logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 09.05.2019

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
11.06.2018 - 09.05.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ59
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec KrálovéWJ72
3.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ94
4.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ128
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2328
6.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2036
7.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1786
8.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1661
9.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1565
10.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1489
11.Morávek Michal2002 BaC Kladno1354
12.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1150
13.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1103
14.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1086
15.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1050
16.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1000
17.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.986
18.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.950
19.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.902
20.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.889
21.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín876
22.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava875
23.Altera Jan2004 BaC Kladno865
24.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha853
25.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná850
26.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice802
27.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín750
29.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most712
Oros Marek2003 Super Stars Most712
31.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno664
32.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha662
33.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha640
34.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.586
35.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.575
36.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice564
37.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.550
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.550
39.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.539
40.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.528
41.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.499
42.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná477
43.Herzán David2002 Slavoj Podivín464
44.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.453
45.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem446
46.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.436
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.436
48.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem418
49.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem416
50.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové413
51.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice400
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha400
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
54.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.399
55.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem378
56.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka373
57.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové355
58.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.336
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka336
60.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.328
61.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice320
62.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.300
63.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.286
64.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek275
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.275
66.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
67.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha236
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.236
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.236
70.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň224
71.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná222
72.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 218
73.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.213
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná213
75.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem200
76.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice192
77.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice191
78.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 182
79.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 178
80.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.177
81.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.161
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.161
83.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem160
84.Port Jan2003 Super Stars Most159
85.Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.153
86.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
87.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem143
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha143
89.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.139
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.139
91.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha133
92.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 130
93.Matiska David2004 BK ARION PRAHA126
94.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem124
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.124
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.124
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.124
98.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
99.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA118
100.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
101.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem113
103.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
104.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.106
105.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 102
106.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
108.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha98
109.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha93
110.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
111.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
112.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.83
Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 83
114.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín78
116.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.75
Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub75
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.75
119.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.70
120.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most63
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.63
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha63
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha63
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most63
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice63
128.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.58
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha58
130.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA54
131.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.50
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice50
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice50
145.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
152.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška38
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice38
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové38
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 38
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most38
157.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most33
158.Janáček David2004 BK ARION PRAHA30
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha30
160.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
161.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.25
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín25
164.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 20
165.Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
166.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.12
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.12
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR85
2.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ91
3.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2724
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2680
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2680
6.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2664
7.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1950
8.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1840
9.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1786
10.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1740
11.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1650
12.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1636
13.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1586
14.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1544
15.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1524
16.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1475
17.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1425
18.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.1408
19.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1302
20.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1250
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1250
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1250
23.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1244
24.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
25.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1150
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1150
27.Morávek Michal2002 BaC Kladno1136
28.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1128
29.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1101
30.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1100
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1100
32.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1050
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1050
34.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1024
35.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná1001
36.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.994
37.Herzán David2002 Slavoj Podivín963
38.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA950
39.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.938
40.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha925
41.Altera Jan2004 BaC Kladno869
42.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem864
43.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.852
44.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná825
45.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice763
46.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.750
47.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.737
48.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice727
49.Oros Marek2003 Super Stars Most686
50.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem664
51.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.652
52.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.651
53.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.640
54.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha639
55.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka624
56.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.617
57.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.614
58.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka613
59.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín600
60.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.591
61.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.586
62.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem564
63.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.540
64.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.519
65.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná518
66.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.514
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.514
68.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
69.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha488
70.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.475
71.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.474
72.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 467
73.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem450
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.450
75.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha438
76.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.425
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.425
78.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek400
79.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice392
80.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem378
81.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem364
82.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové350
83.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.346
84.Port Jan2003 Super Stars Most336
85.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice328
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 328
87.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha326
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha326
89.Matiska David2004 BK ARION PRAHA325
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA325
91.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.312
92.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem300
93.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
94.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub260
95.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň251
96.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice250
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.250
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA250
100.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.226
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 226
102.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 225
103.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.200
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.200
107.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 192
108.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.186
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.186
110.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.178
111.Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.160
112.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 152
113.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.150
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
117.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 118
Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 118
119.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
120.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
122.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub100
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.100
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most100
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice100
134.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.96
136.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.88
137.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice86
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.86
141.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín78
142.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.76
143.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most68
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem68
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most68
146.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Janáček David2004 BK ARION PRAHA50
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
158.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
160.Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.42
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ65
2.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2808
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2712
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2388
5.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2192
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2038
7.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1840
8.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1589
9.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1465
10.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1132
11.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1063
12.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.1062
13.Morávek Michal2002 BaC Kladno958
14.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA938
15.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha926
16.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava925
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.925
18.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná914
19.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha876
20.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most850
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.850
22.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice821
23.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové800
24.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.788
25.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.748
26.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha713
27.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.700
28.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.686
29.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha652
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.652
31.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.625
32.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.612
33.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.601
34.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.598
35.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha550
36.Altera Jan2004 BaC Kladno514
37.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.503
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.503
39.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno478
40.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem468
41.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice464
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem464
43.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín452
44.Oros Marek2003 Super Stars Most440
45.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.434
46.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem414
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.414
48.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.400
49.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.389
50.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.382
51.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.375
52.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice350
54.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.345
55.Herzán David2002 Slavoj Podivín328
56.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem325
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.325
58.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha314
59.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.311
60.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.302
61.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.300
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice300
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.300
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín300
66.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 265
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
68.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha258
69.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná253
70.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek250
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem250
72.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.239
73.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice238
74.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.236
75.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka208
76.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.202
77.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
78.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.188
79.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem178
80.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha175
81.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň152
82.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 150
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem150
84.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub146
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.146
86.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.138
87.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 133
88.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha132
89.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.128
90.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.126
91.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná125
92.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA118
93.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice100
99.Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.96
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
101.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
105.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
108.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha75
109.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 68
110.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 58
111.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.50
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Matiska David2004 BK ARION PRAHA50
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 50
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 50
Port Jan2003 Super Stars Most50
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most50
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA50
132.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
134.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.32
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most32
136.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
1.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ58
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ61
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ96
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ132
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2728
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2724
7.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1604
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1551
9.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1515
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1501
11.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1304
12.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1286
13.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1252
14.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
15.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1053
16.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1050
17.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1001
18.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1000
19.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.973
20.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.925
21.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.914
22.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA900
23.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 886
24.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 875
25.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice850
26.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.825
27.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice790
28.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem763
29.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most725
30.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.696
31.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.690
32.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.689
33.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice653
34.Pálková Tereza2002 Super Stars Most625
35.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice624
36.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče614
37.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.602
38.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA576
39.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.550
40.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.536
41.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.489
42.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem472
43.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.464
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín464
45.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice436
46.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.428
47.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem415
48.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.407
49.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem390
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice390
51.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem387
52.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.377
53.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.375
54.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.371
55.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky368
56.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha364
57.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.353
58.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 350
59.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha341
60.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice336
61.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.328
62.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.324
63.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha313
64.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha309
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha309
66.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno304
67.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.300
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
69.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.284
70.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín262
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň262
72.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
73.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň240
74.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka236
75.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most221
76.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice208
77.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.203
78.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub200
82.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.196
83.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany187
84.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.186
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.186
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.186
88.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem181
89.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice178
90.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.166
91.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže162
92.Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub150
93.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.146
94.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice145
95.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem126
96.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice125
97.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic124
98.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice113
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
100.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.112
101.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
103.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.99
104.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice96
105.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Zachová Adéla2001 Start Jihlava86
107.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha80
108.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
109.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most63
112.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.50
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha50
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
124.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
127.Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most38
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.38
131.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA25
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.25
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ50
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ50
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ95
Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ95
5.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.3180
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3162
7.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2980
8.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2439
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2312
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2144
11.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1570
12.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1551
13.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1500
14.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1497
15.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1400
16.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1393
17.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1386
18.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice1375
19.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1301
20.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1294
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1294
22.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1252
23.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1239
24.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1200
25.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1175
26.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1136
27.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1108
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1108
29.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1064
30.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1002
31.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1001
32.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1000
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA1000
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
35.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha964
36.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
37.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka941
38.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.851
39.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.839
40.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče836
41.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.831
42.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem827
43.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem825
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA825
45.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem813
46.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha750
47.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice739
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.739
49.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem727
50.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem725
51.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice702
52.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice688
53.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.650
54.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice638
55.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha628
56.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice600
57.Pálková Tereza2002 Super Stars Most564
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most564
59.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.536
60.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň501
61.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.489
62.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.462
63.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.450
64.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.414
65.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň400
66.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.383
67.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem375
68.Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.364
69.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.352
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.352
71.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice338
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín338
73.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.336
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.336
75.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.312
76.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem300
78.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic289
79.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže265
80.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.264
Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice264
Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.264
83.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice250
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.250
87.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.239
88.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín212
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.212
90.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha200
92.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice189
93.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice186
94.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.178
95.Zachová Adéla2001 Start Jihlava152
96.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 150
Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany150
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.150
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
100.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.139
101.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
102.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha126
104.Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.118
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 118
106.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno112
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
108.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.100
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice100
128.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice90
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha90
130.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice86
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
132.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.76
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.76
134.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
1.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3008
2.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2592
3.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2400
4.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2388
5.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2212
6.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1840
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1336
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1169
9.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1151
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1102
11.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1013
12.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1012
13.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha987
14.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
15.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA938
16.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha926
17.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
18.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice900
19.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice886
20.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.875
21.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.850
22.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.848
23.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice827
24.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 800
25.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň766
26.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice750
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.750
28.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové725
29.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.662
30.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha652
31.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha626
32.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.624
Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.624
34.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.622
35.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.614
36.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.612
37.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.611
38.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče596
39.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.575
40.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.511
41.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín488
42.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem475
43.Pálková Tereza2002 Super Stars Most474
44.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem472
45.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha458
46.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.450
47.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem446
48.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.443
49.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem439
50.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.428
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most428
52.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem418
53.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.406
54.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice396
55.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice378
56.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka362
57.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 350
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha350
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.350
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA350
61.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.339
62.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.300
63.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.282
64.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň278
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.278
66.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice250
67.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.241
68.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany239
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.239
70.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice214
71.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.196
72.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.188
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.188
74.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.186
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
76.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.174
77.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem168
78.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most157
79.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.152
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice152
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most152
82.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice150
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky150
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub150
91.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 140
92.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.136
93.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha125
94.Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.118
95.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno112
96.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže100
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
104.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice96
105.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Zachová Adéla2001 Start Jihlava86
107.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 83
108.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.82
109.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
110.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA50
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.50
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.50
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
125.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
127.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.42
128.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha25
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
12. GPB U19 - MostB09.09.2018
2GPC U19- otevřený - PardubiceC15.09.2018
3GPC U19- otevřený - KarvináC15.09.2018
4GPC U19- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
5GPC U19- otevřený - ChropyněC23.09.2018
6GPC U19- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
7GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC06.10.2018
8GPC U19- otevřený - KladnoC07.10.2018
9OP U19 - Králův DvůrSKP24.11.2018
10OP U19 - JihlavaSKP25.11.2018
11OP U19 - NejdekSKP25.11.2018
12OP U19 - MostSKP25.11.2018
13GPC U19- kvalifikační - IvančiceC01.12.2018
14OP U19 - České BudějoviceSKP01.12.2018
15OP U19 - Praha VinořSKP01.12.2018
16OP U19 - DobruškaSKP02.12.2018
17OP U19 - OrlováSKP02.12.2018
18MČR U19 - PrahaMČR16.12.2018
19GPC U19 - České BudějoviceC05.01.2019
20GPC U19 - OlomoucC05.01.2019
21GPC U19- Praha - Praha VinořC06.01.2019
22GPC U19 - BrnoC13.01.2019
23GPC U19 - KladnoC13.01.2019
24GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC26.01.2019
251. GPA U19 - Hradec KrálovéA27.01.2019
26GPC U19- otevřený - Praha JeremiC03.02.2019
27GPC U19 - DobruškaC09.02.2019
28GPC U19 - Liberec- VesecC09.02.2019
29GPC U19 - Brno - SlatinaC23.02.2019
301. GPB U19 - OrlováB03.03.2019
31GPC U19- otevřený - Praha HamrC16.03.2019
32GPC U19 - ChropyněC30.03.2019
33GPC U19 - NejdekC30.03.2019
34GPC U19 - Ústí nad LabemC06.04.2019
35GPC U19 - Praha JeremiC07.04.2019
36GPC U19 - KarvináC13.04.2019
37GPC U19- otevřený - Hradec KrálovéC20.04.2019
382. GPA U19 - Brno - SlatinaA05.05.2019
39GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading