logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 30.05.2019

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
30.05.2018 - 30.05.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ64
2.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2444
3.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2288
4.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1950
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1792
6.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1733
7.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1425
8.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1300
9.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1258
10.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1239
11.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1196
12.Altera Jan2004 BaC Kladno1102
13.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1065
14.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1052
15.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 1050
17.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1015
18.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1014
19.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1000
20.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.977
21.Oros Marek2003 Super Stars Most950
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.950
23.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.904
24.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.877
25.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové800
26.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.750
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha750
29.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.725
30.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha714
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem714
32.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.700
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha700
35.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem664
36.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň640
37.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.581
38.Port Jan2003 Super Stars Most576
39.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice553
40.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA550
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most550
42.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.544
43.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.537
44.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.511
45.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha500
46.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka499
47.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš486
48.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice478
50.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha475
51.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice470
52.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.466
53.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.464
54.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha458
55.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton442
56.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.438
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice438
58.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš427
59.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.424
60.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.414
61.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha403
62.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.396
63.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha392
64.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha372
65.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.371
66.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.364
67.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.363
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA363
69.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha354
70.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.346
71.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII326
72.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem320
73.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.317
74.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.314
75.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice313
76.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.310
77.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.289
78.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.274
79.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.263
80.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň261
81.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.250
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 250
83.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.243
84.Jonáš Václav2006 BaC Kladno230
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha230
86.Janáček David2004 BK ARION PRAHA222
87.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.217
88.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.213
89.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha208
90.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.205
91.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš201
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.201
93.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
94.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem198
95.Matiska David2004 BK ARION PRAHA195
96.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha190
97.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha189
98.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.188
99.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem186
100.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
101.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 180
102.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice178
103.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.176
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
105.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.175
106.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.168
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.168
108.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže166
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.166
110.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno161
111.Vlasák David2004 Super Stars Most159
112.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 158
113.Kóňa Jan2004 Super Stars Most156
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka156
115.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.151
116.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava150
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín150
119.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA147
120.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.146
121.Korynta Martin2004 BaC Kladno141
122.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná138
123.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.137
124.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem128
125.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.126
127.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.125
129.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice124
130.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany123
131.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.122
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most122
133.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno120
134.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA119
135.Hora Aleš2003 Super Stars Most114
136.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice113
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín113
Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka113
140.Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 109
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha109
142.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
143.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava104
144.Kazík Matěj2005 BaC Kladno103
145.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha101
146.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice100
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.100
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
152.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
153.Žižka Jan2004 SK Hamr, z.s. 98
154.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.96
155.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice93
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha93
157.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš92
158.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice91
159.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň90
160.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.88
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš88
162.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice87
163.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška86
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
165.Hlad Adam2004 BaC Kladno84
166.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk80
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany80
169.Suchopár Jan2006 Super Stars Most75
170.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže68
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha68
172.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Kundrát David2006 Badminton VK Aš63
174.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.62
175.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most60
176.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
177.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové58
Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 58
179.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 54
180.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Haratyk Jan2003 BC 66 Ivančice50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA50
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
190.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
191.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
196.Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou39
197.Hlaváček Jan2003 Ostrava Badminton Klub38
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 38
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš38
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.38
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.38
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš38
204.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.34
205.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.32
206.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 30
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 30
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice30
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub30
213.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk29
214.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.25
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové25
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Volejníček Lukáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
226.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka22
227.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže20
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 20
230.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš18
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 18
232.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.15
233.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.13
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem13
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín13
240.Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
242.Stumpf Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
243.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most9
1.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.3364
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava3364
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2586
4.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2466
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha2466
6.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1936
7.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1912
9.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1804
10.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1754
11.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1636
12.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1600
13.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1486
14.Altera Jan2004 BaC Kladno1436
15.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1400
16.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1350
17.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1336
18.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha1300
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha1300
20.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1252
21.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1250
22.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1244
23.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1224
24.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1208
25.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha1200
26.Oros Marek2003 Super Stars Most1186
27.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
29.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1100
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1100
31.Port Jan2003 Super Stars Most965
32.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové950
33.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem900
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem900
35.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice862
36.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most839
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice839
38.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha838
39.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 828
40.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.816
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.816
42.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.802
43.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.784
44.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš775
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš775
46.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.752
47.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.737
48.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice714
49.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha700
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha700
51.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha689
52.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka664
53.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná663
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.663
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.663
56.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton650
57.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha629
58.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.614
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.614
60.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš594
61.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA566
62.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.565
63.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha558
64.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.553
65.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha543
66.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice538
67.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.536
68.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň533
69.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.530
70.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha525
71.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.514
72.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.513
73.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha512
74.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 493
75.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem492
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem492
77.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.488
78.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII486
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.486
80.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.475
81.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.460
82.Hora Aleš2003 Super Stars Most458
83.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
85.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA441
86.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.439
87.Matiska David2004 BK ARION PRAHA436
88.Janáček David2004 BK ARION PRAHA416
89.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.403
90.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem392
91.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno375
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
93.Vlasák David2004 Super Stars Most370
94.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.369
95.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 366
96.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice360
97.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.356
98.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.339
99.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.333
100.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.328
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA328
102.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Kóňa Jan2004 Super Stars Most320
104.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.305
105.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka300
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
107.Kazík Matěj2005 BaC Kladno275
108.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.271
109.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.264
110.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
111.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.250
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.250
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.250
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.250
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš250
120.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 236
Korynta Martin2004 BaC Kladno236
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 236
123.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.225
124.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš214
125.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
127.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most188
128.Hlad Adam2004 BaC Kladno186
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.186
130.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava178
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové178
132.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha175
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha175
Solar Jan2005 SK Prosek Praha175
135.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA174
136.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice164
138.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň157
139.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most156
140.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
141.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.150
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže150
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže150
Kundrát David2006 Badminton VK Aš150
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín150
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Suchopár Jan2006 Super Stars Most150
150.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín146
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.146
152.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha136
154.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.128
155.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany125
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
159.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice124
160.Jonáš Václav2006 BaC Kladno120
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno120
162.Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 118
163.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš114
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.114
165.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany113
166.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava100
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice100
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice100
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA100
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha100
180.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.92
181.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.86
185.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.82
186.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk78
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná78
191.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.75
192.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň69
193.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 66
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 66
195.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.63
196.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže50
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA50
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové50
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka50
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka50
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 50
215.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.46
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
220.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
221.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš42
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
226.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2004
2.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1986
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1844
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1832
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1736
6.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1636
7.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1508
8.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1438
9.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1437
10.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1408
11.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1328
12.Altera Jan2004 BaC Kladno1300
13.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
14.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1150
15.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1101
16.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1065
17.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1002
18.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha950
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha950
20.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha914
21.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.900
22.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.889
23.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice875
24.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.850
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha850
26.Oros Marek2003 Super Stars Most790
27.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha766
28.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.729
29.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 700
31.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice668
32.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice667
33.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem666
34.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice664
35.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové650
36.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.615
37.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň613
38.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka589
39.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.557
40.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.552
41.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most546
42.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.540
43.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton514
44.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.511
45.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš505
46.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.478
47.Port Jan2003 Super Stars Most464
48.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA463
49.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 450
50.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha447
51.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.425
52.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most421
53.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 420
54.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
56.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.396
57.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš382
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha382
59.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem380
60.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice371
61.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.368
62.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.360
63.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha346
64.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.342
65.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš339
66.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem328
67.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII325
68.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha317
69.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.313
70.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha308
71.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha295
72.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha291
73.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.284
74.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.278
75.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno275
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.275
77.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.260
78.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.253
80.Matiska David2004 BK ARION PRAHA250
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA250
82.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem246
83.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže236
84.Jonáš Václav2006 BaC Kladno230
85.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň225
86.Kóňa Jan2004 Super Stars Most217
87.Vlasák David2004 Super Stars Most215
88.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice213
89.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.204
91.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice200
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín200
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
96.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.186
97.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
98.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.179
99.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.178
100.Janáček David2004 BK ARION PRAHA175
101.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.166
102.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem159
103.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha154
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš154
105.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
106.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava150
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
109.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.146
111.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.142
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.142
113.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové140
114.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka138
115.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany132
116.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
117.Hora Aleš2003 Super Stars Most125
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.125
121.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno120
122.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
123.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš116
124.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha109
125.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš108
126.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice100
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kundrát David2006 Badminton VK Aš100
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Suchopár Jan2006 Super Stars Most100
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha100
139.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín96
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 96
141.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem92
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.92
143.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
146.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
149.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň69
150.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 66
151.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany63
152.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most54
153.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže50
Haratyk Jan2003 BC 66 Ivančice50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Korynta Martin2004 BaC Kladno50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš50
172.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
174.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice42
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
179.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.37
180.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Kazík Matěj2005 BaC Kladno25
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka25
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
186.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.12
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ141
2.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2702
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2024
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1992
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1824
6.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1648
7.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1450
8.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1400
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
10.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1301
11.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.1265
12.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1236
13.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1158
14.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1150
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1150
16.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1141
17.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1140
18.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1125
19.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1115
20.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1051
21.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1002
22.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha975
23.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 952
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.952
25.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.865
26.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.850
27.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 775
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.775
29.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.724
30.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky702
31.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka700
32.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha676
33.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.650
34.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice625
35.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice624
36.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.605
37.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most600
38.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem578
39.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice575
40.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha564
41.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.548
42.Benediktová Klára2005 USK Plzeň536
43.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.525
44.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.515
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha515
46.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice514
47.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha506
48.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha500
49.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem492
50.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.477
51.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.467
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.467
53.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín464
54.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice448
55.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most438
56.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.432
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem432
58.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem431
59.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.425
60.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice424
61.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.422
62.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.418
63.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš400
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.400
65.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha399
66.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.368
67.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.364
68.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.359
69.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.357
70.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.345
71.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice338
72.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
73.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.334
74.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem325
75.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka306
76.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 302
77.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
78.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem292
79.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most288
80.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem282
81.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš274
82.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice273
83.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice268
84.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha261
85.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.259
86.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice256
87.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
88.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.247
89.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš244
90.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.232
91.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha230
92.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín221
93.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.217
94.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň213
95.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.209
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem209
97.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.200
98.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.199
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš199
100.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín196
101.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 193
102.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.188
103.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.183
104.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
105.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha178
106.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka171
107.Jonášová Klára2006 BaC Kladno170
108.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice163
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha163
110.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.156
111.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice153
112.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.151
113.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice150
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany150
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
116.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.149
117.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň147
118.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha146
119.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno145
120.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha144
121.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš141
122.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice138
123.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic133
124.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany132
125.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.130
126.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.126
127.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha122
128.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
130.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka100
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava100
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
136.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže97
137.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové90
138.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
140.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.87
141.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou84
142.Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš83
143.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.82
144.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín78
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou78
148.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
149.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.71
150.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň63
Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.63
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most63
153.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha62
154.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha54
155.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
156.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice50
Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.50
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice50
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
166.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.46
168.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.45
169.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
170.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka38
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň38
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš38
174.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany33
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka33
176.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice32
177.Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany30
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín30
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.30
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
186.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.25
Tomášková Eva2003 BaC Kladno25
188.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
190.Javorská Anna2004 USK Plzeň20
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka20
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.20
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2540
2.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2358
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2312
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2289
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2289
6.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2244
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2244
8.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1712
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1712
10.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1600
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1600
12.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1508
13.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1458
14.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1339
15.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1336
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1336
17.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1301
18.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1286
19.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1254
20.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1252
21.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1250
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1250
23.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice1239
24.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1236
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1236
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1236
27.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1208
28.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1101
29.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1100
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1100
31.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1050
32.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem1002
33.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1000
34.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.990
35.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice986
36.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.950
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.950
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.950
39.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 938
40.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha925
41.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.912
42.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.888
43.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka839
44.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.813
45.Benediktová Klára2005 USK Plzeň789
46.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 780
47.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem764
48.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha750
49.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most741
50.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice677
51.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most675
52.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.639
53.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.636
54.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most625
55.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín603
56.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.586
57.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most575
58.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.567
59.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš564
60.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš552
61.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.539
62.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.538
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.538
64.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem528
65.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.525
66.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 514
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem514
68.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice512
69.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.503
70.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice489
71.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha480
72.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha467
73.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.463
74.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem458
75.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň456
76.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.453
77.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš452
78.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.450
79.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka440
80.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.428
81.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.425
82.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.417
83.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 414
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.414
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš414
86.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.413
87.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha399
88.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.380
89.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.367
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.367
91.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
92.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.350
93.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.348
94.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 336
95.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.334
96.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín311
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín311
98.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha304
99.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.292
100.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš290
101.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice277
102.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice275
103.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha258
104.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice250
105.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 243
106.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
107.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice218
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice218
109.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha217
110.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.200
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice200
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.200
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš200
117.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka199
118.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš190
119.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA188
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň188
121.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže186
124.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.184
125.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
Jonášová Klára2006 BaC Kladno180
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno180
128.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
129.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.164
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
131.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové150
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava150
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava150
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most150
139.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice138
140.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany132
Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha132
142.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín114
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
145.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka113
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka113
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka113
148.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice112
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky112
151.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice100
Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.100
Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice100
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň100
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.100
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
172.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha90
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha90
174.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany88
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha88
176.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.86
177.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
180.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany63
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka63
182.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha50
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno50
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
190.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice44
191.Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
193.Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany38
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany38
195.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1844
2.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1624
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1624
4.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1542
5.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1502
6.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1496
7.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1450
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1440
9.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1412
10.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1410
11.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1408
12.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
13.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1200
14.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1160
15.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1150
16.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1115
17.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1063
18.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1050
19.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1000
21.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.976
22.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice915
23.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.900
24.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem828
25.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.825
26.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem816
27.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové804
28.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 788
29.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.700
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 700
31.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.692
32.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.686
33.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.657
34.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha650
35.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.636
36.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.624
37.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín602
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.602
39.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha600
40.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha592
41.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most588
42.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 575
43.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.564
44.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
45.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš546
46.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky538
47.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice528
48.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha527
49.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.517
50.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha516
51.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.514
52.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.502
53.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.500
54.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem492
55.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice481
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.481
57.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most475
58.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.471
59.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka467
60.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.464
61.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem445
62.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.425
63.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.400
64.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice396
65.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem392
66.Benediktová Klára2005 USK Plzeň386
67.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.375
68.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most374
69.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha371
70.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice363
71.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 354
72.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.350
73.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.346
74.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem342
75.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem330
76.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem328
77.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.325
78.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.324
79.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha321
80.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice318
81.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha317
82.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno300
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.300
84.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice275
85.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 271
86.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.270
87.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 268
88.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš267
89.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš253
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.253
91.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
92.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín246
93.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice230
94.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.228
95.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.220
96.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha218
97.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha217
98.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.214
99.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.205
100.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
101.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.203
102.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.200
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
104.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín196
105.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 192
106.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš190
107.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice186
108.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.185
109.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.181
110.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.179
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.179
112.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice175
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno175
114.Jonášová Klára2006 BaC Kladno170
115.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš154
116.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice152
117.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice150
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava150
120.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
121.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.137
122.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže136
123.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
124.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.104
125.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice100
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň100
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.100
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.100
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
137.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň91
138.Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
139.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka86
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
141.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha78
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
146.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany63
147.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha55
148.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
149.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové50
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha50
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most50
165.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA46
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
168.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou42
170.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka38
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka38
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň38
173.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice32
174.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.25
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka25
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17 - otevřený - KladnoC03.06.2018
2GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC01.09.2018
3GPC U17 - otevřený - KladnoC02.09.2018
4GPC U17 - otevřený - LanškrounC02.09.2018
5GPC U17 - otevřený - Ústí nad LabemC08.09.2018
6GPC U17 - otevřený - JihlavaC08.09.2018
7GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
82. GPB U17 - Ústí nad LabemB23.09.2018
9GPC U17- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
10GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
11GPD U17 - TáborD20.10.2018
12GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC21.10.2018
13OP U17 - BrnoSKP03.11.2018
14GPC U17- otevřený - MostC03.11.2018
15GPC U17 - Plzeň MalešiceC10.11.2018
16OP U17 - Plzeň DoubravkaSKP17.11.2018
17OP U17 - Rychnov nad KněžnouSKP17.11.2018
18GPC U17- kvalifikační - BrnoC17.11.2018
19OP U17 - MostSKP17.11.2018
20OP U17 - Benátky nad JizerouSKP17.11.2018
21OP U17 - České BudějoviceSKP18.11.2018
22OP U17 - OlomoucSKP18.11.2018
23GPD U17 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
24OP U17 - Praha VinořSKP24.11.2018
25Vánoční turnaj GPC U17 - KlimkoviceC24.11.2018
26MČR U17 - Brno - SlatinaMČR09.12.2018
27GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
28GPC U17 - Český KrumlovC12.01.2019
29GPC U17- otevřený - Ústí nad LabemC12.01.2019
30GPC U17 - PlzeňC12.01.2019
31GPC U17 - otevřený - OsíkC19.01.2019
32GPC U17- Praha - Praha HamrC27.01.2019
33GPC U17 - Králův DvůrC27.01.2019
34GPC U17 - PodivínC02.02.2019
35GPC U17 - OpavaC03.02.2019
361. GPA U17 - Hradec KrálovéA17.02.2019
37GPC U17 21. Witte Cup Nejdek - NejdekC02.03.2019
38GPD U17 - ŠumperkD03.03.2019
39GPC U17 - otevřený - MostC09.03.2019
40GPC U17 - otevřený - Praha ZMC10.03.2019
41GPC U17 - ChropyněC10.03.2019
42GPD U17- otevřený - Ústí nad LabemD16.03.2019
43GPC U17 - AšC17.03.2019
441. GPB U17 - DobřanyB24.03.2019
45GPC U17 - LiberecC30.03.2019
46GPC U17 - Karlovy VaryC06.04.2019
47GPC U17 - otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
48GPC U17 - otevřený - KladnoC07.04.2019
49GPC U17 - otevřený - Hradec KrálovéC13.04.2019
50GPC U17 Radotín Cup - Praha RadotínC14.04.2019
51GPC U17 - Plzeň Bílá HoraC20.04.2019
52GPC U17- Praha - Praha HamrC27.04.2019
53GPC U17 - OlomoucC27.04.2019
54GPC U17 - MostC27.04.2019
55GPC U17 - České BudějoviceC27.04.2019
56GPC U17 - IvančiceC28.04.2019
57GPD U17 - TáborD04.05.2019
58GPC U17 - Benátky nad JizerouC04.05.2019
592. GPA U17 - Praha HamrA19.05.2019
60OP U17 - KladnoSKP26.05.2019
61GPC U17 - otevřený - Praha VinořC26.05.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading