logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 28.03.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
28.03.2018 - 28.03.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3968
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2360
3.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1638
4.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1539
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1359
6.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1114
7.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1103
8.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1088
9.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1038
10.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.977
11.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha964
12.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš950
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha950
14.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.940
15.Klokan Jakub2008 Super Stars Most938
16.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 924
17.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice913
18.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.850
19.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice826
20.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.759
21.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
22.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha734
23.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.714
24.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.688
25.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.675
26.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.663
27.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.659
28.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.597
29.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 575
30.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.562
31.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
32.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.546
33.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice542
34.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.531
35.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.517
36.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha500
37.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.492
38.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš487
39.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice483
40.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.466
41.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.454
42.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha450
43.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha447
44.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 443
45.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže434
46.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most433
47.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic425
48.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.405
49.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.400
50.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno392
51.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.383
52.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk371
53.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany365
54.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha363
55.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA352
56.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
57.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha346
58.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.338
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice338
60.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná319
61.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.302
62.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem299
63.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha296
64.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň294
65.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 292
66.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno284
67.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem279
68.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA263
69.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.262
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.262
71.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha259
72.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
73.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.251
74.Škvára Kristian2008 BaC Kladno250
75.Gašparín Adam2007 Super Stars Most244
76.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most239
77.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná238
78.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy235
79.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice232
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.232
81.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha230
82.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.219
83.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže216
84.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton213
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.213
86.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav210
87.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.206
88.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem197
89.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.196
90.Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.194
91.Macal Jiří2008 Super Stars Most193
92.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
93.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.182
94.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY174
95.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.168
96.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
97.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš161
98.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.160
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton160
100.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.157
101.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY155
102.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.154
103.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.148
105.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou141
106.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.139
107.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.138
110.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.130
111.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.126
112.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA122
113.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice120
114.Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha118
116.Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.114
117.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou113
118.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.111
119.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.110
120.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.109
121.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.106
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice106
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.106
124.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.100
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno100
126.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.98
127.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové94
Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže94
130.Žibřický Antonín2009 Badminton VK Aš93
131.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.91
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.91
133.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
134.Berka Jan2007 Slavoj Podivín88
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 88
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 88
137.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.85
138.Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.84
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA84
140.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem82
141.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka80
142.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.79
143.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
145.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice76
146.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.75
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.75
148.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem72
149.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice69
150.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.67
151.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.64
152.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
153.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.58
155.Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.57
156.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
157.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná54
158.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha50
160.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 48
161.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha46
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
164.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.45
165.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY44
166.Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou42
167.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
168.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
169.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška38
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk38
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice38
173.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.34
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
175.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.33
176.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany31
177.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice30
Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice30
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice30
181.Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha25
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice25
183.Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.22
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín22
187.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.20
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 20
189.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice19
190.Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
191.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha16
192.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton15
193.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha14
197.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové13
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže13
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.13
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most13
203.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
204.Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 11
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 11
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 11
207.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA10
Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY10
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem10
210.Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.9
211.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice7
212.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná4
215.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most2
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4000
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 4000
3.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2309
4.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.2069
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2012
6.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1839
7.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1700
8.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1558
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1551
10.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1526
11.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1238
12.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1164
13.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1150
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1150
15.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
16.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice1064
17.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1040
18.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha1039
19.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.1038
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1038
21.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.1028
22.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1015
23.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1000
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1000
25.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.976
26.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.950
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.950
28.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.939
29.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 900
30.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.864
31.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha850
32.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 825
33.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.816
34.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice788
35.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš777
36.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.775
37.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.745
38.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže740
39.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.739
40.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 725
41.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.689
42.Gašparín Adam2007 Super Stars Most667
43.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.664
44.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno662
45.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha650
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA650
47.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most625
48.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.614
49.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA600
50.Škvára Kristian2008 BaC Kladno590
51.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno580
52.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem528
53.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha517
54.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.513
55.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha500
56.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná481
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná481
58.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.478
59.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.466
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže466
61.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton462
62.Macal Jiří2008 Super Stars Most456
63.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.439
64.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.428
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha428
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.428
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem428
68.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem427
69.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice425
70.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav406
71.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha400
72.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.399
73.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice395
74.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 368
75.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice365
76.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš361
77.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.356
78.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.355
79.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
80.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.342
81.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.339
82.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most338
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.338
84.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA329
85.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.328
86.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.327
87.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.322
88.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha317
89.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton312
90.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.304
91.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.300
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže300
93.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.296
94.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha292
95.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou289
96.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.275
97.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.270
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany270
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.270
100.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.269
101.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.264
102.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.263
103.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice250
104.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.242
105.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton228
106.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové224
107.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 208
108.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou203
109.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.192
110.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY191
111.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.189
112.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.184
113.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.175
114.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
115.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.166
116.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem164
118.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY163
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.163
120.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná156
121.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha150
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno150
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice150
127.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.143
128.Berka Jan2007 Slavoj Podivín128
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín128
130.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY125
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
132.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice120
133.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem114
134.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice100
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice100
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA100
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
146.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.90
147.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
149.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.87
150.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
153.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.85
154.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
160.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš69
161.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
162.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.59
163.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
164.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.50
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
172.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
174.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
178.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice38
179.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA26
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 26
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem26
182.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
1.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 3046
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
3.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1526
4.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1240
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1240
6.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1217
7.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1126
8.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1040
9.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice952
10.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha940
11.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha914
12.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.913
13.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.903
14.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.886
15.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice875
16.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže767
17.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 766
18.Klokan Jakub2008 Super Stars Most728
19.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.714
Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.714
21.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.713
22.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 700
23.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.674
24.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice666
25.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.650
26.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA641
27.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.631
28.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.589
29.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.564
30.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.556
31.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 554
32.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha538
33.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.528
34.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk521
35.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 516
36.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.500
37.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice488
38.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha483
39.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
40.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.464
41.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.450
42.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA448
43.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno442
44.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš440
45.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.424
46.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav420
47.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš410
48.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic401
49.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.396
50.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.391
51.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
53.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice380
54.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.374
55.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.366
56.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.355
57.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha351
58.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most346
59.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná338
60.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice327
61.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno318
62.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha317
63.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.296
64.Škvára Kristian2008 BaC Kladno278
65.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY251
66.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton246
67.Gašparín Adam2007 Super Stars Most245
68.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem242
69.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
70.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.238
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha238
72.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
73.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem222
74.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.206
75.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.194
76.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany186
77.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.178
78.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.175
79.Macal Jiří2008 Super Stars Most166
80.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.163
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA163
82.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha162
83.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže151
84.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice150
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
87.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
89.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.145
90.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice142
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton142
92.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY139
93.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš138
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.138
95.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha137
96.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.136
97.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.128
98.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná125
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice125
101.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
102.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha117
103.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton116
104.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha115
105.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 110
106.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.103
107.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice100
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.100
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most100
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.100
113.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem92
114.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.88
115.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
116.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.78
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.78
119.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
120.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové75
Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice75
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY75
123.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
124.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.54
125.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 51
126.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk50
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
144.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
147.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha42
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
152.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
153.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
154.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.25
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 25
162.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
163.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.13
165.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
167.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA4
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2252
2.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1861
3.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1782
4.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1228
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1201
6.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1165
7.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1102
8.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1028
9.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1002
10.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno989
11.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.987
12.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice963
13.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha925
14.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice915
15.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice914
16.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha878
17.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha803
18.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha778
19.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha775
20.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.765
21.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.704
22.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice697
23.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.690
24.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.686
25.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže685
26.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk682
27.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš641
28.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY625
29.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
30.Portová Anna2007 Super Stars Most608
31.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.583
32.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno566
33.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň560
34.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha554
35.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.542
37.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most513
Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha513
39.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most508
40.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic476
41.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.475
42.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice470
43.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY467
44.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš461
45.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.459
46.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA413
47.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton409
48.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.408
49.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice402
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.402
51.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.391
52.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.379
53.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
54.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 351
55.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.347
56.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.339
57.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.338
58.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem331
59.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha330
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha330
61.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.326
62.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
63.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem292
64.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha290
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.290
66.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.279
67.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav278
68.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.277
69.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.273
70.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem271
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš271
72.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.270
73.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton269
74.Čechová Tereza2008 Super Stars Most268
75.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.260
76.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.255
77.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.254
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton254
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš254
80.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha245
81.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice242
82.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton238
83.Hejnová Sára2007 USK Plzeň231
84.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem228
85.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice212
86.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové209
87.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
88.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.197
89.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.196
90.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno187
91.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice180
92.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY173
93.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice171
94.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.167
95.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno166
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
97.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové164
98.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.158
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha158
100.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.153
101.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.145
102.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha143
103.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.141
104.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou138
105.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice132
107.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha131
108.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka130
109.Křížková Eva2008 BaC Kladno128
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic128
111.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka122
112.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice120
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
114.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.114
115.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň113
116.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
117.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.102
118.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha101
119.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
121.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.99
122.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA98
123.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.97
124.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.95
125.Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice94
126.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.88
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.88
129.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany85
130.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha80
131.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.79
132.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
133.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA72
134.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.71
135.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.69
136.Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš63
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.63
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice63
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.63
140.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.62
141.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice61
142.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.59
143.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice58
144.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice57
145.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou55
146.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice54
147.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem53
148.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem51
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.51
150.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
153.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
154.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha47
Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha47
156.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
157.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.44
158.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
159.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
160.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem39
161.Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
162.Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
163.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany31
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.31
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany31
166.Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 30
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
168.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.29
169.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY26
170.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice25
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
173.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha19
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.19
177.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.18
178.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.15
179.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.14
Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA14
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
184.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
187.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná12
189.Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže10
190.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
191.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná8
192.Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň7
193.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
194.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice5
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha5
197.Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice4
Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
199.Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
200.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
202.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2544
2.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany2521
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2521
4.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1724
5.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1702
6.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1616
7.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1464
8.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1383
9.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1338
10.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1252
11.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1250
12.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1238
13.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1227
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1227
15.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most1226
Portová Anna2007 Super Stars Most1226
17.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1200
18.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1075
19.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1026
20.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA916
21.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton867
22.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha863
23.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha838
24.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.803
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.803
26.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.789
27.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY776
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY776
29.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha764
30.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš752
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.752
32.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most750
33.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha737
34.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.736
35.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha712
36.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.686
37.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.670
38.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha665
39.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.661
40.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.642
41.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.639
42.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň626
43.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
44.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem617
45.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno616
46.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.614
47.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 606
48.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha603
49.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton598
50.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton581
51.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.564
52.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.557
53.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha553
54.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.539
55.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem525
56.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice522
57.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.516
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic516
59.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.492
60.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.491
61.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.489
62.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha476
63.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice474
64.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.464
65.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem463
66.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice456
67.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.450
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.450
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš450
70.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem449
71.Čechová Tereza2008 Super Stars Most442
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.442
73.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové436
74.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.428
75.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno408
76.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice406
77.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.402
78.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.379
79.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav378
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.378
81.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice366
82.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
83.Hejnová Sára2007 USK Plzeň341
84.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno338
85.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha334
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA334
87.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové328
88.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice325
89.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.321
90.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice316
91.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
92.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
93.Křížková Eva2008 BaC Kladno294
94.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.292
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice292
96.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš290
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš290
98.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.266
99.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou264
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
101.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka263
102.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic254
103.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha239
104.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.234
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton234
106.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.224
107.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.217
108.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha203
109.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.201
110.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice200
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice200
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň200
115.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
116.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice164
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.164
120.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.160
121.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.156
122.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka154
123.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.150
125.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.146
126.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem126
128.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY125
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
130.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
131.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha117
132.Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
133.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem113
134.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
135.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice100
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.100
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA100
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.100
143.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.95
144.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
145.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.89
146.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
148.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
150.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice78
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice78
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná78
154.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
155.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
156.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.59
Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
160.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany50
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže50
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
169.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
170.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
171.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
172.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
173.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
174.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
2.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1438
3.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1414
4.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1241
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1217
6.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1076
7.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice989
8.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA978
9.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most952
10.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha914
11.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice866
12.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha850
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk850
14.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha842
15.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno802
16.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže742
17.Portová Anna2007 Super Stars Most728
18.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 678
19.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice666
20.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.656
21.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha642
22.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.618
23.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most614
24.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton570
25.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton564
26.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.556
27.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš516
28.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice513
29.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 510
30.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha496
31.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice488
33.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.470
34.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha467
35.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.466
36.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY463
37.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.446
38.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.442
39.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY430
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
41.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.414
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.414
43.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice406
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice406
45.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA403
46.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.402
47.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic401
48.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most400
49.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.398
50.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.392
51.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.388
52.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice381
53.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav378
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.378
55.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno338
56.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
57.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.325
58.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem324
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš324
60.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.316
61.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha312
62.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.305
63.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha300
64.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.296
65.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha284
66.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.262
67.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.258
68.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice256
69.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem250
71.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.245
72.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.242
73.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.238
74.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem234
75.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.233
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.233
77.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno232
78.Čechová Tereza2008 Super Stars Most230
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň230
80.Hejnová Sára2007 USK Plzeň228
81.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.225
82.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
83.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton216
84.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.206
85.Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
86.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha192
87.Křížková Eva2008 BaC Kladno190
88.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA171
89.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.170
90.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem167
91.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice163
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové163
93.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice150
95.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno146
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.146
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
98.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
99.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha125
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice125
101.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.124
103.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY113
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.113
105.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha105
106.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.100
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
112.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice92
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.92
114.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
115.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice88
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
117.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
119.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha78
120.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.75
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice75
122.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové63
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha63
124.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.55
125.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic52
126.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice50
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.50
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA50
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
138.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
139.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.43
140.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.42
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
144.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
145.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
146.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany25
Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.25
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže25
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
153.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
155.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
157.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
ČísloTurnajGPDatum
12. GPC U13 - KlimkoviceC29.03.2018
2GPE50 U11 - KlimkoviceE5030.03.2018
3GPD U13 - České BudějoviceD07.04.2018
43. GPC U13 - OrlováC07.04.2018
5GPC U13 otevřený Mem. A Wankove - PlzeňC08.04.2018
6GPC U13- otevřený - BrnoC15.04.2018
7GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - RadotínE5015.04.2018
8GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
92. GPD U13 - Praha - ZMD21.04.2018
102. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
11GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
122. GPC U13 - MostC12.05.2018
13GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
14GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
15GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
16GPC U13 kvalifikační - KladnoC12.05.2018
172. GPC U13 - Praha HamrC19.05.2018
182. GPA U13 - Praha HamrA27.05.2018
19GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
20GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
21GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
22GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
232. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
24GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
253. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
26GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
27GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
28GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
29GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
30GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
31GPC U13 - MostC22.09.2018
32GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
33GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
34GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
35GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
36GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
37GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
38GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
39GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
40GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
41GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
42OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
43GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
44GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
45GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
46GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
47OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
48OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
49OP U13 - HoliceSKP03.11.2018
50OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
51GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
52OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
53OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
54GPD U13- otevřený - ProboštovD17.11.2018
55MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
56GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
57Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
58Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
59GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
60GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
61OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
62GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
63GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
64GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
65GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
66GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
67GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
68GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
69GPC U13 - LiberecC05.01.2019
70GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
71GPC U13 - BrnoC12.01.2019
72GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
73GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
74GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
75GPC U13 - OpavaC13.01.2019
76GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
77GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
781. GPA U13 - AšA27.01.2019
79GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
80GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
81GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
82GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
83GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
84GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
85GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
861. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
87GPC U13 - České BudějoviceC09.03.2019
88GPD U13- otevřený - Praha LužinyD09.03.2019
89GPC U13- otevřený - Nové Město nad MetujíC16.03.2019
90GPD U13 - Karlovy VaryD16.03.2019
91GPC U13 - MostC16.03.2019
92GPC U13- otevřený - Praha HamrC23.03.2019
93GPC U13 - AšC24.03.2019
94GPC U13- otevřený - KladnoC24.03.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading