logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 21.03.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
21.03.2018 - 21.03.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3968
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2360
3.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1638
4.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1539
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1359
6.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1114
7.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1103
8.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1038
9.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.977
10.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha964
11.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha950
12.Klokan Jakub2008 Super Stars Most938
13.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 924
14.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice913
15.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš912
16.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.850
17.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.828
18.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.822
19.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice790
20.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.695
21.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice692
22.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.688
23.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.663
24.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.659
25.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.654
26.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha634
27.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.597
28.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.562
29.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.553
30.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
31.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice542
32.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 525
33.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.517
34.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.492
35.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice483
36.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.475
37.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.466
38.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.454
39.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha450
40.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 443
41.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže434
42.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš433
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most433
44.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic425
45.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.405
46.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.400
47.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany398
48.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.383
49.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.381
50.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk371
51.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha368
52.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA352
53.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
54.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha346
55.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.338
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice338
57.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno334
58.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná319
59.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha318
60.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.302
61.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem299
62.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 292
63.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha288
64.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem279
65.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA263
66.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.262
67.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha258
Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
69.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.251
70.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno250
71.Gašparín Adam2007 Super Stars Most244
72.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most239
73.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná238
74.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy235
75.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha234
76.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.232
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice232
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.232
Škvára Kristian2008 BaC Kladno232
80.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha230
81.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.226
82.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.219
83.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže216
84.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton213
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.213
86.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav210
87.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.206
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.206
89.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem201
90.Macal Jiří2008 Super Stars Most193
91.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.192
92.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
93.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.182
94.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň176
95.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY174
96.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
97.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.160
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton160
99.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.157
100.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY155
101.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.152
102.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.148
103.Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.144
104.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou141
105.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.139
106.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.138
109.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.130
110.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice120
111.Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha118
113.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.116
114.Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.114
115.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou113
116.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.112
117.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.110
118.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.109
119.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.106
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice106
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.106
122.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové94
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže94
124.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.91
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.91
126.Berka Jan2007 Slavoj Podivín88
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 88
128.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA87
129.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.85
130.Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.84
131.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem82
132.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka80
133.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.79
134.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš78
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
138.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice76
139.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.75
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.75
141.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem72
142.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice69
143.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.67
144.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.65
145.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.64
146.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
147.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.58
149.Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.57
150.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
151.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná54
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA54
153.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.53
154.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha50
156.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 48
157.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha46
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
160.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.45
161.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY44
162.Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou42
163.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
164.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
165.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška38
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk38
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice38
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.38
170.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.34
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
172.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.33
173.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany31
174.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice30
Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice30
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice30
178.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 28
179.Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha25
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice25
181.Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
182.Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.22
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.22
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín22
187.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.20
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 20
189.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice19
190.Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
191.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha16
192.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton15
193.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha14
197.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové13
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže13
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.13
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most13
203.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
204.Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 11
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 11
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 11
207.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA10
Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY10
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem10
211.Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.9
212.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice7
213.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná4
216.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most2
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4000
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 4000
3.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2309
4.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.2069
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2012
6.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1839
7.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1700
8.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1558
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1551
10.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1526
11.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1238
12.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1164
13.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1150
14.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice1064
15.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1040
16.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.1038
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1038
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1038
19.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.1028
20.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1015
21.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1000
22.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.976
23.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice964
24.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.950
25.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.939
26.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha927
27.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.889
28.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.864
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.864
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 864
31.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.816
32.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 800
33.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.775
34.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice763
35.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.745
36.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže740
37.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.739
38.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 725
39.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš717
40.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha700
41.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.689
42.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA678
43.Gašparín Adam2007 Super Stars Most667
44.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.664
45.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha650
46.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most625
47.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.614
48.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA600
49.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno540
50.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem528
51.Škvára Kristian2008 BaC Kladno518
52.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha517
53.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.513
54.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná481
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná481
56.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.478
57.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.466
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže466
59.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton462
60.Macal Jiří2008 Super Stars Most456
61.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha442
62.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.439
63.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno430
64.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.428
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.428
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem428
67.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem427
68.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice425
69.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav406
70.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.399
71.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice395
72.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.374
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha374
74.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice365
75.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš361
76.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.356
77.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.355
78.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
79.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany348
80.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.342
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha342
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.342
83.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.339
84.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most338
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.338
86.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.327
87.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.322
88.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 318
89.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha317
90.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton312
91.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.304
92.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.301
93.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže300
94.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha292
95.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou289
96.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA279
97.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.270
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.270
99.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.269
100.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.264
101.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.263
102.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice250
103.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.242
104.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton228
105.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové224
106.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou203
107.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.192
108.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY191
109.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.189
110.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.184
111.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.175
112.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
113.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.168
114.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.166
115.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem164
117.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY163
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.163
119.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 158
120.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná156
121.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha150
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice150
126.Berka Jan2007 Slavoj Podivín128
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín128
128.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY125
129.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice120
130.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem114
131.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice100
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice100
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
142.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.93
143.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
145.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.87
146.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
149.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.85
150.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
156.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
157.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš69
158.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
159.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.59
160.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
161.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.50
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.50
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
172.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
174.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
178.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice38
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.38
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
181.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA26
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 26
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem26
184.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
1.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 3046
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
3.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1526
4.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1240
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1240
6.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1217
7.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1126
8.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1040
9.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice952
10.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha940
11.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha914
12.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.913
13.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.903
14.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.886
15.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže767
16.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 766
17.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice739
18.Klokan Jakub2008 Super Stars Most728
19.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.714
20.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.713
21.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.674
22.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice666
23.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.650
24.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.631
25.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA619
26.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 592
27.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.589
28.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.564
29.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.556
30.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.542
31.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha538
32.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.528
33.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk521
34.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 504
35.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.500
36.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice488
37.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
38.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha461
39.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA448
40.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.424
41.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav420
42.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš410
43.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic401
44.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.396
45.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš390
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
48.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno384
49.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice380
50.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 366
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.366
52.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.355
53.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha351
54.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.346
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most346
56.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná338
57.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice327
58.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.299
59.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.296
60.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
61.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.258
62.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY251
63.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton246
64.Gašparín Adam2007 Super Stars Most245
65.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem242
66.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
67.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.238
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha238
69.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha230
Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
71.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany228
72.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem223
73.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno218
74.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.213
75.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.206
76.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.194
77.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.178
Škvára Kristian2008 BaC Kladno178
79.Macal Jiří2008 Super Stars Most166
80.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.163
81.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha162
82.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže151
83.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice150
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
86.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
88.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.145
89.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice142
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton142
91.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY139
92.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš138
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.138
94.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha137
95.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.136
96.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem130
97.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.128
98.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
99.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná125
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice125
102.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
103.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha117
104.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton116
105.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA113
106.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 110
107.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha107
108.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.103
109.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice100
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.100
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most100
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.100
115.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
116.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.80
117.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.78
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.78
120.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
121.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové75
Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice75
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY75
124.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.59
125.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.54
126.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 51
127.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk50
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
144.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
147.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha42
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
151.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
152.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
153.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.25
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 25
161.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
162.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
164.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
166.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA4
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2252
2.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1861
3.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1782
4.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1228
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1201
6.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1165
7.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1102
8.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1028
9.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.987
10.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha925
11.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice915
12.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice914
13.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most896
14.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha878
15.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno877
16.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha778
17.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.765
18.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice752
19.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.704
20.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha703
21.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice697
22.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.690
23.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.686
24.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže685
25.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk682
26.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha638
27.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
28.Portová Anna2007 Super Stars Most608
29.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.583
30.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš569
31.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno566
32.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň560
33.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY550
34.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha547
35.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.542
37.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha513
38.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most508
39.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most500
40.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic476
41.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice470
42.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.459
43.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY417
44.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton409
45.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice402
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.402
47.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.379
48.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.375
49.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA359
50.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
51.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš343
52.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.339
53.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.338
54.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem331
55.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha330
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha330
57.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.313
58.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
59.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem292
60.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha290
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.290
62.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.289
63.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 281
64.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav278
65.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.277
66.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.275
67.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.273
68.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.270
69.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton269
70.Čechová Tereza2008 Super Stars Most268
71.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.255
72.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.254
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton254
74.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.248
75.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha245
76.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice242
77.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton238
78.Hejnová Sára2007 USK Plzeň231
79.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem228
80.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.221
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš221
82.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš218
83.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice212
84.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové209
85.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.204
86.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
87.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem189
88.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.187
89.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice180
90.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY173
91.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice171
92.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.167
93.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
94.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové164
95.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.158
96.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.153
97.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.148
98.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.145
99.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
100.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.141
101.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou138
102.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno137
103.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice132
105.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha131
106.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka130
107.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic128
108.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.123
109.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka122
110.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice120
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
112.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha119
113.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.114
114.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň113
115.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
116.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha101
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha101
118.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
120.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.99
121.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA98
122.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.95
123.Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice94
124.Křížková Eva2008 BaC Kladno90
125.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.88
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.88
128.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany85
129.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.79
130.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
131.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.71
132.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.69
133.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno66
134.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.63
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice63
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.63
137.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.62
138.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice61
139.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice58
140.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice57
141.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou55
142.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice54
143.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem53
144.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem51
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.51
146.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
149.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
150.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha47
Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha47
152.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
153.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.44
154.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
155.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
156.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem39
157.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
159.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA34
160.Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
161.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany31
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.31
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany31
164.Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 30
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
166.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.29
167.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY26
168.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice25
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
171.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.21
172.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha19
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.19
176.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.18
177.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha17
178.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.15
179.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.14
Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA14
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
184.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
187.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná12
189.Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže10
190.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
191.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná8
192.Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň7
193.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
194.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice5
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha5
197.Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice4
Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
199.Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
200.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
202.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2544
2.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany2521
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2521
4.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1724
5.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1702
6.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1616
7.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1464
8.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1383
9.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1338
10.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1238
11.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1227
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1227
13.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most1226
Portová Anna2007 Super Stars Most1226
15.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1200
16.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1152
17.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1125
18.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1026
19.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha963
20.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton867
21.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha863
22.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA852
23.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha838
24.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.803
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.803
26.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.789
27.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha764
28.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš752
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.752
30.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha737
31.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.736
32.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha702
33.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.686
34.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY676
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY676
36.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.670
37.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha665
38.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.661
39.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.642
40.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.639
41.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň626
42.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
43.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem617
44.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno616
45.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton598
46.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton581
47.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.564
48.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.557
49.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha553
50.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most550
51.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.539
52.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 534
53.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha529
54.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem525
55.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice522
56.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic516
57.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.492
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.492
59.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.491
60.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.489
61.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha476
62.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice474
63.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.464
64.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice456
65.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.450
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.450
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš450
68.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem449
69.Čechová Tereza2008 Super Stars Most442
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.442
71.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové436
72.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.428
73.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.412
74.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice406
75.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem389
76.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.379
77.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav378
78.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice366
79.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
80.Hejnová Sára2007 USK Plzeň341
81.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha334
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA334
83.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové328
84.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice325
85.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.321
86.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice316
87.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
88.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
89.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.292
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice292
91.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš290
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš290
93.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.278
94.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.266
95.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou264
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
97.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka263
98.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno258
99.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic254
100.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.247
101.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.239
102.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.234
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton234
104.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.217
105.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha203
106.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.202
107.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice200
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice200
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň200
112.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.189
113.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno188
115.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice164
117.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.160
118.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.156
119.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka154
120.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.150
122.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.146
123.Křížková Eva2008 BaC Kladno144
124.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha139
125.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem126
127.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY125
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
129.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
130.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha117
131.Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
132.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem113
133.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
134.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice100
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.100
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.100
140.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.95
141.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
142.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.89
143.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
145.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
147.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice78
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice78
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná78
151.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
152.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
153.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.59
Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
157.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany50
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže50
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
166.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
167.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
168.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
169.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
170.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
171.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.23
172.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
2.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1438
3.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1414
4.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1241
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1217
6.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1076
7.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice989
8.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA978
9.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha914
10.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice866
11.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha850
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk850
13.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha842
14.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most816
15.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže742
16.Portová Anna2007 Super Stars Most728
17.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice666
18.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.656
19.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha642
20.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno630
21.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.618
22.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most614
23.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton570
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 570
25.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton564
26.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.556
27.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš516
28.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice513
29.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 510
30.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice488
32.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.470
33.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha467
34.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.466
35.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.446
36.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha442
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.442
38.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
39.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.414
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.414
41.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice406
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice406
43.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.402
44.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic401
45.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.392
46.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY389
47.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice381
48.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav378
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.378
50.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most376
51.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno338
52.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA329
53.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
54.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.325
55.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem324
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš324
57.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.316
58.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha312
59.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha300
60.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.296
61.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha284
62.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.279
63.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.271
64.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.262
65.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.258
66.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice256
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY256
68.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
69.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem248
70.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.247
71.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.245
72.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.242
73.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.238
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.238
75.Čechová Tereza2008 Super Stars Most230
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň230
77.Hejnová Sára2007 USK Plzeň228
78.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.225
79.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
80.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton216
81.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.206
82.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem205
83.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
84.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.198
85.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha192
86.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA171
87.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.170
88.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice163
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové163
90.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.162
91.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice150
93.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.146
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
95.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno132
96.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
97.Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice125
98.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
99.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY113
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.113
101.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.106
102.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.100
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
107.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.93
108.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice92
109.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
Křížková Eva2008 BaC Kladno90
111.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice88
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
113.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
115.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha78
116.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.75
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem75
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha75
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice75
120.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové63
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha63
122.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha55
123.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic52
124.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice50
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.50
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
134.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno46
136.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.43
137.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.42
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
141.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
142.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
143.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
144.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany25
Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.25
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže25
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
151.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
153.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
155.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
ČísloTurnajGPDatum
12. GPD U13 - TepliceD24.03.2018
22. GPD U13 - LiberecD25.03.2018
3GPC U13- otevřený - KladnoC25.03.2018
42. GPC U13 - KlimkoviceC29.03.2018
5GPE50 U11 - KlimkoviceE5030.03.2018
6GPD U13 - České BudějoviceD07.04.2018
73. GPC U13 - OrlováC07.04.2018
8GPC U13 otevřený Mem. A Wankove - PlzeňC08.04.2018
9GPC U13- otevřený - BrnoC15.04.2018
10GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - RadotínE5015.04.2018
11GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
122. GPD U13 - Praha - ZMD21.04.2018
132. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
14GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
152. GPC U13 - MostC12.05.2018
16GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
17GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
18GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
19GPC U13 kvalifikační - KladnoC12.05.2018
202. GPC U13 - Praha HamrC19.05.2018
212. GPA U13 - Praha HamrA27.05.2018
22GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
23GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
24GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
25GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
262. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
27GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
283. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
29GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
30GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
31GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
32GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
33GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
34GPC U13 - MostC22.09.2018
35GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
36GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
37GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
38GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
39GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
40GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
41GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
42GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
43GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
44GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
45OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
46GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
47GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
48GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
49GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
50OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
51OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
52OP U13 - HoliceSKP03.11.2018
53OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
54GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
55OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
56OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
57GPD U13- otevřený - ProboštovD17.11.2018
58MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
59GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
60Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
61Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
62GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
63GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
64OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
65GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
66GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
67GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
68GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
69GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
70GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
71GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
72GPC U13 - LiberecC05.01.2019
73GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
74GPC U13 - BrnoC12.01.2019
75GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
76GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
77GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
78GPC U13 - OpavaC13.01.2019
79GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
80GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
811. GPA U13 - AšA27.01.2019
82GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
83GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
84GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
85GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
86GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
87GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
88GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
891. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
90GPC U13 - České BudějoviceC09.03.2019
91GPD U13- otevřený - Praha LužinyD09.03.2019
92GPC U13- otevřený - Nové Město nad MetujíC16.03.2019
93GPD U13 - Karlovy VaryD16.03.2019
94GPC U13 - MostC16.03.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading