logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 04.04.2019

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
04.04.2018 - 04.04.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2965
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2220
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2016
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1720
5.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1401
6.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1165
7.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1151
8.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1125
9.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1038
10.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1015
11.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1001
12.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
13.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.975
14.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 956
15.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice955
16.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
17.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha902
18.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
19.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.878
20.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
21.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most826
22.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.825
23.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
24.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 750
25.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice714
26.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha700
27.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice688
28.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.653
29.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.642
30.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.641
31.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.628
32.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 625
33.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.612
34.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.586
35.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.580
36.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.577
37.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice569
38.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.552
39.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš538
40.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice537
41.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.508
42.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.505
43.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.480
44.Kundrát David2006 Badminton VK Aš470
45.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.451
46.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.443
47.Solar Jan2005 SK Prosek Praha442
48.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha410
49.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha406
50.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany403
51.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.379
52.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže373
53.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.364
54.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.359
55.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.351
56.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.350
57.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové337
58.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.328
59.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.321
60.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.308
61.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
62.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.292
63.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice288
64.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha280
65.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.276
66.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže258
67.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha257
68.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 252
69.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice251
70.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové245
71.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
72.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.217
73.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.213
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha213
75.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.211
76.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.208
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.208
78.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.206
79.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.200
80.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most190
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.190
82.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem186
83.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš184
84.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 182
85.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.179
86.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš178
87.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.173
88.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice171
89.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš170
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA170
91.Klokan Jakub2008 Super Stars Most166
92.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín163
93.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice162
94.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.156
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
96.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
97.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka149
98.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice148
99.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice147
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.147
101.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka143
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice143
103.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno141
104.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice140
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže140
106.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.138
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice138
108.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.137
109.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín134
110.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha133
111.Suchopár Jan2006 Super Stars Most130
112.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.128
113.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.127
114.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.125
115.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub123
116.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.122
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.122
118.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.121
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.121
120.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic117
121.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most115
122.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.112
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice112
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.112
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.112
126.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.111
127.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň107
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.107
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem107
130.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 102
131.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
134.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.99
135.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.98
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha98
137.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.92
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín92
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.92
140.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA90
141.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha88
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Vališ Jan2006 Super Stars Most88
144.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 86
145.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.82
146.Jonáš Václav2006 BaC Kladno80
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 80
148.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.79
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 79
150.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
151.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.76
152.König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška75
154.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.74
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.74
156.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic72
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 72
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice72
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
160.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most70
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.70
162.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub68
163.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.67
164.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.66
165.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.63
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha63
167.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.62
168.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka59
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice59
170.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.57
171.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice56
172.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš54
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín54
174.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
176.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.48
177.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 47
178.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice46
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY46
180.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.45
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk45
182.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice42
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové42
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
187.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.39
188.Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
189.Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 36
190.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš32
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.32
192.Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.31
193.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.30
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.30
195.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA29
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk29
197.Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 26
198.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.25
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
210.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 23
211.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka22
212.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.20
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY20
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou20
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.20
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA20
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk20
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most20
222.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.19
Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.19
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice19
225.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
226.Mrvečka Pavel2006 BK Goram Teplice, z.s.16
227.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
229.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
231.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.12
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice12
239.Gašparín Adam2007 Super Stars Most10
240.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha9
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové9
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.9
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha9
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška9
245.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha8
246.Raffay Tomáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.2
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3496
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3224
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3184
4.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1928
5.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1606
6.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1564
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1564
8.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1524
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1524
10.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1514
11.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1450
12.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1436
13.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1418
14.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1371
15.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1340
16.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1250
17.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1236
18.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1213
19.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1180
20.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1165
21.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1150
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1150
23.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1139
24.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1100
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1100
26.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1089
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1089
28.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1050
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1050
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha1050
31.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1000
32.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.926
33.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.915
34.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš908
35.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.902
36.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice900
37.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.888
38.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice862
39.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice834
40.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice814
41.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice788
42.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice777
43.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.776
44.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha764
45.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.728
46.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.714
47.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.677
48.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.665
49.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha650
50.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.629
51.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže617
52.Solar Jan2005 SK Prosek Praha615
53.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.603
54.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.600
55.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 593
56.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové580
57.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 575
58.Kundrát David2006 Badminton VK Aš558
59.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha540
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové540
61.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.539
62.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany531
63.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.513
64.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.503
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice503
66.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.498
67.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha486
68.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.464
69.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most456
70.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.451
71.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.428
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.428
73.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA425
74.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.406
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.406
76.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.398
77.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.392
78.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.387
79.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže382
80.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.381
81.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice370
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.370
83.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice366
84.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.353
85.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.346
86.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.343
87.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín342
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem342
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.342
90.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA331
91.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.330
92.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno328
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.328
94.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 318
95.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.317
96.Klokan Jakub2008 Super Stars Most308
97.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice304
98.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.299
99.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice294
100.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice288
101.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most268
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.268
103.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.264
104.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš252
105.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.250
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.250
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
108.Jonáš Václav2006 BaC Kladno242
109.Suchopár Jan2006 Super Stars Most230
110.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín228
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub228
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.228
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
115.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.224
116.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.218
117.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 216
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice216
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.216
120.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice214
121.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.200
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav200
125.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk198
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň198
127.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA197
128.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.196
129.Vališ Jan2006 Super Stars Most192
130.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka190
131.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.184
132.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 183
133.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín180
134.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš178
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.178
136.Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 176
137.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.174
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.174
139.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha164
140.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš156
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.156
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.156
143.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha150
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš150
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.150
147.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most146
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.146
149.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
150.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.128
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže128
152.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA125
153.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 118
154.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice114
155.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš102
156.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.100
Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.100
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most100
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most100
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice100
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.100
168.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 97
169.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.96
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.96
171.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha95
172.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.92
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha92
174.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice86
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
177.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín84
178.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 83
179.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.80
180.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš78
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice78
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové78
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška78
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk78
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 78
189.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem76
190.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.75
191.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou63
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.63
194.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany56
195.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.55
196.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY54
197.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha53
198.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha52
199.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub50
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 50
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.50
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha50
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 50
215.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice46
216.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha42
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.42
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
226.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka34
227.Gašparín Adam2007 Super Stars Most26
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha26
229.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice25
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice25
231.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2936
2.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2272
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2224
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2160
5.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1353
6.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1177
7.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1126
8.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1077
9.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1039
10.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1000
11.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.990
12.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.918
13.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice900
14.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha889
15.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha882
16.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.875
17.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.853
18.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.852
19.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
20.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.839
21.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha838
22.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice812
23.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice766
24.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.752
25.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové728
26.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.727
27.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.666
28.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice642
29.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.628
30.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.626
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.626
32.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.625
33.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha616
34.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.615
35.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.608
36.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.580
37.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.578
38.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.570
39.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice557
40.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha554
41.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice553
42.Solar Jan2005 SK Prosek Praha529
43.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže517
44.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha514
45.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice511
46.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.505
47.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.502
48.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.500
49.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha439
50.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.436
51.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 380
52.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.350
53.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.341
54.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA334
55.Kundrát David2006 Badminton VK Aš328
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.328
57.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha318
58.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem314
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice314
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš314
61.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové302
62.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany301
63.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem298
64.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice278
65.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.266
66.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.263
67.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
Klokan Jakub2008 Super Stars Most260
69.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
70.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 242
71.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.238
72.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.233
73.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín230
74.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.224
75.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže222
76.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.217
77.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice205
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.205
79.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.203
80.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most201
81.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.199
82.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.197
83.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.189
84.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.183
85.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.182
86.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš178
87.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.175
88.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš170
89.Suchopár Jan2006 Super Stars Most168
90.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.167
91.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice166
92.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA164
93.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín163
94.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.155
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice155
96.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice154
97.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.150
99.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.149
100.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.146
101.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha144
102.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín142
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš142
104.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno137
105.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.133
106.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.125
Jonáš Václav2006 BaC Kladno125
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub125
109.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice124
110.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice120
111.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.117
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.117
113.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.114
114.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice112
115.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most110
116.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.105
117.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav100
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
122.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
123.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.92
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice92
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.92
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.92
127.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic88
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.88
129.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha87
130.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
131.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín84
132.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 82
133.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
135.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.75
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.75
138.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.71
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice71
140.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 68
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 68
143.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic67
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk67
146.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most64
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.64
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem64
149.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka60
150.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 58
151.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 54
152.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 51
153.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.50
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
166.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka46
167.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 44
168.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha43
169.Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
173.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.41
174.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.38
175.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub37
176.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha29
177.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice26
178.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha25
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA25
Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou25
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.25
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.25
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 25
Vališ Jan2006 Super Stars Most25
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice25
195.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
196.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha17
197.Gašparín Adam2007 Super Stars Most14
198.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA13
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice13
202.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice12
207.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2960
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2622
3.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2348
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1992
5.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1550
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1395
7.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1389
8.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1250
9.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1215
10.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1050
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1050
12.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1015
13.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1009
14.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most964
15.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice956
16.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha950
17.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.922
18.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka902
19.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany900
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha900
21.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.875
22.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha784
23.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice776
24.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
25.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové730
26.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice670
27.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.668
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.668
29.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.667
30.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.641
31.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice639
32.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.602
33.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.590
34.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice578
35.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice576
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš576
37.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.559
38.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice549
39.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice528
40.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha491
41.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.488
42.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.481
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha481
44.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha471
45.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.452
46.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.450
47.Benediktová Klára2005 USK Plzeň432
48.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany416
49.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín406
50.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš393
51.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha385
52.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka341
53.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
54.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha333
55.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem324
56.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub320
57.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže314
58.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha306
59.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice305
60.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha304
61.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.300
62.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.299
63.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice295
64.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.293
65.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš291
66.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš279
67.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.274
68.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.273
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové273
70.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš271
71.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.270
72.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.263
73.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA259
74.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
75.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem254
76.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
77.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín251
78.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk242
79.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš241
80.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha235
81.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.226
82.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava224
83.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové220
84.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.212
85.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno209
86.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.208
87.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava204
88.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.199
89.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most194
90.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.189
91.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.188
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.188
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.188
94.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha185
95.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
96.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.178
97.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.176
98.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.175
99.Marková Julie2005 Start Jihlava174
100.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice172
101.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA171
102.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice170
103.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.165
104.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice158
105.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice156
106.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA144
107.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.142
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem142
109.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most140
110.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš138
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
112.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic137
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most137
114.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice134
115.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.132
116.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.130
117.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
118.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.125
Důrová Lucie2005 USK Plzeň125
120.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže124
121.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most122
122.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná121
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.121
124.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.120
125.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.119
126.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.118
127.Jonášová Klára2006 BaC Kladno115
128.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže114
129.Chvastková Julie2006 Start Jihlava110
130.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.105
131.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha104
132.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice101
133.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice100
134.Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno96
135.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.95
136.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.93
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.93
138.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.92
139.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná91
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.91
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.91
142.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice87
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín87
144.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
145.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany80
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.80
147.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.79
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové79
149.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
150.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice75
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav75
152.Portová Anna2007 Super Stars Most70
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.70
154.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.64
155.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem63
156.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
157.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem59
158.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.58
159.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice55
160.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice51
161.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most50
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice50
169.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 49
170.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha48
171.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice45
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice45
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.45
174.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
176.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem39
177.Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice37
178.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha34
Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany34
180.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.33
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice33
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.33
183.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška30
187.Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.29
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha29
189.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA28
190.Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha25
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 25
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY25
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
202.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
204.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA21
205.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.20
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 20
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 20
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.20
210.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 18
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY18
213.Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
216.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
217.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA9
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.9
219.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha7
220.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha6
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3612
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3612
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3432
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3174
5.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2152
6.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2052
7.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1720
8.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1709
9.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1689
10.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1620
11.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1589
12.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1528
13.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1450
14.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1400
16.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1356
17.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1350
18.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1258
19.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1201
20.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1195
21.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1153
22.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1152
23.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1104
24.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
25.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1052
26.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1042
27.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
29.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha964
30.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.927
31.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.925
32.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice900
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany900
34.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš896
35.Benediktová Klára2005 USK Plzeň876
36.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.864
37.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 850
38.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.804
39.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.803
40.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka777
41.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.774
42.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha750
43.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA728
44.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha702
45.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice688
46.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.652
47.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem640
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem640
49.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.639
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.639
51.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.628
52.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha624
53.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha615
54.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha592
55.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.579
56.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.575
57.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.564
58.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice558
59.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice555
60.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha543
61.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín542
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín542
63.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha540
64.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha526
65.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.518
66.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.503
67.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.495
68.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA494
69.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany478
70.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.476
71.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
72.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.456
73.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice450
74.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš442
75.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk432
76.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.428
77.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže420
78.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.417
79.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.395
80.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš394
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš394
82.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.392
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.392
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.392
Marková Julie2005 Start Jihlava392
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava392
87.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš378
88.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.374
89.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.372
90.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.356
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš356
92.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most354
93.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub350
94.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno342
95.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice330
96.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.325
97.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.324
98.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.316
99.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.313
100.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava306
101.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové286
102.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha282
103.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice280
104.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.272
105.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
106.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most266
107.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové260
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.260
109.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.256
110.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most254
111.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže252
112.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice250
113.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA244
114.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice242
115.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA233
116.Chvastková Julie2006 Start Jihlava228
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.228
118.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.226
119.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
120.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice220
121.Důrová Lucie2005 USK Plzeň217
Jonášová Klára2006 BaC Kladno217
123.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
125.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.213
126.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most204
127.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice200
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice200
129.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.188
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.188
131.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno186
133.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic178
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.178
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice178
136.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem172
137.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice167
138.Portová Anna2007 Super Stars Most166
139.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice164
140.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice156
141.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice150
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
143.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná142
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná142
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.142
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín142
147.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže132
148.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.128
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.128
150.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem126
151.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
152.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
153.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 114
154.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
155.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany102
156.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš100
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most100
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.100
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 100
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
168.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.92
169.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice86
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
174.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.80
175.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška78
182.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.76
183.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha75
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha75
185.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
187.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.56
Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany56
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA56
190.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY54
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY54
192.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha51
193.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.50
Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice50
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav50
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Koudelková Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Raková Magdaléna2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.50
208.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany46
209.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň42
Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
213.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA40
214.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
215.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha28
216.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha26
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
219.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha25
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most3328
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2936
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1912
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1744
5.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1724
6.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1552
7.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1202
8.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1039
9.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1032
10.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
12.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.990
13.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.945
14.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.889
15.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.839
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 839
17.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.822
18.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
19.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
20.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha788
21.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.787
22.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice782
23.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.778
24.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha764
25.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.752
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.752
27.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha751
28.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most728
29.Benediktová Klára2005 USK Plzeň716
30.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.691
31.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka666
32.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
33.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha644
34.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany640
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha640
36.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš554
37.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice542
38.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.536
39.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.533
40.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem514
41.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice511
42.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.500
43.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.495
44.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.489
45.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.460
46.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice449
47.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.444
48.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 414
49.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha407
50.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka406
51.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.400
52.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.378
53.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.370
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.370
55.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha368
56.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha358
57.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže342
58.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice329
59.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany328
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.328
61.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.324
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem324
63.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha318
64.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha305
65.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové286
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.286
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha286
68.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.280
69.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno277
70.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš274
71.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.266
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA266
73.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš264
74.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže254
75.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.245
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
77.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.241
78.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA239
79.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.234
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín234
81.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice233
82.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.226
83.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš220
84.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk217
85.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.209
86.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.205
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.205
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín205
89.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové204
90.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA203
91.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.199
92.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice197
93.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové196
Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.196
95.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš192
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice192
97.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.189
98.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.183
99.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.179
100.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice175
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.175
102.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.167
103.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.161
104.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most160
105.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic155
106.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most151
107.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
108.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub147
109.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.146
110.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice145
111.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most143
112.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha142
113.Jonášová Klára2006 BaC Kladno137
114.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové136
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.136
116.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava134
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava134
118.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
119.Marková Julie2005 Start Jihlava128
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš128
121.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most118
Portová Anna2007 Super Stars Most118
123.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.114
124.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná112
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.112
126.Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno108
127.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš100
Chvastková Julie2006 Start Jihlava100
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav100
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice100
131.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 97
132.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.96
133.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.92
134.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice88
135.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná87
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín87
137.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice86
138.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.83
139.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže80
141.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
142.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem77
143.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
146.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
148.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha56
149.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice50
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice50
160.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice46
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice46
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
166.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
167.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.42
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška42
173.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 40
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
175.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem39
176.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice37
178.Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
179.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha29
180.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub25
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha25
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 25
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
191.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA18
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.18
193.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA16
194.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
196.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha13
198.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA12
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
201.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha8
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15 otevřený - PlzeňC07.04.2018
2GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
32. GPC U15 - MostC21.04.2018
4GPC U15 - Benátky nad JizerouC21.04.2018
52. GPC U15 - Český KrumlovC05.05.2018
62. GPD U15 - Praha - VinořD05.05.2018
72. GPC U15 - Praha HamrC13.05.2018
8GPC U15 kvalifikační - AšC19.05.2018
9GPC U15 - Nové Město nad MetujíC19.05.2018
10GPC U15 kvalifikační - PodivínC19.05.2018
113. GPC U15 - OpavaC20.05.2018
12GPD U15 - TáborD26.05.2018
132. GPA U15 - AšA03.06.2018
14GPD U15- otevřený - PrahaD16.06.2018
152. GPB U15 - PardubiceB01.07.2018
16GPC U15- otevřený - ŠumperkC01.09.2018
17GPC U15- dvouhry - AšC15.09.2018
18GPD U15 - StrakoniceD15.09.2018
193. GPB U15 - Praha - RadotínB16.09.2018
20GPC U15- otevřený - České BudějoviceC22.09.2018
21GPC U15- otevřený - PřerovC22.09.2018
22GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
23GPC U15 - MostC29.09.2018
24GPC U15- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
25GPC U15- otevřený - KladnoC06.10.2018
26GPC U15- kvalifikační - JihlavaC20.10.2018
27OP U15 - Karlovy VarySKP20.10.2018
28OP U15 - LiberecSKP20.10.2018
29OP U15 - KladnoSKP20.10.2018
30OP U15 - PardubiceSKP20.10.2018
31OP U15 - Český TěšínSKP20.10.2018
32GPD U15- kvalifikační - Praha - ZMD21.10.2018
33GPC U15- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
34GPD U15 - TáborD03.11.2018
35OP U15 - Praha HamrSKP03.11.2018
36OP U15 - Český krumlovSKP04.11.2018
37MČR U15 - Karlovy VaryMČR11.11.2018
38GPC U15- otevřený - České BudějoviceC24.11.2018
39GPD U15 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
40GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD24.11.2018
41GPD U15- otevřený - MostD24.11.2018
42GPC U15- otevřený - ŠumperkC24.11.2018
43Vánoční turnaj GPC U15 - KlimkoviceC25.11.2018
44GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha LužinyC01.12.2018
45GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC08.12.2018
46GPC U15- otevřený - Ridera OstravaC08.12.2018
47OP U15 - Velké PavloviceSKP15.12.2018
48GPC U15- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2018
49GPC U15 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC16.12.2018
50GPD U15 - ŠumperkD12.01.2019
51GPD U15- Praha - Praha ProsekD13.01.2019
52GPC U15 - České BudějoviceC19.01.2019
53GPC U15 - Velké PavloviceC19.01.2019
54GPC U15 - MostC19.01.2019
55GPC U15 - Ridera OstravaC19.01.2019
56GPC U15 - AšC20.01.2019
57GPC U15- otevřený - PardubiceC02.02.2019
58GPC U15- Praha - Praha HamrC02.02.2019
59GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD02.02.2019
60GPC U15 - Benátky nad JizerouC03.02.2019
611. GPA U15 - MostA10.02.2019
62GPD U15 - PlzeňD10.02.2019
63GPC U15 - Karlovy VaryC23.02.2019
64GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha JeremiC23.02.2019
65GPC U15- otevřený - KladnoC24.02.2019
66GPC U15 - MostC24.02.2019
67GPC U15 - BrnoC02.03.2019
681. GPB U15 - PardubiceB10.03.2019
69GPD U15 - TáborD23.03.2019
70GPC U15 - LiberecC23.03.2019
71GPC U15- otevřený - OrlováC23.03.2019
72GPC U15 - AšC30.03.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading