logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 04.04.2019

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
09.04.2018 - 04.04.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR91
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR104
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR161
4.Král Ondřej1999 Sokol Radotín Meteor PrahaWR233
5.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most3660
6.Louda Jiří1995 USK Plzeň3160
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3044
8.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3028
9.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3000
10.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2488
11.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2324
12.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2144
13.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2030
14.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2028
15.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1754
16.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1572
17.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1540
18.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1512
19.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1500
20.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1498
21.Kural Martin1999 USK Plzeň1412
22.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1340
23.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice1334
24.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1330
25.Oros Ladislav1971 Super Stars Most1280
Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
27.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1226
28.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1216
29.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1138
30.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1026
31.Koukal Petr1985 BK 93 Hořovice1000
32.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.960
33.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha930
34.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.893
35.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.892
36.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.870
37.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 868
38.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.866
39.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.806
40.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.800
41.Port Jan1972 Super Stars Most774
42.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
43.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 730
44.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.718
45.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic712
46.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.690
47.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.674
48.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.662
49.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.652
50.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.639
51.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha636
52.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové608
53.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.576
54.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.574
55.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška570
56.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most554
57.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 548
58.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.540
59.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.536
60.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha520
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha520
62.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.516
63.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže514
64.Morávek Michal2002 BaC Kladno508
65.Králíček Jan2000 Super Stars Most490
66.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň480
67.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno478
69.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.476
70.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava471
71.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.468
72.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.450
73.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice444
74.Drudík Ota1992 USK Plzeň443
75.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.440
76.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.435
77.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek431
78.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové427
79.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.414
80.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany412
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
82.Šula Fabian1995 TJ Ostrov408
83.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek406
84.Straka Jakub2000 Super Stars Most393
85.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň389
86.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná386
87.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice382
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška382
89.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton376
90.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.375
92.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška374
93.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové370
94.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 369
95.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň368
96.Král Martin1994 BK TJ Baník Most366
97.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.364
98.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek360
99.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno346
100.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter342
101.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.340
102.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 339
103.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 334
104.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc326
105.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
106.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 305
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha305
108.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
109.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
111.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.293
112.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice290
113.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera286
114.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.283
115.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.278
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno278
117.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek275
118.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň274
Repiar Samuel1994 Super Stars Most274
120.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.272
121.Čapek Jiří1975 Super Stars Most269
122.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera266
123.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava265
124.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc255
125.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
126.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
127.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.240
128.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice232
129.Konupka Jiří1965 BaC Kladno230
130.Poříz Leoš1974 Start Jihlava220
131.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.218
132.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice216
134.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.209
135.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice205
136.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka201
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže201
138.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
140.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 198
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno198
142.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.195
143.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
144.Helar Jakub1992 Start Jihlava192
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná192
146.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.191
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek191
148.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.187
149.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.186
150.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.184
151.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha183
152.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.182
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany182
154.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
155.Čechura Adam1989 BaC Kladno178
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 178
157.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.174
158.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín172
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná172
160.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.171
161.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.170
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice170
163.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.169
164.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha168
165.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.163
166.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín162
167.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou161
168.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
169.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň153
170.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most150
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most150
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín150
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná150
176.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.149
177.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín148
178.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň140
179.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně139
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka139
181.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
182.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava129
183.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín127
184.Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.125
185.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava122
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA122
187.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice120
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň120
Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška120
194.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
195.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek116
196.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň115
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton115
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.115
199.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice114
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.114
201.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany113
202.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany111
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.111
204.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.110
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice110
206.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.108
207.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno105
208.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.102
209.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice101
210.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.100
212.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.99
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice99
214.Votik Richard1988 BK ARION PRAHA98
215.Herzán David2002 Slavoj Podivín97
216.Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.96
217.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha95
218.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.93
219.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.92
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha92
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.92
222.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň91
223.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice87
Grace Yury1967 Start Jihlava87
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.87
226.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha85
227.Benírške Adam1995 Start Jihlava84
Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha84
229.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 81
230.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.80
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha80
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha80
Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 80
234.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 78
Schmied Martin1982 TJ Chropyně78
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška78
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
242.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže76
243.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.74
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy74
245.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava73
246.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.72
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno72
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.72
249.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.71
250.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.69
251.Pašek Michal1987 SK Jupiter68
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.68
253.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.67
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.67
255.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy62
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.62
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA62
258.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Šot Michal1988 SK BC Premiera60
261.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice57
Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.57
263.Prek Tomáš1973 SK BC Premiera56
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka56
265.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 54
Špíz Petr2001 TJ Dobřany54
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
268.Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.53
269.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň50
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Lundák Petr1988 SK Jupiter50
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice50
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha50
274.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka49
275.Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.47
276.Vašek Martin1988 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
277.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha45
278.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava43
279.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno42
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VSK VŠB - TU Ostrava42
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň42
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
289.Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava39
290.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.37
291.Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice36
292.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany33
293.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice32
294.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň31
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka31
296.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.30
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice30
Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.30
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.30
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové30
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice30
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton30
305.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.29
306.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter26
Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava26
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany26
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany26
311.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň25
316.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
317.Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice23
318.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany22
319.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.21
320.Kublák Filip1995 Ostrava Badminton Klub20
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha20
322.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany19
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany19
324.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň18
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 18
Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.18
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.18
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha18
329.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.15
330.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 14
332.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice12
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
337.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII10
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
341.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha9
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno9
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.9
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR85
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR85
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5240
4.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3940
5.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3448
6.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3390
7.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3020
8.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2920
9.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2720
10.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2680
11.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2500
12.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2470
13.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2408
14.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2400
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2400
16.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2372
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha2372
18.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 2328
19.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2218
20.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2200
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2200
22.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2120
23.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha2064
24.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1928
25.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1836
26.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1800
27.Kural Martin1999 USK Plzeň1788
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1788
29.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1764
30.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1754
31.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1684
32.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1674
33.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice1614
34.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1482
35.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1428
36.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1418
37.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1304
38.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1294
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1294
40.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1280
Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
42.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1270
43.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1264
44.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1232
45.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1178
46.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1110
47.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1084
48.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1004
49.Port Jan1972 Super Stars Most982
50.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic973
51.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.954
52.Oros Ladislav1971 Super Stars Most944
53.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice928
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.928
55.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha874
56.Morávek Michal2002 BaC Kladno860
57.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.858
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové858
59.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.838
60.Králíček Jan2000 Super Stars Most834
61.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň822
62.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.818
63.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice802
64.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice800
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha800
66.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška786
67.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.780
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera780
69.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.778
70.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška760
71.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň746
72.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška738
73.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice722
74.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most720
75.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.718
76.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň707
77.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.706
78.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň683
79.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka680
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň680
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.680
82.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.677
83.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.676
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.676
85.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice670
86.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást657
87.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.652
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 652
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.652
90.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.640
Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 640
92.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.638
93.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové622
94.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany595
95.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.590
96.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 588
97.Král Martin1994 BK TJ Baník Most585
98.Straka Jakub2000 Super Stars Most582
99.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most578
100.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 576
101.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže570
102.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.564
103.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava555
104.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno554
105.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.549
106.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno544
107.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice542
108.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton526
109.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.522
110.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter516
111.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek514
112.Drudík Ota1992 USK Plzeň500
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže500
114.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
Louda Jiří1995 USK Plzeň480
Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.480
117.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc477
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek477
119.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek463
120.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná454
121.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.452
122.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha450
123.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 444
124.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.436
125.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice434
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice434
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice434
128.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín432
129.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek431
130.Konupka Jiří1965 BaC Kladno430
131.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany426
132.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice422
133.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.420
134.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.413
135.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
136.Čapek Jiří1975 Super Stars Most396
137.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.388
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
139.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice386
141.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha376
142.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná368
143.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava366
144.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.352
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín352
146.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek350
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
148.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
149.Grace Yury1967 Start Jihlava339
150.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná336
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 336
152.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.332
153.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha328
154.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.322
155.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
156.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 318
157.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice314
158.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín312
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín312
160.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.305
161.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň302
162.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera300
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.300
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Segeč Jan1978 USK Plzeň300
167.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 294
168.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA288
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava288
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava288
171.Helar Jakub1992 Start Jihlava286
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice286
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice286
174.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany284
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany284
176.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 280
Böhm Michal1987 SK Prosek Praha280
Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice280
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha280
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha280
Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 280
182.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava277
183.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka270
185.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.264
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška264
187.Čechura Adam1989 BaC Kladno262
188.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton260
189.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 258
190.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
191.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera250
192.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
Poříz Leoš1974 Start Jihlava248
194.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.242
195.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná240
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.240
197.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.236
198.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno234
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.234
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno234
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice234
202.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA232
203.Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha230
204.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.228
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno228
206.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.212
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.212
208.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice210
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.210
210.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most200
213.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 198
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 198
215.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška194
216.Šula Fabian1995 TJ Ostrov192
217.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton188
218.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany183
219.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
Šot Michal1988 SK BC Premiera180
221.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice178
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha178
223.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.170
224.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
225.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.162
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
227.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava160
228.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.158
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.158
230.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno156
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.156
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.156
233.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.152
234.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha150
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň150
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka150
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové150
240.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.148
241.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou146
242.Benírške Adam1995 Start Jihlava144
243.Herzán David2002 Slavoj Podivín142
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.142
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA142
246.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.138
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 138
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Repiar Samuel1994 Super Stars Most138
251.Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.132
253.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka130
254.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek129
255.Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava128
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka128
257.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.126
258.Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
259.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Ludvík Pavel1987 BK 93 Hořovice120
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
267.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka119
268.Slepička Martin1970 SK Jupiter118
Vild Petr1974 SK Jupiter118
270.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.116
271.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany115
272.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 114
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík114
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
278.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava112
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná112
280.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.104
281.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín100
284.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
286.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy95
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy95
288.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha92
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
290.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
Pašek Michal1987 SK Jupiter90
292.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter85
293.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň84
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.84
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
296.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany82
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy82
298.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most80
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.80
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera80
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
302.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně78
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno78
Špíz Petr2001 TJ Dobřany78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.78
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
316.Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.63
317.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice60
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Komarovský Petr1965 ABC Brno60
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Valenta Milan1976 ABC Brno60
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton60
324.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice56
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice56
326.Vaněček Jiří1957 Keramika Chlumčany54
327.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany52
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany52
329.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň50
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň50
Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.50
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most50
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín50
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín50
338.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň46
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
340.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže45
341.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany44
342.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha42
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha42
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany42
350.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka41
351.Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná40
352.Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice38
353.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.33
354.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
355.Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice31
356.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň30
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
360.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
362.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII19
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR73
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5440
3.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3520
4.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2960
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2780
6.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2668
7.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2588
8.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2312
9.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2268
10.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2120
11.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2000
12.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1984
13.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1804
14.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1538
15.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1300
16.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1240
17.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1222
18.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1140
19.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1128
20.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1044
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1044
22.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1038
23.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera1032
24.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1020
25.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1018
26.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1016
27.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1004
28.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.972
29.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice920
30.Oros Ladislav1971 Super Stars Most908
31.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 886
32.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha878
33.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice872
34.Kural Martin1999 USK Plzeň845
35.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.842
36.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást822
37.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška798
38.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.788
39.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno734
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice734
41.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice720
42.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.717
43.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové708
44.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.680
45.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň676
46.Port Jan1972 Super Stars Most652
47.Pistulka Radek1997 USK Plzeň648
48.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.638
49.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.620
50.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
51.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka584
52.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.580
53.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.570
54.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA566
55.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice544
56.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.530
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň530
58.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň528
59.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.520
60.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice515
61.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.512
62.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.508
63.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera506
64.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha486
65.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.485
66.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
67.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka478
68.Drudík Ota1992 USK Plzeň470
69.Králíček Jan2000 Super Stars Most464
70.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 456
71.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže450
72.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha446
73.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek431
74.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha424
75.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.418
76.Šula Fabian1995 TJ Ostrov416
77.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most406
78.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek404
79.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.401
80.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany378
81.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice372
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška372
83.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.368
84.Morávek Michal2002 BaC Kladno356
85.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter355
86.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.354
87.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.350
88.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.342
89.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha340
90.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice336
91.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové328
92.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha312
93.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany311
94.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava308
95.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc306
96.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.302
97.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.300
100.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.298
101.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín292
102.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.282
103.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové280
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha280
106.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.278
107.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
108.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice270
Poříz Leoš1974 Start Jihlava270
110.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice267
111.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.264
112.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava258
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže258
115.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton252
116.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín250
117.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton248
118.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň243
119.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA241
120.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové240
123.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.236
124.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň231
125.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek223
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.223
127.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 210
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton210
Straka Jakub2000 Super Stars Most210
130.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 205
131.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou203
132.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava199
133.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.198
134.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
135.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná187
136.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň171
137.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.167
138.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
139.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
140.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná158
141.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic157
142.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.154
143.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice152
144.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.150
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.150
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
147.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany147
148.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany146
149.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně139
150.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
151.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice134
152.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná126
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
154.Herzán David2002 Slavoj Podivín122
155.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.120
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice120
159.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice117
Helar Jakub1992 Start Jihlava117
161.Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
162.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice112
163.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc108
164.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.103
165.Čapek Jiří1975 Super Stars Most102
166.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera100
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín100
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava100
171.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín92
172.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
173.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
174.Pašek Michal1987 SK Jupiter87
175.Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava85
176.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže80
177.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.78
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň78
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín78
186.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany72
187.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy68
188.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek63
189.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 60
Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.60
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
195.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.56
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 56
197.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň54
198.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Benírške Štěpán2003 Start Jihlava50
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 50
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Lundák Petr1988 SK Jupiter50
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
205.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka44
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek44
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka44
209.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
216.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 40
218.Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha32
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové32
220.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
223.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice26
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice26
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice26
226.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava25
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
229.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
233.Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň21
234.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.18
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany18
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 18
238.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
240.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR145
2.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR170
3.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR212
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha3800
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3400
6.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3300
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2760
Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2760
9.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2560
10.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2440
11.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2264
12.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2216
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2168
14.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2140
15.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2048
16.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1652
17.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1600
18.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1574
19.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1556
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1556
21.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1405
22.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1340
23.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1288
24.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1268
25.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1028
26.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1008
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1008
28.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha970
29.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.960
30.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň950
31.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno946
32.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň945
33.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most944
34.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.940
35.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice840
36.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.838
37.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.832
38.Krocová Valerie1992 Super Stars Most820
39.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter791
40.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton790
41.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.772
42.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.728
43.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany704
44.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most686
45.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.672
46.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice648
47.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.644
48.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň636
49.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín630
50.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek617
51.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.600
52.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.597
53.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek595
54.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň576
55.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice570
56.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha566
57.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.564
58.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice558
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.558
60.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.548
61.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice540
62.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.532
63.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.509
64.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže500
65.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.499
66.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.477
67.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.462
68.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.432
69.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.430
70.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
71.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice406
72.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 400
Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha400
75.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice395
76.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera394
77.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc385
78.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA384
79.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha380
80.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.374
81.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
82.Srbová Adéla2000 BaC Kladno348
83.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.328
84.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče320
85.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.314
86.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice308
87.Pořízová Radka1977 Start Jihlava284
88.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové280
Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.280
90.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 278
91.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška264
92.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice255
93.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.253
94.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou251
95.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže240
96.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany234
97.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice232
98.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.222
99.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera221
100.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton220
101.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže202
102.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.201
103.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka200
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem200
105.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany192
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
107.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín187
108.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.186
109.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
111.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice172
112.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín168
113.Vocelková Anna1994 USK Plzeň158
114.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.156
115.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.150
120.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.144
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice144
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha144
123.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 138
124.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter134
125.Zachová Adéla2001 Start Jihlava128
126.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná127
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná127
128.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
129.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.120
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
133.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek119
134.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice118
135.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň114
136.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most113
137.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic112
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
139.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Pálková Tereza2002 Super Stars Most100
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
142.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
143.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
144.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.87
145.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy85
146.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany84
147.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
148.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.78
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Polívková Eliška1998 USK Plzeň78
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
153.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha75
Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most75
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.75
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
157.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň66
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.66
159.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany62
160.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
161.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka56
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice56
163.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava50
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.50
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
170.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.45
171.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek44
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter44
173.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
Vítková Adéla1992 Start Jihlava42
178.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany38
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.38
180.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany36
181.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter30
183.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera25
184.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov22
186.Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR78
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR78
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4240
4.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3700
5.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3600
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3240
7.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň3088
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3060
9.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2980
10.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2900
11.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2820
12.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2812
13.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2780
14.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2760
15.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2740
16.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2600
17.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2320
18.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2284
19.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2248
20.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2234
21.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2180
22.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2120
23.Krocová Martina1988 Super Stars Most2108
24.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2088
25.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2068
26.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška2060
27.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň2024
28.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1984
29.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1908
30.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1880
31.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1858
32.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1728
33.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň1700
34.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1664
35.Krocová Valerie1992 Super Stars Most1568
36.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1500
37.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1448
38.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1414
39.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1396
40.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1346
41.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1252
42.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1246
43.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1172
44.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1148
45.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1110
46.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter878
47.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha876
48.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno847
49.Srbová Adéla2000 BaC Kladno841
50.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň831
51.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.820
52.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.796
53.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most782
54.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň775
55.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.768
56.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice730
57.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice724
58.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha720
59.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.718
60.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera711
61.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.700
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
63.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek655
64.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.638
65.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže630
66.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice604
67.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.599
68.Vocelková Anna1994 USK Plzeň598
69.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.584
70.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter583
71.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.580
Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.580
73.Pořízová Radka1977 Start Jihlava573
74.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.568
75.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.546
76.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera541
77.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín538
Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.538
79.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.535
80.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče530
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek530
82.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice528
83.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice520
84.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice514
85.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.513
86.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc499
87.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň460
88.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.446
89.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.438
90.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.430
92.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.422
93.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha420
94.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň410
95.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 393
96.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.378
97.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.364
98.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.357
99.Erbenová Monika1986 BaC Kladno350
100.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže342
101.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 325
102.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
103.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná298
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná298
105.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava292
106.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou283
107.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
109.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.276
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.276
111.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.271
112.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha270
Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera270
114.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice268
115.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha264
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha264
117.Zachová Adéla2001 Start Jihlava256
118.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany255
119.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
120.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín240
121.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 238
122.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
123.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.216
124.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
126.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic208
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
129.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.207
130.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany205
131.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.202
132.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.200
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně200
134.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice196
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice196
136.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek188
137.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže182
138.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň180
Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha180
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice180
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.180
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
145.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín178
146.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
147.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton164
148.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov160
149.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha150
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.150
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno150
154.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA138
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň138
156.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany135
157.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany130
158.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň126
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň126
160.Pálková Tereza2002 Super Stars Most125
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most125
162.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.124
Vítková Adéla1992 Start Jihlava124
164.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň118
165.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.116
166.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
170.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
173.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA102
174.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany101
175.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha100
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Ponprajak Thidaporn1986 SK BC Premiera100
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.100
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.100
185.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice90
186.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.78
Polívková Eliška1998 USK Plzeň78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
193.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška75
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška75
195.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter72
196.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno69
197.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka63
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
201.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice60
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek60
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice60
204.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany56
205.Fictumová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň50
206.Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter46
207.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice38
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
210.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
212.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter30
213.Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany22
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR73
2.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4520
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3920
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3400
5.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové2680
6.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2588
7.Krocová Martina1988 Super Stars Most2380
8.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2268
9.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2204
10.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1804
11.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1680
12.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1630
13.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1592
14.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1544
15.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1480
16.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1468
17.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1360
18.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1300
19.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
20.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1190
21.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1140
22.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1128
23.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1110
24.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1038
25.Koldová Veronika1994 Super Stars Most940
26.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.938
27.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.920
28.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice918
29.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice900
30.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška890
31.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.872
32.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.842
33.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice820
Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.820
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.820
36.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.800
37.Krocová Valerie1992 Super Stars Most782
Smejkalová Dita1974 SK Jupiter782
39.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka780
40.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň777
41.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.738
42.Srbová Adéla2000 BaC Kladno734
43.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha726
44.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor Praha720
45.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno718
46.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň710
47.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice708
48.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha704
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice704
50.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice700
51.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha664
52.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton654
53.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.650
54.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.640
55.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek602
56.Erbenová Monika1986 BaC Kladno600
57.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most596
58.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.591
59.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.576
60.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice551
61.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže540
62.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 526
63.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň509
64.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha508
65.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera506
66.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.504
67.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.503
68.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most486
69.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže485
70.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.476
71.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava467
72.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.460
73.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.450
74.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter419
Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek419
76.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton400
77.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín395
78.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha380
79.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha372
80.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.370
Pořízová Radka1977 Start Jihlava370
82.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň368
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže368
84.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany353
Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.353
86.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň352
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.352
88.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň343
89.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.342
90.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.340
91.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.326
92.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň324
93.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha320
94.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 310
95.Bernaciková Martina1980 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.300
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
98.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera298
99.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.289
100.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice288
101.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany280
104.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc276
Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška276
107.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov266
108.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
109.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha250
110.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.245
111.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera242
112.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice225
113.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče220
114.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.218
115.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava214
116.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 210
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže210
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.210
119.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.208
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha208
121.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou203
122.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.198
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA198
Zachová Adéla2001 Start Jihlava198
125.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most192
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.192
127.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.187
128.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.186
129.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
130.Polívková Eliška1998 USK Plzeň178
131.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice175
132.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice172
133.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek169
134.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice160
135.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.158
Vocelková Anna1994 USK Plzeň158
137.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
138.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice152
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice152
140.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno150
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem150
143.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.144
144.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany139
145.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera138
146.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.135
147.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná127
148.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín122
149.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.120
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Sedláková Kateřina1993 BK 93 Hořovice120
153.Vítková Adéla1992 Start Jihlava116
154.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice114
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška114
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.114
157.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany102
158.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
Pálková Tereza2002 Super Stars Most100
Ponprajak Thidaporn1986 SK BC Premiera100
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most100
163.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
164.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice92
165.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha84
166.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha80
167.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
173.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
174.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.72
175.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany70
176.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná67
177.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
Hofmanová Petra1990 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Königová Alena1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 60
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek60
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové60
184.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.56
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 56
186.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň54
187.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Herrmannová Šárka1990 BK 93 Hořovice50
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.50
Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter50
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.50
196.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice48
197.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter47
198.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka44
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany44
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
201.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
206.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter40
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň40
208.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice36
209.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany32
Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic32
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška32
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha32
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové32
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice32
215.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň30
216.Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.26
217.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
218.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice22
219.Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň21
220.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha19
221.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany18
222.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.10
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - JihlavaC21.04.2018
2GPD dospělých - JihlavaD21.04.2018
3GPC dospělých - Praha HamrC22.04.2018
4Memoriál I. Škáchy - LiberecA22.04.2018
5GPC dospělých- 27. Thun Cup Nejdek - NejdekC28.04.2018
6GPC dospělých - OlomoucC06.05.2018
7GPC dospělých - Praha - VinořC12.05.2018
8GPD dospělých - TáborD13.05.2018
9GPD dospělých - DobřanyD19.05.2018
10GPB Most - MostB27.05.2018
11GPE dospělých - PlzeňE27.05.2018
12GPC dospělých - VC Kladna 2018 - KladnoC02.06.2018
13GPC dospělých - HoliceC26.08.2018
14Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA02.09.2018
15GPC dospělých - Praha ZMC15.09.2018
16GPC dospělých - Liberec- VesecC15.09.2018
17GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD22.09.2018
18GPC dospělých - OlomoucC22.09.2018
19GPD dospělých - VodňanyD29.09.2018
20GPC dospělých - DobruškaC06.10.2018
21GPC dospělých - MostC06.10.2018
22GPC dospělých - OlomoucC06.10.2018
23GPD dospělých - OlomoucD06.10.2018
24GPC Memoriál Proška - Králův DvůrC06.10.2018
25GPC dospělých - IvančiceC07.10.2018
26GPC dospělých - PlzeňC13.10.2018
27GPD dospělých - FajneD13.10.2018
28GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD14.10.2018
29GPE dospělých - PlzeňE14.10.2018
30GPC dospělých - Praha VinořC14.10.2018
31GPC dospělých - České BudějoviceC20.10.2018
32GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB21.10.2018
33Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA28.10.2018
34GPC dospělých - OsíkC10.11.2018
35GPC dospělých- VC města Kladna - KladnoC10.11.2018
36GPB Pustějov - PustějovB18.11.2018
37GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC24.11.2018
38GPC dospělých- Memoriál P. Bílka - Praha HamrC24.11.2018
39GPC dospělých - ChropyněC25.11.2018
40GPC dospělých - MostC08.12.2018
41GPC dospělých - Praha - VinořC09.12.2018
42GPD dospělých Vodňanský kapr - VodňanyD15.12.2018
43OP dospělých - Brno - SlatinaSKP05.01.2019
44OP dospělých - PardubiceSKP05.01.2019
45OP dospělých - PlzeňSKP05.01.2019
46OP dospělých - Praha HamrSKP05.01.2019
47OP dospělých - MostSKP05.01.2019
48OP dospělých - FajnéSKP06.01.2019
49OP dospělých - KladnoSKP06.01.2019
50OP dospělých - České BudějoviceSKP12.01.2019
51GPD dospělých - KlatovyD13.01.2019
52Memoriál St. Krauze - Český TěšínA13.01.2019
53GPD dospělých - StrakoniceD26.01.2019
54MČR dospělých - PlzeňMČR03.02.2019
55GPD dospělých - JihlavaD09.02.2019
56GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD09.02.2019
57GPC dospělých - Praha - VinořC09.02.2019
58GPC dospělých - JihlavaC09.02.2019
59GPC dospělých - OlomoucC16.02.2019
60GPC dospělých - Český KrumlovC16.02.2019
61GPC dospělých - OstrovC16.02.2019
62GPD dospělých - TáborD02.03.2019
63GPC dospělých - PardubiceC10.03.2019
64VC města Plzně - PlzeňA10.03.2019
65GPD dospělých - StrakoniceD23.03.2019
66GPB Pohár Akademie Most - MostB24.03.2019
67GPC dospělých - ProboštovC30.03.2019
68GPB Jouda Cup - Praha - ZMB31.03.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading