logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 30.05.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
30.05.2018 - 30.05.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3968
2.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2201
3.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1990
4.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1958
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1809
6.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1250
7.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.1239
8.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.1228
9.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1214
10.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1150
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1150
12.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1108
13.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1103
14.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1100
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1100
16.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1050
19.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1025
20.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1002
21.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.975
22.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš950
23.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice900
24.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.829
25.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.825
26.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.764
27.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.762
28.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.753
29.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha740
30.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 725
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.725
32.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.719
33.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.672
34.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha650
35.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice636
36.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha627
37.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic625
38.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.615
39.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.600
40.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk589
41.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.562
42.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most543
43.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže539
44.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice531
45.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.524
46.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha519
47.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 508
48.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 476
49.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš475
50.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.459
51.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.458
52.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.454
53.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.427
54.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA410
55.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.407
56.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav392
57.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.383
58.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň382
59.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha380
60.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.377
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná377
62.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha375
63.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno363
64.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno356
65.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.352
66.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha346
67.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany342
68.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha339
69.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha335
70.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.323
71.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
72.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA313
73.Škvára Kristian2008 BaC Kladno305
74.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice302
75.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.300
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice300
77.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem299
78.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton296
79.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem293
80.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.289
81.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.283
82.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.277
83.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.267
84.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.263
85.Macal Jiří2008 Super Stars Most261
86.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
87.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most255
88.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy235
89.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.234
90.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.228
91.Gašparín Adam2007 Super Stars Most226
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná226
93.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem223
94.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.212
96.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.206
97.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.205
98.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové202
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže202
100.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.198
101.Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.194
102.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA184
103.Doležal David2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.176
Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 176
105.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.168
106.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
107.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY164
108.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.163
109.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš161
110.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.160
111.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.159
112.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY158
113.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.156
114.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.154
115.Berka Jan2007 Slavoj Podivín151
Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná151
117.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice150
118.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.148
119.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha147
120.Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 146
121.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
122.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.136
123.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 132
124.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.129
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.129
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.129
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže129
128.Šústal Vojtěch2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.126
129.Pavlusek Vojtěch2007 SK Hamr, z.s. 125
130.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA122
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín122
132.Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.121
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.121
134.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
135.Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.119
136.Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
137.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
138.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.109
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.109
140.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 107
141.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.105
142.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
143.Pachlopník Robert2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.101
144.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.100
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno100
146.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou99
147.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.97
148.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.93
Žibřický Antonín2009 Badminton VK Aš93
150.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.92
151.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice89
152.Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk88
153.Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.84
154.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.83
155.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem82
156.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka80
157.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice76
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice76
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk76
160.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.73
161.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem72
162.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou71
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha71
164.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha70
166.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY69
167.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany66
168.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.64
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.64
170.Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice63
171.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice58
172.Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.57
173.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha52
174.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.51
175.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice50
178.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.48
179.Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
181.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.45
182.Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY43
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton43
184.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
185.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.39
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice39
187.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška38
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk38
Kučera Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.38
Marejka Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice38
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.38
193.Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 36
194.Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
195.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.33
196.Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha30
197.Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha25
198.Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
200.Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 21
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 21
202.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY20
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 20
204.Šorf Pavel2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
205.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
Říha Filip2007 SK Hamr, z.s. 14
208.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové13
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže13
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.13
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most13
213.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná12
214.Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 10
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem10
216.Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.9
217.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná4
219.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice3
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3400
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 3150
3.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha2550
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2532
5.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice2489
6.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2388
7.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.2189
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2189
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha2001
10.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha1601
11.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1558
12.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1458
13.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1400
14.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1352
15.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1350
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1350
17.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1300
18.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
19.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.1175
20.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1150
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.1150
23.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1101
24.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.1100
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1100
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1100
27.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.1067
28.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice1064
29.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1050
31.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.1038
32.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 1025
33.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.950
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice950
35.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.900
36.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 875
37.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže813
38.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš777
39.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.775
40.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA764
41.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA758
42.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 750
43.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.739
44.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton728
45.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.715
46.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.712
47.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav678
48.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.650
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha650
50.Gašparín Adam2007 Super Stars Most631
51.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most625
52.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.614
53.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.603
54.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno602
55.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.600
56.Škvára Kristian2008 BaC Kladno590
57.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno580
58.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice575
59.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha557
60.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže526
61.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem525
62.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.524
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.524
64.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.511
65.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha500
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk500
67.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice481
68.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.478
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem478
70.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha475
71.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.464
72.Macal Jiří2008 Super Stars Most456
73.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha443
74.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.442
75.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.439
76.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.436
77.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha428
78.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.425
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha425
80.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem424
81.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 418
82.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná403
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná403
84.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.400
85.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.387
86.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové374
87.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.368
88.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.356
89.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.351
90.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice350
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže350
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.350
93.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
94.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most338
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.338
96.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA329
97.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.322
98.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.314
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.314
100.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 294
101.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice287
102.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.274
103.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.270
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
105.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.263
106.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš259
107.Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice250
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice250
109.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany241
110.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk236
111.Berka Jan2007 Slavoj Podivín228
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín228
113.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.227
114.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY213
115.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou211
116.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice200
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 200
118.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.192
119.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.189
120.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.184
121.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.175
122.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
123.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem164
124.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.163
125.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha153
126.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY150
Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná150
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno150
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
136.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.139
137.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.135
138.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou125
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
142.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem114
143.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 113
144.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.109
145.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha108
146.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.100
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.100
Doležal David2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice100
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA100
Šústal Vojtěch2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.100
162.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.90
163.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 88
Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
166.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
169.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná78
170.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš69
171.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY63
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
173.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
174.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY50
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany50
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 50
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 50
185.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha46
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
188.Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.42
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
191.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 26
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem26
193.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 25
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 25
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3520
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2046
3.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1902
4.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1812
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1703
6.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1690
7.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1238
8.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1200
9.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1199
10.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1064
11.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1050
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1050
13.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1040
14.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže975
15.Klokan Jakub2008 Super Stars Most950
16.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 900
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.900
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice900
19.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.891
20.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.888
21.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.850
22.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.839
23.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 800
24.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav778
25.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.775
26.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice766
27.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 752
28.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.750
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 750
30.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk725
31.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha715
32.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.714
33.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.650
34.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA641
35.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.625
36.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.614
37.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.600
38.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha596
39.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice589
40.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.575
41.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.546
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.546
43.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš540
44.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.528
45.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA506
46.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.500
47.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice488
48.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic463
49.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha450
50.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná438
51.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.437
52.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.428
53.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.421
54.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.417
55.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno406
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno406
57.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton392
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha392
59.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
60.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
61.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha376
62.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.366
Škvára Kristian2008 BaC Kladno366
64.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most346
65.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš332
66.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.328
67.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.300
68.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha296
69.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.288
70.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice285
71.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
72.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.263
73.Macal Jiří2008 Super Stars Most254
74.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice250
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk250
76.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha237
77.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
78.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem222
79.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 221
80.Gašparín Adam2007 Super Stars Most219
81.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY213
82.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 200
84.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.178
85.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA176
86.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové175
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.175
88.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha167
89.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY164
90.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.152
91.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže151
92.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice150
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže150
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
97.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
99.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany143
100.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš138
101.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.136
102.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná125
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice125
105.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 118
106.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
107.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 108
108.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.104
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton104
110.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.103
111.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha101
112.Doležal David2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná100
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.100
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice100
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA100
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín100
Šústal Vojtěch2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha100
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
126.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.96
127.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem92
128.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň88
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY88
130.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.86
133.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 76
135.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice75
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.75
Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany75
139.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha67
140.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Berka Jan2007 Slavoj Podivín50
Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk50
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Pachlopník Robert2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk50
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
161.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
165.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.42
168.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
169.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
170.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
176.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
177.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.13
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY13
180.Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2732
2.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2302
3.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2181
4.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1600
5.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1550
6.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1415
7.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1400
8.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1300
9.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1219
10.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1200
11.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1150
12.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1108
13.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.1100
14.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1064
15.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1050
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1050
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1050
18.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1002
19.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.977
20.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice914
21.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha900
22.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha895
23.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.850
24.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha825
25.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice820
26.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.809
27.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk770
28.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY750
29.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš674
30.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.660
31.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň656
32.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno644
33.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most625
34.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.624
35.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY618
36.Portová Anna2007 Super Stars Most608
37.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice606
38.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.595
39.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.586
40.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.558
41.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most556
42.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha550
43.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic535
44.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.526
45.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice517
46.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav478
47.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.471
48.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš470
49.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton466
50.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 446
51.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha442
52.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.441
53.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.435
54.Hejnová Sára2007 USK Plzeň430
55.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.427
56.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
57.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA413
58.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.402
59.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.396
60.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem394
61.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.391
62.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.385
63.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem382
64.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.369
65.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka368
66.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem359
67.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton357
68.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha351
69.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.338
70.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha323
71.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno317
72.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.315
73.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové309
74.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice307
75.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
76.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.303
77.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY301
78.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton297
79.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha294
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha294
81.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.292
82.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.290
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton290
84.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha274
85.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš271
86.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.270
87.Čechová Tereza2008 Super Stars Most268
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.268
89.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové264
90.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha259
91.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.255
92.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.254
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš254
94.Křížková Eva2008 BaC Kladno241
95.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.240
96.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka235
97.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem228
98.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice226
99.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.220
100.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha219
101.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.212
102.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic206
103.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň201
104.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA200
105.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice197
106.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha191
107.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.188
108.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno187
109.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.180
110.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice178
111.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice176
112.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
113.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
114.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.156
115.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.151
Šuhajová Lucie2008 Sportclub Metalurg151
117.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.149
118.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.146
119.Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.145
120.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.141
121.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
122.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.133
123.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.132
124.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.131
125.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice126
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice126
Wojewodová Marie2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.126
128.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany119
129.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
130.Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.113
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná113
132.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.105
133.Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice103
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.103
135.Grednerová Sarah2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.101
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.101
137.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
138.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA97
139.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou96
140.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.94
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice94
142.Kovalčíková Kateřina2008 Sportclub Metalurg93
143.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
144.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany85
145.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha80
146.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
147.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA77
148.Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná75
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
150.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná71
151.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.70
152.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.69
153.Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná68
154.Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš63
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.63
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná63
Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.63
158.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.61
159.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice58
160.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice57
161.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY55
162.Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
163.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem53
164.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem51
165.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha47
166.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
167.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.44
168.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.43
169.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.42
170.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
171.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem39
172.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
Goláňová Natálie2009 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.38
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk38
Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
176.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.33
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha33
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.33
180.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.32
Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.32
182.Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.31
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany31
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.31
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha31
186.Kohutková Ela2007 TJ Sokol Klimkovice30
Mikulová Vendula2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.30
Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 30
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
190.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY26
192.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.20
193.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.19
196.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.15
197.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Schindlerová Róza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
200.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
204.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha10
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže10
206.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
207.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha5
209.Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
210.Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
211.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
213.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice1
1.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany2801
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2801
3.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2784
4.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2336
5.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2044
6.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1858
7.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1788
8.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1552
9.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1500
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1500
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1500
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1500
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1500
14.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1450
15.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1400
16.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.1300
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1300
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1300
19.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most1288
Portová Anna2007 Super Stars Most1288
21.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1250
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1250
23.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1225
24.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha1200
25.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1150
26.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1100
27.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1050
28.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA1002
29.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton989
30.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.900
31.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš888
32.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY876
33.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha875
34.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha837
35.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav828
36.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň826
37.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY801
38.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.788
39.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha761
40.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha753
41.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most750
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.750
43.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.742
44.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic728
45.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton725
46.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.714
47.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton706
48.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha700
49.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.692
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.692
51.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem689
52.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.661
53.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.650
54.Hejnová Sára2007 USK Plzeň641
55.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové636
56.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 628
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha628
58.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.625
59.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno616
60.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.614
61.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice606
62.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš600
63.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem575
64.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.550
65.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.539
66.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové528
67.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem525
68.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice522
69.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno508
70.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic504
71.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.503
72.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice492
73.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.489
74.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.486
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.486
76.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice475
77.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.464
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice464
79.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice452
80.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem449
81.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA446
82.Čechová Tereza2008 Super Stars Most442
83.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.441
84.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice430
85.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton406
86.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha393
87.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha392
88.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.389
89.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka376
90.Křížková Eva2008 BaC Kladno369
91.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha364
93.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.350
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň350
95.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno338
96.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.325
97.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.321
98.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.317
99.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
100.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.301
101.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice300
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.300
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.300
104.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.296
105.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
107.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka267
108.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha264
109.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.246
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.246
111.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.245
112.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.239
113.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice238
114.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.234
115.Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná228
116.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš212
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš212
118.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha207
119.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice200
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice200
126.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
128.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou186
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.186
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.186
131.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice164
132.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA158
133.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice150
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná150
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA150
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
139.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.139
140.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem126
142.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY125
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
144.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha117
145.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem113
146.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
147.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Goláňová Natálie2009 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.100
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.100
Kovalčíková Kateřina2008 Sportclub Metalurg100
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná100
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
Šuhajová Lucie2008 Sportclub Metalurg100
Wojewodová Marie2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná100
159.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
162.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.78
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice78
164.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
165.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
167.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.59
Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
171.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany50
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Grednerová Sarah2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mikulová Vendula2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže50
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha50
181.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
184.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
185.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3520
2.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1903
3.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1888
4.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1736
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1703
6.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1300
7.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.1100
8.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1076
9.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1064
10.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1050
11.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1038
12.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1002
13.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1000
14.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice989
15.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha978
16.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice966
17.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most952
18.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.950
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha950
20.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton925
21.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk850
22.Portová Anna2007 Super Stars Most814
23.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 803
24.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY800
25.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav778
26.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.678
27.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.666
28.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY650
29.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha642
30.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha640
31.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha639
32.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.638
33.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most636
34.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice621
35.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton600
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha600
37.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš588
38.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 556
39.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA528
40.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.500
41.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
42.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice485
43.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic463
44.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno456
45.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.450
46.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.446
47.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.436
48.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.430
49.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.414
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.414
51.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice413
52.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.402
53.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most400
54.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.398
55.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice392
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.392
57.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.388
58.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.375
59.Hejnová Sára2007 USK Plzeň366
60.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.363
61.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA350
62.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno345
63.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton342
64.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice339
65.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.338
66.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice328
67.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
68.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.325
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha325
70.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem324
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš324
72.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň318
73.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha317
74.Křížková Eva2008 BaC Kladno315
75.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice314
76.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha312
77.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.296
78.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.278
79.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové263
80.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.262
81.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice250
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem250
83.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.246
84.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.238
85.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem234
86.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.233
87.Čechová Tereza2008 Super Stars Most230
88.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha214
89.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.203
90.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha201
91.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
93.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha192
94.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.191
95.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha176
96.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem167
97.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové163
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.163
99.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice150
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.150
101.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno146
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
104.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton134
105.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha125
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.125
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice125
108.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY113
Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka113
110.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha100
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Grednerová Sarah2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.100
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.100
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
Wojewodová Marie2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
123.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice92
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.92
125.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice88
126.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.86
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
130.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic76
131.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany75
Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA75
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA75
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice75
137.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.50
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.50
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk50
Mikulová Vendula2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.50
147.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
150.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
152.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.32
153.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
154.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.25
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže25
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha25
160.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.13
Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY13
ČísloTurnajGPDatum
1GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
2GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
3GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
4GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
52. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
6GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
73. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
8GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
9GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
10GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
11GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
12GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
13GPC U13 - MostC22.09.2018
14GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
15GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
16GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
17GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
18GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
19GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
20GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
21GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
22GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
23GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
24OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
25GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
26GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
27GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
28GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
29OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
30OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
31OP U13 - HoliceSKP03.11.2018
32OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
33GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
34OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
35OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
36GPD U13- otevřený - ProboštovD17.11.2018
37MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
38GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
39Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
40Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
41GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
42GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
43OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
44GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
45GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
46GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
47GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
48GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
49GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
50GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
51GPC U13 - LiberecC05.01.2019
52GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
53GPC U13 - BrnoC12.01.2019
54GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
55GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
56GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
57GPC U13 - OpavaC13.01.2019
58GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
59GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
601. GPA U13 - AšA27.01.2019
61GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
62GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
63GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
64GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
65GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
66GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
67GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
681. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
69GPC U13 - České BudějoviceC09.03.2019
70GPD U13- otevřený - Praha LužinyD09.03.2019
71GPC U13- otevřený - Nové Město nad MetujíC16.03.2019
72GPD U13 - Karlovy VaryD16.03.2019
73GPC U13 - MostC16.03.2019
74GPC U13- otevřený - Praha HamrC23.03.2019
75GPC U13 - AšC24.03.2019
76GPC U13- otevřený - KladnoC24.03.2019
77GPC U13 - BrnoC31.03.2019
78GPC U13 - Liberec- VesecC06.04.2019
79GPD U13- Praha - Praha JeremiD06.04.2019
80GPC U13- otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
81GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.04.2019
82GPC U13-Memoriál A. Waňkové - PlzeňC13.04.2019
83GPC U13- otevřený - ŠumperkC13.04.2019
84GPC U13 - OrlováC13.04.2019
85GPC U13 - KladnoC14.04.2019
86GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
87GPC U13- Praha - Praha VinořC19.04.2019
88GPD U13 - PlzeňD04.05.2019
892. GPA U13 - MostA05.05.2019
90GPC U13- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
91GPC U13 - České BudějoviceC11.05.2019
92GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD11.05.2019
93GPC U13 - BrnoC18.05.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading