logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 28.03.2019

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
02.04.2018 - 28.03.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ54
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec KrálovéWJ73
3.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ126
4.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ148
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2156
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2048
7.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1700
8.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1470
9.Morávek Michal2002 BaC Kladno1404
10.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1395
11.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1166
12.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1050
13.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.983
14.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín956
15.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA900
16.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most864
17.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.817
18.Altera Jan2004 BaC Kladno815
19.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.814
20.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha803
21.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.768
22.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
23.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice740
24.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most690
25.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná667
26.Oros Marek2003 Super Stars Most662
27.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno656
28.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava653
29.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.652
30.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.612
31.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka603
32.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.592
33.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.586
34.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.575
35.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.552
36.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice550
37.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.542
38.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha540
39.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice520
40.Herzán David2002 Slavoj Podivín492
41.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.475
42.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.444
43.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.430
44.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha421
45.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha404
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.404
47.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.391
48.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň374
49.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.366
50.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.364
52.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem363
53.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.345
54.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha338
55.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka336
56.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.328
57.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.314
58.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice312
59.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná305
60.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha301
61.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín300
62.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem299
63.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.289
64.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.278
65.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek275
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové275
67.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
68.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.241
69.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem233
70.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
71.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.225
72.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.215
73.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 210
74.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 200
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.200
77.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 198
78.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
79.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.190
80.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.188
81.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.177
82.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha175
83.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha171
84.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.168
85.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.166
87.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.161
88.Port Jan2003 Super Stars Most159
89.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové155
90.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice154
91.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem150
92.Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.140
93.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
94.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.136
95.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem130
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 130
97.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice128
98.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.124
99.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem123
100.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
101.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha114
102.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem113
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná113
104.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
105.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.109
106.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.108
107.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
109.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.97
110.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná96
111.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
112.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice88
114.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
115.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA80
116.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
118.Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha75
119.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 70
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA70
121.Matiska David2004 BK ARION PRAHA68
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.68
123.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub67
124.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka66
125.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most63
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem63
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most63
130.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.58
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.58
132.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.54
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA54
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka54
135.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice50
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice50
144.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
149.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.42
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub42
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice42
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice42
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
155.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové38
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most38
157.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most33
158.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka30
Janáček David2004 BK ARION PRAHA30
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha30
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha30
162.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
163.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.25
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
165.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.20
Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 20
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha20
Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 20
169.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha18
170.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
172.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.12
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.12
176.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII9
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR82
2.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ92
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice3240
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.3240
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2844
6.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2120
7.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2072
8.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1978
9.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1960
10.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1798
11.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1604
12.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1584
13.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1544
14.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1501
15.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1422
16.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.1360
17.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1358
18.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1324
19.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1316
20.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1274
21.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1266
22.Morávek Michal2002 BaC Kladno1216
23.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1131
24.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1118
25.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1043
26.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1000
28.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha980
29.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most950
30.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.938
31.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.925
32.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové920
33.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno866
34.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava853
35.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha850
36.Herzán David2002 Slavoj Podivín841
37.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.840
38.Altera Jan2004 BaC Kladno797
39.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA788
40.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice763
41.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.744
42.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná729
43.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice727
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha727
45.Oros Marek2003 Super Stars Most700
46.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha691
47.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.688
48.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.651
49.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.628
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.628
51.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka624
52.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.617
53.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.605
54.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.601
55.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem600
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové600
57.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.597
58.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná563
59.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha544
60.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha516
61.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.514
62.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.503
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.503
64.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.502
65.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.500
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
67.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.492
68.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.488
69.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem468
70.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.453
71.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.446
72.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem442
73.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná432
74.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň431
75.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.426
76.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.415
77.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 406
78.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek400
79.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 370
80.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.358
81.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 348
82.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.342
83.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.340
84.Port Jan2003 Super Stars Most336
85.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice320
86.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice319
87.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín300
88.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem278
89.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.274
90.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem256
91.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA242
92.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 226
93.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.225
94.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Matiska David2004 BK ARION PRAHA200
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.200
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.200
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.200
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem200
100.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
101.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.186
102.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.180
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.180
104.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice178
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.178
106.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha176
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha176
108.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
109.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub160
Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.160
111.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 152
112.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové150
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA150
115.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.136
116.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka126
117.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.120
118.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice114
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
121.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
123.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka102
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka102
125.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.100
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most100
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice100
137.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
138.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.88
139.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.86
142.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice78
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín78
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
146.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
147.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most68
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem68
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most68
150.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.50
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.50
Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Janáček David2004 BK ARION PRAHA50
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 50
160.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
163.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ57
2.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3168
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2632
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2598
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2308
6.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1822
7.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1520
8.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1469
9.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1220
10.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1203
11.Morávek Michal2002 BaC Kladno1088
12.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1032
13.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha993
14.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.977
15.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA902
16.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha876
17.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.812
18.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava789
19.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most728
20.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha726
21.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná714
22.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha702
23.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.652
24.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
25.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.648
26.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.639
27.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.625
28.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice599
29.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.552
30.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové550
31.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.548
32.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most528
33.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.504
34.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.503
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.503
36.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
37.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.492
38.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.489
39.Oros Marek2003 Super Stars Most482
40.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem460
41.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín452
42.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.425
43.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha406
Herzán David2002 Slavoj Podivín406
45.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.398
46.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.382
47.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice364
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.364
49.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha356
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno356
51.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.350
52.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.334
53.Altera Jan2004 BaC Kladno314
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem314
55.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem312
56.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.302
57.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice300
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.300
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice300
60.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.294
61.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.289
62.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.278
63.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.275
64.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
65.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.264
66.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek250
67.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.239
68.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň230
69.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 228
70.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.226
71.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.218
72.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice216
73.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha210
74.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka208
75.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná203
76.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín200
78.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.188
79.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 182
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.182
81.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
82.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
84.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.150
85.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.142
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 142
87.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem140
88.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
89.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.126
90.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná125
91.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha114
92.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic102
93.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice100
98.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
99.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.90
100.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub88
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.88
103.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
107.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
114.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Matiska David2004 BK ARION PRAHA50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 50
Port Jan2003 Super Stars Most50
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 50
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA50
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most50
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA50
134.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.46
137.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha25
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha25
140.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
1.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ47
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ49
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ87
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ102
5.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ191
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2684
7.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2408
8.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2200
9.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2024
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1601
11.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1501
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1334
13.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1265
14.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1225
15.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1114
16.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1103
17.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1056
18.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice904
19.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 900
20.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.852
21.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA800
22.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 775
23.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň753
24.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno722
25.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice676
26.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice668
27.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice650
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové650
29.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most639
30.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.627
31.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem624
32.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.618
33.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.614
34.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice603
35.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.602
36.Pálková Tereza2002 Super Stars Most581
37.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.578
38.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.557
39.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.556
40.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.550
41.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
42.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.539
43.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky528
44.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.525
45.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.506
46.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín492
47.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče464
48.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.453
49.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.427
50.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA426
51.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín394
52.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem389
53.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem387
54.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.381
55.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
56.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha344
57.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha342
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň342
59.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice336
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice336
61.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem332
62.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
63.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem314
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice314
65.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha307
66.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
68.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha291
69.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.287
70.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany277
71.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most274
72.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice271
73.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.270
74.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže264
75.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
77.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň214
78.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice208
79.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
80.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.186
81.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.184
82.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice178
83.Zachová Adéla2001 Start Jihlava164
84.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
86.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany144
87.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka136
88.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
89.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.126
90.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice125
91.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.124
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic124
93.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha122
94.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice113
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
96.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.112
97.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
101.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
102.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.87
103.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
105.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
109.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
110.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 68
111.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka66
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.66
113.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most63
114.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha50
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
121.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
126.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
127.Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most38
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
132.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.34
133.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.30
134.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA25
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ37
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ37
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ87
Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ87
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.3140
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2940
7.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2632
8.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2442
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2064
10.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1902
11.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1839
12.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1813
13.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1677
14.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1509
15.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1294
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1294
17.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1255
18.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1231
19.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1188
20.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1169
21.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1153
22.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1151
23.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1086
24.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1001
25.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice975
26.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 952
27.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice950
28.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.920
29.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové900
30.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha890
31.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.886
32.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 864
33.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice832
34.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.825
35.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA813
36.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha788
37.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče786
38.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.758
39.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň755
40.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.753
41.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka741
42.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem725
43.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice703
44.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem690
45.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice688
46.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno680
47.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.678
48.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.658
49.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.651
50.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice650
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.650
52.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice638
53.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem630
54.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.628
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha628
56.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem580
57.Pálková Tereza2002 Super Stars Most578
58.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA575
59.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem567
60.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most564
61.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.492
62.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.466
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.466
64.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.461
65.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín452
66.Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.442
67.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň434
68.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha428
69.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.414
70.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín404
71.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.387
72.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.386
73.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.378
74.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.377
75.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice375
76.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.342
77.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice338
78.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže334
79.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha330
80.Zachová Adéla2001 Start Jihlava290
81.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic289
82.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha278
83.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.274
84.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice264
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice264
86.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice250
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
89.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.232
90.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany219
91.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice200
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem200
95.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.198
96.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.181
97.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.164
98.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.156
99.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 150
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.150
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.150
102.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 142
103.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.136
104.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha126
106.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most114
108.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
110.Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice100
122.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice90
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha90
124.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice86
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
126.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.78
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.78
131.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.76
132.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ93
2.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2772
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2768
4.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2308
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2072
6.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2000
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1856
8.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
9.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1593
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1520
11.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.990
12.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice982
13.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
14.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA902
15.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.901
16.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.875
17.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.856
18.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 829
19.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.825
20.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň816
21.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.762
22.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.738
23.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha726
24.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice705
25.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 700
26.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha687
27.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.662
28.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno656
29.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha652
30.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice650
31.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.642
32.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.625
33.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.624
34.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.614
35.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice588
36.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha576
37.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice536
38.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín516
39.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.506
40.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.489
41.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.464
42.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.462
43.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem460
44.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha434
45.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.432
46.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové425
47.Pálková Tereza2002 Super Stars Most424
48.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most420
49.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.411
50.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.403
51.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice374
52.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky366
53.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem362
54.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň358
55.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.356
56.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče346
57.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany341
58.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem340
59.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.325
60.Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.320
61.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
62.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem314
63.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.300
64.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.294
65.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice290
66.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most266
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice266
68.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice250
70.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem246
71.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.239
72.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most235
73.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže226
74.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice214
75.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka212
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha212
77.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.208
78.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha203
79.Zachová Adéla2001 Start Jihlava200
80.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 182
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.182
82.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň180
83.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.152
84.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice150
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha150
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.150
88.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.146
89.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.138
90.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.124
91.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín120
92.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
93.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany102
94.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 100
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.100
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
104.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
105.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
108.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
112.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.67
113.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.54
114.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA50
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.50
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most50
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
125.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
127.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.42
131.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U19 - otevřený - KladnoC22.04.2018
2GPC U19 - Český KrumlovC05.05.2018
32. GPC U19 - Liberec- VesecC05.05.2018
4GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2018
5GPC U19- otevřený - ChropyněC05.05.2018
6GPC U19 - Králův DvůrC19.05.2018
7GPC U19 kvalifikační - Plzeň DoubravkaC19.05.2018
82. GPC U19 - PrahaC19.05.2018
9GPC U19 kvalifikační - Brno - SlatinaC02.06.2018
10GPC U19 - HoliceC02.06.2018
112. GPC U19 - OrlováC02.06.2018
122. GPA U19 - OrlováA10.06.2018
132. GPB U19 - MostB09.09.2018
14GPC U19- otevřený - PardubiceC15.09.2018
15GPC U19- otevřený - KarvináC15.09.2018
16GPC U19- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
17GPC U19- otevřený - ChropyněC23.09.2018
18GPC U19- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
19GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC06.10.2018
20GPC U19- otevřený - KladnoC07.10.2018
21OP U19 - Králův DvůrSKP24.11.2018
22OP U19 - JihlavaSKP25.11.2018
23OP U19 - NejdekSKP25.11.2018
24OP U19 - MostSKP25.11.2018
25GPC U19- kvalifikační - IvančiceC01.12.2018
26OP U19 - České BudějoviceSKP01.12.2018
27OP U19 - Praha VinořSKP01.12.2018
28OP U19 - DobruškaSKP02.12.2018
29OP U19 - OrlováSKP02.12.2018
30MČR U19 - PrahaMČR16.12.2018
31GPC U19 - České BudějoviceC05.01.2019
32GPC U19 - OlomoucC05.01.2019
33GPC U19- Praha - Praha VinořC06.01.2019
34GPC U19 - BrnoC13.01.2019
35GPC U19 - KladnoC13.01.2019
36GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC26.01.2019
371. GPA U19 - Hradec KrálovéA27.01.2019
38GPC U19- otevřený - Praha JeremiC03.02.2019
39GPC U19 - DobruškaC09.02.2019
40GPC U19 - Liberec- VesecC09.02.2019
41GPC U19 - Brno - SlatinaC23.02.2019
421. GPB U19 - OrlováB03.03.2019
43GPC U19- otevřený - Praha HamrC16.03.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading