logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 18.04.2019

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
18.04.2018 - 18.04.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ53
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec KrálovéWJ66
3.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ119
4.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ129
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2156
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2048
7.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1700
8.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1470
9.Morávek Michal2002 BaC Kladno1404
10.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1395
11.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1166
12.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1050
13.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1002
14.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1000
15.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.986
16.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.983
17.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín956
18.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.889
19.Altera Jan2004 BaC Kladno865
20.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.852
21.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná850
22.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.814
23.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha803
24.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín750
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
27.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice740
28.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most728
29.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno678
30.Oros Marek2003 Super Stars Most662
31.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava653
32.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.612
33.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka603
34.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.592
35.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.575
36.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice564
37.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.562
38.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.552
39.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice550
40.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha543
41.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.542
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná542
43.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha540
44.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.539
45.Herzán David2002 Slavoj Podivín492
46.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.478
47.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.475
48.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.453
49.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.444
50.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.430
51.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
52.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem413
53.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha404
54.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha400
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové400
56.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.399
57.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem378
58.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň374
59.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.364
61.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka336
62.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem324
63.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice320
64.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.314
65.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha301
66.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.300
68.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.278
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.278
70.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek275
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.275
72.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
73.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové255
74.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
75.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná222
76.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 218
77.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.215
78.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná213
79.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 210
80.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice204
81.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 200
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem200
83.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
84.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.190
85.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.188
86.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.177
87.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha175
88.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha171
89.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.168
90.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.166
92.Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.165
93.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.161
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.161
95.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem160
96.Port Jan2003 Super Stars Most159
97.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem143
98.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.139
99.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
100.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem133
101.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 130
102.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice128
103.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.124
104.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
106.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub117
107.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha114
108.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem113
109.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
110.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.108
111.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha105
112.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
114.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.97
115.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha93
116.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub92
117.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
118.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice88
120.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
121.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.83
Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 83
123.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA80
124.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
126.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.75
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.75
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha75
129.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.70
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 70
131.Matiska David2004 BK ARION PRAHA68
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.68
133.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka66
134.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most63
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.63
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most63
139.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.62
140.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.58
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha58
142.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.54
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA54
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka54
145.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice50
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice50
156.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
161.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice42
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice42
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
164.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové38
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 38
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most38
167.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most33
168.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka30
Janáček David2004 BK ARION PRAHA30
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha30
171.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
172.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.25
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín25
175.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 20
176.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha18
177.Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
178.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.12
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.12
182.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII9
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR83
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice3240
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.3240
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2844
5.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2120
6.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2072
7.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1978
8.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1960
9.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1798
10.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1604
11.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1586
12.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1584
13.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1544
14.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1422
15.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.1360
16.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1358
17.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1324
18.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1316
19.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1274
20.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1266
21.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1230
22.Morávek Michal2002 BaC Kladno1216
23.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
24.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1181
25.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1088
26.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1050
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1050
28.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1043
29.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1000
32.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.994
33.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha980
34.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.938
35.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.925
36.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové920
37.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA900
38.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná879
39.Altera Jan2004 BaC Kladno869
40.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem864
41.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha863
42.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava853
43.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.852
44.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha850
45.Herzán David2002 Slavoj Podivín841
46.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná838
47.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice763
48.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.751
49.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.750
50.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice727
51.Oros Marek2003 Super Stars Most714
52.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha691
53.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.678
54.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.651
55.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.628
56.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka624
57.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.617
58.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.605
59.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín600
60.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.597
61.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.574
62.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha566
63.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem564
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem564
65.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná554
66.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.538
67.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha516
68.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.514
69.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.503
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.503
71.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
72.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.492
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.492
74.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.453
75.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.446
76.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň431
77.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice428
78.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.426
79.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.415
80.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem406
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 406
82.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek400
83.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem378
84.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 370
85.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.358
86.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 348
87.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.340
88.Port Jan2003 Super Stars Most336
89.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha326
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha326
91.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice319
92.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem300
93.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.274
94.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub260
95.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové250
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.250
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA250
100.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA242
101.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 226
102.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.225
103.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.220
104.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Matiska David2004 BK ARION PRAHA200
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.200
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.200
109.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
110.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.186
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.186
112.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.180
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.180
114.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub178
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice178
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.178
117.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
118.Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.160
119.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 152
120.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.150
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
123.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka126
124.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice114
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
127.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
129.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka102
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka102
131.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.100
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most100
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice100
140.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.96
142.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.88
143.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.86
146.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice78
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín78
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
149.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
150.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most68
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem68
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most68
153.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Janáček David2004 BK ARION PRAHA50
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 50
166.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
168.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ60
2.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3168
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2632
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2598
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2308
6.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1822
7.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1520
8.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1469
9.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1220
10.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1203
11.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1089
12.Morávek Michal2002 BaC Kladno1088
13.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1032
14.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha993
15.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.962
16.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA938
17.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha926
18.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha876
19.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná828
20.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most800
21.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava789
22.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.748
23.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.702
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha702
25.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové700
27.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.675
28.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.654
29.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
30.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.648
31.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.639
32.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice599
33.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.552
34.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most528
35.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.525
36.Altera Jan2004 BaC Kladno514
37.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno506
38.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.503
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.503
40.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.502
41.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.492
42.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.489
43.Oros Marek2003 Super Stars Most482
44.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice464
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem464
46.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín452
47.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.425
48.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.414
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem414
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.414
51.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha406
Herzán David2002 Slavoj Podivín406
53.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.400
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem400
55.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.389
56.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.382
57.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha356
58.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.350
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice350
60.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.334
61.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice316
62.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha312
63.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.302
64.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice300
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.300
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín300
67.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.294
68.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.278
69.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
70.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná253
71.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek250
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem250
73.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.239
74.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň230
75.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 228
76.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.226
77.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.218
78.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha210
79.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka208
80.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 192
81.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem190
82.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub188
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.188
84.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 182
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.182
86.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha175
87.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.167
88.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
89.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
90.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha150
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem150
93.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.146
94.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.140
95.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.138
Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.138
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
98.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.126
99.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná125
100.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha114
101.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic102
102.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice100
107.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
108.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
112.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
119.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha75
120.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.50
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Matiska David2004 BK ARION PRAHA50
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 50
Port Jan2003 Super Stars Most50
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 50
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA50
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most50
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA50
142.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
144.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
145.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
1.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ50
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ54
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ85
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ120
5.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ191
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2684
7.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2408
8.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2200
9.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2024
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1601
11.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1501
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1334
13.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1265
14.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1252
15.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1225
16.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1103
17.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1056
18.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.939
19.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice904
20.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA900
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice900
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 900
23.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové850
24.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.828
25.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice826
26.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň803
27.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice790
28.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.789
29.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 775
30.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.727
31.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno722
32.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.675
33.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem674
34.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice653
35.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most639
36.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.618
37.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.614
38.Pálková Tereza2002 Super Stars Most603
39.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.602
40.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA576
41.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.557
42.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.556
43.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.550
44.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
45.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky528
46.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.506
47.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín492
48.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče464
49.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.453
50.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice436
51.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.427
52.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice418
53.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem406
54.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.395
55.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín394
56.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha391
57.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem387
58.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.381
59.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň364
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha364
61.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha357
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha357
63.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha342
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň342
65.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem340
66.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice336
67.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
68.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem314
69.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.300
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
73.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.284
74.Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub278
75.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany277
76.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most274
77.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice271
78.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.270
79.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže264
80.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
81.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka236
82.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.228
83.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice208
84.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
87.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.196
88.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.186
90.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice178
91.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.166
92.Zachová Adéla2001 Start Jihlava164
93.Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub150
94.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.146
95.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany144
96.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice138
97.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.126
99.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice125
100.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.124
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic124
102.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha122
103.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice113
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
105.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.112
106.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
109.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem88
110.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.87
111.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
112.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most78
115.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 68
116.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka66
117.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most63
120.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha50
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
131.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
134.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
135.Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most38
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.38
139.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.34
140.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.30
141.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA25
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ45
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ45
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ86
Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ86
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.3140
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2940
7.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2632
8.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2442
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2064
10.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1902
11.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1839
12.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1813
13.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1677
14.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1620
15.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1294
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1294
17.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1255
18.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1231
19.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1188
20.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1169
21.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1153
22.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1151
23.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1150
24.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1136
25.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1051
26.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice1050
27.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1002
28.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha964
29.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 952
30.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 950
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice950
32.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka941
33.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA938
34.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.920
35.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.908
36.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice900
37.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.886
38.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.851
39.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.850
40.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.839
41.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice832
42.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem790
43.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče786
44.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.778
45.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň755
46.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.753
47.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice739
48.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem738
49.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem725
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA725
51.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem702
52.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice688
53.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň684
54.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno680
55.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.678
56.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.650
57.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice638
58.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha628
59.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem625
60.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice600
61.Pálková Tereza2002 Super Stars Most578
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha578
63.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.564
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most564
65.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.536
66.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.528
67.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.492
68.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.474
69.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.466
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.466
71.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.461
72.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín452
73.Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.442
74.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín404
75.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.387
76.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.377
77.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.342
78.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice338
79.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.336
80.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže334
81.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha330
82.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice300
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
85.Zachová Adéla2001 Start Jihlava290
86.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic289
87.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha278
88.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.264
Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice264
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice264
91.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice250
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.250
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem250
96.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.232
97.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany219
98.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.212
99.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
100.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.198
101.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.181
102.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.178
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub178
104.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.156
105.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 150
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.150
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
108.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 142
109.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha126
111.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most114
113.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
114.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice100
132.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice90
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha90
134.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice86
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
136.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.78
139.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.76
140.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ94
2.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2772
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2768
4.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2308
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2072
6.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2000
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1856
8.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
9.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1593
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1520
11.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1039
12.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.990
13.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice982
14.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.956
15.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA938
16.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha926
17.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.912
19.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.875
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.875
21.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 829
22.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň816
23.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice752
24.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 750
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice750
26.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice741
27.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.738
28.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice736
29.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha687
30.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.675
31.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.664
32.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.662
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.662
34.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno656
35.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha652
36.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.642
37.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha626
38.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.624
39.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.575
40.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové525
41.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín516
42.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.511
43.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.506
44.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.489
45.Pálková Tereza2002 Super Stars Most474
46.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.464
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem464
48.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha434
49.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.432
50.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice428
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most428
52.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.403
53.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem400
54.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice378
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem378
56.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky366
57.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem364
58.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka362
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha362
60.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň358
61.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.356
62.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.350
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA350
64.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem346
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče346
66.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany341
67.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.339
68.Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.320
69.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
70.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.302
71.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.300
72.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice290
73.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most266
74.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.264
75.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice250
77.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most235
78.Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub228
79.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže226
80.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice214
81.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.208
82.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha203
83.Zachová Adéla2001 Start Jihlava200
84.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.196
85.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.188
86.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.186
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
88.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 182
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.182
90.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň180
91.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.174
92.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.152
93.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice150
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha150
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.150
100.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice138
101.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín120
102.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany102
103.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 100
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem100
112.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
113.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most78
116.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.67
117.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.54
118.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA50
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.50
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
132.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
134.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.42
138.Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.25
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U19 - otevřený - KladnoC22.04.2018
2GPC U19 - Český KrumlovC05.05.2018
32. GPC U19 - Liberec- VesecC05.05.2018
4GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2018
5GPC U19- otevřený - ChropyněC05.05.2018
6GPC U19 - Králův DvůrC19.05.2018
7GPC U19 kvalifikační - Plzeň DoubravkaC19.05.2018
82. GPC U19 - PrahaC19.05.2018
9GPC U19 kvalifikační - Brno - SlatinaC02.06.2018
10GPC U19 - HoliceC02.06.2018
112. GPC U19 - OrlováC02.06.2018
122. GPA U19 - OrlováA10.06.2018
132. GPB U19 - MostB09.09.2018
14GPC U19- otevřený - PardubiceC15.09.2018
15GPC U19- otevřený - KarvináC15.09.2018
16GPC U19- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
17GPC U19- otevřený - ChropyněC23.09.2018
18GPC U19- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
19GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC06.10.2018
20GPC U19- otevřený - KladnoC07.10.2018
21OP U19 - Králův DvůrSKP24.11.2018
22OP U19 - JihlavaSKP25.11.2018
23OP U19 - NejdekSKP25.11.2018
24OP U19 - MostSKP25.11.2018
25GPC U19- kvalifikační - IvančiceC01.12.2018
26OP U19 - České BudějoviceSKP01.12.2018
27OP U19 - Praha VinořSKP01.12.2018
28OP U19 - DobruškaSKP02.12.2018
29OP U19 - OrlováSKP02.12.2018
30MČR U19 - PrahaMČR16.12.2018
31GPC U19 - České BudějoviceC05.01.2019
32GPC U19 - OlomoucC05.01.2019
33GPC U19- Praha - Praha VinořC06.01.2019
34GPC U19 - BrnoC13.01.2019
35GPC U19 - KladnoC13.01.2019
36GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC26.01.2019
371. GPA U19 - Hradec KrálovéA27.01.2019
38GPC U19- otevřený - Praha JeremiC03.02.2019
39GPC U19 - DobruškaC09.02.2019
40GPC U19 - Liberec- VesecC09.02.2019
41GPC U19 - Brno - SlatinaC23.02.2019
421. GPB U19 - OrlováB03.03.2019
43GPC U19- otevřený - Praha HamrC16.03.2019
44GPC U19 - ChropyněC30.03.2019
45GPC U19 - NejdekC30.03.2019
46GPC U19 - Ústí nad LabemC06.04.2019
47GPC U19 - Praha JeremiC07.04.2019
48GPC U19 - KarvináC13.04.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading