logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 06.06.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
25.06.2018 - 06.06.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3765
2.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.2308
3.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2201
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1809
5.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1782
6.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.1400
7.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1300
8.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.1250
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1250
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1250
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1250
12.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1188
13.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1150
14.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1103
15.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1100
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1100
17.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1050
19.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1025
20.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1002
21.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.975
22.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš950
23.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice900
24.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.829
25.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.825
26.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.764
27.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.762
28.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.753
29.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha740
30.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 725
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.725
32.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.719
33.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.672
34.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha650
35.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice636
36.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha627
37.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic625
38.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.615
39.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.600
40.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk589
41.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.562
42.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most543
43.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže539
44.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice531
45.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha525
46.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.524
47.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.509
48.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 508
49.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 476
50.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš475
51.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.458
52.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.454
53.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.427
54.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA410
55.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.407
56.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav392
57.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.383
58.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň382
59.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha380
60.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.377
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná377
62.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha375
63.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno363
64.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno356
65.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.352
66.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha346
67.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany342
68.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha339
69.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha335
70.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.323
71.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
72.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA313
73.Škvára Kristian2008 BaC Kladno305
74.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice302
75.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.301
76.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.300
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice300
78.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem299
79.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton296
80.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem293
81.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.283
82.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.277
83.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.267
84.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.263
85.Macal Jiří2008 Super Stars Most261
86.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
87.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most255
88.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy235
89.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.234
90.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.228
91.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná226
92.Gašparín Adam2007 Super Stars Most224
93.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem223
94.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.212
96.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.206
97.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.205
98.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové202
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže202
100.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.198
101.Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.194
102.Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA184
103.Doležal David2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.176
Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 176
105.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.168
106.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
107.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY164
108.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.163
109.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš161
110.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.160
111.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.159
112.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.156
113.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.154
114.Berka Jan2007 Slavoj Podivín151
Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná151
116.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice150
117.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY148
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.148
119.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha147
120.Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 146
121.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
122.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.133
123.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 132
124.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.129
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.129
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže129
127.Šústal Vojtěch2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.126
128.Pavlusek Vojtěch2007 SK Hamr, z.s. 125
129.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA122
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín122
131.Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.121
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.121
133.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
134.Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.119
135.Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
136.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
137.Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.111
138.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.109
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.109
140.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 107
141.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.105
142.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
143.Pachlopník Robert2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.101
144.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.100
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno100
146.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou99
147.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.97
148.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.93
Žibřický Antonín2009 Badminton VK Aš93
150.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.92
151.Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice89
152.Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk88
153.Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.84
154.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.83
155.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem82
156.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka80
157.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice76
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice76
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk76
160.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.73
161.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem72
162.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou71
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha71
164.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha70
166.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY69
167.Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany66
168.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.64
169.Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice63
170.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice58
171.Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.57
172.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.55
173.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha52
174.Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.51
175.Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice50
178.Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
180.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.45
181.Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY43
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton43
183.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
184.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.39
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice39
186.Čančara Maxmilian2008 TJ Sokol Dobruška38
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk38
Kučera Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.38
Marejka Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice38
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.38
192.Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 36
193.Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
194.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.33
195.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.30
Mrázek Lukáš2010 SK Prosek Praha30
197.Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha25
198.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
199.Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 21
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 21
201.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY20
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha20
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 20
204.Šorf Pavel2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
205.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
Říha Filip2007 SK Hamr, z.s. 14
208.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové13
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže13
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.13
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most13
213.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná12
214.Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 10
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem10
216.Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.9
217.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná4
219.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice3
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3165
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2750
3.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha2650
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany2489
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice2489
6.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2388
7.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.2189
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2189
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha2036
10.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1758
11.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1650
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1650
13.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha1636
14.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1400
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1400
16.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.1353
17.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.1350
18.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1300
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.1300
20.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1250
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
22.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.1175
23.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1150
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
25.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1101
26.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.1100
Klokan Jakub2008 Super Stars Most1100
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1100
29.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice1064
30.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha1050
31.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.1038
32.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 1025
33.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.950
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice950
35.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.911
36.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.900
37.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 875
38.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA864
39.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže813
40.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš777
41.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.775
42.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 750
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA750
44.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.739
45.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton728
46.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.715
47.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.712
48.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav678
49.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.653
50.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.650
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha650
52.Gašparín Adam2007 Super Stars Most631
53.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most625
54.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.614
55.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno602
56.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.600
57.Škvára Kristian2008 BaC Kladno590
58.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice581
59.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno580
60.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.578
61.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice575
62.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha557
63.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.528
64.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže526
65.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem525
66.Macal Jiří2008 Super Stars Most506
67.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha500
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk500
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.500
70.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha493
71.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem478
72.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha475
73.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.464
74.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.442
75.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.439
76.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.436
77.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha428
78.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.425
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha425
80.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem424
81.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 418
82.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná403
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná403
84.Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.400
85.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.378
86.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové374
87.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.356
88.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.351
89.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice350
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže350
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.350
92.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
93.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most338
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.338
95.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.336
96.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA329
97.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.322
98.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.314
99.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 294
100.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice287
101.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.274
102.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.270
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
104.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.263
105.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš259
106.Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice250
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice250
108.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany241
109.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk236
110.Berka Jan2007 Slavoj Podivín228
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín228
112.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.227
113.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY213
114.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou211
115.Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice200
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 200
118.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.192
119.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.184
120.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
121.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.175
122.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
123.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem164
124.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.163
125.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha153
126.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY150
Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná150
Prokop Vojtěch2008 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Skrčený Nataniel2010 BaC Kladno150
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
136.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.139
137.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.135
138.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou125
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
142.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem114
143.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 113
144.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.109
145.Švejda Martin2008 SK Prosek Praha108
146.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.100
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.100
Doležal David2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice100
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA100
Šústal Vojtěch2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk100
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.100
162.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha96
163.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.90
164.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 88
Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
167.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
170.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná78
171.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš69
172.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY63
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
174.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
175.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY50
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany50
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kulja Oliver2007 SK Hamr, z.s. 50
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Ungr Lukáš2008 SK Hamr, z.s. 50
187.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
189.Kolář Jan2008 BK Omega Olomouc, z.s.42
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
192.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 26
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem26
194.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Ladman Zdeněk2008 SK Hamr, z.s. 25
Žižka Adam2008 SK Hamr, z.s. 25
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3381
2.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice2000
3.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1952
4.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1752
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1703
6.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1678
7.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1500
8.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1450
9.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1374
10.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1250
11.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1102
12.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1064
13.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1050
14.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže975
15.Klokan Jakub2008 Super Stars Most950
16.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 900
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.900
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice900
19.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.891
20.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.888
21.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.850
22.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.839
23.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 800
24.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav778
25.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.775
26.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice766
27.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 752
28.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.750
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 750
30.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk725
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha725
32.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.714
33.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.650
34.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA641
35.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.625
36.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.614
37.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.600
38.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha596
39.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice589
40.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.575
41.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.546
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.546
43.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš540
44.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.528
45.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.500
46.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA499
47.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice488
48.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic463
49.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha450
50.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná438
51.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.437
52.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.436
53.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.428
54.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.421
55.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.417
56.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno406
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno406
58.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton392
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha392
60.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
61.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.378
62.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha376
63.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.366
Škvára Kristian2008 BaC Kladno366
65.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most350
66.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.346
67.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš332
68.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.300
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha300
70.Macal Jiří2008 Super Stars Most292
71.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice285
72.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
73.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.263
74.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice250
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk250
76.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha237
77.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
78.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.228
79.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem222
80.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 221
81.Gašparín Adam2007 Super Stars Most215
82.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY213
83.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.203
84.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 200
86.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha192
87.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA176
88.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové175
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.175
90.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY164
91.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.152
92.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže151
93.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.150
Kubák Jan2009 TJ Sokol České Budějovice150
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže150
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
98.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
100.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany143
101.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš138
102.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.136
103.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná125
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.125
Vrchotický František2010 TJ Sokol České Budějovice125
106.Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 118
107.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
108.Šafanda Marek2008 SK Hamr, z.s. 108
109.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.104
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton104
111.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha101
112.Doležal David2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Horák Antonín2010 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Kudrna Antonín2008 Kabal team Karviná100
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.100
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice100
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA100
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín100
Šústal Vojtěch2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha100
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.100
Vrbka Adam2008 Sokol Židlochovice100
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
126.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.96
127.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem92
128.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň88
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY88
130.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.86
133.Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 76
135.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice75
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.75
Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
Hron Štěpán2008 TJ Sokol Vodňany75
139.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha67
140.Bednář Tobiáš2009 BK TU v Liberci, z.s.50
Berka Jan2007 Slavoj Podivín50
Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice50
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk50
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Moravec Kryštof2009 Sokol Židlochovice50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Pachlopník Robert2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Paulík Jan2009 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Suchan Matyáš2008 TJ Sokol Křemže50
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk50
Vahalík Karel2010 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
162.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
166.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.42
169.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
170.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
171.Hlavatý Antonín2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Jirsa Tobiáš2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Plch Tomáš2008 TJ Sokol České Budějovice25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šíma Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
178.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
179.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.13
Macek Filip2008 BC AKTIV LUŽINY13
182.Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
1.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2552
2.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2473
3.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2428
4.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1700
5.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1600
6.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1465
7.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1400
8.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1300
9.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.1250
10.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1219
11.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1200
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
13.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1138
14.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1108
15.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1050
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1050
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1050
18.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1002
19.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.977
20.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice914
21.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha900
22.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha895
23.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.850
24.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha825
25.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice820
26.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.809
27.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk770
28.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY750
29.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš674
30.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.660
31.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň656
32.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno644
33.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most625
34.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.624
35.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY618
36.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice610
37.Portová Anna2007 Super Stars Most608
38.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.595
39.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.586
40.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.558
41.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most556
42.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha550
43.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic535
44.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.526
45.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice517
46.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav478
47.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.471
48.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš470
49.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton466
50.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 446
51.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha442
52.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.441
53.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.435
54.Hejnová Sára2007 USK Plzeň430
55.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.427
56.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
57.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA413
58.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.402
59.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.396
60.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem394
61.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.391
62.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.389
63.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem388
64.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.369
65.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka368
66.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem359
67.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton357
68.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha351
69.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.338
70.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha323
71.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno317
72.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.315
73.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové309
74.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice307
75.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
76.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY301
77.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.297
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton297
79.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha294
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha294
81.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.292
82.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.290
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton290
84.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha274
85.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš271
86.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.270
87.Čechová Tereza2008 Super Stars Most268
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.268
89.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové264
90.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha259
91.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.255
92.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.254
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš254
94.Křížková Eva2008 BaC Kladno241
95.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.240
96.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka235
97.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem228
98.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice226
99.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.220
100.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha219
101.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.212
102.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic206
103.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň201
104.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA200
105.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice197
106.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha191
107.Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.188
108.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno187
109.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.180
110.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice178
111.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice176
112.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.175
113.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
114.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.156
115.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.151
Šuhajová Lucie2008 Sportclub Metalurg151
117.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.149
118.Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.145
119.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.144
120.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.141
121.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
122.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.133
123.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.132
124.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.131
125.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice126
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice126
Wojewodová Marie2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.126
128.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany119
129.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
130.Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.113
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná113
132.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.105
133.Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice103
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.103
135.Grednerová Sarah2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.101
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.101
137.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
138.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou96
139.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.94
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice94
141.Kovalčíková Kateřina2008 Sportclub Metalurg93
142.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA92
143.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
144.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha80
145.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
146.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA77
147.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany75
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
149.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná71
150.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.70
151.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.69
152.Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná68
153.Flachsová Stela2007 Badminton VK Aš63
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.63
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná63
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná63
Žaloudková Lucie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.63
158.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.61
159.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice58
160.Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice57
161.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY55
162.Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
163.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem53
164.Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem51
165.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha47
166.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
167.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.44
168.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.43
169.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
170.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem39
171.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
Goláňová Natálie2009 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.38
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk38
Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
175.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.33
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha33
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.33
179.Giordano Axelle2008 SK JEREMI, z.s.32
180.Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.31
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany31
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.31
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha31
184.Kohutková Ela2007 TJ Sokol Klimkovice30
Mikulová Vendula2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.30
Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 30
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
188.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY26
190.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.20
191.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice19
Fantyšová Rozálie2008 TJ Sokol České Budějovice19
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.19
194.Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.15
195.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Schindlerová Róza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
198.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
202.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha10
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže10
204.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
205.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha5
207.Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
208.Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
209.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
211.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice1
1.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany3136
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3136
3.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2416
4.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2293
5.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2236
6.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2108
7.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1836
8.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1638
9.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most1600
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk1600
11.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1500
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1500
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1500
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1500
15.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1400
16.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.1300
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1300
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1300
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1300
20.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most1288
Portová Anna2007 Super Stars Most1288
22.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1250
23.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1225
24.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1200
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha1200
26.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1100
27.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha1050
28.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA1002
29.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton989
30.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha986
31.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.900
32.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš888
33.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY876
34.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha875
35.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha837
36.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav828
37.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň826
38.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY801
39.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.788
40.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.764
41.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha753
42.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most750
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.750
44.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic728
45.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton725
46.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.714
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.714
48.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton706
49.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha700
50.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem689
51.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové686
52.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.678
53.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.661
54.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.650
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 650
56.Hejnová Sára2007 USK Plzeň641
57.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha628
58.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.625
59.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno616
60.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.614
61.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice606
62.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš600
63.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem575
64.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.550
65.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice542
66.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.539
67.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové528
68.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem525
69.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice522
70.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno508
71.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice506
72.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic504
73.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.489
74.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.486
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.486
76.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice475
77.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.464
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice464
79.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem449
80.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA446
81.Čechová Tereza2008 Super Stars Most442
82.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.441
83.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice430
84.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton406
85.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha400
86.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha393
87.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.389
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.389
89.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka376
90.Křížková Eva2008 BaC Kladno369
91.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha364
93.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.350
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň350
95.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno338
96.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.325
97.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.321
98.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.317
99.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
100.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.301
101.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice300
Jourová Monika2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.300
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.300
104.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.296
105.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
107.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka267
108.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha264
109.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.246
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.246
111.Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.239
112.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice238
113.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.236
114.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.234
115.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš212
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš212
117.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha207
118.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice200
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice200
125.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
127.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou186
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.186
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.186
130.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice164
131.Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA158
132.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice150
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná150
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA150
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná150
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
139.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.139
140.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem126
142.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY125
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
144.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha117
145.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem113
146.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Goláňová Natálie2009 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.100
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.100
Kovalčíková Kateřina2008 Sportclub Metalurg100
Pončová Eliška2009 Kabal team Karviná100
Řezáková Tereza2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
Šuhajová Lucie2008 Sportclub Metalurg100
Wojewodová Marie2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Závěšická Petra2007 Kabal team Karviná100
158.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
161.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice78
162.Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice75
163.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
165.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.59
Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
169.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany50
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Grednerová Sarah2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Hrnčířová Justýna2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mikulová Vendula2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže50
Rychterová Pavla2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha50
179.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
182.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
183.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3381
2.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1965
3.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1950
4.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1936
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1703
6.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1550
7.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.1450
8.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice1188
9.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno1100
10.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha1064
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha1064
12.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1050
13.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1000
14.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice989
15.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice966
16.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most952
17.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.950
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha950
19.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton925
20.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk850
21.Portová Anna2007 Super Stars Most814
22.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 803
23.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY800
24.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav778
25.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 708
26.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.678
27.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.666
28.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha650
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY650
30.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha642
31.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha639
32.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.638
33.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most636
34.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice621
35.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton600
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha600
37.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš588
38.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 556
39.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA528
40.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.500
41.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
42.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice485
43.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic463
44.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno456
45.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.450
46.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.446
47.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.436
48.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.430
49.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.425
50.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.414
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.414
52.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice413
53.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.402
54.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most400
55.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.398
56.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice392
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.392
58.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.375
59.Hejnová Sára2007 USK Plzeň366
60.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.363
61.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA350
62.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
63.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno345
64.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton342
65.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice339
66.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.338
67.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice328
68.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
69.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha325
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha325
71.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem324
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš324
73.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň318
74.Křížková Eva2008 BaC Kladno315
75.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice314
76.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha312
77.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.303
78.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem300
79.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.296
80.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové288
81.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.278
82.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.262
83.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice250
84.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.246
85.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.238
86.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem234
87.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.233
88.Čechová Tereza2008 Super Stars Most230
89.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha214
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha214
91.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Kmentová Viktorie2008 TJ Lanškroun, z.s.200
93.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha192
94.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.191
95.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha176
96.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem167
97.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové163
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.163
99.Daněčková Lucie2007 Sokol Židlochovice150
Pokorná Bára2007 Badminton Sharks Brno, z.s.150
101.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno146
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
104.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton134
105.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha125
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.125
Vrchotická Štěpánka2008 TJ Sokol České Budějovice125
108.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY113
Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka113
110.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha100
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha100
Grednerová Sarah2008 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Kosařová Tereza2008 TJ Sokol Štěpánovice100
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.100
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.100
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Slavíková Petra2007 Kabal team Karviná100
Wojewodová Marie2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
Ženatá Tereza2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
123.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice92
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.92
125.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice88
126.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.86
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
130.Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic76
131.Benešová Tereza2008 TJ Sokol Vodňany75
Helmová Valentina2008 BK ARION PRAHA75
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA75
Sýkorová Kateřina2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Václavíková Šárka2009 TJ Sokol České Budějovice75
137.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.50
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Karaová Julie2008 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.50
Matušínská Anna2007 1.Badmintonový klub Šumperk50
Mikulová Vendula2007 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Nováková Anna2008 TJ Sokol Vodňany50
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.50
147.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
150.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
152.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
153.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.25
Doubravská Anežka2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Dušátková Vendula2009 TJ Sokol České Budějovice25
Krupczová Karolína2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Ondryášová Mariana2007 TJ Sokol Křemže25
Zátková Kristýna2009 SK Prosek Praha25
159.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.13
Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
Svobodová Estell2008 BC AKTIV LUŽINY13
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
23. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
3GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
4GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
5GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
6GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
7GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
8GPC U13 - MostC22.09.2018
9GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
10GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
11GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
12GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
13GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
14GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
15GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
16GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
17GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
18GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
19OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
20GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
21GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
22GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
23GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
24OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
25OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
26OP U13 - HoliceSKP03.11.2018
27OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
28GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
29OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
30OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
31GPD U13- otevřený - ProboštovD17.11.2018
32MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
33GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
34Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
35Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
36GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
37GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
38OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
39GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
40GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
41GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
42GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
43GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
44GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
45GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
46GPC U13 - LiberecC05.01.2019
47GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
48GPC U13 - BrnoC12.01.2019
49GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
50GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
51GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
52GPC U13 - OpavaC13.01.2019
53GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
54GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
551. GPA U13 - AšA27.01.2019
56GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
57GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
58GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
59GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
60GPC U13- otevřený - Ústí nad LabemC16.02.2019
61GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2019
62GPC U13 - Brno - SlatinaC23.02.2019
631. GPB U13 - Praha HamrB03.03.2019
64GPC U13 - České BudějoviceC09.03.2019
65GPD U13- otevřený - Praha LužinyD09.03.2019
66GPC U13- otevřený - Nové Město nad MetujíC16.03.2019
67GPD U13 - Karlovy VaryD16.03.2019
68GPC U13 - MostC16.03.2019
69GPC U13- otevřený - Praha HamrC23.03.2019
70GPC U13 - AšC24.03.2019
71GPC U13- otevřený - KladnoC24.03.2019
72GPC U13 - BrnoC31.03.2019
73GPC U13 - Liberec- VesecC06.04.2019
74GPD U13- Praha - Praha JeremiD06.04.2019
75GPC U13- otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
76GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.04.2019
77GPC U13-Memoriál A. Waňkové - PlzeňC13.04.2019
78GPC U13- otevřený - ŠumperkC13.04.2019
79GPC U13 - OrlováC13.04.2019
80GPC U13 - KladnoC14.04.2019
81GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
82GPC U13- Praha - Praha VinořC19.04.2019
83GPD U13 - PlzeňD04.05.2019
842. GPA U13 - MostA05.05.2019
85GPC U13- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
86GPC U13 - České BudějoviceC11.05.2019
87GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD11.05.2019
88GPC U13 - BrnoC18.05.2019
892. GPB U13 - Praha RadotínB02.06.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading