logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 04.04.2019

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
04.04.2018 - 04.04.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ53
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec KrálovéWJ73
3.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ128
4.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ153
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2156
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2048
7.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1700
8.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1470
9.Morávek Michal2002 BaC Kladno1404
10.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1395
11.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1166
12.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1050
13.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.983
14.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín956
15.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA900
16.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.889
17.Altera Jan2004 BaC Kladno865
18.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most864
19.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.814
20.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha803
21.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.768
22.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
24.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice740
25.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná739
26.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most690
27.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno678
28.Oros Marek2003 Super Stars Most662
29.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava653
30.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.652
31.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.612
32.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka603
33.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.592
34.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.575
35.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.562
36.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.552
37.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice550
38.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice542
Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.542
40.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha540
41.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.539
42.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín500
43.Herzán David2002 Slavoj Podivín492
44.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.478
45.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.475
46.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.444
47.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.430
48.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha421
49.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
50.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem413
51.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná405
52.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha404
53.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.399
54.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň374
55.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.364
57.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.345
58.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha338
59.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka336
60.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové325
61.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem324
62.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem316
63.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.314
64.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice312
65.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha301
66.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.278
67.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek275
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.275
69.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
70.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové255
71.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.253
72.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
73.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.215
74.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 210
75.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 200
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.200
78.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 198
79.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
80.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.190
81.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.188
82.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice179
83.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.177
84.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha175
85.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha171
86.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.168
87.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.166
89.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.161
90.Port Jan2003 Super Stars Most159
91.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem150
92.Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.140
93.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
94.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.136
95.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem130
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 130
97.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice128
98.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.124
99.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem123
100.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná121
101.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
103.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub117
104.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha114
105.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem113
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná113
107.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
108.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.109
109.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.108
110.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
112.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.97
113.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub92
114.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
115.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice88
117.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
118.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA80
119.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
121.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.75
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha75
123.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 70
124.Matiska David2004 BK ARION PRAHA68
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.68
126.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka66
127.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most63
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem63
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most63
132.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.58
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.58
134.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.54
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA54
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka54
137.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice50
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice50
145.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
150.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.42
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice42
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice42
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
155.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové38
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most38
157.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most33
158.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka30
Janáček David2004 BK ARION PRAHA30
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha30
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha30
162.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
163.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.25
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.25
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
166.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.20
Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 20
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha20
Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 20
170.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha18
171.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
173.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.12
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.12
177.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII9
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR85
2.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ91
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice3240
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.3240
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2844
6.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2120
7.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2072
8.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1978
9.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1960
10.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1798
11.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1604
12.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1586
13.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1584
14.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1544
15.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1422
16.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.1360
17.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1358
18.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1324
19.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1316
20.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1274
21.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1266
22.Morávek Michal2002 BaC Kladno1216
23.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1181
24.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1118
25.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1043
26.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1000
28.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno988
29.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha980
30.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most950
31.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.938
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.938
33.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.925
34.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové920
35.Altera Jan2004 BaC Kladno869
36.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava853
37.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha850
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové850
39.Herzán David2002 Slavoj Podivín841
40.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.840
41.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA788
42.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice763
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná763
44.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem750
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.750
46.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.744
47.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná729
48.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice727
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha727
50.Oros Marek2003 Super Stars Most700
51.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha691
52.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.651
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.651
54.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.628
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.628
56.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka624
57.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.617
58.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.605
59.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.597
60.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.574
61.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem550
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem550
63.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha544
64.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha516
65.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.514
66.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.503
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.503
68.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
69.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.492
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.492
71.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.488
72.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná482
73.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.453
74.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.446
75.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň431
76.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.426
77.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.415
78.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 406
79.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek400
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín400
81.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 370
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice370
83.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.358
84.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 348
85.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.340
86.Port Jan2003 Super Stars Most336
87.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice319
88.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem278
89.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.274
90.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub260
91.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem256
92.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové250
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA250
94.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA242
95.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 226
96.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.225
97.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Matiska David2004 BK ARION PRAHA200
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.200
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.200
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.200
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem200
104.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
105.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.186
106.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.180
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.180
108.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub178
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice178
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.178
111.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha176
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha176
113.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
114.Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.160
115.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 152
116.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
117.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.136
118.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka126
119.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.120
120.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice114
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
123.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
125.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka102
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka102
127.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.100
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most100
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice100
138.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
139.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.88
140.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.86
143.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice78
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín78
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
146.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
147.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most68
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem68
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most68
150.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.50
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.50
Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Janáček David2004 BK ARION PRAHA50
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 50
160.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
163.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ58
2.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3168
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2632
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2598
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2308
6.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1822
7.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1520
8.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1469
9.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1220
10.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1203
11.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1089
12.Morávek Michal2002 BaC Kladno1088
13.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1032
14.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha993
15.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA938
16.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha876
17.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná828
18.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.812
19.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava789
20.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most728
21.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha726
22.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.702
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha702
24.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové700
26.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.654
27.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
28.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.648
29.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.639
30.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.625
31.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice599
32.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.552
33.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.548
34.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most528
35.Altera Jan2004 BaC Kladno514
36.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.503
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.503
38.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.492
39.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.489
40.Oros Marek2003 Super Stars Most482
41.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem460
42.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín452
43.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.425
44.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice414
45.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha406
Herzán David2002 Slavoj Podivín406
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno406
48.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem400
49.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.398
50.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.389
51.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.382
52.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem364
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.364
54.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha356
55.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.350
56.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.334
57.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.302
58.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice300
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.300
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice300
61.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.294
62.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.278
63.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.275
64.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
65.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.264
66.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek250
67.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.239
68.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň230
69.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 228
70.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.226
71.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.218
72.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice216
73.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha210
74.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka208
75.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná203
76.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín200
78.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub188
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.188
80.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 182
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.182
82.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
83.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
85.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.150
86.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.142
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 142
88.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem140
89.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
90.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.126
91.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná125
92.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha114
93.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic102
94.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice100
99.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
100.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.90
101.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.88
103.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
107.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
114.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Matiska David2004 BK ARION PRAHA50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 50
Port Jan2003 Super Stars Most50
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 50
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA50
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most50
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA50
134.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.46
137.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha25
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha25
140.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
1.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ46
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ49
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ84
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ101
5.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ192
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2684
7.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2408
8.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2200
9.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2024
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1601
11.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1501
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1334
13.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1265
14.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1225
15.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1114
16.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1103
17.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1056
18.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice904
19.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 900
20.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.852
21.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.828
22.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice826
23.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA800
24.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 775
25.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň753
26.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové750
27.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.727
28.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno722
29.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.675
30.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice668
31.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice653
32.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice650
33.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most639
34.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem624
35.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.618
36.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.614
37.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.602
38.Pálková Tereza2002 Super Stars Most581
39.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA576
40.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.557
41.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.556
42.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.550
43.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
44.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.539
45.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky528
46.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.506
47.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín492
48.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče464
49.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.453
50.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice436
51.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.427
52.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín394
53.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem389
54.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem387
55.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.381
56.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice368
57.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň364
58.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
59.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha344
60.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha342
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň342
62.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice336
63.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem332
64.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
65.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem314
66.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha307
67.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
69.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha291
70.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.287
71.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany277
72.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most274
73.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice271
74.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.270
75.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže264
76.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
78.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka236
79.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.228
80.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice208
81.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
83.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.186
85.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.184
86.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice178
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub178
88.Zachová Adéla2001 Start Jihlava164
89.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.150
90.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.146
91.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany144
92.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.126
93.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice125
94.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.124
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic124
96.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha122
97.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice113
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
99.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.112
100.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
104.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
105.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.87
106.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
107.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most78
110.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
111.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 68
112.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka66
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.66
114.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most63
115.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha50
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
123.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
127.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
128.Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most38
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
133.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.34
134.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.30
135.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA25
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ38
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ38
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ90
Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ90
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.3140
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2940
7.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2632
8.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2442
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2064
10.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1902
11.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1839
12.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1813
13.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1677
14.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1620
15.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1294
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1294
17.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1255
18.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1231
19.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1188
20.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1169
21.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1153
22.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1151
23.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1086
24.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice1050
25.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1025
26.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1001
27.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 952
28.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice950
29.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka941
30.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.920
31.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha890
32.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.886
33.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 864
34.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.851
35.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.850
36.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice832
37.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA813
38.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha788
39.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče786
40.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.778
41.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.758
42.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň755
43.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.753
44.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem725
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA725
46.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice703
47.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem690
48.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice688
49.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň684
50.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno680
51.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.678
52.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.658
53.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice650
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.650
55.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice638
56.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem630
57.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha628
58.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem580
59.Pálková Tereza2002 Super Stars Most578
60.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem567
61.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most564
62.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.528
63.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.492
64.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.466
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.466
66.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.461
67.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín452
68.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice450
69.Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.442
70.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha428
71.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.414
72.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín404
73.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.387
74.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.386
75.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.377
76.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.342
77.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice338
78.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže334
79.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha330
80.Zachová Adéla2001 Start Jihlava290
81.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic289
82.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha278
83.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.274
84.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice264
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice264
86.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice250
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
89.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.232
90.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany219
91.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.212
92.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice200
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem200
96.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.198
97.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.181
98.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.164
99.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.156
100.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 150
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.150
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.150
104.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 142
105.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.136
106.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha126
108.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most114
110.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
111.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice100
124.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice90
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha90
126.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice86
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
128.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.78
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.78
133.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.76
134.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ93
2.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2772
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2768
4.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2308
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2072
6.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2000
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1856
8.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
9.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1593
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1520
11.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1039
12.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.990
13.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice982
14.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.956
15.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
16.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA902
17.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.875
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.875
19.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 829
20.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň816
21.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.762
22.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice752
23.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice741
24.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.738
25.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice736
26.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha726
27.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 700
28.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha687
29.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.662
30.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno656
31.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha652
32.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice650
33.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.642
34.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.625
35.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.624
36.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.614
37.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha576
38.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín516
39.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.506
40.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.489
41.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.464
42.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.462
43.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem460
44.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha434
45.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.432
46.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové425
47.Pálková Tereza2002 Super Stars Most424
48.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most420
49.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.411
50.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.403
51.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice374
52.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky366
53.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem362
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka362
55.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň358
56.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.356
57.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče346
58.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany341
59.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem340
60.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.339
61.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.325
62.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice324
63.Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.320
64.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
65.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem314
66.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.300
67.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.294
68.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice290
69.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most266
70.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice250
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA250
73.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem246
74.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most235
75.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže226
76.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice214
77.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha212
78.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.208
79.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha203
80.Zachová Adéla2001 Start Jihlava200
81.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.186
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
83.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 182
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.182
85.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň180
86.Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub178
87.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.152
88.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice150
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha150
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.150
92.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.146
93.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.138
94.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.124
95.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín120
96.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
97.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany102
98.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 100
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
108.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
109.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
110.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most78
113.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.67
114.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.54
115.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA50
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.50
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most50
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
126.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
128.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.42
132.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U19 - otevřený - KladnoC22.04.2018
2GPC U19 - Český KrumlovC05.05.2018
32. GPC U19 - Liberec- VesecC05.05.2018
4GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2018
5GPC U19- otevřený - ChropyněC05.05.2018
6GPC U19 - Králův DvůrC19.05.2018
7GPC U19 kvalifikační - Plzeň DoubravkaC19.05.2018
82. GPC U19 - PrahaC19.05.2018
9GPC U19 kvalifikační - Brno - SlatinaC02.06.2018
10GPC U19 - HoliceC02.06.2018
112. GPC U19 - OrlováC02.06.2018
122. GPA U19 - OrlováA10.06.2018
132. GPB U19 - MostB09.09.2018
14GPC U19- otevřený - PardubiceC15.09.2018
15GPC U19- otevřený - KarvináC15.09.2018
16GPC U19- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
17GPC U19- otevřený - ChropyněC23.09.2018
18GPC U19- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
19GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC06.10.2018
20GPC U19- otevřený - KladnoC07.10.2018
21OP U19 - Králův DvůrSKP24.11.2018
22OP U19 - JihlavaSKP25.11.2018
23OP U19 - NejdekSKP25.11.2018
24OP U19 - MostSKP25.11.2018
25GPC U19- kvalifikační - IvančiceC01.12.2018
26OP U19 - České BudějoviceSKP01.12.2018
27OP U19 - Praha VinořSKP01.12.2018
28OP U19 - DobruškaSKP02.12.2018
29OP U19 - OrlováSKP02.12.2018
30MČR U19 - PrahaMČR16.12.2018
31GPC U19 - České BudějoviceC05.01.2019
32GPC U19 - OlomoucC05.01.2019
33GPC U19- Praha - Praha VinořC06.01.2019
34GPC U19 - BrnoC13.01.2019
35GPC U19 - KladnoC13.01.2019
36GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC26.01.2019
371. GPA U19 - Hradec KrálovéA27.01.2019
38GPC U19- otevřený - Praha JeremiC03.02.2019
39GPC U19 - DobruškaC09.02.2019
40GPC U19 - Liberec- VesecC09.02.2019
41GPC U19 - Brno - SlatinaC23.02.2019
421. GPB U19 - OrlováB03.03.2019
43GPC U19- otevřený - Praha HamrC16.03.2019
44GPC U19 - ChropyněC30.03.2019
45GPC U19 - NejdekC30.03.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading