logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 21.03.2019

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
21.03.2018 - 21.03.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR91
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR104
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR165
4.Král Ondřej1999 Sokol Radotín Meteor PrahaWR206
5.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3400
6.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most3160
Louda Jiří1995 USK Plzeň3160
8.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2944
9.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2936
10.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2536
11.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2416
12.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2144
13.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2062
14.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2028
15.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1754
16.Kural Martin1999 USK Plzeň1566
17.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1540
18.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1522
19.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1450
20.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1426
21.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice1334
22.Oros Ladislav1971 Super Stars Most1280
Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
24.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1242
25.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1216
26.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1140
27.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1078
28.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.1058
29.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1026
Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1026
31.Koukal Petr1985 BK 93 Hořovice1000
32.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.976
33.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.960
34.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.958
35.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha920
36.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.893
37.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.892
38.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka872
39.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.866
40.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.818
41.Port Jan1972 Super Stars Most774
42.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
43.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 748
44.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha728
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška728
46.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.718
47.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic694
48.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 680
49.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.662
50.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.652
51.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha636
52.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.616
53.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové608
54.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice590
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno590
56.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.579
57.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška570
58.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.561
59.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most549
60.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 548
61.Morávek Michal2002 BaC Kladno540
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.540
63.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.533
64.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha520
65.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže514
66.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.506
67.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.486
68.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.481
69.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň480
70.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava471
71.Králíček Jan2000 Super Stars Most465
72.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.452
73.Šula Fabian1995 TJ Ostrov448
74.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice444
75.Drudík Ota1992 USK Plzeň443
76.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek431
77.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany428
78.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové418
79.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.416
80.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
81.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek406
82.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.404
83.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná386
84.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice382
85.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň380
86.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton376
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.376
88.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška374
89.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové370
90.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 369
91.Král Martin1994 BK TJ Baník Most366
92.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.364
93.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň359
94.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter342
95.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 332
96.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc326
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.326
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň326
99.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.322
100.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.318
101.Straka Jakub2000 Super Stars Most313
102.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
103.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek306
104.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 305
105.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.302
107.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 300
109.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.293
110.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice290
111.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera286
112.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha280
113.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno278
114.Repiar Samuel1994 Super Stars Most274
115.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.272
116.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera270
117.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.269
118.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava265
119.Čapek Jiří1975 Super Stars Most260
120.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc255
121.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
122.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
123.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno246
124.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
125.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.240
126.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice239
127.Konupka Jiří1965 BaC Kladno230
128.Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.225
129.Poříz Leoš1974 Start Jihlava220
130.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice216
132.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka213
133.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice205
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany205
135.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.202
136.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže201
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.201
138.Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
139.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 198
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno198
141.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
142.Helar Jakub1992 Start Jihlava192
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha192
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná192
145.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.189
146.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.187
147.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.186
148.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek183
149.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
150.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.179
151.Čechura Adam1989 BaC Kladno178
152.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.174
153.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín172
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná172
155.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.170
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice170
157.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín162
158.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou161
159.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.160
161.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.159
162.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 158
163.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
164.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň155
165.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.153
166.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek150
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín150
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná150
171.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.149
172.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín148
173.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň145
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany145
175.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.141
176.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha140
177.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně139
178.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
179.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA130
180.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava129
181.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín127
182.Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.125
183.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava122
184.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice120
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň120
Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška120
191.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha118
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
193.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha116
194.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň115
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton115
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.115
197.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice114
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.114
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
201.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.111
202.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.110
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice110
204.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.109
205.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.108
206.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno105
207.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno104
208.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany102
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.102
210.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice101
211.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera100
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.100
214.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice99
215.Votik Richard1988 BK ARION PRAHA98
216.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 97
Herzán David2002 Slavoj Podivín97
218.Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.96
219.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha95
220.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.94
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA94
222.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.93
223.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.92
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha92
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha92
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek92
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.92
228.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň91
229.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice87
Grace Yury1967 Start Jihlava87
231.Benírške Adam1995 Start Jihlava84
232.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.80
Pašek Michal1987 SK Jupiter80
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové80
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha80
Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 80
237.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.79
238.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 78
Schmied Martin1982 TJ Chropyně78
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška78
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
246.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
247.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy74
248.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava73
249.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.72
Kubík Jiří1977 SK Jupiter72
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.72
252.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.71
253.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka68
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.68
255.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.67
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.67
257.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy62
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.62
260.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Šot Michal1988 SK BC Premiera60
263.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.57
264.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice56
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera56
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka56
267.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 54
Špíz Petr2001 TJ Dobřany54
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
270.Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.53
271.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň50
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most50
Lundák Petr1988 SK Jupiter50
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha50
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most50
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka50
277.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka49
278.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
279.Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.47
280.Vašek Martin1988 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
281.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava43
282.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno42
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VSK VŠB - TU Ostrava42
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň42
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
292.Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava39
293.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter38
294.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany37
295.Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice36
296.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice32
297.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň31
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka31
299.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany30
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.30
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub30
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.30
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 30
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové30
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice30
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton30
309.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany28
310.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter26
Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava26
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice26
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany26
316.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
317.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
318.Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice23
319.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany22
320.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.21
321.Kublák Filip1995 Ostrava Badminton Klub20
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha20
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha20
324.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň18
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 18
Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.18
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.18
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha18
329.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň16
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
331.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.15
332.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
333.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice12
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
338.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.10
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany10
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.10
Vild Petr1974 SK Jupiter10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
344.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha9
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno9
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.9
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR81
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR81
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5240
4.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3808
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3390
6.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3020
7.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3016
8.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2920
9.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2774
10.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2720
11.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2680
12.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2520
13.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2480
Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2480
15.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2472
16.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2416
17.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2408
18.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha2372
19.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2340
20.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2200
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2200
22.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 2136
23.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2076
24.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1928
25.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1864
26.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1844
27.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1800
28.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1764
29.Kural Martin1999 USK Plzeň1704
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1704
31.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1692
32.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1674
33.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice1646
34.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1578
35.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1418
36.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1378
37.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1372
38.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1304
39.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1294
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1294
41.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1280
Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
43.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1220
44.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1208
45.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic1113
46.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1084
47.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha982
48.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.964
49.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice928
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.928
51.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové910
52.Port Jan1972 Super Stars Most896
53.Morávek Michal2002 BaC Kladno892
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.892
55.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.886
Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.886
57.Oros Ladislav1971 Super Stars Most856
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.856
59.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň854
60.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.838
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.838
62.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.826
63.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška818
64.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice802
65.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha800
66.Králíček Jan2000 Super Stars Most798
67.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera780
68.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.778
69.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška772
70.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška760
71.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň758
72.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň745
73.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most744
74.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice722
75.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.706
76.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.691
77.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové690
78.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň689
79.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka680
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň680
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.680
82.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.672
83.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice670
84.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást657
85.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 652
86.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 640
87.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové622
88.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.616
89.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice600
90.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany598
91.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.594
92.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.590
93.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno586
94.Král Martin1994 BK TJ Baník Most585
95.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter580
96.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most578
97.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 576
98.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže570
99.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava555
100.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.552
101.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 548
102.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno544
103.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice542
104.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.531
105.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton526
106.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.522
107.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha512
108.Čapek Jiří1975 Super Stars Most508
109.Drudík Ota1992 USK Plzeň500
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže500
111.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.482
112.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
Louda Jiří1995 USK Plzeň480
Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.480
115.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc477
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek477
117.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.476
118.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.472
119.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek469
120.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.462
121.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice458
122.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná454
123.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška452
124.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.445
125.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.436
126.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek435
127.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice434
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice434
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice434
130.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín432
Straka Jakub2000 Super Stars Most432
132.Konupka Jiří1965 BaC Kladno430
133.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany426
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.426
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.426
136.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.424
137.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice422
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
139.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek398
141.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice386
143.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka382
144.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha376
145.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná368
146.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava366
147.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.364
148.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.356
149.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.352
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín352
151.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 344
152.Grace Yury1967 Start Jihlava339
153.Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
154.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná336
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 336
156.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.322
157.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice314
158.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín312
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín312
160.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.305
161.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň302
162.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Segeč Jan1978 USK Plzeň300
164.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 294
165.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha290
166.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA288
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.288
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava288
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava288
170.Helar Jakub1992 Start Jihlava286
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice286
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice286
173.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 280
Böhm Michal1987 SK Prosek Praha280
Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice280
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha280
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha280
Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 280
179.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava277
180.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
181.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno268
182.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.264
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška264
184.Čechura Adam1989 BaC Kladno262
185.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton260
186.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 258
187.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.252
Vild Petr1974 SK Jupiter252
190.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera250
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera250
193.Poříz Leoš1974 Start Jihlava248
194.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.242
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA242
196.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná240
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.240
198.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.236
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.236
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 236
201.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno234
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.234
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno234
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice234
205.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.232
206.Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha230
207.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno228
208.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.226
209.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek225
210.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.220
211.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.212
212.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice210
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany210
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany210
215.Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
216.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 198
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 198
218.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice192
Šula Fabian1995 TJ Ostrov192
220.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton188
221.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.182
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.182
223.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
Šot Michal1988 SK BC Premiera180
225.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice178
226.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.170
227.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
228.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
229.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava160
230.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.158
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.158
232.Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.156
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
235.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.152
236.Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha150
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka150
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové150
240.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.148
241.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou146
242.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany145
243.Benírške Adam1995 Start Jihlava144
244.Herzán David2002 Slavoj Podivín142
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.142
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA142
247.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.138
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 138
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Repiar Samuel1994 Super Stars Most138
252.Kubík Jiří1977 SK Jupiter134
253.Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.132
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň132
256.Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava128
257.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.126
258.Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
259.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Ludvík Pavel1987 BK 93 Hořovice120
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
265.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka119
266.Slepička Martin1970 SK Jupiter118
267.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.116
268.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 114
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík114
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
275.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava112
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná112
Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka112
279.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek111
280.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.104
281.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín100
282.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
284.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany97
285.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy95
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy95
287.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha92
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
289.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany90
Pašek Michal1987 SK Jupiter90
292.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter85
293.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň84
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.84
295.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy82
296.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most80
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.80
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera80
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka80
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
301.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně78
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka78
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno78
Špíz Petr2001 TJ Dobřany78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.78
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
317.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.64
318.Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.63
319.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice60
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Komarovský Petr1965 ABC Brno60
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Valenta Milan1976 ABC Brno60
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton60
326.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice56
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice56
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany56
329.Vaněček Jiří1957 Keramika Chlumčany54
330.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany52
331.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň50
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň50
Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.50
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most50
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most50
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín50
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most50
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín50
340.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň46
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
342.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha42
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha42
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany42
350.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka41
351.Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná40
352.Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice38
353.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.32
355.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň30
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
359.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
361.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.14
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže14
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR67
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR120
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5440
4.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3920
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2780
6.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2776
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2600
8.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2392
9.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2368
10.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2136
11.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2120
12.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2048
13.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1762
14.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1642
15.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1600
16.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1368
17.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1300
18.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1222
19.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1172
20.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1140
21.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1048
22.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1040
23.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera1032
24.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1020
25.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1018
26.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1004
27.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.924
28.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice920
29.Oros Ladislav1971 Super Stars Most908
30.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 886
31.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice872
32.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň834
33.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha828
34.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň816
35.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška798
36.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.788
37.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást785
38.Pistulka Radek1997 USK Plzeň764
39.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice744
40.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno734
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice734
42.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha726
43.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno718
44.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové688
45.Port Jan1972 Super Stars Most686
46.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice652
47.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.638
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.638
49.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA628
50.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.604
51.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
52.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.592
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň592
54.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka584
55.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.580
56.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.570
57.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka568
58.Kural Martin1999 USK Plzeň545
59.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice544
60.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.542
61.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.530
62.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.520
63.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice515
64.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.506
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera506
66.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.490
67.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 488
68.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.471
69.Drudík Ota1992 USK Plzeň470
70.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.450
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže450
72.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha424
73.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.412
74.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.410
75.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.401
76.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha392
77.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany390
78.Morávek Michal2002 BaC Kladno388
79.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.380
80.Králíček Jan2000 Super Stars Most378
Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek378
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha378
83.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice372
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška372
85.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter359
86.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.354
87.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek350
88.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.342
89.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice336
90.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové328
91.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most320
92.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha312
93.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava308
94.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc306
95.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.300
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.300
99.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.298
100.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín292
101.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové280
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
103.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.278
104.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
105.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň275
106.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice270
Poříz Leoš1974 Start Jihlava270
108.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice267
109.Šula Fabian1995 TJ Ostrov266
110.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany262
111.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava258
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže258
114.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 252
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton252
116.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín250
117.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton248
118.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA241
119.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
121.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.236
122.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň231
123.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek223
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.223
125.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton210
126.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
127.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 205
128.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou203
129.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
130.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava199
131.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.198
132.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové190
134.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic189
135.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná187
136.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň171
137.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.167
138.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
139.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
140.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná158
141.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.154
142.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha152
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice152
144.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany146
145.Pašek Michal1987 SK Jupiter143
146.Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
147.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně139
148.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
149.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice134
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice134
151.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná126
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany126
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
154.Herzán David2002 Slavoj Podivín122
155.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.120
158.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice117
Helar Jakub1992 Start Jihlava117
160.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek114
Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
162.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 112
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice112
164.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc108
165.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.103
166.Čapek Jiří1975 Super Stars Most102
167.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín100
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava100
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
170.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 92
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín92
172.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
173.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
174.Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava85
175.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže80
176.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.78
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka78
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň78
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín78
186.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy68
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 68
188.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 66
189.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.60
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Straka Jakub2000 Super Stars Most60
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
195.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
196.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.56
198.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň54
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany54
200.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Benírške Štěpán2003 Start Jihlava50
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 50
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Lundák Petr1988 SK Jupiter50
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.50
207.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.44
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek44
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka44
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka44
212.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
218.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
219.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno32
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha32
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové32
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň32
223.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
227.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice26
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice26
231.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava25
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
234.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
238.Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň21
239.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.18
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany18
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 18
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek18
244.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové14
245.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Kubík Jiří1977 SK Jupiter12
247.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR138
2.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR168
3.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR222
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha3768
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3400
6.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2912
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2760
8.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2560
9.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2450
10.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2440
11.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2384
12.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2216
13.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2176
14.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2140
15.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2068
16.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1652
17.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1600
18.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1582
19.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1568
20.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1456
21.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1450
22.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1405
23.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1396
24.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1340
25.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1324
26.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1252
27.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1138
28.Krocová Valerie1992 Super Stars Most1100
29.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno978
30.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.960
31.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň953
32.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most944
33.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška942
34.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.914
35.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha902
36.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň858
37.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice840
38.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton814
39.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha800
40.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany742
41.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.728
42.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most698
43.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter672
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.672
45.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice648
46.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň636
47.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín630
48.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.594
49.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň576
50.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice570
Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek570
52.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.564
53.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek563
54.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice558
55.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.557
56.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.550
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže550
58.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.548
59.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.544
Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.544
61.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice540
62.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.509
63.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha498
64.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.477
65.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.471
66.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 432
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.432
68.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.430
69.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
70.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA416
71.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice406
72.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice395
73.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera394
74.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc385
75.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha380
76.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.374
77.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
78.Srbová Adéla2000 BaC Kladno348
79.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.338
80.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.334
81.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.328
82.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče320
83.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.318
84.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 314
85.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.312
86.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice308
87.Vocelková Anna1994 USK Plzeň300
88.Pořízová Radka1977 Start Jihlava284
89.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové280
Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.280
91.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška264
92.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice255
93.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.253
94.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou251
95.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.243
96.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže240
97.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany234
98.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice232
99.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic224
100.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera221
101.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton220
102.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže202
103.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka200
104.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
105.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín187
106.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.186
107.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.182
108.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
110.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice172
111.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín168
112.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.156
113.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.150
117.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany148
118.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek146
119.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.144
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice144
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha144
122.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 138
123.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter134
124.Zachová Adéla2001 Start Jihlava128
125.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná127
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná127
127.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
128.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.120
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
132.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice118
133.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň114
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
135.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
137.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
140.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
141.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.87
142.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy85
143.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany84
144.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
145.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.78
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Polívková Eliška1998 USK Plzeň78
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
150.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany76
151.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most75
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.75
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
154.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany66
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň66
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.66
157.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek63
158.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
159.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka56
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice56
161.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava50
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.50
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
167.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.45
168.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter44
169.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
Vítková Adéla1992 Start Jihlava42
174.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha38
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.38
176.Dufková Monika1999 BaC Kladno32
177.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter30
179.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera25
180.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov22
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
183.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany18
184.Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR77
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR77
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4240
4.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3700
5.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3600
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3240
7.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň3088
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3060
9.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2980
10.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2912
11.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2820
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2780
13.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2768
14.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2760
15.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2728
16.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2362
17.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2320
18.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2248
19.Krocová Martina1988 Super Stars Most2216
20.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2160
21.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2120
22.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2108
23.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2084
24.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 2062
25.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1996
26.Krocová Valerie1992 Super Stars Most1986
27.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1984
28.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1948
29.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1916
30.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň1868
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1868
32.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1864
33.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1858
34.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1680
35.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1664
36.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1604
37.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1448
38.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1414
39.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1396
40.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1354
41.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1254
42.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1252
43.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1172
44.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1156
45.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1110
Vocelková Anna1994 USK Plzeň1110
47.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1055
48.Srbová Adéla2000 BaC Kladno1049
49.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha928
50.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha884
51.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter878
52.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.851
53.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.820
54.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.796
55.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.782
56.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň775
57.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.768
58.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň743
59.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice730
60.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice724
61.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera711
62.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.675
63.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter651
64.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže630
65.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.628
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha628
67.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
68.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 617
69.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice604
70.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.599
71.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek580
72.Pořízová Radka1977 Start Jihlava573
73.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 549
74.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.546
75.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera541
76.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín538
Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.538
78.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice528
79.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice520
80.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice514
81.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.513
82.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc499
83.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most494
84.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek488
85.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.438
86.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň431
87.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče430
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.430
90.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.400
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha400
92.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže392
95.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha382
96.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň381
97.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.357
98.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.346
99.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava326
100.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic320
101.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.303
102.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
103.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná298
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná298
105.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou283
106.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
109.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.276
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.276
111.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera270
112.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice268
113.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.264
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha264
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha264
116.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha262
117.Zachová Adéla2001 Start Jihlava256
118.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany255
119.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA250
121.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín240
122.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
123.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.222
124.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 216
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.216
126.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
128.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
130.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.207
131.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek206
132.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany205
133.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.200
134.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 196
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice196
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice196
137.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže182
138.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň180
Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha180
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice180
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.180
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
145.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín178
146.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
147.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter172
148.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.171
149.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton164
150.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov160
151.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Erbenová Monika1986 BaC Kladno150
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.150
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno150
156.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň138
157.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany130
158.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň126
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň126
160.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.124
Vítková Adéla1992 Start Jihlava124
162.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň118
163.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.116
164.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
168.Dufková Monika1999 BaC Kladno112
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
172.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA102
173.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně100
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.100
179.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice90
180.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany88
181.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.78
Polívková Eliška1998 USK Plzeň78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
188.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška75
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška75
190.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany72
191.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno69
192.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka63
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
196.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice60
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice60
198.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany56
199.Fictumová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň50
200.Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter46
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 46
202.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany38
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
205.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek34
208.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter30
209.Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany22
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR67
2.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR120
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4520
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3920
5.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3400
6.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové2680
7.Krocová Martina1988 Super Stars Most2600
8.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2368
9.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2136
10.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2108
11.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1820
12.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1686
13.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1660
14.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1592
15.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1584
16.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1552
17.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1468
18.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1360
19.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1300
20.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1208
21.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1198
22.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1184
23.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1140
24.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1128
25.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1022
26.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1018
27.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.938
28.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.920
29.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice918
30.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice900
31.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka892
32.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška890
33.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.872
34.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice820
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.820
36.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha816
37.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.800
38.Krocová Valerie1992 Super Stars Most794
39.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno750
40.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.738
41.Srbová Adéla2000 BaC Kladno734
42.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha726
43.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň710
44.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice704
45.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice700
46.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter696
47.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice688
48.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň672
49.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton666
50.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.652
51.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.650
52.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.640
53.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most630
54.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.592
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek592
56.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.591
57.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.582
58.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha580
59.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 558
60.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice551
61.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň542
62.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže540
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha540
64.Vocelková Anna1994 USK Plzeň532
65.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.516
66.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň509
67.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera506
68.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.503
69.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava497
70.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most486
71.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže485
72.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.442
73.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň426
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha426
75.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter419
76.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha416
77.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek407
78.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton400
79.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín395
80.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže394
81.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha380
82.Pořízová Radka1977 Start Jihlava370
83.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 354
84.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.353
85.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.352
86.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany345
87.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.342
88.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.326
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.326
90.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha320
92.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň302
93.Bernaciková Martina1980 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Erbenová Monika1986 BaC Kladno300
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.300
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
97.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera298
98.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň290
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.290
100.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.289
101.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice288
102.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany280
105.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc276
Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška276
108.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 266
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov266
110.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
111.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.245
112.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera242
113.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice225
114.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava214
115.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže210
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.210
117.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.208
118.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou203
119.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.198
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA198
Zachová Adéla2001 Start Jihlava198
122.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.192
123.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.191
124.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.187
125.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.186
126.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
127.Polívková Eliška1998 USK Plzeň178
128.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice175
129.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice172
130.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče170
131.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
132.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice160
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 160
134.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.158
135.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
136.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice152
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice152
138.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno150
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
140.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.144
141.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera138
142.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek130
143.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná127
144.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek125
145.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín122
146.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.120
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Sedláková Kateřina1993 BK 93 Hořovice120
150.Vítková Adéla1992 Start Jihlava116
151.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice114
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška114
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.114
154.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha112
155.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany108
156.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.104
157.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany102
158.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
159.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
160.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter96
161.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most92
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice92
163.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha84
164.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
171.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
172.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná67
173.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic64
174.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 62
175.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška60
Königová Alena1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 60
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové60
181.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.56
182.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň54
183.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha50
Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně50
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.50
Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter50
190.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice48
191.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter47
192.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany44
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka44
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany44
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
196.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany42
Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
202.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň40
203.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice36
204.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška32
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha32
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové32
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice32
208.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň30
209.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň26
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.26
212.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
213.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice22
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
215.Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň21
216.Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice, spolek16
217.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.10
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
ČísloTurnajGPDatum
1GPD dospělých - StrakoniceD24.03.2018
2GPB Pohár Akademie Most - MostB25.03.2018
3GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD31.03.2018
4GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC31.03.2018
5GPB Jouda Cup - Praha - ZMB08.04.2018
6GPC dospělých - JihlavaC21.04.2018
7GPD dospělých - JihlavaD21.04.2018
8GPC dospělých - Praha HamrC22.04.2018
9Memoriál I. Škáchy - LiberecA22.04.2018
10GPC dospělých- 27. Thun Cup Nejdek - NejdekC28.04.2018
11GPC dospělých - OlomoucC06.05.2018
12GPC dospělých - Praha - VinořC12.05.2018
13GPD dospělých - TáborD13.05.2018
14GPD dospělých - DobřanyD19.05.2018
15GPB Most - MostB27.05.2018
16GPE dospělých - PlzeňE27.05.2018
17GPC dospělých - VC Kladna 2018 - KladnoC02.06.2018
18GPC dospělých - HoliceC26.08.2018
19Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA02.09.2018
20GPC dospělých - Praha ZMC15.09.2018
21GPC dospělých - Liberec- VesecC15.09.2018
22GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD22.09.2018
23GPC dospělých - OlomoucC22.09.2018
24GPD dospělých - VodňanyD29.09.2018
25GPC dospělých - DobruškaC06.10.2018
26GPC dospělých - MostC06.10.2018
27GPC dospělých - OlomoucC06.10.2018
28GPD dospělých - OlomoucD06.10.2018
29GPC Memoriál Proška - Králův DvůrC06.10.2018
30GPC dospělých - IvančiceC07.10.2018
31GPC dospělých - PlzeňC13.10.2018
32GPD dospělých - FajneD13.10.2018
33GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD14.10.2018
34GPE dospělých - PlzeňE14.10.2018
35GPC dospělých - Praha VinořC14.10.2018
36GPC dospělých - České BudějoviceC20.10.2018
37GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB21.10.2018
38Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA28.10.2018
39GPC dospělých - OsíkC10.11.2018
40GPC dospělých- VC města Kladna - KladnoC10.11.2018
41GPB Pustějov - PustějovB18.11.2018
42GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC24.11.2018
43GPC dospělých- Memoriál P. Bílka - Praha HamrC24.11.2018
44GPC dospělých - ChropyněC25.11.2018
45GPC dospělých - MostC08.12.2018
46GPC dospělých - Praha - VinořC09.12.2018
47GPD dospělých Vodňanský kapr - VodňanyD15.12.2018
48OP dospělých - Brno - SlatinaSKP05.01.2019
49OP dospělých - PardubiceSKP05.01.2019
50OP dospělých - PlzeňSKP05.01.2019
51OP dospělých - Praha HamrSKP05.01.2019
52OP dospělých - MostSKP05.01.2019
53OP dospělých - FajnéSKP06.01.2019
54OP dospělých - KladnoSKP06.01.2019
55OP dospělých - České BudějoviceSKP12.01.2019
56GPD dospělých - KlatovyD13.01.2019
57Memoriál St. Krauze - Český TěšínA13.01.2019
58GPD dospělých - StrakoniceD26.01.2019
59MČR dospělých - PlzeňMČR03.02.2019
60GPD dospělých - JihlavaD09.02.2019
61GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD09.02.2019
62GPC dospělých - Praha - VinořC09.02.2019
63GPC dospělých - JihlavaC09.02.2019
64GPC dospělých - OlomoucC16.02.2019
65GPC dospělých - Český KrumlovC16.02.2019
66GPC dospělých - OstrovC16.02.2019
67GPD dospělých - TáborD02.03.2019
68GPC dospělých - PardubiceC10.03.2019
69VC města Plzně - PlzeňA10.03.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading