logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 02.05.2019

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
02.05.2018 - 02.05.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2965
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2220
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2016
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1720
5.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1401
6.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1215
7.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
8.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1151
9.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1139
10.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1131
11.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1125
12.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
14.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1091
15.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1050
16.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1038
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1038
18.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
19.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.958
20.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 956
21.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.950
22.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice850
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most850
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
25.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.825
26.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice814
27.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.812
28.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
29.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 750
30.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.678
31.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.658
32.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice650
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 650
34.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.649
35.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.641
36.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.639
37.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.628
38.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.626
39.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.616
40.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.602
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš602
42.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha556
43.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.550
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha550
45.Kundrát David2006 Badminton VK Aš542
46.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.539
47.Solar Jan2005 SK Prosek Praha525
48.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.489
49.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.480
50.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.451
51.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany444
52.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.427
53.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice425
54.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.400
56.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.397
57.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže395
58.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha375
59.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice372
60.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.368
61.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice360
62.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové337
63.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.336
64.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha332
65.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.329
66.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.313
67.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.308
68.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
69.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové298
70.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha292
71.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 284
72.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.264
73.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub263
74.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.260
75.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže258
76.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.256
77.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.255
78.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš253
79.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.234
80.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
81.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.225
82.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice222
83.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha221
84.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem218
85.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.217
86.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš214
87.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.213
88.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.208
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.208
90.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 206
91.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.205
92.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most202
93.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice198
94.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA197
95.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.191
96.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.188
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice188
98.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most186
99.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš184
100.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 177
101.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.174
102.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice171
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.171
104.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň170
105.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín163
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.163
Suchopár Jan2006 Super Stars Most163
108.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice162
109.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín159
110.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.156
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
112.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic155
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.155
114.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav150
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
116.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem147
117.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice143
118.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.142
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín142
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.142
121.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno141
122.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže140
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha140
124.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 138
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice138
126.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 137
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.137
128.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub131
129.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.130
130.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.129
131.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.128
132.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.127
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 127
134.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.125
135.Klokan Jakub2008 Super Stars Most124
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.124
137.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.122
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
139.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk120
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.120
142.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.116
Vališ Jan2006 Super Stars Most116
144.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.112
145.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk109
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA109
147.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice102
148.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka101
149.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
152.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.99
153.Jonáš Václav2006 BaC Kladno98
Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.98
155.Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice97
156.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.96
157.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka95
158.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic92
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.92
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice92
161.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha88
Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 88
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
164.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.82
165.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.80
166.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 79
167.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha78
168.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.77
169.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.76
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic76
171.König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha75
173.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most70
174.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.68
175.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.67
176.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem66
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové66
178.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.63
181.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.62
182.Gašparín Adam2007 Super Stars Most60
183.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA59
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka59
185.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice56
186.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš54
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín54
188.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA50
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice50
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice50
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice50
194.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.48
195.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 47
196.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice46
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY46
198.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.45
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk45
200.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha44
201.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice42
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové42
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
206.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA40
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 40
209.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha39
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.39
211.Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 36
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 36
213.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.32
214.Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.31
215.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná30
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš30
217.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha29
Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 29
Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 29
220.Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 28
221.Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 26
223.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha25
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 25
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
237.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka22
238.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.20
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY20
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou20
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.20
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA20
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA20
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most20
246.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.19
Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.19
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice19
249.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
250.Jarolímek David2005 SK Hamr, z.s. 16
Mrvečka Pavel2006 BK Goram Teplice, z.s.16
252.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
253.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
255.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.12
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice12
261.Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 10
262.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové9
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.9
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha9
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška9
266.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha8
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3496
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3224
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3184
4.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1928
5.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1606
6.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1564
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1564
8.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1536
9.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1524
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1524
11.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1516
12.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1514
13.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1450
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1450
15.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1436
16.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1371
17.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1350
18.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1340
19.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1284
20.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
22.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1180
23.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1165
24.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1139
25.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1100
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1100
28.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1089
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1089
30.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1086
31.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1050
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha1050
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1050
34.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1002
35.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1000
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1000
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
38.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš957
39.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha950
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.950
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice950
42.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.926
43.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.889
44.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
45.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.777
46.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže775
47.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.764
48.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha750
49.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.739
50.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.728
51.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.713
52.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.703
53.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové702
54.Solar Jan2005 SK Prosek Praha675
55.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.665
56.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.664
57.Kundrát David2006 Badminton VK Aš655
58.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.653
59.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany631
60.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice625
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha625
62.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 593
63.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.586
64.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha583
65.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 575
66.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.564
67.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové562
68.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most528
69.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA521
70.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
71.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.498
72.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.492
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín492
74.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.486
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub486
76.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice472
77.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.464
78.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.456
79.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.453
80.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most442
81.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.439
82.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.434
83.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.425
84.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
85.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.417
86.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.406
87.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.392
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 392
89.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.387
90.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže382
91.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice370
92.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.368
93.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice366
94.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.364
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice364
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.364
97.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.361
98.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 352
99.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.350
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
101.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA347
102.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.346
103.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.342
104.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.328
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno328
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.328
107.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.318
108.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha305
109.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.300
111.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.299
112.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice294
113.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice288
114.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň286
115.Suchopár Jan2006 Super Stars Most280
116.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice278
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk278
118.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA272
119.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš269
120.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš252
121.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.250
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
123.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 244
124.Jonáš Václav2006 BaC Kladno242
Vališ Jan2006 Super Stars Most242
126.Klokan Jakub2008 Super Stars Most230
127.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín228
128.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.225
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA225
130.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.224
131.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice216
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.216
133.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha214
134.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.200
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav200
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.200
138.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk198
139.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.196
140.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín180
141.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš178
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška178
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.178
144.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem176
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 176
146.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.174
147.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
148.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 158
149.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.156
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.156
151.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha150
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš150
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk150
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.150
159.Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.146
160.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha145
161.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
162.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.128
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže128
164.Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 125
165.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 118
166.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice114
167.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš102
168.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.100
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA100
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav100
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most100
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice100
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka100
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most100
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice100
180.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 97
181.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.96
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.96
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.96
184.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha92
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.92
186.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
187.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice86
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
190.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín84
191.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.80
192.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš78
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice78
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové78
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 78
199.Gašparín Adam2007 Super Stars Most76
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha76
201.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.75
202.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou63
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.63
204.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany56
205.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.55
206.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY54
207.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha53
208.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha52
209.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 50
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub50
Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 50
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 50
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.50
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové50
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha50
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA50
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.50
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 50
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA50
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 50
234.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice46
235.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.42
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
244.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka34
245.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most32
246.Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 25
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 25
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice25
251.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2936
2.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2272
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2224
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2160
5.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1327
6.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1177
7.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1126
8.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
9.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1077
10.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1076
11.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1052
12.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1050
13.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1039
14.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1018
15.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1000
17.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.925
18.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.918
19.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.900
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
22.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.853
23.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice838
24.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha826
25.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.825
26.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha814
27.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové800
29.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.777
30.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.740
31.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice729
32.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.714
33.Solar Jan2005 SK Prosek Praha700
34.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.648
35.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice642
36.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice639
37.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.636
38.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.626
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.626
40.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.625
41.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.615
42.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.570
43.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha564
44.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice553
45.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.550
46.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.541
47.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže539
48.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.534
49.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice525
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha525
51.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.514
52.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.502
53.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha468
54.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 454
55.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA384
56.Kundrát David2006 Badminton VK Aš382
57.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
58.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš377
59.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice364
60.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.341
61.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice328
62.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem314
63.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany309
64.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové302
65.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.296
66.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.286
67.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem281
68.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín280
69.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš270
71.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 266
72.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.263
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.263
74.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
75.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most246
76.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.241
77.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha237
78.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.236
79.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.225
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub225
81.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže222
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.222
83.Klokan Jakub2008 Super Stars Most218
Suchopár Jan2006 Super Stars Most218
85.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.217
86.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA210
87.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.209
88.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice205
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.205
90.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.200
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.200
92.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.199
93.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín192
94.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.183
95.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.182
96.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
97.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš178
98.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.171
99.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.167
100.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice166
101.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín163
102.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.155
103.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice154
104.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav150
106.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.146
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.146
108.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.143
109.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.142
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice142
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš142
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.142
113.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.141
114.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.139
115.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno137
116.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.130
117.Jonáš Václav2006 BaC Kladno125
118.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice124
119.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice121
120.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice120
121.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 119
122.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic117
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.117
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.117
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk117
126.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem114
127.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic113
128.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice112
129.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 107
130.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA100
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.100
140.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
141.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 93
142.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most89
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.89
144.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
145.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín84
146.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 83
147.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
149.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 76
150.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.75
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem75
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.75
Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.75
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.75
155.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.71
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.71
157.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha68
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 68
159.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
160.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.63
161.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 54
162.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA50
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové50
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.50
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Vališ Jan2006 Super Stars Most50
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
178.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka46
179.Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
183.Gašparín Adam2007 Super Stars Most39
184.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.38
185.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub37
186.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most32
187.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka30
188.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha29
189.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice26
190.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha25
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou25
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.25
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.25
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic25
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice25
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 25
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice25
208.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
209.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha17
210.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA13
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 13
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 13
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice13
216.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice12
221.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2960
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2592
3.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2348
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1992
5.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1550
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1395
7.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1389
8.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1250
9.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1215
10.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1115
11.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1100
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1100
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1100
14.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1050
15.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1038
16.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
18.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.991
19.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové968
20.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice956
21.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.922
22.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.916
23.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka902
24.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha900
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany900
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.900
27.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.875
28.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.762
29.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice761
30.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
31.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha740
32.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.725
33.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.668
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.668
35.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice626
36.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš601
37.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.581
38.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha578
39.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.564
40.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice552
41.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice550
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice550
43.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.539
44.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha528
45.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.525
46.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín469
47.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.467
48.Benediktová Klára2005 USK Plzeň454
49.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.450
50.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub449
51.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany425
52.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš393
53.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha389
54.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha385
55.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha383
56.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.374
57.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové373
58.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
59.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha354
60.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice348
61.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
62.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka337
63.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže336
Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.336
65.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem328
66.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.316
67.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha310
68.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš308
69.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha306
70.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš304
71.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.301
72.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno297
73.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.296
74.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice295
75.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.293
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk293
77.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem282
78.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.280
79.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
80.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava274
81.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš271
82.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.270
83.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA267
84.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná260
85.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.256
86.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.255
87.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.251
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín251
89.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem245
90.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná243
91.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš241
92.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.234
93.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava229
94.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice226
95.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové220
96.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.219
97.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.218
98.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice215
99.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.208
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.208
101.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most204
102.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.203
103.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.201
104.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic200
105.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.199
106.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice197
107.Jonášová Klára2006 BaC Kladno190
108.Marková Julie2005 Start Jihlava189
109.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA188
110.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
111.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha185
112.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.184
113.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA179
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.179
115.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.176
116.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most172
117.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.171
118.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška168
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most168
120.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.165
121.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.157
122.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice154
123.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.149
124.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.145
125.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš138
126.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové130
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.130
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
129.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
130.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice126
132.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.125
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav125
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice125
135.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže124
136.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most122
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem122
138.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.121
139.Portová Anna2007 Super Stars Most120
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.120
141.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice118
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.118
143.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 116
144.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
145.Chvastková Julie2006 Start Jihlava110
146.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.101
147.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice100
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice100
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most100
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.100
152.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha97
153.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha96
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno96
155.Důrová Lucie2005 USK Plzeň95
156.Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.93
157.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem91
158.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA87
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice87
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín87
161.Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice83
162.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany80
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.80
164.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.79
165.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
166.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice75
168.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA73
169.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže72
170.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice70
171.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.68
172.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.67
173.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.64
174.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 63
175.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.58
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.58
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové58
178.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.53
179.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice51
180.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.50
Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
188.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha48
189.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA46
190.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice45
191.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
193.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem39
194.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
196.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany34
197.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.33
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice33
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.33
200.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic30
203.Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.29
204.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA28
205.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Hejnová Sára2007 USK Plzeň25
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.25
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha25
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY25
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
216.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
218.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 20
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 20
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic20
221.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 18
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY18
224.Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
227.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
228.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha7
229.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha6
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3612
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3612
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3432
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3174
5.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2152
6.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2052
7.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1720
8.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1709
9.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1689
10.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1620
11.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1589
12.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1550
13.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1528
14.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1500
15.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1400
17.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1368
18.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1286
19.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1258
20.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1250
21.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1230
22.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1215
23.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
24.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1195
25.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1152
26.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1150
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1150
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1150
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
30.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1104
31.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1088
32.Benediktová Klára2005 USK Plzeň1000
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA1000
35.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.978
36.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.927
37.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.925
38.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš907
39.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.902
40.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.900
41.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka889
42.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 850
43.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha790
44.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha752
45.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.750
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.750
47.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha743
48.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.739
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.739
50.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice713
51.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk700
52.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha674
53.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.665
54.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.652
55.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové636
56.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem626
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem626
58.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha624
59.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.601
60.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha592
61.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha590
62.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice580
63.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.565
64.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.564
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín564
66.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.553
67.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín542
68.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany528
69.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha526
70.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.514
71.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice510
72.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice508
73.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.503
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš503
75.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.499
76.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA494
77.Marková Julie2005 Start Jihlava492
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava492
79.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.483
80.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.474
81.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš472
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš472
83.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.464
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.464
85.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most454
86.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub450
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice450
88.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš442
89.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.426
90.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
91.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
92.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA416
93.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže410
94.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.400
95.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.395
96.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.392
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.392
98.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
99.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.375
100.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.374
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.374
102.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.366
103.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava356
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš356
106.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná350
107.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA344
108.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno342
109.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice338
110.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.325
111.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.324
112.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem322
113.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice320
114.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most313
115.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice300
116.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.292
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná292
118.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice280
119.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.272
120.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice267
121.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.266
122.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice264
123.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most262
124.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové260
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.260
126.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.254
127.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice250
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.250
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice250
130.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice242
131.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 239
132.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.238
133.Chvastková Julie2006 Start Jihlava228
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.228
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.228
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic228
137.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha225
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha225
139.Jonášová Klára2006 BaC Kladno217
140.Portová Anna2007 Super Stars Most216
141.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice206
142.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most204
143.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most200
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 200
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem200
147.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.188
148.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno186
150.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.178
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška178
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice178
153.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.176
155.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže174
156.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice150
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice150
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav150
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
162.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.142
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín142
164.Důrová Lucie2005 USK Plzeň139
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
166.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže132
167.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.128
168.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
169.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.111
170.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA106
171.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany102
172.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.100
Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš100
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.100
185.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.92
186.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice86
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
191.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.80
192.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
197.Hejnová Sára2007 USK Plzeň68
Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
200.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany56
201.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY54
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY54
203.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha51
204.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice50
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Koudelková Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Raková Magdaléna2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
214.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany46
215.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň42
Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
219.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA40
220.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
221.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha28
222.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha26
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
225.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha25
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most3328
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2936
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1912
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1744
5.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1724
6.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1552
7.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1202
8.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1050
9.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1039
10.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1032
11.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
15.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.994
16.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.990
17.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 964
18.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.945
19.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha925
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.925
21.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany900
Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.900
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
24.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice852
25.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha850
26.Benediktová Klára2005 USK Plzeň802
27.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most800
28.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.787
29.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice782
30.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.752
31.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha738
32.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha726
33.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.725
34.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.691
35.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.686
36.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka666
37.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
38.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové620
39.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.579
40.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš574
41.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.553
42.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.546
43.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.528
44.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice525
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.525
46.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem514
47.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka506
48.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.500
49.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha480
50.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.478
51.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice471
52.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice461
53.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.444
54.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk442
55.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 414
56.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.370
57.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice367
58.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha366
59.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže364
60.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.346
61.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.338
62.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany336
63.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.328
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.328
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.328
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem328
67.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš327
68.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš320
69.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha318
70.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA316
71.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha305
72.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové296
73.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.286
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha286
75.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA285
76.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.282
77.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno277
78.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš274
79.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
80.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA263
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.263
82.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice258
83.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha256
84.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.254
85.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.249
86.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.246
87.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.242
88.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové236
89.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín234
90.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice233
91.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.231
92.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín230
94.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem227
95.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná225
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná225
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice225
98.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most213
99.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.209
100.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.205
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.205
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic205
103.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové204
104.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže200
105.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice197
106.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš192
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice192
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška192
109.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
110.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.183
111.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.179
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.179
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha179
114.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice175
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.175
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.175
117.Portová Anna2007 Super Stars Most168
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most168
119.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.167
120.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav150
121.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 147
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub147
123.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.146
124.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most143
125.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.139
126.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice138
127.Jonášová Klára2006 BaC Kladno137
128.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice136
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.136
130.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava134
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava134
132.Marková Julie2005 Start Jihlava128
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš128
134.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.125
135.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most118
136.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.117
137.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA112
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.112
139.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.111
140.Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno108
141.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš100
Chvastková Julie2006 Start Jihlava100
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha100
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice100
146.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.96
147.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.92
148.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 90
149.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín87
150.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže80
151.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
152.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.75
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most75
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.75
159.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice71
160.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.69
161.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice67
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
163.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
164.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice50
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice50
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Hejnová Sára2007 USK Plzeň50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice50
180.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice46
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
185.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
188.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
189.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA38
190.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice37
192.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha29
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA29
194.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub25
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha25
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic25
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 25
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
203.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA18
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.18
205.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
207.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha13
209.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
211.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha8
ČísloTurnajGPDatum
12. GPC U15 - Český KrumlovC05.05.2018
22. GPD U15 - Praha - VinořD05.05.2018
32. GPC U15 - Praha HamrC13.05.2018
4GPC U15 kvalifikační - AšC19.05.2018
5GPC U15 - Nové Město nad MetujíC19.05.2018
6GPC U15 kvalifikační - PodivínC19.05.2018
73. GPC U15 - OpavaC20.05.2018
8GPD U15 - TáborD26.05.2018
92. GPA U15 - AšA03.06.2018
10GPD U15- otevřený - PrahaD16.06.2018
112. GPB U15 - PardubiceB01.07.2018
12GPC U15- otevřený - ŠumperkC01.09.2018
13GPC U15- dvouhry - AšC15.09.2018
14GPD U15 - StrakoniceD15.09.2018
153. GPB U15 - Praha - RadotínB16.09.2018
16GPC U15- otevřený - České BudějoviceC22.09.2018
17GPC U15- otevřený - PřerovC22.09.2018
18GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
19GPC U15 - MostC29.09.2018
20GPC U15- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
21GPC U15- otevřený - KladnoC06.10.2018
22GPC U15- kvalifikační - JihlavaC20.10.2018
23OP U15 - Karlovy VarySKP20.10.2018
24OP U15 - LiberecSKP20.10.2018
25OP U15 - KladnoSKP20.10.2018
26OP U15 - PardubiceSKP20.10.2018
27OP U15 - Český TěšínSKP20.10.2018
28GPD U15- kvalifikační - Praha - ZMD21.10.2018
29GPC U15- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
30GPD U15 - TáborD03.11.2018
31OP U15 - Praha HamrSKP03.11.2018
32OP U15 - Český krumlovSKP04.11.2018
33MČR U15 - Karlovy VaryMČR11.11.2018
34GPC U15- otevřený - České BudějoviceC24.11.2018
35GPD U15 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
36GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD24.11.2018
37GPD U15- otevřený - MostD24.11.2018
38GPC U15- otevřený - ŠumperkC24.11.2018
39Vánoční turnaj GPC U15 - KlimkoviceC25.11.2018
40GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha LužinyC01.12.2018
41GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC08.12.2018
42GPC U15- otevřený - Ridera OstravaC08.12.2018
43OP U15 - Velké PavloviceSKP15.12.2018
44GPC U15- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2018
45GPC U15 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC16.12.2018
46GPD U15 - ŠumperkD12.01.2019
47GPD U15- Praha - Praha ProsekD13.01.2019
48GPC U15 - České BudějoviceC19.01.2019
49GPC U15 - Velké PavloviceC19.01.2019
50GPC U15 - MostC19.01.2019
51GPC U15 - Ridera OstravaC19.01.2019
52GPC U15 - AšC20.01.2019
53GPC U15- otevřený - PardubiceC02.02.2019
54GPC U15- Praha - Praha HamrC02.02.2019
55GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD02.02.2019
56GPC U15 - Benátky nad JizerouC03.02.2019
571. GPA U15 - MostA10.02.2019
58GPD U15 - PlzeňD10.02.2019
59GPC U15 - Karlovy VaryC23.02.2019
60GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha JeremiC23.02.2019
61GPC U15- otevřený - KladnoC24.02.2019
62GPC U15 - MostC24.02.2019
63GPC U15 - BrnoC02.03.2019
641. GPB U15 - PardubiceB10.03.2019
65GPD U15 - TáborD23.03.2019
66GPC U15 - LiberecC23.03.2019
67GPC U15- otevřený - OrlováC23.03.2019
68GPC U15 - AšC30.03.2019
69GPC U15 - IvančiceC06.04.2019
70GPC U15- otevřený - ŠumperkC06.04.2019
71GPC U15- otevřený - Praha HamrC07.04.2019
72GPC U15- otevřený - KlimkoviceC07.04.2019
73GPC U15 - České BudějoviceC13.04.2019
74GPC U15 - MostC14.04.2019
75GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
76GPC U15 - PřerovC20.04.2019
77GPC U15- otevřený - HoliceC27.04.2019
78GPC U15 - PlzeňC27.04.2019
79GPC U15 - Benátky nad JizerouC28.04.2019
80GPC U15- Praha - Praha JeremiC28.04.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading