logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 28.03.2019

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
28.03.2018 - 28.03.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2965
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2220
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2016
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1720
5.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1401
6.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1165
7.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1151
8.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1125
9.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1038
10.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1015
11.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1001
12.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.975
13.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 956
14.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice955
15.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
16.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha902
17.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha900
18.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.888
19.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.878
20.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
21.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most826
22.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.825
23.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
24.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 750
25.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice728
26.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice714
27.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.642
28.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.641
29.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 625
30.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.612
31.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.608
32.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha590
33.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.586
34.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.581
35.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.580
36.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.577
37.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice569
38.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.568
39.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice537
40.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš516
41.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.508
42.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.505
43.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.480
44.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.451
45.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.443
46.Solar Jan2005 SK Prosek Praha442
47.Kundrát David2006 Badminton VK Aš424
48.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha410
49.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha406
50.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany403
51.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.379
52.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže373
53.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.364
54.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.359
55.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.351
56.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.350
57.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové337
58.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.332
59.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.328
60.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.321
61.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
62.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.304
63.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice288
64.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha280
65.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.276
66.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže258
67.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha257
68.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 252
69.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice251
70.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové245
71.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.229
72.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
73.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.213
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha213
75.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.211
76.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.208
77.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.200
78.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most190
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.190
80.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem186
81.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 182
82.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.179
83.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.173
84.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.172
85.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice171
86.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš170
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA170
88.Klokan Jakub2008 Super Stars Most166
89.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín163
90.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice162
91.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.156
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
93.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
94.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka149
95.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice148
96.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice147
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.147
98.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.145
99.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka143
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice143
101.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno141
102.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice140
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže140
104.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.138
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice138
106.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.137
107.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín134
108.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha133
109.Suchopár Jan2006 Super Stars Most130
110.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.128
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.128
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš128
113.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.127
114.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.125
115.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub123
116.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.122
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.122
118.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.121
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš121
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.121
121.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic117
122.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.116
123.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most115
124.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.112
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice112
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.112
127.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.111
128.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem107
129.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 102
130.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
132.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.99
133.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.98
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha98
135.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.92
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín92
137.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA90
138.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha88
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Vališ Jan2006 Super Stars Most88
141.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.87
142.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 86
143.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.82
144.Jonáš Václav2006 BaC Kladno80
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 80
146.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.79
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 79
148.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.78
149.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.76
150.König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška75
152.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.74
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.74
154.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic72
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 72
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice72
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
158.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most70
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.70
160.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň69
161.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub68
162.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.67
163.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.66
164.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.63
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha63
166.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.62
167.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice60
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.60
169.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka59
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice59
171.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.57
172.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice56
173.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš54
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín54
175.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš50
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
178.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.48
179.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 47
180.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice46
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY46
182.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.45
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk45
184.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
187.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.39
188.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
189.Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 36
190.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš32
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.32
192.Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.31
193.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.30
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.30
195.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA29
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk29
197.Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 26
198.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.25
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
209.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 23
210.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka22
211.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice21
212.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.20
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY20
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou20
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.20
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA20
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk20
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most20
222.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.19
Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.19
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice19
225.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
226.Mrvečka Pavel2006 BK Goram Teplice, z.s.16
227.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
229.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
231.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.12
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice12
238.Gašparín Adam2007 Super Stars Most10
239.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha9
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové9
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.9
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha9
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška9
244.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha8
245.Raffay Tomáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.2
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3496
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3224
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3184
4.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1928
5.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1606
6.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1564
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1564
8.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1524
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1524
10.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1514
11.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1450
12.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1436
13.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1418
14.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1371
15.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1340
16.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1250
17.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1236
18.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1180
19.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1165
20.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1139
21.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1127
22.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1100
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1100
24.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1089
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1089
26.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1050
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1050
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha1050
29.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1038
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1038
31.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1000
32.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.926
33.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.902
34.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice900
35.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.888
36.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.865
37.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice862
38.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš858
39.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice834
40.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice814
41.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice788
42.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice777
43.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.776
44.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.728
45.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.714
46.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.677
47.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha664
48.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha650
49.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.629
50.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže617
51.Solar Jan2005 SK Prosek Praha615
52.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.603
53.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.600
54.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 593
55.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.590
56.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové580
57.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 575
58.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha540
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové540
60.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.539
61.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany531
62.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.513
63.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.503
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice503
65.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.498
66.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha486
67.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.464
68.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most456
69.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.428
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.428
71.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA425
72.Kundrát David2006 Badminton VK Aš408
73.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.406
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.406
75.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.398
76.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.392
77.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže382
78.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.381
79.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice370
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.370
81.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice366
82.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.353
83.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.351
84.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.346
85.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.343
86.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín342
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem342
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.342
89.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA331
90.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.330
91.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno328
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.328
93.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 318
94.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.317
95.Klokan Jakub2008 Super Stars Most308
96.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice304
97.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.299
98.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice294
99.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice288
100.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.287
101.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most268
102.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.264
103.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.250
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.250
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
106.Jonáš Václav2006 BaC Kladno242
107.Suchopár Jan2006 Super Stars Most230
108.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín228
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub228
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.228
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
113.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.224
114.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 216
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice216
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.216
117.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice214
118.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.200
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav200
122.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk198
123.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA197
124.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.196
125.Vališ Jan2006 Super Stars Most192
126.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka190
127.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.184
128.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 183
129.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín180
130.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.178
131.Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 176
132.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.174
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.174
134.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.168
135.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha164
136.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš156
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.156
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.156
139.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš152
140.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha150
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.150
143.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most146
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.146
145.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
146.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.128
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže128
148.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA125
149.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.118
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 118
151.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice114
152.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš102
153.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.100
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most100
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most100
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice100
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.100
165.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň98
166.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 97
167.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.96
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.96
169.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha95
170.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.92
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha92
172.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice86
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
175.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín84
176.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 83
177.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.80
178.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš78
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice78
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové78
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš78
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška78
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk78
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 78
188.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem76
189.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.75
190.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou63
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.63
193.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany56
194.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.55
195.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY54
196.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha53
197.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha52
198.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub50
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 50
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.50
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš50
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha50
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 50
215.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice46
216.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha42
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.42
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
226.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka34
227.Gašparín Adam2007 Super Stars Most26
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha26
229.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice25
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice25
231.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2936
2.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2272
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2224
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2160
5.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1353
6.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1177
7.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1126
8.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1077
9.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1039
10.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1000
11.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.990
12.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.918
13.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice900
14.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha882
15.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.875
16.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.853
17.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.852
18.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
19.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.839
20.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice812
21.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha801
22.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice766
23.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.752
24.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové728
25.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.727
26.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha702
27.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice642
28.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.628
29.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.626
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.626
31.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.625
32.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha616
33.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.615
34.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.612
35.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.608
36.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.580
37.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.578
38.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.570
39.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice557
40.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha554
41.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice553
42.Solar Jan2005 SK Prosek Praha529
43.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže517
44.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha514
45.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice511
46.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.502
47.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha439
48.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.436
49.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.405
50.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
51.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 380
52.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.350
53.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.341
54.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA334
55.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.328
56.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha318
57.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem314
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice314
59.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové302
60.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany301
61.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem298
62.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice278
63.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.266
64.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.263
65.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
Klokan Jakub2008 Super Stars Most260
67.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
68.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 242
69.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.238
70.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.233
71.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín230
72.Kundrát David2006 Badminton VK Aš228
73.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže222
74.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.217
75.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš214
76.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice205
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.205
78.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.203
79.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most201
80.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.199
81.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.197
82.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.189
83.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.183
84.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.182
85.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.175
86.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.174
87.Suchopár Jan2006 Super Stars Most168
88.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.167
89.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice166
90.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA164
91.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín163
92.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.155
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice155
94.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice154
95.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.150
97.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.149
98.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha144
99.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín142
100.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno137
101.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.133
102.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.125
Jonáš Václav2006 BaC Kladno125
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub125
105.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice124
106.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice120
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš120
108.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.117
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.117
110.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice112
111.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most110
112.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.105
113.König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav100
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
117.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.96
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
119.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.92
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice92
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.92
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš92
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.92
124.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic88
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.88
126.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha87
127.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
128.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín84
129.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 82
130.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš78
133.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.75
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.75
136.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.71
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice71
138.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 68
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 68
141.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic67
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk67
144.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most64
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.64
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem64
147.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka60
148.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 58
149.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 54
150.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 51
151.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš50
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
163.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka46
164.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 44
165.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha43
166.Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
170.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.41
171.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.38
172.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub37
173.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha29
174.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice26
175.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha25
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA25
Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou25
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.25
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.25
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň25
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 25
Vališ Jan2006 Super Stars Most25
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice25
193.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
194.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha17
195.Gašparín Adam2007 Super Stars Most14
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.14
197.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA13
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice13
201.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice12
206.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2960
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2622
3.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2348
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1992
5.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1550
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1395
7.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1389
8.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1250
9.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1215
10.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1050
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1050
12.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1034
13.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1015
14.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1009
15.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most964
16.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha950
17.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.922
18.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka902
19.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha900
20.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.875
21.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha784
22.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice776
23.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany750
24.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové730
25.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha690
26.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice670
27.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.668
28.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.667
29.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.641
30.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice639
31.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.602
32.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.598
33.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.590
34.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice578
35.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice576
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš576
37.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.559
38.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice549
39.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice528
40.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha491
41.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha481
42.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.459
43.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.452
44.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.451
45.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.450
46.Benediktová Klára2005 USK Plzeň432
47.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany416
48.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín406
49.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha385
50.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš384
51.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
52.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha333
53.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem324
54.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha321
55.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub320
56.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.314
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže314
58.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha306
59.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice305
60.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha304
61.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.300
62.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.299
63.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice295
64.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.293
65.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš291
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka291
67.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.274
68.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové273
69.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.270
70.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.263
71.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš261
72.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA259
73.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
74.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem254
75.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
76.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín251
77.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk242
78.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha235
79.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.226
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš226
81.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava224
82.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš221
83.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové220
84.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.212
85.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno209
86.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.208
87.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava204
88.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.199
89.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most194
90.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.189
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice189
92.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.188
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.188
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.188
95.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha185
96.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.181
97.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
98.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.178
99.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.176
100.Marková Julie2005 Start Jihlava174
101.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA171
102.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice170
103.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.165
104.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice158
105.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice156
106.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA144
107.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.142
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem142
109.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most140
110.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
111.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic137
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most137
113.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.136
114.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice134
115.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.130
116.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
117.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.125
Důrová Lucie2005 USK Plzeň125
119.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže124
120.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most122
121.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná121
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.121
123.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.120
124.Jonášová Klára2006 BaC Kladno115
125.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže114
126.Chvastková Julie2006 Start Jihlava110
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.110
128.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.105
129.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha104
130.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice101
131.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš100
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice100
133.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.99
134.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.97
135.Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno96
136.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.95
137.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.93
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.93
139.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná91
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.91
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.91
142.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice87
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín87
144.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
145.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.82
146.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany80
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.80
148.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové79
149.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
150.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice75
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav75
152.Portová Anna2007 Super Stars Most70
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.70
154.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.64
155.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem63
156.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
157.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem59
158.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.58
159.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice55
160.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice51
161.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most50
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice50
169.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 49
170.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha48
171.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice45
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice45
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.45
174.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
176.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem39
177.Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice37
178.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha34
Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany34
180.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.33
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice33
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.33
183.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška30
188.Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.29
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha29
190.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA28
191.Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha25
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 25
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY25
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
203.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
205.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA21
206.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.20
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 20
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 20
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.20
211.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 18
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY18
214.Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
217.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
218.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA9
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.9
220.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha7
221.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha6
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3612
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3612
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3432
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3174
5.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2152
6.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2052
7.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1720
8.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1709
9.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1689
10.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1620
11.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1589
12.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1528
13.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1450
14.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1400
16.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1356
17.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1350
18.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1258
19.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1201
20.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1195
21.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1153
22.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1152
23.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1104
24.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1052
25.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1042
26.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
29.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha964
30.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.927
31.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.925
32.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice900
33.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš896
34.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany889
35.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 850
36.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.828
37.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.804
38.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.803
39.Benediktová Klára2005 USK Plzeň790
40.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.774
41.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha750
42.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA728
43.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka715
44.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha702
45.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice688
46.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.652
47.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem640
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem640
49.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.639
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.639
51.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.628
52.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha624
53.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha592
54.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.579
55.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.564
56.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice558
57.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice555
58.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha543
59.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín542
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín542
61.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha540
62.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha526
63.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.511
64.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.503
65.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.495
66.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA494
67.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany478
68.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.476
69.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.474
70.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
71.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.456
72.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice450
73.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk432
74.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže420
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.420
76.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.417
77.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha415
78.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.395
79.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.392
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.392
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.392
Marková Julie2005 Start Jihlava392
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava392
84.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.374
85.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.372
86.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.356
87.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most354
88.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub350
89.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno342
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš342
91.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice330
92.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.325
93.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.324
94.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.316
95.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.313
96.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava306
97.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš294
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš294
99.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové286
100.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha282
101.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice280
102.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš278
103.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.272
104.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
105.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most266
106.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové260
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.260
108.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.256
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš256
110.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most254
111.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže252
112.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice250
113.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA244
114.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice242
115.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA233
116.Chvastková Julie2006 Start Jihlava228
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.228
118.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.226
119.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
120.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice220
121.Důrová Lucie2005 USK Plzeň217
Jonášová Klára2006 BaC Kladno217
123.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
125.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.213
126.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most204
127.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice200
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice200
129.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.188
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.188
131.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno186
133.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic178
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.178
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice178
136.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem172
137.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice167
138.Portová Anna2007 Super Stars Most166
139.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice164
140.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice156
141.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice150
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
143.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná142
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná142
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.142
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín142
147.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže132
148.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.128
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.128
150.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem126
151.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
152.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
153.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 114
154.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
155.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany102
156.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most100
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.100
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 100
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
167.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.92
168.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice86
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
173.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.80
174.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška78
181.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha75
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha75
183.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
185.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.56
Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany56
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA56
188.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY54
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY54
190.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha51
191.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.50
Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice50
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav50
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Koudelková Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Raková Magdaléna2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.50
206.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany46
207.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň42
Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
211.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA40
212.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
213.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha28
214.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha26
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.26
218.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha25
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most3328
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2936
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1912
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1744
5.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1724
6.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1552
7.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1202
8.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1039
9.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1032
10.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
12.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.990
13.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.945
14.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.889
15.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.839
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 839
17.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.822
18.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
19.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
20.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha788
21.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.787
22.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice782
23.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.778
24.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.752
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.752
26.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha751
27.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most728
28.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.691
29.Benediktová Klára2005 USK Plzeň666
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka666
31.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha664
32.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
33.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha644
34.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany640
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha640
36.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice542
37.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.536
38.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.533
39.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem514
40.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice511
41.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.500
42.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.495
43.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.489
44.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.460
45.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš458
46.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice449
47.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.444
48.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 414
49.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka406
50.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.370
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.370
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.370
53.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha368
54.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha358
55.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže342
56.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice329
57.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany328
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.328
59.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.324
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem324
61.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha318
62.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha305
63.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové286
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.286
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha286
66.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.280
67.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno277
68.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA266
69.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.262
70.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže254
71.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.245
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
73.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA239
74.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.234
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín234
76.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice233
77.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.226
78.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk217
79.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.209
80.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.205
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.205
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín205
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.205
84.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové204
85.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA203
86.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.199
87.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice197
88.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové196
Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.196
90.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice192
91.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.189
92.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.183
93.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.179
94.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice175
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.175
96.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš174
97.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha170
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš170
99.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.167
100.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.166
101.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš164
102.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.161
103.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most160
104.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic155
105.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most151
106.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
107.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub147
108.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.146
109.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice145
110.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most143
111.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha142
112.Jonášová Klára2006 BaC Kladno137
113.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové136
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.136
115.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava134
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava134
117.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
118.Marková Julie2005 Start Jihlava128
119.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most118
Portová Anna2007 Super Stars Most118
121.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná112
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.112
123.Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno108
124.Chvastková Julie2006 Start Jihlava100
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav100
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice100
127.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 97
128.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.96
129.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš92
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.92
131.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice88
132.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná87
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín87
134.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice86
135.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.83
136.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže80
138.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš78
140.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem77
141.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
144.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
146.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.64
147.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha56
148.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice50
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš50
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice50
160.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice46
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice46
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
166.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
167.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.42
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška42
173.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 40
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
175.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem39
176.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice37
178.Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
179.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha29
180.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub25
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha25
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 25
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
191.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA18
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.18
193.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA16
194.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
196.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha13
198.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA12
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
201.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha8
ČísloTurnajGPDatum
12. GPC U15 - KlimkoviceC30.03.2018
2GPC U15 otevřený - PlzeňC07.04.2018
3GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
42. GPC U15 - MostC21.04.2018
5GPC U15 - Benátky nad JizerouC21.04.2018
62. GPC U15 - Český KrumlovC05.05.2018
72. GPD U15 - Praha - VinořD05.05.2018
82. GPC U15 - Praha HamrC13.05.2018
9GPC U15 kvalifikační - AšC19.05.2018
10GPC U15 - Nové Město nad MetujíC19.05.2018
11GPC U15 kvalifikační - PodivínC19.05.2018
123. GPC U15 - OpavaC20.05.2018
13GPD U15 - TáborD26.05.2018
142. GPA U15 - AšA03.06.2018
15GPD U15- otevřený - PrahaD16.06.2018
162. GPB U15 - PardubiceB01.07.2018
17GPC U15- otevřený - ŠumperkC01.09.2018
18GPC U15- dvouhry - AšC15.09.2018
19GPD U15 - StrakoniceD15.09.2018
203. GPB U15 - Praha - RadotínB16.09.2018
21GPC U15- otevřený - České BudějoviceC22.09.2018
22GPC U15- otevřený - PřerovC22.09.2018
23GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
24GPC U15 - MostC29.09.2018
25GPC U15- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
26GPC U15- otevřený - KladnoC06.10.2018
27GPC U15- kvalifikační - JihlavaC20.10.2018
28OP U15 - Karlovy VarySKP20.10.2018
29OP U15 - LiberecSKP20.10.2018
30OP U15 - KladnoSKP20.10.2018
31OP U15 - PardubiceSKP20.10.2018
32OP U15 - Český TěšínSKP20.10.2018
33GPD U15- kvalifikační - Praha - ZMD21.10.2018
34GPC U15- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
35GPD U15 - TáborD03.11.2018
36OP U15 - Praha HamrSKP03.11.2018
37OP U15 - Český krumlovSKP04.11.2018
38MČR U15 - Karlovy VaryMČR11.11.2018
39GPC U15- otevřený - České BudějoviceC24.11.2018
40GPD U15 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
41GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD24.11.2018
42GPD U15- otevřený - MostD24.11.2018
43GPC U15- otevřený - ŠumperkC24.11.2018
44Vánoční turnaj GPC U15 - KlimkoviceC25.11.2018
45GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha LužinyC01.12.2018
46GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC08.12.2018
47GPC U15- otevřený - Ridera OstravaC08.12.2018
48OP U15 - Velké PavloviceSKP15.12.2018
49GPC U15- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2018
50GPC U15 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC16.12.2018
51GPD U15 - ŠumperkD12.01.2019
52GPD U15- Praha - Praha ProsekD13.01.2019
53GPC U15 - České BudějoviceC19.01.2019
54GPC U15 - Velké PavloviceC19.01.2019
55GPC U15 - MostC19.01.2019
56GPC U15 - Ridera OstravaC19.01.2019
57GPC U15 - AšC20.01.2019
58GPC U15- otevřený - PardubiceC02.02.2019
59GPC U15- Praha - Praha HamrC02.02.2019
60GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD02.02.2019
61GPC U15 - Benátky nad JizerouC03.02.2019
621. GPA U15 - MostA10.02.2019
63GPD U15 - PlzeňD10.02.2019
64GPC U15 - Karlovy VaryC23.02.2019
65GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha JeremiC23.02.2019
66GPC U15- otevřený - KladnoC24.02.2019
67GPC U15 - MostC24.02.2019
68GPC U15 - BrnoC02.03.2019
691. GPB U15 - PardubiceB10.03.2019
70GPD U15 - TáborD23.03.2019
71GPC U15 - LiberecC23.03.2019
72GPC U15- otevřený - OrlováC23.03.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading