logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 25.04.2019

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
25.04.2018 - 25.04.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR90
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR102
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR157
4.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most3660
5.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3044
6.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2844
7.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2808
8.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2468
9.Louda Jiří1995 USK Plzeň2400
10.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2144
11.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2030
12.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2000
13.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1770
14.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1716
15.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1674
16.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1628
17.Kural Martin1999 USK Plzeň1512
18.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1500
19.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1460
20.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1450
21.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1442
22.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice1334
23.Oros Ladislav1971 Super Stars Most1280
Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
25.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1226
26.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1216
27.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1190
28.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1142
29.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1126
30.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1120
31.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1026
32.Koukal Petr1985 BK 93 Hořovice1000
33.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha980
34.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 968
35.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.960
36.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.918
37.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.870
38.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.866
39.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.806
40.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.800
41.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha758
42.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
Port Jan1972 Super Stars Most750
44.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 716
45.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most704
46.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.698
47.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.690
48.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.689
49.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.682
50.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.674
51.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic648
52.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška628
53.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.614
54.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 604
55.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
56.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.576
57.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.574
58.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.566
59.Drudík Ota1992 USK Plzeň553
60.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.540
61.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň530
62.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.528
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové528
64.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha520
65.Šula Fabian1995 TJ Ostrov503
66.Králíček Jan2000 Super Stars Most490
67.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.476
68.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.472
69.Morávek Michal2002 BaC Kladno468
70.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.450
71.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice444
72.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.440
73.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno438
74.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže434
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška434
76.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek431
77.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň414
78.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany412
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
80.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek406
81.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň403
82.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice398
83.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.395
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava395
85.Straka Jakub2000 Super Stars Most393
86.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná386
87.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice382
88.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.375
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.375
90.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 373
91.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
92.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové370
93.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.364
94.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha360
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek360
96.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton356
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.356
98.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové347
99.Král Martin1994 BK TJ Baník Most346
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno346
101.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter342
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška342
103.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 339
104.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 334
105.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc325
106.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.321
107.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
108.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha305
109.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
110.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 301
111.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
113.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.297
114.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.293
115.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice292
116.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice290
117.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.278
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno278
119.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek275
120.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň274
121.Čapek Jiří1975 Super Stars Most269
122.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka264
123.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera256
124.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc255
125.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
126.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
127.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek241
128.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.240
129.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.236
130.Konupka Jiří1965 BaC Kladno230
131.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera224
132.Čechura Adam1989 BaC Kladno221
133.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka219
134.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice216
135.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.209
136.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice205
137.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.201
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže201
139.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
141.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 198
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno198
143.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
Repiar Samuel1994 Super Stars Most194
145.Helar Jakub1992 Start Jihlava192
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná192
147.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.191
148.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.187
149.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.186
150.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.184
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 184
152.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha183
153.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.182
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany182
155.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
156.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.178
157.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň175
158.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.174
159.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín172
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná172
161.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.170
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice170
163.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.169
164.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha168
165.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.167
166.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.163
167.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín162
168.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou161
169.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
170.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most150
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most150
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín150
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná150
176.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.149
177.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín148
178.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha145
179.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň140
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň140
181.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně139
182.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
183.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava137
184.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava129
185.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín127
186.Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.125
187.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava122
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA122
189.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň120
Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška120
195.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
196.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.117
197.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek116
198.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton115
199.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice114
200.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany113
201.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany111
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.111
203.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice110
204.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.108
205.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka106
206.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno105
207.Poříz Leoš1974 Start Jihlava104
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka104
209.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.102
210.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice101
211.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most100
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.100
214.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.99
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice99
216.Votik Richard1988 BK ARION PRAHA98
217.Herzán David2002 Slavoj Podivín97
218.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha95
219.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.93
220.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha92
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.92
222.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň91
223.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice87
Grace Yury1967 Start Jihlava87
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.87
226.Benírške Adam1995 Start Jihlava84
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.84
228.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.82
229.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.80
Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 80
231.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Schmied Martin1982 TJ Chropyně78
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška78
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
239.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže76
240.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.75
241.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy74
242.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno72
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.72
244.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.71
245.Lundák Petr1988 SK Jupiter70
246.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.69
247.Pašek Michal1987 SK Jupiter68
248.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.67
249.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy62
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.62
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA62
252.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Šot Michal1988 SK BC Premiera60
255.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice57
Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.57
257.Špíz Petr2001 TJ Dobřany54
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
259.Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.53
260.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
261.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 51
262.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň50
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 50
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice50
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha50
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava50
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka50
269.Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.47
270.Vašek Martin1988 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
271.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha45
272.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava43
273.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha42
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno42
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík42
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VSK VŠB - TU Ostrava42
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň42
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
285.Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava39
286.Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.38
287.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.37
288.Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice36
289.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany33
290.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice32
291.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň31
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka31
293.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.30
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.30
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice30
Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.30
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.30
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka30
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové30
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice30
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton30
305.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.29
306.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter26
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava26
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany26
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany26
310.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň25
315.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
316.Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice23
317.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany22
318.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.21
319.Kublák Filip1995 Ostrava Badminton Klub20
320.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany19
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany19
322.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň18
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 18
Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.18
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.18
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha18
327.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.15
328.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 14
330.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice12
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
335.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII10
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
339.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha9
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno9
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.9
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR83
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR83
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5240
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4390
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3620
6.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3128
7.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2890
8.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2800
9.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2640
10.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2620
11.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2608
12.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2560
13.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2520
14.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2470
15.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha2372
16.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2328
17.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 2208
18.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2152
19.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha2064
20.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1970
21.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1900
22.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1884
23.Kural Martin1999 USK Plzeň1788
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1788
25.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1720
26.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1716
27.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1700
28.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1698
29.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1684
30.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1674
31.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice1634
32.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1594
33.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1440
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1440
35.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1428
36.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1418
37.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1380
38.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1364
39.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1344
40.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1320
41.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1294
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1294
43.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
44.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1278
45.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1124
46.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1110
47.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň1026
48.Port Jan1972 Super Stars Most982
49.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice978
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.978
51.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic973
52.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.958
53.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.954
54.Oros Ladislav1971 Super Stars Most944
55.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.930
56.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha924
57.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška906
58.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška858
59.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň846
60.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.838
61.Králíček Jan2000 Super Stars Most834
62.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most820
63.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha810
64.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno804
65.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice802
66.Drudík Ota1992 USK Plzeň800
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice800
68.Morávek Michal2002 BaC Kladno780
69.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.778
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové778
71.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň757
72.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera744
73.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.738
74.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň733
75.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice724
76.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice722
77.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.706
78.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
79.Král Martin1994 BK TJ Baník Most685
80.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka680
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň680
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.680
83.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.677
84.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.676
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.676
86.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice670
87.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást669
88.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.652
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.652
90.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 640
91.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.638
92.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové622
93.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany620
94.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.604
95.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 602
96.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.590
97.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 588
98.Straka Jakub2000 Super Stars Most582
99.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška580
Louda Jiří1995 USK Plzeň580
101.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most578
102.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 572
103.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže570
104.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.549
105.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka545
106.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno544
107.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice542
108.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton534
109.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.522
110.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek514
111.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže500
112.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter488
113.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.484
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.484
115.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.480
117.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek477
118.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno474
119.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek463
120.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany454
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná454
122.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.452
123.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc445
124.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 444
125.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava441
126.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.436
127.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice434
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice434
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice434
130.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín432
131.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek431
132.Konupka Jiří1965 BaC Kladno430
133.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice422
134.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.413
135.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.406
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.406
137.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
138.Čapek Jiří1975 Super Stars Most396
139.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka391
140.Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
141.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice386
143.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha376
144.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná368
145.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.352
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín352
147.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek350
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň350
150.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
151.Grace Yury1967 Start Jihlava339
152.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná336
153.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.332
154.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka330
155.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha328
156.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka325
157.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.322
158.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
159.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 318
160.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice314
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.314
162.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín312
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín312
164.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.305
165.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň302
166.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera300
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Segeč Jan1978 USK Plzeň300
170.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 294
171.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA288
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava288
173.Helar Jakub1992 Start Jihlava286
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice286
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice286
176.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany284
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany284
178.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice280
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha280
Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 280
181.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava277
182.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
183.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.264
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška264
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška264
186.Čechura Adam1989 BaC Kladno262
187.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton260
188.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
189.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most250
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha250
191.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
192.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.242
193.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná240
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.240
195.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.236
196.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno234
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno234
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice234
199.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA232
200.Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha230
201.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.228
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno228
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava228
205.Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.225
206.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 222
207.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka219
208.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.214
209.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.212
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.212
211.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice210
212.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera208
213.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 200
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most200
217.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 198
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 198
219.Šula Fabian1995 TJ Ostrov192
220.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton188
221.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň184
222.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany183
223.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 180
Šot Michal1988 SK BC Premiera180
225.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice178
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha178
227.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.170
228.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.162
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
230.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava160
231.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.158
232.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno156
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.156
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.156
235.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava150
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové150
240.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.148
241.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou146
242.Benírške Adam1995 Start Jihlava144
243.Herzán David2002 Slavoj Podivín142
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.142
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA142
246.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.138
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 138
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Repiar Samuel1994 Super Stars Most138
250.Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
251.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek129
252.Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava128
253.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.126
255.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.120
Ludvík Pavel1987 BK 93 Hořovice120
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.120
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice120
Poříz Leoš1974 Start Jihlava120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
266.Slepička Martin1970 SK Jupiter118
Vild Petr1974 SK Jupiter118
268.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.116
269.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany115
270.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík114
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
274.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava112
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná112
276.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.104
277.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.102
278.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka100
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka100
283.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
285.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy95
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy95
287.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha92
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
289.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka91
290.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
Pašek Michal1987 SK Jupiter90
292.Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 88
293.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter85
294.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.84
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
296.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany82
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy82
298.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most80
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
300.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.78
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně78
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno78
Špíz Petr2001 TJ Dobřany78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.78
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
314.Lundák Petr1988 SK Jupiter63
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.63
316.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice60
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Komarovský Petr1965 ABC Brno60
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Valenta Milan1976 ABC Brno60
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton60
324.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice56
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice56
326.Vaněček Jiří1957 Keramika Chlumčany54
327.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany52
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany52
329.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň50
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň50
Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.50
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín50
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín50
337.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň46
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
339.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže45
340.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany44
341.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha42
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.42
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha42
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany42
350.Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná40
351.Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice38
352.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.33
353.Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice31
354.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň30
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
358.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
360.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII19
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR74
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR125
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5520
4.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2860
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2800
6.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2780
7.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2760
8.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2588
9.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2468
10.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2440
11.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2400
12.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2312
13.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1944
14.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1700
15.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1434
16.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1142
17.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1140
18.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1138
Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1138
20.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1128
21.Kural Martin1999 USK Plzeň1120
22.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1044
23.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1040
24.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1020
25.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera1008
26.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha928
27.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice920
28.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 886
29.Oros Ladislav1971 Super Stars Most882
30.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice872
31.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.842
32.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka828
33.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást808
34.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška798
35.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.792
36.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.788
37.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.764
38.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno738
39.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice734
40.Pistulka Radek1997 USK Plzeň718
41.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.717
42.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové708
43.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
44.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň689
45.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň678
46.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno654
47.Port Jan1972 Super Stars Most652
48.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.640
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha640
50.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň630
51.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha604
52.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice602
53.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže600
54.Šula Fabian1995 TJ Ostrov591
55.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.590
56.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.580
57.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA566
58.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.558
59.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.550
60.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.540
61.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek525
62.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice515
63.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.512
64.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.508
65.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany503
66.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha496
67.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.482
68.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
69.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most474
70.Drudík Ota1992 USK Plzeň470
71.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.468
72.Králíček Jan2000 Super Stars Most464
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice464
74.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice460
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška460
76.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže450
77.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera434
78.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.425
79.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha424
80.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.418
81.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek404
82.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.401
83.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha372
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice372
85.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 356
86.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.342
87.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice336
88.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové328
89.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter315
90.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha312
91.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany311
92.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka304
93.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
95.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.298
96.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín292
97.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.282
98.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové280
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
100.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.278
101.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc276
Morávek Michal2002 BaC Kladno276
104.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.274
105.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.273
106.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice270
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.270
108.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice267
109.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.260
110.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže258
112.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava252
113.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň250
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín250
115.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton248
116.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton247
117.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň243
118.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA241
119.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
121.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.236
122.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň231
123.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek223
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.223
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.223
126.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 217
127.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton210
Straka Jakub2000 Super Stars Most210
129.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou203
130.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava199
131.Poříz Leoš1974 Start Jihlava192
132.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
133.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná187
134.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň171
135.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.167
136.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
137.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.163
138.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
139.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové160
140.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná158
141.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic157
142.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.154
143.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice152
144.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.150
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.150
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
147.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany147
148.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany146
149.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 145
150.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka144
151.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava142
152.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně139
153.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
154.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice134
155.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná126
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
157.Herzán David2002 Slavoj Podivín122
158.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.120
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice120
162.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice117
Helar Jakub1992 Start Jihlava117
164.Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
165.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice112
166.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc108
167.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň104
168.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.103
169.Čapek Jiří1975 Super Stars Most102
170.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera100
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín100
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava100
176.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín92
177.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
178.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
179.Pašek Michal1987 SK Jupiter87
180.Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava85
181.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže80
182.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.78
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň78
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín78
191.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany72
192.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy68
193.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek63
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka63
195.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.60
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
200.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 56
201.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava50
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 50
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 50
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Lundák Petr1988 SK Jupiter50
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
209.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka44
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek44
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
212.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
219.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 40
221.Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha32
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové32
223.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
226.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice26
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice26
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice26
229.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava25
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
232.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
236.Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň21
237.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.18
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany18
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 18
241.Čechura Adam1989 BaC Kladno13
242.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
244.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR142
2.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR168
3.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR205
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha4280
5.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3420
6.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3200
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2760
8.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2600
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2568
10.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2440
11.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2192
12.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1940
13.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1936
14.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1840
15.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1728
16.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1676
17.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1656
18.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1620
19.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1408
20.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1405
21.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1340
22.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1288
23.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1268
24.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1180
25.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1008
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1008
27.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1000
28.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha970
29.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.960
30.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.940
31.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most920
32.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.902
33.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton890
34.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška862
35.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.858
36.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.844
37.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice840
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice840
39.Krocová Valerie1992 Super Stars Most820
40.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
41.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha766
42.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter753
43.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.728
44.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany704
45.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most672
46.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno666
47.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.662
48.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň661
49.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice648
50.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.646
51.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín630
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek630
53.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň626
54.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.619
55.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha580
56.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka575
57.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice570
58.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.568
59.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.564
60.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice558
61.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.548
62.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice540
63.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.532
64.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek531
65.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.509
66.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže500
67.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.499
68.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.477
69.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.462
70.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.449
71.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.432
72.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
73.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice406
74.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha400
75.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice395
76.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
77.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA384
78.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
79.Srbová Adéla2000 BaC Kladno348
80.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.328
81.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany322
82.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče320
83.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.314
84.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice308
85.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc307
86.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové280
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera280
88.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 264
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška264
90.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 262
91.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice255
92.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.253
93.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.251
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.251
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou251
96.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
97.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže240
98.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice232
99.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.222
100.Pořízová Radka1977 Start Jihlava206
101.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže202
102.Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem200
103.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany192
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
105.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín187
106.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
108.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera179
109.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice172
110.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín168
111.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.156
112.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton152
113.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň150
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.150
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.150
121.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.144
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice144
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha144
124.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 138
125.Zachová Adéla2001 Start Jihlava128
126.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná127
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná127
128.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
129.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.120
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
134.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek119
135.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice118
136.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň114
137.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most113
138.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic112
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
140.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Pálková Tereza2002 Super Stars Most100
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
143.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter96
144.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
145.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
146.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.87
147.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy85
148.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany84
149.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
150.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.78
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Polívková Eliška1998 USK Plzeň78
Vocelková Anna1994 USK Plzeň78
155.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most75
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.75
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
158.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň66
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.66
160.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany62
161.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
162.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka56
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice56
164.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava50
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.50
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
169.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov47
170.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.45
171.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek44
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter44
173.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
177.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany38
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.38
179.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany36
180.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter30
182.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera25
183.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
184.Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR80
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR80
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4640
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3640
5.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3300
6.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3240
7.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice3112
8.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3100
9.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3020
10.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3000
11.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2980
12.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2820
13.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2804
14.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2780
15.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2700
16.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2594
17.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2460
18.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2320
Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2320
20.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2248
21.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2168
22.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2120
23.Krocová Martina1988 Super Stars Most2108
24.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2104
25.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2068
26.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1988
27.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1978
28.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1864
29.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1778
30.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1768
31.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1744
32.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1728
33.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň1670
34.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1520
35.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1464
36.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1410
37.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1396
38.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1346
39.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1296
40.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1202
41.Krocová Valerie1992 Super Stars Most1186
42.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1172
43.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1168
44.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1120
45.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1110
46.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1026
47.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter902
48.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha876
49.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.868
50.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.820
51.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.818
52.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.796
53.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most782
54.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň775
55.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.749
56.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice730
57.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice724
58.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha720
59.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.700
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
61.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek677
62.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.638
63.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže630
64.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera623
65.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter619
66.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.606
67.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice604
68.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.596
69.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek584
70.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.580
71.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.568
72.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno567
73.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.563
74.Srbová Adéla2000 BaC Kladno561
75.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.546
76.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín538
Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.538
78.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.535
79.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče530
80.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice528
81.Pořízová Radka1977 Start Jihlava527
82.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice514
83.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.513
84.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň460
85.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
86.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.422
87.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc421
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.421
89.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha420
90.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň410
91.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany399
92.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 394
93.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha380
94.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.378
95.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.357
96.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera353
97.Erbenová Monika1986 BaC Kladno350
98.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže342
99.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
101.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná298
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná298
103.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava292
104.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou283
105.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
107.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany274
108.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha270
Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera270
110.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice268
111.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha264
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha264
113.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha256
114.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 255
115.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
116.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín240
117.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 238
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 238
119.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
120.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.216
121.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
123.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic208
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
126.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.207
127.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany205
128.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.202
129.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.200
Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.200
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně200
132.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice196
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice196
134.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek188
135.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 187
136.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže182
137.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň180
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice180
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.180
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
143.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín178
Zachová Adéla2001 Start Jihlava178
145.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
146.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov160
147.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha150
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.150
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.150
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.150
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.150
154.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA138
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň138
156.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany135
157.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň126
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň126
159.Pálková Tereza2002 Super Stars Most125
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most125
161.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.124
162.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň118
163.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
167.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
170.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA102
171.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany101
172.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň100
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Ponprajak Thidaporn1986 SK BC Premiera100
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.100
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.100
182.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice90
183.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.78
Polívková Eliška1998 USK Plzeň78
Vocelková Anna1994 USK Plzeň78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
191.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška75
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška75
193.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter72
194.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno69
195.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka63
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
199.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice60
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek60
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice60
202.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany56
203.Fictumová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň50
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
205.Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter46
206.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice38
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
209.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
211.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter30
212.Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany22
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR74
2.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR125
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5520
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4200
5.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3560
6.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2588
7.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2524
8.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2468
9.Krocová Martina1988 Super Stars Most2380
10.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1780
11.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové1760
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1700
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1468
14.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1462
15.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1434
16.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1400
17.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1360
18.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1322
19.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1264
20.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1190
21.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1140
22.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1128
23.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1062
24.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1038
25.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1022
26.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška990
27.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha980
28.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.938
29.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.930
30.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.920
31.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice918
32.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice900
33.Koldová Veronika1994 Super Stars Most860
34.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.842
Smejkalová Dita1974 SK Jupiter842
36.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha814
37.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.800
38.Krocová Valerie1992 Super Stars Most782
39.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka780
40.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.774
41.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.770
42.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.740
43.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha726
44.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň710
45.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice708
46.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice704
47.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice700
48.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton674
49.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek660
50.Srbová Adéla2000 BaC Kladno654
51.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.650
52.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.626
53.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most618
54.Erbenová Monika1986 BaC Kladno600
55.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.596
56.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.592
57.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.591
58.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň588
59.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany580
60.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice551
61.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most548
62.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže540
63.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha508
64.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.504
65.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.503
66.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň502
67.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže485
68.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov479
69.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.470
70.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava467
71.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice460
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.460
73.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.450
74.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.440
75.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno438
76.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha424
77.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera417
78.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek416
79.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
80.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň405
81.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín395
82.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 376
83.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň368
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže368
85.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany353
Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.353
87.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň343
88.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.342
89.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter327
90.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.326
91.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha320
92.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.318
93.Bernaciková Martina1980 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.300
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
96.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera298
97.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 295
98.Pořízová Radka1977 Start Jihlava292
99.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.289
100.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice288
101.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
103.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška276
105.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.273
106.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha258
Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
108.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha250
109.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc246
110.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera242
111.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice225
112.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče220
113.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava214
114.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton212
115.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 210
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže210
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.210
118.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.208
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha208
120.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou203
121.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA198
122.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most192
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.192
124.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.187
125.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
126.Polívková Eliška1998 USK Plzeň178
127.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.177
128.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice175
129.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice172
130.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek169
131.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.163
132.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice160
133.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
134.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice152
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice152
136.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno150
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem150
139.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.148
140.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.144
141.Zachová Adéla2001 Start Jihlava142
142.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany139
143.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera138
144.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany127
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná127
146.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín122
147.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.120
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.120
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
Sedláková Kateřina1993 BK 93 Hořovice120
153.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice114
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška114
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.114
156.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
Pálková Tereza2002 Super Stars Most100
Ponprajak Thidaporn1986 SK BC Premiera100
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most100
161.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
162.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha94
163.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice92
164.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha84
165.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.78
Vocelková Anna1994 USK Plzeň78
173.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.75
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
175.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.72
176.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany70
177.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná67
178.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň63
179.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
Hofmanová Petra1990 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Königová Alena1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 60
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek60
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové60
186.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 56
187.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň54
188.Herrmannová Šárka1990 BK 93 Hořovice50
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.50
Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter50
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.50
195.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice48
196.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter47
197.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka44
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany44
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
200.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
204.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter40
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň40
206.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice36
207.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany32
Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic32
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška32
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha32
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové32
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice32
213.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň30
214.Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.26
215.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
216.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice22
217.Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň21
218.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany18
219.Šťáhlavská Lucie1994 BaC Kladno13
220.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.10
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých- 27. Thun Cup Nejdek - NejdekC28.04.2018
2GPC dospělých - OlomoucC06.05.2018
3GPC dospělých - Praha - VinořC12.05.2018
4GPD dospělých - TáborD13.05.2018
5GPD dospělých - DobřanyD19.05.2018
6GPB Most - MostB27.05.2018
7GPE dospělých - PlzeňE27.05.2018
8GPC dospělých - VC Kladna 2018 - KladnoC02.06.2018
9GPC dospělých - HoliceC26.08.2018
10Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA02.09.2018
11GPC dospělých - Praha ZMC15.09.2018
12GPC dospělých - Liberec- VesecC15.09.2018
13GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD22.09.2018
14GPC dospělých - OlomoucC22.09.2018
15GPD dospělých - VodňanyD29.09.2018
16GPC dospělých - DobruškaC06.10.2018
17GPC dospělých - MostC06.10.2018
18GPC dospělých - OlomoucC06.10.2018
19GPD dospělých - OlomoucD06.10.2018
20GPC Memoriál Proška - Králův DvůrC06.10.2018
21GPC dospělých - IvančiceC07.10.2018
22GPC dospělých - PlzeňC13.10.2018
23GPD dospělých - FajneD13.10.2018
24GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD14.10.2018
25GPE dospělých - PlzeňE14.10.2018
26GPC dospělých - Praha VinořC14.10.2018
27GPC dospělých - České BudějoviceC20.10.2018
28GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB21.10.2018
29Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA28.10.2018
30GPC dospělých - OsíkC10.11.2018
31GPC dospělých- VC města Kladna - KladnoC10.11.2018
32GPB Pustějov - PustějovB18.11.2018
33GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC24.11.2018
34GPC dospělých- Memoriál P. Bílka - Praha HamrC24.11.2018
35GPC dospělých - ChropyněC25.11.2018
36GPC dospělých - MostC08.12.2018
37GPC dospělých - Praha - VinořC09.12.2018
38GPD dospělých Vodňanský kapr - VodňanyD15.12.2018
39OP dospělých - Brno - SlatinaSKP05.01.2019
40OP dospělých - PardubiceSKP05.01.2019
41OP dospělých - PlzeňSKP05.01.2019
42OP dospělých - Praha HamrSKP05.01.2019
43OP dospělých - MostSKP05.01.2019
44OP dospělých - FajnéSKP06.01.2019
45OP dospělých - KladnoSKP06.01.2019
46OP dospělých - České BudějoviceSKP12.01.2019
47GPD dospělých - KlatovyD13.01.2019
48Memoriál St. Krauze - Český TěšínA13.01.2019
49GPD dospělých - StrakoniceD26.01.2019
50MČR dospělých - PlzeňMČR03.02.2019
51GPD dospělých - JihlavaD09.02.2019
52GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD09.02.2019
53GPC dospělých - Praha - VinořC09.02.2019
54GPC dospělých - JihlavaC09.02.2019
55GPC dospělých - OlomoucC16.02.2019
56GPC dospělých - Český KrumlovC16.02.2019
57GPC dospělých - OstrovC16.02.2019
58GPD dospělých - TáborD02.03.2019
59GPC dospělých - PardubiceC10.03.2019
60VC města Plzně - PlzeňA10.03.2019
61GPD dospělých - StrakoniceD23.03.2019
62GPB Pohár Akademie Most - MostB24.03.2019
63GPC dospělých - ProboštovC30.03.2019
64GPB Jouda Cup - Praha - ZMB31.03.2019
65GPC dospělých - PlzeňC06.04.2019
66Memoriál I. Škáchy - LiberecA07.04.2019
67GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC20.04.2019
68GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD20.04.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading