logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 11.04.2019

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
11.04.2018 - 11.04.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ53
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2792
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2324
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1600
5.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1531
6.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1338
7.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1189
8.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1102
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.977
10.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha950
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.950
12.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.940
13.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.934
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha934
15.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 928
16.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.927
17.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.926
18.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň920
19.Altera Jan2004 BaC Kladno902
20.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové878
21.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha853
22.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice845
23.Oros Marek2003 Super Stars Most814
24.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.778
25.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice764
26.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.739
27.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha700
29.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.689
30.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha686
31.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.651
32.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha650
33.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha638
34.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem614
35.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.577
36.Port Jan2003 Super Stars Most576
37.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice553
38.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem550
39.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš514
40.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA504
41.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.472
42.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš466
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice466
44.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.453
45.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.444
46.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha442
47.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.435
48.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton434
49.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové427
50.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice412
51.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha408
52.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka405
53.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most403
54.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.376
55.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha368
56.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.366
57.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha364
58.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.362
59.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha358
60.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.338
61.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
62.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.306
63.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.305
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice305
65.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 300
66.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.288
67.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII276
68.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.274
69.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
70.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.262
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem262
72.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň261
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA261
74.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice257
75.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
76.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha238
77.Janáček David2004 BK ARION PRAHA212
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
79.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.209
80.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.208
81.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno203
82.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš201
83.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
84.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
85.Matiska David2004 BK ARION PRAHA195
86.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany189
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.189
88.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha188
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.188
90.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.181
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.181
92.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.178
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice178
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.178
95.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.177
96.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.176
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.176
98.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 175
99.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem173
100.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka172
101.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 170
102.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.168
103.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.167
104.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže166
105.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.155
106.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha154
107.Korynta Martin2004 BaC Kladno141
108.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.138
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
110.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem136
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice136
112.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA134
113.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
114.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most122
115.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň120
116.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
117.Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou117
118.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška116
119.Hora Aleš2003 Super Stars Most114
120.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice113
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín113
122.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná112
123.Vlasák David2004 Super Stars Most109
124.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.106
Kóňa Jan2004 Super Stars Most106
126.Kazík Matěj2005 BaC Kladno103
127.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.100
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
130.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA99
131.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha97
132.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha96
133.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice93
134.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.92
135.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
136.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.88
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš88
138.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice87
139.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
140.Hlad Adam2004 BaC Kladno84
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.84
142.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.83
143.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk80
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany80
146.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem78
148.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.75
Suchopár Jan2006 Super Stars Most75
150.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 72
151.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže68
152.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Kundrát David2006 Badminton VK Aš63
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
156.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most60
157.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové58
158.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha57
159.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha55
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA55
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.55
164.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava54
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice54
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 54
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň54
170.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 53
171.Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Jonáš Václav2006 BaC Kladno50
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
182.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš48
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA48
184.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.42
Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
193.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice41
194.Hlaváček Jan2003 Ostrava Badminton Klub38
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš38
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš38
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
199.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.34
200.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice30
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 30
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice30
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub30
208.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk29
209.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha28
210.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha27
211.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.25
Volejníček Lukáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
218.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka22
219.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže20
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 20
222.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.19
223.Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 18
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 18
226.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.15
227.Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem13
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín13
232.Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice12
236.Stumpf Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
237.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most9
Jenis Filip2004 SK JEREMI, z.s.9
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš9
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
241.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem7
242.Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY5
1.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2884
2.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.2502
3.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2438
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha2438
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2194
6.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2188
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2188
8.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2156
9.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1804
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1744
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1516
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1516
13.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1480
14.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1416
15.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1400
16.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1350
17.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1349
18.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1286
19.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1269
20.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha1100
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha1100
22.Oros Marek2003 Super Stars Most1051
23.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1050
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
26.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1039
27.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice980
28.Port Jan2003 Super Stars Most965
29.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha950
30.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.946
31.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.854
32.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.825
33.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.816
34.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň813
35.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš801
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš801
37.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.794
38.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha763
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.763
40.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem726
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem726
42.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.678
43.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové642
44.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice628
45.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná619
46.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 606
47.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš594
48.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice589
49.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.577
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.577
51.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka564
52.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha554
53.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.553
54.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.552
55.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha543
56.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.542
57.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.540
58.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.538
59.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha526
60.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 522
61.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.519
62.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton514
63.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most503
64.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.488
65.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.471
66.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem470
67.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha468
68.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.464
69.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.460
70.Hora Aleš2003 Super Stars Most458
71.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem442
72.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice439
73.Matiska David2004 BK ARION PRAHA436
74.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha425
75.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.398
76.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA394
77.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII386
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.386
79.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA383
80.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno375
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
82.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha371
83.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 359
84.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.357
85.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice338
86.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem334
87.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.331
88.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA320
89.Janáček David2004 BK ARION PRAHA316
90.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.295
91.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.292
92.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.290
93.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.289
94.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 278
95.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.276
96.Kazík Matěj2005 BaC Kladno275
97.Vlasák David2004 Super Stars Most270
98.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.256
99.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.255
100.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
101.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.250
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš250
103.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice242
104.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
105.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 236
Korynta Martin2004 BaC Kladno236
107.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.228
108.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.225
109.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.224
110.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.221
111.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.220
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem220
Kóňa Jan2004 Super Stars Most220
114.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš214
115.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.200
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.200
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
120.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.192
121.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most188
122.Hlad Adam2004 BaC Kladno186
123.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové178
124.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.175
125.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška164
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.164
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
128.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň157
129.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most156
131.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha154
132.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka152
133.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.150
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže150
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže150
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
Kundrát David2006 Badminton VK Aš150
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Suchopár Jan2006 Super Stars Most150
140.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň147
141.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín146
142.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
143.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.128
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha128
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.128
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.128
147.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
148.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany125
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
151.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA124
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice124
153.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš120
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.120
156.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš114
157.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany113
158.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 104
159.Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou102
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou102
161.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice100
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA100
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
174.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.92
175.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
176.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
179.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.78
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice78
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk78
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice78
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná78
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň78
190.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.75
191.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 66
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 66
193.Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 54
194.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže50
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka50
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 50
204.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.46
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
208.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha42
220.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2736
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2322
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1724
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1584
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1408
6.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1373
7.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
8.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1188
9.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1186
10.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1164
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1150
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1150
13.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1137
14.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1051
15.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1048
16.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1001
17.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice998
18.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha900
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.900
20.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha850
21.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha838
22.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.814
23.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha800
24.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha792
25.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.789
26.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.779
27.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most768
28.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha738
29.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.725
30.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha714
31.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice667
32.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice656
33.Oros Marek2003 Super Stars Most654
34.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.599
35.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.564
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice564
37.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš544
38.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové536
39.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka517
40.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 510
41.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.506
42.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 500
43.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem494
44.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha487
45.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.479
46.Port Jan2003 Super Stars Most478
47.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton420
48.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.388
49.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš386
50.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha382
51.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.375
52.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.369
53.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 367
54.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.366
55.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha358
56.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno353
57.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš339
58.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.330
59.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.321
60.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem312
61.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha300
63.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.284
64.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.277
65.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
66.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice255
67.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
68.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.244
69.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
70.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem238
71.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže236
72.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
74.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.225
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň225
Matiska David2004 BK ARION PRAHA225
77.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.220
78.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka216
79.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany210
80.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
81.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové204
82.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA200
84.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha196
85.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem190
86.Vlasák David2004 Super Stars Most165
87.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
88.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA163
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most163
90.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.154
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš154
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha154
93.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
94.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.142
95.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha141
96.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice138
97.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem134
98.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.129
99.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
101.Hora Aleš2003 Super Stars Most125
Janáček David2004 BK ARION PRAHA125
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII125
105.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.120
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice120
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 120
108.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice117
Kóňa Jan2004 Super Stars Most117
110.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš116
111.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň111
112.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kundrát David2006 Badminton VK Aš100
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Suchopár Jan2006 Super Stars Most100
121.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín96
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha96
123.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.92
124.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové90
125.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
126.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
128.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
134.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
135.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 66
136.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany63
137.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 62
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA62
139.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most54
140.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Jonáš Václav2006 BaC Kladno50
Korynta Martin2004 BaC Kladno50
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš50
156.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
158.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.42
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice42
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
167.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.37
168.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Kazík Matěj2005 BaC Kladno25
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka25
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
174.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 12
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 12
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY12
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.12
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha12
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ122
2.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ191
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2544
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2112
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1984
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1982
7.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1415
8.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1370
9.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1239
10.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1181
11.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1144
12.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1128
13.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1125
14.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1052
15.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1051
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1051
17.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1046
18.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 998
19.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 952
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.952
21.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky882
22.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 876
23.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.866
24.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.865
25.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice852
26.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.827
27.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.777
28.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.765
29.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka702
30.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.650
31.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha639
32.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.624
33.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.606
34.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice603
35.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem578
36.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha566
37.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha554
38.Benediktová Klára2005 USK Plzeň536
39.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most528
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha528
41.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha515
42.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.509
43.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.495
44.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice492
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem492
46.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 483
47.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.477
48.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice466
49.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.464
50.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.431
51.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.425
52.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.406
53.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem381
54.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.368
55.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.366
56.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.360
57.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín356
58.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice350
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha350
60.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.347
61.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň339
62.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem332
63.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice325
64.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.322
65.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka306
66.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.304
67.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most280
68.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem278
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice278
70.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.275
71.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem271
72.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha267
73.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem262
74.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha261
75.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.257
76.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice256
77.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš250
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.250
79.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka249
80.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
81.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 235
82.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most230
83.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.227
84.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.226
85.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno223
86.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice219
87.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.217
88.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.216
89.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.209
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem209
91.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.207
92.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš206
93.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.205
94.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.199
95.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín192
96.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha186
97.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.183
98.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.182
99.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň177
100.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín171
101.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové168
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.168
103.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
104.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 163
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice163
106.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany162
107.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.159
108.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice158
109.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 156
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice156
111.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany150
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
113.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín146
114.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže139
115.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka138
116.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.135
117.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic133
118.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš126
119.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice115
120.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.108
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha108
122.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš106
123.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka100
125.Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.98
126.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.92
127.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice88
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
131.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou84
132.Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš83
133.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.82
134.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou78
139.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.76
140.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
141.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.71
142.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.67
143.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most63
145.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš58
146.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha57
147.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň54
148.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA51
150.Jonášová Klára2006 BaC Kladno50
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.50
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
153.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
154.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.45
155.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
158.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.39
159.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka38
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš38
162.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany33
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka33
164.Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany30
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín30
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
171.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.25
Tomášková Eva2003 BaC Kladno25
173.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
175.Javorská Anna2004 USK Plzeň20
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka20
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.20
178.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.18
180.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 9
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2632
2.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2592
3.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2014
4.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1992
5.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1964
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1856
7.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1839
8.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1832
9.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1827
10.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1820
11.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1724
12.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1659
13.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1638
14.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1544
15.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1478
16.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1316
17.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1308
18.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1258
19.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1236
20.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1181
21.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1131
22.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1101
23.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1082
24.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1050
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1050
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1050
27.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1036
28.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1000
29.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.977
30.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem950
31.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.938
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem938
33.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky920
34.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice917
35.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
37.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.890
38.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem863
39.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.838
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.838
41.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka827
42.Benediktová Klára2005 USK Plzeň789
43.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem728
44.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 716
45.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 708
46.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem702
47.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most678
48.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most675
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha675
50.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.652
51.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice627
52.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha575
53.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš564
54.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most553
55.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš552
56.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice525
57.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.517
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.517
59.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha516
60.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 514
61.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem506
62.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most500
63.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.495
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.495
65.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 492
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem492
67.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice489
68.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha486
69.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 459
70.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem458
71.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň456
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.456
73.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš452
74.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka440
75.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.430
76.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín428
77.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.426
78.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.414
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš414
80.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.403
81.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha388
82.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.381
83.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha364
84.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
85.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.350
86.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.342
87.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
88.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.336
89.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.326
90.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.325
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.325
92.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.309
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.309
94.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka301
95.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže300
97.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice296
98.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš290
99.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice276
100.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.275
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice275
102.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 270
103.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA266
104.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín264
105.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice250
106.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany246
107.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.234
108.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice230
109.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice218
110.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.216
111.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín211
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín211
113.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.200
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.200
Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš200
117.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.192
118.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš190
119.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň188
120.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
122.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.184
123.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
124.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
125.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha168
126.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.164
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.164
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
129.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno152
130.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most150
132.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka138
133.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
135.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín114
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
138.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka113
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka113
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka113
141.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
142.Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.102
143.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
151.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha90
152.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany88
153.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha84
154.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
161.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany63
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka63
163.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.50
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
168.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 42
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
172.Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany38
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany38
174.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ95
2.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2624
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2200
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1772
5.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1724
6.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1408
7.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1342
8.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
9.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1150
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1150
11.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1149
12.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1094
13.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1074
14.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1030
15.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1016
16.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.963
17.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.960
18.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 918
19.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.904
20.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka889
21.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice853
22.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.850
23.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.814
24.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha802
25.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.751
26.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem742
27.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 738
28.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové730
29.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.679
30.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.666
31.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem644
32.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky618
33.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha614
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.614
35.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha592
36.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.591
37.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.580
38.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.566
39.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.564
40.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.541
41.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most538
42.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.524
43.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice523
44.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 510
45.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.505
46.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.500
47.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.478
48.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha475
49.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem473
50.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka467
51.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha466
52.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.459
53.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.456
54.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín452
55.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.442
56.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.439
57.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš438
58.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice406
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.406
60.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice405
61.Benediktová Klára2005 USK Plzeň386
62.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.375
63.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem370
64.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most366
65.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem342
66.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.338
67.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha331
68.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem330
69.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.323
70.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem320
71.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem309
72.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice288
73.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.274
74.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 268
75.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš267
76.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice266
77.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.262
78.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice260
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha260
80.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš253
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno253
82.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 234
83.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.222
84.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.220
85.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 217
86.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most212
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka212
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.212
89.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha208
90.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.203
91.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš190
92.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.185
93.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.179
94.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže178
95.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice175
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice175
97.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha162
98.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.158
99.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice156
100.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš154
101.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.150
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.150
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín150
105.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín146
106.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.143
107.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
108.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň133
109.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.129
110.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.128
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice128
114.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 120
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha120
116.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice110
117.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
118.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.104
119.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice100
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA100
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.100
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
131.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín96
132.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
134.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.87
135.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
136.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň80
137.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany78
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
145.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.67
146.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
147.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany63
148.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
150.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Jonášová Klára2006 BaC Kladno50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most50
156.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
157.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou42
161.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka38
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka38
163.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.25
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka25
167.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 12
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY12
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.12
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
ČísloTurnajGPDatum
12. GPC U17 - Liberec- VesecC14.04.2018
2GPC U17 - Hradec KrálovéC14.04.2018
3GPC U17 - KladnoC15.04.2018
42. GPC U17 - České BudějoviceC21.04.2018
5GPC U17 - otevřený - PrahaC21.04.2018
6GPC U17 - otevřený - BrnoC28.04.2018
7GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.04.2018
82. GPC U17 - Praha HamrC28.04.2018
93. GPC U17 - OrlováC05.05.2018
102. GPA U17 - OrlováA13.05.2018
11GPC U17 - otevřený - KladnoC03.06.2018
12GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC01.09.2018
13GPC U17 - otevřený - KladnoC02.09.2018
14GPC U17 - otevřený - LanškrounC02.09.2018
15GPC U17 - otevřený - Ústí nad LabemC08.09.2018
16GPC U17 - otevřený - JihlavaC08.09.2018
17GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
182. GPB U17 - Ústí nad LabemB23.09.2018
19GPC U17- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
20GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
21GPD U17 - TáborD20.10.2018
22GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC21.10.2018
23OP U17 - BrnoSKP03.11.2018
24GPC U17- otevřený - MostC03.11.2018
25GPC U17 - Plzeň MalešiceC10.11.2018
26OP U17 - Plzeň DoubravkaSKP17.11.2018
27OP U17 - Rychnov nad KněžnouSKP17.11.2018
28GPC U17- kvalifikační - BrnoC17.11.2018
29OP U17 - MostSKP17.11.2018
30OP U17 - Benátky nad JizerouSKP17.11.2018
31OP U17 - České BudějoviceSKP18.11.2018
32OP U17 - OlomoucSKP18.11.2018
33GPD U17 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
34OP U17 - Praha VinořSKP24.11.2018
35Vánoční turnaj GPC U17 - KlimkoviceC24.11.2018
36MČR U17 - Brno - SlatinaMČR09.12.2018
37GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
38GPC U17 - Český KrumlovC12.01.2019
39GPC U17- otevřený - Ústí nad LabemC12.01.2019
40GPC U17 - PlzeňC12.01.2019
41GPC U17 - otevřený - OsíkC19.01.2019
42GPC U17- Praha - Praha HamrC27.01.2019
43GPC U17 - Králův DvůrC27.01.2019
44GPC U17 - PodivínC02.02.2019
45GPC U17 - OpavaC03.02.2019
461. GPA U17 - Hradec KrálovéA17.02.2019
47GPC U17 21. Witte Cup Nejdek - NejdekC02.03.2019
48GPD U17 - ŠumperkD03.03.2019
49GPC U17 - otevřený - MostC09.03.2019
50GPC U17 - otevřený - Praha ZMC10.03.2019
51GPC U17 - ChropyněC10.03.2019
52GPD U17- otevřený - Ústí nad LabemD16.03.2019
53GPC U17 - AšC17.03.2019
541. GPB U17 - DobřanyB24.03.2019
55GPC U17 - LiberecC30.03.2019
56GPC U17 - Karlovy VaryC06.04.2019
57GPC U17 - otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
58GPC U17 - otevřený - KladnoC07.04.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading