logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 11.04.2019

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
11.04.2018 - 11.04.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ53
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec KrálovéWJ66
3.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ106
4.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ119
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2156
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2048
7.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1700
8.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1470
9.Morávek Michal2002 BaC Kladno1404
10.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1395
11.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1166
12.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1050
13.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1002
14.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1000
15.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.986
16.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.983
17.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín956
18.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.889
19.Altera Jan2004 BaC Kladno865
20.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.852
21.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.814
22.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha803
23.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná775
24.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
26.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice740
27.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most728
28.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno678
29.Oros Marek2003 Super Stars Most662
30.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava653
31.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.612
32.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka603
33.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.592
34.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.575
35.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.562
36.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.552
37.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice550
38.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha543
39.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice542
Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.542
41.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha540
42.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.539
43.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín500
44.Herzán David2002 Slavoj Podivín492
45.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.478
46.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.475
47.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.444
48.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.430
49.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
50.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem413
51.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná405
52.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha404
53.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha400
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové400
55.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.399
56.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem378
57.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň374
58.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.364
60.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.345
61.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka336
62.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem324
63.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.314
64.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice312
65.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha301
66.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.300
68.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.278
69.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek275
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.275
71.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
72.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové255
73.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.253
74.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
75.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 218
76.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.215
77.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 210
78.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 200
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem200
80.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
81.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.190
82.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.188
83.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná184
84.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice179
85.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.177
86.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha175
87.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha171
88.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.168
89.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.166
91.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.161
92.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem160
93.Port Jan2003 Super Stars Most159
94.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem143
95.Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.140
96.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.139
97.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
98.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.136
99.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem133
100.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 130
101.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice128
102.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.124
103.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
105.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub117
106.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha114
107.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem113
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná113
109.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
110.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.108
111.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha105
112.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
114.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.97
115.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha93
116.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub92
117.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
118.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice88
120.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
121.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 83
122.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA80
123.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
125.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.75
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha75
127.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.70
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 70
129.Matiska David2004 BK ARION PRAHA68
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.68
131.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka66
132.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most63
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most63
136.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.62
137.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.58
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.58
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha58
140.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.54
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA54
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka54
143.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice50
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice50
152.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
157.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice42
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice42
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
160.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové38
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 38
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most38
163.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most33
164.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka30
Janáček David2004 BK ARION PRAHA30
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha30
167.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
168.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.25
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.25
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
171.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 20
172.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha18
173.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
175.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.12
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.12
179.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII9
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR86
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice3240
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.3240
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2844
5.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2120
6.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2072
7.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1978
8.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1960
9.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1798
10.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1604
11.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1586
12.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1584
13.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1544
14.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1422
15.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.1360
16.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1358
17.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1324
18.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1316
19.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1274
20.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1266
21.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1230
22.Morávek Michal2002 BaC Kladno1216
23.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
24.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1181
25.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1088
26.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1050
27.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1043
28.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1000
31.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha980
32.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.938
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.938
34.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.925
35.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové920
36.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA900
37.Altera Jan2004 BaC Kladno869
38.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem864
39.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha863
40.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava853
41.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha850
42.Herzán David2002 Slavoj Podivín841
43.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.840
44.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice763
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná763
46.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.751
47.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.750
48.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.744
49.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná729
50.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice727
51.Oros Marek2003 Super Stars Most714
52.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha691
53.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.651
54.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.628
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.628
56.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka624
57.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.617
58.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.605
59.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.597
60.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.574
61.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha566
62.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem564
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem564
64.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná532
65.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha516
66.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.514
67.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.503
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.503
69.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
70.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.492
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.492
72.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.488
73.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.453
74.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.446
75.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň431
76.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.426
77.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.415
78.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem406
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 406
80.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek400
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín400
82.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem378
83.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 370
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice370
85.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.358
86.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 348
87.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.340
88.Port Jan2003 Super Stars Most336
89.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha326
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha326
91.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice319
92.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem300
93.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.274
94.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub260
95.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové250
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.250
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA250
100.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA242
101.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 226
102.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.225
103.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.220
104.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Matiska David2004 BK ARION PRAHA200
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.200
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.200
109.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
110.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.186
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.186
112.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.180
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.180
114.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub178
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice178
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.178
117.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
118.Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.160
119.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 152
120.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
122.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka126
123.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice114
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
126.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
128.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka102
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka102
130.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.100
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most100
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice100
139.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
140.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.88
141.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.86
144.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice78
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín78
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
147.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
148.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most68
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem68
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most68
151.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.50
Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Janáček David2004 BK ARION PRAHA50
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 50
162.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
165.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ61
2.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3168
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2632
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2598
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2308
6.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1822
7.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1520
8.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1469
9.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1220
10.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1203
11.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1089
12.Morávek Michal2002 BaC Kladno1088
13.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1032
14.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha993
15.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA938
16.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha926
17.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha876
18.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná828
19.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.812
20.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most800
21.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava789
22.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.702
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha702
24.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové700
26.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.675
27.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.654
28.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
29.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.648
30.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.639
31.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice599
32.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.552
33.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.548
34.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most528
35.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.525
36.Altera Jan2004 BaC Kladno514
37.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno506
38.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.503
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.503
40.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.492
41.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.489
42.Oros Marek2003 Super Stars Most482
43.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem464
44.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín452
45.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.425
46.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice414
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem414
48.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha406
Herzán David2002 Slavoj Podivín406
50.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.400
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem400
52.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.398
53.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.389
54.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.382
55.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.364
56.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha356
57.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.350
58.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.334
59.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha312
60.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.302
61.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice300
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.300
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice300
64.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.294
65.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.278
66.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
67.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.264
68.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek250
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem250
70.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.239
71.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň230
72.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 228
73.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.226
74.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.218
75.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice216
76.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha210
77.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka208
78.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná203
79.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín200
80.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 192
81.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem190
82.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub188
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.188
84.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 182
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.182
86.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha175
87.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.167
88.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
89.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
90.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha150
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem150
93.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.146
94.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.140
95.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
96.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.126
97.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná125
98.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha114
99.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic102
100.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice100
105.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
106.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.88
108.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
112.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
119.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha75
120.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.50
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Matiska David2004 BK ARION PRAHA50
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 50
Port Jan2003 Super Stars Most50
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 50
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA50
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most50
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA50
140.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
142.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
143.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
1.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ50
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ54
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ85
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ122
5.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ191
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2684
7.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2408
8.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2200
9.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2024
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1601
11.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1501
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1334
13.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1265
14.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1252
15.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1225
16.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1103
17.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1056
18.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.939
19.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice904
20.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA900
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 900
22.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové850
23.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.828
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice826
25.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň803
26.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.789
27.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 775
28.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.727
29.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno722
30.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.675
31.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem674
32.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice668
33.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice653
34.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice650
35.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most639
36.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.618
37.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.614
38.Pálková Tereza2002 Super Stars Most603
39.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.602
40.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA576
41.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.557
42.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.556
43.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.550
44.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
45.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky528
46.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.506
47.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín492
48.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče464
49.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.453
50.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice436
51.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.427
52.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem406
53.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.395
54.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín394
55.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha391
56.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem387
57.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.381
58.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice368
59.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň364
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha364
61.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha357
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha357
63.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha342
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň342
65.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem340
66.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice336
67.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
68.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem314
69.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.300
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
73.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.284
74.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany277
75.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most274
76.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice271
77.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.270
78.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže264
79.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
80.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka236
81.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.228
82.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice208
83.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
85.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.186
87.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice178
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub178
89.Zachová Adéla2001 Start Jihlava164
90.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.146
91.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany144
92.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.126
94.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice125
95.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.124
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic124
97.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha122
98.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice113
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
100.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.112
101.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
105.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem88
107.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.87
108.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
109.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most78
112.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 68
113.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka66
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.66
115.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most63
118.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha50
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
127.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
131.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
132.Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most38
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.38
136.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.34
137.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.30
138.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA25
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ43
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ43
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ87
Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ87
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.3140
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2940
7.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2632
8.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2442
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2064
10.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1902
11.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1839
12.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1813
13.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1677
14.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1620
15.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1294
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1294
17.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1255
18.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1231
19.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1188
20.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1169
21.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1153
22.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1151
23.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1150
24.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1136
25.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice1050
26.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1002
27.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1001
28.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha964
29.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 952
30.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 950
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice950
32.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka941
33.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA938
34.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.920
35.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.886
36.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.851
37.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.850
38.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.839
39.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice832
40.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem790
41.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče786
42.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.778
43.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň755
44.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.753
45.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem738
46.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem725
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA725
48.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice703
49.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem702
50.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice688
51.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň684
52.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno680
53.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.678
54.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.658
55.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice650
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.650
57.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice638
58.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha628
59.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem625
60.Pálková Tereza2002 Super Stars Most578
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha578
62.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.564
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most564
64.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.536
65.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.528
66.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.492
67.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.466
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.466
69.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.461
70.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín452
71.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice450
72.Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.442
73.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín404
74.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.387
75.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.377
76.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.342
77.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice338
78.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže334
79.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha330
80.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
82.Zachová Adéla2001 Start Jihlava290
83.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic289
84.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha278
85.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.274
86.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice264
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice264
88.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice250
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.250
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem250
93.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.232
94.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany219
95.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.212
96.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice200
98.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.198
99.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.181
100.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.164
101.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.156
102.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 150
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.150
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
105.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 142
106.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.136
107.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha126
109.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most114
111.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
112.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice100
126.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice90
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha90
128.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice86
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
130.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.78
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.78
135.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.76
136.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ95
2.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2772
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2768
4.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2308
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2072
6.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2000
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1856
8.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
9.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1593
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1520
11.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1039
12.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.990
13.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice982
14.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.956
15.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA938
16.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha926
17.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
18.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.875
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.875
20.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 829
21.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň816
22.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.762
23.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice752
24.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 750
25.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice741
26.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.738
27.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice736
28.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha687
29.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.675
30.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.662
31.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno656
32.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha652
33.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice650
34.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.642
35.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha626
36.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.624
37.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.614
38.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.575
39.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové525
40.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín516
41.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.511
42.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.506
43.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.489
44.Pálková Tereza2002 Super Stars Most474
45.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.464
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem464
47.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.462
48.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha434
49.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.432
50.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most428
51.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.403
52.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem400
53.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem378
54.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice374
55.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky366
56.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem364
57.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka362
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha362
59.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň358
60.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.356
61.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.350
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA350
63.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem346
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče346
65.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany341
66.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.339
67.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice324
68.Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.320
69.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
70.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.302
71.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.300
72.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice290
73.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most266
74.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice250
76.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most235
77.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže226
78.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice214
79.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.208
80.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha203
81.Zachová Adéla2001 Start Jihlava200
82.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.186
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
84.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 182
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.182
86.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň180
87.Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub178
88.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.152
89.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice150
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha150
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.150
96.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.146
97.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.138
98.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.124
99.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín120
100.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
101.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany102
102.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 100
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem100
110.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
111.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
112.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most78
115.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.67
116.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.54
117.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA50
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.50
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
128.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
130.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.42
134.Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.25
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U19 - otevřený - KladnoC22.04.2018
2GPC U19 - Český KrumlovC05.05.2018
32. GPC U19 - Liberec- VesecC05.05.2018
4GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2018
5GPC U19- otevřený - ChropyněC05.05.2018
6GPC U19 - Králův DvůrC19.05.2018
7GPC U19 kvalifikační - Plzeň DoubravkaC19.05.2018
82. GPC U19 - PrahaC19.05.2018
9GPC U19 kvalifikační - Brno - SlatinaC02.06.2018
10GPC U19 - HoliceC02.06.2018
112. GPC U19 - OrlováC02.06.2018
122. GPA U19 - OrlováA10.06.2018
132. GPB U19 - MostB09.09.2018
14GPC U19- otevřený - PardubiceC15.09.2018
15GPC U19- otevřený - KarvináC15.09.2018
16GPC U19- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
17GPC U19- otevřený - ChropyněC23.09.2018
18GPC U19- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
19GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC06.10.2018
20GPC U19- otevřený - KladnoC07.10.2018
21OP U19 - Králův DvůrSKP24.11.2018
22OP U19 - JihlavaSKP25.11.2018
23OP U19 - NejdekSKP25.11.2018
24OP U19 - MostSKP25.11.2018
25GPC U19- kvalifikační - IvančiceC01.12.2018
26OP U19 - České BudějoviceSKP01.12.2018
27OP U19 - Praha VinořSKP01.12.2018
28OP U19 - DobruškaSKP02.12.2018
29OP U19 - OrlováSKP02.12.2018
30MČR U19 - PrahaMČR16.12.2018
31GPC U19 - České BudějoviceC05.01.2019
32GPC U19 - OlomoucC05.01.2019
33GPC U19- Praha - Praha VinořC06.01.2019
34GPC U19 - BrnoC13.01.2019
35GPC U19 - KladnoC13.01.2019
36GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC26.01.2019
371. GPA U19 - Hradec KrálovéA27.01.2019
38GPC U19- otevřený - Praha JeremiC03.02.2019
39GPC U19 - DobruškaC09.02.2019
40GPC U19 - Liberec- VesecC09.02.2019
41GPC U19 - Brno - SlatinaC23.02.2019
421. GPB U19 - OrlováB03.03.2019
43GPC U19- otevřený - Praha HamrC16.03.2019
44GPC U19 - ChropyněC30.03.2019
45GPC U19 - NejdekC30.03.2019
46GPC U19 - Ústí nad LabemC06.04.2019
47GPC U19 - Praha JeremiC07.04.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading