logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 18.04.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
18.04.2018 - 18.04.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3968
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2360
3.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1638
4.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1539
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1359
6.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1150
7.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1114
8.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1103
9.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1100
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1100
11.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1038
12.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1000
13.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.977
14.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha964
15.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.952
16.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice950
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš950
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.950
19.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 938
20.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.895
21.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.878
22.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice850
23.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.764
24.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha734
25.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.725
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.725
27.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.721
28.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.688
29.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.663
30.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.659
31.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice636
32.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.631
33.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.622
34.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.604
35.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.597
36.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha593
37.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk589
38.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 575
39.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.562
40.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha525
41.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.524
42.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha519
43.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice518
44.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.517
45.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš487
46.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most483
47.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže469
48.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.459
49.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.458
50.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.454
51.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany444
52.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 443
53.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic417
54.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno392
55.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná389
56.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.383
57.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň382
58.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha375
59.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha363
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno363
61.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.359
62.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA352
63.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
64.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice338
65.Škvára Kristian2008 BaC Kladno305
66.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha304
67.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.300
68.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem299
69.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha296
70.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem293
71.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 292
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav292
73.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.288
74.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.284
75.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.282
76.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.277
77.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.273
78.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.267
79.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA263
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.263
81.Macal Jiří2008 Super Stars Most261
82.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
83.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.256
84.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most255
85.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.251
86.Gašparín Adam2007 Super Stars Most244
87.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná238
88.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy235
89.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice232
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.232
91.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha230
92.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem223
93.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton221
94.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže216
95.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.212
97.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.207
98.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.206
99.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové202
100.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.198
101.Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.194
102.Doležal David2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.176
103.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY174
104.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.168
105.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
106.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY164
108.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš161
109.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.160
110.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.156
111.Berka Jan2007 Slavoj Podivín151
Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná151
113.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.148
114.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton142
115.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou141
116.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.139
117.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
118.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.136
119.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.129
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.129
121.Šústal Vojtěch2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.126
122.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA122
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín122
124.Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.121
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.121
126.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice120
127.Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.119
128.Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha118
130.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou113
131.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.109
132.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 108
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.108
134.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.105
135.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.103
136.Pachlopník Robert2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.101
137.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.100
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno100
139.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže94
140.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.93
Žibřický Antonín2009 Badminton VK Aš93
142.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.92
143.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 88
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 88
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk88
146.Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.84
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA84
148.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.83
149.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem82
150.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka80
151.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.79
152.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
154.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice76
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk76
156.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.75
157.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.73
158.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem72
159.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha71
160.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY69
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice69
162.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.64
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.64
164.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
165.Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.57
166.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice54
169.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.51
170.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice50
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha50
173.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.48
174.Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
177.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.45
178.Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou42
179.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
180.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.39
181.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška38
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk38
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice38
Kučera Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.38
Marejka Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice38
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.38
188.Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 36
189.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.34
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
191.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.33
192.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany31
193.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.30
194.Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY25
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha25
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice25
197.Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
199.Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 21
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 21
201.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY20
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 20
203.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice19
204.Šorf Pavel2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
205.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha16
206.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha14
209.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové13
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže13
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.13
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most13
214.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná12
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
216.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA10
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 10
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem10
219.Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.9
220.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton6
221.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná4
223.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice3
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4000
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 4000
3.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2309
4.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.2069
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2012
6.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1839
7.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1700
8.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1558
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1551
10.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1526
11.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1300
12.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1250
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1250
14.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1238
15.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1150
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1150
18.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.1114
19.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.1100
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1100
21.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1075
22.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice1064
23.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1050
24.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha1039
25.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.1038
26.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1015
27.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.950
28.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.939
29.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.900
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 900
31.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha850
32.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 825
33.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.816
34.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice788
35.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš777
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže777
37.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.775
38.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.763
39.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.745
40.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.739
41.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 725
42.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.712
43.Gašparín Adam2007 Super Stars Most667
44.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.664
45.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno662
46.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha650
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA650
48.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.628
49.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most625
50.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton620
51.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.614
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.614
53.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA600
54.Škvára Kristian2008 BaC Kladno590
55.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno580
56.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem528
57.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha517
58.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.511
59.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha500
60.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná481
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice481
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná481
63.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.478
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav478
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem478
66.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha475
67.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.470
68.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.466
69.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.462
70.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem456
Macal Jiří2008 Super Stars Most456
72.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže454
73.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.442
74.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.439
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.439
76.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.436
77.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha428
78.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.425
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice425
80.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 418
81.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.414
82.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.400
83.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.399
84.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.387
85.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové374
86.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha367
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany367
88.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice365
89.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš361
90.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.351
91.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk350
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.350
93.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
94.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most338
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.338
96.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA329
97.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.322
98.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha317
99.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.314
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.314
101.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže300
102.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou289
103.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.277
104.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.274
105.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.270
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
107.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.263
108.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice250
109.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk236
110.Berka Jan2007 Slavoj Podivín228
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín228
112.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.227
113.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY213
114.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 208
115.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou203
116.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.193
117.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.192
118.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY191
119.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.189
120.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.184
121.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.175
122.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
123.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem164
125.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.163
126.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha153
127.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY150
Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná150
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha150
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno150
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice150
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
138.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.135
139.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
141.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem114
142.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.109
143.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.100
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.100
Doležal David2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice100
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice100
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA100
Šústal Vojtěch2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 100
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
160.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.90
161.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
163.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
165.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná78
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
170.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš69
171.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
172.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
173.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY50
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 50
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 50
183.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
185.Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.42
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
189.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA26
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 26
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem26
192.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 25
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 25
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 25
1.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 3046
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
3.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1526
4.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1240
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1240
6.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1217
7.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1126
8.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1050
9.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1040
10.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice952
11.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha940
12.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha914
13.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.913
14.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.903
15.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice900
16.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže889
17.Klokan Jakub2008 Super Stars Most864
18.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.774
19.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice766
20.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.739
21.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 730
22.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk725
23.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.714
Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.714
25.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.713
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.713
27.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 700
28.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.674
29.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA641
30.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.628
31.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice592
32.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.589
33.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav578
34.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 566
35.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.564
36.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 554
37.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.546
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.546
39.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš540
40.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha538
41.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.528
42.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.510
43.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.500
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.500
45.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice488
46.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha483
47.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.464
48.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.453
49.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA448
50.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno442
51.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná438
52.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.437
53.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš410
54.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno406
55.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic401
56.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
57.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
58.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha376
59.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.366
Škvára Kristian2008 BaC Kladno366
61.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most346
62.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
63.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.328
64.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice327
65.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha317
66.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.300
67.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
68.Macal Jiří2008 Super Stars Most254
69.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY251
70.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk250
71.Gašparín Adam2007 Super Stars Most245
72.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem242
73.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
74.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.238
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha238
76.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
77.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem222
78.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany221
79.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha212
80.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.178
81.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA176
82.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové175
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.175
84.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY164
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.164
86.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.163
87.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.152
88.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže151
89.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice150
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže150
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
94.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
96.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.145
97.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš138
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.138
99.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha137
100.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.136
101.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
102.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná125
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice125
105.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha117
106.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha115
107.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 110
108.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.104
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton104
110.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.101
111.Doležal David2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.100
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice100
Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná100
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.100
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice100
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín100
Šústal Vojtěch2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.100
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
123.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem92
124.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň88
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY88
127.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.86
129.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 76
131.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice75
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.75
133.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha67
134.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Berka Jan2007 Slavoj Podivín50
Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk50
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Pachlopník Robert2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk50
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
156.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
159.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
164.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
165.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
166.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 25
174.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
175.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.13
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY13
178.Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
179.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA4
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2252
2.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1861
3.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1782
4.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1228
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1201
6.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1200
7.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1165
8.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1102
9.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1075
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1075
11.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1028
12.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.1012
13.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1002
14.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno989
15.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.987
16.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.977
17.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice915
18.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice914
19.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha900
20.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice812
21.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.809
22.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.808
23.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha803
24.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha800
25.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže795
26.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk768
27.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha728
28.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.704
29.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš674
30.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY650
31.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno644
32.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.624
33.Portová Anna2007 Super Stars Most608
34.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice606
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň606
36.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.595
37.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most572
38.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.564
39.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.558
40.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha550
41.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most513
42.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY488
43.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.484
44.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic476
45.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.475
46.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice470
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš470
48.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.454
49.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha442
50.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.427
51.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.423
52.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA413
53.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton409
54.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.402
55.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.396
56.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.391
57.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.385
58.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem382
59.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 376
60.Hejnová Sára2007 USK Plzeň374
61.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem359
62.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
63.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem348
64.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.338
65.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha330
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.330
67.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav328
68.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.318
69.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno317
70.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton314
71.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové309
72.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice307
73.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
74.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.303
75.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.298
76.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton297
77.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton296
78.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha294
79.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.292
80.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.290
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha290
82.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka280
83.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš271
84.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.270
85.Čechová Tereza2008 Super Stars Most268
86.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové264
87.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.255
88.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.254
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš254
90.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice242
91.Křížková Eva2008 BaC Kladno241
92.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem228
93.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.220
94.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.212
95.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň201
96.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
97.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.197
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice197
99.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno187
100.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.180
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice180
102.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice176
103.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
104.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY173
105.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka172
106.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha170
107.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha169
108.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.166
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
110.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.156
111.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.151
Šuhajová Lucie2008 Sportclub Metalurg151
113.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha150
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
115.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.146
116.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.141
117.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou138
119.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.133
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.133
121.Wojewodová Marie2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.126
122.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA122
123.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice120
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
125.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic118
127.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.116
128.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
129.Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná113
130.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha108
131.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha103
132.Grednerová Sarah2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.101
133.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
134.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.99
135.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA97
136.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.94
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice94
138.Kovalčíková Kateřina2008 Sportclub Metalurg93
139.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
140.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
141.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany85
142.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha80
143.Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná75
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
145.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná71
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.71
147.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.69
148.Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná68
149.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice63
Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš63
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.63
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice63
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná63
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.63
155.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.62
156.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice58
157.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice57
158.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou55
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice55
160.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice54
161.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem53
162.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem51
163.Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
164.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
165.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha47
166.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
167.Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
168.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.44
169.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.43
170.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.42
171.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
172.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA39
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem39
174.Goláňová Natálie2009 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.38
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk38
Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
177.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.33
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
179.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany31
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.31
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany31
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.31
183.Kohutková Ela2007 TJ Sokol Klimkovice30
Mikulová Vendula2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.30
Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 30
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
188.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.29
189.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY26
190.Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
191.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.19
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha19
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.19
196.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.15
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha15
198.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
201.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
204.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
205.Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže10
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY10
207.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
208.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha5
210.Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
211.Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
212.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
214.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice1
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2544
2.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany2521
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2521
4.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1724
5.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1702
6.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1616
7.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1464
8.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1383
9.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1338
10.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1263
11.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1252
12.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1250
13.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1238
14.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1227
15.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most1226
Portová Anna2007 Super Stars Most1226
17.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1200
18.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1075
19.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1050
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1050
21.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1026
22.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.939
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.939
24.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA916
25.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.900
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.900
27.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton867
28.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha863
29.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň826
30.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha812
31.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY801
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY801
33.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.800
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš800
35.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.788
36.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha775
37.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha764
38.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most750
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.750
40.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.742
41.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha737
42.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton706
43.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.692
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.692
45.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem689
46.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.661
47.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton653
48.Hejnová Sára2007 USK Plzeň641
49.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.639
50.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové636
51.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav628
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha628
53.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.625
54.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno616
55.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.614
56.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice606
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 606
58.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha603
59.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš600
60.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
61.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha575
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem575
63.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.541
64.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.539
65.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové528
66.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem525
67.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice522
68.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.515
69.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno508
70.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic504
71.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.503
72.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice492
73.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.489
74.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.486
75.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice470
76.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.464
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice464
78.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice452
79.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem449
80.Čechová Tereza2008 Super Stars Most442
81.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.441
82.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.436
83.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.428
84.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton406
85.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha392
86.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka376
87.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.374
88.Křížková Eva2008 BaC Kladno369
89.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
90.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.360
91.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.354
92.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň350
93.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno338
94.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA334
95.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.325
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice325
97.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.321
98.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.317
99.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice316
100.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
101.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.301
102.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš290
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš290
104.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha289
105.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
106.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka267
107.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou264
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.264
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
110.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic254
111.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha253
112.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
113.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.246
114.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.245
115.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.239
116.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.234
117.Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná228
118.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.214
119.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice200
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.200
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.200
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice200
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice200
126.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
128.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice164
130.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.160
131.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná150
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA150
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
136.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha139
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.139
138.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem126
140.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY125
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
142.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
143.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha117
144.Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
145.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem113
146.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
147.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Goláňová Natálie2009 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.100
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.100
Kovalčíková Kateřina2008 Sportclub Metalurg100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná100
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
Šuhajová Lucie2008 Sportclub Metalurg100
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Wojewodová Marie2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná100
160.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
161.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha89
162.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
164.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.78
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice78
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice78
168.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
169.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
170.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.59
Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
174.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany50
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Grednerová Sarah2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mikulová Vendula2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže50
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha50
186.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
187.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
188.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
189.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
190.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
2.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1438
3.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1414
4.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1217
5.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1199
6.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1076
7.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice989
8.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA978
9.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most952
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno952
11.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha914
12.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
13.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha892
14.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice866
15.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže864
16.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha850
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk850
18.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.778
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton778
20.Portová Anna2007 Super Stars Most728
21.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 678
22.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice666
23.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.656
24.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha642
25.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.638
26.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.628
27.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice621
28.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.616
29.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most614
30.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš588
31.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav578
32.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton564
33.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice517
34.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 510
35.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.500
36.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha496
37.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY492
38.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
39.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA478
40.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY475
41.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha467
42.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno456
43.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.446
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.446
45.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.414
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.414
47.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice413
48.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice406
49.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.402
50.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic401
51.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most400
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha400
53.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.398
54.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice392
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.392
56.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.388
57.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice381
58.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.378
59.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.375
60.Hejnová Sára2007 USK Plzeň366
61.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.363
62.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno345
63.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
64.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.325
65.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem324
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš324
67.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň318
68.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha317
69.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
70.Křížková Eva2008 BaC Kladno315
71.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice314
72.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha312
73.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.305
74.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.296
75.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.278
76.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové263
77.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.262
78.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton254
79.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem250
80.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.246
81.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.245
82.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.238
83.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem234
84.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.233
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.233
86.Čechová Tereza2008 Super Stars Most230
87.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.200
90.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha192
91.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha178
92.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha175
93.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA171
94.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
95.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem167
96.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.164
97.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové163
98.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice150
99.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno146
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
102.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton134
103.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.125
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice125
105.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.124
107.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY113
Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka113
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.113
110.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha105
111.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice100
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Grednerová Sarah2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.100
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
Wojewodová Marie2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
124.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice92
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.92
126.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice88
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
128.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
130.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
131.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha76
132.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA75
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice75
135.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.55
136.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.50
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.50
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk50
Mikulová Vendula2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
145.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.43
146.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
149.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
150.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
151.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
152.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany25
Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.25
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha25
Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA25
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže25
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha25
162.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
164.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY13
ČísloTurnajGPDatum
12. GPD U13 - Praha - ZMD21.04.2018
22. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
3GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
42. GPC U13 - MostC12.05.2018
5GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
6GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
7GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
8GPC U13 kvalifikační - KladnoC12.05.2018
92. GPC U13 - Praha HamrC19.05.2018
102. GPA U13 - Praha HamrA27.05.2018
11GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
12GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
13GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
14GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
152. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
16GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
173. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
18GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
19GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
20GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
21GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
22GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
23GPC U13 - MostC22.09.2018
24GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
25GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
26GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
27GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
28GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
29GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
30GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
31GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
32GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
33GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
34OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
35GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
36GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
37GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
38GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
39OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
40OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
41OP U13 - HoliceSKP03.11.2018
42OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
43GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
44OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
45OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
46GPD U13- otevřený - ProboštovD17.11.2018
47MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
48GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
49Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
50Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
51GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
52GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
53OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
54GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
55GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
56GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
57GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
58GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
59GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
60GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
61GPC U13 - LiberecC05.01.2019
62GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
63GPC U13 - BrnoC12.01.2019
64GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
65GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
66GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
67GPC U13 - OpavaC13.01.2019
68GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
69GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
701. GPA U13 - AšA27.01.2019
71GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
72GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
73GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
74GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
75GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
76GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
77GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
781. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
79GPC U13 - České BudějoviceC09.03.2019
80GPD U13- otevřený - Praha LužinyD09.03.2019
81GPC U13- otevřený - Nové Město nad MetujíC16.03.2019
82GPD U13 - Karlovy VaryD16.03.2019
83GPC U13 - MostC16.03.2019
84GPC U13- otevřený - Praha HamrC23.03.2019
85GPC U13 - AšC24.03.2019
86GPC U13- otevřený - KladnoC24.03.2019
87GPC U13 - BrnoC31.03.2019
88GPC U13 - Liberec- VesecC06.04.2019
89GPD U13- Praha - Praha JeremiD06.04.2019
90GPC U13- otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
91GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.04.2019
92GPC U13-Memoriál A. Waňkové - PlzeňC13.04.2019
93GPC U13- otevřený - ŠumperkC13.04.2019
94GPC U13 - OrlováC13.04.2019
95GPC U13 - KladnoC14.04.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading