logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 09.05.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
28.05.2018 - 09.05.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3968
2.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2201
3.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1990
4.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1958
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1809
6.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1250
7.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.1239
8.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.1228
9.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1214
10.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1150
11.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1108
12.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1103
13.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1100
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1100
15.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1050
17.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1038
18.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1025
19.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1002
20.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.975
21.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha970
22.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš950
23.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice900
24.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.764
25.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.762
26.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.753
27.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha740
28.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 725
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.725
30.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.721
31.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.709
32.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.672
33.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha650
34.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.649
35.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice636
36.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.615
37.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.600
38.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha593
39.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk589
40.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.562
41.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most543
42.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice531
43.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.524
44.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha519
45.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže514
46.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 508
47.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš475
48.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.459
49.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.458
50.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.454
51.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 430
52.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.427
53.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic417
54.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA410
55.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.383
56.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň382
57.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha380
58.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.377
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná377
60.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha375
61.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno363
62.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno356
63.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
64.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany342
65.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha326
66.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
67.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA313
68.Škvára Kristian2008 BaC Kladno305
69.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice302
70.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.300
71.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem299
72.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha296
73.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem293
74.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav292
75.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.289
76.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.282
77.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.277
78.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.276
79.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.273
80.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.267
81.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.263
82.Macal Jiří2008 Super Stars Most261
83.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
84.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most255
85.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy235
86.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.234
87.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice232
88.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.228
89.Gašparín Adam2007 Super Stars Most226
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná226
91.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem223
92.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton221
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha221
94.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.212
96.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.206
97.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.205
98.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové202
99.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.198
100.Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.194
101.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA184
102.Doležal David2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.176
103.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.168
104.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
105.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY164
106.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.163
107.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 162
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže162
109.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš161
110.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.160
111.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.159
112.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY158
113.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.156
114.Berka Jan2007 Slavoj Podivín151
Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná151
116.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.148
117.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha147
118.Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 146
119.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
121.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.136
122.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.129
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.129
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.129
125.Šústal Vojtěch2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.126
126.Pavlusek Vojtěch2007 SK Hamr, z.s. 125
127.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA122
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín122
129.Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.121
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.121
131.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
133.Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.119
134.Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
135.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 116
136.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.109
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.109
138.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.108
139.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.105
140.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.103
141.Pachlopník Robert2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.101
142.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.100
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno100
144.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou99
145.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.97
146.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže94
147.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.93
Žibřický Antonín2009 Badminton VK Aš93
149.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.92
150.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 88
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk88
152.Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.84
153.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.83
154.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem82
155.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka80
156.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice76
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk76
158.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.73
159.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem72
160.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou71
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha71
162.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY69
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice69
164.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.64
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.64
166.Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.57
167.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
168.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha52
169.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.51
170.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice50
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha50
173.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.48
174.Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
176.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.45
177.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton43
178.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
179.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.39
180.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška38
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk38
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice38
Kučera Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.38
Marejka Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice38
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.38
187.Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 36
188.Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
189.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.33
190.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany31
191.Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY25
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha25
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice25
194.Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
196.Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 21
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 21
198.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY20
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 20
200.Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice19
201.Šorf Pavel2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
202.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha16
203.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
205.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové13
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže13
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.13
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most13
210.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná12
211.Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 10
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem10
213.Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.9
214.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná4
216.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice3
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3400
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 3150
3.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha2550
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2532
5.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice2489
6.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2388
7.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.2189
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2189
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha2001
10.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1558
11.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha1501
12.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1400
13.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1358
14.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1350
15.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1302
16.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1300
17.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1250
19.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.1175
20.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1150
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.1150
23.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1101
24.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.1100
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1100
26.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.1067
27.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice1064
28.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1050
29.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.1038
30.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1025
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 1025
32.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha950
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.950
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice950
35.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.900
36.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 875
37.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš777
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže777
39.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.775
40.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA764
41.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA758
42.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 750
43.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.739
44.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.715
45.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.712
46.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.650
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha650
48.Gašparín Adam2007 Super Stars Most631
49.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most625
50.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton620
51.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.614
52.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno602
53.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.600
54.Škvára Kristian2008 BaC Kladno590
55.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno580
56.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha557
57.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem525
58.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.524
59.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.511
60.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha500
61.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice481
62.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.478
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav478
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem478
65.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha475
66.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.466
67.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.462
68.Macal Jiří2008 Super Stars Most456
69.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha443
70.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.442
71.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.439
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.439
73.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.436
74.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha428
75.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.425
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice425
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha425
78.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem424
79.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 418
80.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná403
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná403
82.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.400
83.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.387
84.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže376
85.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové374
86.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.368
87.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.356
88.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.351
89.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk350
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.350
91.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
92.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most338
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.338
94.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA329
95.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.322
96.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.314
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.314
98.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže300
99.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 294
100.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice287
101.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.274
102.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.270
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
104.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.263
105.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš259
106.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice250
107.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany241
108.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk236
109.Berka Jan2007 Slavoj Podivín228
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín228
111.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.227
112.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY213
113.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou211
114.Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 200
115.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.192
116.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.189
117.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.184
118.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.175
119.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
120.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem164
121.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.163
122.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha153
123.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY150
Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná150
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno150
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice150
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
133.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.139
134.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.135
135.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou125
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
139.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem114
140.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 113
141.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.109
142.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha108
143.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.100
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.100
Doležal David2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice100
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice100
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA100
Šústal Vojtěch2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
159.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.90
160.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 88
Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
163.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
166.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná78
167.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš69
168.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY63
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
170.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
171.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY50
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 50
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 50
181.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha46
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
184.Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.42
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
187.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 26
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem26
189.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 25
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 25
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3520
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2046
3.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1902
4.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1812
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1703
6.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1690
7.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1238
8.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1200
9.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1199
10.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1050
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1050
12.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1040
13.Klokan Jakub2008 Super Stars Most950
14.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha914
15.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 900
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice900
17.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.891
18.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže889
19.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.888
20.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.850
21.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.839
22.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 800
23.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.775
24.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice766
25.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 752
26.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 750
27.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.736
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.736
29.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk725
30.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.714
31.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.650
32.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA641
33.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.625
34.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha605
35.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha596
36.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice589
37.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.586
38.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav578
39.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.575
40.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.546
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.546
42.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš540
43.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.528
44.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.510
45.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA506
46.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.500
47.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice488
48.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha450
49.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná438
50.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.437
51.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.421
52.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno406
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno406
54.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic401
55.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha392
56.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
57.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
58.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
59.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha376
60.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.366
Škvára Kristian2008 BaC Kladno366
62.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most346
63.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
64.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš332
65.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.328
66.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.300
67.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.288
68.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice285
69.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
70.Macal Jiří2008 Super Stars Most254
71.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk250
72.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
73.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha238
74.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha237
75.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
76.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem222
77.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 221
78.Gašparín Adam2007 Super Stars Most219
79.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY213
80.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 200
82.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.178
83.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA176
84.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové175
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.175
86.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY164
87.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.163
88.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.152
89.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže151
90.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice150
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže150
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
95.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
97.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany143
98.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš138
99.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.136
100.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná125
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice125
103.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 118
104.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha117
105.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
106.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 108
107.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.104
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton104
109.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.103
110.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha101
111.Doležal David2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.100
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice100
Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná100
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.100
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice100
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA100
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín100
Šústal Vojtěch2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha100
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.100
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
125.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.96
126.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem92
127.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň88
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY88
129.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.86
132.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 76
134.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice75
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.75
Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
137.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha67
138.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Berka Jan2007 Slavoj Podivín50
Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk50
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Pachlopník Robert2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk50
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
158.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
162.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.42
165.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
166.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
167.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
174.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
175.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.13
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY13
178.Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2732
2.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2302
3.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2181
4.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1550
5.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1488
6.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1415
7.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1400
8.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1300
9.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1219
10.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1200
11.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1150
12.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1108
13.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.1100
14.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1050
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1050
16.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1002
17.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice989
18.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.977
19.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice914
20.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže895
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha895
22.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha850
23.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha825
24.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice820
25.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.809
26.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.808
27.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk770
28.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY750
29.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš674
30.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.660
31.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň656
32.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno644
33.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most625
34.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.624
35.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY618
36.Portová Anna2007 Super Stars Most608
37.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice606
38.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.595
39.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.564
40.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.558
41.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most556
42.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha550
43.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice517
44.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.484
45.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic476
46.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.471
47.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš470
48.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton446
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 446
50.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha442
51.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.441
52.Hejnová Sára2007 USK Plzeň430
53.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.427
54.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA413
55.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.402
56.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.396
57.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem394
58.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.391
59.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.385
60.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem382
61.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.369
62.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka368
63.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem359
64.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
65.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.347
66.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton340
67.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.338
68.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha332
69.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav328
70.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno317
71.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.315
72.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové309
73.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice307
74.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
75.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.303
76.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton297
77.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha294
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha294
79.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.292
80.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.290
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha290
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton290
83.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš271
84.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.270
85.Čechová Tereza2008 Super Stars Most268
86.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové264
87.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY259
88.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.255
89.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.254
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš254
91.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
92.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha244
Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha244
94.Křížková Eva2008 BaC Kladno241
95.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.240
96.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka235
97.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem228
98.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice226
99.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.220
100.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.212
101.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň201
102.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA200
103.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice197
104.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha191
105.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno187
106.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.180
107.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice176
108.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
109.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha170
110.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
111.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.156
112.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.151
Šuhajová Lucie2008 Sportclub Metalurg151
114.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
115.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.149
116.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.146
117.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.141
118.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
119.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.133
120.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.132
121.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice126
Wojewodová Marie2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.126
123.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice120
124.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic118
126.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
127.Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná113
128.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.103
129.Grednerová Sarah2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.101
130.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
131.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA97
132.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou96
133.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.94
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice94
135.Kovalčíková Kateřina2008 Sportclub Metalurg93
136.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
137.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany85
138.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha80
139.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
140.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA77
141.Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná75
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
143.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná71
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.71
145.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.70
146.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.69
147.Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná68
148.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice63
Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš63
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.63
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice63
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná63
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.63
154.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice58
155.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice57
156.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem53
157.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem51
158.Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
159.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha47
160.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
161.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.45
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
163.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.44
164.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.43
165.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.42
166.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
167.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem39
168.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
Goláňová Natálie2009 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.38
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk38
Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
172.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.33
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.33
175.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.32
176.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany31
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.31
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany31
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.31
180.Kohutková Ela2007 TJ Sokol Klimkovice30
Mikulová Vendula2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.30
Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 30
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
184.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY26
185.Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
186.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.20
187.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.19
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha19
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.19
192.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.15
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha15
194.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
197.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
201.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha10
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže10
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY10
204.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
206.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha5
208.Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
209.Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
210.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
212.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice1
1.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany2801
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2801
3.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2784
4.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2336
5.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2044
6.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1858
7.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1788
8.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1552
9.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1500
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1500
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1500
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1500
13.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1400
14.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1388
15.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1338
16.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.1300
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1300
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1300
19.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most1288
Portová Anna2007 Super Stars Most1288
21.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1250
22.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1225
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1225
24.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha1112
25.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1100
26.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1088
27.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1050
28.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA1002
29.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton989
30.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.900
31.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš888
32.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY876
33.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha875
34.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha837
35.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň826
36.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY801
37.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.788
38.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha761
39.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most750
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.750
41.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.742
42.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton706
43.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha700
44.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.692
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.692
46.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem689
47.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton675
48.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.661
49.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.650
50.Hejnová Sára2007 USK Plzeň641
51.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.639
52.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové636
53.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav628
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 628
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha628
56.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.625
57.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno616
58.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.614
59.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice606
60.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha603
61.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš600
62.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem575
63.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.550
64.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.539
65.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové528
66.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem525
67.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice522
68.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno508
69.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic504
70.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.503
71.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice492
72.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.489
73.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.486
74.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.464
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice464
76.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice452
77.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem449
78.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA446
79.Čechová Tereza2008 Super Stars Most442
80.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.441
81.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.436
82.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice430
83.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton406
84.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha393
85.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha392
86.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.389
87.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka376
88.Křížková Eva2008 BaC Kladno369
89.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha364
91.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.350
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň350
93.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno338
94.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.325
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice325
96.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.321
97.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.317
98.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
99.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.301
100.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.296
101.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
103.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka267
104.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha264
105.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic254
106.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.246
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.246
108.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.245
109.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.239
110.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice238
111.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.234
112.Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná228
113.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš212
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš212
115.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha207
116.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice200
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.200
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.200
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice200
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice200
123.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
125.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou186
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.186
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.186
128.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice164
129.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA158
130.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná150
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA150
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
135.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.139
136.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem126
138.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY125
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
140.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha117
141.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem113
142.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
143.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Goláňová Natálie2009 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.100
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.100
Kovalčíková Kateřina2008 Sportclub Metalurg100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná100
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
Šuhajová Lucie2008 Sportclub Metalurg100
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Wojewodová Marie2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná100
157.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
160.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.78
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice78
162.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
163.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
165.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.59
Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
169.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany50
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Grednerová Sarah2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mikulová Vendula2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže50
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha50
180.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
183.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
184.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3520
2.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1903
3.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1888
4.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1736
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1703
6.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1300
7.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.1100
8.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1076
9.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1038
10.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1000
11.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice989
12.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže986
13.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha978
14.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice966
15.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice952
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most952
17.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha914
18.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha900
19.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton861
20.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk850
21.Portová Anna2007 Super Stars Most814
22.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 803
23.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY800
24.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.778
25.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.678
26.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.666
27.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY650
28.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha642
29.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.638
30.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most636
31.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice621
32.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha617
33.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha600
34.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš588
35.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton586
36.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav578
37.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 556
38.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA528
39.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha518
40.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.500
41.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
42.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice485
43.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno456
44.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.446
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.446
46.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.430
47.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.414
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.414
49.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice413
50.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.402
51.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic401
52.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most400
53.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.398
54.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice392
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.392
56.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.388
57.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.378
58.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.375
59.Hejnová Sára2007 USK Plzeň366
60.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.363
61.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA350
62.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno345
63.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice339
64.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice328
65.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
66.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.325
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha325
68.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem324
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš324
70.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň318
71.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha317
72.Křížková Eva2008 BaC Kladno315
73.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice314
74.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha312
75.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.296
76.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.278
77.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové263
78.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.262
79.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton254
80.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem250
81.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.246
82.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.238
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.238
84.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem234
85.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.233
86.Čechová Tereza2008 Super Stars Most230
87.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha214
88.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.203
89.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
91.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha192
92.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.191
93.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha176
94.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem167
95.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové163
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.163
97.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice150
98.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno146
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
101.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton134
102.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha125
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.125
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice125
105.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY113
Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka113
107.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha101
108.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha100
Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice100
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Grednerová Sarah2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.100
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.100
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
Wojewodová Marie2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
122.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice92
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.92
124.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice88
125.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.86
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
129.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA75
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA75
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice75
133.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.50
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.50
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk50
Mikulová Vendula2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
142.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
145.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
147.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.32
148.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
149.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
150.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany25
Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.25
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže25
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha25
158.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.13
Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY13
ČísloTurnajGPDatum
1GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
2GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
3GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
4GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
52. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
6GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
73. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
8GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
9GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
10GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
11GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
12GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
13GPC U13 - MostC22.09.2018
14GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
15GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
16GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
17GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
18GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
19GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
20GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
21GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
22GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
23GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
24OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
25GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
26GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
27GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
28GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
29OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
30OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
31OP U13 - HoliceSKP03.11.2018
32OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
33GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
34OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
35OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
36GPD U13- otevřený - ProboštovD17.11.2018
37MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
38GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
39Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
40Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
41GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
42GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
43OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
44GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
45GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
46GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
47GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
48GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
49GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
50GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
51GPC U13 - LiberecC05.01.2019
52GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
53GPC U13 - BrnoC12.01.2019
54GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
55GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
56GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
57GPC U13 - OpavaC13.01.2019
58GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
59GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
601. GPA U13 - AšA27.01.2019
61GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
62GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
63GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
64GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
65GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
66GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
67GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
681. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
69GPC U13 - České BudějoviceC09.03.2019
70GPD U13- otevřený - Praha LužinyD09.03.2019
71GPC U13- otevřený - Nové Město nad MetujíC16.03.2019
72GPD U13 - Karlovy VaryD16.03.2019
73GPC U13 - MostC16.03.2019
74GPC U13- otevřený - Praha HamrC23.03.2019
75GPC U13 - AšC24.03.2019
76GPC U13- otevřený - KladnoC24.03.2019
77GPC U13 - BrnoC31.03.2019
78GPC U13 - Liberec- VesecC06.04.2019
79GPD U13- Praha - Praha JeremiD06.04.2019
80GPC U13- otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
81GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.04.2019
82GPC U13-Memoriál A. Waňkové - PlzeňC13.04.2019
83GPC U13- otevřený - ŠumperkC13.04.2019
84GPC U13 - OrlováC13.04.2019
85GPC U13 - KladnoC14.04.2019
86GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
87GPC U13- Praha - Praha VinořC19.04.2019
88GPD U13 - PlzeňD04.05.2019
892. GPA U13 - MostA05.05.2019
90GPC U13- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading