logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 11.04.2019

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
11.04.2018 - 11.04.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2965
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2220
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2016
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1720
5.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1401
6.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1165
7.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1151
8.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1125
9.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1091
10.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1038
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1038
12.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1015
13.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1002
14.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1001
15.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
17.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.975
18.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 956
19.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
20.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.878
21.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice850
23.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most826
24.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.825
25.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.812
26.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
27.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 750
29.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice664
30.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.658
31.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 650
32.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.649
33.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.641
34.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.628
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.628
36.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.617
37.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.604
38.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.602
39.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice578
40.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.566
41.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš538
42.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.505
43.Solar Jan2005 SK Prosek Praha488
44.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.480
45.Kundrát David2006 Badminton VK Aš470
46.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.459
47.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.451
48.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.443
49.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice425
50.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha410
51.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha406
52.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany403
53.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.400
54.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.379
55.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.364
56.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.351
57.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
58.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže345
59.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové337
60.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.336
61.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.329
62.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice309
63.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.308
64.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
65.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha300
66.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.276
67.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové265
68.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže258
69.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha257
70.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 252
71.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice240
72.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
73.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.225
74.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.223
75.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice222
76.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.221
77.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub217
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.217
79.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.213
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha213
81.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.209
82.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.208
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.208
84.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.205
85.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice198
86.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most190
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.190
88.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.188
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.188
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice188
91.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem186
92.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš184
93.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 182
94.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš178
95.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.173
96.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice171
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.171
98.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš170
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA170
100.Klokan Jakub2008 Super Stars Most166
101.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín163
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.163
103.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice162
104.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín159
105.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.156
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
107.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav150
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
109.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.147
110.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice143
111.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.142
112.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno141
113.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže140
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha140
115.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.138
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice138
117.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.137
118.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem132
119.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub131
120.Suchopár Jan2006 Super Stars Most130
121.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.129
122.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.128
123.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 127
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.127
125.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.122
126.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.121
127.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.120
128.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic117
129.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.116
130.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most115
131.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 113
132.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.112
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.112
134.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.111
135.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň107
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.107
137.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA103
138.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka101
139.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
142.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.99
143.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.98
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha98
145.Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice97
146.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka95
147.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín92
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.92
149.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.91
150.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha88
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Vališ Jan2006 Super Stars Most88
153.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 83
154.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.82
155.Jonáš Václav2006 BaC Kladno80
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice80
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 80
158.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk79
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 79
160.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha78
161.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.76
162.König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
163.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.74
164.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic72
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice72
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
167.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk70
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most70
169.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.67
170.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.63
171.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.62
172.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka59
173.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.57
174.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice56
175.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš54
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín54
177.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice50
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice50
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice50
182.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.48
183.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 47
184.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice46
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY46
186.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.45
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk45
188.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice42
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové42
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
193.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA39
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.39
195.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 38
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
197.Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 36
198.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš32
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.32
200.Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.31
201.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná30
Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.30
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.30
204.Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 26
205.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha25
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 25
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
221.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka22
222.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.20
Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 20
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY20
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou20
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.20
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA20
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most20
231.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.19
Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.19
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice19
234.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
235.Mrvečka Pavel2006 BK Goram Teplice, z.s.16
236.Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 15
237.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
239.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
241.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.12
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice12
247.Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 10
Gašparín Adam2007 Super Stars Most10
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 10
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 10
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 10
252.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha9
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové9
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.9
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha9
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška9
257.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha8
258.Raffay Tomáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.2
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3496
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3224
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3184
4.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1928
5.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1606
6.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1564
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1564
8.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1524
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1524
10.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1514
11.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1450
12.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1436
13.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1418
14.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1371
15.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1340
16.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1336
17.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1288
18.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1250
19.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
21.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1180
22.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1165
23.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1139
24.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1100
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1100
26.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1089
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1089
28.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1084
29.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1050
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1050
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha1050
32.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1002
33.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1000
35.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice950
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice950
37.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.926
38.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš908
39.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.889
40.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.888
41.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice838
42.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.826
43.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice789
44.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha764
45.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.728
46.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.714
47.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.677
48.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové652
49.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha650
50.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.629
51.Solar Jan2005 SK Prosek Praha625
52.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.614
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.614
54.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.603
55.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže593
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 593
57.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice575
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 575
59.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha565
60.Kundrát David2006 Badminton VK Aš558
61.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.553
62.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové540
63.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.539
64.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany531
65.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.513
66.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.498
67.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín492
68.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.486
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha486
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.486
71.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most456
72.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.428
73.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA425
74.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.406
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.406
76.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.398
77.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.392
78.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.388
79.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.387
80.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže382
81.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.381
82.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub378
83.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice370
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.370
85.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice366
86.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.364
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice364
88.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.361
89.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.353
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.353
91.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.350
92.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.346
93.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.343
94.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem342
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.342
96.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA339
97.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.328
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno328
99.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 318
100.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.317
101.Klokan Jakub2008 Super Stars Most308
102.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice304
103.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.300
104.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.299
105.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice294
106.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice288
107.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most268
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.268
109.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 266
110.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš252
111.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.250
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
114.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA247
115.Jonáš Václav2006 BaC Kladno242
116.Suchopár Jan2006 Super Stars Most230
117.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín228
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
120.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.224
121.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.218
122.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice216
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.216
124.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 208
125.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.200
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav200
128.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk198
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň198
130.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.196
131.Vališ Jan2006 Super Stars Most192
132.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.184
133.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín180
134.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš178
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška178
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.178
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk178
138.Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 176
139.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.174
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.174
141.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha164
142.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš156
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.156
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.156
145.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha150
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš150
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.150
149.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most146
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.146
151.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
152.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.128
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže128
154.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem126
155.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.125
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA125
157.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 118
158.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice114
159.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 108
160.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš102
161.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.100
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav100
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk100
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most100
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice100
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka100
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most100
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice100
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.100
175.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 97
176.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.96
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.96
178.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha95
179.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.92
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha92
181.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice86
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
184.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín84
185.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.80
186.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš78
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice78
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové78
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 78
193.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.75
194.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou63
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.63
197.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany56
198.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.55
199.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY54
200.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha53
201.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha52
202.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 50
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub50
Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 50
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 50
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.50
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha50
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.50
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 50
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 50
224.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice46
225.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha42
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.42
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
235.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka34
236.Gašparín Adam2007 Super Stars Most26
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha26
238.Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 25
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 25
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 25
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice25
244.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2936
2.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2272
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2224
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2160
5.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1353
6.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1177
7.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1126
8.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1077
9.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1039
10.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1000
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1000
12.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.990
13.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha925
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.925
15.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.918
16.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha882
17.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.853
18.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.852
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.852
20.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
23.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.839
24.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
25.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové786
26.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice766
27.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice729
28.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.727
29.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.726
30.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha676
31.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.648
32.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice642
33.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.626
34.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.625
35.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha616
36.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.615
37.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.614
38.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.608
39.Solar Jan2005 SK Prosek Praha579
40.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.578
41.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.570
42.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice553
43.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.534
44.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice525
45.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha514
46.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.502
47.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže493
48.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.486
49.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha450
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.450
51.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice405
52.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.391
53.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 380
54.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice364
55.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.341
56.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA334
57.Kundrát David2006 Badminton VK Aš328
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.328
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice328
60.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha318
61.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem314
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš314
63.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové302
64.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany301
65.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem298
66.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.271
67.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.266
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 266
69.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.263
70.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
Klokan Jakub2008 Super Stars Most260
72.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
73.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.238
74.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín230
75.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.225
76.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže222
77.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.217
78.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.214
79.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most213
80.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice205
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.205
82.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.203
83.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.200
84.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.199
85.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.197
86.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín192
87.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.183
88.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.182
89.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
90.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš178
91.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.175
92.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA173
93.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.171
94.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš170
95.Suchopár Jan2006 Super Stars Most168
96.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.167
97.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice166
98.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín163
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub163
100.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.155
101.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice154
102.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav150
104.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.149
105.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.146
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.146
107.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.142
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš142
109.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.141
110.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno137
111.Jonáš Václav2006 BaC Kladno125
112.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice124
113.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice120
114.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.117
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.117
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk117
117.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.114
118.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice112
119.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most110
120.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.105
121.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
127.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
128.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.93
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 93
130.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice92
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.92
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.92
133.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic88
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.88
135.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha87
136.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
137.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín84
138.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 83
139.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 82
140.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
142.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 76
143.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.75
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA75
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.75
147.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.71
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice71
149.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 69
150.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 68
151.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic67
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
153.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most64
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.64
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem64
156.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 54
157.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.50
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň50
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
172.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka46
173.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha43
174.Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
178.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.38
179.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub37
180.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka30
181.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha29
182.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice26
183.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha25
Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou25
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.25
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.25
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice25
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 25
Vališ Jan2006 Super Stars Most25
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice25
201.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
202.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha17
203.Gašparín Adam2007 Super Stars Most14
204.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA13
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 13
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 13
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice13
210.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice12
215.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2960
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2622
3.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2348
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1992
5.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1550
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1395
7.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1389
8.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1250
9.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1215
10.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1115
11.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1050
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1050
13.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1009
14.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1000
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1000
16.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most964
17.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice956
18.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové930
19.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.922
20.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka902
21.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany900
22.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.875
23.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice864
24.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha800
25.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha784
26.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.777
27.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.766
28.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
29.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.712
30.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.668
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.668
32.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.641
33.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice639
34.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice626
35.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice578
36.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš576
37.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.559
38.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice550
39.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice528
40.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha521
41.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha506
42.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.503
43.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha491
44.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.488
45.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.464
46.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.450
47.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.435
48.Benediktová Klára2005 USK Plzeň432
49.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín419
50.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany416
51.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš393
52.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub391
53.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha385
54.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.374
55.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
56.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka337
57.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha333
58.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem324
59.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové323
60.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.316
61.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha306
62.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice305
63.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha304
64.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.296
65.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice295
66.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.293
67.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš291
68.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš279
69.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže278
70.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava274
71.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš271
72.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.270
73.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.268
74.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA259
75.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
76.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk255
77.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem254
Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.254
79.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.251
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín251
81.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.243
82.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš241
83.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná235
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha235
85.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava229
86.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice226
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.226
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice226
89.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.222
90.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové220
91.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.218
92.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.217
93.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno209
94.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.208
95.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.201
96.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.199
97.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice197
98.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most194
99.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.189
Marková Julie2005 Start Jihlava189
101.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.188
102.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
103.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha185
104.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.184
105.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná180
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
107.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.178
108.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.176
109.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA171
110.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice170
111.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most162
112.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA157
113.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.155
114.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.145
115.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem142
116.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most140
117.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš138
118.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic137
119.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice134
120.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.133
121.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.132
122.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.130
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška130
124.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice126
126.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.125
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav125
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice125
129.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže124
130.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most122
131.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.121
132.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.120
133.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.119
134.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice118
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.118
136.Jonášová Klára2006 BaC Kladno115
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha115
138.Chvastková Julie2006 Start Jihlava110
139.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
140.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice100
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice100
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.100
143.Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno96
144.Důrová Lucie2005 USK Plzeň95
145.Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.93
146.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové92
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
148.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.91
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.91
150.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice87
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín87
152.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany80
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.80
154.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.79
155.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
156.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice75
158.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže72
159.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice70
Portová Anna2007 Super Stars Most70
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.70
162.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.68
163.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.64
164.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem63
165.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 59
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem59
167.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.58
168.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice51
169.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.50
Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most50
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
178.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha48
179.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA46
180.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice45
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.45
182.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
184.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem39
185.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA35
186.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha34
Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany34
188.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.33
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice33
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.33
191.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
193.Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.29
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha29
195.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA28
196.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.25
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha25
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 25
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY25
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
207.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA24
208.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
210.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.20
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 20
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 20
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.20
215.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 18
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY18
218.Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
221.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
222.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.9
223.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha7
224.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha6
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3612
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3612
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3432
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3174
5.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2152
6.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2052
7.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1720
8.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1709
9.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1689
10.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1620
11.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1589
12.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1550
13.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1528
14.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1450
15.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1400
17.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1356
18.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1258
19.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1201
20.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1195
21.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1180
22.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1153
23.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1152
24.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1104
25.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
27.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1052
28.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1050
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1050
30.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
31.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha964
32.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.927
33.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.925
34.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.900
35.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš896
36.Benediktová Klára2005 USK Plzeň876
37.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 850
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha850
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA850
40.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.840
41.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.803
42.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka777
43.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.774
44.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha752
45.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.739
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.739
47.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha715
48.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice688
49.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.652
50.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem640
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem640
52.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.628
53.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha624
54.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.601
55.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha592
56.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.575
57.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha565
58.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.564
59.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice558
60.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice555
61.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín542
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín542
63.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk540
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha540
65.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha526
66.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.519
67.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.503
68.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.495
69.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA494
70.Marková Julie2005 Start Jihlava492
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava492
72.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany478
73.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.476
74.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.472
75.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.456
76.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice450
77.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.442
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš442
79.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové436
80.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.428
81.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
82.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.417
83.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.414
84.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA408
85.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.395
86.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš394
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš394
88.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.392
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.392
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže392
91.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš378
92.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.374
93.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha356
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava356
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš356
96.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most354
97.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub350
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice350
99.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno342
100.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.338
101.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice330
102.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.326
103.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.325
104.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.324
105.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.316
106.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice300
107.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA294
108.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most291
109.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice280
110.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.272
111.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
112.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice267
113.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.266
114.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice264
115.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové260
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.260
117.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.256
118.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most254
119.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice250
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice250
121.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná242
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná242
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice242
124.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.238
125.Chvastková Julie2006 Start Jihlava228
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.228
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.228
128.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
129.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice220
130.Jonášová Klára2006 BaC Kladno217
131.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
132.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.213
133.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most204
134.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.200
135.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.188
136.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno186
138.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic178
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.178
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice178
141.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže174
142.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem172
143.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
144.Portová Anna2007 Super Stars Most166
145.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice156
146.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.154
147.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice150
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice150
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav150
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
151.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.142
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín142
153.Důrová Lucie2005 USK Plzeň139
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 139
155.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže132
156.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.128
157.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem126
158.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
159.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA106
160.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany102
161.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.100
Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš100
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most100
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.100
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 100
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
175.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.92
176.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice86
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
181.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.80
182.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška78
189.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.76
190.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha75
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha75
192.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
194.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.56
Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany56
196.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY54
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY54
198.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha51
199.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice50
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Koudelková Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Raková Magdaléna2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.50
211.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany46
212.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň42
Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
216.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA40
217.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
218.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha28
219.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha26
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
222.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha25
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most3328
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2936
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1912
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1744
5.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1724
6.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1552
7.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1202
8.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1039
9.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1032
10.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
12.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.990
13.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 964
14.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.958
15.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.945
16.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.925
17.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.852
18.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.839
19.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.814
20.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice802
21.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha800
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
23.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha789
24.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.787
25.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany786
26.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice782
27.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha764
28.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.752
29.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most728
30.Benediktová Klára2005 USK Plzeň702
31.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.691
32.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha666
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka666
34.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
35.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha640
36.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha582
37.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš554
38.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.536
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové536
40.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.533
41.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice525
42.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice514
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem514
44.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.511
45.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.500
46.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.495
47.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.460
48.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice449
49.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.444
50.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.428
51.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 414
52.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka406
53.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.400
54.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.370
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.370
56.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha368
57.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha358
58.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk342
59.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice329
60.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany328
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.328
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.328
63.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem324
64.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.320
65.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha318
66.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže306
67.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha305
68.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.286
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha286
70.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.280
71.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno277
72.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš274
73.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA266
74.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš264
75.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.254
76.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA253
77.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.246
78.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
79.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.241
80.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA239
81.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín234
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.234
83.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice233
84.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.224
85.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové221
86.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš220
87.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.209
88.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.205
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.205
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín205
91.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové204
92.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže200
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
94.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice197
95.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš192
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice192
97.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.189
98.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
99.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná187
100.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.183
101.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
102.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.179
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha179
104.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most176
105.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice175
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.175
107.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.167
108.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná162
109.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.161
110.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most160
111.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic155
112.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav150
113.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub147
114.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.146
115.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice145
116.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most143
117.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška142
118.Jonášová Klára2006 BaC Kladno137
119.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové136
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice136
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.136
122.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava134
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava134
124.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
125.Marková Julie2005 Start Jihlava128
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš128
127.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.125
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.125
129.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 122
130.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most118
Portová Anna2007 Super Stars Most118
132.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.117
133.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.114
134.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.112
135.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.108
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno108
137.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha106
138.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš100
Chvastková Julie2006 Start Jihlava100
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice100
141.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.96
142.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.92
143.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice88
144.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín87
145.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže80
146.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
147.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem77
148.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
150.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice71
151.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.69
152.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
153.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA62
154.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice50
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice50
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice50
168.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice46
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
173.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.42
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
178.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 40
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
180.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem39
181.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice37
183.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha29
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA29
185.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub25
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha25
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 25
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
195.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA18
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.18
197.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
199.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha13
Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA13
202.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
204.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha8
ČísloTurnajGPDatum
1GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
22. GPC U15 - MostC21.04.2018
3GPC U15 - Benátky nad JizerouC21.04.2018
42. GPC U15 - Český KrumlovC05.05.2018
52. GPD U15 - Praha - VinořD05.05.2018
62. GPC U15 - Praha HamrC13.05.2018
7GPC U15 kvalifikační - AšC19.05.2018
8GPC U15 - Nové Město nad MetujíC19.05.2018
9GPC U15 kvalifikační - PodivínC19.05.2018
103. GPC U15 - OpavaC20.05.2018
11GPD U15 - TáborD26.05.2018
122. GPA U15 - AšA03.06.2018
13GPD U15- otevřený - PrahaD16.06.2018
142. GPB U15 - PardubiceB01.07.2018
15GPC U15- otevřený - ŠumperkC01.09.2018
16GPC U15- dvouhry - AšC15.09.2018
17GPD U15 - StrakoniceD15.09.2018
183. GPB U15 - Praha - RadotínB16.09.2018
19GPC U15- otevřený - České BudějoviceC22.09.2018
20GPC U15- otevřený - PřerovC22.09.2018
21GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
22GPC U15 - MostC29.09.2018
23GPC U15- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
24GPC U15- otevřený - KladnoC06.10.2018
25GPC U15- kvalifikační - JihlavaC20.10.2018
26OP U15 - Karlovy VarySKP20.10.2018
27OP U15 - LiberecSKP20.10.2018
28OP U15 - KladnoSKP20.10.2018
29OP U15 - PardubiceSKP20.10.2018
30OP U15 - Český TěšínSKP20.10.2018
31GPD U15- kvalifikační - Praha - ZMD21.10.2018
32GPC U15- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
33GPD U15 - TáborD03.11.2018
34OP U15 - Praha HamrSKP03.11.2018
35OP U15 - Český krumlovSKP04.11.2018
36MČR U15 - Karlovy VaryMČR11.11.2018
37GPC U15- otevřený - České BudějoviceC24.11.2018
38GPD U15 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
39GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD24.11.2018
40GPD U15- otevřený - MostD24.11.2018
41GPC U15- otevřený - ŠumperkC24.11.2018
42Vánoční turnaj GPC U15 - KlimkoviceC25.11.2018
43GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha LužinyC01.12.2018
44GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC08.12.2018
45GPC U15- otevřený - Ridera OstravaC08.12.2018
46OP U15 - Velké PavloviceSKP15.12.2018
47GPC U15- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2018
48GPC U15 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC16.12.2018
49GPD U15 - ŠumperkD12.01.2019
50GPD U15- Praha - Praha ProsekD13.01.2019
51GPC U15 - České BudějoviceC19.01.2019
52GPC U15 - Velké PavloviceC19.01.2019
53GPC U15 - MostC19.01.2019
54GPC U15 - Ridera OstravaC19.01.2019
55GPC U15 - AšC20.01.2019
56GPC U15- otevřený - PardubiceC02.02.2019
57GPC U15- Praha - Praha HamrC02.02.2019
58GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD02.02.2019
59GPC U15 - Benátky nad JizerouC03.02.2019
601. GPA U15 - MostA10.02.2019
61GPD U15 - PlzeňD10.02.2019
62GPC U15 - Karlovy VaryC23.02.2019
63GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha JeremiC23.02.2019
64GPC U15- otevřený - KladnoC24.02.2019
65GPC U15 - MostC24.02.2019
66GPC U15 - BrnoC02.03.2019
671. GPB U15 - PardubiceB10.03.2019
68GPD U15 - TáborD23.03.2019
69GPC U15 - LiberecC23.03.2019
70GPC U15- otevřený - OrlováC23.03.2019
71GPC U15 - AšC30.03.2019
72GPC U15 - IvančiceC06.04.2019
73GPC U15- otevřený - ŠumperkC06.04.2019
74GPC U15- otevřený - Praha HamrC07.04.2019
75GPC U15- otevřený - KlimkoviceC07.04.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading