logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 11.04.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
11.04.2018 - 11.04.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3968
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2360
3.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1638
4.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1539
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1359
6.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1150
7.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1114
8.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1103
9.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1100
10.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1038
11.Klokan Jakub2008 Super Stars Most1000
12.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.977
13.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha964
14.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.952
15.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš950
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha950
17.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 938
18.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.850
19.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice826
20.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
21.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.759
22.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha734
23.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.725
24.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.714
25.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.688
26.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.674
27.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.663
28.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.659
29.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.631
30.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.597
31.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice589
32.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 575
33.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk571
34.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.563
35.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.562
36.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
37.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.546
38.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.524
39.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha522
40.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.517
41.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha505
42.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.504
43.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha500
44.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš487
45.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice483
46.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.454
47.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 443
48.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže434
49.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most433
50.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic417
51.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno392
52.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.383
53.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha363
54.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.358
55.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany356
56.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA352
57.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
58.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha346
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.346
60.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice338
61.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná319
62.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.314
63.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav310
64.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha304
65.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.302
66.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem299
67.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha296
68.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň294
69.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 292
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno292
71.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.282
72.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem279
73.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.277
74.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA263
75.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.262
76.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
77.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most255
78.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.251
79.Škvára Kristian2008 BaC Kladno250
80.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.244
Gašparín Adam2007 Super Stars Most244
82.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná238
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton238
84.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy235
85.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice232
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.232
87.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha230
88.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.226
89.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže216
90.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.206
91.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.204
92.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.198
93.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem197
94.Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.194
95.Macal Jiří2008 Super Stars Most193
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.193
97.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.187
98.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY174
99.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
100.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY164
101.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš161
102.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.160
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton160
104.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.156
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.156
106.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.155
107.Berka Jan2007 Slavoj Podivín151
108.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.148
109.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou141
110.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.139
111.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.138
113.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.136
114.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.129
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.129
116.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA122
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín122
118.Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.121
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.121
120.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice120
121.Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha118
123.Doležal David2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.113
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou113
125.Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.109
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.109
127.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.105
128.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.103
129.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.100
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno100
131.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové94
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže94
133.Žibřický Antonín2009 Badminton VK Aš93
134.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.92
135.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
136.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 88
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 88
139.Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.84
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA84
141.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem82
142.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka80
143.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.79
144.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
146.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice76
147.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.75
148.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 73
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.73
150.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem72
151.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha71
152.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY69
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice69
154.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.64
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.64
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.64
157.Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná63
Šústal Vojtěch2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.63
159.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
160.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.58
161.Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.57
162.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
164.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice54
166.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice50
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha50
169.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.48
170.Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
172.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.45
173.Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou42
174.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
175.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška38
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk38
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice38
Kučera Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.38
Marejka Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice38
Pachlopník Robert2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.38
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.38
183.Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 36
184.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.34
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
186.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany31
187.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.30
188.Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY25
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha25
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice25
191.Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
193.Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 21
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 21
195.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.20
Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY20
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 20
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.20
199.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice19
200.Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
201.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha16
202.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.15
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton15
204.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha14
207.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové13
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže13
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.13
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most13
213.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná12
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
215.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA10
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 10
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem10
218.Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.9
219.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.5
220.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná4
223.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice3
224.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most2
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4000
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 4000
3.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2309
4.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.2069
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2012
6.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1839
7.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1700
8.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1558
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1551
10.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1526
11.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1250
12.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1238
13.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1200
14.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1164
15.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.1100
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1100
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1100
19.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1075
20.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice1064
21.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1050
22.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1040
23.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha1039
24.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.1028
25.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1015
26.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.976
27.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.950
28.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.939
29.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.900
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 900
31.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha850
32.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 825
33.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.816
34.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice788
35.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš777
36.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.775
37.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.745
38.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.739
39.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 725
40.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže702
41.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.689
42.Gašparín Adam2007 Super Stars Most667
43.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.664
44.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno662
45.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha650
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA650
47.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.628
48.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most625
49.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton620
50.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.614
51.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA600
52.Škvára Kristian2008 BaC Kladno590
53.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno580
54.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav556
55.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem528
56.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha517
57.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.513
58.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.506
59.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha500
60.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná481
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná481
62.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.478
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem478
64.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha475
65.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.466
66.Macal Jiří2008 Super Stars Most456
67.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže454
68.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.442
69.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.439
70.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.428
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha428
72.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem427
73.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.425
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice425
75.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 418
76.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.400
77.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.399
78.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha367
79.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice365
80.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.364
81.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš361
82.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.351
83.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
84.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.346
85.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most338
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.338
87.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA329
88.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.322
89.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha317
90.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.314
91.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton312
92.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže300
93.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou289
94.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice281
95.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.277
96.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.270
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.270
98.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.263
99.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.262
100.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.261
101.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice250
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk250
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.250
104.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.237
105.Berka Jan2007 Slavoj Podivín228
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín228
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton228
108.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.227
109.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové224
110.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY213
111.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 208
112.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou203
113.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.193
114.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany192
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.192
116.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY191
117.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.189
118.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.184
119.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.175
120.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
121.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.164
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem164
124.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.163
125.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha153
126.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY150
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha150
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice150
132.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.135
133.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
135.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.124
136.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem114
137.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.109
138.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.100
Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice100
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice100
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA100
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 100
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
153.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.90
154.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
156.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
159.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná78
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
165.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš69
166.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
167.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
168.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY50
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 50
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 50
179.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
181.Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.42
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
185.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA26
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 26
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem26
188.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 25
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 25
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 25
1.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 3046
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
3.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1526
4.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1240
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1240
6.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1217
7.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1126
8.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1050
9.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1040
10.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice952
11.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha940
12.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha914
13.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.913
14.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.903
15.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice875
16.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže739
17.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 730
18.Klokan Jakub2008 Super Stars Most728
19.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.714
Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.714
21.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.713
22.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 700
23.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.689
24.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.674
25.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice666
26.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.650
27.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA641
28.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav620
29.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.589
30.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk571
31.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 566
32.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.564
33.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.556
34.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 554
35.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.546
36.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha538
37.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.528
38.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice517
39.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.500
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.500
41.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha483
42.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
43.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.464
44.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.453
45.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA448
46.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.446
47.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno442
48.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš440
49.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš410
50.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic401
51.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.391
52.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
54.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha376
55.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.366
56.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice363
57.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most346
58.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
59.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná338
60.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno331
61.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice327
62.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha317
63.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.310
64.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
65.Škvára Kristian2008 BaC Kladno278
66.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY251
67.Gašparín Adam2007 Super Stars Most245
68.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem242
69.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
70.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.238
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha238
72.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
73.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem222
74.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha212
75.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.200
76.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.178
77.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA176
78.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.175
79.Macal Jiří2008 Super Stars Most166
80.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY164
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.164
82.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.163
83.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.152
84.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže151
85.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice150
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže150
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
89.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
91.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.145
92.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton142
93.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš138
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.138
95.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha137
96.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.136
97.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
98.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná125
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice125
101.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha117
102.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton116
103.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha115
104.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 110
105.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany108
106.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.101
107.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice100
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.100
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice100
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín100
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.100
114.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem92
115.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY88
117.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.86
119.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.78
120.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 76
122.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové75
Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice75
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.75
125.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha67
126.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.54
127.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Berka Jan2007 Slavoj Podivín50
Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk50
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
146.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
149.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
154.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
155.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
156.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 25
164.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
165.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.13
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY13
168.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
170.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA4
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2252
2.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1861
3.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1782
4.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1228
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1201
6.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1165
7.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1102
8.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1075
9.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1050
10.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1028
11.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1002
12.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno989
13.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.987
14.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.977
15.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha925
16.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice915
17.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice914
18.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.840
19.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha803
20.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha778
21.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha775
22.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk732
23.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice725
24.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.704
25.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha691
26.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže685
27.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.671
28.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.659
29.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY650
30.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš641
31.Portová Anna2007 Super Stars Most608
32.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.595
33.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most572
34.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno566
35.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.564
36.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň560
37.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.552
38.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha525
39.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice523
40.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.518
41.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most513
42.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY488
43.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic476
44.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.475
45.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice470
46.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš461
47.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha442
48.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.427
49.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA413
50.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton409
51.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.408
52.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.402
53.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.401
54.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.391
55.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.379
56.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
57.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 351
58.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem348
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
60.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem342
61.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.338
62.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton332
63.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha330
64.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav328
65.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.318
66.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton314
67.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.313
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem313
69.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
70.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton297
71.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha290
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.290
73.Hejnová Sára2007 USK Plzeň281
74.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.273
75.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš271
76.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.270
77.Čechová Tereza2008 Super Stars Most268
78.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.266
79.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.260
80.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.255
81.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.254
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš254
83.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha245
84.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice242
85.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem228
86.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice220
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.220
88.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno216
89.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové209
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice209
91.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
92.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.197
93.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno187
94.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.182
95.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice180
96.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice176
97.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY173
98.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha169
99.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
100.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové164
101.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.158
102.Křížková Eva2008 BaC Kladno153
103.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha150
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
105.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.146
106.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha143
107.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.141
108.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou138
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
111.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.135
112.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka130
113.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka122
114.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice120
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
116.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.118
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic118
118.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň113
119.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha108
120.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.103
121.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.102
122.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
124.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.99
125.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA98
126.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA97
127.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.95
128.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.94
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice94
130.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
131.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
132.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany85
133.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
134.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha80
Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
136.Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
137.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.71
138.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.69
139.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice63
Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš63
Grednerová Sarah2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.63
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.63
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice63
Šuhajová Lucie2008 Sportclub Metalurg63
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.63
146.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.62
147.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice61
148.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice58
149.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice57
150.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou55
151.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice54
152.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem53
153.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem51
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.51
155.Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
156.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
157.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha47
Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha47
159.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
160.Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
161.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.44
162.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.42
163.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
164.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA39
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem39
166.Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
Wojewodová Marie2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.38
168.Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
169.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany31
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.31
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany31
172.Kohutková Ela2007 TJ Sokol Klimkovice30
Kovalčíková Kateřina2008 Sportclub Metalurg30
Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 30
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná30
177.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.29
178.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY26
179.Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
180.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha19
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.19
184.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.18
185.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.15
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha15
187.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.14
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
191.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
194.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná12
196.Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže10
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY10
198.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
199.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná8
200.Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň7
201.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
202.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha5
204.Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
205.Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
206.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
208.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice1
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2544
2.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany2521
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2521
4.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1724
5.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1702
6.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1616
7.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1464
8.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1383
9.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1338
10.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1252
11.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1250
12.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1238
13.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1227
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1227
15.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most1226
Portová Anna2007 Super Stars Most1226
17.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1200
18.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1075
19.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1026
20.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha950
21.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.925
22.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA916
23.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton867
24.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha863
25.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha812
26.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.803
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.803
28.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY801
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY801
30.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.788
31.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha775
32.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha764
33.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš752
34.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most750
35.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha737
36.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.736
37.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton706
38.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.692
39.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem689
40.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.686
41.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.670
42.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.661
43.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton653
44.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.650
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.650
46.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.639
47.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav628
48.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň626
49.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
50.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno616
51.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.614
52.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 606
53.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha603
54.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.600
55.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
56.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem563
57.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha553
58.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.541
59.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.539
60.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem525
61.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice522
62.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.515
63.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice506
64.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic504
65.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.489
66.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton484
67.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha476
68.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice470
69.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.464
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.464
71.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice456
72.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš450
73.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem449
74.Čechová Tereza2008 Super Stars Most442
75.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.441
Hejnová Sára2007 USK Plzeň441
77.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.436
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové436
79.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.428
80.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno408
81.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha392
82.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
83.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.360
84.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.353
85.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno338
86.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA334
87.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové328
88.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice325
89.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.324
90.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.321
91.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice316
92.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
93.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.301
94.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice294
Křížková Eva2008 BaC Kladno294
96.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.292
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice292
98.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš290
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš290
100.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha289
101.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.266
102.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou264
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
104.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka263
105.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic254
106.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha253
107.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.250
109.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.245
110.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.239
111.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.234
112.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.217
113.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice200
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.200
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.200
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice200
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice200
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň200
121.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
122.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice164
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.164
125.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.160
126.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka154
127.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA150
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
131.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.146
132.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.139
133.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem126
135.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY125
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
137.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
138.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha117
139.Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
140.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem113
141.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
142.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.100
146.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
147.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha89
148.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
150.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
152.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.78
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice78
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice78
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná78
157.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
158.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
159.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.59
Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
163.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany50
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA50
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže50
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha50
172.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
173.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
174.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
175.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
176.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
177.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
2.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1438
3.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1414
4.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1217
5.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1199
6.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1076
7.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice989
8.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA978
9.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most952
10.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha914
11.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice866
12.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha850
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk850
14.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha842
15.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno802
16.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton778
17.Portová Anna2007 Super Stars Most728
18.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže714
19.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 678
20.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice666
21.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.656
22.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha642
23.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.628
24.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.620
25.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.618
26.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most614
27.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav578
28.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton564
29.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice517
30.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš516
31.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice513
32.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 510
33.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha496
34.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY492
35.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
36.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA478
37.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY475
38.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha467
39.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.466
40.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.446
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.446
42.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.442
43.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
44.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.414
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.414
46.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice406
47.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.402
48.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic401
49.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most400
50.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.398
51.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.392
52.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice381
53.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.378
54.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice356
55.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno338
56.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
57.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.325
58.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem324
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš324
60.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha317
61.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
62.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha312
63.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.305
64.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha300
65.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.296
66.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice292
67.Hejnová Sára2007 USK Plzeň278
68.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.262
69.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno257
70.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton254
71.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem250
74.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.246
75.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.245
76.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.238
77.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem234
78.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.233
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.233
80.Čechová Tereza2008 Super Stars Most230
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň230
82.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.225
83.Křížková Eva2008 BaC Kladno215
84.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.200
87.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha192
88.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton176
89.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha175
90.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA171
91.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
92.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem167
93.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.164
94.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice163
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové163
96.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice150
97.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno146
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
99.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.128
100.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.125
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice125
102.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.124
104.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY113
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.113
106.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha105
107.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice100
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.100
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
115.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice92
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.92
117.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
118.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice88
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
120.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
122.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha78
123.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha76
124.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA75
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice75
127.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové63
128.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.55
129.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.50
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
137.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
138.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.43
139.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
142.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
143.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
144.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
145.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany25
Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.25
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha25
Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA25
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže25
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha25
155.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
157.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY13
161.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13- otevřený - BrnoC15.04.2018
2GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - RadotínE5015.04.2018
3GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
42. GPD U13 - Praha - ZMD21.04.2018
52. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
6GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
72. GPC U13 - MostC12.05.2018
8GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
9GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
10GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
11GPC U13 kvalifikační - KladnoC12.05.2018
122. GPC U13 - Praha HamrC19.05.2018
132. GPA U13 - Praha HamrA27.05.2018
14GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
15GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
16GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
17GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
182. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
19GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
203. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
21GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
22GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
23GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
24GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
25GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
26GPC U13 - MostC22.09.2018
27GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
28GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
29GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
30GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
31GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
32GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
33GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
34GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
35GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
36GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
37OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
38GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
39GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
40GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
41GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
42OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
43OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
44OP U13 - HoliceSKP03.11.2018
45OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
46GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
47OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
48OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
49GPD U13- otevřený - ProboštovD17.11.2018
50MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
51GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
52Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
53Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
54GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
55GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
56OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
57GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
58GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
59GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
60GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
61GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
62GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
63GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
64GPC U13 - LiberecC05.01.2019
65GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
66GPC U13 - BrnoC12.01.2019
67GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
68GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
69GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
70GPC U13 - OpavaC13.01.2019
71GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
72GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
731. GPA U13 - AšA27.01.2019
74GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
75GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
76GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
77GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
78GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
79GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
80GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
811. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
82GPC U13 - České BudějoviceC09.03.2019
83GPD U13- otevřený - Praha LužinyD09.03.2019
84GPC U13- otevřený - Nové Město nad MetujíC16.03.2019
85GPD U13 - Karlovy VaryD16.03.2019
86GPC U13 - MostC16.03.2019
87GPC U13- otevřený - Praha HamrC23.03.2019
88GPC U13 - AšC24.03.2019
89GPC U13- otevřený - KladnoC24.03.2019
90GPC U13 - BrnoC31.03.2019
91GPC U13 - Liberec- VesecC06.04.2019
92GPD U13- Praha - Praha JeremiD06.04.2019
93GPC U13- otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading