logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 28.03.2019

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
28.03.2018 - 28.03.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR89
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR102
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR159
4.Král Ondřej1999 Sokol Radotín Meteor PrahaWR204
5.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3400
6.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3236
7.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most3160
Louda Jiří1995 USK Plzeň3160
9.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3044
10.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2512
11.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2348
12.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2144
13.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2030
14.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2028
15.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1754
16.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1572
17.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1540
18.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1500
19.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1418
20.Kural Martin1999 USK Plzeň1412
21.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice1334
22.Oros Ladislav1971 Super Stars Most1280
Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
24.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1242
25.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1216
26.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1192
27.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1140
28.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1078
29.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1076
30.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.1058
31.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1026
32.Koukal Petr1985 BK 93 Hořovice1000
33.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.976
34.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.960
35.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha938
36.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.893
37.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.892
38.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.866
39.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.806
40.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.800
41.Port Jan1972 Super Stars Most774
42.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
43.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 748
44.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.718
45.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic694
46.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 680
47.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.674
48.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.662
49.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.652
50.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha636
51.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové608
52.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.579
53.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška570
54.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.556
55.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most549
56.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 548
57.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.540
58.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška536
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.536
60.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.533
61.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha520
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha520
63.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.516
64.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže514
65.Morávek Michal2002 BaC Kladno508
66.Králíček Jan2000 Super Stars Most490
67.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň480
68.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno478
70.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava471
71.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.467
72.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.452
73.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.450
74.Šula Fabian1995 TJ Ostrov448
75.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice444
76.Drudík Ota1992 USK Plzeň443
77.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek431
78.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany428
79.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
80.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové418
81.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.414
82.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
83.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek406
84.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná386
85.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice382
86.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň380
87.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton376
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.376
89.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška374
90.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové370
91.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 369
92.Král Martin1994 BK TJ Baník Most366
93.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.364
94.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek360
95.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň359
96.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.350
97.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno346
98.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter342
99.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 339
100.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 334
101.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc326
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.326
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň326
104.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.318
Straka Jakub2000 Super Stars Most318
106.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
107.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 305
108.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.302
110.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
111.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.294
112.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.293
113.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice290
114.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera286
115.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha280
116.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno278
117.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek275
118.Repiar Samuel1994 Super Stars Most274
119.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.272
120.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera270
121.Čapek Jiří1975 Super Stars Most269
122.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava265
123.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc255
124.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
125.Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
126.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka247
127.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
128.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.240
129.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice239
130.Konupka Jiří1965 BaC Kladno230
131.Poříz Leoš1974 Start Jihlava220
132.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice216
134.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.214
135.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.209
136.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek207
137.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice205
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany205
139.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže201
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.201
141.Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
142.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 198
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno198
144.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
145.Helar Jakub1992 Start Jihlava192
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná192
147.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.187
148.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.186
149.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.184
150.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany182
151.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
152.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.179
153.Čechura Adam1989 BaC Kladno178
154.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.174
155.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín172
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná172
157.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.170
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice170
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
160.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.169
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.169
162.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín162
163.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou161
164.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
165.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 158
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha158
167.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň155
168.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín150
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná150
172.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.149
173.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín148
174.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň145
175.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.141
176.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně139
177.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
178.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava129
179.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín127
180.Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.125
181.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA124
182.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava122
183.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice120
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň120
Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška120
190.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha118
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
192.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha116
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek116
194.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň115
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton115
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.115
197.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice114
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
200.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany111
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.111
202.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.110
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice110
204.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.109
205.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.108
206.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno105
207.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.102
208.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice101
209.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera100
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.100
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.100
213.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice99
214.Votik Richard1988 BK ARION PRAHA98
215.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 97
Herzán David2002 Slavoj Podivín97
217.Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.96
218.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha95
219.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.94
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA94
221.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.93
222.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.92
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha92
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.92
225.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň91
226.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice87
Grace Yury1967 Start Jihlava87
228.Benírške Adam1995 Start Jihlava84
229.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.80
Pašek Michal1987 SK Jupiter80
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové80
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha80
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha80
Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 80
235.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.79
236.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 78
Schmied Martin1982 TJ Chropyně78
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška78
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
244.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže76
245.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
246.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy74
247.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava73
248.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.72
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno72
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.72
251.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.71
252.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka68
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.68
254.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.67
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.67
256.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy62
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.62
259.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Šot Michal1988 SK BC Premiera60
263.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice57
Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.57
265.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice56
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera56
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka56
268.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 54
Špíz Petr2001 TJ Dobřany54
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
271.Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.53
272.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň50
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most50
Lundák Petr1988 SK Jupiter50
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice50
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha50
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most50
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka50
279.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka49
280.Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.47
281.Kubík Jiří1977 SK Jupiter46
Vašek Martin1988 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
283.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava43
284.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno42
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VSK VŠB - TU Ostrava42
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň42
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
294.Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava39
295.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter38
296.Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice36
297.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany33
298.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice32
300.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň31
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka31
302.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.30
Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.30
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.30
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 30
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové30
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice30
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton30
311.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.29
312.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter26
Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava26
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany26
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany26
317.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
318.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
319.Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice23
320.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany22
321.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.21
322.Kublák Filip1995 Ostrava Badminton Klub20
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha20
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha20
325.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany19
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany19
327.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň18
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 18
Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.18
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.18
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha18
332.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň16
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
334.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.15
335.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
336.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice12
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
341.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII10
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany10
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
346.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha9
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno9
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.9
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR82
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR82
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5240
4.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3808
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3390
6.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3316
7.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3020
8.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2920
9.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2720
10.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2680
11.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2520
12.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2480
Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2480
14.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2470
15.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2416
16.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2372
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha2372
18.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2340
19.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 2328
20.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2304
21.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2200
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2200
23.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha2014
24.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1928
25.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1908
26.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1844
27.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1800
28.Kural Martin1999 USK Plzeň1796
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1796
30.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1764
31.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1712
32.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1674
33.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice1646
34.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1418
35.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1386
36.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1378
37.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1304
38.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1294
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1294
40.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1280
Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
42.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1276
43.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1270
44.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1256
45.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1178
46.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1110
47.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1084
48.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1004
49.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic985
50.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha982
Port Jan1972 Super Stars Most982
52.Oros Ladislav1971 Super Stars Most944
53.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice928
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.928
55.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.892
56.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.886
57.Morávek Michal2002 BaC Kladno860
58.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.858
59.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.856
60.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň854
61.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.838
62.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice802
63.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha800
64.Králíček Jan2000 Super Stars Most798
65.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška786
66.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera780
67.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.778
68.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška772
69.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška760
70.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň758
71.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň745
72.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most732
73.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice722
74.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.706
75.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.691
76.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové690
77.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň689
78.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka680
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň680
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.680
81.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice670
82.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.668
83.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást657
84.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.652
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 652
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.652
87.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 640
88.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové622
89.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.616
90.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice600
91.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany598
92.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.590
93.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 588
94.Král Martin1994 BK TJ Baník Most585
95.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter580
96.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most578
97.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 576
98.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže570
99.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava555
100.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno554
101.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.549
102.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno544
103.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice542
104.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton526
105.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.522
106.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek514
107.Drudík Ota1992 USK Plzeň500
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže500
109.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.482
110.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
Louda Jiří1995 USK Plzeň480
Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.480
113.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc477
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek477
115.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek467
116.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.464
117.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.462
118.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice458
119.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná454
120.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.445
121.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 444
122.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.436
123.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek435
124.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice434
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice434
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice434
127.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín432
Straka Jakub2000 Super Stars Most432
129.Konupka Jiří1965 BaC Kladno430
130.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany426
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.426
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.426
133.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice422
134.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha400
135.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
136.Čapek Jiří1975 Super Stars Most396
137.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice386
139.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka382
140.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha376
141.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná368
142.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava366
143.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.364
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.364
145.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.356
146.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.352
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín352
148.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek350
149.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška340
150.Grace Yury1967 Start Jihlava339
151.Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
152.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná336
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 336
154.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.322
155.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
156.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice314
157.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.312
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín312
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín312
160.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.310
161.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.305
162.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.304
163.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň302
164.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Segeč Jan1978 USK Plzeň300
166.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 294
167.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA288
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.288
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava288
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava288
171.Helar Jakub1992 Start Jihlava286
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice286
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice286
174.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany284
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany284
176.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 280
Böhm Michal1987 SK Prosek Praha280
Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice280
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha280
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha280
Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 280
182.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava277
183.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
184.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.264
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška264
186.Čechura Adam1989 BaC Kladno262
187.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton260
188.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 258
189.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.252
191.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera250
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera250
194.Poříz Leoš1974 Start Jihlava248
195.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.242
196.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná240
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.240
198.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.236
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 236
200.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno234
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.234
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno234
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice234
204.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.232
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA232
206.Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha230
207.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno228
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha228
209.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.226
Vild Petr1974 SK Jupiter226
211.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.212
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.212
213.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice210
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.210
215.Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
216.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 198
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 198
218.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice192
Šula Fabian1995 TJ Ostrov192
220.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton188
221.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany183
222.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.182
223.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
Šot Michal1988 SK BC Premiera180
225.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice178
226.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.170
227.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
228.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
229.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava160
230.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.158
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.158
232.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno156
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.156
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
236.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.152
237.Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha150
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka150
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové150
241.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.148
242.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou146
243.Benírške Adam1995 Start Jihlava144
244.Herzán David2002 Slavoj Podivín142
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.142
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA142
247.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.138
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 138
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Repiar Samuel1994 Super Stars Most138
252.Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.132
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň132
255.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek129
256.Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava128
257.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.126
258.Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
259.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Ludvík Pavel1987 BK 93 Hořovice120
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
265.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka119
266.Slepička Martin1970 SK Jupiter118
267.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.116
268.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany115
269.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 114
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík114
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
276.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava112
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná112
Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka112
280.Kubík Jiří1977 SK Jupiter108
281.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.104
282.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín100
283.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
285.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy95
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy95
287.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha92
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
289.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
Pašek Michal1987 SK Jupiter90
291.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter85
292.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň84
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.84
294.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany82
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy82
296.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most80
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.80
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera80
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka80
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
301.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně78
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka78
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno78
Špíz Petr2001 TJ Dobřany78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.78
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
317.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.64
318.Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.63
319.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice60
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Komarovský Petr1965 ABC Brno60
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Valenta Milan1976 ABC Brno60
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton60
326.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice56
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice56
328.Vaněček Jiří1957 Keramika Chlumčany54
329.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany52
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany52
331.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň50
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň50
Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.50
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most50
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most50
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín50
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most50
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín50
340.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň46
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
342.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže45
343.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany44
344.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha42
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha42
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany42
352.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka41
353.Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná40
354.Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice38
355.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.33
356.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.32
358.Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice31
359.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň30
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
363.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
365.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII19
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR68
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR122
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5440
4.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3920
5.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2968
6.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2780
7.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2588
8.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2368
9.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2312
10.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2136
11.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2120
12.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1984
13.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1754
14.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1600
15.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1458
16.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1300
17.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1222
18.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1140
19.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1100
20.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1044
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1044
22.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1040
23.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1038
24.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera1032
25.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1020
26.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1018
27.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1016
28.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1004
29.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.924
30.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice920
31.Oros Ladislav1971 Super Stars Most908
32.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 886
33.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice872
34.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň834
35.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha828
36.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást822
37.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň816
38.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.804
39.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška798
40.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.788
41.Pistulka Radek1997 USK Plzeň752
42.Kural Martin1999 USK Plzeň745
43.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno734
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice734
45.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové688
46.Port Jan1972 Super Stars Most686
47.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice652
48.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.638
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.638
50.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA628
51.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
52.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.592
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň592
54.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka584
55.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.580
56.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.574
57.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.570
58.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka556
59.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice544
60.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.540
61.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.530
62.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.520
63.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha518
64.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice515
65.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera506
66.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 488
67.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.485
68.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.480
69.Drudík Ota1992 USK Plzeň470
70.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže450
71.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek431
72.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha424
73.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.418
74.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.410
75.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek404
76.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.401
77.Králíček Jan2000 Super Stars Most396
78.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany390
79.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.380
80.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha378
81.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice372
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška372
83.Morávek Michal2002 BaC Kladno356
84.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter355
85.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.354
86.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.350
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.350
88.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.342
89.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most338
90.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice336
91.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové328
92.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha312
93.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany311
94.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava308
95.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc306
96.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.302
97.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.300
100.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.298
101.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín292
102.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové280
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha280
105.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.278
106.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
107.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň275
108.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice270
Poříz Leoš1974 Start Jihlava270
110.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice267
111.Šula Fabian1995 TJ Ostrov266
112.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava258
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže258
115.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 252
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton252
117.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín250
118.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton248
119.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA241
120.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
122.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.236
123.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň231
124.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek223
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.223
126.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton210
127.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
128.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 205
129.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou203
130.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava199
131.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.198
132.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové190
134.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná187
135.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň171
136.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.167
137.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
138.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
139.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná158
140.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic157
141.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek156
142.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.154
143.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice152
144.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany147
145.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany146
146.Pašek Michal1987 SK Jupiter143
147.Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
148.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně139
149.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
150.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice134
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice134
152.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná126
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
154.Herzán David2002 Slavoj Podivín122
155.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.120
158.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice117
Helar Jakub1992 Start Jihlava117
160.Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
161.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice112
162.Straka Jakub2000 Super Stars Most110
163.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc108
164.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.103
165.Čapek Jiří1975 Super Stars Most102
166.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín100
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava100
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
169.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 92
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín92
171.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
172.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
173.Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava85
174.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže80
175.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.78
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka78
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň78
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín78
185.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany72
186.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy68
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 68
188.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 66
189.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek63
190.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.60
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
195.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
196.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.56
198.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň54
199.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Benírške Štěpán2003 Start Jihlava50
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 50
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Lundák Petr1988 SK Jupiter50
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.50
206.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.44
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka44
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek44
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka44
211.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
217.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha40
219.Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha32
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové32
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň32
222.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
225.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice26
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice26
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice26
228.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava25
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
231.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
235.Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň21
236.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.18
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany18
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 18
240.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové14
241.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Kubík Jiří1977 SK Jupiter12
243.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR137
2.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR168
3.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR220
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha3800
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3400
6.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3300
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2760
8.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2560
9.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2510
10.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2440
11.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2384
12.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2216
13.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2176
14.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2168
15.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2140
16.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1652
17.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1600
18.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1582
19.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1568
20.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1456
21.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1405
22.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1392
23.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1340
24.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1268
25.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1144
26.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1120
27.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1008
28.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.960
29.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň958
30.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň953
31.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno946
32.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most944
33.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška942
34.Krocová Valerie1992 Super Stars Most916
35.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.902
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha902
37.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice840
38.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton802
39.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany796
40.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.728
41.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter719
42.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.712
43.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.672
44.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice648
45.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.644
46.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň636
47.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín630
48.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most618
49.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek617
50.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.600
51.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek595
52.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.594
53.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň576
54.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice570
55.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.564
56.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice558
57.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.557
58.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.548
59.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice540
60.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.538
61.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.532
62.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.509
63.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže500
64.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha498
65.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.477
66.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.471
67.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 432
68.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.430
69.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
70.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA416
71.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice406
72.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha400
73.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice395
74.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera394
75.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc385
76.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha380
77.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.374
78.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 370
79.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
80.Srbová Adéla2000 BaC Kladno348
81.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.334
82.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.328
83.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče320
84.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.318
85.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.312
86.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice308
87.Pořízová Radka1977 Start Jihlava284
88.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové280
Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.280
90.Vocelková Anna1994 USK Plzeň268
91.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška264
92.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice255
93.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.253
94.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou251
95.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.243
96.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže240
97.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany234
98.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice232
99.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera221
100.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton220
101.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže202
102.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka200
103.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany192
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
105.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín187
106.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.186
107.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.182
108.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
110.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice172
111.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín168
112.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.156
113.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.150
117.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.144
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice144
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha144
120.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 138
121.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter134
122.Zachová Adéla2001 Start Jihlava128
123.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná127
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná127
125.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
126.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.120
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
130.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek119
131.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice118
132.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň114
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
134.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic112
Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
137.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
141.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
142.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.87
143.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy85
144.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany84
145.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
146.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.78
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Polívková Eliška1998 USK Plzeň78
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
151.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha75
Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most75
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.75
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
155.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň66
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.66
157.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany62
158.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
159.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka56
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice56
161.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava50
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.50
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
167.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.45
168.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter44
169.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
Vítková Adéla1992 Start Jihlava42
174.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha38
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany38
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.38
177.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany36
178.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter30
180.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera25
181.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov22
183.Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR76
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR76
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4240
4.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3700
5.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3600
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3240
7.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň3088
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3060
9.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2980
10.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2912
11.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2820
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2780
13.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2768
14.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2760
15.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2728
16.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2352
17.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2320
18.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2284
19.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2248
20.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2234
21.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2180
22.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2120
23.Krocová Martina1988 Super Stars Most2116
24.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2084
Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2084
26.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2068
27.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1996
28.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1916
29.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1894
30.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1868
31.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1864
32.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1858
33.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň1804
34.Krocová Valerie1992 Super Stars Most1786
35.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1664
36.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1500
37.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1448
38.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1414
39.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1396
40.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1346
41.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1252
42.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1184
43.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1172
44.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1156
45.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1110
46.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha884
47.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter878
48.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno847
49.Srbová Adéla2000 BaC Kladno841
50.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.820
51.Vocelková Anna1994 USK Plzeň806
52.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.796
53.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.782
54.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň775
55.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.756
56.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.743
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň743
58.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice730
59.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice724
60.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha720
61.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera711
62.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.700
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
64.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek655
65.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter651
66.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.632
67.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže630
68.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.628
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha628
70.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
71.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice604
72.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.599
73.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most582
74.Pořízová Radka1977 Start Jihlava573
75.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.546
76.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera541
77.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín538
Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.538
79.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče530
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek530
81.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice528
82.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice520
83.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice514
84.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.513
85.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 505
86.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc499
87.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň460
88.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.438
89.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 437
90.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.430
92.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.422
93.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň410
94.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
96.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.357
97.Erbenová Monika1986 BaC Kladno350
98.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.346
99.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže342
100.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 316
101.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.303
102.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
103.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná298
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná298
105.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava292
106.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou283
107.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
110.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.276
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.276
112.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha270
Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera270
114.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice268
115.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.264
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha264
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha264
118.Zachová Adéla2001 Start Jihlava256
119.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany255
120.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA250
122.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín240
123.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
124.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.216
125.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
127.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic208
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
130.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.207
131.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany205
132.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.200
133.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 196
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice196
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice196
136.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek188
137.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže182
138.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň180
Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha180
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice180
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.180
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
145.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín178
146.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
147.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter172
148.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.171
149.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton164
150.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov160
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek160
152.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha150
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.150
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno150
157.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň138
158.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany135
159.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany130
160.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň126
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň126
162.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.124
Vítková Adéla1992 Start Jihlava124
164.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň118
165.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.116
166.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
170.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
173.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA102
174.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany101
175.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha100
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně100
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.100
181.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice90
182.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.78
Polívková Eliška1998 USK Plzeň78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
189.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška75
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška75
191.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno69
192.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka63
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
196.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice60
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice60
198.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany56
199.Fictumová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň50
200.Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter46
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 46
202.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice38
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
205.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
207.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter30
208.Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany22
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR68
2.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR122
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4520
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3920
5.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3400
6.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové2680
7.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2588
8.Krocová Martina1988 Super Stars Most2380
9.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2136
10.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1924
11.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1812
12.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1718
13.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1680
14.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1592
15.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1552
16.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1468
17.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1380
18.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1360
19.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1300
20.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1208
21.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1184
22.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1142
23.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1140
24.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1128
25.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1102
26.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1038
27.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.938
28.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.920
29.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice918
30.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice900
31.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka892
32.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška890
33.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.872
34.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice820
Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.820
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.820
37.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.800
38.Krocová Valerie1992 Super Stars Most794
39.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.738
40.Srbová Adéla2000 BaC Kladno734
41.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha726
42.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno718
43.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň710
44.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň709
45.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha704
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice704
47.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice700
48.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter696
49.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice688
50.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton686
51.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň672
52.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.650
53.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.640
54.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most630
55.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek602
56.Erbenová Monika1986 BaC Kladno600
57.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.592
58.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.591
59.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.590
60.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 558
61.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice551
62.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň542
63.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže540
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha540
65.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň509
66.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera506
67.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.503
68.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most486
69.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže485
70.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava467
71.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.460
72.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.446
73.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha426
74.Vocelková Anna1994 USK Plzeň420
75.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter419
Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek419
77.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton400
78.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín395
79.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha380
80.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.376
81.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha372
82.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.370
Pořízová Radka1977 Start Jihlava370
84.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže368
85.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 366
86.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany365
87.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.353
88.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň352
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.352
90.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň343
91.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.342
92.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.326
93.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha320
94.Bernaciková Martina1980 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.300
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.300
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
98.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera298
99.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.290
100.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.289
101.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice288
102.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany280
105.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc276
Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška276
108.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov266
109.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
110.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha250
111.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.245
112.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 242
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera242
114.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice225
115.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče220
116.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava214
117.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže210
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.210
119.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.208
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha208
121.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou203
122.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.198
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA198
Zachová Adéla2001 Start Jihlava198
125.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.192
126.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.191
127.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.187
128.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.186
129.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
130.Polívková Eliška1998 USK Plzeň178
131.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice175
132.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice172
133.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek169
134.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
135.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice160
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 160
137.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.158
138.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
139.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice152
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice152
141.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno150
142.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.144
143.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most142
144.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany139
145.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera138
146.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná127
147.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín122
148.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.120
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Sedláková Kateřina1993 BK 93 Hořovice120
152.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek116
Vítková Adéla1992 Start Jihlava116
154.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice114
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška114
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.114
157.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.104
158.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany102
159.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
160.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
161.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter96
162.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice92
163.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha84
164.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha80
165.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
172.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
173.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany70
174.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná67
175.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 62
176.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
Hofmanová Petra1990 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Königová Alena1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 60
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové60
182.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.56
183.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň54
184.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha50
Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně50
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.50
Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter50
191.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice48
192.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter47
193.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka44
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany44
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
196.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
201.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň40
202.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice36
203.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany32
Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic32
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška32
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha32
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové32
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice32
209.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň30
210.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň26
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.26
212.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
213.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice22
214.Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň21
215.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha19
216.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany18
217.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.10
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
ČísloTurnajGPDatum
1GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD31.03.2018
2GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC31.03.2018
3GPB Jouda Cup - Praha - ZMB08.04.2018
4GPC dospělých - JihlavaC21.04.2018
5GPD dospělých - JihlavaD21.04.2018
6GPC dospělých - Praha HamrC22.04.2018
7Memoriál I. Škáchy - LiberecA22.04.2018
8GPC dospělých- 27. Thun Cup Nejdek - NejdekC28.04.2018
9GPC dospělých - OlomoucC06.05.2018
10GPC dospělých - Praha - VinořC12.05.2018
11GPD dospělých - TáborD13.05.2018
12GPD dospělých - DobřanyD19.05.2018
13GPB Most - MostB27.05.2018
14GPE dospělých - PlzeňE27.05.2018
15GPC dospělých - VC Kladna 2018 - KladnoC02.06.2018
16GPC dospělých - HoliceC26.08.2018
17Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA02.09.2018
18GPC dospělých - Praha ZMC15.09.2018
19GPC dospělých - Liberec- VesecC15.09.2018
20GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD22.09.2018
21GPC dospělých - OlomoucC22.09.2018
22GPD dospělých - VodňanyD29.09.2018
23GPC dospělých - DobruškaC06.10.2018
24GPC dospělých - MostC06.10.2018
25GPC dospělých - OlomoucC06.10.2018
26GPD dospělých - OlomoucD06.10.2018
27GPC Memoriál Proška - Králův DvůrC06.10.2018
28GPC dospělých - IvančiceC07.10.2018
29GPC dospělých - PlzeňC13.10.2018
30GPD dospělých - FajneD13.10.2018
31GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD14.10.2018
32GPE dospělých - PlzeňE14.10.2018
33GPC dospělých - Praha VinořC14.10.2018
34GPC dospělých - České BudějoviceC20.10.2018
35GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB21.10.2018
36Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA28.10.2018
37GPC dospělých - OsíkC10.11.2018
38GPC dospělých- VC města Kladna - KladnoC10.11.2018
39GPB Pustějov - PustějovB18.11.2018
40GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC24.11.2018
41GPC dospělých- Memoriál P. Bílka - Praha HamrC24.11.2018
42GPC dospělých - ChropyněC25.11.2018
43GPC dospělých - MostC08.12.2018
44GPC dospělých - Praha - VinořC09.12.2018
45GPD dospělých Vodňanský kapr - VodňanyD15.12.2018
46OP dospělých - Brno - SlatinaSKP05.01.2019
47OP dospělých - PardubiceSKP05.01.2019
48OP dospělých - PlzeňSKP05.01.2019
49OP dospělých - Praha HamrSKP05.01.2019
50OP dospělých - MostSKP05.01.2019
51OP dospělých - FajnéSKP06.01.2019
52OP dospělých - KladnoSKP06.01.2019
53OP dospělých - České BudějoviceSKP12.01.2019
54GPD dospělých - KlatovyD13.01.2019
55Memoriál St. Krauze - Český TěšínA13.01.2019
56GPD dospělých - StrakoniceD26.01.2019
57MČR dospělých - PlzeňMČR03.02.2019
58GPD dospělých - JihlavaD09.02.2019
59GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD09.02.2019
60GPC dospělých - Praha - VinořC09.02.2019
61GPC dospělých - JihlavaC09.02.2019
62GPC dospělých - OlomoucC16.02.2019
63GPC dospělých - Český KrumlovC16.02.2019
64GPC dospělých - OstrovC16.02.2019
65GPD dospělých - TáborD02.03.2019
66GPC dospělých - PardubiceC10.03.2019
67VC města Plzně - PlzeňA10.03.2019
68GPD dospělých - StrakoniceD23.03.2019
69GPB Pohár Akademie Most - MostB24.03.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading