logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 06.06.2019

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
10.09.2018 - 06.06.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ64
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec KrálovéWJ75
3.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ98
4.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ133
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2024
6.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1801
7.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1786
8.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1765
9.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1489
10.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1361
11.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1300
12.Morávek Michal2002 BaC Kladno1186
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1186
14.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1165
15.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1150
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1150
17.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1086
18.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1050
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.1050
20.Altera Jan2004 BaC Kladno965
21.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most950
22.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha915
23.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.902
24.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná900
25.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.889
26.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín876
27.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava875
28.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
29.Oros Marek2003 Super Stars Most762
30.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
31.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná664
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno664
33.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha662
34.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha640
35.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.586
36.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 575
37.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice564
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.564
39.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.550
40.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.541
41.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.539
42.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.528
43.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové505
44.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha500
45.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.499
46.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.486
47.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem483
48.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem466
49.Herzán David2002 Slavoj Podivín464
50.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové463
51.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.453
52.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.436
53.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem428
54.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem418
55.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice400
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
57.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.399
58.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka361
59.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.336
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka336
61.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice320
62.Port Jan2003 Super Stars Most309
63.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.300
64.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.286
65.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek275
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.275
67.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
68.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem243
69.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha236
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.236
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.236
72.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.225
73.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná222
74.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 218
75.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.213
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná213
77.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem200
79.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice192
80.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice191
81.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 182
82.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.179
83.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 178
84.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.177
85.Matiska David2004 BK ARION PRAHA176
86.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA168
87.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.161
88.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem160
89.Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.153
90.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
91.Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha143
92.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.139
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.139
94.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha133
95.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 130
96.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem124
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.124
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.124
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.124
100.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
101.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
102.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem113
104.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň112
105.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
106.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.106
107.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 102
108.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka100
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha100
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany100
114.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha98
115.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha93
116.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.88
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka88
119.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
120.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.83
Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 83
122.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín78
124.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.75
Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub75
126.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.70
127.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most63
Kóňa Jan2004 Super Stars Most63
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.63
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha63
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha63
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most63
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice63
136.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.58
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha58
138.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA54
139.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII50
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice50
Vlasák David2004 Super Stars Most50
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice50
153.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
160.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška38
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice38
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové38
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 38
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most38
165.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most33
166.Janáček David2004 BK ARION PRAHA30
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha30
168.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
169.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.25
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín25
172.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 20
173.Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
174.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.12
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.12
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR82
2.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ98
3.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2664
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2477
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2477
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2474
7.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1950
8.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1802
9.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1786
10.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1774
11.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1736
12.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1701
13.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1650
14.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1636
15.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 1600
16.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1586
17.Morávek Michal2002 BaC Kladno1536
18.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1524
19.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1475
20.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1425
21.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1302
22.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1300
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1300
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1300
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1300
26.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1250
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1250
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1250
29.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1236
30.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1200
32.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1101
33.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1100
34.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1086
35.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA1050
36.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná1001
37.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem964
38.Herzán David2002 Slavoj Podivín963
39.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.950
40.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.938
41.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha925
42.Altera Jan2004 BaC Kladno869
43.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.865
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.865
45.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.852
46.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná825
47.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha824
48.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem764
49.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice763
50.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.751
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka751
52.Oros Marek2003 Super Stars Most750
53.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.737
54.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice727
55.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha688
56.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem664
57.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.652
58.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha639
59.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka624
60.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.617
61.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.614
62.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín600
63.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.591
64.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.564
65.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice550
66.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.519
67.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná518
68.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.514
69.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové500
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
71.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.475
72.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.474
73.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 467
74.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem450
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.450
76.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha438
77.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.425
Matiska David2004 BK ARION PRAHA425
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.425
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA425
81.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek400
82.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem378
83.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem364
84.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.346
85.Port Jan2003 Super Stars Most336
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.336
87.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice328
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 328
89.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha326
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha326
91.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.312
92.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem300
93.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.278
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
95.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub260
96.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice250
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.250
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA250
100.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 226
101.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 225
102.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.200
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.200
107.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 192
108.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.186
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.186
110.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
111.Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.160
112.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 152
113.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.150
Hora Aleš2003 Super Stars Most150
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Vlasák David2004 Super Stars Most150
119.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň139
120.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka125
121.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 118
Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 118
123.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
125.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
127.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka100
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub100
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.100
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most100
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha100
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice100
141.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.96
143.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.88
144.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice86
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.86
148.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín78
149.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.76
150.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
151.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most68
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem68
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most68
154.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Janáček David2004 BK ARION PRAHA50
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
165.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
167.Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.42
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ69
2.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2904
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2712
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2388
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2038
6.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1824
7.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1724
8.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1701
9.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1200
10.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1161
11.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1150
12.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 1125
13.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.1062
14.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1051
15.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná1050
16.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1024
17.Morávek Michal2002 BaC Kladno1000
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1000
19.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA950
20.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha926
21.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava925
22.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.850
23.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.838
24.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice821
25.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové800
26.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.736
27.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.700
28.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.686
29.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha652
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.652
31.Oros Marek2003 Super Stars Most640
32.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.625
33.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.612
34.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.608
35.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha601
36.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.598
37.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.589
38.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem568
39.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem564
40.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha550
41.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno528
42.Altera Jan2004 BaC Kladno514
43.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.503
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.503
45.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.500
46.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice464
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem464
48.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín452
49.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice450
50.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.434
51.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.432
52.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha414
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.414
54.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.400
55.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.389
56.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.375
57.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.350
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
59.Herzán David2002 Slavoj Podivín328
60.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem325
61.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.311
62.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.302
63.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice300
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín300
66.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 265
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
68.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha258
69.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná253
70.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek250
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem250
72.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.239
73.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice238
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.238
75.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.236
76.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.228
77.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA218
78.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.202
79.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
82.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem178
83.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha175
84.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň152
85.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka150
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka150
Port Jan2003 Super Stars Most150
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 150
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem150
92.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub146
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.146
94.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.138
95.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 133
96.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 126
97.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná125
98.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Hora Aleš2003 Super Stars Most100
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha100
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové100
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice100
108.Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.96
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
110.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany88
111.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
115.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
118.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha75
119.Turyna Adam2002 SK Hamr, z.s. 68
120.Pleninger Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 58
121.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.50
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín50
Matiska David2004 BK ARION PRAHA50
Mencl Roman2002 SK Hamr, z.s. 50
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 50
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most50
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA50
139.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
141.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ50
2.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ61
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ100
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ141
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2924
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2324
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1736
8.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1650
9.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1551
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1336
11.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1300
12.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1286
13.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1265
14.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
15.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1100
16.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1096
17.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1001
18.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1000
19.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.975
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most975
21.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.965
22.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 950
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice950
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
25.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 900
26.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA888
27.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem875
28.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.852
29.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.850
30.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice790
31.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.789
32.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.740
33.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.696
34.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice653
35.Pálková Tereza2002 Super Stars Most625
36.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice624
37.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče614
38.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.602
39.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA576
40.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.536
41.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem522
42.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem502
43.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň490
44.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.489
45.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice486
46.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín464
47.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem440
48.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.428
49.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.425
50.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha414
51.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň412
52.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.391
53.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice390
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.390
55.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem387
56.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
57.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.375
58.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.374
59.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha363
60.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.352
61.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 350
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem350
64.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka349
65.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.347
66.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha341
67.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.339
68.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice336
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky336
70.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.328
71.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most316
72.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha313
73.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.300
74.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice278
75.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
76.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem231
77.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice208
78.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.203
79.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub200
82.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.196
83.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany187
84.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.186
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.186
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.186
88.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
89.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.166
90.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže162
91.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín150
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany150
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub150
94.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.146
95.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice145
96.Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.138
97.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most126
98.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice125
99.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic124
100.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice113
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
102.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.112
103.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
106.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.99
107.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno96
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice96
109.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Zachová Adéla2001 Start Jihlava86
111.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha80
112.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
113.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most76
114.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most63
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
117.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 50
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha50
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
128.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
131.Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.38
134.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA25
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.25
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ42
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ42
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3404
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3162
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2904
6.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2812
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2812
8.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2439
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2436
10.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2062
11.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice1750
12.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1600
13.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1586
14.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1536
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1536
16.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1476
17.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1450
18.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1386
19.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1301
20.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1300
21.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1289
22.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1252
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1252
24.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1214
25.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1200
27.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1152
28.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1150
29.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1136
30.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1125
31.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha1100
32.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1051
33.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA1050
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1050
35.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1000
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1000
37.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.964
38.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.939
39.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem927
40.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem925
41.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.851
42.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem850
43.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.839
44.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče836
45.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem825
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA825
47.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň800
48.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha750
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.750
50.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice739
51.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem727
52.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.719
53.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice702
54.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice688
55.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha678
56.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice638
57.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.636
58.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice625
59.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň564
Pálková Tereza2002 Super Stars Most564
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most564
62.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.550
63.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.489
64.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem475
65.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.436
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.436
67.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem400
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem400
69.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.383
70.Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.364
71.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.352
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.352
73.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.350
74.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice338
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín338
76.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.302
77.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
78.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic289
79.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže265
80.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.264
Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice264
Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.264
83.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice250
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.250
87.Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.243
88.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.239
89.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.212
90.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha200
92.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice189
93.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice186
94.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.178
95.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany175
96.Zachová Adéla2001 Start Jihlava152
97.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 150
Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany150
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.150
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
101.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.139
102.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
103.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha126
105.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka125
106.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 118
107.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
108.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín100
Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most100
Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kocourová Barbora2001 SK Péřák z.s.100
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha100
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.100
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most100
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.100
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub100
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice100
132.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice90
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha90
134.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice86
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
136.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.76
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.76
138.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
1.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2704
2.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2624
3.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2436
4.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2400
5.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2212
6.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1636
7.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1461
8.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1252
9.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1251
10.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1100
11.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1050
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice1050
13.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1012
14.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1001
15.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha1000
16.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha975
17.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň952
18.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 950
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA950
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.950
21.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.936
22.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
23.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.875
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice850
25.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice827
26.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.750
27.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče746
28.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.740
29.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové725
30.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.664
31.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha652
32.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.650
33.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha626
34.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.625
35.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.624
Pálková Tereza2002 Super Stars Most624
Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.624
38.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.622
39.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem614
40.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.611
41.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.578
42.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem546
43.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň541
44.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem525
45.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka512
46.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.511
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem511
48.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.500
49.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín488
50.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most478
51.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha458
52.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice450
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.450
54.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.428
55.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem418
56.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.411
57.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.406
58.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice378
59.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice364
60.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 350
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha350
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.350
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA350
64.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.339
65.Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.318
66.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
67.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.296
68.Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.278
69.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice250
70.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.241
71.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany239
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.239
73.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.238
74.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.188
75.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.186
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.186
77.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.174
78.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem168
79.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.152
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice152
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most152
82.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice150
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky150
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.150
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub150
91.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 140
92.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.136
93.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most125
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha125
95.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže100
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub100
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most100
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
104.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice96
105.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany88
106.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Zachová Adéla2001 Start Jihlava86
108.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 83
109.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
110.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA50
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.50
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.50
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín50
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
126.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
128.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.42
129.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha25
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U19- otevřený - PardubiceC15.09.2018
2GPC U19- otevřený - KarvináC15.09.2018
3GPC U19- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
4GPC U19- otevřený - ChropyněC23.09.2018
5GPC U19- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
6GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC06.10.2018
7GPC U19- otevřený - KladnoC07.10.2018
8OP U19 - Králův DvůrSKP24.11.2018
9OP U19 - JihlavaSKP25.11.2018
10OP U19 - NejdekSKP25.11.2018
11OP U19 - MostSKP25.11.2018
12GPC U19- kvalifikační - IvančiceC01.12.2018
13OP U19 - České BudějoviceSKP01.12.2018
14OP U19 - Praha VinořSKP01.12.2018
15OP U19 - DobruškaSKP02.12.2018
16OP U19 - OrlováSKP02.12.2018
17MČR U19 - PrahaMČR16.12.2018
18GPC U19 - České BudějoviceC05.01.2019
19GPC U19 - OlomoucC05.01.2019
20GPC U19- Praha - Praha VinořC06.01.2019
21GPC U19 - BrnoC13.01.2019
22GPC U19 - KladnoC13.01.2019
23GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC26.01.2019
241. GPA U19 - Hradec KrálovéA27.01.2019
25GPC U19- otevřený - Praha JeremiC03.02.2019
26GPC U19 - DobruškaC09.02.2019
27GPC U19 - Liberec- VesecC09.02.2019
28GPC U19 - Brno - SlatinaC23.02.2019
291. GPB U19 - OrlováB03.03.2019
30GPC U19- otevřený - Praha HamrC16.03.2019
31GPC U19 - ChropyněC30.03.2019
32GPC U19 - NejdekC30.03.2019
33GPC U19 - Ústí nad LabemC06.04.2019
34GPC U19 - Praha JeremiC07.04.2019
35GPC U19 - KarvináC13.04.2019
36GPC U19- otevřený - Hradec KrálovéC20.04.2019
372. GPA U19 - Brno - SlatinaA05.05.2019
38GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2019
39GPC U19- otevřený - KladnoC19.05.2019
40GPC U19 - PlzeňC25.05.2019
41GPC U19 - MostC25.05.2019
42GPC U19 - BrnoC26.05.2019
432. GPB U19 - Brno - SlatinaB02.06.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading