136
108.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín134
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.134
110.Suchopár Jan2006 Super Stars Most133
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha133
112.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice131
113.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most129
114.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.125
115.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.122
116.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.121
117.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic117
118.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.115
119.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem113
120.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.111
121.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.103
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.103
123.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.102
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 102
Vališ Jan2006 Super Stars Most102
126.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
128.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.99
129.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha98
130.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.96
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice96
132.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.92
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín92
134.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha88
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.88
136.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.87
137.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 86
138.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.82
139.Jonáš Václav2006 BaC Kladno80
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 80
141.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.79
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 79
143.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.78
144.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.76
145.König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška75
147.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.74
148.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub73
149.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic72
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 72
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.72
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice72
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
154.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most70
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.70
156.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň69
157.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA68
158.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.67
159.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.66
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš66
Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.66
162.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.65
163.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.63
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.63
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha63
167.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.62
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.62
169.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice60
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.60
171.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka59
172.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice56
173.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín54
174.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.52
175.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
177.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.48
178.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 47
179.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.46
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice46
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY46
182.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk45
183.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš44
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.44
185.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
187.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
189.Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 36
190.Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice34
191.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.32
192.Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.31
193.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.30
194.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA29
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk29
196.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.28
197.Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 26
198.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.25
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
206.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 23
207.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka22
208.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice21
209.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY20
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou20
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.20
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA20
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk20
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most20
218.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.19
219.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub18
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
221.Mrvečka Pavel2006 BK Goram Teplice, z.s.16
222.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
224.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
226.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.12
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice12
234.Gašparín Adam2007 Super Stars Most10
235.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha9
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové9
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.9
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha9
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška9
240.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha8
241.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem6
242.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem4
243.Raffay Tomáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.2
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3496
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3224
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3184
4.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1928
5.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1606
6.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1564
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1564
8.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1524
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1524
10.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1514
11.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1450
12.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1436
13.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1418
14.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1371
15.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1340
16.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1236
17.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1200
18.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1151
19.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1139
20.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1115
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1115
22.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1089
23.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1080
24.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha1050
25.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1038
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1038
27.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1012
28.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1002
29.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1000
30.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice984
31.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.950
32.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.936
33.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.926
34.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice900
35.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.890
36.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.888
37.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.865
38.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice862
39.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš858
40.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice814
41.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.728
42.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice727
43.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice666
44.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.654
45.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha650
46.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
47.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.629
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.629
49.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.627
50.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže617
51.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha614
52.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 593
53.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.581
54.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové580
55.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 575
56.Solar Jan2005 SK Prosek Praha551
57.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha540
58.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany531
59.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové518
60.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.514
61.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.513
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.513
63.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.503
64.Kundrát David2006 Badminton VK Aš486
65.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.464
66.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha449
67.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.440
68.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice435
69.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.428
70.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.420
71.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most406
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.406
73.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.393
74.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.392
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže392
76.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.388
77.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA375
78.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice370
79.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.356
80.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.346
81.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.343
82.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín342
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem342
84.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno328
85.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
86.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 318
87.Klokan Jakub2008 Super Stars Most308
88.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most306
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
90.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice304
91.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.303
92.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice294
93.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.287
94.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.280
95.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice266
96.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.264
97.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most260
98.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA257
99.Suchopár Jan2006 Super Stars Most256
100.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.250
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
102.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.246
103.Jonáš Václav2006 BaC Kladno242
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.242
105.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.228
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
108.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.226
109.Vališ Jan2006 Super Stars Most218
110.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 216
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice216
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.216
113.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice214
114.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.200
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav200
118.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk198
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš198
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.198
121.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA197
122.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.196
123.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš194
124.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka190
125.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice188
126.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.184
127.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 183
128.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín180
129.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín178
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub178
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.178
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.178
133.Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 176
134.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.174
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.174
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.174
137.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.168
138.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.156
139.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha150
141.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš144
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.144
143.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.138
145.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.128
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže128
147.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA125
148.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš120
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš120
150.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 118
151.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice114
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha114
153.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.100
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.100
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most100
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most100
164.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň98
165.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 97
166.Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.96
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.96
168.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha95
169.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.92
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.92
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha92
172.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem90
173.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice86
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
176.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín84
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice84
178.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 83
179.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice78
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové78
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška78
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk78
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 78
187.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.75
188.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou63
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.63
191.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany56
192.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.55
193.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY54
194.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha53
195.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha52
196.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 50
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.50
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš50
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 50
208.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice46
209.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice42
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha42
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.42
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
220.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
223.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka34
224.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.30
225.Gašparín Adam2007 Super Stars Most26
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha26
228.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice25
229.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem14
232.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2936
2.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2272
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2224
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2160
5.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1353
6.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1177
7.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1126
8.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1077
9.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1039
10.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.990
11.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.918
12.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha882
13.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 875
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.875
15.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.853
16.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice850
17.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.839
18.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha801
19.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice762
20.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.752
21.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
22.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové728
23.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.727
24.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.688
25.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha652
26.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice642
27.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.626
28.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha616
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.616
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice616
31.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.615
32.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.612
33.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.608
34.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.603
35.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.580
36.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.578
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.578
38.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.570
39.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice557
40.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha554
41.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice553
42.Solar Jan2005 SK Prosek Praha529
43.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha528
44.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.502
45.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice489
46.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže446
47.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha439
48.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.405
49.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
50.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.386
51.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 380
52.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.346
53.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.324
54.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem314
55.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha310
56.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA309
57.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové302
58.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem298
59.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany293
60.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.284
61.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.282
62.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice278
63.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice276
64.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.266
65.Klokan Jakub2008 Super Stars Most260
66.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš256
67.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.249
68.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 242
69.Kundrát David2006 Badminton VK Aš240
70.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín230
71.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže222
72.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.208
73.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.199
74.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice197
75.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
76.Suchopár Jan2006 Super Stars Most194
77.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice192
78.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most189
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.189
80.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.184
81.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.183
82.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
83.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.178
84.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.174
85.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.167
86.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice166
87.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš162
88.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.155
89.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice154
90.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most152
91.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.150
93.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.149
94.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín142
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.142
96.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín138
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
98.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno137
99.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.132
100.Jonáš Václav2006 BaC Kladno125
101.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice124
102.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice120
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš120
104.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha119
105.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA118
106.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.108
107.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.104
108.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.102
109.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.100
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav100
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
114.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.96
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
116.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.93
117.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.92
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice92
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.92
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš92
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.92
122.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic88
123.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha87
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice87
125.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
126.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.84
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín84
128.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 82
129.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
131.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.76
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.76
133.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub75
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.75
135.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice71
136.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most68
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 68
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 68
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem68
141.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic67
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.67
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk67
145.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.64
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.64
147.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka60
148.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 58
149.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš54
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 54
151.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.52
152.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 51
153.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš50
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
164.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka46
165.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 44
166.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha43
167.Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
170.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.41
171.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.40
172.Vališ Jan2006 Super Stars Most39
173.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha29
174.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
177.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha25
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA25
Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou25
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.25
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň25
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 25
190.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice24
191.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
192.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha17
193.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Gašparín Adam2007 Super Stars Most14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
197.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA13
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.13
200.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice12
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
206.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2960
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2622
3.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2348
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1992
5.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1550
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1395
7.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1389
8.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1250
9.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1215
10.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1050
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1050
12.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1034
13.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1009
14.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most964
15.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.922
16.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.915
17.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha900
18.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.875
19.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka846
20.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha838
21.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany750
22.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha748
23.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové722
24.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha690
25.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice688
26.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice670
27.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.668
28.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.667
29.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.641
30.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice639
31.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.598
32.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.582
33.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice578
34.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš576
35.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.559
36.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice549
37.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice528
38.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice512
39.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha491
40.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.490
41.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.452
42.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.451
43.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.450
44.Benediktová Klára2005 USK Plzeň432
45.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín402
46.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha385
47.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš384
48.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.380
49.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany371
50.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha340
51.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha334
52.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha333
53.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem324
54.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha317
55.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže314
56.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub312
57.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice305
58.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha304
59.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.300
60.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice295
61.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.294
62.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.293
63.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš291
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka291
65.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš283
66.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
67.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové273
68.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.270
69.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.266
70.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové262
71.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA259
72.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem254
73.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
74.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš250
75.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk242
76.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín239
77.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava236
78.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha235
79.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.233
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš233
81.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.227
82.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava216
83.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most214
84.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.212
85.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno209
86.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.208
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
88.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha202
89.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.199
90.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.196
91.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.189
92.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.181
93.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
94.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.178
95.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice177
96.Marková Julie2005 Start Jihlava176
97.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.175
98.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice170
100.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.168
101.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most167
102.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.165
103.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem164
104.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA158
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice158
106.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.151
107.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice149
108.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.147
109.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.146
110.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most140
111.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
112.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic137
113.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.136
114.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice134
115.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže126
116.Důrová Lucie2005 USK Plzeň125
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA125
118.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže124
119.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most122
120.Jonášová Klára2006 BaC Kladno115
121.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.111
122.Chvastková Julie2006 Start Jihlava110
123.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš109
124.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha104
125.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice101
126.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice100
127.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.99
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice99
129.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.97
130.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná96
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno96
132.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.95
133.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.93
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.93
135.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.92
136.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.85
137.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Portová Anna2007 Super Stars Most84
139.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.82
140.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.81
141.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany80
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.80
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.80
144.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové79
145.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
146.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem77
147.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.75
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice75
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav75
150.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
151.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem73
152.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.72
153.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.70
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.70
155.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná66
156.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.64
157.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín62
158.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.58
159.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most50
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice50
167.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 49
168.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha48
169.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.47
170.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice45
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice45
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.45
173.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
175.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem39
176.Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice37
177.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha34
Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany34
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.34
180.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.33
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice33
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.33
183.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice30
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška30
189.Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.29
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha29
191.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA28
192.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
193.Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha25
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 25
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY25
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
204.Křížová Anna2006 Super Stars Most22
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
207.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA21
208.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.20
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice20
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 20
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 20
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
213.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 18
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY18
216.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem16
217.Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
218.Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
221.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA9
222.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha7
223.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha6
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3612
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3612
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3432
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3174
5.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2152
6.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2052
7.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1720
8.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1709
9.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1689
10.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1620
11.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1589
12.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1528
13.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1450
14.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1400
15.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1356
16.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1350
17.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1300
18.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1258
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1258
20.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1195
21.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1141
22.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1104
23.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1065
24.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1052
25.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha988
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha988
27.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha964
28.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš932
29.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.927
30.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.925
31.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové920
32.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice914
33.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 850
34.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice838
35.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.828
36.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany827
37.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.804
38.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.803
39.Benediktová Klára2005 USK Plzeň790
40.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha736
41.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka715
42.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA703
43.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice688
44.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha652
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.652
46.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem640
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem640
48.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.628
49.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha624
50.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha592
51.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.589
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.589
53.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.564
54.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice555
55.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha543
56.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha540
57.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.532
58.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.524
59.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín520
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín520
61.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha512
62.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice508
63.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.503
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha503
65.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.496
66.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA494
67.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.489
68.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.476
69.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany453
70.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice450
71.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.437
72.Marková Julie2005 Start Jihlava434
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava434
74.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk432
75.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže420
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.420
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš420
78.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.398
79.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.392
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.392
81.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.379
82.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.372
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš372
84.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.367
85.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.363
86.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.358
87.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most354
88.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava348
89.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno342
91.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové338
92.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš334
93.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.313
94.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub300
95.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže294
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš294
97.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice284
98.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha282
99.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš278
100.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.272
101.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.266
102.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most262
103.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.256
104.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most254
105.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice250
106.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA244
107.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové236
108.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice230
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice230
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.230
111.Chvastková Julie2006 Start Jihlava228
112.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.226
113.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
115.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice220
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
117.Důrová Lucie2005 USK Plzeň217
Jonášová Klára2006 BaC Kladno217
119.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
120.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.213
121.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.210
122.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA208
123.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.206
124.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most204
Portová Anna2007 Super Stars Most204
126.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice200
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice200
128.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem198
129.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno186
131.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.178
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic178
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.178
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice178
135.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice167
136.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.166
137.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice164
138.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice156
139.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem152
140.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
141.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.146
142.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.142
143.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.138
144.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže132
145.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.128
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.128
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.128
148.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem126
149.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
150.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.124
151.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
152.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 114
153.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany102
154.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most100
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 100
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
163.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.92
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná92
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná92
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín92
167.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice86
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
172.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.80
173.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška78
179.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.76
180.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha75
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha75
182.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
184.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.56
Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany56
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA56
187.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY54
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY54
189.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
190.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha51
191.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.50
Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice50
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav50
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Koudelková Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Raková Magdaléna2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
205.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany46
206.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš42
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň42
Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
211.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA40
212.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
213.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha28
214.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha26
Majerová Karolína2005 Super Stars Most26
Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
219.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha25
220.Křížová Anna2006 Super Stars Most14
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most3328
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2936
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1912
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1744
5.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1724
6.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1552
7.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1202
8.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1039
9.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1032
10.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
11.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.990
12.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.945
13.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.889
14.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
15.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.839
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 839
17.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.822
18.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
19.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.787
20.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice782
21.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha752
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.752
23.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha751
24.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most728
25.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
26.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.688
27.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka668
28.Benediktová Klára2005 USK Plzeň666
29.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha664
30.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
31.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha644
32.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha640
33.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.628
34.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.591
35.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany540
36.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.533
37.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.500
38.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice492
39.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice489
40.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.487
41.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš482
42.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.478
43.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem464
44.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice449
45.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.444
46.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.442
47.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 414
48.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.410
49.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka406
50.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.370
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.370
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.370
53.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha368
54.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha358
55.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové342
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže342
57.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.324
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.324
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem324
60.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany320
61.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha314
62.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha305
63.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice304
64.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.288
65.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové286
66.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.280
67.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno277
68.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha273
69.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže266
70.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA258
71.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.234
72.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.233
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice233
74.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín222
75.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk217
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.217
77.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš216
78.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.214
79.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.208
80.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš206
81.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice204
82.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.199
83.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.197
84.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.196
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.196
86.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín192
88.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA189
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.189
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.189
91.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha187
92.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most186
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
94.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.183
95.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
96.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice175
97.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové171
98.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš170
100.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic155
101.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.154
102.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA153
103.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
104.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice147
105.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava146
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava146
107.Portová Anna2007 Super Stars Most144
108.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most143
109.Marková Julie2005 Start Jihlava140
110.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most139
111.Jonášová Klára2006 BaC Kladno137
112.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové136
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.136
114.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš134
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub134
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha134
117.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice132
118.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
119.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
120.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most118
121.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.117
122.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.112
123.Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno108
124.Chvastková Julie2006 Start Jihlava100
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav100
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice100
127.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 97
128.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.96
129.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem91
130.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš90
131.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice88
132.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice86
133.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.83
134.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže80
135.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.79
136.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
137.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.76
138.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
140.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.68
141.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.67
144.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.64
146.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš62
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná62
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná62
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín62
150.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha56
151.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem53
152.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most50
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.50
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice50
160.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice46
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice46
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
166.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
167.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška42
172.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 40
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
174.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
175.Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
176.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha29
177.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub25
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha25
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 25
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
187.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA18
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.18
190.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA16
191.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Křížová Anna2006 Super Stars Most14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
195.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha13
197.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA12
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice12
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
201.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha8
ČísloTurnajGPDatum
12. GPD U15 - Liberec- VesecD17.03.2018
22. GPD U15 - Ústí nad LabemD17.03.2018
3GPC U15- otevřený - AšC24.03.2018
4GPC U15- otevřený - JihlavaC25.03.2018
52. GPC U15 - KlimkoviceC30.03.2018
6GPC U15 otevřený - PlzeňC07.04.2018
7GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
82. GPC U15 - MostC21.04.2018
9GPC U15 - Benátky nad JizerouC21.04.2018
102. GPC U15 - Český KrumlovC05.05.2018
112. GPD U15 - Praha - VinořD05.05.2018
122. GPC U15 - Praha HamrC13.05.2018
13GPC U15 kvalifikační - AšC19.05.2018
14GPC U15 - Nové Město nad MetujíC19.05.2018
15GPC U15 kvalifikační - PodivínC19.05.2018
163. GPC U15 - OpavaC20.05.2018
17GPD U15 - TáborD26.05.2018
182. GPA U15 - AšA03.06.2018
19GPD U15- otevřený - PrahaD16.06.2018
202. GPB U15 - PardubiceB01.07.2018
21GPC U15- otevřený - ŠumperkC01.09.2018
22GPC U15- dvouhry - AšC15.09.2018
23GPD U15 - StrakoniceD15.09.2018
243. GPB U15 - Praha - RadotínB16.09.2018
25GPC U15- otevřený - České BudějoviceC22.09.2018
26GPC U15- otevřený - PřerovC22.09.2018
27GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
28GPC U15 - MostC29.09.2018
29GPC U15- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
30GPC U15- otevřený - KladnoC06.10.2018
31GPC U15- kvalifikační - JihlavaC20.10.2018
32OP U15 - Karlovy VarySKP20.10.2018
33OP U15 - LiberecSKP20.10.2018
34OP U15 - KladnoSKP20.10.2018
35OP U15 - PardubiceSKP20.10.2018
36OP U15 - Český TěšínSKP20.10.2018
37GPD U15- kvalifikační - Praha - ZMD21.10.2018
38GPC U15- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
39GPD U15 - TáborD03.11.2018
40OP U15 - Praha HamrSKP03.11.2018
41OP U15 - Český krumlovSKP04.11.2018
42MČR U15 - Karlovy VaryMČR11.11.2018
43GPC U15- otevřený - České BudějoviceC24.11.2018
44GPD U15 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
45GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD24.11.2018
46GPD U15- otevřený - MostD24.11.2018
47GPC U15- otevřený - ŠumperkC24.11.2018
48Vánoční turnaj GPC U15 - KlimkoviceC25.11.2018
49GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha LužinyC01.12.2018
50GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC08.12.2018
51GPC U15- otevřený - Ridera OstravaC08.12.2018
52OP U15 - Velké PavloviceSKP15.12.2018
53GPC U15- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2018
54GPC U15 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC16.12.2018
55GPD U15 - ŠumperkD12.01.2019
56GPD U15- Praha - Praha ProsekD13.01.2019
57GPC U15 - České BudějoviceC19.01.2019
58GPC U15 - Velké PavloviceC19.01.2019
59GPC U15 - MostC19.01.2019
60GPC U15 - Ridera OstravaC19.01.2019
61GPC U15 - AšC20.01.2019
62GPC U15- otevřený - PardubiceC02.02.2019
63GPC U15- Praha - Praha HamrC02.02.2019
64GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD02.02.2019
65GPC U15 - Benátky nad JizerouC03.02.2019
661. GPA U15 - MostA10.02.2019
67GPD U15 - PlzeňD10.02.2019
68GPC U15 - Karlovy VaryC23.02.2019
69GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha JeremiC23.02.2019
70GPC U15- otevřený - KladnoC24.02.2019
71GPC U15 - MostC24.02.2019
72GPC U15 - BrnoC02.03.2019
731. GPB U15 - PardubiceB10.03.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading