logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 02.05.2019

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
02.05.2018 - 02.05.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ57
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2792
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2324
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1600
5.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1531
6.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1338
7.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1139
8.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1102
9.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1050
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 1050
11.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1014
12.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1000
13.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.977
14.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.975
15.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha965
16.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha950
Oros Marek2003 Super Stars Most950
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.950
19.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice945
20.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha934
21.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň920
22.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.902
23.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.877
24.Altera Jan2004 BaC Kladno852
25.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.784
26.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.778
27.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.725
28.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha700
30.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha686
31.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem664
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem664
33.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.650
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha650
35.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.581
36.Port Jan2003 Super Stars Most576
37.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha568
38.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice553
39.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA550
40.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.544
41.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.537
42.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most528
43.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice512
44.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.511
45.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha500
46.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka499
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové499
48.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha488
49.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš486
50.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
51.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha475
52.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.466
53.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha458
54.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton442
55.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.438
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice438
57.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš427
58.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.424
59.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha380
60.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha372
61.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.371
62.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.364
63.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.363
64.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice353
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha353
66.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.346
67.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA343
68.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.324
69.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem320
70.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.317
71.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.314
72.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII313
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice313
74.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.274
75.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.263
76.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň261
77.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.259
78.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.251
79.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.250
80.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha246
81.Janáček David2004 BK ARION PRAHA222
82.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha220
83.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 218
84.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.217
85.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.213
86.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.205
87.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš201
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.201
89.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
90.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem198
92.Matiska David2004 BK ARION PRAHA195
93.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha190
94.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha189
95.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.188
96.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem186
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.186
98.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
99.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 180
100.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.178
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice178
102.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.176
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
104.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.175
105.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.168
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.168
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.168
108.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže166
109.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno161
110.Vlasák David2004 Super Stars Most159
111.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 158
112.Kóňa Jan2004 Super Stars Most156
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka156
114.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.151
115.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava150
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná150
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín150
119.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA147
120.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.146
121.Korynta Martin2004 BaC Kladno141
122.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice136
123.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem128
124.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
125.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.125
127.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany123
128.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.122
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most122
130.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA119
131.Hora Aleš2003 Super Stars Most114
132.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice113
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín113
Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka113
136.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
137.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava104
138.Kazík Matěj2005 BaC Kladno103
139.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice100
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.100
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
144.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
145.Žižka Jan2004 SK Hamr, z.s. 98
146.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice93
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha93
148.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš92
149.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice91
150.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň90
151.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.88
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš88
153.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice87
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.87
155.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška86
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
157.Hlad Adam2004 BaC Kladno84
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha84
159.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk80
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany80
162.Suchopár Jan2006 Super Stars Most75
163.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže68
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha68
165.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Kundrát David2006 Badminton VK Aš63
167.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.62
168.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most60
169.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
170.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové58
Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 58
172.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.55
175.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 54
176.Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Haratyk Jan2003 BC 66 Ivančice50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice50
Jonáš Václav2006 BaC Kladno50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.50
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA50
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
189.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
190.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.44
191.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
198.Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou39
199.Hlaváček Jan2003 Ostrava Badminton Klub38
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 38
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš38
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.38
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš38
205.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.34
206.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 30
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 30
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice30
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub30
213.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk29
214.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.25
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové25
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Volejníček Lukáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
226.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka22
227.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže20
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 20
230.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš18
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 18
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha18
233.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.15
234.Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem13
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín13
238.Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
241.Stumpf Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
242.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most9
1.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2884
2.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.2502
3.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2426
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha2426
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2194
6.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2006
7.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1912
9.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1804
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1744
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1516
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1516
13.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1480
14.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1434
15.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1416
16.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1400
17.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1369
18.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1350
19.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1286
20.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha1250
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha1250
22.Oros Marek2003 Super Stars Most1151
23.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
25.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1050
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1050
27.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice980
28.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha975
29.Port Jan2003 Super Stars Most965
30.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.952
31.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.946
32.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.850
33.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice839
34.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.816
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.816
36.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem814
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem814
38.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň813
39.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.802
40.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.784
41.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná777
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.777
43.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš775
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš775
45.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha763
46.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.737
47.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové714
48.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha700
49.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha690
50.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most689
51.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka664
52.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton650
53.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha639
54.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 628
55.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.614
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice614
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.614
58.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.613
59.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš594
60.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.588
61.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.553
62.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha543
63.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.538
64.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.536
65.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.530
66.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.513
67.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA494
68.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 493
69.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem492
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem492
71.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.488
72.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.486
73.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha479
74.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice475
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha475
76.Hora Aleš2003 Super Stars Most458
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha458
78.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha454
79.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
81.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA441
82.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.439
83.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice438
84.Matiska David2004 BK ARION PRAHA436
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII436
86.Janáček David2004 BK ARION PRAHA416
87.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.403
88.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem392
89.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno375
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
91.Vlasák David2004 Super Stars Most370
92.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 366
93.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
94.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.357
95.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.356
96.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.339
97.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.333
98.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.328
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA328
100.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.325
101.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Kóňa Jan2004 Super Stars Most320
103.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka300
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
105.Kazík Matěj2005 BaC Kladno275
106.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.271
107.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.264
108.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.255
109.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
110.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.250
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.250
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.250
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.250
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš250
118.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice242
119.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 236
Korynta Martin2004 BaC Kladno236
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 236
122.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.225
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.225
124.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.224
125.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš214
126.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
128.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most188
129.Hlad Adam2004 BaC Kladno186
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.186
131.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava178
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové178
133.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha175
134.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA174
135.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
136.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň157
137.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most156
138.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
139.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.150
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže150
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže150
Kundrát David2006 Badminton VK Aš150
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín150
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Suchopár Jan2006 Super Stars Most150
148.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín146
149.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
150.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.128
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.128
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.128
153.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany125
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha125
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Solar Jan2005 SK Prosek Praha125
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
159.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice124
160.Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 118
161.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš114
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.114
163.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany113
164.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava100
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice100
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice100
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA100
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
177.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.92
178.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
179.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška86
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha86
182.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.82
183.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk78
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná78
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
189.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.75
190.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň69
191.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 66
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 66
193.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže50
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA50
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové50
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka50
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka50
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 50
211.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.46
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
215.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
222.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2736
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2322
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1724
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1584
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1408
6.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1373
7.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
8.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1188
9.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1164
10.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1151
11.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1150
12.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1148
13.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1137
14.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1101
15.Altera Jan2004 BaC Kladno1080
16.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1048
17.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1015
18.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice998
19.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha950
20.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha928
21.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha914
22.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.900
23.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha850
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.850
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha850
26.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.789
27.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice753
28.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most730
29.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.725
30.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 700
32.Oros Marek2003 Super Stars Most690
33.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice667
34.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem666
35.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové636
36.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka589
37.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha588
38.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice564
39.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.557
40.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.552
41.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.540
42.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha516
43.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton514
44.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.511
45.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš505
46.Port Jan2003 Super Stars Most464
47.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 450
48.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.438
49.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.425
50.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha422
51.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.420
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 420
53.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
55.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš382
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha382
57.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem380
58.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.378
59.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.371
60.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.368
61.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha346
62.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš339
63.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem328
64.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most321
65.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha317
66.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.313
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA313
68.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice296
69.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha295
70.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.284
71.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.278
72.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno275
73.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.260
74.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice255
75.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
76.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem246
77.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha241
78.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže236
79.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.228
80.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň225
Matiska David2004 BK ARION PRAHA225
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.225
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII225
84.Kóňa Jan2004 Super Stars Most217
85.Vlasák David2004 Super Stars Most215
86.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.204
87.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice200
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín200
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA200
93.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.186
94.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha179
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.179
96.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.178
97.Janáček David2004 BK ARION PRAHA175
98.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.166
99.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem159
100.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha154
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš154
102.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
103.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava150
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
107.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
108.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.142
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.142
110.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové140
111.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka138
112.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany132
113.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
114.Hora Aleš2003 Super Stars Most125
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.125
117.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice120
118.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
119.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš116
120.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš108
121.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice100
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kundrát David2006 Badminton VK Aš100
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Suchopár Jan2006 Super Stars Most100
133.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín96
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 96
135.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem92
136.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
137.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
140.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha84
141.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
144.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň69
145.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 66
146.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany63
147.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most54
148.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava50
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže50
Haratyk Jan2003 BC 66 Ivančice50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Jonáš Václav2006 BaC Kladno50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Korynta Martin2004 BaC Kladno50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš50
167.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
169.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
174.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.37
175.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Kazík Matěj2005 BaC Kladno25
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka25
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
181.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.12
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ130
2.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ199
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2544
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2112
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1984
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1982
7.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1415
8.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1320
9.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1250
10.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1239
11.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1181
12.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1158
13.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1144
14.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1128
15.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1125
16.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1064
17.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1051
18.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.1015
19.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 998
20.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 952
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice952
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.952
23.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 926
24.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky870
25.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.865
26.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.852
27.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha850
28.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.827
29.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.789
30.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.724
31.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka700
32.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 653
33.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.650
34.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice603
35.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most600
36.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem578
37.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice575
38.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.548
39.Benediktová Klára2005 USK Plzeň536
40.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha535
41.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.525
42.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.515
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha515
44.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice514
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha514
46.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha506
47.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.500
48.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.495
49.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem492
50.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.477
51.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.467
52.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice466
53.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín464
54.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha450
55.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice448
56.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.432
57.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.422
58.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.418
59.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš400
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.400
61.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem382
62.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem381
63.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most380
64.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.364
65.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.357
66.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.345
67.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice338
68.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.337
69.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.334
70.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem325
71.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.309
72.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka306
73.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
74.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.296
75.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem292
76.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most288
77.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 282
78.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem278
79.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.275
80.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš274
81.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.266
82.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha261
83.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.259
84.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice256
85.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
86.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha249
87.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš244
88.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.235
89.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.232
90.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha230
91.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín221
92.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.217
93.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň213
94.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.209
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem209
96.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.208
97.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.200
98.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.199
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš199
100.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín196
101.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 193
102.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.183
103.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice173
104.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka171
105.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice163
106.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.156
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice156
108.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice153
109.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.151
110.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice150
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany150
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
113.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.149
114.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň147
115.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha146
116.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno145
117.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha144
118.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš141
119.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice138
120.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic133
121.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany132
122.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha128
123.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.126
124.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka100
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava100
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
130.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže97
131.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové90
132.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
135.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.87
136.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou84
137.Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš83
138.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.82
139.Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín78
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou78
142.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
143.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.71
144.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha68
145.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň63
Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.63
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most63
148.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha54
149.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
150.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice50
Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.50
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice50
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové50
Jonášová Klára2006 BaC Kladno50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
161.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
162.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.45
163.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
165.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka38
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň38
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš38
169.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany33
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka33
171.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice32
172.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany30
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín30
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.30
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
182.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.25
Tomášková Eva2003 BaC Kladno25
184.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
186.Javorská Anna2004 USK Plzeň20
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka20
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.20
1.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2632
2.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2592
3.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2014
4.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1992
5.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1964
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1856
7.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1839
8.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1832
9.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1827
10.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1820
11.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1724
12.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1659
13.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1638
14.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1544
15.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1520
16.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1336
17.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1316
18.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1308
19.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1258
20.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1216
21.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1201
22.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1181
23.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1150
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1150
25.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1075
26.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1068
27.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1050
28.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1036
29.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1002
30.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1000
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1000
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1000
33.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.950
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.950
35.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem938
36.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice917
37.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
39.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka839
40.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.814
41.Benediktová Klára2005 USK Plzeň789
42.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 788
43.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 780
44.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most741
45.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem728
46.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha725
47.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha712
48.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem702
49.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice677
50.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most675
51.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.650
52.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.639
53.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.636
54.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky632
55.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín603
56.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most600
57.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.586
58.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most575
59.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.567
60.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš564
61.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš552
62.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.539
63.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.531
64.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.525
65.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 514
66.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice512
67.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem506
68.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.503
69.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem492
70.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice489
71.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.484
72.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha480
73.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem458
74.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň456
75.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš452
76.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.450
77.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka440
78.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.438
79.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.428
80.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha417
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.417
82.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 414
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.414
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš414
85.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.413
86.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.367
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.367
88.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.363
89.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
90.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.350
91.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.348
92.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.342
93.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.334
94.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín311
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín311
96.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha304
97.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.292
98.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš290
99.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 286
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha286
101.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice277
102.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice276
103.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice275
104.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha258
105.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice250
106.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 243
107.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice218
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice218
109.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.216
110.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.200
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice200
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.200
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.200
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš200
118.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka199
119.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš190
120.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA188
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň188
122.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže186
125.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.184
126.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
127.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha167
128.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.164
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.164
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
131.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové150
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava150
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava150
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most150
138.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany132
139.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín114
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
142.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka113
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka113
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka113
145.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice112
147.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice100
Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.100
Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice100
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň100
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.100
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
169.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha90
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha90
171.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha88
Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany88
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha88
174.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
176.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany63
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka63
178.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno50
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
185.Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
187.Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany38
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany38
189.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ99
2.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2624
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2200
4.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1724
5.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1622
6.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1408
7.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1292
8.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1162
9.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1150
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1150
11.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1149
12.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1094
13.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1065
14.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1063
15.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1056
16.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1030
17.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1016
18.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1000
19.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.960
20.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka950
21.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.925
22.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice915
23.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.904
24.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.901
25.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 880
26.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.825
27.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem816
28.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové794
29.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 788
30.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem728
31.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.666
32.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.650
33.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.636
34.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky618
35.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín602
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.602
37.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha592
38.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most588
39.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha586
40.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.573
41.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.564
42.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš546
43.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.530
44.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice528
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.528
46.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha525
47.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice523
48.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.517
49.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.502
50.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.500
51.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.471
52.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka467
53.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha466
54.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.464
55.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem445
56.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem442
57.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.425
58.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.406
59.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice405
60.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most400
61.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice396
62.Benediktová Klára2005 USK Plzeň386
63.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem384
64.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.383
65.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha381
66.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most374
67.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 354
68.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha346
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.346
70.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem342
71.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem330
72.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem328
73.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.325
74.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.324
75.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice318
76.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 305
77.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.300
78.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.292
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha292
80.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice275
81.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 271
82.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.270
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.270
84.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 268
85.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš267
86.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš253
87.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.250
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.250
90.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín246
91.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.228
92.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.220
93.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha218
94.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha217
95.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.205
96.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.203
97.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.200
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
99.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha196
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín196
101.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 192
102.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš190
103.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.185
104.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.181
105.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.179
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.179
107.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice175
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno175
109.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice156
110.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.154
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš154
112.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice152
113.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice150
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava150
116.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
117.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.137
118.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže136
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice136
120.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
121.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.104
122.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice100
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň100
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.100
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
134.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň91
135.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
137.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka86
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
139.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
143.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany63
144.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
145.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové50
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Jonášová Klára2006 BaC Kladno50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most50
161.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA46
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
163.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou42
165.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka38
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka38
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň38
168.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice32
169.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha30
170.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.25
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka25
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
13. GPC U17 - OrlováC05.05.2018
22. GPA U17 - OrlováA13.05.2018
3GPC U17 - otevřený - KladnoC03.06.2018
4GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC01.09.2018
5GPC U17 - otevřený - KladnoC02.09.2018
6GPC U17 - otevřený - LanškrounC02.09.2018
7GPC U17 - otevřený - Ústí nad LabemC08.09.2018
8GPC U17 - otevřený - JihlavaC08.09.2018
9GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
102. GPB U17 - Ústí nad LabemB23.09.2018
11GPC U17- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
12GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
13GPD U17 - TáborD20.10.2018
14GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC21.10.2018
15OP U17 - BrnoSKP03.11.2018
16GPC U17- otevřený - MostC03.11.2018
17GPC U17 - Plzeň MalešiceC10.11.2018
18OP U17 - Plzeň DoubravkaSKP17.11.2018
19OP U17 - Rychnov nad KněžnouSKP17.11.2018
20GPC U17- kvalifikační - BrnoC17.11.2018
21OP U17 - MostSKP17.11.2018
22OP U17 - Benátky nad JizerouSKP17.11.2018
23OP U17 - České BudějoviceSKP18.11.2018
24OP U17 - OlomoucSKP18.11.2018
25GPD U17 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
26OP U17 - Praha VinořSKP24.11.2018
27Vánoční turnaj GPC U17 - KlimkoviceC24.11.2018
28MČR U17 - Brno - SlatinaMČR09.12.2018
29GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
30GPC U17 - Český KrumlovC12.01.2019
31GPC U17- otevřený - Ústí nad LabemC12.01.2019
32GPC U17 - PlzeňC12.01.2019
33GPC U17 - otevřený - OsíkC19.01.2019
34GPC U17- Praha - Praha HamrC27.01.2019
35GPC U17 - Králův DvůrC27.01.2019
36GPC U17 - PodivínC02.02.2019
37GPC U17 - OpavaC03.02.2019
381. GPA U17 - Hradec KrálovéA17.02.2019
39GPC U17 21. Witte Cup Nejdek - NejdekC02.03.2019
40GPD U17 - ŠumperkD03.03.2019
41GPC U17 - otevřený - MostC09.03.2019
42GPC U17 - otevřený - Praha ZMC10.03.2019
43GPC U17 - ChropyněC10.03.2019
44GPD U17- otevřený - Ústí nad LabemD16.03.2019
45GPC U17 - AšC17.03.2019
461. GPB U17 - DobřanyB24.03.2019
47GPC U17 - LiberecC30.03.2019
48GPC U17 - Karlovy VaryC06.04.2019
49GPC U17 - otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
50GPC U17 - otevřený - KladnoC07.04.2019
51GPC U17 - otevřený - Hradec KrálovéC13.04.2019
52GPC U17 Radotín Cup - Praha RadotínC14.04.2019
53GPC U17 - Plzeň Bílá HoraC20.04.2019
54GPC U17- Praha - Praha HamrC27.04.2019
55GPC U17 - OlomoucC27.04.2019
56GPC U17 - MostC27.04.2019
57GPC U17 - České BudějoviceC27.04.2019
58GPC U17 - IvančiceC28.04.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading