logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 09.05.2019

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
09.05.2018 - 09.05.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2965
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2220
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2016
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1720
5.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1401
6.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1215
7.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
8.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1151
9.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1139
10.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1138
11.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1125
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1125
13.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
15.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1091
16.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1050
17.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1038
18.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
19.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.958
20.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 956
21.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.950
22.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice850
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most850
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.850
26.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice814
27.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.812
28.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
29.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 750
30.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.716
31.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.678
32.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.664
33.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.658
34.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice650
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.650
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 650
37.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.641
38.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.628
39.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.626
40.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.602
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš602
42.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha556
43.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.550
Solar Jan2005 SK Prosek Praha550
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha550
46.Kundrát David2006 Badminton VK Aš542
47.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.539
48.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.489
49.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.451
50.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.427
51.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany425
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice425
53.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže417
54.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.400
56.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.397
57.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha382
58.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha375
59.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice372
60.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.368
61.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice360
62.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
63.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové337
64.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.336
65.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.329
66.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.318
67.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.308
68.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové298
69.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha292
70.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 284
71.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.264
72.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub263
73.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže258
75.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.256
76.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.255
77.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš253
78.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.249
79.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most247
80.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.243
81.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.238
82.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most235
83.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.234
84.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň229
85.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
86.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.225
87.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice222
88.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha221
89.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem218
90.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.217
91.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.215
92.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš214
93.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.213
94.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín209
95.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.205
96.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 201
97.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice198
98.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA197
99.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.188
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice188
101.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš184
102.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav180
103.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno179
104.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 177
105.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.174
106.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.173
107.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem172
108.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice171
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.171
110.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
111.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín163
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.163
Suchopár Jan2006 Super Stars Most163
114.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.162
115.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.156
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
117.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.155
118.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.146
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.146
120.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.145
121.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.144
122.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín142
123.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže140
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha140
125.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.139
126.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 138
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice138
128.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 137
129.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub131
130.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.129
131.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.128
132.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.125
133.Klokan Jakub2008 Super Stars Most124
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 124
135.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.122
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
137.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.121
138.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk120
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.120
141.Vališ Jan2006 Super Stars Most116
142.Jonáš Václav2006 BaC Kladno113
143.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.112
144.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk109
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA109
146.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice102
147.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka101
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic101
149.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
152.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.99
153.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.98
154.Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice97
155.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka95
156.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic92
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.92
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice92
159.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem91
160.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice89
161.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha88
Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 88
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
164.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.82
165.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.80
166.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 79
167.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha78
168.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.77
169.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.76
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic76
171.König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
172.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha72
173.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most70
174.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.68
175.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.67
176.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové66
177.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.63
180.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.62
181.Gašparín Adam2007 Super Stars Most60
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice60
183.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA59
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka59
185.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice56
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.56
187.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš54
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín54
189.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA50
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice50
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice50
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice50
196.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.48
197.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice46
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY46
199.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.45
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk45
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most45
202.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha44
203.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice42
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové42
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
208.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA40
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 40
211.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha39
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.39
213.Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 36
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 36
215.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 33
216.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.32
217.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná30
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš30
219.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha29
Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 29
Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 29
222.Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 28
223.Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 26
225.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha25
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 25
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
240.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka22
241.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.20
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY20
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou20
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.20
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA20
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA20
248.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.19
Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.19
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice19
251.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
252.Jarolímek David2005 SK Hamr, z.s. 16
Mrvečka Pavel2006 BK Goram Teplice, z.s.16
254.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
255.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
257.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.12
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice12
263.Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 10
264.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové9
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.9
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška9
267.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha6
268.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3496
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3224
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3184
4.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1928
5.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1606
6.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1564
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1564
8.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1550
9.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1536
10.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1524
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1524
12.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1516
13.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1514
14.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1450
15.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1436
16.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1371
17.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1350
18.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1340
19.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1284
20.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
22.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1180
23.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1165
24.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1100
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1100
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1100
28.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1089
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1089
30.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1086
31.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1050
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha1050
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1050
34.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1002
35.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1000
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1000
37.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.989
38.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš957
39.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha950
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.950
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice950
42.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.926
43.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.889
44.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže800
46.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.777
47.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.764
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.764
49.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha750
50.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.728
51.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.725
52.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.713
53.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové702
54.Solar Jan2005 SK Prosek Praha700
55.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.665
56.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.664
57.Kundrát David2006 Badminton VK Aš655
58.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.653
59.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha650
60.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice625
61.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany603
62.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 593
63.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.586
64.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha583
65.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 575
66.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové562
67.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most550
68.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín542
69.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.525
70.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA521
71.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most500
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
73.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.498
74.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.492
75.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.487
76.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.486
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub486
78.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.484
79.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice472
80.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.464
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.464
82.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.453
83.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.425
84.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
85.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.414
86.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.403
87.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.392
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 392
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.392
90.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem375
91.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň374
92.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice370
93.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice366
94.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice364
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.364
96.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.361
97.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže356
98.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.355
99.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 352
100.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.350
101.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA347
102.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.346
103.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.342
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.342
105.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.339
106.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno336
107.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.328
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.328
109.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.325
110.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha305
111.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.300
114.Jonáš Václav2006 BaC Kladno292
115.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice288
116.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.285
117.Suchopár Jan2006 Super Stars Most280
118.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice278
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk278
120.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA272
121.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš269
122.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.256
123.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš252
124.König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
125.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 244
126.Vališ Jan2006 Super Stars Most242
127.Klokan Jakub2008 Super Stars Most230
128.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín228
129.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem226
130.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem225
Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.225
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA225
133.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.224
134.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.216
135.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha214
136.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.200
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav200
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.200
139.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk198
140.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.196
141.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín180
142.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš178
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška178
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.178
145.Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 176
146.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.174
147.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.171
148.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
149.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 158
150.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice156
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.156
152.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha150
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš150
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav150
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk150
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.150
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most150
161.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.147
162.Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.146
163.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
164.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha131
165.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.128
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže128
167.Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 125
168.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 118
169.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice114
170.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš102
171.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.100
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA100
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most100
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice100
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka100
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice100
181.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.96
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.96
183.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha92
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.92
185.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice86
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
188.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín84
189.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 83
190.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.80
191.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš78
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice78
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice78
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové78
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
198.Gašparín Adam2007 Super Stars Most76
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha76
200.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.75
201.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 64
202.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou63
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.63
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
206.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.59
207.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany56
208.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.55
209.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY54
210.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 50
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub50
Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 50
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 50
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.50
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové50
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha50
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA50
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.50
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 50
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA50
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 50
238.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice46
239.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.42
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
248.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha39
249.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka34
250.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most32
251.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha26
252.Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 25
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 25
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice25
257.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2936
2.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2272
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2224
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2160
5.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1327
6.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1177
7.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1152
8.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
9.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1077
10.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1076
11.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1050
12.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1039
13.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1018
14.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1000
16.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.976
17.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
18.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.918
19.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.900
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
22.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.853
23.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice838
24.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice829
25.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha826
26.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.825
27.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha814
28.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové800
30.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.777
31.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.740
32.Solar Jan2005 SK Prosek Praha725
33.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.714
34.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.700
35.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.648
36.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice642
37.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice639
38.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.626
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.626
40.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.625
41.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.615
42.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.591
43.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže586
44.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.570
45.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha564
46.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.550
47.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice539
48.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.534
49.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice525
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha525
51.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.514
52.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.502
53.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha468
54.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 454
55.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA384
56.Kundrát David2006 Badminton VK Aš382
57.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
58.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš377
59.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice364
60.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.350
61.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice328
62.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem314
63.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany309
64.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové302
65.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
66.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.286
67.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem281
68.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín280
69.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most275
70.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš270
71.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 266
72.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.263
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.263
74.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
75.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.253
76.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže251
77.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub250
78.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín242
79.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha237
80.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.236
81.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.234
Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.234
83.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.225
84.Klokan Jakub2008 Super Stars Most218
Suchopár Jan2006 Super Stars Most218
86.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.217
87.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA210
88.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice205
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.205
90.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.200
Jonáš Václav2006 BaC Kladno200
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav200
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.200
94.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.199
95.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.188
96.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.183
97.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.182
98.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
99.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš178
100.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.175
101.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.171
102.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.167
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.167
104.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha164
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem164
106.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín163
107.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno162
108.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.155
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.155
110.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice154
111.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
112.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.146
113.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.143
114.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice142
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš142
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.142
117.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.141
118.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.139
119.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
120.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.125
121.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice124
122.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice121
123.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 119
124.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic117
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.117
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.117
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk117
128.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most114
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.114
130.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.113
131.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice112
132.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.106
133.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA100
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.100
144.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
145.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 93
146.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice88
147.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
148.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín84
149.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 83
150.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 81
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.81
152.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
154.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 76
155.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.75
Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.75
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.75
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
159.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.71
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic71
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.71
162.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
163.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 64
164.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA50
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové50
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Vališ Jan2006 Super Stars Most50
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
178.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka46
179.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
181.Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
185.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 40
186.Gašparín Adam2007 Super Stars Most39
187.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.38
188.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub37
189.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most32
190.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka30
191.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice26
192.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou25
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.25
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.25
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most25
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic25
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice25
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 25
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most25
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice25
215.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
216.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha17
217.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA13
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 13
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 13
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice13
223.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice12
228.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2960
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2592
3.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2348
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1992
5.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1550
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1395
7.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1389
8.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1250
9.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1215
10.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1115
11.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1100
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1100
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1100
14.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1064
15.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1050
16.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1038
17.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
19.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.991
20.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové968
21.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice956
22.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.950
23.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.922
24.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka902
25.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha900
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany900
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.900
28.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice825
29.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha775
30.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.762
31.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
32.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.725
33.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.668
34.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.646
35.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice626
36.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš601
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.601
38.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha578
39.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.564
40.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice552
41.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice550
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice550
43.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.539
44.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha528
45.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.525
46.Benediktová Klára2005 USK Plzeň501
47.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín469
48.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.467
49.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.450
50.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub449
51.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha422
52.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
53.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany401
54.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš393
55.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha385
56.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha383
57.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem378
58.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.374
59.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové373
60.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
61.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha354
62.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže341
63.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
64.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka337
65.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha330
66.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.316
67.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš308
68.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem306
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha306
70.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.305
71.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš304
72.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.301
73.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno297
74.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.296
75.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava294
76.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk293
77.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice291
78.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice290
79.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem287
80.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.280
81.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
82.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš271
83.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.270
84.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA267
85.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná260
86.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.256
87.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.255
88.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.251
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín251
90.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
91.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava247
92.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná244
93.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.242
94.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš241
95.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice226
96.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.222
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.222
98.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové220
99.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.218
100.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice215
101.Marková Julie2005 Start Jihlava214
102.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.208
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.208
105.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most204
106.Jonášová Klára2006 BaC Kladno203
107.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice197
108.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA188
109.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
110.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.184
111.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA179
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.179
113.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.176
114.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.172
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.172
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most172
117.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.171
118.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.170
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic170
120.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška168
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most168
122.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
123.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha159
124.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav155
125.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice154
126.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.150
127.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.149
128.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice145
129.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš138
130.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem135
131.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové130
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.130
133.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
134.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice126
135.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.125
136.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže124
137.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most122
138.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.121
139.Portová Anna2007 Super Stars Most120
140.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice118
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.118
142.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice117
143.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 116
144.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
145.Chvastková Julie2006 Start Jihlava110
146.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
147.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice100
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice100
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most100
151.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha97
152.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha96
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno96
155.Důrová Lucie2005 USK Plzeň95
156.Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.93
157.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem91
158.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA87
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín87
160.Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice83
161.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.81
162.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany80
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.80
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.80
165.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.79
166.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.78
168.Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice75
171.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA73
172.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže72
173.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.70
Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice70
175.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.68
176.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.67
177.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.64
178.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 63
179.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.58
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.58
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové58
182.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
183.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice51
184.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
189.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha48
190.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice45
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
192.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA43
193.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
195.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
197.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany34
198.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.33
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice33
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.33
201.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic30
204.Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.29
205.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Hejnová Sára2007 USK Plzeň25
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.25
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno25
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha25
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY25
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
218.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
220.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.20
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 20
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 20
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic20
224.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 18
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY18
227.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA14
228.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem13
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.13
230.Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
233.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
234.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha6
235.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha4
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3612
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3612
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3432
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3174
5.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2152
6.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2052
7.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1720
8.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1709
9.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1689
10.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1620
11.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1589
12.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1550
13.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1528
14.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1500
15.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1400
17.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1368
18.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1336
19.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1258
20.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1250
21.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1230
22.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1215
23.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
24.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1195
25.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1152
26.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1150
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1150
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1150
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
30.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.1114
31.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1104
32.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1088
33.Benediktová Klára2005 USK Plzeň1000
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA1000
36.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.965
37.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.925
38.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš907
39.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.902
40.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.900
41.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka889
42.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 850
43.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha790
44.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha752
45.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.750
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.750
47.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha743
48.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.739
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.739
50.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice725
51.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk700
52.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha674
53.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.665
54.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.652
55.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem651
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem651
57.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha646
58.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové636
59.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.601
60.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.600
61.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha592
Marková Julie2005 Start Jihlava592
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava592
64.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha590
65.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín586
66.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.564
67.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.553
68.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice544
69.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín542
70.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.541
71.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha526
72.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.514
73.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice510
74.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš503
75.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.499
76.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA494
77.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.493
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.493
79.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.474
80.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš472
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice472
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš472
83.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.464
Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany464
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.464
86.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava456
87.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.454
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most454
89.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub450
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice450
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.450
92.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš442
93.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže432
94.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.425
95.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
96.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA416
97.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná400
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.400
99.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.395
100.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.392
101.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
102.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.374
103.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš356
105.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná350
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice350
107.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem346
108.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA344
109.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno342
110.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice338
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.338
113.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.324
114.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice320
115.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.314
116.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most313
117.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice292
118.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
119.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice280
120.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.272
121.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice267
Jonášová Klára2006 BaC Kladno267
123.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice264
124.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most262
125.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové260
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.260
127.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.251
128.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice250
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.250
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice250
132.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
133.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 239
134.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.238
135.Chvastková Julie2006 Start Jihlava228
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.228
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.228
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.228
139.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha225
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha225
141.Portová Anna2007 Super Stars Most216
142.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice206
143.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most204
144.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most200
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 200
147.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.188
148.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno186
150.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.178
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška178
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice178
153.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
154.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže174
155.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.150
Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice150
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice150
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav150
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
164.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.142
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín142
166.Důrová Lucie2005 USK Plzeň139
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
168.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže132
169.Hejnová Sára2007 USK Plzeň131
170.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.128
171.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
172.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.111
173.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň105
174.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany102
175.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš100
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.100
187.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.92
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA92
189.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice86
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
194.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.80
195.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
200.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
201.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
203.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka59
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka59
205.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany56
206.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY54
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY54
209.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha51
210.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice50
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Koudelková Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Raková Magdaléna2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
224.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany46
225.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha44
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha44
227.Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
230.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
231.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha26
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
233.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha25
235.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha14
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA14
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most3328
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2936
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1912
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1744
5.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1724
6.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1552
7.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1202
8.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1150
9.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1039
10.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1032
11.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
15.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.995
16.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.994
17.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.990
18.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 964
19.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
20.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha925
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha925
22.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany900
Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.900
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
25.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice852
26.Benediktová Klára2005 USK Plzeň802
27.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most800
28.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.787
29.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice782
30.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.750
31.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha738
32.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha726
33.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.725
34.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.698
35.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.691
36.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka666
37.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
38.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové620
39.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.603
40.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.588
41.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš574
42.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.546
43.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem539
44.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha538
45.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.528
46.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice525
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.525
48.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka506
49.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.500
50.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.478
51.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice461
52.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.444
53.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk442
54.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.438
55.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice435
56.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 414
57.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže411
58.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.396
59.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.378
60.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha366
61.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany336
62.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.328
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.328
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.328
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem328
66.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš327
67.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš320
68.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha318
69.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA316
70.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha305
71.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice301
72.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové296
73.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.293
74.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín288
75.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA285
76.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno277
77.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš274
78.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.273
79.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.268
80.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA263
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.263
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most263
83.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.259
84.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha256
85.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha252
86.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná250
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná250
88.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.249
89.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.246
90.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.242
91.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice241
92.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem239
93.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové236
94.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín234
95.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice233
96.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
97.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice225
98.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice217
99.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.209
100.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
101.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.205
102.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové204
103.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže200
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav200
105.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice197
106.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.196
107.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš192
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška192
110.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.188
111.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
112.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava184
113.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.179
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.179
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha179
116.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice175
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.175
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.175
119.Portová Anna2007 Super Stars Most168
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most168
121.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.167
122.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.164
123.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic163
124.Jonášová Klára2006 BaC Kladno162
125.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava159
126.Marková Julie2005 Start Jihlava153
127.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice150
129.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 147
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub147
131.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most143
132.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice138
133.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice136
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.136
135.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš128
136.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.125
137.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most118
138.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.117
139.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA112
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.112
141.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.111
142.Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno108
143.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš100
Chvastková Julie2006 Start Jihlava100
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha100
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.100
147.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.96
148.Hejnová Sára2007 USK Plzeň94
149.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.92
150.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 90
151.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín87
152.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže80
153.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
154.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.75
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most75
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.75
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
161.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice71
162.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice67
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
164.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
165.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.55
166.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice50
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice50
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové50
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice50
180.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice46
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
185.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
186.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
189.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
190.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA38
191.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice37
193.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha29
194.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub25
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha25
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic25
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 25
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.25
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA25
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
207.Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.18
208.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
210.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha13
212.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
214.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha4
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
12. GPC U15 - Praha HamrC13.05.2018
2GPC U15 kvalifikační - AšC19.05.2018
3GPC U15 - Nové Město nad MetujíC19.05.2018
4GPC U15 kvalifikační - PodivínC19.05.2018
53. GPC U15 - OpavaC20.05.2018
6GPD U15 - TáborD26.05.2018
72. GPA U15 - AšA03.06.2018
8GPD U15- otevřený - PrahaD16.06.2018
92. GPB U15 - PardubiceB01.07.2018
10GPC U15- otevřený - ŠumperkC01.09.2018
11GPC U15- dvouhry - AšC15.09.2018
12GPD U15 - StrakoniceD15.09.2018
133. GPB U15 - Praha - RadotínB16.09.2018
14GPC U15- otevřený - České BudějoviceC22.09.2018
15GPC U15- otevřený - PřerovC22.09.2018
16GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
17GPC U15 - MostC29.09.2018
18GPC U15- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
19GPC U15- otevřený - KladnoC06.10.2018
20GPC U15- kvalifikační - JihlavaC20.10.2018
21OP U15 - Karlovy VarySKP20.10.2018
22OP U15 - LiberecSKP20.10.2018
23OP U15 - KladnoSKP20.10.2018
24OP U15 - PardubiceSKP20.10.2018
25OP U15 - Český TěšínSKP20.10.2018
26GPD U15- kvalifikační - Praha - ZMD21.10.2018
27GPC U15- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
28GPD U15 - TáborD03.11.2018
29OP U15 - Praha HamrSKP03.11.2018
30OP U15 - Český krumlovSKP04.11.2018
31MČR U15 - Karlovy VaryMČR11.11.2018
32GPC U15- otevřený - České BudějoviceC24.11.2018
33GPD U15 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
34GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD24.11.2018
35GPD U15- otevřený - MostD24.11.2018
36GPC U15- otevřený - ŠumperkC24.11.2018
37Vánoční turnaj GPC U15 - KlimkoviceC25.11.2018
38GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha LužinyC01.12.2018
39GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC08.12.2018
40GPC U15- otevřený - Ridera OstravaC08.12.2018
41OP U15 - Velké PavloviceSKP15.12.2018
42GPC U15- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2018
43GPC U15 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC16.12.2018
44GPD U15 - ŠumperkD12.01.2019
45GPD U15- Praha - Praha ProsekD13.01.2019
46GPC U15 - České BudějoviceC19.01.2019
47GPC U15 - Velké PavloviceC19.01.2019
48GPC U15 - MostC19.01.2019
49GPC U15 - Ridera OstravaC19.01.2019
50GPC U15 - AšC20.01.2019
51GPC U15- otevřený - PardubiceC02.02.2019
52GPC U15- Praha - Praha HamrC02.02.2019
53GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD02.02.2019
54GPC U15 - Benátky nad JizerouC03.02.2019
551. GPA U15 - MostA10.02.2019
56GPD U15 - PlzeňD10.02.2019
57GPC U15 - Karlovy VaryC23.02.2019
58GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha JeremiC23.02.2019
59GPC U15- otevřený - KladnoC24.02.2019
60GPC U15 - MostC24.02.2019
61GPC U15 - BrnoC02.03.2019
621. GPB U15 - PardubiceB10.03.2019
63GPD U15 - TáborD23.03.2019
64GPC U15 - LiberecC23.03.2019
65GPC U15- otevřený - OrlováC23.03.2019
66GPC U15 - AšC30.03.2019
67GPC U15 - IvančiceC06.04.2019
68GPC U15- otevřený - ŠumperkC06.04.2019
69GPC U15- otevřený - Praha HamrC07.04.2019
70GPC U15- otevřený - KlimkoviceC07.04.2019
71GPC U15 - České BudějoviceC13.04.2019
72GPC U15 - MostC14.04.2019
73GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
74GPC U15 - PřerovC20.04.2019
75GPC U15- otevřený - HoliceC27.04.2019
76GPC U15 - PlzeňC27.04.2019
77GPC U15 - Benátky nad JizerouC28.04.2019
78GPC U15- Praha - Praha JeremiC28.04.2019
79GPD U15- otevřený - Ústí nad LabemD04.05.2019
80GPD U15 - PlzeňD04.05.2019
81GPC U15 - BrnoC05.05.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading