logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 20.06.2019

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
20.06.2018 - 20.06.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR103
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR119
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR166
4.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most3660
5.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2968
6.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2844
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2844
8.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2740
9.Louda Jiří1995 USK Plzeň2400
10.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2144
11.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2000
12.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1880
13.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1850
14.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1708
15.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1700
16.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1670
17.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1628
18.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1460
19.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1450
20.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1434
21.Kural Martin1999 USK Plzeň1408
22.Oros Ladislav1971 Super Stars Most1280
Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
24.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1226
25.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice1220
26.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1190
27.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1188
28.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1142
29.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1130
30.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1128
31.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1120
32.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1026
33.Koukal Petr1985 BK 93 Hořovice1000
34.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 980
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha980
36.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.964
37.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.960
38.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.940
39.Port Jan1972 Super Stars Most922
40.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.918
Morávek Michal2002 BaC Kladno918
42.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.870
43.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.866
44.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.822
45.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most792
46.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 762
47.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.760
48.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha758
49.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
50.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 728
51.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška718
52.Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 674
53.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.662
54.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.642
55.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic616
56.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.610
57.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
58.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň598
59.Drudík Ota1992 USK Plzeň553
60.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.540
61.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.536
62.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové528
63.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha520
Šula Fabian1995 TJ Ostrov520
65.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.504
66.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
67.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.498
68.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno488
69.Králíček Jan2000 Super Stars Most487
70.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 473
71.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.472
72.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.470
73.Král Martin1994 BK TJ Baník Most454
74.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice444
75.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany437
76.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže434
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.434
78.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice432
79.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.425
80.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek416
81.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň414
82.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
83.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška406
84.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň403
85.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
86.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice398
87.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava395
88.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.375
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.375
90.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
91.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové370
92.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek368
93.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha360
94.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná358
95.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.356
96.Straka Jakub2000 Super Stars Most353
97.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
98.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.346
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno346
100.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 339
101.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň335
102.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton328
103.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.326
104.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter322
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.322
106.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
107.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové315
108.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín312
109.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek310
110.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno306
111.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha305
112.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 302
113.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most300
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín300
116.Čechura Adam1989 BaC Kladno299
117.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.297
118.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc296
119.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera294
120.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice290
121.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.280
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice280
123.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek275
124.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 273
125.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka269
126.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka264
127.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice263
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc263
129.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek261
130.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 259
131.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
132.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most250
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná250
134.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
135.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.244
136.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.240
137.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 234
138.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha233
139.Helar Jakub1992 Start Jihlava230
140.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
141.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín227
142.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.221
143.Altera Jan2004 BaC Kladno220
144.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň218
145.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.215
146.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno214
147.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera212
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA212
149.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou211
150.Konupka Jiří1965 BaC Kladno202
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
152.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže201
153.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany200
156.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 198
157.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
Repiar Samuel1994 Super Stars Most194
159.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.191
160.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná188
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice188
162.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.187
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava187
164.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.186
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín186
166.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany182
167.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.180
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
169.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava179
170.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava172
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín172
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná172
173.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice170
Lundák Petr1988 SK Jupiter170
175.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha168
176.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.167
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.167
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka167
179.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.163
180.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice160
182.Čapek Jiří1975 Super Stars Most157
183.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.155
184.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.154
185.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.150
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most150
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
190.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.149
191.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha145
192.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň140
193.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně139
194.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
195.Poříz Leoš1974 Start Jihlava134
196.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.132
197.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň129
198.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň125
Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.125
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka125
201.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň124
202.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška120
206.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
207.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA117
208.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton115
209.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice114
210.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany111
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.111
212.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.108
213.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.107
214.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno105
215.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.104
216.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice101
217.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná100
Oros Marek2003 Super Stars Most100
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.100
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany100
223.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.99
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice99
225.Votik Richard1988 BK ARION PRAHA98
226.Herzán David2002 Slavoj Podivín97
227.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.95
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha95
229.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek94
230.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy93
231.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.92
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha92
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.92
235.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice87
Grace Yury1967 Start Jihlava87
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.87
238.Benírške Adam1995 Start Jihlava84
Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.84
241.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.82
242.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška80
Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 80
244.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Schmied Martin1982 TJ Chropyně78
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška78
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
252.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže76
253.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.75
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.75
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.75
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany75
257.Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.72
258.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.71
259.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka69
260.Pašek Michal1987 SK Jupiter68
261.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.62
262.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Šot Michal1988 SK BC Premiera60
265.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice57
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany57
267.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy56
268.Špíz Petr2001 TJ Dobřany54
269.Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.53
270.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 51
271.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná50
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 50
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice50
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha50
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava50
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.50
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš50
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton50
281.Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.47
282.Vašek Martin1988 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
283.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha45
284.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava43
285.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha42
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno42
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.42
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík42
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VSK VŠB - TU Ostrava42
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
295.Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava39
296.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš38
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.38
298.Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice36
299.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany33
300.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice32
301.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň31
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka31
303.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.30
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno30
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice30
Šimko Jáchym2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.30
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.30
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka30
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.30
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové30
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice30
315.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.27
316.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter26
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava26
318.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň25
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
324.Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice23
325.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.21
326.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš20
Kublák Filip1995 Ostrava Badminton Klub20
328.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany19
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany19
330.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň18
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 18
Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.18
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.18
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.18
335.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.15
336.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 14
337.Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice12
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
341.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII10
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
344.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno9
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR82
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR82
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5240
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4240
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3620
6.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3420
7.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2890
8.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2704
9.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2640
10.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2600
11.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2560
12.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2520
13.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2500
14.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha2368
15.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2320
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2320
17.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 2300
18.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2200
19.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2148
20.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha2064
21.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1970
22.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1904
23.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1900
24.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1884
25.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1808
26.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1720
27.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1698
28.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1674
29.Kural Martin1999 USK Plzeň1620
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1620
31.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1594
32.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1480
33.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1440
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1440
35.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1418
36.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1394
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1394
38.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1380
39.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1370
40.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1366
41.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice1330
42.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1320
43.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1318
44.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
45.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1170
46.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1124
47.Morávek Michal2002 BaC Kladno1080
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.1080
49.Port Jan1972 Super Stars Most1043
50.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň1026
51.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice978
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.978
53.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.954
54.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.944
Oros Ladislav1971 Super Stars Most944
56.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha924
57.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice902
58.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň896
59.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most894
60.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška880
61.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška840
62.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.838
63.Brázda Jáchym2001 SK Hamr, z.s. 810
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha810
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.810
Volf Matěj2001 SK Hamr, z.s. 810
67.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno804
68.Drudík Ota1992 USK Plzeň800
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice800
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
71.Králíček Jan2000 Super Stars Most784
72.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.776
73.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera766
74.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic765
75.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.762
76.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.760
77.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň757
78.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.756
79.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň733
80.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice724
81.Král Martin1994 BK TJ Baník Most708
82.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást682
83.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka680
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň680
85.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.677
86.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno674
87.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.640
88.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.635
89.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 631
90.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice628
91.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové622
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 622
93.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.620
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany620
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka620
96.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice608
97.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton606
98.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.598
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.598
100.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno593
101.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.590
102.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 588
103.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška580
Louda Jiří1995 USK Plzeň580
105.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná576
106.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most570
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže570
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové570
109.Straka Jakub2000 Super Stars Most551
110.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice542
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.542
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.542
113.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany537
114.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.535
115.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín532
116.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek525
117.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.522
118.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže500
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň500
120.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice492
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice492
122.Helar Jakub1992 Start Jihlava486
123.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 484
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter484
125.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.480
127.Konupka Jiří1965 BaC Kladno479
128.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek468
129.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín462
130.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc445
131.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 444
132.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka441
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava441
134.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice434
135.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek431
Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek431
137.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná426
138.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice422
139.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná408
140.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.406
141.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most400
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 400
143.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
144.Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
145.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice386
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice386
148.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka380
149.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava378
150.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava377
151.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.374
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín374
153.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno356
154.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most350
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek350
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
157.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.342
Šula Fabian1995 TJ Ostrov342
159.Grace Yury1967 Start Jihlava339
160.Čechura Adam1989 BaC Kladno328
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha328
162.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.326
163.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka325
164.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.320
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
166.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice314
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.314
168.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín312
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň312
171.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.310
172.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.305
173.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.302
174.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera300
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most300
Segeč Jan1978 USK Plzeň300
179.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha298
180.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 294
181.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA288
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava288
183.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice286
184.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany284
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany284
186.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka282
187.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice280
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha280
Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 280
190.Čapek Jiří1975 Super Stars Most276
191.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.274
192.Altera Jan2004 BaC Kladno270
Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
194.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.264
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška264
196.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton260
197.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
198.Lundák Petr1988 SK Jupiter251
199.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.250
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha250
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
204.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
205.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná240
Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná240
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.240
208.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.236
209.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno234
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice234
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
212.Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha230
213.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.228
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno228
215.Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.225
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka225
217.Poříz Leoš1974 Start Jihlava220
218.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA216
219.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava212
220.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice210
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.210
222.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera208
223.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
225.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 192
226.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
227.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton188
228.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou187
229.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň184
230.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany183
231.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 180
Šot Michal1988 SK BC Premiera180
233.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice178
Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.178
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha178
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.178
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.178
238.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.174
239.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
240.Vild Petr1974 SK Jupiter162
241.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava160
242.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.158
243.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka154
244.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš150
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná150
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava150
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná150
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška150
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové150
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš150
256.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.148
257.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy145
258.Benírške Adam1995 Start Jihlava144
259.Herzán David2002 Slavoj Podivín142
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.142
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA142
262.Pašek Michal1987 SK Jupiter140
263.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.138
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 138
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Repiar Samuel1994 Super Stars Most138
267.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter135
268.Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
269.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy129
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy129
271.Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava128
272.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.120
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 120
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Ludvík Pavel1987 BK 93 Hořovice120
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.120
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 120
283.Slepička Martin1970 SK Jupiter118
284.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.116
285.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany115
286.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík114
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
289.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš113
290.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná112
291.Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy109
292.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.106
293.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.104
294.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek103
295.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.100
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Oros Marek2003 Super Stars Most100
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka100
302.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha92
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
304.Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 88
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.88
306.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany82
307.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most80
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
309.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno78
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno78
Špíz Petr2001 TJ Dobřany78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
322.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy75
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy75
324.Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, z.s.63
325.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice60
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Komarovský Petr1965 ABC Brno60
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Valenta Milan1976 ABC Brno60
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton60
333.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany59
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany59
335.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice56
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice56
337.Vaněček Jiří1957 Keramika Chlumčany54
338.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany52
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany52
340.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň50
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň50
Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.50
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín50
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín50
348.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň46
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany46
350.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže45
351.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany44
352.Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.42
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.42
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
360.Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice38
361.Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice31
362.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň30
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany30
365.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
367.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII19
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR75
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR125
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5520
4.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2860
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2800
6.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2780
7.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2760
8.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2588
9.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2440
10.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2400
11.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2300
12.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2104
13.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2012
14.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1750
15.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1634
16.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1308
17.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1268
18.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1228
19.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1142
20.Kural Martin1999 USK Plzeň1120
21.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1100
22.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera1094
23.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1076
24.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1044
25.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1030
26.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1020
27.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást963
28.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha928
29.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice920
30.Oros Ladislav1971 Super Stars Most870
31.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka828
32.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové808
33.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice794
34.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.792
35.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA786
36.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška756
37.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno754
38.Šula Fabian1995 TJ Ostrov753
39.Port Jan1972 Super Stars Most744
40.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.740
Pistulka Radek1997 USK Plzeň740
42.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno738
43.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 728
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.728
45.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.700
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
47.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň691
48.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.690
49.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň678
50.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice673
51.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice664
52.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.652
53.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.650
54.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha640
55.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň630
56.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice602
57.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha592
58.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.580
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.580
60.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.576
61.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most574
62.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.567
63.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.558
64.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.548
65.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha534
66.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany528
67.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek525
68.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška520
69.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.502
70.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín500
71.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera492
72.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.488
73.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
74.Drudík Ota1992 USK Plzeň470
75.Králíček Jan2000 Super Stars Most464
76.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice460
77.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže450
78.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.425
79.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň400
80.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.398
81.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.389
82.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha384
83.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice375
84.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha372
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice372
86.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek358
87.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 356
88.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice352
89.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice336
90.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň331
91.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové328
92.Straka Jakub2000 Super Stars Most310
93.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.308
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice308
95.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
97.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany299
98.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 295
99.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín292
100.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové280
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
102.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter277
103.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
Morávek Michal2002 BaC Kladno276
105.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.273
106.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice270
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.270
108.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.266
109.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.264
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná264
111.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.263
112.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.262
113.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.260
114.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou259
115.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže258
116.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton255
117.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava252
118.Lundák Petr1988 SK Jupiter250
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
120.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton248
121.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná245
122.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň243
123.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
125.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.236
126.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc234
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha234
128.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.223
129.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA221
130.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton210
131.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.203
132.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most200
134.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava199
135.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.195
136.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek193
137.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava192
Poříz Leoš1974 Start Jihlava192
139.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
141.Vetter Sascha1978 Badminton Akademie Olomouc, z.s.179
142.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany175
143.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň171
144.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.168
145.Helar Jakub1992 Start Jihlava167
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.167
147.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
148.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.160
149.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice152
150.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.150
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.150
Voves Tomáš1987 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
154.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany147
155.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka144
156.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín142
157.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně139
158.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
159.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice134
160.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové128
161.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
162.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic125
163.Herzán David2002 Slavoj Podivín122
164.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice120
167.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice117
168.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná116
169.Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
170.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice112
171.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc108
172.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň104
173.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava100
Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera100
Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most100
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín100
Oros Marek2003 Super Stars Most100
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 100
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava100
182.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
184.Pašek Michal1987 SK Jupiter87
185.Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava85
186.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže80
187.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.78
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.78
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín78
195.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 75
196.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany72
197.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek70
198.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.68
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 68
200.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek63
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka63
202.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 60
Čapek Jiří1975 Super Stars Most60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.60
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
208.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 56
209.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 50
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 50
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha50
Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.50
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton50
219.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka44
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek44
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
223.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
228.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 40
230.Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha32
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové32
232.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
234.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice26
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice26
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice26
237.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava25
Kubíček Vojtěch1978 SK Troja, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
240.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
242.Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň21
243.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany18
244.Čechura Adam1989 BaC Kladno13
245.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
246.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR156
2.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR166
3.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR203
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha4280
5.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3420
6.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3200
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2760
8.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2600
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2568
10.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2484
11.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2440
12.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2020
13.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1940
14.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1840
15.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1810
16.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1688
17.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1644
18.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1424
19.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1408
20.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1405
21.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1340
22.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1288
23.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1180
24.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1040
25.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1025
26.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1020
27.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1008
28.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1002
29.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.980
30.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.972
31.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 964
32.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.960
33.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno916
34.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška898
35.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton890
36.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha868
37.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany858
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.858
39.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice840
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice840
41.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice820
42.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
43.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.772
44.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha766
45.Krocová Valerie1992 Super Stars Most758
46.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter753
47.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň733
48.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.692
49.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice690
50.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň664
51.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice648
52.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.646
53.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.639
54.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín630
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek630
56.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.612
57.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.603
58.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most590
59.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.583
60.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha580
61.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka575
62.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.548
63.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.532
64.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.522
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.522
66.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.520
67.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže500
68.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek485
69.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice482
70.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.477
71.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice453
72.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.450
73.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.449
74.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
75.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice420
76.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.390
77.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice363
78.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
79.Srbová Adéla2000 BaC Kladno348
80.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.328
81.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany326
82.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče320
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
84.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice308
85.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.297
86.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou295
87.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice292
88.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.285
89.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové280
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera280
91.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.275
92.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc265
93.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 264
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška264
95.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA258
96.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.253
97.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.251
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.251
99.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava250
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
101.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.245
102.Pořízová Radka1977 Start Jihlava244
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
104.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže240
105.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha220
106.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže202
107.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.200
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem200
109.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany192
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
111.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín187
112.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná185
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná185
114.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
116.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera179
117.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice172
118.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín168
119.Zachová Adéla2001 Start Jihlava166
120.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.163
121.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.156
122.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton152
123.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 150
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň150
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.150
131.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.144
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice144
133.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 138
134.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
137.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek119
138.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň114
139.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most113
140.Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
141.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice104
142.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Pálková Tereza2002 Super Stars Most100
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most100
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.100
147.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov97
148.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
149.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
150.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
151.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
153.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most75
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
155.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň66
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.66
157.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton63
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.63
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
160.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany62
161.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
162.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka56
163.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany50
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most50
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.50
171.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.45
172.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter44
173.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
175.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter38
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany38
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.38
179.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany36
180.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter30
181.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice26
182.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera25
183.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek22
184.Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR80
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR80
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4640
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3640
5.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3340
6.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3300
7.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3100
8.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice3044
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3040
10.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3020
11.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3000
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2980
13.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2860
14.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2820
15.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2804
16.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2700
17.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2648
18.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2644
19.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2320
Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2320
21.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2120
22.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2104
23.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška2030
24.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton2028
25.Krocová Martina1988 Super Stars Most2004
26.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1960
27.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1944
28.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1864
29.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1728
30.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1685
31.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1640
32.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1522
33.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1520
34.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň1470
35.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1468
36.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1410
37.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1396
38.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1338
39.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1310
40.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1220
41.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1214
42.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1202
43.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1172
44.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1110
45.Krocová Valerie1992 Super Stars Most1053
46.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1019
47.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1006
48.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.985
49.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter902
50.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha876
51.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most870
52.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.868
53.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera823
54.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň811
55.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice807
56.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice754
57.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.742
58.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.730
Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice730
60.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.728
61.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha720
62.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.700
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
64.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter694
65.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče680
66.Pořízová Radka1977 Start Jihlava677
67.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice653
68.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.646
69.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno642
70.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže630
71.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek629
72.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.618
73.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.611
74.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.596
75.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek584
76.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.580
77.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.563
78.Srbová Adéla2000 BaC Kladno561
79.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín538
Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.538
81.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.536
82.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.530
83.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň526
84.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.513
85.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice500
86.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.453
87.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany445
88.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.432
89.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.422
90.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc421
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.421
92.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 394
93.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava392
94.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň390
95.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha389
96.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou383
97.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha380
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
99.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.363
100.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.357
101.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera353
102.Erbenová Monika1986 BaC Kladno350
103.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže342
104.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov335
105.Zachová Adéla2001 Start Jihlava328
106.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.327
107.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany320
108.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.300
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most300
Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.300
113.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná295
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná295
115.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice280
118.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera270
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha270
120.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice268
121.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha256
122.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 255
123.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.250
125.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín240
126.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 238
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 238
128.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha226
129.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.218
130.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.216
131.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
133.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
135.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.207
136.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany205
137.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.202
138.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.200
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most200
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně200
141.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice196
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice196
143.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek188
144.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže182
145.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.180
148.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín178
149.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
150.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha150
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.150
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.150
155.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA138
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň138
157.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany135
158.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň126
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy126
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy126
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň126
162.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Pálková Tereza2002 Super Stars Most125
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most125
166.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.124
167.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha120
168.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň118
169.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice114
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň114
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice114
172.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
175.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA102
176.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany101
177.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most100
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň100
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Ponprajak Thidaporn1986 SK BC Premiera100
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most100
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.100
190.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice90
191.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
195.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 75
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška75
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška75
198.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter72
199.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno69
200.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka63
201.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany56
202.Fictumová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň50
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
204.Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter46
205.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany38
206.Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek34
208.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter30
209.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice22
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice22
Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany22
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR75
2.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR125
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5520
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4200
5.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3560
6.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2620
7.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2524
8.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2300
9.Krocová Martina1988 Super Stars Most2092
10.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1780
11.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové1760
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1700
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1648
14.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1634
15.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1412
16.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1400
17.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1360
18.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1334
19.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1240
Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1240
21.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1208
22.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1160
23.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1128
24.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1050
25.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška982
26.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha980
27.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter964
28.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.960
29.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.938
30.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 930
Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.930
32.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.920
33.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice900
34.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.870
35.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice856
36.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha826
37.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.820
38.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.810
39.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice808
40.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.800
41.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.792
42.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka780
43.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice754
44.Koldová Veronika1994 Super Stars Most748
45.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.728
46.Krocová Valerie1992 Super Stars Most720
47.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň696
48.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton694
49.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most690
50.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.676
51.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice673
52.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek660
53.Srbová Adéla2000 BaC Kladno654
54.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.650
55.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha648
56.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov641
57.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany625
58.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.604
59.Erbenová Monika1986 BaC Kladno600
60.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.596
61.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.591
62.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň588
63.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice582
64.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň565
65.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže540
66.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno538
67.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava517
68.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.512
69.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha508
70.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most506
71.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.503
72.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň502
73.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera492
74.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže485
75.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice460
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.460
77.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.443
78.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.440
79.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín395
80.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha392
81.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek382
82.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter374
83.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany373
Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.373
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň373
86.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň368
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže368
88.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.353
89.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava350
90.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.348
91.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.345
92.Pořízová Radka1977 Start Jihlava342
93.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice333
94.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.330
95.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.327
96.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče320
97.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.318
98.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice310
99.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.309
100.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha306
101.Bernaciková Martina1980 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.300
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
104.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera298
105.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 295
106.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice288
107.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
109.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.277
110.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška276
112.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice272
113.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.264
114.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.263
115.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou259
116.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha258
Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
118.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha250
119.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.244
120.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera242
121.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton212
122.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 210
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže210
124.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.208
125.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná205
126.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc204
127.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA198
128.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.192
Zachová Adéla2001 Start Jihlava192
130.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná185
131.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha184
132.Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.175
133.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek169
134.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 168
135.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most160
136.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
137.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice152
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice152
139.Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno150
Smilová Věra1983 TJ Chemička Ústí nad Labem150
143.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.148
144.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany139
145.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera138
146.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice133
147.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín122
148.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.120
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
Sedláková Kateřina1993 BK 93 Hořovice120
153.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy119
154.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice114
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška114
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.114
157.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany106
158.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
Pálková Tereza2002 Super Stars Most100
Polívková Eliška1998 USK Plzeň100
Ponprajak Thidaporn1986 SK BC Premiera100
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most100
166.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha94
167.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice92
168.Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
169.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Melíšková Karolína2002 SK Péřák z.s.78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
175.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
176.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.72
177.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany70
178.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň63
179.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
Hofmanová Petra1990 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Königová Alena1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 60
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové60
185.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 56
186.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň54
187.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton50
Herrmannová Šárka1990 BK 93 Hořovice50
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most50
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.50
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter50
Vargová Angelika1996 BK TU v Liberci, z.s.50
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
198.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter47
199.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka44
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany44
201.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
204.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter40
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň40
206.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany32
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha32
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové32
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice32
210.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň30
211.Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.26
212.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
213.Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň21
214.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany18
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice18
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice18
217.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek14
218.Šťáhlavská Lucie1994 BaC Kladno13
219.Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - HoliceC26.08.2018
2Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA02.09.2018
3GPC dospělých - Praha ZMC15.09.2018
4GPC dospělých - Liberec- VesecC15.09.2018
5GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD22.09.2018
6GPC dospělých - OlomoucC22.09.2018
7GPD dospělých - VodňanyD29.09.2018
8GPC dospělých - DobruškaC06.10.2018
9GPC dospělých - MostC06.10.2018
10GPC dospělých - OlomoucC06.10.2018
11GPD dospělých - OlomoucD06.10.2018
12GPC Memoriál Proška - Králův DvůrC06.10.2018
13GPC dospělých - IvančiceC07.10.2018
14GPC dospělých - PlzeňC13.10.2018
15GPD dospělých - FajneD13.10.2018
16GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD14.10.2018
17GPE dospělých - PlzeňE14.10.2018
18GPC dospělých - Praha VinořC14.10.2018
19GPC dospělých - České BudějoviceC20.10.2018
20GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB21.10.2018
21Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA28.10.2018
22GPC dospělých - OsíkC10.11.2018
23GPC dospělých- VC města Kladna - KladnoC10.11.2018
24GPB Pustějov - PustějovB18.11.2018
25GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC24.11.2018
26GPC dospělých- Memoriál P. Bílka - Praha HamrC24.11.2018
27GPC dospělých - ChropyněC25.11.2018
28GPC dospělých - MostC08.12.2018
29GPC dospělých - Praha - VinořC09.12.2018
30GPD dospělých Vodňanský kapr - VodňanyD15.12.2018
31OP dospělých - Brno - SlatinaSKP05.01.2019
32OP dospělých - PardubiceSKP05.01.2019
33OP dospělých - PlzeňSKP05.01.2019
34OP dospělých - Praha HamrSKP05.01.2019
35OP dospělých - MostSKP05.01.2019
36OP dospělých - FajnéSKP06.01.2019
37OP dospělých - KladnoSKP06.01.2019
38OP dospělých - České BudějoviceSKP12.01.2019
39GPD dospělých - KlatovyD13.01.2019
40Memoriál St. Krauze - Český TěšínA13.01.2019
41GPD dospělých - StrakoniceD26.01.2019
42MČR dospělých - PlzeňMČR03.02.2019
43GPD dospělých - JihlavaD09.02.2019
44GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD09.02.2019
45GPC dospělých - Praha - VinořC09.02.2019
46GPC dospělých - JihlavaC09.02.2019
47GPC dospělých - OlomoucC16.02.2019
48GPC dospělých - Český KrumlovC16.02.2019
49GPC dospělých - OstrovC16.02.2019
50GPD dospělých - TáborD02.03.2019
51GPC dospělých - PardubiceC10.03.2019
52VC města Plzně - PlzeňA10.03.2019
53GPD dospělých - StrakoniceD23.03.2019
54GPB Pohár Akademie Most - MostB24.03.2019
55GPC dospělých - ProboštovC30.03.2019
56GPB Jouda Cup - Praha - ZMB31.03.2019
57GPC dospělých - PlzeňC06.04.2019
58Memoriál I. Škáchy - LiberecA07.04.2019
59GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC20.04.2019
60GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD20.04.2019
61GPC dospělých- 28. Thun Cup Nejdek - NejdekC27.04.2019
62GPC dospělých - KarvináC11.05.2019
63GPC dospělých - Karlovy VaryC11.05.2019
64GPC dospělých - Brno - SlatinaC11.05.2019
65GPC dospělých - LiberecC11.05.2019
66GPC dospělých - KladnoC18.05.2019
67GPD dospělých - DobřanyD19.05.2019
68GPE dospělých - PlzeňE25.05.2019
69GPB dospělých Most - MostB16.06.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading