logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 16.05.2019

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
09.05.2018 - 16.05.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ61
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2792
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2324
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1600
5.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1413
6.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1338
7.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1139
8.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1102
9.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1050
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 1050
11.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1014
12.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1002
13.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1000
14.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.977
15.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.975
16.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha965
17.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha950
Oros Marek2003 Super Stars Most950
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.950
20.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice945
21.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha934
22.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň920
23.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.877
24.Altera Jan2004 BaC Kladno852
25.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.784
26.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.750
27.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.725
28.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha700
30.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha686
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové686
32.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha668
33.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem664
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem664
35.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.650
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha650
37.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.581
38.Port Jan2003 Super Stars Most576
39.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice553
40.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA550
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most550
42.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.544
43.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.537
44.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.511
45.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha500
46.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka499
47.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha488
48.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš486
49.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice478
51.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha475
52.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice470
53.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.466
54.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha458
55.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton442
56.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.438
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice438
58.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš427
59.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.424
60.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.412
61.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha380
62.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.376
63.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha372
64.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.371
65.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.364
66.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.363
67.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha353
68.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha346
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.346
70.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA343
71.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII326
72.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem320
73.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.317
74.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.314
75.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice313
76.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.298
77.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.274
78.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.263
79.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň261
80.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.259
81.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.250
82.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.224
83.Janáček David2004 BK ARION PRAHA222
84.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha220
85.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 218
86.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.217
87.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.213
88.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.205
89.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš201
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.201
91.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
92.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem198
93.Matiska David2004 BK ARION PRAHA195
94.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha190
95.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha189
96.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.188
97.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem186
98.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
99.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 180
100.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice178
101.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.176
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
103.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.175
104.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.168
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.168
106.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže166
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.166
108.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno161
109.Vlasák David2004 Super Stars Most159
110.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 158
111.Kóňa Jan2004 Super Stars Most156
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka156
113.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.151
114.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava150
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín150
117.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA147
118.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.146
119.Korynta Martin2004 BaC Kladno141
120.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná138
121.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.137
122.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem128
123.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.126
125.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.125
127.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice124
128.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany123
129.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.122
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most122
131.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA119
132.Hora Aleš2003 Super Stars Most114
133.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice113
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín113
Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka113
137.Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 109
138.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
139.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava104
140.Kazík Matěj2005 BaC Kladno103
141.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice100
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.100
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
147.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
148.Žižka Jan2004 SK Hamr, z.s. 98
149.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.96
150.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice93
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha93
152.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš92
153.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice91
154.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň90
155.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.88
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš88
157.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice87
158.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška86
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
160.Hlad Adam2004 BaC Kladno84
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha84
162.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha81
163.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk80
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany80
166.Suchopár Jan2006 Super Stars Most75
167.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže68
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha68
169.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Kundrát David2006 Badminton VK Aš63
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
172.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.62
173.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most60
174.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
175.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové58
Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 58
177.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 54
178.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Haratyk Jan2003 BC 66 Ivančice50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice50
Jonáš Václav2006 BaC Kladno50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA50
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
189.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
190.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
195.Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou39
196.Hlaváček Jan2003 Ostrava Badminton Klub38
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 38
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš38
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.38
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.38
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš38
203.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.34
204.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.32
205.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 30
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 30
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice30
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub30
212.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk29
213.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.25
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové25
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Volejníček Lukáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
225.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka22
226.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže20
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 20
229.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš18
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 18
231.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.15
232.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.13
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem13
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín13
239.Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
241.Stumpf Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
242.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most9
1.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2884
2.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.2502
3.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2426
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha2426
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2194
6.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1912
8.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1856
9.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1804
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1744
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1516
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1516
13.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1480
14.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1434
15.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1416
16.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1400
17.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1369
18.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1350
19.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1286
20.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha1250
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha1250
22.Oros Marek2003 Super Stars Most1151
23.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
25.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1050
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1050
27.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha975
28.Port Jan2003 Super Stars Most965
29.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.952
30.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.946
31.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice942
32.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové886
33.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.850
34.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most839
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice839
36.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.816
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.816
38.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem814
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem814
40.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň813
41.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.802
42.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.784
43.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš775
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš775
45.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha763
46.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.737
47.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.702
48.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha700
49.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha690
50.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha689
51.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka664
52.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná663
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.663
54.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton650
55.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha629
56.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 628
57.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.614
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice614
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.614
60.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.613
61.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš594
62.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.557
63.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.553
64.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha543
65.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice538
66.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.536
67.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.530
68.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha525
69.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.514
70.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.513
71.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA494
72.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 493
73.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem492
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem492
75.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.488
76.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII486
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.486
78.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.460
79.Hora Aleš2003 Super Stars Most458
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha458
81.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha454
82.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
84.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA441
85.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.439
86.Matiska David2004 BK ARION PRAHA436
87.Janáček David2004 BK ARION PRAHA416
88.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.403
89.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem392
90.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno375
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
92.Vlasák David2004 Super Stars Most370
93.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.369
94.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 366
95.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice360
96.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.356
97.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.339
98.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.333
99.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.328
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA328
101.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.325
102.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Kóňa Jan2004 Super Stars Most320
104.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka300
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
106.Kazík Matěj2005 BaC Kladno275
107.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.271
108.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.264
109.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.255
110.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
111.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.250
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.250
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.250
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.250
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš250
119.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 236
Korynta Martin2004 BaC Kladno236
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 236
122.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.225
123.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš214
124.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
126.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most188
127.Hlad Adam2004 BaC Kladno186
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.186
129.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava178
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové178
131.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha175
132.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA174
133.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice164
135.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň157
136.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most156
137.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
138.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.150
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže150
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže150
Kundrát David2006 Badminton VK Aš150
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín150
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Suchopár Jan2006 Super Stars Most150
147.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín146
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.146
149.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
150.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.128
151.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany125
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha125
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Solar Jan2005 SK Prosek Praha125
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
157.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice124
158.Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 118
159.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš114
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.114
161.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany113
162.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava100
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice100
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice100
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice100
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA100
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
176.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.92
177.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha86
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.86
182.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.82
183.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk78
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná78
188.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.75
189.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň69
190.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 66
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 66
192.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.63
193.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže50
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA50
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové50
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka50
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka50
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 50
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha50
213.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.46
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
218.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
219.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš42
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
224.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2736
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2184
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1724
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1584
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1408
6.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1373
7.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
8.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1188
9.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1164
10.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1151
11.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1150
12.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1148
13.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1137
14.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1101
15.Altera Jan2004 BaC Kladno1080
16.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1048
17.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1015
18.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha950
19.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha928
20.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha914
21.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.900
22.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.889
23.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha850
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.850
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha850
26.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice848
27.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice753
28.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most730
29.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.725
30.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha716
31.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 700
33.Oros Marek2003 Super Stars Most690
34.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice667
35.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem666
36.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové636
37.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka589
38.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha588
39.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice564
40.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.557
41.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.552
42.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.540
43.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton514
44.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.511
45.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš505
46.Port Jan2003 Super Stars Most464
47.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 450
48.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.425
49.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha422
50.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most421
51.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 420
52.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
54.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš382
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha382
56.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem380
57.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.378
58.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.375
59.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice371
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.371
61.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.368
62.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.360
63.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha346
64.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.342
65.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš339
66.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem328
67.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII325
68.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha317
69.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.313
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA313
71.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha295
72.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.284
73.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.278
74.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno275
75.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.260
76.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
77.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
78.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem246
79.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha241
80.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže236
81.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.228
82.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň225
Matiska David2004 BK ARION PRAHA225
84.Kóňa Jan2004 Super Stars Most217
85.Vlasák David2004 Super Stars Most215
86.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice213
87.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.204
88.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice200
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín200
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA200
94.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.186
95.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha179
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.179
97.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.178
98.Janáček David2004 BK ARION PRAHA175
99.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.166
100.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem159
101.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha154
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš154
103.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
104.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava150
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
107.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.146
109.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.142
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.142
111.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové140
112.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka138
113.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany132
114.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
115.Hora Aleš2003 Super Stars Most125
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.125
119.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
120.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš116
121.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš108
122.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice100
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kundrát David2006 Badminton VK Aš100
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Suchopár Jan2006 Super Stars Most100
134.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín96
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 96
136.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem92
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.92
138.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
141.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha84
142.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
145.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha75
146.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň69
147.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 66
148.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany63
149.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most54
150.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže50
Haratyk Jan2003 BC 66 Ivančice50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Jonáš Václav2006 BaC Kladno50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Korynta Martin2004 BaC Kladno50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš50
170.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
172.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice42
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
177.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.37
178.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Kazík Matěj2005 BaC Kladno25
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka25
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
184.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.12
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ137
2.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2544
3.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2112
4.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1984
5.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1982
6.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1415
7.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1320
8.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1256
9.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1250
10.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1239
11.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1181
12.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1158
13.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1144
14.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1128
15.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1125
16.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1064
17.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1051
18.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.1015
19.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1002
20.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 998
21.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 952
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice952
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.952
24.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 926
25.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky870
26.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.865
27.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha850
28.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.827
29.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.789
30.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 775
31.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.724
32.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka700
33.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.650
34.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.625
35.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice603
36.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most600
37.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem578
38.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice575
39.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.548
40.Benediktová Klára2005 USK Plzeň536
41.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha535
42.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.525
43.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.515
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha515
45.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice514
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha514
47.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha506
48.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha500
49.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem492
50.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.477
51.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.467
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.467
53.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín464
54.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.457
55.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice448
56.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most438
57.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.432
58.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.425
59.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice424
60.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.422
61.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.418
62.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš400
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.400
64.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem382
65.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem381
66.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.368
67.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.364
68.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.359
69.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.357
70.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha349
71.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.345
72.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice338
73.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.334
74.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem325
75.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka306
76.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
77.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem292
78.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most288
79.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 282
80.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem278
81.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš274
82.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha261
83.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.259
84.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice256
85.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
86.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš244
87.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.235
88.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.232
89.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha230
90.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín221
91.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.217
92.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň213
93.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.209
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem209
95.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.200
96.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.199
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš199
98.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín196
99.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 193
100.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.188
101.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.183
102.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice173
103.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka171
104.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice163
105.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.156
106.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice153
107.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.151
108.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice150
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany150
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
111.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.149
112.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň147
113.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha146
114.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno145
115.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha144
116.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš141
117.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice138
118.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic133
119.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany132
120.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.130
121.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha128
122.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.126
123.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha122
124.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha113
125.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka100
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava100
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
131.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže97
132.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové90
133.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice88
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
136.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.87
137.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou84
138.Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš83
139.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.82
140.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín78
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou78
144.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
145.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.71
146.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň63
Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.63
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most63
149.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha54
150.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
151.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice50
Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.50
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice50
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové50
Jonášová Klára2006 BaC Kladno50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
162.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.46
164.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.45
165.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
167.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka38
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň38
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš38
171.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany33
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka33
173.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice32
174.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany30
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín30
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.30
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
184.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.25
Tomášková Eva2003 BaC Kladno25
186.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
188.Javorská Anna2004 USK Plzeň20
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka20
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.20
1.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2632
2.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2592
3.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2014
4.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1992
5.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1964
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1856
7.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1839
8.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1832
9.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1827
10.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1820
11.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1724
12.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1659
13.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1638
14.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1520
15.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1506
16.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1336
17.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1316
18.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1308
19.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1258
20.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1216
21.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1201
22.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1181
23.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1150
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1150
25.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1075
26.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1068
27.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1050
28.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1036
29.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1002
30.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1000
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1000
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1000
33.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.950
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.950
35.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem938
36.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice917
37.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.900
39.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka839
40.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.814
41.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 813
42.Benediktová Klára2005 USK Plzeň789
43.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 780
44.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha775
45.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most741
46.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem728
47.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.713
48.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha712
49.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem702
50.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice677
51.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most675
52.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.639
53.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.636
54.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky632
55.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most625
56.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín603
57.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.586
58.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most575
59.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.567
60.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš564
61.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš552
62.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.539
63.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.525
64.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 514
65.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice512
66.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem506
67.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.503
68.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem492
69.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice489
70.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.484
71.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha480
72.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.463
73.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem458
74.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň456
75.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.453
76.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš452
77.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.450
78.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka440
79.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.438
80.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.428
81.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.425
82.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha417
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.417
84.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 414
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.414
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš414
87.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.413
88.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.367
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.367
90.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
91.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha349
92.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.348
93.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.342
94.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.334
95.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín311
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín311
97.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha304
98.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.292
99.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš290
100.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 286
101.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice277
102.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice275
103.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha258
104.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice250
105.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 243
106.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice218
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice218
108.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.200
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice200
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.200
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.200
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš200
116.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka199
117.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš190
118.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA188
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň188
120.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže186
123.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.184
124.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
125.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha167
126.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.164
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
128.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové150
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava150
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava150
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most150
135.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice138
136.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany132
Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha132
138.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín114
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
141.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka113
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka113
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka113
144.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice112
146.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice100
Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.100
Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice100
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň100
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.100
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
168.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha90
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha90
170.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany88
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha88
172.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.86
173.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
176.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany63
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka63
178.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno50
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
185.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice44
186.Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
188.Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany38
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany38
190.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2624
2.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2200
3.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1724
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1622
5.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1408
6.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1292
7.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1200
8.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1162
9.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1150
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1150
11.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1149
12.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1065
13.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1063
14.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1056
15.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1030
16.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1022
17.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1016
18.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1000
19.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.960
20.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka950
21.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.925
22.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice915
23.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.904
24.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.901
25.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 880
26.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.825
27.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem816
28.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové794
29.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 788
30.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem728
31.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.666
32.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.650
33.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.636
34.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha625
35.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky618
36.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín602
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.602
38.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha592
39.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most588
40.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha586
41.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.573
42.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.564
43.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 555
44.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.552
45.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš546
46.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice528
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.528
48.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.517
49.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.502
50.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.500
51.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice481
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.481
53.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most475
54.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.471
55.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka467
56.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha466
57.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.464
58.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem445
59.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem442
60.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.425
61.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.406
62.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice396
63.Benediktová Klára2005 USK Plzeň386
64.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem384
65.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha381
66.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.375
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.375
68.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most374
69.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice363
70.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 354
71.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.350
72.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha346
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.346
74.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem342
75.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem330
76.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem328
77.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.325
78.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.324
79.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice318
80.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.300
81.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha292
82.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice275
83.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 271
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha271
85.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.270
86.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 268
87.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš267
88.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš253
89.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
90.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín246
91.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.228
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.228
93.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.220
94.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha218
95.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha217
96.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.214
97.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.205
98.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.203
99.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.200
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
101.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín196
102.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 192
103.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš190
104.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.185
105.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.181
106.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.179
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.179
108.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice175
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno175
110.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.154
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš154
112.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice152
113.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice150
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava150
116.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
117.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.137
118.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže136
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice136
120.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
121.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.104
122.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice100
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň100
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.100
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.100
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
134.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň91
135.Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
136.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka86
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
138.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha78
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
143.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany63
144.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
145.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové50
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice50
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Jonášová Klára2006 BaC Kladno50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha50
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most50
163.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA46
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
166.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou42
168.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka38
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka38
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň38
171.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice32
172.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha30
173.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.25
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka25
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
12. GPA U17 - OrlováA13.05.2018
2GPC U17 - otevřený - KladnoC03.06.2018
3GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC01.09.2018
4GPC U17 - otevřený - KladnoC02.09.2018
5GPC U17 - otevřený - LanškrounC02.09.2018
6GPC U17 - otevřený - Ústí nad LabemC08.09.2018
7GPC U17 - otevřený - JihlavaC08.09.2018
8GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
92. GPB U17 - Ústí nad LabemB23.09.2018
10GPC U17- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
11GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
12GPD U17 - TáborD20.10.2018
13GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC21.10.2018
14OP U17 - BrnoSKP03.11.2018
15GPC U17- otevřený - MostC03.11.2018
16GPC U17 - Plzeň MalešiceC10.11.2018
17OP U17 - Plzeň DoubravkaSKP17.11.2018
18OP U17 - Rychnov nad KněžnouSKP17.11.2018
19GPC U17- kvalifikační - BrnoC17.11.2018
20OP U17 - MostSKP17.11.2018
21OP U17 - Benátky nad JizerouSKP17.11.2018
22OP U17 - České BudějoviceSKP18.11.2018
23OP U17 - OlomoucSKP18.11.2018
24GPD U17 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
25OP U17 - Praha VinořSKP24.11.2018
26Vánoční turnaj GPC U17 - KlimkoviceC24.11.2018
27MČR U17 - Brno - SlatinaMČR09.12.2018
28GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
29GPC U17 - Český KrumlovC12.01.2019
30GPC U17- otevřený - Ústí nad LabemC12.01.2019
31GPC U17 - PlzeňC12.01.2019
32GPC U17 - otevřený - OsíkC19.01.2019
33GPC U17- Praha - Praha HamrC27.01.2019
34GPC U17 - Králův DvůrC27.01.2019
35GPC U17 - PodivínC02.02.2019
36GPC U17 - OpavaC03.02.2019
371. GPA U17 - Hradec KrálovéA17.02.2019
38GPC U17 21. Witte Cup Nejdek - NejdekC02.03.2019
39GPD U17 - ŠumperkD03.03.2019
40GPC U17 - otevřený - MostC09.03.2019
41GPC U17 - otevřený - Praha ZMC10.03.2019
42GPC U17 - ChropyněC10.03.2019
43GPD U17- otevřený - Ústí nad LabemD16.03.2019
44GPC U17 - AšC17.03.2019
451. GPB U17 - DobřanyB24.03.2019
46GPC U17 - LiberecC30.03.2019
47GPC U17 - Karlovy VaryC06.04.2019
48GPC U17 - otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
49GPC U17 - otevřený - KladnoC07.04.2019
50GPC U17 - otevřený - Hradec KrálovéC13.04.2019
51GPC U17 Radotín Cup - Praha RadotínC14.04.2019
52GPC U17 - Plzeň Bílá HoraC20.04.2019
53GPC U17- Praha - Praha HamrC27.04.2019
54GPC U17 - OlomoucC27.04.2019
55GPC U17 - MostC27.04.2019
56GPC U17 - České BudějoviceC27.04.2019
57GPC U17 - IvančiceC28.04.2019
58GPD U17 - TáborD04.05.2019
59GPC U17 - Benátky nad JizerouC04.05.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading