logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 04.04.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
04.04.2018 - 04.04.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3968
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2360
3.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1638
4.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1539
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1359
6.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1150
7.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1114
8.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1103
9.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1038
10.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1025
11.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.977
12.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha964
13.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš950
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha950
15.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.940
16.Klokan Jakub2008 Super Stars Most938
17.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 924
18.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.850
19.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice826
20.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.759
21.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
22.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha734
23.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.725
24.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.714
25.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.688
26.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.663
27.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.659
28.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.597
29.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 575
30.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.562
31.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
32.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.546
33.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice542
34.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.531
35.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.517
36.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.504
37.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha500
38.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.492
39.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš487
40.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice483
41.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk471
42.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.466
43.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.454
44.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha450
45.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha447
46.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 443
47.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže434
48.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most433
49.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic425
50.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.405
51.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno392
52.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.383
53.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany365
54.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha363
55.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA352
56.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
57.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha346
58.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.338
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice338
60.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná319
61.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav310
62.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.302
63.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem299
64.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha296
65.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň294
66.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 292
67.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno284
68.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.282
69.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem279
70.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.277
71.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.269
72.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA263
73.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.262
74.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha259
75.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
76.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.251
77.Škvára Kristian2008 BaC Kladno250
78.Gašparín Adam2007 Super Stars Most244
79.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most239
80.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná238
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton238
82.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy235
83.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice232
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.232
85.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha230
86.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže216
87.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.213
88.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.206
89.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem197
90.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.196
91.Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.194
92.Macal Jiří2008 Super Stars Most193
93.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
94.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY174
95.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.168
96.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
97.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.162
98.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš161
99.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.160
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton160
101.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.157
102.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY155
103.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.154
104.Berka Jan2007 Slavoj Podivín151
105.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.148
107.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou141
108.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.139
109.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.138
111.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.136
112.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.130
113.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.129
114.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.126
115.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA122
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín122
117.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice120
118.Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha118
120.Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.114
121.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou113
122.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.110
123.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.109
124.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.106
125.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.100
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno100
127.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.98
128.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové94
Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže94
131.Žibřický Antonín2009 Badminton VK Aš93
132.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.91
133.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
134.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice88
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 88
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 88
137.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.85
138.Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.84
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA84
140.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem82
141.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka80
142.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.79
143.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
145.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice76
146.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.75
147.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.73
148.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem72
149.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice69
150.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.68
151.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.67
152.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.64
153.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
154.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.58
156.Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.57
157.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
158.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná54
159.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha50
161.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 48
162.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha46
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
165.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.45
166.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY44
167.Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou42
168.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
169.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
170.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška38
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk38
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice38
Kučera Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.38
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.38
176.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.34
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
178.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.33
179.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany31
180.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice30
Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.30
182.Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha25
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice25
184.Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
186.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.20
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 20
188.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice19
189.Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
190.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.17
191.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha16
192.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton15
193.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha14
197.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové13
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže13
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.13
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most13
203.Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
205.Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 11
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 11
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 11
208.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA10
Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY10
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem10
211.Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.9
212.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná4
215.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice3
216.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most2
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4000
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 4000
3.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2309
4.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.2069
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2012
6.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1839
7.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1700
8.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1558
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1551
10.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1526
11.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1250
12.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1238
13.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1164
14.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1150
15.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
16.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1075
17.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice1064
18.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1050
19.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1040
20.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha1039
21.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.1038
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1038
23.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.1028
24.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1015
25.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1000
26.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.976
27.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.950
28.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.939
29.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 900
30.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.864
31.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha850
32.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 825
33.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.816
34.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice788
35.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš777
36.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.775
37.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.745
38.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže740
39.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.739
40.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 725
41.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.689
42.Gašparín Adam2007 Super Stars Most667
43.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.664
44.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno662
45.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha650
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA650
47.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most625
48.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton620
49.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.614
50.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA600
51.Škvára Kristian2008 BaC Kladno590
52.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno580
53.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav556
54.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem528
55.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha517
56.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.513
57.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.506
58.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha500
59.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná481
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná481
61.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.478
62.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.466
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže466
64.Macal Jiří2008 Super Stars Most456
65.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.442
66.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.439
67.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.428
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha428
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.428
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem428
71.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem427
72.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice425
73.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.400
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha400
75.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.399
76.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice395
77.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 368
78.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice365
79.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš361
80.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.355
81.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
82.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.339
83.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most338
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.338
85.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA329
86.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.328
87.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.327
88.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.322
89.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha317
90.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton312
91.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.304
92.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže300
93.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.296
94.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha292
95.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou289
96.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.275
97.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.270
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany270
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.270
100.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.269
101.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.264
102.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.263
103.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice250
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk250
105.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.242
106.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.237
107.Berka Jan2007 Slavoj Podivín228
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín228
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton228
110.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové224
111.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 208
112.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou203
113.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.192
114.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY191
115.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.189
116.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.184
117.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.175
118.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
119.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.166
120.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem164
122.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY163
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.163
124.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná156
125.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha150
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno150
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice150
131.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.143
132.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY125
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
134.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice120
135.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem114
136.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice100
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice100
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA100
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 100
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
148.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.90
149.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
151.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
154.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.85
155.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
161.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš69
162.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
163.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.59
164.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
165.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.50
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
173.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
175.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
179.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice38
180.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA26
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 26
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem26
183.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
1.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 3046
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
3.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1526
4.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1240
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1240
6.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1217
7.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1126
8.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1050
9.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1040
10.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice952
11.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha940
12.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha914
13.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.913
14.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.903
15.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice875
16.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže767
17.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 766
18.Klokan Jakub2008 Super Stars Most728
19.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.714
Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.714
21.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.713
22.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 700
23.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.689
24.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.674
25.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice666
26.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.650
27.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA641
28.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav620
29.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.589
30.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk571
31.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.564
32.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.556
33.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 554
34.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.546
35.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha538
36.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.528
37.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 516
38.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.500
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.500
40.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice488
41.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha483
42.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
43.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.464
44.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA448
45.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.446
46.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno442
47.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš440
48.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.424
49.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš410
50.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic401
51.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.391
52.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
54.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice380
55.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.374
56.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.366
57.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.355
58.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha351
59.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most346
60.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná338
61.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice327
62.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno318
63.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha317
64.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
65.Škvára Kristian2008 BaC Kladno278
66.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY251
67.Gašparín Adam2007 Super Stars Most245
68.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem242
69.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
70.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.238
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha238
72.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
73.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem222
74.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.206
75.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.200
76.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.194
77.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany186
78.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.178
79.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.175
80.Macal Jiří2008 Super Stars Most166
81.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.163
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA163
83.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha162
84.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže151
85.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice150
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
88.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
90.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.145
91.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice142
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton142
93.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY139
94.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš138
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.138
96.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha137
97.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.136
98.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.128
99.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná125
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice125
102.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
103.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha117
104.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton116
105.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha115
106.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 110
107.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.103
108.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice100
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.100
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín100
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most100
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.100
115.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem92
116.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.88
117.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
118.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.78
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.78
121.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
122.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové75
Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice75
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY75
125.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
126.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.54
127.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 51
128.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Berka Jan2007 Slavoj Podivín50
Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk50
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
147.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
150.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha42
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
155.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
156.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
157.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.25
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 25
165.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
166.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.13
168.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
170.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA4
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2252
2.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1861
3.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1782
4.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1228
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1201
6.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1165
7.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1102
8.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1075
9.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1028
10.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1002
11.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno989
12.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.987
13.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha925
14.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice915
15.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice914
16.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha878
17.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.865
18.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.840
19.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha803
20.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha778
21.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha775
22.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk732
23.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.704
24.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice697
25.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.686
26.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže685
27.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš641
28.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY625
29.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
30.Portová Anna2007 Super Stars Most608
31.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.583
32.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno566
33.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.564
34.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň560
35.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha554
36.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.542
37.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most513
Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha513
39.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most508
40.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic476
41.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.475
42.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice470
43.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY467
44.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš461
45.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.447
46.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.427
47.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA413
48.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton409
49.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.408
50.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.402
51.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.391
52.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice390
53.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.379
54.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
55.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 351
56.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.339
57.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.338
58.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton332
59.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem331
60.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha330
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha330
62.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav328
63.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.326
64.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton314
65.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
66.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton297
67.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem292
68.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha290
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.290
70.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.279
71.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.277
72.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.273
73.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem271
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš271
75.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.270
76.Čechová Tereza2008 Super Stars Most268
77.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.260
78.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.255
79.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.254
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš254
81.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha245
82.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice242
83.Hejnová Sára2007 USK Plzeň231
84.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem228
85.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové209
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice209
87.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice202
88.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
89.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.197
90.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.196
91.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno187
92.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice180
93.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY173
94.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.167
95.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno166
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
97.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové164
98.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.158
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha158
100.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.153
101.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
102.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.146
103.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.145
104.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha143
105.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.141
106.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou138
108.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
109.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha131
110.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka130
111.Křížková Eva2008 BaC Kladno128
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic128
113.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka122
114.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice120
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
116.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.118
117.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice113
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň113
119.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
120.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.102
121.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha101
122.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
123.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.99
124.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA98
125.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.97
126.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.95
127.Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice94
128.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
129.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany85
130.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.84
131.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha80
132.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.79
133.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
135.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA72
136.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.71
137.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.69
138.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice63
Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš63
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.63
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice63
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.63
143.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.62
144.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice61
145.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.59
146.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice58
147.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice57
148.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou55
149.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice54
150.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem53
151.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem51
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.51
153.Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
154.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
155.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha47
Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha47
157.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
158.Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
159.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.44
160.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
161.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
162.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem39
163.Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
164.Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
165.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany31
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.31
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany31
168.Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 30
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
170.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.29
171.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY26
172.Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
173.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha19
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.19
177.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.18
178.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.15
179.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.14
Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA14
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
184.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
187.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná12
189.Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže10
190.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
191.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná8
192.Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň7
193.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
194.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha5
196.Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
197.Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
198.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
200.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice1
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2544
2.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany2521
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2521
4.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1724
5.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1702
6.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1616
7.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1464
8.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1383
9.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1338
10.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1252
11.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1250
12.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1238
13.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1227
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1227
15.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most1226
Portová Anna2007 Super Stars Most1226
17.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1200
18.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1075
19.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1026
20.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA916
21.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton867
22.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha863
23.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha838
24.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.803
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.803
26.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.789
27.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY776
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY776
29.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha764
30.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš752
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.752
32.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most750
33.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha737
34.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.736
35.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha712
36.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton706
37.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.692
38.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.686
39.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.670
40.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha665
41.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.661
42.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton653
43.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.650
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.650
45.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.639
46.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav628
47.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň626
48.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
49.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem617
50.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno616
51.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.614
52.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 606
53.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha603
54.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
55.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.557
56.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha553
57.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.539
58.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem525
59.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice522
60.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.516
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic516
62.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice506
63.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.492
64.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.491
65.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.489
66.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton484
67.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha476
68.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice474
69.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.464
70.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem463
71.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice456
72.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš450
73.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem449
74.Čechová Tereza2008 Super Stars Most442
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.442
76.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.436
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové436
78.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.428
79.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno408
80.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.402
81.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.379
82.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice366
83.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
84.Hejnová Sára2007 USK Plzeň341
85.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno338
86.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha334
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA334
88.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové328
89.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice325
90.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.321
91.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice316
92.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
93.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
94.Křížková Eva2008 BaC Kladno294
95.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.292
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice292
97.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš290
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš290
99.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.266
100.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou264
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
102.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka263
103.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic254
104.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.245
105.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha239
106.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.234
107.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.224
108.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.217
109.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha203
110.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.201
111.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice200
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.200
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.200
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice200
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice200
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň200
119.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
120.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice164
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.164
124.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.160
125.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.156
126.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka154
127.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.150
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
131.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.146
132.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem126
134.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY125
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
136.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
137.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha117
138.Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
139.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem113
140.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
141.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA100
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.100
146.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
147.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.89
148.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
150.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
152.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice78
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice78
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná78
156.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
157.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
158.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.59
Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
162.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany50
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže50
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
169.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
170.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
171.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
172.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
173.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
174.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
2.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1438
3.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1414
4.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1241
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1217
6.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1076
7.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice989
8.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA978
9.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most952
10.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha914
11.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice866
12.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha850
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk850
14.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha842
15.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno802
16.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton778
17.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže742
18.Portová Anna2007 Super Stars Most728
19.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 678
20.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice666
21.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.656
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.656
23.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha642
24.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.620
25.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.618
26.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most614
27.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav578
28.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton564
29.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš516
30.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice513
31.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 510
32.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha496
33.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice488
35.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha467
36.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.466
37.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY463
38.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.446
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.446
40.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.442
41.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY430
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
43.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.414
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.414
45.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice406
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice406
47.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA403
48.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.402
49.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic401
50.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most400
51.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.398
52.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.392
53.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice381
54.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.378
55.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice356
56.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno338
57.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
58.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.325
59.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem324
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš324
61.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.316
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
63.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha312
64.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.305
65.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha300
66.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.296
67.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha284
68.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.262
69.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton254
70.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem250
72.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.246
73.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.245
74.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.242
75.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.238
76.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem234
77.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.233
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.233
79.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno232
80.Čechová Tereza2008 Super Stars Most230
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň230
82.Hejnová Sára2007 USK Plzeň228
83.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.225
84.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
85.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.206
86.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
88.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha192
89.Křížková Eva2008 BaC Kladno190
90.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton176
91.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA171
92.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.170
93.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem167
94.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice163
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové163
96.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice150
97.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno146
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
99.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha125
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice125
101.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.124
103.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY113
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.113
105.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha105
106.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice100
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.100
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
114.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice92
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.92
116.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
117.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice88
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
119.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
121.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha78
122.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.75
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice75
124.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové63
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha63
126.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.55
127.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic52
128.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.50
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA50
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
138.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
139.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.43
140.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.42
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
144.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
145.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
146.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany25
Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.25
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže25
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
153.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
155.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
157.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
ČísloTurnajGPDatum
1GPD U13 - České BudějoviceD07.04.2018
23. GPC U13 - OrlováC07.04.2018
3GPC U13 otevřený Mem. A Wankove - PlzeňC08.04.2018
4GPC U13- otevřený - BrnoC15.04.2018
5GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - RadotínE5015.04.2018
6GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
72. GPD U13 - Praha - ZMD21.04.2018
82. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
9GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
102. GPC U13 - MostC12.05.2018
11GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
12GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
13GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
14GPC U13 kvalifikační - KladnoC12.05.2018
152. GPC U13 - Praha HamrC19.05.2018
162. GPA U13 - Praha HamrA27.05.2018
17GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
18GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
19GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
20GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
212. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
22GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
233. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
24GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
25GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
26GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
27GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
28GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
29GPC U13 - MostC22.09.2018
30GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
31GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
32GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
33GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
34GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
35GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
36GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
37GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
38GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
39GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
40OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
41GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
42GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
43GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
44GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
45OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
46OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
47OP U13 - HoliceSKP03.11.2018
48OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
49GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
50OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
51OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
52GPD U13- otevřený - ProboštovD17.11.2018
53MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
54GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
55Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
56Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
57GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
58GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
59OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
60GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
61GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
62GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
63GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
64GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
65GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
66GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
67GPC U13 - LiberecC05.01.2019
68GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
69GPC U13 - BrnoC12.01.2019
70GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
71GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
72GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
73GPC U13 - OpavaC13.01.2019
74GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
75GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
761. GPA U13 - AšA27.01.2019
77GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
78GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
79GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
80GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
81GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
82GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
83GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
841. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
85GPC U13 - České BudějoviceC09.03.2019
86GPD U13- otevřený - Praha LužinyD09.03.2019
87GPC U13- otevřený - Nové Město nad MetujíC16.03.2019
88GPD U13 - Karlovy VaryD16.03.2019
89GPC U13 - MostC16.03.2019
90GPC U13- otevřený - Praha HamrC23.03.2019
91GPC U13 - AšC24.03.2019
92GPC U13- otevřený - KladnoC24.03.2019
93GPC U13 - BrnoC31.03.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading