logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 18.04.2019

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
18.04.2018 - 18.04.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ53
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2792
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2324
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1600
5.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1531
6.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1338
7.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1139
8.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1102
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.977
10.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha950
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.950
12.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.934
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha934
14.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 928
15.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.927
16.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.926
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové926
18.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň920
19.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.902
20.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha853
21.Altera Jan2004 BaC Kladno852
22.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice845
23.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.839
24.Oros Marek2003 Super Stars Most814
25.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.778
26.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice764
27.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.725
28.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha700
30.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha686
31.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.651
32.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha650
33.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha638
34.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem614
35.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.581
36.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.577
37.Port Jan2003 Super Stars Most576
38.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha568
39.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice553
40.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA550
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem550
42.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.544
43.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš514
44.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha500
45.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš466
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha466
47.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.444
48.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice438
49.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton434
50.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice412
51.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka405
52.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most403
53.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové399
54.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.376
55.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.371
56.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.370
57.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.366
58.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha364
59.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.362
60.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha358
61.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.338
62.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.314
63.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.305
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice305
65.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 300
66.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII296
67.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.288
68.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.274
69.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem262
70.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň261
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA261
72.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice257
73.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.250
74.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha247
75.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha238
76.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha228
77.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.219
78.Janáček David2004 BK ARION PRAHA212
79.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.209
80.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha207
81.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš201
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.201
83.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
84.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
85.Matiska David2004 BK ARION PRAHA195
86.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany189
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.189
88.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.188
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha188
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.188
91.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.186
92.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
93.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.181
94.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.178
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice178
96.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.177
97.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.176
98.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 175
99.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem173
100.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka172
101.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 170
102.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.168
103.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.167
104.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže166
105.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno161
106.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.155
107.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha154
108.Korynta Martin2004 BaC Kladno141
109.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
110.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem136
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice136
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
113.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA134
114.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
115.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most122
116.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň120
117.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
118.Hora Aleš2003 Super Stars Most114
119.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice113
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín113
121.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná112
122.Vlasák David2004 Super Stars Most109
123.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.106
Kóňa Jan2004 Super Stars Most106
125.Kazík Matěj2005 BaC Kladno103
126.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.100
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
131.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA99
132.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha96
133.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice93
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha93
135.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš92
136.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice91
137.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
138.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.88
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš88
140.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice87
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.87
142.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška86
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
144.Hlad Adam2004 BaC Kladno84
145.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.83
146.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.80
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk80
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany80
150.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem78
151.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.75
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.75
Suchopár Jan2006 Super Stars Most75
154.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 72
155.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice71
156.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže68
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha68
Žižka Jan2004 SK Hamr, z.s. 68
159.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Kundrát David2006 Badminton VK Aš63
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
163.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.62
164.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most60
165.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové58
Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 58
167.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha55
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA55
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.55
172.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava54
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice54
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 54
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň54
178.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 53
179.Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Jonáš Václav2006 BaC Kladno50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
188.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš48
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA48
190.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
197.Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou39
198.Hlaváček Jan2003 Ostrava Badminton Klub38
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš38
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš38
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
203.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.34
204.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice30
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 30
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice30
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub30
212.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk29
213.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha27
214.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.25
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.25
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové25
Volejníček Lukáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
226.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka22
227.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže20
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 20
230.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.19
231.Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 18
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 18
233.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.15
234.Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem13
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín13
239.Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice12
243.Stumpf Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
244.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most9
Jenis Filip2004 SK JEREMI, z.s.9
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
247.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem7
248.Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY5
1.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2884
2.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.2502
3.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2438
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha2438
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2194
6.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2188
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2188
8.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2156
9.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1804
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1744
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1516
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1516
13.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1480
14.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1416
15.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1400
16.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1350
17.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1349
18.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1286
19.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1269
20.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha1200
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha1200
22.Oros Marek2003 Super Stars Most1051
23.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1050
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1050
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
27.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice980
28.Port Jan2003 Super Stars Most965
29.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha950
30.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.946
31.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.838
32.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.825
33.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.816
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.816
35.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň813
36.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš801
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš801
38.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.794
39.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha763
40.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem726
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem726
42.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha690
43.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha676
44.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové642
45.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha639
46.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice628
47.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná619
48.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.614
49.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 606
50.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš594
51.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice589
52.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.577
53.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka564
54.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.553
55.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.552
56.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha543
57.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.542
58.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.541
59.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.540
60.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.538
61.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 522
62.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton514
63.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.513
64.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.488
65.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.471
66.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem470
67.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.464
68.Hora Aleš2003 Super Stars Most458
69.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem442
70.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice439
71.Matiska David2004 BK ARION PRAHA436
72.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most435
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 435
74.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha425
75.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.422
76.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.398
77.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA394
78.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII386
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.386
80.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA383
81.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno375
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
83.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha371
84.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
85.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.357
86.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha354
87.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha350
88.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice338
89.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem334
90.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.331
91.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA320
92.Janáček David2004 BK ARION PRAHA316
93.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
95.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.295
96.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.289
97.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 278
98.Kazík Matěj2005 BaC Kladno275
99.Vlasák David2004 Super Stars Most270
100.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.264
101.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.256
102.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.255
103.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
104.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.250
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš250
106.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice242
107.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
108.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 236
Korynta Martin2004 BaC Kladno236
110.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.228
111.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.225
112.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.224
113.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.221
114.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem220
Kóňa Jan2004 Super Stars Most220
116.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš214
117.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.200
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
120.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.192
122.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most188
123.Hlad Adam2004 BaC Kladno186
124.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové178
125.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.175
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha175
127.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
128.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň157
129.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most156
131.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka152
133.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.150
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže150
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže150
Kundrát David2006 Badminton VK Aš150
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Suchopár Jan2006 Super Stars Most150
141.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň147
142.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín146
143.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.142
144.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
145.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
146.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.128
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha128
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.128
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.128
150.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany125
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha125
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Solar Jan2005 SK Prosek Praha125
155.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA124
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice124
157.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš120
158.Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 118
159.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš114
160.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany113
161.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 104
162.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice100
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA100
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
176.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.92
177.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
178.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška86
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
181.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.82
182.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice78
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk78
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice78
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná78
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň78
192.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.75
193.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 66
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 66
195.Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 54
196.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže50
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové50
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka50
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 50
209.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.46
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
213.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha42
225.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2736
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2322
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1724
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1584
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1408
6.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1373
7.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
8.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1188
9.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1186
10.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1164
11.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1150
12.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1137
13.Altera Jan2004 BaC Kladno1080
14.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1051
15.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1048
16.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1001
17.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice998
18.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.915
19.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha914
20.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha900
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.900
22.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.850
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha850
24.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha838
25.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha792
26.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.789
27.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha738
28.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most730
29.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.725
30.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha714
31.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice667
32.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice656
33.Oros Marek2003 Super Stars Most640
34.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové636
35.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.564
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice564
37.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš544
38.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.539
39.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka517
40.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha516
41.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 510
42.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.506
43.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 500
44.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha487
45.Port Jan2003 Super Stars Most478
46.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem466
47.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.465
48.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 450
49.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton420
50.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.388
51.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš386
52.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha382
53.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.375
54.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.374
55.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš339
56.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.330
57.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha329
58.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice325
59.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha322
60.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.321
61.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem312
62.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha300
63.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.292
64.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.284
65.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno275
66.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.260
67.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice255
68.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
69.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem238
70.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže236
71.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
73.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.225
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň225
Matiska David2004 BK ARION PRAHA225
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.225
77.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.220
78.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka216
79.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA213
80.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany210
81.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
82.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA200
84.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha196
85.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem190
86.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.170
87.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.166
88.Vlasák David2004 Super Stars Most165
89.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
90.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.154
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš154
92.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
93.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
94.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.142
95.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha141
96.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové140
97.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice138
98.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem134
99.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.129
100.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
101.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové126
102.Hora Aleš2003 Super Stars Most125
Janáček David2004 BK ARION PRAHA125
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII125
107.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most121
108.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice120
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 120
110.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
111.Kóňa Jan2004 Super Stars Most117
112.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš116
113.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň111
114.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš108
115.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kundrát David2006 Badminton VK Aš100
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Suchopár Jan2006 Super Stars Most100
126.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín96
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha96
128.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.92
129.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
130.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
132.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
137.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 66
138.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany63
139.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 62
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA62
141.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most54
142.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Jonáš Václav2006 BaC Kladno50
Korynta Martin2004 BaC Kladno50
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš50
159.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
161.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice42
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
169.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.37
170.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Kazík Matěj2005 BaC Kladno25
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka25
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
176.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 12
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 12
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY12
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.12
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha12
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ120
2.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ191
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2544
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2112
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1984
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1982
7.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1415
8.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1320
9.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1239
10.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1181
11.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1144
12.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1128
13.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1125
14.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1113
15.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1052
16.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1051
17.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1046
18.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 998
19.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 952
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.952
21.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky882
22.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 876
23.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.865
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice852
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.852
26.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.827
27.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha789
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.789
29.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.765
30.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.724
31.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka702
32.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.650
33.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.606
34.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice603
35.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem578
36.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice575
37.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha566
38.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha554
39.Benediktová Klára2005 USK Plzeň536
40.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most528
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha528
42.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha515
43.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.509
44.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.495
45.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice492
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem492
47.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 483
48.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.477
49.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice466
50.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.464
51.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.443
52.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.425
53.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš400
54.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.385
55.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem381
56.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.368
57.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.360
58.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín356
59.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most355
60.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice350
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha350
62.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.347
63.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň339
64.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem332
65.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.322
66.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka306
67.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.304
68.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.288
69.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem278
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice278
71.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.275
72.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš274
73.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 271
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem271
75.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha267
76.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem262
77.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha261
78.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha257
79.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice256
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most256
81.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.250
82.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka249
83.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.245
84.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš244
85.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
86.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.238
87.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 235
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.235
89.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice219
90.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.217
91.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.216
92.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.209
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem209
94.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.207
95.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.199
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš199
97.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha186
98.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.183
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.183
100.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.182
101.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň177
102.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice173
103.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín171
104.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
105.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice163
106.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany162
107.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.159
108.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice158
109.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 156
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice156
111.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany150
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
113.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín146
114.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno145
115.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš141
116.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže139
117.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka138
118.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.135
119.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic133
120.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha108
121.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka100
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
125.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové90
126.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice88
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
130.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou84
131.Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš83
132.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.82
133.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín78
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou78
138.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.76
139.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
140.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.71
141.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha68
142.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.67
143.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most63
145.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň54
146.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA51
148.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové50
Jonášová Klára2006 BaC Kladno50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.50
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
154.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
155.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.45
156.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
159.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka38
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš38
162.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany33
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka33
164.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany30
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín30
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.30
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
174.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.25
Tomášková Eva2003 BaC Kladno25
176.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
178.Javorská Anna2004 USK Plzeň20
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka20
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.20
182.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.18
184.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 9
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2632
2.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2592
3.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2014
4.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1992
5.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1964
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1856
7.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1839
8.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1832
9.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1827
10.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1820
11.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1724
12.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1659
13.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1638
14.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1544
15.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1478
16.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1316
17.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1308
18.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1286
19.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1258
20.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1201
21.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1181
22.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1131
23.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1100
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1100
25.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1082
26.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1036
27.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1014
28.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1000
29.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.977
30.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem950
31.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.938
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem938
33.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice917
34.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.902
35.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
37.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem863
38.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.838
39.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka827
40.Benediktová Klára2005 USK Plzeň789
41.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky782
42.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem728
43.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 716
44.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 708
45.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem702
46.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.700
47.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most678
48.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most675
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha675
50.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.652
51.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice627
52.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha575
53.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš564
54.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most553
55.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš552
56.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.539
57.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice525
58.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.517
59.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha516
60.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 514
61.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem506
62.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most500
63.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.495
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.495
65.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 492
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem492
67.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice489
68.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha486
69.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 459
70.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem458
71.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň456
72.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.453
73.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš452
74.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka440
75.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín428
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.428
77.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.426
78.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.414
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš414
80.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha388
81.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.381
82.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha364
83.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
84.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.350
85.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.348
86.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.342
87.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
88.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.336
89.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.325
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.325
91.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.309
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.309
93.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka301
94.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže300
96.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice296
97.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš290
98.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice276
99.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.275
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice275
101.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 270
102.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA266
103.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice250
104.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany246
105.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha245
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha245
107.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.234
108.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice230
109.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice218
110.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.216
111.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín211
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín211
113.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.200
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.200
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.200
Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš200
118.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.192
119.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš190
120.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň188
121.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
123.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.184
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha184
125.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
126.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha168
127.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.164
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.164
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
130.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové150
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most150
134.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka138
135.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha130
136.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín114
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
139.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka113
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka113
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka113
142.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
143.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
156.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha90
157.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha88
Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany88
159.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
164.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany63
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka63
166.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno50
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
173.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 42
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
176.Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany38
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany38
178.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ94
2.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2624
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2200
4.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1724
5.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1622
6.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1408
7.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1342
8.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
9.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1150
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1150
11.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1149
12.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1094
13.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1056
14.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1030
15.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1016
16.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.963
17.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.960
18.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 918
19.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.904
20.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha902
21.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka889
22.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice853
23.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.850
24.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.829
25.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.814
26.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové794
27.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.751
28.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem742
29.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 738
30.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.666
31.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky618
32.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem616
33.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha614
34.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha592
35.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.580
36.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.573
37.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.564
38.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš546
39.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most538
40.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.530
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.530
42.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.524
43.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice523
44.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 510
45.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.500
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.500
47.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.478
48.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha475
49.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem473
50.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka467
51.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha466
52.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.459
53.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.456
54.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín452
55.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
56.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.442
57.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.439
58.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice406
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.406
60.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice405
61.Benediktová Klára2005 USK Plzeň386
62.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.381
63.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.375
64.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most349
65.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem342
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem342
67.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.338
68.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha331
69.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem330
70.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem320
71.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem309
72.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha308
73.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha304
74.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice288
75.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice275
76.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.274
77.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 268
78.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš267
79.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice266
80.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.262
81.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice260
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha260
83.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš253
84.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 245
85.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha241
86.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 234
87.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.220
88.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 217
89.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most212
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka212
91.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha208
92.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.205
93.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.203
94.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš190
95.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.186
96.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.185
97.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.181
98.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.179
99.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže178
100.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice175
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno175
102.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha162
103.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.158
104.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice156
105.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš154
106.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.150
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.150
109.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín146
110.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
111.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice136
112.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň133
113.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha130
114.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.129
115.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha120
116.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice110
117.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.104
118.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice100
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA100
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.100
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
131.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín96
132.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
134.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.87
135.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
136.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň80
137.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany78
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
144.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany63
145.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
146.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové50
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Jonášová Klára2006 BaC Kladno50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most50
158.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
159.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou42
162.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka38
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka38
164.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.25
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka25
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
169.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 12
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY12
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.12
ČísloTurnajGPDatum
12. GPC U17 - České BudějoviceC21.04.2018
2GPC U17 - otevřený - PrahaC21.04.2018
3GPC U17 - otevřený - BrnoC28.04.2018
4GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.04.2018
52. GPC U17 - Praha HamrC28.04.2018
63. GPC U17 - OrlováC05.05.2018
72. GPA U17 - OrlováA13.05.2018
8GPC U17 - otevřený - KladnoC03.06.2018
9GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC01.09.2018
10GPC U17 - otevřený - KladnoC02.09.2018
11GPC U17 - otevřený - LanškrounC02.09.2018
12GPC U17 - otevřený - Ústí nad LabemC08.09.2018
13GPC U17 - otevřený - JihlavaC08.09.2018
14GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
152. GPB U17 - Ústí nad LabemB23.09.2018
16GPC U17- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
17GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
18GPD U17 - TáborD20.10.2018
19GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC21.10.2018
20OP U17 - BrnoSKP03.11.2018
21GPC U17- otevřený - MostC03.11.2018
22GPC U17 - Plzeň MalešiceC10.11.2018
23OP U17 - Plzeň DoubravkaSKP17.11.2018
24OP U17 - Rychnov nad KněžnouSKP17.11.2018
25GPC U17- kvalifikační - BrnoC17.11.2018
26OP U17 - MostSKP17.11.2018
27OP U17 - Benátky nad JizerouSKP17.11.2018
28OP U17 - České BudějoviceSKP18.11.2018
29OP U17 - OlomoucSKP18.11.2018
30GPD U17 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
31OP U17 - Praha VinořSKP24.11.2018
32Vánoční turnaj GPC U17 - KlimkoviceC24.11.2018
33MČR U17 - Brno - SlatinaMČR09.12.2018
34GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
35GPC U17 - Český KrumlovC12.01.2019
36GPC U17- otevřený - Ústí nad LabemC12.01.2019
37GPC U17 - PlzeňC12.01.2019
38GPC U17 - otevřený - OsíkC19.01.2019
39GPC U17- Praha - Praha HamrC27.01.2019
40GPC U17 - Králův DvůrC27.01.2019
41GPC U17 - PodivínC02.02.2019
42GPC U17 - OpavaC03.02.2019
431. GPA U17 - Hradec KrálovéA17.02.2019
44GPC U17 21. Witte Cup Nejdek - NejdekC02.03.2019
45GPD U17 - ŠumperkD03.03.2019
46GPC U17 - otevřený - MostC09.03.2019
47GPC U17 - otevřený - Praha ZMC10.03.2019
48GPC U17 - ChropyněC10.03.2019
49GPD U17- otevřený - Ústí nad LabemD16.03.2019
50GPC U17 - AšC17.03.2019
511. GPB U17 - DobřanyB24.03.2019
52GPC U17 - LiberecC30.03.2019
53GPC U17 - Karlovy VaryC06.04.2019
54GPC U17 - otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
55GPC U17 - otevřený - KladnoC07.04.2019
56GPC U17 - otevřený - Hradec KrálovéC13.04.2019
57GPC U17 Radotín Cup - Praha RadotínC14.04.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading