logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 04.04.2019

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
04.04.2018 - 04.04.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ53
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2792
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2324
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1600
5.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1531
6.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1338
7.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1189
8.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1102
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.977
10.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha950
11.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.940
12.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.934
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha934
14.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 928
15.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.926
16.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň920
17.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.889
18.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové878
19.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha853
20.Altera Jan2004 BaC Kladno852
21.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice845
22.Oros Marek2003 Super Stars Most814
23.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.777
24.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.739
25.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice675
26.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.651
27.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice642
28.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha638
29.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha636
30.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem614
31.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha600
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.600
33.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.577
34.Port Jan2003 Super Stars Most576
35.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice553
36.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem550
37.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.528
38.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha514
39.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.472
40.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš464
41.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.453
42.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha442
43.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.435
44.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton434
45.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.430
46.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš429
47.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
48.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA408
49.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most403
50.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.402
51.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka392
52.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové377
53.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha368
54.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.366
55.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha364
56.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha358
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha358
58.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.338
59.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
60.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.309
61.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice307
62.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.306
63.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 300
64.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.295
65.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII276
66.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
67.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.262
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem262
69.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň261
70.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
71.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.238
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha238
73.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany235
74.Janáček David2004 BK ARION PRAHA212
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice212
77.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.209
78.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš201
79.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
80.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
81.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.193
82.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.189
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.189
84.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.188
85.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.186
86.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.181
87.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice180
88.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno178
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.178
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice178
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.178
92.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.177
93.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.176
94.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.175
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 175
96.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem173
97.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 170
98.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA168
99.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže166
100.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most160
101.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha156
102.Matiska David2004 BK ARION PRAHA155
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.155
104.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem146
105.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.142
106.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.138
107.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice136
108.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA134
109.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava132
Hora Aleš2003 Super Stars Most132
111.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
112.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka122
113.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň120
114.Vlasák David2004 Super Stars Most119
115.Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou117
116.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška116
Korynta Martin2004 BaC Kladno116
118.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha114
119.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín113
120.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná112
121.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.106
Kóňa Jan2004 Super Stars Most106
123.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.105
124.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.100
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
126.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha96
127.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.92
128.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
129.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.88
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš88
132.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
133.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.84
134.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.83
135.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.80
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk80
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany80
140.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
141.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.75
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.75
Suchopár Jan2006 Super Stars Most75
144.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 72
145.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže68
146.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
147.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Kundrát David2006 Badminton VK Aš63
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.63
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
152.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most60
153.Hlad Adam2004 BaC Kladno59
154.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové58
155.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha57
156.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha55
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice55
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA55
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.55
162.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice54
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava54
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 54
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň54
168.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 53
Kazík Matěj2005 BaC Kladno53
170.Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice50
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
180.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA49
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice49
182.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš48
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA48
184.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha47
185.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
192.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice41
193.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš38
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš38
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
197.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.34
198.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice30
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 30
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
206.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk29
207.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha28
208.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha27
209.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.26
210.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.25
Volejníček Lukáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
217.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka22
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.22
219.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem21
220.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže20
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 20
223.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.19
224.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 18
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 18
228.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.15
229.Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem13
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín13
234.Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice12
238.Stumpf Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
239.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most9
Jenis Filip2004 SK JEREMI, z.s.9
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš9
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
243.Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY5
1.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2884
2.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.2502
3.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2438
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha2438
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2194
6.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2188
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2188
8.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2156
9.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1804
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1744
11.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1516
12.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1480
13.Altera Jan2004 BaC Kladno1466
14.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1400
15.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1366
16.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1349
17.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1300
18.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1286
19.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1269
20.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha1100
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha1100
22.Oros Marek2003 Super Stars Most1051
23.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1039
24.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1000
25.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice980
26.Port Jan2003 Super Stars Most965
27.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice964
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice964
29.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.946
30.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha900
31.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.854
32.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.825
33.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.816
34.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň813
35.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.794
36.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha763
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.763
38.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš738
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš738
40.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem726
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem726
42.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.678
43.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice628
44.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná619
45.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 606
46.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš594
47.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice589
48.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka578
49.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.577
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.577
51.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.553
52.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.552
53.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.542
54.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.540
55.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.538
56.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 522
57.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.519
58.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton514
59.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most503
60.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice489
61.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.488
62.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha471
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.471
64.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové470
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem470
66.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.464
67.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.460
68.Hora Aleš2003 Super Stars Most458
69.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha454
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha454
71.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem442
72.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.398
73.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA394
74.Matiska David2004 BK ARION PRAHA386
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII386
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.386
77.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
78.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha371
79.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 359
80.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.357
81.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha346
82.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice338
83.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem334
84.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.331
85.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha330
86.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA320
87.Janáček David2004 BK ARION PRAHA316
88.Vlasák David2004 Super Stars Most296
89.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.295
90.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.292
91.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.290
92.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.289
93.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA283
94.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 278
95.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.276
96.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno275
97.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.256
98.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.255
99.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.254
100.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
101.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.250
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš250
103.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem246
104.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice242
105.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
106.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most238
107.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 236
108.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.225
109.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.224
110.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.221
111.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.220
Kóňa Jan2004 Super Stars Most220
113.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš214
114.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.200
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.200
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
119.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.196
120.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.192
121.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové178
122.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany175
Kazík Matěj2005 BaC Kladno175
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.175
125.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška164
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.164
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
128.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň157
129.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava156
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most156
132.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha154
133.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka152
134.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže150
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže150
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
Kundrát David2006 Badminton VK Aš150
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Suchopár Jan2006 Super Stars Most150
140.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň147
141.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín146
142.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
143.Korynta Martin2004 BaC Kladno136
144.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.128
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha128
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.128
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.128
148.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
149.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
150.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.124
Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA124
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice124
153.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš120
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.120
156.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš114
157.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany113
158.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 104
159.Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou102
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou102
161.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice100
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA100
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
174.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.92
175.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
177.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Hlad Adam2004 BaC Kladno86
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
181.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice78
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk78
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice78
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň78
191.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.75
192.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 66
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 66
194.Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 54
195.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže50
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka50
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 50
205.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.46
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
211.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha42
223.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
224.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.26
225.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2736
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2322
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1724
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1584
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1408
6.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1373
7.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
8.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1188
9.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1186
10.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1164
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1150
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1150
13.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1137
14.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1051
15.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1048
16.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1001
17.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice998
18.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha852
19.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha838
20.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.814
21.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha800
22.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha792
23.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.789
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.789
25.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.779
26.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most768
27.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha750
28.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha738
29.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.725
30.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice667
31.Oros Marek2003 Super Stars Most654
32.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha614
33.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.599
34.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice564
35.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš544
36.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové536
37.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka517
38.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 510
39.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.506
40.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 500
41.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem494
42.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha487
43.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.480
44.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.479
45.Port Jan2003 Super Stars Most478
46.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice456
47.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton420
48.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.388
49.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha382
50.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.375
51.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.369
52.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 367
53.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.366
54.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš339
55.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.330
56.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem326
57.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš324
58.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.321
59.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.302
60.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.284
61.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
62.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany256
63.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice255
64.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno253
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
66.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.244
67.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
68.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.239
69.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem238
70.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže236
71.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
73.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha225
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň225
75.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.220
76.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
77.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem204
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové204
79.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA200
81.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice188
82.Vlasák David2004 Super Stars Most179
83.Matiska David2004 BK ARION PRAHA175
84.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.168
85.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
86.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA163
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most163
88.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem160
89.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš154
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha154
91.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
92.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
93.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.142
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.142
95.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha141
96.Hora Aleš2003 Super Stars Most139
97.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most138
98.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.129
99.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
101.Janáček David2004 BK ARION PRAHA125
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII125
104.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.120
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice120
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 120
107.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.118
108.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice117
Kóňa Jan2004 Super Stars Most117
110.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš116
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka116
112.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň111
113.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
114.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kundrát David2006 Badminton VK Aš100
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Suchopár Jan2006 Super Stars Most100
120.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín96
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha96
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha96
123.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové90
124.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
125.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
127.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
134.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
135.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.68
136.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 66
137.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
138.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany63
139.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 62
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA62
141.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem56
142.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most54
143.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Korynta Martin2004 BaC Kladno50
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš50
158.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
160.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice42
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
167.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
169.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.37
170.Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
171.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
173.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Kazík Matěj2005 BaC Kladno25
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka25
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
179.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
180.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 12
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 12
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY12
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.12
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha12
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ101
2.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ192
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2544
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2112
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1984
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1982
7.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1415
8.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1370
9.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1251
10.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1181
11.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1144
12.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1052
13.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1051
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1051
15.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 998
16.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 952
17.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most934
18.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice928
19.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.902
20.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky882
21.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 876
22.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.865
23.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice852
24.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.777
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.777
26.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.775
27.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.766
28.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.765
29.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka702
30.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.670
31.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha639
32.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.624
33.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.600
34.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha566
35.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha554
36.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.545
37.Benediktová Klára2005 USK Plzeň536
38.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most528
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem528
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha528
41.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice520
42.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha515
43.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.495
44.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice492
45.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.477
46.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice466
47.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín434
48.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.425
49.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem420
50.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.410
51.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.406
52.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 401
53.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka384
54.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.368
55.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.366
56.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.363
57.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.360
58.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice350
59.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.347
60.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň339
61.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem331
62.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice325
63.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.322
64.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice308
65.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.304
66.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem282
67.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most280
68.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem278
69.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha267
70.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem263
71.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha261
72.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.257
73.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice256
74.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.250
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha250
76.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka249
77.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.247
78.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.243
79.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
80.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 235
81.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.233
82.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.226
83.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno223
84.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice219
85.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.218
86.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.216
87.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem210
88.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.205
89.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš200
90.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.199
91.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most198
92.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany196
93.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín192
94.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem188
95.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha186
96.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň177
97.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín171
98.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové168
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.168
100.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
101.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 163
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice163
103.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice158
104.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš156
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 156
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice156
107.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany150
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
109.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín146
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
111.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.144
112.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice142
113.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže139
114.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka138
115.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.136
116.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic133
117.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice115
118.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.108
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha108
120.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš106
121.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka100
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
124.Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.98
125.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.94
126.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.92
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.92
128.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.89
129.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
131.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.86
132.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou84
133.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice78
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou78
139.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš76
140.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
141.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.71
142.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.67
143.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most63
145.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín60
146.Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš58
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš58
148.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha57
149.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň54
150.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.52
151.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA51
153.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.50
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
155.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
156.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.45
157.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.42
161.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka38
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš38
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš38
165.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany33
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka33
167.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany30
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava30
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
175.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
176.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.25
Tomášková Eva2003 BaC Kladno25
178.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
180.Javorská Anna2004 USK Plzeň20
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka20
182.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.18
184.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 9
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2632
2.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2592
3.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2014
4.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1992
5.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1964
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1856
7.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1839
8.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1832
9.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1827
10.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1820
11.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1724
12.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1659
13.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1638
14.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1544
15.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1478
16.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1316
17.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1308
18.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1258
19.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1236
20.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1181
21.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1131
22.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1118
23.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1101
24.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1050
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1050
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1050
27.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1024
28.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.977
29.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.938
30.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky920
31.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice917
32.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
34.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.890
35.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem888
36.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.850
37.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.838
38.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka827
39.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.826
40.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem813
41.Benediktová Klára2005 USK Plzeň789
42.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem728
43.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem727
44.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 708
45.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most675
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha675
47.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most628
48.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice627
49.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem602
50.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.588
51.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka554
52.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most553
53.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín542
54.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 541
55.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.531
56.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice525
57.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.517
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.517
59.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha516
60.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 514
61.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.495
62.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 492
63.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice489
64.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha486
65.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 459
66.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem458
67.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň456
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.456
69.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš452
70.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem434
71.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.430
72.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.426
73.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš414
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.414
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš414
76.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.403
77.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem392
78.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha388
79.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.381
80.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most376
81.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.375
82.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha364
83.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš352
85.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.350
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.350
87.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
88.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.336
89.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.326
90.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.325
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.325
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha325
93.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.309
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.309
95.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka301
96.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže300
98.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice296
99.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany292
100.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice276
101.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice275
102.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice272
103.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 270
104.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA266
105.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín264
106.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.260
107.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice250
108.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín228
109.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice218
110.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.216
111.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín211
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín211
113.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.210
114.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.200
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.200
117.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.192
118.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš190
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš190
120.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň188
121.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
123.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice178
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
125.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
126.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha168
127.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.164
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.164
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
130.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno152
131.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most150
133.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice138
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka138
135.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
137.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
139.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka113
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka113
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka113
142.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
143.Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.102
144.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš100
152.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.96
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.96
154.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha90
155.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany88
156.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha84
158.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
166.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany63
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka63
168.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.50
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
171.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 42
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
174.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany38
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany38
178.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ93
2.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2624
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2200
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1772
5.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1724
6.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1408
7.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1342
8.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
9.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1150
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1150
11.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1149
12.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1094
13.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1074
14.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1030
15.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1016
16.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.963
17.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.960
18.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 918
19.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.904
20.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice853
21.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha802
22.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka777
23.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.751
24.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem742
25.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 738
26.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové730
27.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.726
28.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.679
29.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.666
30.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
31.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky618
32.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha614
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.614
34.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.606
35.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha592
36.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.591
37.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.550
38.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka545
39.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.544
40.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín530
41.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most524
42.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice523
43.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 510
44.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.505
45.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.500
46.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem494
47.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.480
48.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.478
49.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem473
50.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha466
51.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.459
52.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.456
53.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.442
54.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.439
55.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.433
56.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice406
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.406
58.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice405
59.Benediktová Klára2005 USK Plzeň386
60.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.375
61.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem370
62.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most366
63.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš338
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice338
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.338
66.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha331
67.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem330
68.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha325
69.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.323
70.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.274
71.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 268
72.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice266
73.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.262
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem262
75.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice260
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha260
77.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem256
78.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš253
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno253
80.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most238
81.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 234
82.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.222
83.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.220
84.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 217
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš217
86.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka212
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.212
88.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha208
89.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem206
90.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.205
91.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.203
92.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.193
93.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš190
94.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže178
95.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.177
96.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice175
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice175
98.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha162
99.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.158
100.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice156
101.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.155
102.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš154
103.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.150
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.150
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín150
107.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín146
108.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.142
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
110.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.134
111.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň133
112.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.128
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice128
116.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 120
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín120
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha120
119.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.118
120.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.117
121.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice110
122.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
123.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice100
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA100
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
133.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín96
134.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
136.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.87
137.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
138.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň80
139.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany78
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice78
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
148.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
149.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany63
150.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
152.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most50
157.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
158.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou42
162.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka38
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka38
165.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
166.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.25
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka25
170.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
171.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 12
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY12
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.12
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
ČísloTurnajGPDatum
12. GPD U17 - Liberec- VesecD07.04.2018
2GPD U17 - TáborD07.04.2018
32. GPD U17 - Ústí nad LabemD07.04.2018
4GPC U17 kvalifikační - JihlavaC08.04.2018
52. GPC U17 - Liberec- VesecC14.04.2018
6GPC U17 - Hradec KrálovéC14.04.2018
7GPC U17 - KladnoC15.04.2018
82. GPC U17 - České BudějoviceC21.04.2018
9GPC U17 - otevřený - PrahaC21.04.2018
10GPC U17 - otevřený - BrnoC28.04.2018
11GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.04.2018
122. GPC U17 - Praha HamrC28.04.2018
133. GPC U17 - OrlováC05.05.2018
142. GPA U17 - OrlováA13.05.2018
15GPC U17 - otevřený - KladnoC03.06.2018
16GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC01.09.2018
17GPC U17 - otevřený - KladnoC02.09.2018
18GPC U17 - otevřený - LanškrounC02.09.2018
19GPC U17 - otevřený - Ústí nad LabemC08.09.2018
20GPC U17 - otevřený - JihlavaC08.09.2018
21GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
222. GPB U17 - Ústí nad LabemB23.09.2018
23GPC U17- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
24GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
25GPD U17 - TáborD20.10.2018
26GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC21.10.2018
27OP U17 - BrnoSKP03.11.2018
28GPC U17- otevřený - MostC03.11.2018
29GPC U17 - Plzeň MalešiceC10.11.2018
30OP U17 - Plzeň DoubravkaSKP17.11.2018
31OP U17 - Rychnov nad KněžnouSKP17.11.2018
32GPC U17- kvalifikační - BrnoC17.11.2018
33OP U17 - MostSKP17.11.2018
34OP U17 - Benátky nad JizerouSKP17.11.2018
35OP U17 - České BudějoviceSKP18.11.2018
36OP U17 - OlomoucSKP18.11.2018
37GPD U17 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
38OP U17 - Praha VinořSKP24.11.2018
39Vánoční turnaj GPC U17 - KlimkoviceC24.11.2018
40MČR U17 - Brno - SlatinaMČR09.12.2018
41GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
42GPC U17 - Český KrumlovC12.01.2019
43GPC U17- otevřený - Ústí nad LabemC12.01.2019
44GPC U17 - PlzeňC12.01.2019
45GPC U17 - otevřený - OsíkC19.01.2019
46GPC U17- Praha - Praha HamrC27.01.2019
47GPC U17 - Králův DvůrC27.01.2019
48GPC U17 - PodivínC02.02.2019
49GPC U17 - OpavaC03.02.2019
501. GPA U17 - Hradec KrálovéA17.02.2019
51GPC U17 21. Witte Cup Nejdek - NejdekC02.03.2019
52GPD U17 - ŠumperkD03.03.2019
53GPC U17 - otevřený - MostC09.03.2019
54GPC U17 - otevřený - Praha ZMC10.03.2019
55GPC U17 - ChropyněC10.03.2019
56GPD U17- otevřený - Ústí nad LabemD16.03.2019
57GPC U17 - AšC17.03.2019
581. GPB U17 - DobřanyB24.03.2019
59GPC U17 - LiberecC30.03.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading