logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 18.04.2019

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
18.04.2018 - 18.04.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2965
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2220
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2016
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1720
5.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1401
6.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
7.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1165
8.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1151
9.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1125
10.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1091
11.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1038
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1038
13.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1015
14.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1001
15.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
17.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.975
18.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.958
19.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 956
20.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice950
21.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
22.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice850
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most850
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
25.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.825
26.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.812
27.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
28.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 750
29.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice664
30.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.658
31.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 650
32.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.649
33.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.641
34.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.628
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.628
36.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.626
37.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.617
38.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.602
39.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice600
40.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.566
41.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš538
42.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha528
43.Solar Jan2005 SK Prosek Praha525
44.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.505
45.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.489
46.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.480
47.Kundrát David2006 Badminton VK Aš470
48.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.459
49.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.451
50.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany444
51.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice425
52.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha406
53.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.400
54.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.379
55.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha375
56.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.368
57.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.351
58.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
59.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže345
60.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové337
61.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.336
62.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha332
63.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.329
64.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice322
65.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.308
66.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
67.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové298
68.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.276
69.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 268
70.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.260
71.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže258
72.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš253
73.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.246
74.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice240
75.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha230
76.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
77.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.225
78.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.223
79.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice222
80.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem218
81.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub217
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.217
83.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most214
84.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.213
85.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.209
86.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.208
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.208
88.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.205
89.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice198
90.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.197
91.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.191
92.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.188
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.188
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice188
95.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš184
96.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 177
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA177
98.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice171
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.171
100.Klokan Jakub2008 Super Stars Most166
101.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most165
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 165
103.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš164
104.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín163
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.163
Suchopár Jan2006 Super Stars Most163
107.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice162
108.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín159
109.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.156
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
111.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic155
112.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav150
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
114.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem147
115.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice143
116.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.142
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.142
118.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno141
119.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže140
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha140
121.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.138
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice138
123.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.137
124.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub131
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha131
126.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.130
127.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.129
128.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.128
129.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 127
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.127
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 127
132.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.125
133.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.122
134.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.120
135.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.116
Vališ Jan2006 Super Stars Most116
137.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 113
138.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.112
139.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.111
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.111
141.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň107
142.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA103
143.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka101
144.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
148.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.99
149.Jonáš Václav2006 BaC Kladno98
Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.98
151.Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice97
152.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka95
153.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic92
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín92
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.92
156.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha88
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
158.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.82
159.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.80
160.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk79
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 79
162.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha78
163.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.77
164.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.76
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic76
166.König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
167.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.74
168.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice72
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
170.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk70
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most70
172.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.67
173.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.63
174.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.62
175.Gašparín Adam2007 Super Stars Most60
176.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka59
177.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice56
178.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš54
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín54
180.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice50
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice50
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice50
185.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.48
186.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 47
187.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice46
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY46
189.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.45
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk45
191.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice42
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové42
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
196.Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
197.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA39
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.39
199.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 38
200.Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 36
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 36
202.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.32
203.Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.31
204.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná30
Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.30
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš30
207.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha29
Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 29
Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 29
210.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 28
212.Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 26
214.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha25
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 25
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
230.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka22
231.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.20
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY20
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou20
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.20
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA20
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most20
238.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.19
Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.19
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice19
241.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
242.Jarolímek David2005 SK Hamr, z.s. 16
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové16
Mrvečka Pavel2006 BK Goram Teplice, z.s.16
245.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
247.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
249.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.12
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice12
255.Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 10
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 10
257.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha9
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové9
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.9
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha9
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška9
262.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha8
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3496
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3224
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3184
4.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1928
5.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1606
6.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1564
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1564
8.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1536
9.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1524
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1524
11.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1516
12.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1514
13.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1450
14.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1371
15.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1350
16.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1340
17.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1336
18.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1288
19.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
21.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1180
22.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1165
23.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1139
24.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1100
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1100
26.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1089
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1089
28.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1084
29.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1050
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1050
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha1050
32.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1002
33.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1000
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1000
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1000
37.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.926
38.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš908
39.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha900
40.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.889
41.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.888
42.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice838
43.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.826
44.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
45.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.777
46.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.764
47.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.728
48.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.713
49.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže665
50.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové652
51.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha650
52.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany631
53.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.629
54.Solar Jan2005 SK Prosek Praha625
55.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.614
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.614
57.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.603
58.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 593
59.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice575
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 575
61.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha565
62.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.564
63.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha558
Kundrát David2006 Badminton VK Aš558
65.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.553
66.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové540
67.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA521
68.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most506
69.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.498
70.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín492
71.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.486
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.486
73.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.456
74.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.453
75.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.442
76.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.439
77.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.428
78.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
79.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.417
80.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.406
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.406
82.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.392
83.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.388
84.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.387
85.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže382
86.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub378
87.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice370
88.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most368
89.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice366
90.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.364
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice364
92.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.361
93.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.353
94.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.350
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
96.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.346
97.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.343
98.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.342
99.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA339
100.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.328
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno328
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.328
103.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 318
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.318
105.Klokan Jakub2008 Super Stars Most308
106.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice304
107.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.300
108.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.299
109.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice294
110.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice288
111.Suchopár Jan2006 Super Stars Most280
112.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 266
113.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš252
114.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.250
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
117.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA247
118.Jonáš Václav2006 BaC Kladno242
Vališ Jan2006 Super Stars Most242
120.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín228
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
122.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.224
123.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice216
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.216
125.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 208
126.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.200
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav200
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.200
130.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk198
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň198
132.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.196
133.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha192
134.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.184
135.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín180
136.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš178
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška178
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.178
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk178
140.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem176
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 176
142.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.174
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.174
144.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha164
145.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš156
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.156
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.156
148.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha150
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš150
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.150
154.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most146
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.146
156.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
157.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.128
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže128
159.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.125
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA125
161.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 118
162.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice114
163.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 108
164.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš102
165.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.100
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav100
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk100
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most100
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice100
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka100
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most100
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice100
176.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 97
177.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.96
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.96
179.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha95
180.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.92
181.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice86
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
184.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín84
185.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.80
186.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš78
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice78
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové78
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 78
193.Gašparín Adam2007 Super Stars Most76
194.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.75
195.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou63
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.63
198.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany56
199.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.55
200.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY54
201.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha53
202.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha52
203.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 50
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub50
Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 50
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 50
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.50
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha50
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.50
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 50
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 50
226.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice46
227.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha42
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.42
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
237.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka34
238.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha26
239.Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 25
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 25
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 25
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice25
245.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2936
2.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2272
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2224
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2160
5.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1353
6.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1177
7.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1126
8.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1077
9.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1050
10.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1039
11.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1000
13.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.990
14.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha925
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.925
16.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.918
17.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
18.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha882
19.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.853
20.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.852
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.852
22.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
23.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.839
24.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha814
25.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
26.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové786
27.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.777
28.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice766
29.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice729
30.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.726
31.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha676
32.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.664
33.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.648
34.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice642
35.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.626
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.626
37.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.625
Solar Jan2005 SK Prosek Praha625
39.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.615
40.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.578
41.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.570
42.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice553
43.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.534
44.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice525
45.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha514
46.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.502
47.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže493
48.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.486
49.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha450
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.450
51.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice405
52.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.391
53.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA384
54.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 380
55.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice364
56.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.341
57.Kundrát David2006 Badminton VK Aš328
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.328
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice328
60.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha318
61.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem314
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš314
63.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany309
64.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové302
65.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem298
66.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.271
67.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
68.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.266
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 266
70.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.263
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.263
72.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
Klokan Jakub2008 Super Stars Most260
74.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.241
75.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most238
76.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín230
77.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.225
78.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže222
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.222
80.Suchopár Jan2006 Super Stars Most218
81.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.217
82.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.214
83.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice205
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.205
85.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.200
86.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.199
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.199
88.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín192
89.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.183
90.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.182
91.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
92.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš178
93.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.175
94.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA173
95.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.171
96.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš170
97.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.167
98.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice166
99.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín163
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub163
101.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.155
102.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice154
103.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav150
105.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.146
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.146
107.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.142
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš142
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.142
110.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.141
111.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.139
112.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno137
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha137
114.Jonáš Václav2006 BaC Kladno125
115.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice124
116.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice120
117.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic117
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.117
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.117
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk117
121.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem114
122.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic113
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.113
124.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice112
125.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most110
126.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.105
127.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.100
134.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
135.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.93
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 93
137.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice92
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.92
139.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most89
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.89
141.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
142.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín84
143.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 83
144.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 82
145.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
147.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 76
148.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.75
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA75
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.75
152.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.71
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice71
154.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 69
155.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 68
156.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
157.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 54
158.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.50
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň50
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Vališ Jan2006 Super Stars Most50
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
173.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka46
174.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha43
175.Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
179.Gašparín Adam2007 Super Stars Most39
180.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.38
181.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub37
182.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka30
183.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha29
184.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice26
185.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha25
Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou25
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.25
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.25
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic25
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice25
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 25
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice25
205.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
206.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha17
207.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA13
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 13
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 13
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice13
213.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice12
218.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2960
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2622
3.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2348
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1992
5.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1550
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1395
7.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1389
8.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1250
9.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1215
10.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1115
11.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1100
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1100
13.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1050
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1050
15.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1038
16.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1009
17.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice956
18.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové930
19.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.922
20.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka902
21.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany900
22.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.875
23.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice864
24.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
25.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha800
26.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.777
27.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.766
28.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice761
29.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
30.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.712
31.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.668
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.668
33.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.641
34.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice626
35.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha615
36.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš601
37.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice578
38.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.559
39.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice550
40.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha528
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice528
42.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.525
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.525
44.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha506
45.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.464
46.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.450
47.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.435
48.Benediktová Klára2005 USK Plzeň432
49.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany425
50.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín419
51.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš393
52.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub391
53.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha385
54.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.374
55.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
56.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice348
57.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
58.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka337
59.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha333
60.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem328
61.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové323
62.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.316
63.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha306
64.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha304
65.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno297
66.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.296
67.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice295
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš295
69.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.293
70.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš279
71.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže278
72.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava274
73.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš271
74.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.270
75.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.268
76.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA267
77.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha260
78.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk255
79.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem254
Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.254
81.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.251
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín251
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice251
84.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.243
85.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš241
86.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná235
87.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava229
88.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice226
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.226
90.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.222
91.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové220
92.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.219
93.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.218
94.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.217
95.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice215
96.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.208
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.208
98.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most204
99.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.201
100.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic200
101.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.199
102.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice197
103.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem192
104.Jonášová Klára2006 BaC Kladno190
105.Marková Julie2005 Start Jihlava189
106.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA188
107.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
108.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha185
109.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.184
110.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná180
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha180
113.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.178
114.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.176
115.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most172
116.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA171
117.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most168
118.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.165
119.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice154
120.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.149
121.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.145
122.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš138
123.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.133
124.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.130
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška130
126.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
127.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice126
129.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.125
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav125
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice125
132.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže124
133.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most122
134.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.121
135.Portová Anna2007 Super Stars Most120
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.120
137.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.119
138.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice118
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.118
141.Chvastková Julie2006 Start Jihlava110
142.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.101
143.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice100
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice100
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most100
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 100
148.Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno96
149.Důrová Lucie2005 USK Plzeň95
150.Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.93
151.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové92
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
153.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem91
154.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice87
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín87
156.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany80
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.80
158.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.79
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.79
160.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
161.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice75
163.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže72
164.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice70
165.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.68
166.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.67
167.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.64
168.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem59
169.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.58
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha58
171.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.53
172.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice51
173.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.50
Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
181.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha48
182.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA46
183.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice45
184.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
186.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem39
187.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
189.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA35
190.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha34
Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany34
192.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.33
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice33
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.33
195.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic30
198.Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.29
199.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA28
200.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.25
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha25
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 25
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY25
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
211.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA24
212.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
214.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.20
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové20
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 20
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 20
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic20
220.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 18
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY18
223.Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
226.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
227.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.9
228.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha7
229.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha6
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3612
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3612
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3432
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3174
5.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2152
6.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2052
7.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1720
8.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1709
9.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1689
10.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1620
11.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1589
12.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1550
13.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1528
14.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1450
15.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1400
17.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1356
18.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1258
19.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1201
20.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
21.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1195
22.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1180
23.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1153
24.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1152
25.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1150
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1150
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1150
28.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1138
29.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1104
30.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
31.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1052
32.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.927
33.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.925
34.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.900
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha900
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA900
37.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš896
38.Benediktová Klára2005 USK Plzeň876
39.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 850
40.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.840
41.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.803
42.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka777
43.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.774
44.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha752
45.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha740
46.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.739
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.739
48.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice713
49.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.652
50.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem640
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem640
52.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.628
53.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha624
54.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.601
55.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha592
56.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice580
57.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.575
58.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha565
59.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.564
60.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice555
61.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín542
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín542
63.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk540
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha540
65.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany528
66.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha526
67.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.519
68.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice508
69.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.503
70.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.495
71.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA494
72.Marková Julie2005 Start Jihlava492
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava492
74.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.476
75.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.472
76.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.456
77.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most454
78.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.442
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš442
80.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové436
81.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.428
82.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
83.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
84.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.417
85.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA416
86.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.414
87.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.395
88.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš394
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš394
90.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.392
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.392
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže392
93.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš378
94.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.374
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.374
96.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.366
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most366
98.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha356
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava356
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš356
102.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub350
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice350
104.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno342
105.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.338
106.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice330
107.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.326
108.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.325
109.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.324
110.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice320
111.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice300
112.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA294
113.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice280
114.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.272
115.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice267
116.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most266
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.266
118.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice264
119.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové260
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.260
121.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice250
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice250
123.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná242
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná242
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice242
126.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.238
127.Chvastková Julie2006 Start Jihlava228
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.228
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.228
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic228
131.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
132.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem222
133.Jonášová Klára2006 BaC Kladno217
134.Portová Anna2007 Super Stars Most216
135.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.213
136.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.206
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice206
138.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most204
139.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most200
141.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.188
142.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno186
144.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.178
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice178
146.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.176
148.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže174
149.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.154
150.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice150
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice150
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav150
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
154.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.142
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín142
156.Důrová Lucie2005 USK Plzeň139
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 139
158.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže132
159.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.128
160.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
161.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA106
162.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany102
163.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.100
Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš100
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.100
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 100
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.100
179.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.92
180.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice86
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
185.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.80
186.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška78
193.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha75
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha75
195.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
197.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.56
Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany56
199.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY54
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY54
201.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha51
202.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice50
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Koudelková Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Raková Magdaléna2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
214.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany46
215.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň42
Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
219.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA40
220.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
221.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha28
222.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha26
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
225.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha25
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most3328
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2936
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1912
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1744
5.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1724
6.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1552
7.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1202
8.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1039
9.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1032
10.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
12.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.990
13.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 964
14.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.958
15.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha950
16.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.945
17.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.925
18.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha900
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany900
20.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.852
21.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
22.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.839
23.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.814
24.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice802
25.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most800
26.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha789
27.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.787
28.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice782
29.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.752
30.Benediktová Klára2005 USK Plzeň702
31.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.691
32.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha690
33.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha688
34.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka666
35.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha650
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
37.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš554
38.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.536
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové536
40.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.533
41.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice525
42.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice514
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem514
44.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.511
45.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.500
46.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.495
47.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.488
48.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.478
49.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice471
50.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.460
51.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.444
52.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 414
53.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka406
54.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.370
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.370
56.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha368
57.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice367
58.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha358
59.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk342
60.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany336
61.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.328
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.328
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem328
64.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.320
65.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha318
66.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA316
67.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže306
68.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha305
69.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.286
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha286
71.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA285
72.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.280
73.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno277
74.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš274
75.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
76.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.266
77.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš264
78.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice258
79.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.254
80.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.246
81.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA239
82.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín234
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.234
84.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.224
85.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové221
86.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš220
87.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most213
88.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.209
89.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.205
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.205
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín205
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic205
93.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové204
94.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže200
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
96.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice197
97.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.195
98.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš192
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice192
100.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.189
101.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
102.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná187
103.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
104.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most185
105.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.183
106.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
107.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.179
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.179
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha179
110.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice175
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.175
112.Portová Anna2007 Super Stars Most168
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most168
114.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.167
115.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná162
116.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav150
117.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub147
118.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.146
119.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice145
120.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška142
121.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.139
122.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice138
123.Jonášová Klára2006 BaC Kladno137
124.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové136
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice136
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.136
127.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava134
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava134
129.Marková Julie2005 Start Jihlava128
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš128
131.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem127
132.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.125
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.125
134.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 122
135.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most118
136.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.117
137.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.112
138.Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno108
139.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha106
140.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš100
Chvastková Julie2006 Start Jihlava100
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice100
143.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.96
144.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.92
145.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín87
146.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže80
147.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
148.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.75
152.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice71
153.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.69
154.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice67
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
156.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
157.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA62
158.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice50
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice50
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice50
172.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice46
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
177.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.42
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
181.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 40
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
183.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice37
185.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha29
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA29
187.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub25
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha25
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic25
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 25
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
199.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA18
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.18
201.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
203.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha13
Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA13
206.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
208.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha8
ČísloTurnajGPDatum
12. GPC U15 - MostC21.04.2018
2GPC U15 - Benátky nad JizerouC21.04.2018
32. GPC U15 - Český KrumlovC05.05.2018
42. GPD U15 - Praha - VinořD05.05.2018
52. GPC U15 - Praha HamrC13.05.2018
6GPC U15 kvalifikační - AšC19.05.2018
7GPC U15 - Nové Město nad MetujíC19.05.2018
8GPC U15 kvalifikační - PodivínC19.05.2018
93. GPC U15 - OpavaC20.05.2018
10GPD U15 - TáborD26.05.2018
112. GPA U15 - AšA03.06.2018
12GPD U15- otevřený - PrahaD16.06.2018
132. GPB U15 - PardubiceB01.07.2018
14GPC U15- otevřený - ŠumperkC01.09.2018
15GPC U15- dvouhry - AšC15.09.2018
16GPD U15 - StrakoniceD15.09.2018
173. GPB U15 - Praha - RadotínB16.09.2018
18GPC U15- otevřený - České BudějoviceC22.09.2018
19GPC U15- otevřený - PřerovC22.09.2018
20GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
21GPC U15 - MostC29.09.2018
22GPC U15- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
23GPC U15- otevřený - KladnoC06.10.2018
24GPC U15- kvalifikační - JihlavaC20.10.2018
25OP U15 - Karlovy VarySKP20.10.2018
26OP U15 - LiberecSKP20.10.2018
27OP U15 - KladnoSKP20.10.2018
28OP U15 - PardubiceSKP20.10.2018
29OP U15 - Český TěšínSKP20.10.2018
30GPD U15- kvalifikační - Praha - ZMD21.10.2018
31GPC U15- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
32GPD U15 - TáborD03.11.2018
33OP U15 - Praha HamrSKP03.11.2018
34OP U15 - Český krumlovSKP04.11.2018
35MČR U15 - Karlovy VaryMČR11.11.2018
36GPC U15- otevřený - České BudějoviceC24.11.2018
37GPD U15 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
38GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD24.11.2018
39GPD U15- otevřený - MostD24.11.2018
40GPC U15- otevřený - ŠumperkC24.11.2018
41Vánoční turnaj GPC U15 - KlimkoviceC25.11.2018
42GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha LužinyC01.12.2018
43GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC08.12.2018
44GPC U15- otevřený - Ridera OstravaC08.12.2018
45OP U15 - Velké PavloviceSKP15.12.2018
46GPC U15- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2018
47GPC U15 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC16.12.2018
48GPD U15 - ŠumperkD12.01.2019
49GPD U15- Praha - Praha ProsekD13.01.2019
50GPC U15 - České BudějoviceC19.01.2019
51GPC U15 - Velké PavloviceC19.01.2019
52GPC U15 - MostC19.01.2019
53GPC U15 - Ridera OstravaC19.01.2019
54GPC U15 - AšC20.01.2019
55GPC U15- otevřený - PardubiceC02.02.2019
56GPC U15- Praha - Praha HamrC02.02.2019
57GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD02.02.2019
58GPC U15 - Benátky nad JizerouC03.02.2019
591. GPA U15 - MostA10.02.2019
60GPD U15 - PlzeňD10.02.2019
61GPC U15 - Karlovy VaryC23.02.2019
62GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha JeremiC23.02.2019
63GPC U15- otevřený - KladnoC24.02.2019
64GPC U15 - MostC24.02.2019
65GPC U15 - BrnoC02.03.2019
661. GPB U15 - PardubiceB10.03.2019
67GPD U15 - TáborD23.03.2019
68GPC U15 - LiberecC23.03.2019
69GPC U15- otevřený - OrlováC23.03.2019
70GPC U15 - AšC30.03.2019
71GPC U15 - IvančiceC06.04.2019
72GPC U15- otevřený - ŠumperkC06.04.2019
73GPC U15- otevřený - Praha HamrC07.04.2019
74GPC U15- otevřený - KlimkoviceC07.04.2019
75GPC U15 - České BudějoviceC13.04.2019
76GPC U15 - MostC14.04.2019
77GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading