logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 02.05.2019

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
02.05.2018 - 02.05.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ57
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec KrálovéWJ70
3.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ91
4.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ120
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2156
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2048
7.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1700
8.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1470
9.Morávek Michal2002 BaC Kladno1404
10.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1395
11.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1166
12.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1039
13.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1000
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1000
15.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.986
16.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.983
17.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín956
18.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.889
19.Altera Jan2004 BaC Kladno865
20.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava853
21.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.852
22.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná850
23.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice828
24.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.814
25.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha803
26.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín750
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
29.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most726
30.Oros Marek2003 Super Stars Most712
31.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno678
32.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.612
33.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka603
34.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.592
35.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.579
36.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.575
37.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice564
38.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.562
39.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.552
40.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice550
41.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha543
42.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.542
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná542
44.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha540
45.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.539
46.Herzán David2002 Slavoj Podivín492
47.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.453
48.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.444
49.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.436
50.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.430
51.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
52.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.414
53.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem413
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové413
55.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha404
56.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha400
57.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.399
58.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem378
59.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.364
60.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň362
61.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové355
62.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka336
63.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem324
64.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice320
65.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.314
66.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.300
68.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.278
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.278
70.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek275
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.275
72.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
73.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha241
74.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
75.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná222
76.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 218
77.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.215
78.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná213
79.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 210
80.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice204
81.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 200
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem200
83.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
84.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice191
85.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.188
86.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.178
87.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.177
88.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha175
89.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha171
90.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.168
91.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.166
93.Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.165
94.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.161
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.161
96.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem160
97.Port Jan2003 Super Stars Most159
98.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem143
99.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.139
100.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
101.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem133
102.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 130
103.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.124
104.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
106.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub117
107.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha114
108.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem113
109.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
110.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.108
111.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.106
112.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha105
113.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
115.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.97
116.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha93
117.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub92
118.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
119.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice88
121.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
122.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.83
Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 83
124.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA80
125.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
127.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.75
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.75
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha75
130.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.70
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 70
132.Matiska David2004 BK ARION PRAHA68
133.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka66
134.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most63
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.63
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most63
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice63
140.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.58
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha58
142.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.54
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA54
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka54
145.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice50
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice50
157.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
162.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice42
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice42
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
165.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška38
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice38
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové38
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 38
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most38
170.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most33
171.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka30
Janáček David2004 BK ARION PRAHA30
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha30
174.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
175.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.25
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín25
178.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 20
179.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha18
180.Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
181.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.12
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.12
184.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII9
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR83
2.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ90
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice3240
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.3240
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2844
6.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2120
7.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2072
8.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1978
9.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1960
10.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1798
11.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1608
12.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1604
13.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1586
14.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1584
15.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1544
16.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1422
17.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.1360
18.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1324
19.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1316
20.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1274
21.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1266
22.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1230
23.Morávek Michal2002 BaC Kladno1216
24.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1181
25.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1170
26.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1088
27.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1050
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1050
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1050
30.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1043
31.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1000
33.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.994
34.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha980
35.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava975
36.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.938
37.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.925
38.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA900
39.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná879
40.Altera Jan2004 BaC Kladno869
41.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem864
42.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha863
43.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.852
44.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha850
45.Herzán David2002 Slavoj Podivín841
46.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná838
47.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice763
48.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.751
49.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.750
50.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice727
51.Oros Marek2003 Super Stars Most714
52.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.678
53.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha667
54.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.651
55.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.628
56.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka624
57.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.617
58.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.605
59.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín600
60.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.597
61.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.574
62.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha566
63.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem564
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem564
65.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.553
66.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.538
67.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná518
68.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha516
69.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.514
70.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.503
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.503
72.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
73.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.492
74.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.450
75.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.446
76.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice428
77.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.426
78.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.415
79.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem406
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 406
81.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek400
82.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň389
83.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem378
84.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 370
85.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.358
86.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové350
87.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 348
88.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.340
89.Port Jan2003 Super Stars Most336
90.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice328
91.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha326
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha326
93.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice319
94.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem300
95.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
96.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub260
97.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.250
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA250
101.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA242
102.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.232
103.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 226
104.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.225
105.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Matiska David2004 BK ARION PRAHA200
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.200
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.200
110.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
111.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.186
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.186
113.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.180
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.180
115.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.178
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub178
117.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
118.Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.160
119.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 152
120.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.150
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
123.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka126
124.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice114
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
127.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
129.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka102
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka102
131.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.100
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most100
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice100
142.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.96
144.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.88
145.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.86
148.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice78
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín78
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
151.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
152.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most68
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem68
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most68
155.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Janáček David2004 BK ARION PRAHA50
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 50
168.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
170.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ62
2.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3168
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2632
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2598
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2308
6.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1822
7.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1520
8.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1469
9.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1220
10.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1203
11.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1144
12.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1089
13.Morávek Michal2002 BaC Kladno1088
14.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha993
15.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.962
16.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA938
17.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha926
18.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha876
19.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava839
20.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná828
21.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most800
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové800
23.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.748
24.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.702
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha702
26.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
27.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice699
28.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.675
29.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.652
30.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
31.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.648
32.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.639
33.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.612
34.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.525
35.Altera Jan2004 BaC Kladno514
36.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno506
37.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.503
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.503
39.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.502
40.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.492
41.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.489
42.Oros Marek2003 Super Stars Most482
43.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice464
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem464
45.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín452
46.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most450
47.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.425
48.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.414
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem414
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.414
51.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha406
Herzán David2002 Slavoj Podivín406
53.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.400
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem400
55.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.389
56.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.382
57.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.350
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice350
59.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.322
60.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice316
61.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha314
62.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha312
63.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.302
64.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice300
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.300
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín300
67.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.294
68.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.278
69.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
70.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná253
71.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek250
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem250
73.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.239
74.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 228
75.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.226
76.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.218
77.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha210
78.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka208
79.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 192
80.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem190
81.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub188
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.188
83.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 182
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.182
85.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha175
86.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.167
87.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
88.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň152
89.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha150
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem150
92.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.146
93.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.138
Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.138
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
96.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.128
97.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.126
98.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná125
99.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha120
100.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha114
101.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic102
102.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice100
107.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
108.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
112.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
119.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha75
120.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.50
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Matiska David2004 BK ARION PRAHA50
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 50
Port Jan2003 Super Stars Most50
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 50
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA50
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most50
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA50
142.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
144.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
1.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ53
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ55
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ92
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ130
5.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ199
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2684
7.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2408
8.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2200
9.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2024
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1601
11.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1501
12.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1265
13.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1252
14.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1225
15.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1184
16.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1103
17.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1056
18.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1000
19.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.939
20.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice904
21.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA900
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice900
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 900
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice888
25.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň803
26.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice790
27.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.789
28.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 775
29.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.727
30.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.725
31.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.714
32.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem674
33.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice653
34.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most639
35.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.618
36.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče614
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.614
38.Pálková Tereza2002 Super Stars Most603
39.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.602
40.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno584
41.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.577
42.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA576
43.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.550
44.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
45.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.516
46.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.506
47.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín492
48.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky482
49.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.453
50.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice436
51.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.427
52.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice418
53.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem406
54.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.395
55.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín394
56.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha391
57.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem387
58.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.381
59.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha364
60.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha357
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha357
62.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň352
63.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha342
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň342
65.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem340
66.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice336
67.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.328
68.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
69.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem314
70.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.300
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
74.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.284
75.Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub278
76.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany277
77.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most274
78.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice271
79.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže264
80.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
81.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka236
82.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice208
83.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
86.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.196
87.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.186
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.186
90.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice178
91.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.166
92.Zachová Adéla2001 Start Jihlava164
93.Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub150
94.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.146
95.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany144
96.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice138
97.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.126
99.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice125
100.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic124
101.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha122
102.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice113
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
104.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.112
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.112
106.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
109.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem88
110.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.87
111.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
112.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most78
115.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 68
116.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka66
117.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most63
120.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha50
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
131.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
134.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
135.Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most38
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.38
139.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.34
140.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.30
141.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA25
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ47
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ47
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ91
Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ91
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.3140
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2940
7.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2632
8.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2442
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2064
10.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1902
11.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1839
12.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1813
13.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1677
14.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1620
15.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1294
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1294
17.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1255
18.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1231
19.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1188
20.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1169
21.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1153
22.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1151
23.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1150
24.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1136
25.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1051
26.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice1050
27.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1002
28.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha964
29.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 952
30.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 950
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice950
32.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka941
33.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA938
34.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.920
35.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.908
36.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice900
37.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.886
38.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.875
39.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.851
40.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.839
41.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče836
42.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice832
43.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem790
44.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň755
45.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.753
46.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice739
47.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem738
48.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem725
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA725
50.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem702
51.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice688
52.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.664
53.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.650
54.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice638
55.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha628
56.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem625
57.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.600
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice600
59.Pálková Tereza2002 Super Stars Most578
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha578
61.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň570
62.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.564
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most564
64.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno542
65.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.536
66.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.492
67.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.474
68.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.466
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.466
70.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.461
71.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín452
72.Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.442
73.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.414
74.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín404
75.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.387
76.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.377
77.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.342
78.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice338
79.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.336
80.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže334
81.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice300
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
84.Zachová Adéla2001 Start Jihlava290
85.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic289
86.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha278
87.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.264
Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice264
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice264
90.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha252
91.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice250
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.250
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem250
96.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany219
97.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.212
98.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
99.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.190
100.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.181
101.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.178
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub178
103.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.156
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.156
105.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 150
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.150
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
108.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 142
109.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha126
111.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most114
113.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
114.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice100
132.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice90
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha90
134.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice86
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
136.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.78
139.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.76
140.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ99
2.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2772
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2768
4.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2308
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2072
6.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2000
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1856
8.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
9.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1593
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1520
11.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1013
12.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.990
13.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice982
14.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.956
15.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA938
16.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha926
17.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.912
19.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.900
20.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.875
21.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 829
22.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň816
23.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice802
24.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 750
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice750
26.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice741
27.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.738
28.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice736
29.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové725
30.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha687
31.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.675
32.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.664
33.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.662
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.662
35.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha652
36.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.642
37.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha626
38.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.624
39.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče596
40.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.575
41.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno542
42.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín516
43.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.511
44.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.506
45.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.489
46.Pálková Tereza2002 Super Stars Most474
47.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.464
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem464
49.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.432
50.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice428
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most428
52.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha406
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.406
54.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem400
55.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice378
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem378
57.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem364
58.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka362
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha362
60.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.361
61.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň358
62.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.350
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA350
64.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem346
65.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany341
66.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.339
67.Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.320
68.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
69.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.300
70.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice290
71.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky288
72.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most266
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.266
74.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.264
75.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice250
77.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most235
78.Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub228
79.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže226
80.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice214
81.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha203
82.Zachová Adéla2001 Start Jihlava200
83.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.196
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.196
85.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.188
86.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.186
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
88.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 182
89.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.174
90.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.170
91.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.152
92.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice150
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha150
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.150
99.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň138
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice138
101.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín120
102.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany102
103.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 100
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem100
112.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
113.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most78
116.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.67
117.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.54
118.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA50
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.50
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
132.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
134.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.42
137.Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.25
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U19 - Český KrumlovC05.05.2018
22. GPC U19 - Liberec- VesecC05.05.2018
3GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2018
4GPC U19- otevřený - ChropyněC05.05.2018
5GPC U19 - Králův DvůrC19.05.2018
6GPC U19 kvalifikační - Plzeň DoubravkaC19.05.2018
72. GPC U19 - PrahaC19.05.2018
8GPC U19 kvalifikační - Brno - SlatinaC02.06.2018
9GPC U19 - HoliceC02.06.2018
102. GPC U19 - OrlováC02.06.2018
112. GPA U19 - OrlováA10.06.2018
122. GPB U19 - MostB09.09.2018
13GPC U19- otevřený - PardubiceC15.09.2018
14GPC U19- otevřený - KarvináC15.09.2018
15GPC U19- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
16GPC U19- otevřený - ChropyněC23.09.2018
17GPC U19- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
18GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC06.10.2018
19GPC U19- otevřený - KladnoC07.10.2018
20OP U19 - Králův DvůrSKP24.11.2018
21OP U19 - JihlavaSKP25.11.2018
22OP U19 - NejdekSKP25.11.2018
23OP U19 - MostSKP25.11.2018
24GPC U19- kvalifikační - IvančiceC01.12.2018
25OP U19 - České BudějoviceSKP01.12.2018
26OP U19 - Praha VinořSKP01.12.2018
27OP U19 - DobruškaSKP02.12.2018
28OP U19 - OrlováSKP02.12.2018
29MČR U19 - PrahaMČR16.12.2018
30GPC U19 - České BudějoviceC05.01.2019
31GPC U19 - OlomoucC05.01.2019
32GPC U19- Praha - Praha VinořC06.01.2019
33GPC U19 - BrnoC13.01.2019
34GPC U19 - KladnoC13.01.2019
35GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC26.01.2019
361. GPA U19 - Hradec KrálovéA27.01.2019
37GPC U19- otevřený - Praha JeremiC03.02.2019
38GPC U19 - DobruškaC09.02.2019
39GPC U19 - Liberec- VesecC09.02.2019
40GPC U19 - Brno - SlatinaC23.02.2019
411. GPB U19 - OrlováB03.03.2019
42GPC U19- otevřený - Praha HamrC16.03.2019
43GPC U19 - ChropyněC30.03.2019
44GPC U19 - NejdekC30.03.2019
45GPC U19 - Ústí nad LabemC06.04.2019
46GPC U19 - Praha JeremiC07.04.2019
47GPC U19 - KarvináC13.04.2019
48GPC U19- otevřený - Hradec KrálovéC20.04.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading