logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 21.03.2019

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
21.03.2018 - 21.03.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ54
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2792
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2032
4.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1531
5.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1408
6.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1259
7.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1188
8.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň952
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.952
10.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha950
11.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.940
12.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.934
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha934
14.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.889
15.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové878
16.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.865
17.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.864
18.Altera Jan2004 BaC Kladno852
19.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice845
20.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.777
21.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha767
22.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha750
23.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.739
24.Oros Marek2003 Super Stars Most728
25.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha636
26.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 624
27.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.613
28.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.600
29.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice588
30.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.582
31.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice579
32.Port Jan2003 Super Stars Most576
33.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha563
34.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.559
35.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice553
36.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem550
37.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.515
38.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha514
39.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem500
40.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.472
41.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš464
42.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.435
43.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton434
44.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.430
45.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš429
46.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
47.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.410
48.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most403
49.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka384
50.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové377
51.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.366
52.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha364
53.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha362
54.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA358
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha358
56.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha350
57.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.338
58.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 332
59.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice314
60.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
61.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice307
62.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.301
63.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.298
64.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.295
65.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha264
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
67.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.262
68.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem254
69.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII246
70.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
71.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha238
72.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň236
73.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany235
74.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.233
75.Janáček David2004 BK ARION PRAHA212
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
77.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.209
78.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná202
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice202
80.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš201
81.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
82.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice198
84.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.193
85.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.189
86.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.188
87.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.186
88.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.182
89.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.181
90.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno178
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.178
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice178
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.178
94.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.175
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 175
96.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 170
97.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA168
98.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže166
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem166
100.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most160
101.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha156
102.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.155
103.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem146
104.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.143
105.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.142
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.142
107.Matiska David2004 BK ARION PRAHA139
108.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.138
109.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA134
110.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava132
Hora Aleš2003 Super Stars Most132
112.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.126
113.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
114.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka122
115.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň120
116.Vlasák David2004 Super Stars Most119
117.Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou117
118.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška116
Korynta Martin2004 BaC Kladno116
120.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha114
121.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín113
122.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.108
123.Kóňa Jan2004 Super Stars Most106
124.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.105
125.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.100
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
127.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk98
128.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha96
129.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.92
130.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
131.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš88
133.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
134.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice85
135.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.84
136.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.83
137.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.81
138.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.80
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany80
142.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
143.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.75
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.75
Suchopár Jan2006 Super Stars Most75
146.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 72
147.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže68
148.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
149.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Kundrát David2006 Badminton VK Aš63
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.63
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
154.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most60
155.Hlad Adam2004 BaC Kladno59
156.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové58
157.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha57
158.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha55
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA55
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.55
163.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice54
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava54
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 54
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň54
169.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 53
Kazík Matěj2005 BaC Kladno53
171.Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice50
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
181.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA49
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice49
183.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš48
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA48
185.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha47
186.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
192.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice41
193.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš38
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš38
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
197.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.34
198.Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.31
199.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice30
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 30
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.30
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
208.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk29
209.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha28
210.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha27
211.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.26
212.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.25
Volejníček Lukáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
219.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka22
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.22
221.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem21
222.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže20
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 20
225.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.19
226.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 18
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 18
230.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.15
231.Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem13
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín13
235.Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice12
238.Stumpf Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
239.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most9
Jenis Filip2004 SK JEREMI, z.s.9
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš9
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
243.Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY5
1.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2592
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha2592
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2592
4.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2188
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2188
6.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2156
7.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.2116
8.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2098
9.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1744
10.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1654
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1431
12.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1381
13.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1330
14.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1299
15.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1286
16.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1269
17.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1250
18.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1231
19.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1089
20.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1076
21.Oros Marek2003 Super Stars Most1051
22.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha1026
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha1026
24.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1000
25.Port Jan2003 Super Stars Most965
26.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice964
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice964
28.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.953
29.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha900
30.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.860
31.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.854
32.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň845
33.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.828
34.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.825
35.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.794
36.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha763
37.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš738
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš738
39.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.678
40.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem676
41.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem662
42.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice628
43.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná619
44.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš594
45.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.583
46.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka578
47.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.577
48.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice567
49.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.563
50.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.553
51.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.542
52.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.540
53.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.538
54.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.530
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.530
56.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.527
57.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 522
58.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.519
59.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most503
60.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton492
61.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice489
62.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
63.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové470
64.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.464
65.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha454
66.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha449
67.Hora Aleš2003 Super Stars Most434
68.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem416
69.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.410
70.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 406
71.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem388
72.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA386
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.386
74.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
75.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha371
76.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.357
77.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha350
78.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha346
79.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice338
80.Matiska David2004 BK ARION PRAHA336
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII336
82.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha330
83.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.319
84.Janáček David2004 BK ARION PRAHA316
85.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem310
86.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 309
87.Vlasák David2004 Super Stars Most296
88.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.292
89.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.290
90.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.289
91.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.283
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA283
93.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 278
94.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.276
95.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno275
96.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA270
97.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.255
98.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
99.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš250
100.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem246
101.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice242
102.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
103.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most238
104.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 236
105.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.225
106.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.224
107.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.221
108.Kóňa Jan2004 Super Stars Most220
109.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš214
110.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.206
111.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.204
112.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.200
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.200
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
117.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.196
118.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.192
119.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové178
120.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany175
Kazík Matěj2005 BaC Kladno175
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.175
123.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.170
124.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška164
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.164
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
127.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň157
128.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava156
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most156
131.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha154
132.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka152
133.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže150
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže150
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
Kundrát David2006 Badminton VK Aš150
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Suchopár Jan2006 Super Stars Most150
140.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň147
141.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín146
142.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
143.Korynta Martin2004 BaC Kladno136
144.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.128
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha128
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.128
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.128
148.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
149.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
150.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.124
Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA124
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice124
153.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš120
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.120
156.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš114
157.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany113
158.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 104
159.Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou102
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou102
161.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice100
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA100
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
174.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.92
175.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
177.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Hlad Adam2004 BaC Kladno86
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
181.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice78
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk78
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice78
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň78
191.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.75
192.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 66
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 66
194.Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 54
195.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže50
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka50
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 50
205.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.46
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
211.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha42
223.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
224.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.26
225.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2736
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2322
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1581
4.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1576
5.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1498
6.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1302
7.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1244
8.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
9.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1188
10.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1149
11.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1048
12.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1046
13.Altera Jan2004 BaC Kladno1030
14.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1001
15.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.989
16.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha946
17.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.925
18.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha836
19.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha802
20.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.800
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha800
22.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha792
23.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.789
24.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most780
25.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.779
26.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha776
27.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.767
28.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha750
29.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.725
30.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice667
31.Oros Marek2003 Super Stars Most654
32.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha614
33.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.599
34.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice564
35.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš544
36.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové536
37.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka517
38.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 510
39.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem494
40.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha487
41.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.480
42.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.479
43.Port Jan2003 Super Stars Most478
44.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.456
45.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice452
46.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton420
47.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 400
48.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.388
49.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha382
50.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.375
51.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.369
52.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš339
53.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.330
54.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem326
55.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš324
56.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 317
57.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.308
58.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.302
59.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.287
60.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.276
61.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
62.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany256
63.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice255
64.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno253
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
66.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže236
67.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem230
68.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
70.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha225
71.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.220
72.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové204
73.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.201
74.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA200
76.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
77.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem191
78.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice188
79.Vlasák David2004 Super Stars Most179
80.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň175
81.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
82.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA163
83.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem160
84.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha158
85.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš154
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha154
87.Matiska David2004 BK ARION PRAHA150
88.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
89.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.142
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.142
91.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha141
92.Hora Aleš2003 Super Stars Most139
93.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most138
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most138
95.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.129
96.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
98.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Janáček David2004 BK ARION PRAHA125
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.125
101.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.120
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice120
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 120
104.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.118
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.118
106.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice117
Kóňa Jan2004 Super Stars Most117
108.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš116
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka116
110.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň111
111.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
112.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kundrát David2006 Badminton VK Aš100
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII100
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Suchopár Jan2006 Super Stars Most100
119.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín96
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha96
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha96
122.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.94
123.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové90
124.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
125.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
127.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
134.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
135.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.68
136.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 66
137.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
138.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany63
139.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 62
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA62
141.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem56
142.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most54
143.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Korynta Martin2004 BaC Kladno50
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš50
158.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
160.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice42
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
167.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
169.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.37
170.Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
171.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
173.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Kazík Matěj2005 BaC Kladno25
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka25
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
179.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
180.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 12
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 12
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY12
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.12
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha12
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ103
2.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ190
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2544
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2480
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2288
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1632
7.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1544
8.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1251
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1232
10.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1182
11.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1141
12.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1131
13.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1052
14.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1051
15.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1001
16.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.973
17.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky940
18.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 902
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.902
20.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 876
21.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice860
22.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most796
23.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.789
24.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 778
25.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.777
26.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.761
27.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.725
28.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka688
29.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.670
30.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.666
31.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.600
32.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha589
33.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha566
34.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha554
35.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.545
36.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.536
37.Benediktová Klára2005 USK Plzeň528
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem528
39.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice520
40.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.519
41.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha515
42.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha514
43.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most506
44.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice492
45.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice490
46.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
47.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín434
48.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.425
49.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem420
50.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.410
51.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.406
52.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka384
53.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice382
54.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.368
55.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.363
56.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.360
57.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň355
58.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.354
59.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem331
60.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.322
61.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice308
62.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.304
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.304
64.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice288
65.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem282
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice282
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.282
68.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most280
69.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem278
70.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha267
71.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.266
72.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha261
73.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem255
74.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 251
75.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka249
76.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.240
77.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
78.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.238
79.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 235
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice235
81.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.233
82.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.232
83.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice225
84.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno223
85.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.218
86.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem210
87.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.206
88.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.205
89.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš200
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha200
92.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.199
93.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany196
94.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín192
95.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem188
96.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha186
97.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most182
98.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň177
99.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 172
100.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín171
101.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové168
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.168
103.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
104.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 163
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice163
106.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice158
107.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš156
108.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany150
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
110.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín146
111.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.144
112.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice142
113.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže139
114.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka138
115.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.136
116.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic133
117.Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.118
118.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice115
119.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.108
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha108
121.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš106
122.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka100
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
125.Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.98
126.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.94
127.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.92
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.92
129.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.89
130.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
131.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.86
132.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou84
133.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice78
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou78
139.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš76
140.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
141.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.71
142.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.67
143.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most63
145.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín60
146.Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš58
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš58
148.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha57
149.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň54
150.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.52
151.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA51
153.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.50
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
155.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
156.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.45
157.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.42
161.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka38
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš38
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš38
165.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany33
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka33
167.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany30
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava30
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
175.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
176.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.25
Tomášková Eva2003 BaC Kladno25
178.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
180.Javorská Anna2004 USK Plzeň20
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka20
182.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.18
184.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 9
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2632
2.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2592
3.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2256
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2072
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1992
6.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1888
7.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1832
8.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1747
9.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1735
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1710
11.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1659
12.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1629
13.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1478
14.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1477
15.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1424
16.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1420
17.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1201
18.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1181
19.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1144
20.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1131
21.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1118
22.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1101
23.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1060
24.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1032
25.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1010
26.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha988
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha988
28.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.962
29.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.938
30.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice917
31.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.890
32.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem888
33.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.850
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.850
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.850
36.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.834
37.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka827
38.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem813
39.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 742
40.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem728
41.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.727
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem727
43.Benediktová Klára2005 USK Plzeň689
44.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň664
45.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice627
46.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha625
47.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.588
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem588
49.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 571
50.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most556
51.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka554
52.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha548
53.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín542
54.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.538
55.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most531
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most531
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.531
58.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.529
59.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice525
60.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.517
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.517
62.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha516
63.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 492
64.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice489
65.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem458
66.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.456
67.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš452
68.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.448
69.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem434
70.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.426
71.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 414
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš414
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš414
74.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.412
75.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.406
76.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.395
77.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem392
78.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 391
79.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha388
80.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.381
81.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most376
82.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.375
83.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha364
84.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš352
86.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.342
87.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
88.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice328
89.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.326
90.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.325
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.325
92.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.312
93.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka301
94.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže300
96.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany292
97.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice276
98.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice275
99.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice272
100.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 270
101.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA266
102.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín264
103.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.260
104.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice250
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice250
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
107.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.235
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.235
109.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín228
110.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.216
111.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín211
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín211
113.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.210
114.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.200
116.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.192
117.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš190
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš190
119.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň188
120.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
122.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice178
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
124.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
125.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha175
126.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha168
127.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.164
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.164
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
130.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno152
131.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most150
133.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice138
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka138
135.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
137.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
139.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka113
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka113
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka113
142.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
143.Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.102
144.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš100
152.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.96
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.96
154.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha90
155.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany88
156.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha84
158.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
166.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany63
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka63
168.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.50
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
171.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 42
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
174.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany38
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany38
178.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ95
2.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3024
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2200
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1772
5.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1576
6.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1342
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1302
8.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1149
9.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1138
10.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1060
11.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1030
12.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1022
13.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1018
14.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1016
15.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most986
16.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.963
17.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.904
18.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most817
19.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka777
20.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice767
21.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha752
22.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.741
23.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 738
24.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové730
25.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.726
26.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem706
27.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 690
28.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.679
29.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.644
30.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 640
31.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky618
32.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha614
33.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.606
34.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.603
35.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
36.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha592
37.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.550
38.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka545
39.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.544
40.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín530
41.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice523
42.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.514
43.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.505
44.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most502
45.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem494
46.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.480
47.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.478
48.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem473
49.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha466
50.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.459
51.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.442
52.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.438
53.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.433
54.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.422
55.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice406
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.406
57.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice405
58.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.389
59.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.375
60.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem370
61.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most366
62.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš338
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice338
64.Benediktová Klára2005 USK Plzeň336
65.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha331
66.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem330
67.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.323
68.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.314
69.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.308
70.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice298
71.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice292
72.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.274
73.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.262
74.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha260
75.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem256
76.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem254
77.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš253
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno253
79.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 234
80.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most225
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha225
82.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.222
83.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.220
84.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš217
85.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka212
86.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha208
87.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem206
88.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.205
89.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.203
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.203
91.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš190
92.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže178
93.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.177
94.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice175
95.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 168
96.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 167
97.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň165
98.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha162
99.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.158
100.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice156
101.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.155
102.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš154
103.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.150
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.150
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín150
108.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín146
109.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.143
110.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.142
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
112.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.134
113.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.128
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice128
117.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 120
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín120
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha120
120.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.118
121.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.117
122.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice110
123.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
124.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice100
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA100
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
132.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín96
133.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
135.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.87
136.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
137.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň80
138.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany78
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice78
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
147.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
148.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany63
149.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
151.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most50
157.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
158.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou42
162.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka38
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka38
165.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
166.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.25
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka25
170.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
171.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 12
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY12
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.12
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
ČísloTurnajGPDatum
11. GPB U17 - BrnoB25.03.2018
22. GPC U17 - KlimkoviceC29.03.2018
32. GPD U17 - Liberec- VesecD07.04.2018
4GPD U17 - TáborD07.04.2018
52. GPD U17 - Ústí nad LabemD07.04.2018
6GPC U17 kvalifikační - JihlavaC08.04.2018
72. GPC U17 - Liberec- VesecC14.04.2018
8GPC U17 - Hradec KrálovéC14.04.2018
9GPC U17 - KladnoC15.04.2018
102. GPC U17 - České BudějoviceC21.04.2018
11GPC U17 - otevřený - PrahaC21.04.2018
12GPC U17 - otevřený - BrnoC28.04.2018
13GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.04.2018
142. GPC U17 - Praha HamrC28.04.2018
153. GPC U17 - OrlováC05.05.2018
162. GPA U17 - OrlováA13.05.2018
17GPC U17 - otevřený - KladnoC03.06.2018
18GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC01.09.2018
19GPC U17 - otevřený - KladnoC02.09.2018
20GPC U17 - otevřený - LanškrounC02.09.2018
21GPC U17 - otevřený - Ústí nad LabemC08.09.2018
22GPC U17 - otevřený - JihlavaC08.09.2018
23GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
242. GPB U17 - Ústí nad LabemB23.09.2018
25GPC U17- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
26GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
27GPD U17 - TáborD20.10.2018
28GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC21.10.2018
29OP U17 - BrnoSKP03.11.2018
30GPC U17- otevřený - MostC03.11.2018
31GPC U17 - Plzeň MalešiceC10.11.2018
32OP U17 - Plzeň DoubravkaSKP17.11.2018
33OP U17 - Rychnov nad KněžnouSKP17.11.2018
34GPC U17- kvalifikační - BrnoC17.11.2018
35OP U17 - MostSKP17.11.2018
36OP U17 - Benátky nad JizerouSKP17.11.2018
37OP U17 - České BudějoviceSKP18.11.2018
38OP U17 - OlomoucSKP18.11.2018
39GPD U17 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
40OP U17 - Praha VinořSKP24.11.2018
41Vánoční turnaj GPC U17 - KlimkoviceC24.11.2018
42MČR U17 - Brno - SlatinaMČR09.12.2018
43GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
44GPC U17 - Český KrumlovC12.01.2019
45GPC U17- otevřený - Ústí nad LabemC12.01.2019
46GPC U17 - PlzeňC12.01.2019
47GPC U17 - otevřený - OsíkC19.01.2019
48GPC U17- Praha - Praha HamrC27.01.2019
49GPC U17 - Králův DvůrC27.01.2019
50GPC U17 - PodivínC02.02.2019
51GPC U17 - OpavaC03.02.2019
521. GPA U17 - Hradec KrálovéA17.02.2019
53GPC U17 21. Witte Cup Nejdek - NejdekC02.03.2019
54GPD U17 - ŠumperkD03.03.2019
55GPC U17 - otevřený - MostC09.03.2019
56GPC U17 - otevřený - Praha ZMC10.03.2019
57GPC U17 - ChropyněC10.03.2019
58GPD U17- otevřený - Ústí nad LabemD16.03.2019
59GPC U17 - AšC17.03.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading