logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 14.03.2019

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
14.03.2018 - 14.03.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ54
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2792
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2032
4.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1531
5.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1408
6.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1259
7.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1188
8.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň952
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.952
10.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha950
11.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.940
12.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.934
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha934
14.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.889
15.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové878
16.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.865
17.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.864
18.Altera Jan2004 BaC Kladno852
19.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice845
20.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha791
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.791
22.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha750
23.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.739
24.Oros Marek2003 Super Stars Most728
25.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha636
26.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.613
27.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.600
28.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice588
29.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.582
30.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice579
31.Port Jan2003 Super Stars Most576
32.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.559
33.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice553
34.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem550
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha550
36.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.515
37.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem500
38.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.472
39.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.460
40.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 452
41.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.435
42.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton434
43.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš428
44.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
45.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha413
46.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.410
47.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš407
48.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka384
49.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové377
50.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most374
51.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.366
52.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha364
53.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha362
54.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA358
55.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha350
56.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.338
57.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 332
58.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice314
59.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
60.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice307
61.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.298
62.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.273
63.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha264
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
65.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.262
66.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha254
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem254
68.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII246
69.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
70.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň236
71.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany235
72.Janáček David2004 BK ARION PRAHA212
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
74.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.209
75.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná202
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice202
77.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice198
79.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.193
80.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.189
81.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.188
82.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.186
83.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.181
84.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno178
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.178
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice178
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.178
88.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.176
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.176
90.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.175
91.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 170
92.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA168
93.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže166
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem166
95.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most160
96.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha156
97.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.155
98.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem146
99.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.142
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.142
101.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA141
102.Matiska David2004 BK ARION PRAHA139
103.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.138
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha138
105.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava132
Hora Aleš2003 Super Stars Most132
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.132
108.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.126
109.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 125
110.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
111.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka122
112.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň120
113.Vlasák David2004 Super Stars Most119
114.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.118
115.Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou117
116.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška116
Korynta Martin2004 BaC Kladno116
118.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 114
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha114
120.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín113
121.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.108
122.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.105
123.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha103
124.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.102
125.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš101
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.101
127.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.100
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
130.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha99
131.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk98
132.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
133.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem88
134.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
135.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice85
136.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.83
137.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.80
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany80
140.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
142.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.75
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.75
144.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže68
145.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
146.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.63
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
150.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.61
151.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most60
152.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.59
Hlad Adam2004 BaC Kladno59
154.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové58
155.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.56
Kóňa Jan2004 Super Stars Most56
157.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha55
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA55
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.55
162.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice54
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava54
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 54
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň54
168.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 53
Kazík Matěj2005 BaC Kladno53
170.Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice50
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Suchopár Jan2006 Super Stars Most50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
181.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA49
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice49
183.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš48
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA48
185.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha47
186.Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
192.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice41
193.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
195.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.35
196.Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.31
197.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice30
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 30
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
205.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk29
206.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha28
207.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha27
208.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.26
209.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.25
Volejníček Lukáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš25
213.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
214.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka22
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.22
216.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem21
217.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže20
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 20
220.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 18
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 18
224.Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín13
227.Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice12
229.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha9
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most9
Jenis Filip2004 SK JEREMI, z.s.9
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš9
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.9
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
235.Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY5
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.5
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.5
1.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2592
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha2592
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2592
4.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2188
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2188
6.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2156
7.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.2116
8.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2098
9.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1744
10.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1654
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1431
12.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1381
13.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1330
14.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1299
15.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1286
16.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1269
17.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1250
18.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1231
19.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1089
20.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1076
21.Oros Marek2003 Super Stars Most1051
22.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha1026
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha1026
24.Port Jan2003 Super Stars Most965
25.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice964
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice964
27.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.953
28.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha900
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha900
30.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.860
31.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.854
32.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň845
33.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.828
34.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.825
35.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.794
36.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha763
37.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.697
38.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.678
39.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem676
40.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem662
41.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš652
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš652
43.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice628
44.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná619
45.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka578
46.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.577
47.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice567
48.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.563
49.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.553
50.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.542
51.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.538
52.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.530
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.530
54.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.528
55.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 522
56.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.519
57.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš494
58.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton492
59.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice489
60.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
61.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most478
62.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové470
63.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.465
64.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.464
65.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha454
66.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha449
67.Hora Aleš2003 Super Stars Most434
68.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem416
69.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.410
70.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem388
71.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA386
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.386
73.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
74.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.357
75.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha350
76.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha346
77.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice338
78.Matiska David2004 BK ARION PRAHA336
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII336
80.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha330
81.Janáček David2004 BK ARION PRAHA316
82.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem310
83.Vlasák David2004 Super Stars Most296
84.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.292
85.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.290
86.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.289
87.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA283
88.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 278
89.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.276
90.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno275
91.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA270
92.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.255
93.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
94.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem246
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha246
96.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.244
97.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice242
98.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
99.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most238
100.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 236
101.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.234
102.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.225
103.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.224
104.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.221
105.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.208
106.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.200
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.200
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
110.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.196
111.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 184
112.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové178
113.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany175
Kazík Matěj2005 BaC Kladno175
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.175
116.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.170
Kóňa Jan2004 Super Stars Most170
118.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška164
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.164
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
121.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň157
122.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava156
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 156
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most156
127.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha154
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.154
129.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka152
130.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže150
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže150
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
134.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň147
135.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín146
136.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
137.Korynta Martin2004 BaC Kladno136
138.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.128
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha128
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.128
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.128
142.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
143.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
144.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.124
Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA124
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice124
147.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš120
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.120
150.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš114
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš114
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
153.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany113
154.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 104
155.Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou102
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou102
157.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice100
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA100
Suchopár Jan2006 Super Stars Most100
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš100
172.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.88
175.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Hlad Adam2004 BaC Kladno86
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
179.Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.84
180.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice78
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk78
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice78
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň78
190.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 66
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 66
192.Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 54
193.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka50
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 50
202.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
207.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš42
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha42
220.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
221.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.26
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2736
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2436
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1581
4.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1576
5.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1498
6.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1302
7.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1244
8.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
9.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1188
10.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1149
11.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1048
12.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1046
13.Altera Jan2004 BaC Kladno1030
14.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1001
15.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.989
16.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha946
17.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.925
18.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha836
19.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha802
20.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.800
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha800
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.800
23.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha792
24.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most780
25.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.779
26.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha776
27.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.767
28.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.725
29.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice667
30.Oros Marek2003 Super Stars Most654
31.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha650
32.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha614
33.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha605
34.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.599
35.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice564
36.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové536
37.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka517
38.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 510
39.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem494
40.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.479
41.Port Jan2003 Super Stars Most478
42.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš472
43.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.456
44.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice452
45.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton420
46.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.408
47.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.388
48.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha382
49.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.375
50.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.369
51.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš338
52.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.330
53.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem326
54.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.308
55.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.287
56.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.277
57.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.276
58.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
59.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany256
60.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice255
61.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno253
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
63.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš239
64.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže236
65.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem230
66.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
68.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha225
69.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.220
70.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové204
71.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA200
73.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 192
75.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem191
76.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice188
77.Vlasák David2004 Super Stars Most179
78.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň175
79.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
80.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA163
81.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 162
82.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem160
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha160
84.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha158
85.Matiska David2004 BK ARION PRAHA150
86.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
87.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.142
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.142
89.Hora Aleš2003 Super Stars Most139
90.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most138
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most138
92.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
94.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.126
95.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Janáček David2004 BK ARION PRAHA125
97.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.120
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice120
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 120
100.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice117
101.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka116
102.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň111
103.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
104.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.104
105.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII100
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Suchopár Jan2006 Super Stars Most100
111.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín96
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha96
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha96
114.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.94
115.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.93
116.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové90
117.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
118.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
120.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
128.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
129.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.68
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.68
131.Kóňa Jan2004 Super Stars Most67
132.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 66
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš66
135.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
136.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany63
137.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 62
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA62
139.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem56
140.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 54
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš54
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most54
143.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Korynta Martin2004 BaC Kladno50
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
155.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
157.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
165.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
167.Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
168.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
170.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Kazík Matěj2005 BaC Kladno25
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka25
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
175.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
176.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
177.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha12
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 12
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY12
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.12
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.12
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha12
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ103
2.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ184
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2544
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2480
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2288
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1632
7.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1544
8.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1251
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1232
10.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1182
11.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1141
12.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1131
13.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1052
14.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1051
15.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1001
16.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.973
17.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky940
18.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 876
19.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice860
20.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.852
21.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most796
22.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 790
23.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.789
24.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 778
25.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.777
26.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.761
27.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.725
28.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.670
29.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.666
30.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka652
31.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha589
32.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha566
33.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice556
34.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha554
35.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.545
36.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.536
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.536
38.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem528
39.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.519
40.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha515
41.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha514
42.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most506
43.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice492
44.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice490
45.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
46.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.442
47.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín434
48.Benediktová Klára2005 USK Plzeň428
49.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.425
50.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem420
51.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.406
52.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka384
53.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice382
54.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.373
55.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.368
56.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň355
57.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.354
58.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.336
59.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice308
60.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín306
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem306
62.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.304
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.304
64.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.300
65.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice288
66.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice282
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.282
68.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most280
69.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem278
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem278
71.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka276
72.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha267
73.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.266
74.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha261
75.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 250
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.250
77.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.240
78.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
79.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.238
80.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 235
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice235
82.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.233
83.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice225
84.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno223
85.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem222
86.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.218
87.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem210
88.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.206
89.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.205
90.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
91.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.199
92.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany196
93.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha186
94.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most182
95.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň177
96.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín171
97.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové168
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.168
99.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
100.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 163
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice163
102.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice158
103.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem156
104.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany150
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
106.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka149
107.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín146
108.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.144
109.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice142
110.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže139
111.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic133
112.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 126
113.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice120
114.Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.118
115.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha117
116.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice115
117.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.111
118.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.108
119.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka100
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha100
124.Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.98
125.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.94
126.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.92
127.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.89
128.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš88
130.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou84
131.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou78
137.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
138.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.71
139.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.66
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
141.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most63
143.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha60
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín60
145.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.58
146.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň54
147.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.52
148.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA51
150.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.50
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
152.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.47
153.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
154.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.42
160.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka38
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš38
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš38
164.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany33
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka33
166.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany30
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava30
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
174.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
175.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.25
Tomášková Eva2003 BaC Kladno25
177.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
179.Javorská Anna2004 USK Plzeň20
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka20
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.20
182.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.18
184.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 9
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2632
2.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2592
3.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2256
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2072
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1992
6.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1888
7.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1832
8.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1747
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1747
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1710
11.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1659
12.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1629
13.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1478
14.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1477
15.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1424
16.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1420
17.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1201
18.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1181
19.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1144
20.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1131
21.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1118
22.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1101
23.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1060
24.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1032
25.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1010
26.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha988
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha988
28.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.962
29.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice917
30.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.890
31.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem888
32.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.850
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.850
34.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.834
35.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.814
36.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem802
37.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka765
38.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 742
39.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem728
40.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.727
41.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.714
42.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem680
43.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň664
44.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice627
45.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha625
46.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.616
47.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem588
48.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 571
49.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most556
50.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka554
51.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha548
52.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín542
53.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.538
54.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most531
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most531
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.531
57.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.529
58.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice525
59.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.517
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.517
61.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha516
62.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 492
63.Benediktová Klára2005 USK Plzeň489
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice489
65.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem458
66.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.456
67.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.448
68.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.426
69.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 414
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín414
71.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.412
72.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.406
73.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.395
74.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha388
75.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem384
76.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.381
77.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most376
78.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.375
79.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha364
80.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
81.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.342
82.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem338
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
84.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice328
85.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.326
86.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.325
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.325
88.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 316
89.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.312
90.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš302
91.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka301
92.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže300
94.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany292
95.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice276
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka276
97.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice275
98.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice272
99.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 270
100.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA266
101.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš264
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš264
103.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice250
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice250
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
106.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín228
107.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.216
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice216
109.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín211
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín211
111.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.210
112.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš202
113.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.200
115.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň188
116.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
118.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice178
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
120.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
121.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha168
122.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.164
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.164
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
125.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.160
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.160
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.160
128.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno152
129.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most150
131.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.142
132.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
134.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
138.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka113
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka113
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka113
141.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
142.Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.102
143.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha100
149.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.96
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.96
151.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha90
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš90
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
154.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany88
155.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha84
157.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
165.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany63
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka63
167.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.50
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.50
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
171.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 42
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
174.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany38
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany38
178.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ97
2.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3024
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2200
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1772
5.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1576
6.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1368
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1302
8.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1174
9.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1138
10.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1060
11.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1030
12.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1022
13.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1018
14.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1016
15.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most986
16.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.963
17.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.904
18.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most817
19.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka777
20.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice767
21.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha752
22.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.741
23.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 738
24.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové730
25.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem706
26.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.679
27.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.644
28.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 640
29.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.628
30.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky618
31.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha614
32.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.606
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha606
34.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.603
35.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
36.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice595
37.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.558
38.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka545
39.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.544
40.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín530
41.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 520
42.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.514
43.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.505
44.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most502
45.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.495
46.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem494
47.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.478
48.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem473
49.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha466
50.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.450
51.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.442
52.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.438
53.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.433
54.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.422
55.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice406
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.406
57.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice405
58.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.389
59.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.375
60.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem370
61.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most366
62.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice338
63.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha331
64.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem330
65.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.323
66.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.308
67.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice298
68.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice292
69.Benediktová Klára2005 USK Plzeň286
70.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.282
71.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.274
72.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha272
73.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.262
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.262
75.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem254
76.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno253
77.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš238
78.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 234
79.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.229
80.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín228
81.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most225
82.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.222
83.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka212
84.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha208
85.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.205
86.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.203
87.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
88.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka192
89.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem181
90.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže178
91.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.177
92.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice175
93.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha174
94.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 168
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem168
96.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš167
97.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň165
98.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice156
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice156
100.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš153
101.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.150
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.150
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha150
106.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín146
107.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.142
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
109.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.134
110.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.130
111.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.128
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice128
115.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 120
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín120
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha120
118.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.117
119.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
120.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice110
121.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
122.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš104
123.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice100
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA100
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
130.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín96
131.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.93
132.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
133.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
135.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
136.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň80
137.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany78
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
145.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
146.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.68
147.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany63
148.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.62
149.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha54
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
152.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most50
158.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
159.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou42
164.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka38
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka38
167.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
168.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka25
171.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
172.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 12
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY12
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.12
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17 Witte Cup Nejdek- otevřený - NejdekC17.03.2018
2GPC U17 - otevřený - Praha RadoniceC17.03.2018
3GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC18.03.2018
41. GPB U17 - BrnoB25.03.2018
52. GPC U17 - KlimkoviceC29.03.2018
62. GPD U17 - Liberec- VesecD07.04.2018
7GPD U17 - TáborD07.04.2018
82. GPD U17 - Ústí nad LabemD07.04.2018
9GPC U17 kvalifikační - JihlavaC08.04.2018
102. GPC U17 - Liberec- VesecC14.04.2018
11GPC U17 - Hradec KrálovéC14.04.2018
12GPC U17 - KladnoC15.04.2018
132. GPC U17 - České BudějoviceC21.04.2018
14GPC U17 - otevřený - PrahaC21.04.2018
15GPC U17 - otevřený - BrnoC28.04.2018
16GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.04.2018
172. GPC U17 - Praha HamrC28.04.2018
183. GPC U17 - OrlováC05.05.2018
192. GPA U17 - OrlováA13.05.2018
20GPC U17 - otevřený - KladnoC03.06.2018
21GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC01.09.2018
22GPC U17 - otevřený - KladnoC02.09.2018
23GPC U17 - otevřený - LanškrounC02.09.2018
24GPC U17 - otevřený - Ústí nad LabemC08.09.2018
25GPC U17 - otevřený - JihlavaC08.09.2018
26GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
272. GPB U17 - Ústí nad LabemB23.09.2018
28GPC U17- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
29GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
30GPD U17 - TáborD20.10.2018
31GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC21.10.2018
32OP U17 - BrnoSKP03.11.2018
33GPC U17- otevřený - MostC03.11.2018
34GPC U17 - Plzeň MalešiceC10.11.2018
35OP U17 - Plzeň DoubravkaSKP17.11.2018
36OP U17 - Rychnov nad KněžnouSKP17.11.2018
37GPC U17- kvalifikační - BrnoC17.11.2018
38OP U17 - MostSKP17.11.2018
39OP U17 - Benátky nad JizerouSKP17.11.2018
40OP U17 - České BudějoviceSKP18.11.2018
41OP U17 - OlomoucSKP18.11.2018
42GPD U17 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
43OP U17 - Praha VinořSKP24.11.2018
44Vánoční turnaj GPC U17 - KlimkoviceC24.11.2018
45MČR U17 - Brno - SlatinaMČR09.12.2018
46GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
47GPC U17 - Český KrumlovC12.01.2019
48GPC U17- otevřený - Ústí nad LabemC12.01.2019
49GPC U17 - PlzeňC12.01.2019
50GPC U17 - otevřený - OsíkC19.01.2019
51GPC U17- Praha - Praha HamrC27.01.2019
52GPC U17 - Králův DvůrC27.01.2019
53GPC U17 - PodivínC02.02.2019
54GPC U17 - OpavaC03.02.2019
551. GPA U17 - Hradec KrálovéA17.02.2019
56GPC U17 21. Witte Cup Nejdek - NejdekC02.03.2019
57GPD U17 - ŠumperkD03.03.2019
58GPC U17 - otevřený - MostC09.03.2019
59GPC U17 - otevřený - Praha ZMC10.03.2019
60GPC U17 - ChropyněC10.03.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading