logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 06.06.2019

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
06.06.2018 - 06.06.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3445
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2536
3.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2148
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2040
5.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1565
6.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1451
7.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1386
8.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1300
9.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1250
10.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1245
11.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
12.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1151
13.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1139
14.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1125
15.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
17.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1075
18.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1050
19.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1008
20.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1000
22.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice900
23.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 886
24.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most850
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
26.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.825
27.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.812
28.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
29.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.758
30.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.716
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 716
32.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.678
33.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.670
34.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.664
35.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice650
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 650
37.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.641
38.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.626
39.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš602
40.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.592
41.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
42.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha556
43.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.550
Solar Jan2005 SK Prosek Praha550
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha550
46.Kundrát David2006 Badminton VK Aš542
47.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.539
48.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.526
49.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.489
50.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.427
51.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany425
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice425
53.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže417
54.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha401
55.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.400
57.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.397
58.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha375
59.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice372
60.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.368
61.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
62.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.336
63.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.329
64.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.318
65.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
66.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové309
67.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha300
68.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové298
69.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 284
70.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most267
71.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.264
72.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub263
73.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
74.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.256
75.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže249
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.249
77.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.248
78.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.243
79.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.238
80.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most235
81.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.234
82.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.231
83.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň229
84.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
85.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.225
86.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha221
87.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem218
88.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.216
89.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.215
90.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.205
91.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 201
92.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA197
93.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice193
94.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice188
95.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.187
96.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice186
97.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav180
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.180
99.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno179
100.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 177
101.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.176
102.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš175
103.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.174
104.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.173
105.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem172
106.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice171
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.171
108.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
109.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín167
110.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.163
Suchopár Jan2006 Super Stars Most163
112.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš160
113.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.156
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
115.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš154
116.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.151
117.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.146
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.146
119.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha145
120.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.142
121.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 138
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice138
123.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 137
124.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub131
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.131
126.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.128
127.Klokan Jakub2008 Super Stars Most124
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 124
129.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.122
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
131.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín121
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.121
133.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk120
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.120
136.Vališ Jan2006 Super Stars Most116
137.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.115
138.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže114
139.Jonáš Václav2006 BaC Kladno113
140.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.112
141.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk109
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA109
143.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem101
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka101
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic101
146.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
149.Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.99
150.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.98
151.Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice97
152.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka95
153.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic92
154.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice89
155.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha88
Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 88
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
158.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.87
159.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice84
160.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice83
161.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.82
162.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.80
163.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 79
164.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha78
165.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.77
166.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.76
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic76
168.König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
169.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha72
170.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most70
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most70
172.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.68
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.68
174.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.67
175.Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové66
176.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.63
179.Gašparín Adam2007 Super Stars Most60
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice60
181.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA59
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka59
183.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška58
184.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice56
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.56
186.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.53
187.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA50
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice50
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice50
194.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY46
195.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.45
196.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha44
197.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
199.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA40
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 40
202.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha39
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.39
204.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice38
205.Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 36
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 36
207.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 33
208.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.32
209.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná30
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
211.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha29
Jindra Lukáš2005 SK Hamr, z.s. 29
Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 29
214.Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 28
215.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk27
216.Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 26
218.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha25
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 25
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
233.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka22
234.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.20
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY20
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou20
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.20
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA20
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA20
241.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.19
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice19
243.Jarolímek David2005 SK Hamr, z.s. 16
Mrvečka Pavel2006 BK Goram Teplice, z.s.16
245.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.15
246.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
247.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
249.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
253.Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 10
254.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.7
255.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha6
256.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3464
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3424
3.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2776
4.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2448
5.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice2036
6.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1844
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1844
8.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1836
9.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1800
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1800
11.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1686
12.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1650
13.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1586
14.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1444
15.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1377
16.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1350
17.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1300
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1300
19.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1260
20.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1252
21.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
23.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1215
24.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1209
25.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1204
26.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1151
27.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
28.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1100
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1100
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1100
31.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1050
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1050
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha1050
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha1050
35.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1014
36.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.989
37.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha950
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.950
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice950
40.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.915
41.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.801
42.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže800
44.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.777
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš777
46.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.764
47.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha750
48.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.728
49.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.725
Solar Jan2005 SK Prosek Praha725
51.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.714
52.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.713
53.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové702
54.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.678
55.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha675
56.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.665
57.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.664
58.Kundrát David2006 Badminton VK Aš655
59.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.653
60.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice625
61.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany603
62.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 593
63.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.586
64.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha583
65.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 575
66.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové562
67.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most550
68.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most525
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.525
70.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA521
71.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
72.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.489
73.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.487
74.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.486
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub486
76.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.464
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín464
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.464
79.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice462
80.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.453
81.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.442
82.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.428
83.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.425
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.425
85.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
86.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.414
87.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.403
88.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.402
89.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 392
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.392
91.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.385
92.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem375
93.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň374
94.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice370
95.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.361
96.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže356
97.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.355
98.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 352
99.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.350
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.350
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.350
102.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA347
103.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.346
104.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.339
105.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno336
106.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.328
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.328
108.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.325
109.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha305
110.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.300
113.Jonáš Václav2006 BaC Kladno292
114.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice288
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice288
116.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice286
117.Suchopár Jan2006 Super Stars Most280
118.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk278
119.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA272
120.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.256
121.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton250
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha250
124.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 244
125.Vališ Jan2006 Super Stars Most242
126.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice236
127.Klokan Jakub2008 Super Stars Most230
128.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem226
129.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.225
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA225
131.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.200
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most200
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav200
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.200
135.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš191
136.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín186
137.Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 176
138.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.174
139.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.171
140.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
141.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 158
142.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice156
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.156
144.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha150
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš150
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav150
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk150
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš150
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.150
153.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.147
154.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.146
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.146
156.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín138
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
158.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.136
159.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha131
160.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.128
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže128
162.Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 125
163.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk120
164.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 118
165.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.100
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA100
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most100
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice100
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka100
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice100
177.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.96
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.96
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.96
180.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha92
181.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice86
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
184.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 83
185.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.82
186.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.80
187.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice78
189.Gašparín Adam2007 Super Stars Most76
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha76
191.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.75
192.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 64
193.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou63
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.63
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
197.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.59
198.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany56
199.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY54
200.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Beran Tomáš Fabián2005 SK Hamr, z.s. 50
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub50
Čapek Adam2006 SK Hamr, z.s. 50
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 50
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.50
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové50
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha50
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.50
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most50
Píša Jan Ota2006 BK ARION PRAHA50
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.50
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 50
Šimáně David2006 BK ARION PRAHA50
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha50
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 50
230.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice46
231.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.42
234.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha39
235.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka34
236.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most32
237.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha26
238.Motl Ondřej2005 SK Hamr, z.s. 25
Motl Daniel2005 SK Hamr, z.s. 25
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 25
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice25
242.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
1.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2944
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2816
3.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2015
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1840
5.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1712
6.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1338
7.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1329
8.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1301
9.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1263
10.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1152
11.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1150
12.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
13.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1077
14.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice1050
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1050
16.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1000
18.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.976
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.976
20.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.950
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
22.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.939
23.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha900
26.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice838
27.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha826
28.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.825
29.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.800
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové800
31.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.777
32.Solar Jan2005 SK Prosek Praha725
33.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.714
34.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.712
35.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.700
36.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice642
37.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.640
38.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.626
39.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.625
40.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha600
41.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže586
42.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.550
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha550
44.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice541
45.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.539
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice539
47.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.534
48.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice525
49.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.514
50.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.502
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.502
52.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.498
53.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha468
54.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 454
55.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA384
56.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
57.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice364
58.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.350
Kundrát David2006 Badminton VK Aš350
60.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem314
61.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany309
62.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš299
63.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
64.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice286
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.286
66.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem281
67.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most275
68.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.271
69.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové266
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 266
71.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.263
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.263
73.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.253
74.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže251
75.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub250
76.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín238
77.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha237
78.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.236
79.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.234
80.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš228
81.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.225
82.Klokan Jakub2008 Super Stars Most218
Suchopár Jan2006 Super Stars Most218
84.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.217
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.217
86.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA210
87.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.205
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha205
89.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.200
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín200
Jonáš Václav2006 BaC Kladno200
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav200
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.200
94.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.199
95.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha189
96.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.188
97.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.182
98.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.175
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice175
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.175
101.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.171
102.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.167
103.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.164
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem164
105.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno162
106.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.155
107.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice154
108.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
109.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.146
110.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.143
111.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice142
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.142
113.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.141
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.141
115.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most139
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.139
117.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.125
118.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín121
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice121
120.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 119
121.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic117
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.117
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.117
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk117
125.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem113
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.113
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.113
128.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice112
129.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.106
130.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA100
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš100
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš100
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš100
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň100
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.100
141.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.96
143.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 93
144.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice88
145.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
146.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 83
147.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 81
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.81
149.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
150.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 76
151.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.75
Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.75
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.75
Saxl Štěpán2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
155.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.71
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic71
157.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 64
158.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže54
159.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA50
Kočí Vojtěch2006 TJ Montas Hradec Králové50
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Vališ Jan2006 Super Stars Most50
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
173.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice46
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka46
175.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
177.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín42
178.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 40
179.Gašparín Adam2007 Super Stars Most39
180.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.38
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.38
182.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub37
183.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most32
184.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka30
185.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.25
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou25
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.25
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.25
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Olmer Jakub2005 SK Hamr, z.s. 25
Opletal Jakub2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Pergl Jiří2005 BK TJ Baník Most25
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic25
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice25
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 25
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most25
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice25
210.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
211.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha17
212.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA13
Roček Štěpán2005 SK Hamr, z.s. 13
Soukup Martin2005 SK Hamr, z.s. 13
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice13
218.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
221.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2872
2.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2828
3.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2200
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1912
5.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1850
6.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1600
7.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1550
8.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1408
9.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1301
10.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1300
11.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1288
12.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1259
13.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1253
14.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1150
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1150
16.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1100
17.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1071
18.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1062
19.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1050
20.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1000
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
23.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
24.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka902
25.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha900
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany900
27.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice825
28.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha775
29.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.762
30.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
31.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.725
32.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.686
33.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.644
34.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice626
35.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha578
36.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.564
37.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš563
38.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.555
39.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice552
40.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice550
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice550
42.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.539
43.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha528
44.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.525
45.Benediktová Klára2005 USK Plzeň501
46.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem453
47.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.450
48.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub449
49.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.443
50.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín441
51.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice436
52.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha429
53.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha422
54.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
55.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany401
56.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš393
57.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha385
58.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.374
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže374
60.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové373
61.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
62.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha354
63.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
64.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha330
65.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.316
66.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.309
67.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš308
68.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem306
69.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.305
70.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha302
71.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem299
72.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno297
73.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk293
74.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice291
75.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice290
76.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka289
77.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
78.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.280
79.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
80.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.270
81.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA267
82.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš264
83.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná260
84.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.256
85.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.255
86.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.251
87.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
88.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš246
89.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná244
90.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.242
91.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš241
92.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.233
93.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice226
94.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.222
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava222
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín222
97.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.218
98.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava217
99.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.209
100.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.208
101.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most204
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.204
103.Jonášová Klára2006 BaC Kladno203
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice203
105.Marková Julie2005 Start Jihlava197
106.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.196
107.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA188
108.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
109.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA179
110.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.177
111.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.176
112.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most175
113.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.172
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most172
115.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.171
116.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.170
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic170
118.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice168
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most168
120.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
121.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem160
122.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha159
123.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav155
124.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice154
125.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.150
126.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice145
127.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš138
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška138
129.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové130
131.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
132.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice126
133.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most122
134.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.121
135.Portová Anna2007 Super Stars Most120
136.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice118
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.118
138.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 116
139.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
140.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.113
141.Chvastková Julie2006 Start Jihlava110
142.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice105
143.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.103
144.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice100
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice100
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.100
147.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha97
148.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha96
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno96
151.Důrová Lucie2005 USK Plzeň95
152.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové94
153.Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.93
154.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem91
155.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
156.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA87
157.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže86
159.Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice83
160.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.81
161.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany80
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.80
163.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.79
164.Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín75
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice75
168.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA73
169.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže72
170.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.71
171.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.70
Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice70
173.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.68
174.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.67
175.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 63
176.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.58
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.58
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové58
179.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
180.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice51
181.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
188.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha48
189.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice45
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.45
191.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA43
192.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
194.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany34
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
196.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.33
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice33
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.33
199.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic30
202.Schlosserová Tereza2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.29
203.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Hejnová Sára2007 USK Plzeň25
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.25
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno25
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY25
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
215.Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
216.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.20
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 20
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 20
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic20
220.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 18
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY18
223.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA14
224.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem13
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.13
226.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
228.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
229.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha6
230.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha4
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3412
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3412
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2912
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2104
5.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1992
6.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1978
7.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1924
8.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1872
9.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1840
10.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1839
11.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1800
12.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1750
13.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1686
14.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1608
15.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1515
16.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1505
17.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1488
18.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1400
20.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1389
21.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1352
22.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1292
23.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1265
24.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1250
25.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1200
27.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1150
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1150
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1150
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1150
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
32.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.1114
33.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA1050
35.Benediktová Klára2005 USK Plzeň1000
36.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.963
37.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.952
38.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.925
39.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 900
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.900
41.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka889
42.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha776
43.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha752
44.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.750
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.750
46.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha743
47.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš741
48.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.739
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.739
50.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice725
51.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk700
52.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha674
53.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.665
54.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem664
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem664
56.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.652
57.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha646
58.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové636
59.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.601
60.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.600
61.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha592
62.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín586
63.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.564
64.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha562
65.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.553
66.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice544
67.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín542
68.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.541
69.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha526
70.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.514
Marková Julie2005 Start Jihlava514
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava514
73.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice510
74.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.500
75.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA494
76.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.493
77.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice472
78.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.464
Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany464
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.464
81.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.454
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most454
83.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub450
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice450
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.450
86.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže432
87.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.429
88.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš425
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.425
90.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš424
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš424
92.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
93.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA416
94.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná400
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.400
96.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.396
97.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.395
98.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
99.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava378
100.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
101.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná350
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice350
104.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA344
105.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno342
106.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš340
107.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice338
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.338
110.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.314
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.314
112.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most313
113.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.301
114.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem300
115.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.296
116.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
117.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice278
118.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.272
119.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice267
Jonášová Klára2006 BaC Kladno267
121.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice264
122.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most262
123.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš254
124.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice250
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most250
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.250
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice250
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice250
129.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.246
130.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
131.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 239
132.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice238
133.Chvastková Julie2006 Start Jihlava228
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.228
135.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha225
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha225
137.Portová Anna2007 Super Stars Most216
138.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice206
139.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most204
140.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 200
142.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno186
144.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové182
145.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.178
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice178
147.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
148.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže174
149.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.150
Bolečková Lucie2005 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice150
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice150
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav150
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.150
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.150
161.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.146
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.146
163.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.142
164.Důrová Lucie2005 USK Plzeň139
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
166.Hejnová Sára2007 USK Plzeň131
167.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
168.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.124
169.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.111
170.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň105
171.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany102
172.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš100
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Hrešková Emma Marie2007 SK Brno Slatina, z.s.100
Karaová Eliška2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.100
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška100
185.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.92
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA92
187.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice86
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže86
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
193.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
195.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
196.Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.68
198.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka59
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka59
200.Nesvedová Julie2005 Keramika Chlumčany56
201.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY54
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY54
204.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha51
205.Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice50
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno50
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
Koudelková Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha50
Raková Magdaléna2005 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
221.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany46
223.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha44
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha44
225.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
227.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha26
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
229.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha25
231.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha14
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA14
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most3808
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2816
3.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.2244
4.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1832
5.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1494
6.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1472
7.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1315
8.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1224
9.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1202
10.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1150
11.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1114
12.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1076
13.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
15.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha1038
16.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1015
17.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1002
18.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1000
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1000
22.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 964
23.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.950
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
25.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha925
26.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice900
27.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice852
28.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most814
29.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.773
30.Benediktová Klára2005 USK Plzeň752
31.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.750
32.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha726
33.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.725
34.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.677
35.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
36.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka640
37.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.588
38.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice584
39.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.575
40.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové558
41.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.546
42.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem539
43.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha538
44.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.528
45.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice525
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.525
47.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.500
48.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš490
49.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.478
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka478
51.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice461
52.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk442
53.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.438
54.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže436
55.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice435
56.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha416
57.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 414
58.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.402
59.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.396
60.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.343
61.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.342
62.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany336
63.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.328
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.328
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.328
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem328
67.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha318
68.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA316
69.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice301
70.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové296
71.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.293
72.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha288
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín288
74.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA285
75.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš278
76.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno277
77.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.273
78.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.271
79.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha265
80.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA263
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.263
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most263
83.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha256
84.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná250
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná250
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
87.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš249
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.249
89.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.246
90.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.242
91.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice241
92.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové236
93.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice233
94.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
95.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice225
96.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.209
97.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
98.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.205
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín205
100.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže200
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav200
102.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.196
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš196
104.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.188
105.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
106.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.179
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.179
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha179
109.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice175
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.175
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.175
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.175
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice175
114.Portová Anna2007 Super Stars Most168
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most168
116.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem163
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic163
118.Jonášová Klára2006 BaC Kladno162
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové162
120.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice155
121.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš150
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice150
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška150
125.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 147
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub147
127.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most143
128.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava142
129.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice136
130.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most125
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.125
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.125
134.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most118
135.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava117
136.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA112
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice112
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.112
139.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.111
140.Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno108
141.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš100
Chvastková Julie2006 Start Jihlava100
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha100
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
145.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.96
146.Hejnová Sára2007 USK Plzeň94
147.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 90
148.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.80
149.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.75
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
Kotalová Adriana2006 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.75
Marková Julie2005 Start Jihlava75
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice75
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín75
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
157.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice71
158.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice67
159.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
160.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.58
161.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.55
162.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice50
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice50
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kočí Viktorie2006 TJ Montas Hradec Králové50
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 50
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha50
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš50
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice50
178.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice46
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže46
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
184.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.44
185.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
186.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
187.Volejníková Bára2005 BK ARION PRAHA38
188.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice37
190.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha29
191.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.25
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.25
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub25
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic25
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 25
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.25
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA25
Vortelová Eliška2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
203.Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.18
204.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
206.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha13
209.Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
211.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha4
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
1GPD U15- otevřený - PrahaD16.06.2018
22. GPB U15 - PardubiceB01.07.2018
3GPC U15- otevřený - ŠumperkC01.09.2018
4GPC U15- dvouhry - AšC15.09.2018
5GPD U15 - StrakoniceD15.09.2018
63. GPB U15 - Praha - RadotínB16.09.2018
7GPC U15- otevřený - České BudějoviceC22.09.2018
8GPC U15- otevřený - PřerovC22.09.2018
9GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
10GPC U15 - MostC29.09.2018
11GPC U15- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
12GPC U15- otevřený - KladnoC06.10.2018
13GPC U15- kvalifikační - JihlavaC20.10.2018
14OP U15 - Karlovy VarySKP20.10.2018
15OP U15 - LiberecSKP20.10.2018
16OP U15 - KladnoSKP20.10.2018
17OP U15 - PardubiceSKP20.10.2018
18OP U15 - Český TěšínSKP20.10.2018
19GPD U15- kvalifikační - Praha - ZMD21.10.2018
20GPC U15- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
21GPD U15 - TáborD03.11.2018
22OP U15 - Praha HamrSKP03.11.2018
23OP U15 - Český krumlovSKP04.11.2018
24MČR U15 - Karlovy VaryMČR11.11.2018
25GPC U15- otevřený - České BudějoviceC24.11.2018
26GPD U15 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
27GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD24.11.2018
28GPD U15- otevřený - MostD24.11.2018
29GPC U15- otevřený - ŠumperkC24.11.2018
30Vánoční turnaj GPC U15 - KlimkoviceC25.11.2018
31GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha LužinyC01.12.2018
32GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC08.12.2018
33GPC U15- otevřený - Ridera OstravaC08.12.2018
34OP U15 - Velké PavloviceSKP15.12.2018
35GPC U15- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2018
36GPC U15 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC16.12.2018
37GPD U15 - ŠumperkD12.01.2019
38GPD U15- Praha - Praha ProsekD13.01.2019
39GPC U15 - České BudějoviceC19.01.2019
40GPC U15 - Velké PavloviceC19.01.2019
41GPC U15 - MostC19.01.2019
42GPC U15 - Ridera OstravaC19.01.2019
43GPC U15 - AšC20.01.2019
44GPC U15- otevřený - PardubiceC02.02.2019
45GPC U15- Praha - Praha HamrC02.02.2019
46GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD02.02.2019
47GPC U15 - Benátky nad JizerouC03.02.2019
481. GPA U15 - MostA10.02.2019
49GPD U15 - PlzeňD10.02.2019
50GPC U15 - Karlovy VaryC23.02.2019
51GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha JeremiC23.02.2019
52GPC U15- otevřený - KladnoC24.02.2019
53GPC U15 - MostC24.02.2019
54GPC U15 - BrnoC02.03.2019
551. GPB U15 - PardubiceB10.03.2019
56GPD U15 - TáborD23.03.2019
57GPC U15 - LiberecC23.03.2019
58GPC U15- otevřený - OrlováC23.03.2019
59GPC U15 - AšC30.03.2019
60GPC U15 - IvančiceC06.04.2019
61GPC U15- otevřený - ŠumperkC06.04.2019
62GPC U15- otevřený - Praha HamrC07.04.2019
63GPC U15- otevřený - KlimkoviceC07.04.2019
64GPC U15 - České BudějoviceC13.04.2019
65GPC U15 - MostC14.04.2019
66GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD14.04.2019
67GPC U15 - PřerovC20.04.2019
68GPC U15- otevřený - HoliceC27.04.2019
69GPC U15 - PlzeňC27.04.2019
70GPC U15 - Benátky nad JizerouC28.04.2019
71GPC U15- Praha - Praha JeremiC28.04.2019
72GPD U15- otevřený - Ústí nad LabemD04.05.2019
73GPD U15 - PlzeňD04.05.2019
74GPC U15 - BrnoC05.05.2019
75GPD U15- otevřený - MostD11.05.2019
762. GPA U15 - AšA12.05.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading