logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 02.05.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
02.05.2018 - 02.05.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3968
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2360
3.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1638
4.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1539
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1359
6.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1150
7.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1114
8.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1103
9.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1100
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1100
11.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1050
12.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1038
13.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1000
14.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.977
15.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha964
16.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.952
17.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice950
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš950
19.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 938
20.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.895
21.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.878
22.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice850
23.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.764
24.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha734
25.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.725
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 725
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.725
28.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.721
29.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.688
30.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.672
31.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.663
32.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.659
33.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice636
34.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.631
35.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.604
36.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.597
37.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha593
38.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk589
39.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.562
40.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha525
41.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.524
42.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha519
43.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice518
44.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.517
45.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš487
46.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most483
47.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 475
48.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže469
49.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.459
50.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.458
51.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.454
52.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany444
53.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic417
54.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA410
55.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno392
56.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná389
57.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.383
58.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň382
59.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha380
60.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha375
61.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno363
62.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.359
63.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
64.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice338
65.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha326
66.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA313
67.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 305
Škvára Kristian2008 BaC Kladno305
69.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.300
70.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem299
71.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha296
72.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem293
73.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav292
74.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.289
75.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.288
76.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.284
77.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.282
78.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.277
79.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.273
80.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.267
81.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.263
82.Macal Jiří2008 Super Stars Most261
83.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
84.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.256
85.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most255
86.Gašparín Adam2007 Super Stars Most244
87.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná238
88.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy235
89.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice232
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.232
91.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem223
92.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton221
93.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže216
94.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.212
96.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.207
97.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.206
98.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové202
99.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.198
100.Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.194
101.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA184
102.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha180
103.Doležal David2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.176
104.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.168
105.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
106.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY166
107.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY164
108.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.163
109.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš161
110.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.160
111.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.156
112.Berka Jan2007 Slavoj Podivín151
Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná151
114.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.148
115.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha147
116.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton142
117.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou141
118.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.139
119.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
120.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.136
121.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.129
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.129
123.Šústal Vojtěch2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.126
124.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA122
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín122
126.Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.121
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.121
128.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice120
129.Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.119
130.Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
131.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou113
132.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.109
133.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 108
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.108
135.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.105
136.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.103
137.Pachlopník Robert2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.101
138.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.100
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno100
140.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže94
141.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.93
Žibřický Antonín2009 Badminton VK Aš93
143.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.92
144.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 88
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 88
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk88
147.Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.84
148.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.83
149.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem82
150.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka80
151.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.79
152.Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
153.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice76
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk76
155.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.75
156.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.73
157.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem72
158.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha71
159.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY69
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice69
161.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 68
162.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.64
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.64
164.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
165.Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.57
166.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice54
169.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha52
170.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.51
171.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice50
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha50
174.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.48
175.Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
178.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.45
179.Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou42
180.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
181.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.39
182.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška38
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk38
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice38
Kučera Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.38
Marejka Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice38
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.38
189.Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 36
190.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.34
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
192.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.33
193.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany31
194.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.30
195.Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY25
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha25
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice25
198.Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
200.Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 21
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 21
202.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY20
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 20
204.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice19
205.Šorf Pavel2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
206.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha16
207.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
209.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové13
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže13
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.13
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most13
214.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná12
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
216.Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 10
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem10
218.Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.9
219.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton6
220.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná4
222.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice3
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4000
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 4000
3.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2309
4.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.2069
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2012
6.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1839
7.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1700
8.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1558
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1551
10.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1526
11.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1300
12.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1250
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1250
15.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1238
16.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1150
18.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.1114
19.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.1100
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1100
21.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1075
22.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice1064
23.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1050
24.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha1039
25.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.1038
26.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1015
27.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.950
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 950
29.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.939
30.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.900
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice900
32.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 875
33.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha850
34.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.816
35.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš777
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže777
37.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.775
38.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA764
39.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.763
40.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA758
41.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 750
42.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.745
43.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.739
44.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.712
45.Gašparín Adam2007 Super Stars Most667
46.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.664
47.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno662
48.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha650
49.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.628
50.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most625
51.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton620
52.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.614
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.614
54.Škvára Kristian2008 BaC Kladno590
55.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha585
56.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno580
57.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem528
58.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.524
59.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.511
60.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha500
61.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná481
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice481
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná481
64.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.478
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav478
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem478
67.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha475
68.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.470
69.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.466
70.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.462
71.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem456
Macal Jiří2008 Super Stars Most456
73.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže454
74.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha443
75.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.442
76.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.439
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.439
78.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.436
79.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha428
80.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.425
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice425
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha425
83.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 418
84.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.414
85.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.400
86.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.387
87.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové374
88.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany367
89.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice365
90.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš361
91.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.351
92.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk350
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.350
94.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
95.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most338
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.338
97.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA329
98.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.322
99.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.314
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.314
101.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže300
102.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou289
103.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.277
104.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.274
105.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.270
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
107.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.263
108.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice250
109.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk236
110.Berka Jan2007 Slavoj Podivín228
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín228
112.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.227
113.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY213
114.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou203
115.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 194
116.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.192
117.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.189
118.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.184
119.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.175
120.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
121.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.167
122.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem164
124.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.163
125.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha153
126.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY150
Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná150
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno150
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice150
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
136.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY141
137.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.135
138.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
140.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha124
141.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem114
142.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.109
143.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha108
144.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.100
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.100
Doležal David2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice100
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice100
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA100
Šústal Vojtěch2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 100
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
161.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.90
162.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
164.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
166.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná78
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
171.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš69
172.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
173.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
174.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY50
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 50
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 50
184.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
186.Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.42
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
190.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 26
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem26
192.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 25
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 25
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 25
1.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 3046
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
3.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1526
4.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1240
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1240
6.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1217
7.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1126
8.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1050
9.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1040
10.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice952
11.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha940
12.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha914
13.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.913
14.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.903
15.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice900
16.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže889
17.Klokan Jakub2008 Super Stars Most864
18.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 800
19.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.774
20.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice766
21.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.739
22.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 730
23.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk725
24.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.714
Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.714
26.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.713
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.713
28.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 704
29.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.674
30.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 650
31.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA641
32.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.628
33.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice592
34.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.589
35.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav578
36.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.564
37.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.546
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.546
39.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš540
40.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha538
41.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.528
42.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA516
43.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.510
44.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.500
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.500
46.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice488
47.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha483
48.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.464
49.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.453
50.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha450
51.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno442
52.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná438
53.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.437
54.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš410
55.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno406
56.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic401
57.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha392
58.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
59.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
60.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha376
61.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.366
Škvára Kristian2008 BaC Kladno366
63.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most346
64.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
65.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.328
66.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice327
67.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.300
68.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.288
69.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
70.Macal Jiří2008 Super Stars Most254
71.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk250
72.Gašparín Adam2007 Super Stars Most245
73.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem242
74.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
75.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha238
76.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha237
77.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
78.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY225
79.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem222
80.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany221
81.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.178
82.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA176
83.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové175
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.175
85.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY164
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.164
87.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.163
88.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.152
89.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže151
90.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice150
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže150
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
95.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
97.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.145
98.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš138
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.138
100.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.136
101.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná125
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice125
104.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha117
105.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
106.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha113
107.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.104
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton104
109.Doležal David2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.100
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice100
Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná100
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.100
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice100
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA100
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín100
Šústal Vojtěch2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha100
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.100
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
123.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 96
124.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem92
125.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň88
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY88
128.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.87
129.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.86
131.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 76
133.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice75
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.75
135.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha67
136.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Berka Jan2007 Slavoj Podivín50
Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk50
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Pachlopník Robert2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk50
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
156.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
159.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
164.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
165.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
166.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 25
174.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
175.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.13
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY13
178.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha12
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2252
2.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1861
3.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1782
4.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1228
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1201
6.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1200
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1200
8.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1165
9.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1102
10.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1075
11.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1028
12.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.1012
13.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1002
14.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno989
15.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.987
16.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.977
17.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha950
18.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice915
19.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice914
20.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha825
21.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice812
22.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.809
23.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.808
24.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha803
25.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže795
26.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk768
27.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha728
28.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.704
29.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš674
30.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY650
31.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno644
32.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.624
33.Portová Anna2007 Super Stars Most608
34.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice606
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň606
36.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.595
37.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY575
38.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most572
39.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.564
40.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.558
41.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha550
42.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most513
43.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.484
44.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic476
45.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.475
46.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice470
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš470
48.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha442
49.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.441
50.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.427
51.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.423
52.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA413
53.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton409
54.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.402
55.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.396
56.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem394
57.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.391
58.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 388
59.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.385
60.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem382
61.Hejnová Sára2007 USK Plzeň374
62.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem359
63.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
64.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.347
65.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.338
66.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha330
67.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav328
68.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.318
69.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno317
70.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton314
71.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové309
72.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice307
73.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
74.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.303
75.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.298
76.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton297
77.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton296
78.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha294
79.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.292
80.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.290
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha290
82.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka280
83.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš271
84.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.270
85.Čechová Tereza2008 Super Stars Most268
86.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové264
87.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.255
88.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.254
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš254
90.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha251
91.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
92.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha244
93.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice242
94.Křížková Eva2008 BaC Kladno241
95.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem228
96.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.220
97.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.212
98.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň201
99.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
100.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha197
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice197
102.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno187
103.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.180
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice180
105.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice176
106.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
107.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY173
108.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka172
109.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha170
110.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.166
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
112.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA160
113.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.156
114.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.151
Šuhajová Lucie2008 Sportclub Metalurg151
116.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
117.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.146
118.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha142
119.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.141
120.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou138
122.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.133
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.133
124.Wojewodová Marie2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.126
125.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice120
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
127.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic118
129.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.116
130.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
131.Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná113
132.Grednerová Sarah2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.101
133.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
134.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.99
135.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA97
136.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.94
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice94
138.Kovalčíková Kateřina2008 Sportclub Metalurg93
139.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
140.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
141.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany85
142.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha80
143.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA77
144.Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná75
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
146.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná71
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.71
148.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.69
149.Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná68
150.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice63
Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš63
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.63
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice63
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná63
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.63
156.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.62
157.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice58
158.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice57
159.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou55
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice55
161.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice54
162.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem53
163.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem51
164.Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
165.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha47
166.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
167.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.45
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
169.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.44
170.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.43
171.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.42
172.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
173.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem39
174.Goláňová Natálie2009 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.38
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk38
Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
177.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.33
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
179.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany31
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.31
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany31
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.31
183.Kohutková Ela2007 TJ Sokol Klimkovice30
Mikulová Vendula2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.30
Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 30
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
188.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.29
189.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY26
190.Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
191.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.19
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha19
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.19
196.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.15
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha15
198.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
201.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
203.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha10
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže10
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY10
206.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
208.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha5
210.Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
211.Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
212.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
214.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice1
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2544
2.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany2521
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2521
4.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1724
5.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1702
6.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1616
7.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1464
8.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1383
9.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1338
10.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1313
11.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1263
12.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1252
13.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1250
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1250
15.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1238
16.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most1226
Portová Anna2007 Super Stars Most1226
18.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1075
19.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1050
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1050
21.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1026
22.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha988
23.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.939
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.939
25.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA916
26.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.900
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.900
28.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY876
29.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton867
30.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň826
31.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha812
32.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY801
33.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.800
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš800
35.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.788
36.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha775
37.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha764
38.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most750
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.750
40.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.742
41.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha737
42.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton706
43.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha700
44.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.692
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.692
46.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem689
47.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.661
48.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton653
49.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.650
50.Hejnová Sára2007 USK Plzeň641
51.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.639
52.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové636
53.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav628
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha628
55.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.625
56.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno616
57.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.614
58.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice606
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 606
60.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha603
61.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš600
62.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
63.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem575
64.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.539
65.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové528
66.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem525
67.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice522
68.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.515
69.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno508
70.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic504
71.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.503
72.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice492
73.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.489
74.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.486
75.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice470
76.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.464
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice464
78.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice452
79.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem449
80.Čechová Tereza2008 Super Stars Most442
81.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.441
82.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.436
83.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.428
84.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton406
85.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA400
86.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha393
87.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha392
88.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka376
89.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.374
90.Křížková Eva2008 BaC Kladno369
91.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha364
93.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.360
94.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.354
95.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň350
96.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno338
97.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.325
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice325
99.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.321
100.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.317
101.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice316
102.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
103.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.301
104.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš290
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš290
106.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
107.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka267
108.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha264
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou264
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.264
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
112.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic254
113.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
114.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.246
115.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.245
116.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.239
117.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.234
118.Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná228
119.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.214
120.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha207
121.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice200
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.200
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.200
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice200
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice200
128.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
130.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice164
132.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.160
133.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA158
134.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná150
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA150
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
139.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.139
140.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem126
142.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY125
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
144.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
145.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha117
146.Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
147.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem113
148.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
149.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Goláňová Natálie2009 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.100
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.100
Kovalčíková Kateřina2008 Sportclub Metalurg100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná100
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
Šuhajová Lucie2008 Sportclub Metalurg100
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Wojewodová Marie2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná100
162.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
164.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.78
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice78
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice78
168.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
169.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
171.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.59
Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
175.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany50
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Grednerová Sarah2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mikulová Vendula2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže50
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha50
186.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
187.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
188.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
2.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1438
3.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1414
4.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1217
5.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1199
6.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1076
7.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice989
8.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA978
9.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most952
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno952
11.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha914
12.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
13.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha892
14.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice866
15.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže864
16.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha850
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk850
18.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.778
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton778
20.Portová Anna2007 Super Stars Most728
21.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 678
22.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice666
23.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.656
24.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha642
25.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.638
26.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.628
27.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY625
28.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice621
29.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.616
30.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most614
31.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha600
32.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš588
33.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav578
34.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton564
35.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice517
36.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 510
37.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.500
38.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha496
39.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY492
40.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
41.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA478
42.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha467
43.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno456
44.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.446
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.446
46.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.430
47.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.414
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.414
49.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice413
50.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice406
51.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.402
52.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic401
53.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most400
54.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.398
55.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice392
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.392
57.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.388
58.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice381
59.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.378
60.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.375
61.Hejnová Sára2007 USK Plzeň366
62.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.363
63.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno345
64.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
65.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.325
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha325
67.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem324
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš324
69.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň318
70.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha317
71.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
72.Křížková Eva2008 BaC Kladno315
73.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice314
74.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha312
75.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.296
76.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.278
77.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA267
78.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové263
79.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.262
80.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton254
81.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem250
82.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.246
83.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.245
84.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.238
85.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem234
86.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.233
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.233
88.Čechová Tereza2008 Super Stars Most230
89.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha214
90.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.200
93.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha192
94.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha176
95.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
96.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem167
97.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.164
98.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové163
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.163
100.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice150
101.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno146
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
104.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton134
105.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha125
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.125
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice125
108.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.124
110.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY113
Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka113
112.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha101
113.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha100
Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice100
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Grednerová Sarah2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.100
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
Wojewodová Marie2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
127.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice92
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.92
129.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice88
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
131.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
133.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
134.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA75
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA75
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice75
138.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.55
139.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.50
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.50
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk50
Mikulová Vendula2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
148.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
151.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
153.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
154.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
155.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany25
Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.25
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže25
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha25
163.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY13
ČísloTurnajGPDatum
12. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
2GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
32. GPC U13 - MostC12.05.2018
4GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
5GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
6GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
7GPC U13 kvalifikační - KladnoC12.05.2018
82. GPC U13 - Praha HamrC19.05.2018
92. GPA U13 - Praha HamrA27.05.2018
10GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
11GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
12GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
13GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
142. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
15GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
163. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
17GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
18GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
19GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
20GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
21GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
22GPC U13 - MostC22.09.2018
23GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
24GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
25GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
26GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
27GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
28GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
29GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
30GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
31GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
32GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
33OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
34GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
35GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
36GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
37GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
38OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
39OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
40OP U13 - HoliceSKP03.11.2018
41OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
42GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
43OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
44OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
45GPD U13- otevřený - ProboštovD17.11.2018
46MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
47GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
48Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
49Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
50GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
51GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
52OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
53GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
54GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
55GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
56GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
57GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
58GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
59GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
60GPC U13 - LiberecC05.01.2019
61GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
62GPC U13 - BrnoC12.01.2019
63GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
64GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
65GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
66GPC U13 - OpavaC13.01.2019
67GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
68GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
691. GPA U13 - AšA27.01.2019
70GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
71GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
72GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
73GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
74GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
75GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
76GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
771. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
78GPC U13 - České BudějoviceC09.03.2019
79GPD U13- otevřený - Praha LužinyD09.03.2019
80GPC U13- otevřený - Nové Město nad MetujíC16.03.2019
81GPD U13 - Karlovy VaryD16.03.2019
82GPC U13 - MostC16.03.2019
83GPC U13- otevřený - Praha HamrC23.03.2019
84GPC U13 - AšC24.03.2019
85GPC U13- otevřený - KladnoC24.03.2019
86GPC U13 - BrnoC31.03.2019
87GPC U13 - Liberec- VesecC06.04.2019
88GPD U13- Praha - Praha JeremiD06.04.2019
89GPC U13- otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
90GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.04.2019
91GPC U13-Memoriál A. Waňkové - PlzeňC13.04.2019
92GPC U13- otevřený - ŠumperkC13.04.2019
93GPC U13 - OrlováC13.04.2019
94GPC U13 - KladnoC14.04.2019
95GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
96GPC U13- Praha - Praha VinořC19.04.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading