logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 16.05.2019

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
16.05.2018 - 16.05.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR101
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR113
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR162
4.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most3660
5.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3044
6.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2844
7.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2808
8.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2468
9.Louda Jiří1995 USK Plzeň2400
10.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2144
11.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2000
12.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1880
13.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1770
14.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1716
15.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1674
16.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1628
17.Kural Martin1999 USK Plzeň1512
18.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1500
19.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1460
20.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1450
21.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1442
22.Oros Ladislav1971 Super Stars Most1280
Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
24.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1226
25.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice1220
26.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1216
27.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1190
28.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1142
29.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1130
30.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1126
31.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1120
32.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1026
33.Koukal Petr1985 BK 93 Hořovice1000
34.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 980
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha980
36.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.960
37.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.940
38.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.918
39.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.870
40.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.866
41.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.864
42.Port Jan1972 Super Stars Most836
43.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.822
44.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most804
45.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 766
46.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 762
47.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.760
48.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha758
49.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
50.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.742
51.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška718
52.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.682
53.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.674
54.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic648
55.Morávek Michal2002 BaC Kladno618
56.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
57.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň598
58.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.574
59.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.566
60.Drudík Ota1992 USK Plzeň553
61.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.540
62.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.536
63.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové528
64.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha520
Šula Fabian1995 TJ Ostrov520
66.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
67.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.498
68.Králíček Jan2000 Super Stars Most490
69.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.472
70.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.470
71.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany449
72.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice444
73.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno438
74.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže434
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.434
76.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 423
77.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek416
78.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň414
79.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
80.Král Martin1994 BK TJ Baník Most404
81.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň403
82.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
84.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice398
85.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška396
86.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.395
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava395
88.Straka Jakub2000 Super Stars Most393
89.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice382
90.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.375
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.375
92.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
93.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové370
94.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek368
95.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha360
96.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná358
97.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton356
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.356
99.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové347
100.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno346
101.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter342
102.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 339
103.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň335
104.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 334
105.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.326
106.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.322
107.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.321
108.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
109.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín312
110.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek310
111.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha305
112.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
113.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín300
115.Čechura Adam1989 BaC Kladno299
116.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno298
117.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.297
118.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc296
119.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera294
120.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice292
121.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 291
122.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice290
123.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno278
124.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek275
125.Čapek Jiří1975 Super Stars Most269
126.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka264
127.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice263
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc263
129.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.262
130.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
131.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most250
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most250
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná250
134.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
135.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.240
136.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.236
137.Helar Jakub1992 Start Jihlava230
Konupka Jiří1965 BaC Kladno230
139.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín227
140.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.221
141.Altera Jan2004 BaC Kladno220
142.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka219
143.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň218
144.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.215
145.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera212
146.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek211
147.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.209
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.209
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 209
150.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
151.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže201
152.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
154.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 198
155.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
Repiar Samuel1994 Super Stars Most194
157.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška192
158.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná188
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice188
160.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava187
161.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.186
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín186
163.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha183
164.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany182
165.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.180
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
167.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava179
168.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
169.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava172
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín172
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná172
172.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice170
Lundák Petr1988 SK Jupiter170
174.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha168
175.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.167
176.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.163
177.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou161
178.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice160
180.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.155
181.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.154
182.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.150
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
186.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.149
187.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha145
188.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň140
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň140
190.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně139
191.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
192.Poříz Leoš1974 Start Jihlava134
193.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.132
194.Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.125
195.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA122
196.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška120
200.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
201.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton115
202.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice114
203.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany113
204.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany111
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.111
206.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.108
207.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.107
208.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka106
209.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno105
210.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.104
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka104
212.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice101
213.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most100
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná100
Oros Marek2003 Super Stars Most100
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.100
219.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.99
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice99
221.Votik Richard1988 BK ARION PRAHA98
222.Herzán David2002 Slavoj Podivín97
223.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.95
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha95
225.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek94
226.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.92
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha92
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.92
230.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň91
231.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice87
Grace Yury1967 Start Jihlava87
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.87
234.Benírške Adam1995 Start Jihlava84
235.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.82
236.Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 80
237.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Schmied Martin1982 TJ Chropyně78
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška78
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
245.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže76
246.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.75
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.75
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.75
249.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy74
250.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno72
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.72
252.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.71
253.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.69
254.Pašek Michal1987 SK Jupiter68
255.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.67
256.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy62
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.62
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA62
259.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Šot Michal1988 SK BC Premiera60
262.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice57
263.Špíz Petr2001 TJ Dobřany54
264.Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.53
265.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
266.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 51
267.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná50
Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň50
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 50
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice50
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha50
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava50
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka50
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš50
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton50
278.Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.47
279.Vašek Martin1988 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
280.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha45
281.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava43
282.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha42
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno42
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.42
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík42
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VSK VŠB - TU Ostrava42
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
292.Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava39
293.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš38
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.38
295.Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice36
296.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany33
297.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice32
298.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň31
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka31
300.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.30
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice30
Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.30
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.30
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka30
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.30
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové30
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice30
311.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.29
312.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter26
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava26
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany26
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany26
316.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň25
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
322.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
323.Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice23
324.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany22
325.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.21
326.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš20
Kublák Filip1995 Ostrava Badminton Klub20
328.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany19
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany19
330.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň18
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 18
Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.18
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.18
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.18
335.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.15
336.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 14
338.Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice12
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
342.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII10
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
345.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno9
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR82
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR82
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5240
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4240
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3620
6.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3128
7.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2890
8.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2800
9.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2640
10.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2620
11.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2608
12.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2560
13.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2520
14.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha2372
15.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2328
16.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2320
17.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 2208
18.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2152
19.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha2064
20.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1970
21.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1900
22.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1884
23.Kural Martin1999 USK Plzeň1788
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1788
25.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1720
26.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1716
27.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1700
28.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1698
29.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1684
30.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1674
31.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice1634
32.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1594
33.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1440
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1440
35.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1428
36.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1418
37.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1394
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1394
39.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1380
40.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1342
41.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1326
42.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1320
43.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
44.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1278
45.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1124
46.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1110
47.Port Jan1972 Super Stars Most1068
48.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň1026
49.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice978
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.978
51.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic973
52.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.954
53.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.944
Oros Ladislav1971 Super Stars Most944
55.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.930
56.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha924
57.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most906
58.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň896
59.Morávek Michal2002 BaC Kladno880
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška880
61.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška852
62.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.838
63.Králíček Jan2000 Super Stars Most834
64.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.822
65.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha810
66.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno804
67.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice802
68.Drudík Ota1992 USK Plzeň800
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice800
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
71.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.788
72.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové778
73.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera766
74.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.762
75.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.760
76.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň757
77.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.756
78.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň733
79.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice724
80.Král Martin1994 BK TJ Baník Most710
81.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást682
82.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka680
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň680
84.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.677
85.Straka Jakub2000 Super Stars Most653
86.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.652
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.652
88.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.640
89.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.635
90.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 628
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice628
92.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové622
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 622
94.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.620
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany620
96.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice608
97.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton606
98.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.598
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.598
100.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 594
101.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.590
102.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 588
103.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška580
Louda Jiří1995 USK Plzeň580
105.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most578
106.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná576
107.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže570
108.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka545
109.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno544
110.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice542
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.542
112.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany537
113.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.535
114.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín532
115.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.522
116.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže500
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň500
118.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice492
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice492
120.Helar Jakub1992 Start Jihlava486
121.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter484
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.484
123.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.480
125.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno474
126.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek468
127.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek463
128.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín462
129.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc445
130.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 444
131.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava441
132.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice434
133.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek431
Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek431
135.Konupka Jiří1965 BaC Kladno430
136.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.428
137.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná426
138.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice422
139.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná408
140.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.406
141.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 400
142.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
143.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka391
144.Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
145.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice386
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice386
148.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava378
149.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava377
150.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.374
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín374
152.Čechura Adam1989 BaC Kladno350
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most350
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek350
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most350
157.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
158.Šula Fabian1995 TJ Ostrov342
159.Grace Yury1967 Start Jihlava339
160.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno334
161.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 330
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka330
163.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha328
164.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka325
165.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.322
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.322
167.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.320
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
169.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice314
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.314
171.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín312
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
173.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.305
174.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň302
175.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera300
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Segeč Jan1978 USK Plzeň300
179.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha298
180.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 294
181.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.290
182.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA288
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava288
184.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice286
185.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany284
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany284
187.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice280
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha280
Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 280
190.Čapek Jiří1975 Super Stars Most276
191.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.274
192.Altera Jan2004 BaC Kladno270
Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
194.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.264
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška264
196.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton260
197.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
198.Lundák Petr1988 SK Jupiter251
199.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.250
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most250
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha250
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
205.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
206.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.242
207.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná240
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná240
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.240
210.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.236
211.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno234
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice234
213.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA232
214.Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha230
215.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.228
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno228
217.Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.225
218.Poříz Leoš1974 Start Jihlava220
219.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka219
220.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava212
221.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice210
222.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera208
223.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
224.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
226.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
227.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton188
228.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň184
229.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany183
230.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 180
Šot Michal1988 SK BC Premiera180
232.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice178
Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.178
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha178
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.178
236.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.174
237.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.162
238.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava160
239.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.158
240.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno156
241.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš150
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná150
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava150
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná150
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška150
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové150
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš150
253.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.148
254.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou146
255.Benírške Adam1995 Start Jihlava144
256.Herzán David2002 Slavoj Podivín142
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.142
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA142
259.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.138
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 138
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Repiar Samuel1994 Super Stars Most138
263.Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
264.Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava128
265.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
266.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 120
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Ludvík Pavel1987 BK 93 Hořovice120
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.120
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 120
276.Slepička Martin1970 SK Jupiter118
Vild Petr1974 SK Jupiter118
278.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.116
279.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany115
280.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík114
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
283.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš113
284.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná112
285.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.104
286.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek103
287.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.100
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Oros Marek2003 Super Stars Most100
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka100
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka100
295.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
297.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy95
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy95
299.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha92
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
301.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka91
302.Pašek Michal1987 SK Jupiter90
303.Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 88
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.88
305.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter85
306.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany82
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy82
308.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most80
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
310.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno78
Špíz Petr2001 TJ Dobřany78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
322.Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.63
323.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice60
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Komarovský Petr1965 ABC Brno60
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Valenta Milan1976 ABC Brno60
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton60
331.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice56
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice56
333.Vaněček Jiří1957 Keramika Chlumčany54
334.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany52
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany52
336.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň50
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň50
Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.50
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín50
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín50
344.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň46
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
346.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže45
347.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany44
348.Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.42
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.42
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany42
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
357.Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice38
358.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.33
359.Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice31
360.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň30
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
364.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
366.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII19
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR74
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR123
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5520
4.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2860
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2800
6.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2780
7.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2760
8.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2588
9.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2468
10.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2440
11.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2400
12.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2312
13.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1944
14.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1700
15.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1434
16.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1268
17.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1240
18.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1142
19.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1138
20.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1128
21.Kural Martin1999 USK Plzeň1120
22.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera1094
23.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1044
24.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1028
25.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1020
26.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást958
27.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha928
28.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice920
29.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 886
30.Oros Ladislav1971 Super Stars Most882
31.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka828
32.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice794
33.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.792
34.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška764
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.764
36.Šula Fabian1995 TJ Ostrov753
37.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.740
38.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno738
39.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.728
40.Port Jan1972 Super Stars Most724
41.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové708
42.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.700
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
44.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň691
45.Pistulka Radek1997 USK Plzeň690
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.690
47.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň678
48.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice673
49.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice664
50.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno654
51.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.650
52.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha640
53.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň630
54.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha604
55.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice602
56.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže600
57.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.580
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.580
59.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.576
60.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most574
61.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.567
62.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.558
63.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.548
64.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek525
65.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška520
66.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany503
67.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.502
68.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín500
69.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha496
70.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera492
71.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.482
72.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
73.Drudík Ota1992 USK Plzeň470
74.Králíček Jan2000 Super Stars Most464
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice464
76.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice460
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA460
78.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže450
79.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.425
80.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha424
81.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň400
82.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.398
83.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.389
84.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice375
85.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha372
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice372
87.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek358
88.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 356
89.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.340
90.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice336
91.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové328
92.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany311
93.Straka Jakub2000 Super Stars Most310
94.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter307
95.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka304
96.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
98.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín292
99.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové280
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
101.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
Morávek Michal2002 BaC Kladno276
103.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.273
104.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice270
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.270
106.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.266
107.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.264
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná264
109.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.263
110.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.262
111.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.260
112.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže258
114.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton255
115.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava252
116.Lundák Petr1988 SK Jupiter250
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
118.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton248
119.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná245
120.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň243
121.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA241
122.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
124.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.236
125.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc234
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha234
127.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň231
128.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.223
129.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton210
130.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou203
131.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
132.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava199
133.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.195
134.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek193
135.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava192
Poříz Leoš1974 Start Jihlava192
137.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
139.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.179
140.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň171
141.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.168
142.Helar Jakub1992 Start Jihlava167
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.167
144.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
145.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.160
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové160
147.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic157
148.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice152
149.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.150
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.150
Voves Tomáš1987 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
153.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany147
154.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany146
155.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 145
156.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka144
157.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín142
158.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně139
159.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
160.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice134
161.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
162.Herzán David2002 Slavoj Podivín122
163.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice120
166.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice117
167.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná116
168.Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
169.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 113
170.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice112
171.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc108
172.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň104
173.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.103
174.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava100
Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera100
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín100
Oros Marek2003 Super Stars Most100
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most100
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 100
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava100
183.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
184.Pašek Michal1987 SK Jupiter87
185.Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava85
186.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže80
187.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.78
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.78
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín78
195.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany72
196.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek70
197.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.68
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy68
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 68
200.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek63
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka63
202.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 60
Čapek Jiří1975 Super Stars Most60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.60
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
208.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 56
209.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 50
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 50
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.50
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton50
218.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka44
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek44
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
221.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
226.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 40
228.Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha32
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové32
230.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
233.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice26
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice26
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice26
236.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava25
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
239.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
242.Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň21
243.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany18
244.Čechura Adam1989 BaC Kladno13
245.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
246.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR143
2.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR160
3.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR210
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha4280
5.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3420
6.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3200
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2760
8.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2600
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2568
10.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2440
11.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2192
12.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1940
13.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1936
14.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1840
15.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1728
16.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1718
17.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1656
18.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1620
19.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1408
20.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1405
21.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1340
22.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1288
23.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1268
24.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1180
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1180
26.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1020
27.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1008
28.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1000
29.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.960
30.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.940
31.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.902
32.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška898
33.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton890
34.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.880
35.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha868
36.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany858
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.858
38.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice840
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice840
40.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice820
Krocová Valerie1992 Super Stars Most820
42.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
43.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.772
44.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha766
45.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter753
46.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň733
47.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.728
48.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice690
49.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň676
50.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno666
51.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice648
52.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.646
53.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.639
54.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín630
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek630
56.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.612
57.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most590
58.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.583
59.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha580
60.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka575
61.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.553
62.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.548
63.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.532
64.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.522
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.522
66.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže500
67.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek485
68.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice482
69.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.477
70.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice453
71.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.449
72.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
73.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice420
74.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.400
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha400
76.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
77.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.390
78.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice363
79.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
80.Srbová Adéla2000 BaC Kladno348
81.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.328
82.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany322
83.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče320
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
85.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice308
86.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.297
87.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice292
88.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.285
89.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové280
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera280
91.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.275
92.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc265
93.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 264
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška264
95.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 262
96.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA258
97.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.253
98.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.251
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.251
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou251
101.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava250
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
103.Pořízová Radka1977 Start Jihlava244
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
105.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže240
106.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha220
107.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže202
108.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.200
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem200
110.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.195
111.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany192
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
113.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín187
114.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná185
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná185
116.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
118.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera179
119.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice172
120.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín168
121.Zachová Adéla2001 Start Jihlava166
122.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.163
123.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.156
124.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton152
125.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň150
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.150
132.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.144
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice144
134.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 138
135.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
138.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek119
139.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň114
140.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most113
141.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic112
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
143.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice104
144.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Pálková Tereza2002 Super Stars Most100
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
147.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov97
148.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
149.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
150.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy85
151.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany84
152.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
153.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
155.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most75
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
157.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň66
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.66
159.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton63
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.63
161.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany62
162.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
163.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter58
164.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka56
165.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.50
170.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.45
171.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter44
172.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
174.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany38
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.38
177.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany36
178.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter30
179.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice26
180.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera25
181.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek22
182.Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR84
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR84
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4640
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3640
5.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3300
6.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3240
7.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice3112
8.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3100
9.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3020
10.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3000
11.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2980
12.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2820
13.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2804
14.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2780
15.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2700
16.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2594
17.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2460
18.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2320
Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2320
20.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2248
21.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2168
22.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2120
23.Krocová Martina1988 Super Stars Most2108
24.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2104
25.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2068
26.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška2030
27.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton2028
28.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1864
29.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1778
30.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1768
31.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1744
32.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1728
33.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň1670
34.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1520
35.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1464
36.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1410
37.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1396
38.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1346
39.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1296
40.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1202
41.Krocová Valerie1992 Super Stars Most1186
42.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1172
43.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1168
44.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1120
45.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1110
46.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1026
47.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.985
48.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.918
49.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter902
50.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha876
51.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.868
52.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera823
53.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň811
54.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice807
55.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most782
56.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice754
57.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.742
58.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice730
59.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.728
60.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha720
61.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.700
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
63.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče680
64.Pořízová Radka1977 Start Jihlava677
65.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice653
66.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.646
67.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže630
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.630
69.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek629
70.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter615
71.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.611
72.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.596
73.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek584
74.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.580
75.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno567
76.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.563
77.Srbová Adéla2000 BaC Kladno561
78.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín538
Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.538
80.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.536
81.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.535
82.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.530
83.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.513
84.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice500
85.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň460
86.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.453
87.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.432
88.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.422
89.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc421
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.421
91.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň410
92.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany399
93.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 394
94.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava392
95.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha389
96.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha380
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
98.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.363
99.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.357
100.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera353
101.Erbenová Monika1986 BaC Kladno350
102.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže342
103.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov335
104.Zachová Adéla2001 Start Jihlava328
105.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.318
106.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.300
Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
109.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná295
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná295
111.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou283
112.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice280
115.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany274
116.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera270
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha270
118.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice268
119.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha256
120.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 255
121.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
122.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín240
123.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 238
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 238
125.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha226
126.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.218
127.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.216
128.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
130.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic208
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
133.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.207
134.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany205
135.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.202
136.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.200
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně200
138.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice196
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice196
140.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek188
141.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 187
142.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže182
143.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.180
146.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín178
147.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
148.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha150
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.150
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.150
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.150
154.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA138
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň138
156.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany135
157.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň126
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň126
159.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Pálková Tereza2002 Super Stars Most125
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most125
163.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.124
164.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha120
165.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň118
166.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice114
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň114
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice114
169.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
172.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA102
173.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany101
174.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň100
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Ponprajak Thidaporn1986 SK BC Premiera100
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.100
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.100
186.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice90
187.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
191.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška75
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška75
193.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter72
194.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno69
195.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka63
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
198.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany56
199.Fictumová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň50
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
201.Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter46
202.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany38
203.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek34
206.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter30
207.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice22
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice22
Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany22
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR74
2.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR123
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5520
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4200
5.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3560
6.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2588
7.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2524
8.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2468
9.Krocová Martina1988 Super Stars Most2380
10.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1780
11.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové1760
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1700
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1468
14.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1434
15.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1412
16.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1400
17.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1360
18.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1334
19.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1264
20.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1240
21.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1208
22.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1190
23.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1160
24.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1062
25.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1038
26.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška990
27.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha980
28.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.938
29.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.930
30.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.920
31.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice918
32.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice900
33.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter878
34.Koldová Veronika1994 Super Stars Most860
35.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.820
Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.820
37.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.800
38.Krocová Valerie1992 Super Stars Most782
39.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka780
40.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.760
41.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.740
42.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.728
43.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha726
44.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice708
45.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice704
46.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň696
47.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton694
48.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most690
49.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.676
50.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice673
51.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek660
52.Srbová Adéla2000 BaC Kladno654
53.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.650
54.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha648
55.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov641
56.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.604
57.Erbenová Monika1986 BaC Kladno600
58.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.596
59.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.592
60.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.591
61.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň588
62.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice582
63.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany580
64.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň565
65.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže540
66.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most538
67.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava517
68.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.512
69.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha508
70.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.503
71.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň502
72.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera492
73.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže485
74.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice460
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.460
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.460
77.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.440
78.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno438
79.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha424
80.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
81.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín395
82.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek382
83.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 376
84.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany373
85.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň368
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže368
87.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.353
88.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava350
89.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň343
90.Pořízová Radka1977 Start Jihlava342
91.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice333
92.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.330
93.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče320
94.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.318
95.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice310
96.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.309
97.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha306
98.Bernaciková Martina1980 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.300
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
101.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera298
102.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter295
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.295
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 295
105.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice288
106.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
108.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.277
109.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška276
111.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.273
112.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice272
113.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.264
114.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.263
115.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha258
Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
117.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha250
118.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.244
119.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera242
120.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.227
121.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton212
122.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 210
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže210
124.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.208
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha208
126.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná205
127.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc204
128.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou203
129.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA198
130.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most192
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.192
Zachová Adéla2001 Start Jihlava192
133.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná185
134.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha184
135.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.175
136.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek169
137.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
138.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice152
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice152
140.Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno150
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem150
144.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.148
145.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany139
146.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera138
147.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice133
148.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany127
149.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín122
150.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.120
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
Sedláková Kateřina1993 BK 93 Hořovice120
155.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice114
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška114
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.114
158.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
Pálková Tereza2002 Super Stars Most100
Polívková Eliška1998 USK Plzeň100
Ponprajak Thidaporn1986 SK BC Premiera100
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most100
166.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
167.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha94
168.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice92
169.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
175.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
176.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.72
177.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany70
178.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň63
179.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
Hofmanová Petra1990 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Königová Alena1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 60
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové60
185.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 56
186.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň54
187.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton50
Herrmannová Šárka1990 BK 93 Hořovice50
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.50
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter50
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.50
196.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter47
197.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka44
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany44
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
200.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
203.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter40
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň40
205.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany32
Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic32
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška32
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha32
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové32
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice32
211.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň30
212.Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.26
213.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
214.Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň21
215.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany18
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice18
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice18
218.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek14
219.Šťáhlavská Lucie1994 BaC Kladno13
220.Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
ČísloTurnajGPDatum
1GPD dospělých - DobřanyD19.05.2018
2GPB Most - MostB27.05.2018
3GPE dospělých - PlzeňE27.05.2018
4GPC dospělých - VC Kladna 2018 - KladnoC02.06.2018
5GPC dospělých - HoliceC26.08.2018
6Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA02.09.2018
7GPC dospělých - Praha ZMC15.09.2018
8GPC dospělých - Liberec- VesecC15.09.2018
9GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD22.09.2018
10GPC dospělých - OlomoucC22.09.2018
11GPD dospělých - VodňanyD29.09.2018
12GPC dospělých - DobruškaC06.10.2018
13GPC dospělých - MostC06.10.2018
14GPC dospělých - OlomoucC06.10.2018
15GPD dospělých - OlomoucD06.10.2018
16GPC Memoriál Proška - Králův DvůrC06.10.2018
17GPC dospělých - IvančiceC07.10.2018
18GPC dospělých - PlzeňC13.10.2018
19GPD dospělých - FajneD13.10.2018
20GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD14.10.2018
21GPE dospělých - PlzeňE14.10.2018
22GPC dospělých - Praha VinořC14.10.2018
23GPC dospělých - České BudějoviceC20.10.2018
24GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB21.10.2018
25Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA28.10.2018
26GPC dospělých - OsíkC10.11.2018
27GPC dospělých- VC města Kladna - KladnoC10.11.2018
28GPB Pustějov - PustějovB18.11.2018
29GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC24.11.2018
30GPC dospělých- Memoriál P. Bílka - Praha HamrC24.11.2018
31GPC dospělých - ChropyněC25.11.2018
32GPC dospělých - MostC08.12.2018
33GPC dospělých - Praha - VinořC09.12.2018
34GPD dospělých Vodňanský kapr - VodňanyD15.12.2018
35OP dospělých - Brno - SlatinaSKP05.01.2019
36OP dospělých - PardubiceSKP05.01.2019
37OP dospělých - PlzeňSKP05.01.2019
38OP dospělých - Praha HamrSKP05.01.2019
39OP dospělých - MostSKP05.01.2019
40OP dospělých - FajnéSKP06.01.2019
41OP dospělých - KladnoSKP06.01.2019
42OP dospělých - České BudějoviceSKP12.01.2019
43GPD dospělých - KlatovyD13.01.2019
44Memoriál St. Krauze - Český TěšínA13.01.2019
45GPD dospělých - StrakoniceD26.01.2019
46MČR dospělých - PlzeňMČR03.02.2019
47GPD dospělých - JihlavaD09.02.2019
48GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD09.02.2019
49GPC dospělých - Praha - VinořC09.02.2019
50GPC dospělých - JihlavaC09.02.2019
51GPC dospělých - OlomoucC16.02.2019
52GPC dospělých - Český KrumlovC16.02.2019
53GPC dospělých - OstrovC16.02.2019
54GPD dospělých - TáborD02.03.2019
55GPC dospělých - PardubiceC10.03.2019
56VC města Plzně - PlzeňA10.03.2019
57GPD dospělých - StrakoniceD23.03.2019
58GPB Pohár Akademie Most - MostB24.03.2019
59GPC dospělých - ProboštovC30.03.2019
60GPB Jouda Cup - Praha - ZMB31.03.2019
61GPC dospělých - PlzeňC06.04.2019
62Memoriál I. Škáchy - LiberecA07.04.2019
63GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC20.04.2019
64GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD20.04.2019
65GPC dospělých- 28. Thun Cup Nejdek - NejdekC27.04.2019
66GPC dospělých - KarvináC11.05.2019
67GPC dospělých - Karlovy VaryC11.05.2019
68GPC dospělých - Brno - SlatinaC11.05.2019
69GPC dospělých - LiberecC11.05.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading