logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 11.04.2019

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
23.04.2018 - 11.04.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR88
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR102
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR160
4.Král Ondřej1999 Sokol Radotín Meteor PrahaWR232
5.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most3660
6.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3044
7.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2844
8.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2808
9.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2468
10.Louda Jiří1995 USK Plzeň2400
11.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2144
12.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2030
13.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2000
14.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1716
15.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1674
16.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1632
17.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1628
18.Kural Martin1999 USK Plzeň1512
19.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1500
20.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1460
21.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1450
22.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1442
23.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice1334
24.Oros Ladislav1971 Super Stars Most1280
Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
26.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1226
27.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1216
28.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1178
29.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1142
30.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1126
31.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1120
32.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1026
33.Koukal Petr1985 BK 93 Hořovice1000
34.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha980
35.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 968
36.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.960
37.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.918
38.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.870
39.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.866
40.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.806
41.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.800
42.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha758
43.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
Port Jan1972 Super Stars Most750
45.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 716
46.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most704
47.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.698
48.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.690
49.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.689
50.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.682
51.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.674
52.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic648
53.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška628
54.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.614
55.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
56.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.576
57.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.574
58.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.566
59.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 546
60.Drudík Ota1992 USK Plzeň543
61.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.540
62.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň530
63.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.528
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové528
65.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha520
66.Králíček Jan2000 Super Stars Most490
67.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.476
68.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.472
69.Šula Fabian1995 TJ Ostrov470
70.Morávek Michal2002 BaC Kladno468
71.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.450
72.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice444
73.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.440
74.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno438
75.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže434
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška434
77.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek431
78.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň414
79.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany412
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
81.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek406
82.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice398
83.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.395
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava395
85.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň393
Straka Jakub2000 Super Stars Most393
87.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná386
88.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice382
89.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.375
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.375
91.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
92.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové370
93.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 365
94.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.364
95.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek360
96.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.356
97.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové347
98.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno346
99.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter342
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška342
101.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton340
102.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 339
103.Král Martin1994 BK TJ Baník Most338
104.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 334
105.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc325
106.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
107.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha305
108.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
109.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 301
110.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
112.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.297
113.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.293
114.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice292
115.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice290
116.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.283
117.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.278
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno278
119.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek275
120.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň274
121.Čapek Jiří1975 Super Stars Most269
122.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera256
123.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc255
124.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
125.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka251
126.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
127.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek241
128.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.240
129.Konupka Jiří1965 BaC Kladno230
130.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera224
131.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice216
132.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.209
133.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice205
134.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže201
135.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
137.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 198
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno198
139.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.195
140.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
Repiar Samuel1994 Super Stars Most194
142.Helar Jakub1992 Start Jihlava192
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná192
144.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.191
145.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.190
146.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.187
147.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.186
148.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha185
149.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.184
150.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha183
151.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.182
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany182
153.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
154.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 179
155.Čechura Adam1989 BaC Kladno178
156.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.174
157.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.173
158.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín172
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná172
160.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.170
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice170
162.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka169
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.169
164.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha168
165.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.163
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň163
167.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín162
168.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou161
169.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
170.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most150
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most150
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín150
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná150
176.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.149
177.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín148
178.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň140
179.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně139
180.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
181.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava137
182.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava129
183.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín127
184.Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.125
185.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava122
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA122
187.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň120
Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška120
193.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
194.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.117
195.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek116
196.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň115
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton115
198.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice114
199.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany113
200.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany111
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.111
202.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice110
203.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.108
204.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka106
205.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno105
206.Poříz Leoš1974 Start Jihlava104
207.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.102
208.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice101
209.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most100
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.100
212.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.99
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice99
214.Votik Richard1988 BK ARION PRAHA98
215.Herzán David2002 Slavoj Podivín97
216.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha95
217.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.93
218.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.92
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha92
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.92
221.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň91
222.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice87
Grace Yury1967 Start Jihlava87
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.87
225.Benírške Adam1995 Start Jihlava84
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.84
227.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.80
Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 80
229.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka79
230.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Schmied Martin1982 TJ Chropyně78
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška78
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
238.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže76
239.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.75
240.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy74
241.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno72
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.72
243.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.71
244.Lundák Petr1988 SK Jupiter70
245.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.69
246.Pašek Michal1987 SK Jupiter68
247.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.67
248.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy62
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.62
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA62
251.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Šot Michal1988 SK BC Premiera60
254.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice57
Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.57
256.Špíz Petr2001 TJ Dobřany54
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
258.Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.53
259.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 51
260.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň50
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice50
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha50
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava50
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka50
266.Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.47
267.Vašek Martin1988 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
268.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha45
269.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.44
270.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava43
271.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha42
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno42
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík42
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VSK VŠB - TU Ostrava42
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň42
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
283.Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava39
284.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.37
285.Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice36
286.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany33
287.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice32
288.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň31
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka31
290.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.30
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.30
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice30
Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.30
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.30
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka30
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové30
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice30
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton30
302.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.29
303.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter26
Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava26
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany26
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany26
308.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň25
313.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
314.Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice23
315.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany22
316.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.21
317.Kublák Filip1995 Ostrava Badminton Klub20
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha20
319.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany19
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany19
321.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň18
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 18
Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.18
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.18
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha18
326.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.15
327.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 14
329.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice12
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
334.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII10
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
338.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha9
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno9
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.9
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR86
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR86
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5240
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4390
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3620
6.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3128
7.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2890
8.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2800
9.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2640
10.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2620
11.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2608
12.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2560
13.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2520
14.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2470
15.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha2372
16.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2328
17.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 2208
18.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2152
19.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha2064
20.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1970
21.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1900
22.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1884
23.Kural Martin1999 USK Plzeň1788
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1788
25.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1720
26.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1716
27.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1700
28.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1698
29.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1684
30.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1674
31.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice1634
32.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1594
33.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1440
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1440
35.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1428
36.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1418
37.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1380
38.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1364
39.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1320
40.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1294
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1294
42.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
43.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1278
44.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1206
45.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1124
46.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1110
47.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň1026
48.Port Jan1972 Super Stars Most982
49.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice978
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.978
51.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic973
52.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.958
53.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.954
54.Oros Ladislav1971 Super Stars Most944
55.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha924
56.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška906
57.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška858
58.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň846
59.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.838
60.Králíček Jan2000 Super Stars Most834
61.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most820
62.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno804
63.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice802
64.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice800
65.Morávek Michal2002 BaC Kladno780
66.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.778
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové778
68.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.758
69.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň757
70.Drudík Ota1992 USK Plzeň750
71.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera744
72.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.738
73.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň733
74.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice724
75.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice722
76.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.706
77.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
78.Král Martin1994 BK TJ Baník Most685
79.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka680
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň680
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.680
82.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.677
83.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.676
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.676
85.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice670
86.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást669
87.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.652
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.652
89.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha650
90.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 640
91.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.638
92.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové622
93.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany620
94.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.604
95.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.590
96.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 588
97.Straka Jakub2000 Super Stars Most582
98.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška580
Louda Jiří1995 USK Plzeň580
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 580
101.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most578
102.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže570
103.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.549
104.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno544
105.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice542
106.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 522
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.522
108.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek514
109.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže500
110.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton490
111.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter488
112.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.484
113.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.480
115.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek477
116.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno474
117.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek463
118.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná454
119.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.452
120.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc445
121.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 444
122.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava441
123.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.436
124.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice434
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice434
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice434
127.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín432
128.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek431
129.Konupka Jiří1965 BaC Kladno430
130.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany426
131.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice422
132.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.420
133.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.413
134.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
135.Čapek Jiří1975 Super Stars Most396
136.Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
137.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice386
139.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha376
140.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka370
141.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná368
142.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.352
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín352
144.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek350
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň350
147.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
148.Grace Yury1967 Start Jihlava339
149.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná336
150.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.332
151.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha328
152.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.322
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.322
154.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
155.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 318
156.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice314
157.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín312
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín312
159.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.305
160.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň302
161.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera300
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.300
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Segeč Jan1978 USK Plzeň300
166.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 294
167.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA288
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava288
169.Helar Jakub1992 Start Jihlava286
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice286
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice286
172.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany284
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany284
174.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice280
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha280
Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 280
177.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava277
178.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
179.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.264
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška264
181.Čechura Adam1989 BaC Kladno262
182.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton260
183.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
184.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
185.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.242
186.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná240
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.240
188.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.236
189.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno234
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno234
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice234
192.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA232
193.Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha230
194.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.228
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno228
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava228
197.Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.225
198.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 222
199.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka219
200.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.214
201.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.212
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.212
203.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice210
204.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera208
205.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 200
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most200
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most200
210.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 198
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 198
212.Šula Fabian1995 TJ Ostrov192
213.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka191
214.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton188
215.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany183
216.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 180
Šot Michal1988 SK BC Premiera180
218.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice178
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha178
220.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.170
221.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
222.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.162
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
224.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava160
225.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.158
226.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno156
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.156
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.156
229.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha150
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava150
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka150
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové150
235.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.148
236.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou146
237.Benírške Adam1995 Start Jihlava144
238.Herzán David2002 Slavoj Podivín142
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.142
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA142
241.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.138
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 138
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Repiar Samuel1994 Super Stars Most138
245.Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
246.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka130
247.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek129
248.Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava128
249.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.126
250.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.120
Ludvík Pavel1987 BK 93 Hořovice120
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.120
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice120
Poříz Leoš1974 Start Jihlava120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
261.Slepička Martin1970 SK Jupiter118
Vild Petr1974 SK Jupiter118
263.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.116
264.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany115
265.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík114
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška114
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
270.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava112
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná112
272.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.104
273.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.102
274.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka100
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka100
279.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
281.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy95
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy95
283.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha92
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
285.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka91
286.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
Pašek Michal1987 SK Jupiter90
288.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter85
289.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň84
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.84
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
292.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany82
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy82
294.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most80
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
296.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.78
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně78
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno78
Špíz Petr2001 TJ Dobřany78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.78
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
311.Lundák Petr1988 SK Jupiter63
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.63
313.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice60
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Komarovský Petr1965 ABC Brno60
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Valenta Milan1976 ABC Brno60
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton60
321.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice56
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice56
323.Vaněček Jiří1957 Keramika Chlumčany54
324.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany52
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany52
326.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň50
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň50
Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.50
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín50
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín50
334.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň46
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
336.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže45
337.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany44
338.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha42
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.42
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha42
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany42
347.Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná40
348.Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice38
349.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.33
350.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
351.Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice31
352.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň30
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
356.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
358.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII19
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR74
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5520
3.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2860
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2800
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2780
6.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2760
7.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2588
8.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2468
9.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2440
10.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2400
11.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2312
12.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1944
13.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1700
14.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1434
15.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1240
16.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1142
17.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1140
18.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1138
Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1138
20.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1128
21.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1044
22.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1020
23.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera1008
24.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.992
25.Kural Martin1999 USK Plzeň970
26.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha928
27.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice920
28.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 886
29.Oros Ladislav1971 Super Stars Most882
30.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice872
31.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.842
32.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást808
33.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška798
34.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.792
35.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.788
36.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.764
37.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno738
38.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice734
39.Pistulka Radek1997 USK Plzeň718
40.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.717
41.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové708
42.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
43.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň689
44.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno654
45.Port Jan1972 Super Stars Most652
46.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.640
47.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka628
48.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha604
49.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice602
50.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže600
51.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.590
52.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.580
53.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň578
54.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA566
55.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.558
56.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.550
57.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha540
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.540
59.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň530
60.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice515
61.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek513
62.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.512
63.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.508
64.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha496
65.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
66.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most474
67.Drudík Ota1992 USK Plzeň470
68.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.468
69.Králíček Jan2000 Super Stars Most464
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice464
71.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice460
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška460
73.Šula Fabian1995 TJ Ostrov454
74.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže450
75.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.445
76.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera434
77.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha424
78.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.418
79.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek404
80.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.401
81.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany378
82.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha372
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice372
84.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.342
85.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice336
86.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové328
87.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter315
88.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha312
89.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany311
90.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 306
91.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka304
92.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.300
95.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.298
96.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín292
97.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.282
98.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové280
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
100.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.278
101.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc276
Morávek Michal2002 BaC Kladno276
104.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.274
105.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice270
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.270
107.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice267
108.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.260
109.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže258
111.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava252
112.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň250
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín250
114.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton248
115.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň243
116.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA241
117.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
119.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.236
120.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň231
121.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek223
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.223
123.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton210
Straka Jakub2000 Super Stars Most210
125.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 205
126.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou203
127.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava199
128.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.198
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.198
130.Poříz Leoš1974 Start Jihlava192
131.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
132.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná187
133.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton184
134.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň171
135.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.167
136.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
137.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
138.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové160
139.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná158
140.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic157
141.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.154
142.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice152
143.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.150
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.150
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
146.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany147
147.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany146
148.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka144
149.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava142
150.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně139
151.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
152.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice134
153.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná126
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
155.Herzán David2002 Slavoj Podivín122
156.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 120
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.120
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice120
161.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice117
Helar Jakub1992 Start Jihlava117
163.Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
164.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice112
165.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc108
166.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.103
167.Čapek Jiří1975 Super Stars Most102
168.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera100
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín100
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava100
173.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín92
174.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
175.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.88
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
177.Pašek Michal1987 SK Jupiter87
178.Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava85
179.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže80
180.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.78
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň78
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín78
189.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany72
190.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy68
191.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek63
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka63
193.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.60
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
198.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 56
199.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň54
200.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava50
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 50
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Lundák Petr1988 SK Jupiter50
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
206.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka44
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek44
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
209.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
216.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 40
218.Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha32
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové32
220.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
223.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice26
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice26
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice26
226.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava25
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
229.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
233.Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň21
234.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.18
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany18
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 18
238.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
240.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR144
2.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR166
3.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR210
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha4280
5.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3420
6.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3200
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2760
8.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2600
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2568
10.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2440
11.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2192
12.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1940
13.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1936
14.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1840
15.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1728
16.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1676
17.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1656
18.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1620
19.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1408
20.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1405
21.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1340
22.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1288
23.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1268
24.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1050
25.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1008
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1008
27.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň975
28.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha970
29.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.960
30.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.940
31.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most920
32.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton890
33.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška862
34.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.858
35.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.852
36.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.844
37.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice840
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice840
39.Krocová Valerie1992 Super Stars Most820
40.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
41.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha766
42.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter753
43.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.728
44.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany704
45.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most672
46.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno666
47.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.662
48.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice648
49.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň636
50.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín630
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek630
52.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.619
53.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň616
54.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.600
55.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha580
56.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice570
57.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.564
58.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice558
59.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.548
60.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice540
61.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.532
62.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.531
Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek531
64.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.509
65.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže500
66.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.499
67.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.477
68.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.462
69.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.432
70.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
71.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice406
72.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha400
73.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice395
74.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
75.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA384
76.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.374
77.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
78.Srbová Adéla2000 BaC Kladno348
79.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.328
80.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče320
81.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.314
82.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice308
83.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc307
84.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka300
85.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové280
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera280
87.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany272
88.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška264
89.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 262
90.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice255
91.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.253
92.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou251
93.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže240
94.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice232
95.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.222
96.Pořízová Radka1977 Start Jihlava206
97.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže202
98.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.201
99.Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem200
100.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany192
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
102.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín187
103.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
105.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera179
106.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice172
107.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín168
108.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 164
109.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.156
110.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton152
111.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň150
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.150
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.150
119.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.144
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice144
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha144
122.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 138
123.Zachová Adéla2001 Start Jihlava128
124.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná127
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná127
126.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
127.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.120
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
132.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek119
133.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice118
134.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň114
135.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most113
136.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic112
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
138.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Pálková Tereza2002 Super Stars Most100
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
141.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter96
142.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
143.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
144.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.87
145.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy85
146.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany84
147.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
148.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.78
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Polívková Eliška1998 USK Plzeň78
Vocelková Anna1994 USK Plzeň78
153.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha75
Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most75
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.75
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
157.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň66
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.66
159.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany62
160.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
161.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka56
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice56
163.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava50
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.50
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
169.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.45
170.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek44
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter44
172.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
176.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany38
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.38
178.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany36
179.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter30
181.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera25
182.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov22
184.Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR84
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR84
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4640
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3640
5.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3300
6.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3240
7.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice3112
8.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3100
9.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3020
10.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3000
11.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2980
12.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2820
13.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2804
14.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2780
15.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2700
16.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2594
17.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2460
18.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2320
Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2320
20.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2248
21.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2168
22.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2120
23.Krocová Martina1988 Super Stars Most2108
24.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2104
25.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2068
26.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1988
27.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1978
28.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1864
29.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1778
30.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1768
31.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1744
32.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1728
33.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň1670
34.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1470
35.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1464
36.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1410
37.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1396
38.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1346
39.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1296
40.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1202
41.Krocová Valerie1992 Super Stars Most1186
42.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1172
43.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1168
44.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1120
45.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1110
46.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter902
47.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň881
48.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha876
49.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.820
50.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.818
51.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.796
52.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most782
53.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň775
54.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.768
55.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.749
56.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice730
57.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice724
58.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha720
59.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.700
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
61.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek655
62.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.638
63.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže630
64.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera623
65.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter619
66.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice604
67.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek584
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.584
69.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.580
70.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.568
71.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno567
72.Srbová Adéla2000 BaC Kladno561
73.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.546
74.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín538
Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.538
76.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.535
77.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče530
78.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice528
79.Pořízová Radka1977 Start Jihlava527
80.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice514
81.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.513
82.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň460
83.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.446
84.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.438
85.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
86.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.422
87.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc421
88.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha420
89.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň410
90.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha380
91.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.378
92.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.357
93.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera353
94.Erbenová Monika1986 BaC Kladno350
95.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže342
96.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
98.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná298
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná298
100.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava292
101.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou283
102.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
104.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.271
105.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha270
Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera270
107.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice268
108.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha264
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha264
110.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 255
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany255
112.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
113.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín240
114.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 238
115.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
116.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.216
117.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
119.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic208
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
122.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.207
123.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany205
124.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.202
125.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.200
Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.200
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně200
128.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice196
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice196
130.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek188
131.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 187
132.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže182
133.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň180
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice180
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.180
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
139.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín178
Zachová Adéla2001 Start Jihlava178
141.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
142.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov160
143.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha150
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.150
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.150
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.150
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.150
150.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA138
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň138
152.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany135
153.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany130
154.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň126
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň126
156.Pálková Tereza2002 Super Stars Most125
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most125
158.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.124
159.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň118
160.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
164.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
167.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA102
168.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany101
169.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha100
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň100
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Ponprajak Thidaporn1986 SK BC Premiera100
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.100
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.100
180.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice90
181.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.78
Polívková Eliška1998 USK Plzeň78
Vocelková Anna1994 USK Plzeň78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
189.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška75
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška75
191.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter72
192.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno69
193.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka63
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
197.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice60
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek60
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice60
200.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany56
201.Fictumová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň50
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
203.Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter46
204.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice38
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
207.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
209.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter30
210.Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany22
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR74
2.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5520
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4200
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3560
5.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2588
6.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2524
7.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2468
8.Krocová Martina1988 Super Stars Most2380
9.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1780
10.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové1760
11.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1700
12.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1468
13.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1462
14.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1434
15.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1400
16.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1360
17.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1322
18.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1264
19.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1140
20.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1128
21.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1110
22.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1038
23.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1022
24.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška990
25.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha980
26.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.938
27.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.930
28.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.920
29.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice918
30.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň902
31.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice900
32.Koldová Veronika1994 Super Stars Most860
33.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.842
34.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha814
35.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.800
36.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter792
37.Krocová Valerie1992 Super Stars Most782
38.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka780
39.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.770
40.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.740
41.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha726
42.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.724
43.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor Praha720
44.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň710
45.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice708
46.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice704
47.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice700
48.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton674
49.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek660
50.Srbová Adéla2000 BaC Kladno654
51.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.650
52.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.626
53.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most618
54.Erbenová Monika1986 BaC Kladno600
55.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.596
56.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.592
57.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.591
58.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice551
59.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most548
60.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže540
61.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň509
62.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha508
63.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.504
64.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.503
65.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň502
66.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže485
67.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.470
68.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava467
69.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice460
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.460
71.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.450
72.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno438
73.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha424
74.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera417
75.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín395
76.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň387
77.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek385
78.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany380
79.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 376
80.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň368
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže368
82.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany353
Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.353
84.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.352
85.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň343
86.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.342
87.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.340
88.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter327
89.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.326
90.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha320
91.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov304
92.Bernaciková Martina1980 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.300
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
95.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera298
96.Pořízová Radka1977 Start Jihlava292
97.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.289
98.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice288
99.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
101.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška276
103.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha258
Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
105.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha250
106.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc246
107.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera242
108.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice225
109.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče220
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 220
111.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.218
112.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava214
113.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton212
114.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 210
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže210
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.210
117.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.208
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha208
119.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou203
120.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.198
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA198
122.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most192
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.192
124.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.187
125.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
126.Polívková Eliška1998 USK Plzeň178
127.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.177
128.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice175
129.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice172
130.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek169
131.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice160
132.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
133.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice152
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice152
135.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno150
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem150
138.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.144
139.Zachová Adéla2001 Start Jihlava142
140.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany139
141.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera138
142.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.135
143.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná127
144.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín122
145.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.120
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.120
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
Sedláková Kateřina1993 BK 93 Hořovice120
151.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice114
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška114
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.114
154.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany102
155.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
Pálková Tereza2002 Super Stars Most100
Ponprajak Thidaporn1986 SK BC Premiera100
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most100
160.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
161.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice92
162.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.88
163.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha84
164.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.78
Vocelková Anna1994 USK Plzeň78
172.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
173.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.72
174.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany70
175.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná67
176.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň63
177.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
Hofmanová Petra1990 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Königová Alena1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 60
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek60
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové60
184.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 56
185.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň54
186.Herrmannová Šárka1990 BK 93 Hořovice50
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.50
Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter50
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.50
194.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice48
195.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter47
196.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka44
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany44
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
199.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
203.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter40
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň40
205.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice36
206.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany32
Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic32
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška32
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha32
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové32
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice32
212.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň30
213.Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.26
214.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
215.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice22
216.Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň21
217.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha19
218.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany18
219.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.10
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých- 27. Thun Cup Nejdek - NejdekC28.04.2018
2GPC dospělých - OlomoucC06.05.2018
3GPC dospělých - Praha - VinořC12.05.2018
4GPD dospělých - TáborD13.05.2018
5GPD dospělých - DobřanyD19.05.2018
6GPB Most - MostB27.05.2018
7GPE dospělých - PlzeňE27.05.2018
8GPC dospělých - VC Kladna 2018 - KladnoC02.06.2018
9GPC dospělých - HoliceC26.08.2018
10Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA02.09.2018
11GPC dospělých - Praha ZMC15.09.2018
12GPC dospělých - Liberec- VesecC15.09.2018
13GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD22.09.2018
14GPC dospělých - OlomoucC22.09.2018
15GPD dospělých - VodňanyD29.09.2018
16GPC dospělých - DobruškaC06.10.2018
17GPC dospělých - MostC06.10.2018
18GPC dospělých - OlomoucC06.10.2018
19GPD dospělých - OlomoucD06.10.2018
20GPC Memoriál Proška - Králův DvůrC06.10.2018
21GPC dospělých - IvančiceC07.10.2018
22GPC dospělých - PlzeňC13.10.2018
23GPD dospělých - FajneD13.10.2018
24GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD14.10.2018
25GPE dospělých - PlzeňE14.10.2018
26GPC dospělých - Praha VinořC14.10.2018
27GPC dospělých - České BudějoviceC20.10.2018
28GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB21.10.2018
29Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA28.10.2018
30GPC dospělých - OsíkC10.11.2018
31GPC dospělých- VC města Kladna - KladnoC10.11.2018
32GPB Pustějov - PustějovB18.11.2018
33GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC24.11.2018
34GPC dospělých- Memoriál P. Bílka - Praha HamrC24.11.2018
35GPC dospělých - ChropyněC25.11.2018
36GPC dospělých - MostC08.12.2018
37GPC dospělých - Praha - VinořC09.12.2018
38GPD dospělých Vodňanský kapr - VodňanyD15.12.2018
39OP dospělých - Brno - SlatinaSKP05.01.2019
40OP dospělých - PardubiceSKP05.01.2019
41OP dospělých - PlzeňSKP05.01.2019
42OP dospělých - Praha HamrSKP05.01.2019
43OP dospělých - MostSKP05.01.2019
44OP dospělých - FajnéSKP06.01.2019
45OP dospělých - KladnoSKP06.01.2019
46OP dospělých - České BudějoviceSKP12.01.2019
47GPD dospělých - KlatovyD13.01.2019
48Memoriál St. Krauze - Český TěšínA13.01.2019
49GPD dospělých - StrakoniceD26.01.2019
50MČR dospělých - PlzeňMČR03.02.2019
51GPD dospělých - JihlavaD09.02.2019
52GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD09.02.2019
53GPC dospělých - Praha - VinořC09.02.2019
54GPC dospělých - JihlavaC09.02.2019
55GPC dospělých - OlomoucC16.02.2019
56GPC dospělých - Český KrumlovC16.02.2019
57GPC dospělých - OstrovC16.02.2019
58GPD dospělých - TáborD02.03.2019
59GPC dospělých - PardubiceC10.03.2019
60VC města Plzně - PlzeňA10.03.2019
61GPD dospělých - StrakoniceD23.03.2019
62GPB Pohár Akademie Most - MostB24.03.2019
63GPC dospělých - ProboštovC30.03.2019
64GPB Jouda Cup - Praha - ZMB31.03.2019
65GPC dospělých - PlzeňC06.04.2019
66Memoriál I. Škáchy - LiberecA07.04.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading