logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 25.04.2019

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
25.04.2018 - 25.04.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ56
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2792
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2324
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1600
5.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1531
6.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1338
7.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1139
8.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1102
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.977
10.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha950
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.950
12.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha934
13.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 928
14.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.927
15.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.926
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové926
17.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň920
18.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice914
19.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.902
20.Altera Jan2004 BaC Kladno852
21.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.839
22.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha829
23.Oros Marek2003 Super Stars Most814
24.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice795
25.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.784
26.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.778
27.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.725
28.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha700
30.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha686
31.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.650
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha650
33.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha638
34.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem614
35.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.581
36.Port Jan2003 Super Stars Most576
37.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha568
38.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice553
39.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA550
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem550
41.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.544
42.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.537
43.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš514
44.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha500
45.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha475
46.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš466
47.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most453
48.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.444
49.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice438
50.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton434
51.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
52.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice412
53.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka405
54.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové399
55.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.376
56.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.371
57.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.366
58.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.362
59.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha358
60.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha353
61.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha347
62.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.338
63.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.314
64.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII313
65.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.311
66.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.305
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice305
68.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.288
69.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha285
70.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.274
71.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem262
72.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň261
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA261
74.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.250
75.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha238
76.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 222
77.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.219
78.Janáček David2004 BK ARION PRAHA212
79.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka210
80.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.209
81.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha207
82.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice203
83.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš201
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.201
85.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
86.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
87.Matiska David2004 BK ARION PRAHA195
88.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.188
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha188
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.188
91.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.186
92.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
93.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.181
94.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.178
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice178
96.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.176
97.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 175
98.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.174
99.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem173
100.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.168
101.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.167
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 167
103.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže166
104.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno161
105.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.155
106.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha152
107.Korynta Martin2004 BaC Kladno141
108.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
109.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem136
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice136
111.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
112.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany123
113.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most122
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA122
115.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň120
116.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
117.Hora Aleš2003 Super Stars Most114
118.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice113
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín113
120.Vlasák David2004 Super Stars Most109
121.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.106
Kóňa Jan2004 Super Stars Most106
123.Kazík Matěj2005 BaC Kladno103
124.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná100
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.100
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
130.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA99
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
132.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha96
133.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice93
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha93
135.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš92
136.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice91
137.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.88
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš88
139.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice87
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.87
141.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška86
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
143.Hlad Adam2004 BaC Kladno84
144.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.83
145.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.80
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk80
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany80
149.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem78
150.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.75
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.75
Suchopár Jan2006 Super Stars Most75
153.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 72
154.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže68
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha68
Žižka Jan2004 SK Hamr, z.s. 68
157.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Kundrát David2006 Badminton VK Aš63
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka63
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
162.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.62
163.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most60
164.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
165.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové58
Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 58
167.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha55
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.55
171.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava54
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 54
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň54
175.Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Jonáš Václav2006 BaC Kladno50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
185.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš48
186.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 44
187.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
194.Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou39
195.Hlaváček Jan2003 Ostrava Badminton Klub38
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš38
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš38
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
200.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.34
201.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 30
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice30
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA30
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub30
208.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk29
209.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha27
210.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.25
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.25
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové25
Volejníček Lukáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
222.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka22
223.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže20
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 20
226.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.19
227.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 18
229.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.15
230.Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem13
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín13
235.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice12
240.Stumpf Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
241.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most9
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 9
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
1.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2884
2.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.2502
3.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2438
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha2438
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2194
6.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2156
7.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2050
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2050
9.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1804
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1744
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1516
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1516
13.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1480
14.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1416
15.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1400
16.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1350
17.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1349
18.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1286
19.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1269
20.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha1200
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha1200
22.Oros Marek2003 Super Stars Most1051
23.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1050
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1050
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
27.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice980
28.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha975
29.Port Jan2003 Super Stars Most965
30.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.952
31.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.946
32.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.838
33.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.816
34.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň813
35.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš801
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš801
37.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.794
38.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha763
39.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.737
40.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem726
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem726
42.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha690
43.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice689
44.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha676
45.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.652
46.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové642
47.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha639
48.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice628
49.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.614
50.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 606
51.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš594
52.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná577
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.577
54.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka564
55.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.553
56.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha543
57.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.542
58.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.541
59.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.540
60.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.538
61.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.534
62.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton514
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most514
64.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.513
65.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.488
66.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha475
67.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.471
68.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem470
69.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.464
70.Hora Aleš2003 Super Stars Most458
71.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha454
72.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 444
73.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem442
74.Matiska David2004 BK ARION PRAHA436
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII436
76.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 435
77.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.422
78.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA394
79.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.386
80.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno375
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
82.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha371
83.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
84.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.357
85.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha350
86.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA341
87.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice338
88.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem334
89.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.331
90.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice325
91.Janáček David2004 BK ARION PRAHA316
92.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
94.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.295
95.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.289
96.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 278
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA278
98.Kazík Matěj2005 BaC Kladno275
99.Vlasák David2004 Super Stars Most270
100.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.264
101.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.256
102.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.255
103.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
104.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.250
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš250
106.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice242
107.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 236
Korynta Martin2004 BaC Kladno236
109.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.228
110.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.225
111.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.224
112.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.221
113.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem220
Kóňa Jan2004 Super Stars Most220
115.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš214
116.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.200
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
119.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.192
120.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most188
121.Hlad Adam2004 BaC Kladno186
122.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové178
123.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.175
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha175
125.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
126.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň157
127.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most156
129.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka152
131.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.150
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže150
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže150
Kundrát David2006 Badminton VK Aš150
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Suchopár Jan2006 Super Stars Most150
140.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň147
141.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín146
142.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.142
143.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
144.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.128
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha128
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.128
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.128
148.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany125
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha125
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Solar Jan2005 SK Prosek Praha125
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
155.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA124
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice124
157.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš120
158.Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 118
159.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš114
160.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany113
161.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice100
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA100
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
176.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 92
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.92
178.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
179.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška86
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
182.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.82
183.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk78
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice78
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná78
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň78
191.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.75
192.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 66
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 66
194.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže50
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové50
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka50
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 50
207.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.46
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
211.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 42
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha42
222.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2736
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2322
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1724
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1584
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1408
6.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1373
7.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
8.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1188
9.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1174
10.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1164
11.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1150
12.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1137
13.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1101
14.Altera Jan2004 BaC Kladno1080
15.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1051
16.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1048
17.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice998
18.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha950
19.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.915
20.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha914
21.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.900
22.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.850
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha850
24.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha838
25.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha792
26.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.789
27.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice753
28.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha738
29.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most730
30.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.725
31.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha714
32.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice667
33.Oros Marek2003 Super Stars Most640
34.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové636
35.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.564
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice564
37.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš544
38.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.539
39.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka517
40.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha516
41.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 500
42.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 498
43.Port Jan2003 Super Stars Most478
44.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem466
45.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.465
46.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 450
47.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha422
48.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton420
49.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.388
50.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš386
51.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha382
52.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.375
53.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.374
54.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha373
55.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.368
56.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.350
57.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš339
58.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice325
59.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha317
60.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.313
61.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem312
62.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha308
63.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.307
64.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.284
65.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha283
66.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno275
67.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.260
68.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice255
69.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
70.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem238
71.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže236
72.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
74.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.225
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň225
Matiska David2004 BK ARION PRAHA225
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.225
78.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.220
79.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka216
80.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA213
81.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA200
83.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha196
84.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem190
85.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.170
86.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.166
87.Vlasák David2004 Super Stars Most165
88.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.154
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš154
90.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
91.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
92.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.142
93.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha141
94.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové140
95.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem134
96.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany132
97.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.129
98.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
99.Hora Aleš2003 Super Stars Most125
Janáček David2004 BK ARION PRAHA125
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII125
104.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most121
105.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice120
106.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
107.Kóňa Jan2004 Super Stars Most117
108.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš116
109.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň111
110.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš108
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 108
112.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kundrát David2006 Badminton VK Aš100
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Suchopár Jan2006 Super Stars Most100
123.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice96
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín96
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha96
126.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.92
127.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
128.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
131.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové84
132.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
136.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 66
137.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany63
138.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most54
139.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Jonáš Václav2006 BaC Kladno50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Korynta Martin2004 BaC Kladno50
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš50
158.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
160.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
167.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.37
168.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Kazík Matěj2005 BaC Kladno25
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka25
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
174.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 12
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 12
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.12
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha12
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ123
2.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ196
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2544
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2112
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1984
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1982
7.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1415
8.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1320
9.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1250
10.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1239
11.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1181
12.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1144
13.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1128
14.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1113
15.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1108
16.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1052
17.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1051
18.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 998
19.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 952
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.952
21.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 876
22.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky870
23.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.865
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice852
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.852
26.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha850
27.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.827
28.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.789
29.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.724
30.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.715
31.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka702
32.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.650
33.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.606
34.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice603
35.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem578
36.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice575
37.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha554
38.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha542
39.Benediktová Klára2005 USK Plzeň536
40.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most528
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha528
42.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha515
43.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.509
44.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.495
45.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice492
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem492
47.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 483
48.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.477
49.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice466
50.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.464
51.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.443
52.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.425
53.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš400
54.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.388
55.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.385
56.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem381
57.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.368
58.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.360
59.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín356
60.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most355
61.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha350
62.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň339
63.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.334
64.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem332
65.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.322
66.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka306
67.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.304
68.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem278
69.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.275
70.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš274
71.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem271
72.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha267
73.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 262
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem262
75.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha261
76.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice256
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most256
78.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.250
79.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka249
80.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice248
81.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.245
82.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš244
83.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha239
84.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.238
85.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.235
86.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.217
87.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.216
88.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.209
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem209
90.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.207
91.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.199
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš199
93.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 193
94.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice188
95.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha186
96.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.183
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.183
98.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.182
99.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň177
100.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice173
101.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín171
102.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice163
103.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.159
104.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice156
105.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha155
106.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice153
107.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany150
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
109.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.149
110.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín146
111.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno145
112.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň141
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš141
114.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka138
115.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.135
116.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic133
117.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany132
118.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka100
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
122.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže97
123.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha96
124.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň92
125.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové90
126.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice88
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
130.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou84
131.Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš83
132.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.82
133.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín78
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou78
138.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.76
139.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
140.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.71
141.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha68
142.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.67
143.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most63
145.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
146.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové50
Jonášová Klára2006 BaC Kladno50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.50
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
152.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
153.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.45
154.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA42
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
158.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka38
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš38
161.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany33
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka33
163.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice32
164.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany30
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín30
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.30
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
174.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.25
Tomášková Eva2003 BaC Kladno25
176.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
178.Javorská Anna2004 USK Plzeň20
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka20
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.20
182.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
183.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 9
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2632
2.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2592
3.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2014
4.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1992
5.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1964
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1856
7.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1839
8.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1832
9.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1827
10.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1820
11.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1724
12.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1659
13.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1638
14.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1544
15.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1478
16.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1316
17.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1308
18.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1286
19.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1258
20.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1216
21.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1201
22.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1181
23.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1100
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1100
25.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1082
26.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1075
27.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1036
28.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1014
29.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1000
30.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem950
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.950
32.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.938
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem938
34.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice917
35.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.902
36.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
38.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem863
39.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.838
40.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka827
41.Benediktová Klára2005 USK Plzeň789
42.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most741
43.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha738
44.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem728
45.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 713
46.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 708
47.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem702
48.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most675
49.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.652
50.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky632
51.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice627
52.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha575
53.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš564
54.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most553
55.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš552
56.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.539
57.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.517
58.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 514
59.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem506
60.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most500
61.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.495
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.495
63.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem492
64.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice489
65.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha480
66.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem458
67.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň456
68.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.453
69.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš452
70.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka440
71.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín428
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.428
73.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.426
74.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 414
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.414
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš414
77.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice387
78.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.381
79.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha372
80.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha364
81.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
82.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.350
83.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.348
84.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha346
85.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.342
86.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
87.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.336
88.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.325
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.325
90.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 321
91.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.309
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.309
93.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka301
94.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
95.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš290
96.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice276
97.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.275
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice275
99.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA266
100.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha245
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha245
102.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.234
103.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 228
104.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice218
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice218
106.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.216
107.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín211
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín211
109.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.200
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.200
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.200
Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš200
114.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.192
115.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš190
116.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň188
117.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže186
120.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.184
121.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň178
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň178
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
124.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha168
125.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.164
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.164
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
128.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice152
129.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové150
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most150
133.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha142
134.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka138
135.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany132
136.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha130
137.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín114
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
140.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka113
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka113
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka113
143.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice112
145.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
158.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha90
159.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha88
Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany88
161.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
164.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany63
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka63
166.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno50
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
173.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 42
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
176.Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany38
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany38
178.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ94
2.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2624
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2200
4.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1724
5.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1622
6.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1408
7.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1342
8.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1188
9.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1150
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1150
11.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1149
12.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1094
13.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1063
14.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1056
15.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1030
16.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1016
17.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1000
18.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.960
19.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.925
20.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 918
21.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.904
22.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka889
23.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice853
24.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.829
25.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.825
26.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové794
27.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.751
28.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 738
29.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem728
30.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.666
31.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky618
32.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem616
33.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha614
34.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.600
35.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha592
36.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.580
37.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.573
38.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.564
39.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš546
40.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most538
41.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.530
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.530
43.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.524
44.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice523
45.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.500
46.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.478
47.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha475
48.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka467
49.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha466
50.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.459
51.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín452
52.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem445
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
54.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.442
55.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 432
56.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.418
57.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice406
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.406
59.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice405
60.Benediktová Klára2005 USK Plzeň386
61.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.381
62.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.375
63.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most349
64.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem342
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem342
66.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.338
67.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha331
68.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem330
69.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.325
70.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem320
71.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem309
72.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha308
73.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha304
74.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice275
75.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.274
76.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 268
77.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš267
78.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.262
79.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha260
80.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš253
81.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice246
82.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 233
83.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha229
84.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.220
85.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice218
86.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most212
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka212
88.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha208
89.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 205
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.205
91.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.203
92.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 192
93.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš190
94.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.186
95.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.185
96.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.181
97.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.179
98.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň178
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň178
100.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice175
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno175
102.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice156
103.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš154
104.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice152
105.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.150
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.150
108.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín146
109.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
110.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže136
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice136
112.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň133
113.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha130
114.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.129
115.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha120
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha120
117.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.116
118.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.104
119.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice100
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.100
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
131.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín96
132.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA88
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
135.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.87
136.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
137.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň80
138.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
142.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany63
143.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
144.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové50
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Jonášová Klára2006 BaC Kladno50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most50
156.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
157.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou42
160.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka38
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka38
162.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice32
163.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.25
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka25
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
168.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 12
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17 - otevřený - BrnoC28.04.2018
2GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.04.2018
32. GPC U17 - Praha HamrC28.04.2018
43. GPC U17 - OrlováC05.05.2018
52. GPA U17 - OrlováA13.05.2018
6GPC U17 - otevřený - KladnoC03.06.2018
7GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC01.09.2018
8GPC U17 - otevřený - KladnoC02.09.2018
9GPC U17 - otevřený - LanškrounC02.09.2018
10GPC U17 - otevřený - Ústí nad LabemC08.09.2018
11GPC U17 - otevřený - JihlavaC08.09.2018
12GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
132. GPB U17 - Ústí nad LabemB23.09.2018
14GPC U17- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
15GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
16GPD U17 - TáborD20.10.2018
17GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC21.10.2018
18OP U17 - BrnoSKP03.11.2018
19GPC U17- otevřený - MostC03.11.2018
20GPC U17 - Plzeň MalešiceC10.11.2018
21OP U17 - Plzeň DoubravkaSKP17.11.2018
22OP U17 - Rychnov nad KněžnouSKP17.11.2018
23GPC U17- kvalifikační - BrnoC17.11.2018
24OP U17 - MostSKP17.11.2018
25OP U17 - Benátky nad JizerouSKP17.11.2018
26OP U17 - České BudějoviceSKP18.11.2018
27OP U17 - OlomoucSKP18.11.2018
28GPD U17 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
29OP U17 - Praha VinořSKP24.11.2018
30Vánoční turnaj GPC U17 - KlimkoviceC24.11.2018
31MČR U17 - Brno - SlatinaMČR09.12.2018
32GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
33GPC U17 - Český KrumlovC12.01.2019
34GPC U17- otevřený - Ústí nad LabemC12.01.2019
35GPC U17 - PlzeňC12.01.2019
36GPC U17 - otevřený - OsíkC19.01.2019
37GPC U17- Praha - Praha HamrC27.01.2019
38GPC U17 - Králův DvůrC27.01.2019
39GPC U17 - PodivínC02.02.2019
40GPC U17 - OpavaC03.02.2019
411. GPA U17 - Hradec KrálovéA17.02.2019
42GPC U17 21. Witte Cup Nejdek - NejdekC02.03.2019
43GPD U17 - ŠumperkD03.03.2019
44GPC U17 - otevřený - MostC09.03.2019
45GPC U17 - otevřený - Praha ZMC10.03.2019
46GPC U17 - ChropyněC10.03.2019
47GPD U17- otevřený - Ústí nad LabemD16.03.2019
48GPC U17 - AšC17.03.2019
491. GPB U17 - DobřanyB24.03.2019
50GPC U17 - LiberecC30.03.2019
51GPC U17 - Karlovy VaryC06.04.2019
52GPC U17 - otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
53GPC U17 - otevřený - KladnoC07.04.2019
54GPC U17 - otevřený - Hradec KrálovéC13.04.2019
55GPC U17 Radotín Cup - Praha RadotínC14.04.2019
56GPC U17 - Plzeň Bílá HoraC20.04.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading