logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 20.06.2019

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
20.06.2018 - 20.06.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ64
2.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2444
3.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2288
4.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2101
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1950
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1792
7.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1608
8.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1425
9.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1401
10.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1300
11.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1265
12.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1196
13.Altera Jan2004 BaC Kladno1150
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha1150
15.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1100
16.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1052
17.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1050
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 1050
19.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1000
20.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.977
21.Oros Marek2003 Super Stars Most950
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.950
23.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.904
24.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.877
25.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha850
26.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové800
27.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.750
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha750
30.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.725
31.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha714
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem714
33.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.700
35.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem664
36.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň640
37.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka636
38.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA600
39.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.581
40.Port Jan2003 Super Stars Most576
41.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice553
42.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most550
43.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.544
44.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton542
45.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.537
46.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice520
47.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.511
48.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha500
49.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice498
50.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.489
51.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš486
52.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
53.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha475
54.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.466
55.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha458
56.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha450
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
58.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
59.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha443
60.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.439
61.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.438
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice438
63.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš427
64.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.425
65.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.424
66.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha392
67.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.364
68.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.363
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA363
70.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha354
71.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.346
72.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.330
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.330
74.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII326
75.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem320
76.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.317
77.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.314
78.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice313
79.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.274
80.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.268
81.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.266
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.266
83.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.263
84.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň261
85.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.250
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 250
88.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.243
89.Jonáš Václav2006 BaC Kladno230
90.Matiska David2004 BK ARION PRAHA225
91.Janáček David2004 BK ARION PRAHA222
92.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.217
93.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.213
94.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha210
95.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha208
96.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.205
97.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš201
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.201
99.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice200
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
102.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem198
103.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
104.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha189
105.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.188
106.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem186
107.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 180
108.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice178
109.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.176
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
111.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.168
112.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže166
113.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno161
114.Vlasák David2004 Super Stars Most159
115.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 158
116.Kóňa Jan2004 Super Stars Most156
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka156
118.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.153
119.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.151
120.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava150
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.150
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice150
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín150
124.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.146
125.Korynta Martin2004 BaC Kladno141
126.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná138
127.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem128
128.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.126
130.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.125
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA125
133.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice124
134.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany123
135.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.122
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most122
137.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno120
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
139.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA119
140.Žižka Jan2004 SK Hamr, z.s. 118
141.Hora Aleš2003 Super Stars Most114
142.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice113
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín113
Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka113
146.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.112
147.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.110
148.Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 109
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha109
150.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
151.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava104
152.Kazík Matěj2005 BaC Kladno103
153.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha101
154.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Solar Jan2005 SK Prosek Praha100
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
158.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
159.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.96
160.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice93
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha93
162.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš92
163.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice91
164.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň90
165.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.88
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.88
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš88
168.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice87
169.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška86
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
171.Hlad Adam2004 BaC Kladno84
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
173.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.82
174.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk80
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany80
176.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
Suchopár Jan2006 Super Stars Most75
178.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže68
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha68
180.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Kundrát David2006 Badminton VK Aš63
182.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most60
183.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové58
Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 58
185.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 54
186.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Haratyk Jan2003 BC 66 Ivančice50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA50
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
198.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
199.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
203.Hlaváček Jan2003 Ostrava Badminton Klub38
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 38
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš38
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.38
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš38
209.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.34
210.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY30
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 30
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 30
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice30
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou30
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Zabek Matyáš2004 Ostrava Badminton Klub30
220.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk29
221.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.25
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.25
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové25
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Volejníček Lukáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
232.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka22
233.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže20
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 20
237.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš18
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 18
239.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.15
240.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.13
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem13
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín13
247.Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
249.Stumpf Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
250.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most9
1.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.3364
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava3364
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2586
4.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2466
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha2466
6.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1936
7.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1912
9.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1836
10.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1804
11.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1754
12.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1736
13.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1600
14.Altera Jan2004 BaC Kladno1536
15.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1450
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1450
17.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1436
18.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1400
19.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1344
20.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1300
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha1300
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha1300
23.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1252
24.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha1250
25.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1224
26.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1208
27.Oros Marek2003 Super Stars Most1186
28.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1162
29.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1150
31.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1100
32.Port Jan2003 Super Stars Most965
33.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 950
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové950
35.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem900
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem900
37.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most839
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice839
39.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha838
40.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.816
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.816
42.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.802
43.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
44.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.784
45.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš775
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš775
47.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha750
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha750
50.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha739
51.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.737
52.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka714
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice714
54.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton700
55.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha689
56.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná663
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.663
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.663
59.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.650
61.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA638
62.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.615
63.Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.614
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.614
65.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš594
66.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice588
67.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.583
68.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha566
69.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.563
70.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.560
71.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.553
72.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha543
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 543
74.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.536
75.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň533
76.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.530
77.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha525
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.525
79.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.514
80.Matiska David2004 BK ARION PRAHA500
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII500
82.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem492
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem492
84.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.488
85.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.486
86.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
87.Hora Aleš2003 Super Stars Most458
88.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA441
89.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.439
90.Janáček David2004 BK ARION PRAHA416
91.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.403
92.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem392
93.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno375
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
95.Vlasák David2004 Super Stars Most370
96.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 366
97.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.363
98.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice360
99.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.356
100.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.350
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.350
102.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.339
103.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.328
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.328
105.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Kóňa Jan2004 Super Stars Most320
107.Metlický Jakub2003 TJ Sokol Doubravka300
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA300
110.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.286
111.Kazík Matěj2005 BaC Kladno275
Solar Jan2005 SK Prosek Praha275
113.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.271
114.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.264
115.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
116.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice250
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice250
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.250
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.250
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš250
126.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 236
Korynta Martin2004 BaC Kladno236
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 236
129.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.225
130.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš214
131.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.200
133.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most188
134.Hlad Adam2004 BaC Kladno186
135.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava178
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové178
137.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha175
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha175
139.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA174
140.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice164
142.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň157
143.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most156
144.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
145.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.150
Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže150
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže150
Kundrát David2006 Badminton VK Aš150
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín150
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
Suchopár Jan2006 Super Stars Most150
155.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín146
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.146
157.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
158.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha136
160.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.132
161.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.128
162.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany125
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.125
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
166.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice124
167.Jonáš Václav2006 BaC Kladno120
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno120
169.Liu Michael2003 SK Hamr, z.s. 118
170.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš114
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.114
172.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany113
173.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava100
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 100
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.100
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA100
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha100
186.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.92
187.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.86
191.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk78
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná78
195.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.75
196.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň69
197.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 66
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 66
199.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.63
200.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Macháček Radek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže50
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA50
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové50
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Stumpf Michal2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka50
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka50
Tvrdý Michal2003 SK Hamr, z.s. 50
221.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.46
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
226.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš42
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
231.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2004
2.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1986
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1844
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1832
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1736
6.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1708
7.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1700
8.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1686
9.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1625
10.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1608
11.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1328
12.Altera Jan2004 BaC Kladno1300
13.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
14.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1150
15.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1101
16.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1100
17.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1052
18.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha950
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha950
20.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha914
21.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.900
22.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.889
23.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice875
24.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.850
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 850
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha850
27.Oros Marek2003 Super Stars Most790
28.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha766
29.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.729
30.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka689
31.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton686
32.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice668
33.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice667
34.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem666
35.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice664
36.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha650
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové650
38.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.640
39.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň613
40.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.557
41.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.552
42.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.540
43.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.511
44.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most508
45.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš505
46.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.478
47.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha472
48.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice471
49.Port Jan2003 Super Stars Most464
50.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA463
51.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 450
52.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.425
53.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most421
54.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 420
55.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha404
56.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
58.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.396
59.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš382
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha382
61.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha379
62.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.375
63.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem370
64.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.368
65.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha366
66.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.360
67.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice350
68.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.342
69.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš339
70.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.335
71.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem328
72.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.325
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII325
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha325
75.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.313
76.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha308
77.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA300
80.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha295
81.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.292
82.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.278
83.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno275
Matiska David2004 BK ARION PRAHA275
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA275
86.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
87.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice250
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
89.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.242
90.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže236
91.Jonáš Václav2006 BaC Kladno230
92.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň225
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.225
94.Kóňa Jan2004 Super Stars Most217
95.Vlasák David2004 Super Stars Most215
96.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice213
97.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.204
98.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín200
100.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.186
101.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
102.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.179
103.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.178
104.Janáček David2004 BK ARION PRAHA175
105.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.171
106.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.166
107.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem159
108.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha154
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš154
110.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
111.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava150
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Solar Jan2005 SK Prosek Praha150
116.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
117.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.142
118.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové140
119.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka138
120.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany132
121.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
122.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Hora Aleš2003 Super Stars Most125
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
125.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno120
126.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
127.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš116
128.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha109
129.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš108
130.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Dang Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kundrát David2006 Badminton VK Aš100
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most100
Suchopár Jan2006 Super Stars Most100
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha100
141.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín96
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 96
143.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem92
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.92
145.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
148.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
151.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň69
152.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 66
153.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany63
154.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most54
155.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava50
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže50
Haratyk Jan2003 BC 66 Ivančice50
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.50
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 50
Korynta Martin2004 BaC Kladno50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.50
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš50
176.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
178.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice42
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
182.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.37
183.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Kazík Matěj2005 BaC Kladno25
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka25
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
190.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.12
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ141
2.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2702
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2024
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1992
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1824
6.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1650
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1648
8.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1540
9.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1436
10.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1400
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
12.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.1300
13.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1236
14.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1201
15.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
16.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1176
17.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1175
18.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1158
19.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1150
20.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1115
21.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1100
22.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1002
23.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha975
24.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 952
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.952
26.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.865
27.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.850
28.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 775
29.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.724
30.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka700
31.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky652
32.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.650
33.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.639
34.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice625
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice625
36.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice624
37.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.605
38.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most600
39.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha597
40.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice586
41.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem578
42.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha564
43.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.548
44.Benediktová Klára2005 USK Plzeň536
45.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.525
46.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.515
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha515
48.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín514
49.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha506
50.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha500
51.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha499
52.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.467
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.467
54.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem464
55.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice448
56.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín446
57.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most438
58.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.432
59.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem428
60.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.426
61.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice424
62.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.422
63.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.418
64.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.413
65.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem403
66.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš400
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.400
68.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.368
69.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.364
70.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha363
71.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.357
72.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.345
73.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice338
74.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
75.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.334
76.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem325
77.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice323
78.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka306
79.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 302
80.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha300
82.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most296
83.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem292
84.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem278
85.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš274
86.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice268
87.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.263
88.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice256
89.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice250
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
91.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.249
92.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.247
93.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš244
94.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.243
95.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.232
96.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha228
97.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín221
98.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha219
99.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.217
100.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň213
101.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.209
102.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.200
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
104.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš199
105.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 193
106.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem192
107.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.188
108.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.183
109.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka171
110.Jonášová Klára2006 BaC Kladno170
111.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice163
112.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.156
113.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice153
114.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.151
115.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.150
Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany150
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.150
119.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.149
120.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň147
121.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno145
122.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha144
123.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš141
124.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice138
125.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic133
126.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany132
127.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.130
128.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.126
129.Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha122
130.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
132.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha116
133.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové100
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka100
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
142.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže97
143.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové90
144.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
146.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.87
147.Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš83
148.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.82
149.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín78
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou78
153.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
154.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.71
155.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň63
Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.63
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha63
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most63
159.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha54
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou54
161.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
162.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice50
Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.50
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
171.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.46
173.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.45
174.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
175.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka38
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň38
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš38
180.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany33
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka33
182.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice32
183.Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany30
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín30
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.30
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
192.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.25
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Tomášková Eva2003 BaC Kladno25
195.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
197.Javorská Anna2004 USK Plzeň20
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka20
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.20
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2624
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2624
3.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2540
4.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2436
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2436
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2358
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2312
8.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1712
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1712
10.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1600
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1600
12.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1558
13.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1508
14.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1389
15.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1336
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1336
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1336
18.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1301
19.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1286
20.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1254
21.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1252
22.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.1250
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1250
24.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice1239
25.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1236
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1236
27.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1208
28.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1101
29.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1100
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1100
31.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1050
32.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem1000
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1000
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem1000
35.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.990
36.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice986
37.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.950
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.950
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.950
40.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 938
41.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha925
42.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.912
43.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.888
44.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka839
45.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem838
46.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most827
47.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha825
48.Benediktová Klára2005 USK Plzeň789
49.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 780
50.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice763
51.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín703
52.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most675
53.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha667
54.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.639
55.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.636
56.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most625
57.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín611
58.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.586
59.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most575
60.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.567
61.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš564
62.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.563
63.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha558
64.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš552
65.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.539
66.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.538
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.538
68.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem528
69.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.525
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.525
71.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 514
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem514
73.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice512
74.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.503
75.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice500
76.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice489
77.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň456
78.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.453
79.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš452
80.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.450
81.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha449
82.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha444
83.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka440
84.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem434
85.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.428
86.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha417
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.417
88.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.416
89.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 414
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.414
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš414
92.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.413
93.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.380
94.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.367
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.367
96.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
97.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.350
98.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha340
99.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 336
100.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.334
101.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín311
102.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.292
103.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš290
104.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice277
105.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice275
106.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.264
107.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.250
Boháčková Zuzana2007 SK Brno Slatina, z.s.250
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové250
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha250
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha250
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha250
114.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 243
115.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
116.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha226
117.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice218
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice218
119.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.200
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice200
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.200
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Trang Ha Thi2004 Badminton VK Aš200
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
127.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka199
128.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš190
129.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA188
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň188
131.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže186
134.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.184
135.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.180
Jonášová Klára2006 BaC Kladno180
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno180
138.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
139.Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
140.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most150
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava150
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava150
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.150
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha150
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most150
148.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice138
149.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany132
Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha132
151.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín114
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
154.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka113
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka113
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka113
157.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice112
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky112
160.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice100
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice100
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň100
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.100
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
177.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha90
178.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany88
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha88
180.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.86
181.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
184.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany63
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka63
186.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno50
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
194.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice44
195.Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
197.Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany38
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany38
199.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1844
2.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1708
3.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1700
4.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1686
5.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1624
6.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1612
7.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1558
8.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1542
9.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1502
10.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1496
11.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1440
12.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1250
13.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1200
14.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1160
15.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1150
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1150
17.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1063
18.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.1050
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1050
20.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1000
22.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice915
23.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.900
24.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem828
25.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.825
26.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem816
27.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové804
28.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 788
29.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín774
30.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.700
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 700
32.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.692
33.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.686
34.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.675
35.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.657
36.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice650
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.650
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha650
39.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.636
40.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.624
41.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.602
42.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most588
43.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 575
44.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.564
45.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha550
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
47.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš546
48.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha527
49.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha524
50.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.517
51.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha516
52.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.514
53.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.502
54.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem492
55.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice481
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.481
57.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most475
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.475
59.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.471
60.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka467
61.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.464
62.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha446
63.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem445
64.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.425
65.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha417
66.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky400
67.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice396
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín396
69.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem392
70.Benediktová Klára2005 USK Plzeň386
71.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most378
73.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha375
74.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice363
75.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 354
76.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.350
77.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.346
78.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem342
79.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem330
80.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem328
81.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice325
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.325
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.325
84.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice318
85.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.303
86.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno300
87.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.295
88.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 271
89.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 268
90.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš267
91.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.254
92.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.253
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš253
94.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice250
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha250
97.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín246
98.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice236
99.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice230
100.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.228
101.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha225
102.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.220
103.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.214
104.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.205
105.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
106.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.200
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.200
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha200
109.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 192
110.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš190
111.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.185
112.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.181
113.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.179
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.179
115.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice175
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno175
117.Jonášová Klára2006 BaC Kladno170
118.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš154
119.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice152
120.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice150
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava150
123.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
124.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha140
125.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.137
126.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže136
127.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
128.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
129.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.104
130.Boháčková Tereza2005 SK Brno Slatina, z.s.100
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň100
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň100
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most100
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.100
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš100
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.100
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
141.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň91
142.Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
143.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka86
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
145.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha78
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
150.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové75
151.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany63
152.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha55
153.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Kniezková Kateřina2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava50
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice50
Průšová Viktorie2004 Sokol Radotín Meteor Praha50
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most50
170.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA46
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
173.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou42
174.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka38
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka38
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň38
177.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice32
178.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.25
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka25
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC01.09.2018
2GPC U17 - otevřený - KladnoC02.09.2018
3GPC U17 - otevřený - LanškrounC02.09.2018
4GPC U17 - otevřený - Ústí nad LabemC08.09.2018
5GPC U17 - otevřený - JihlavaC08.09.2018
6GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
72. GPB U17 - Ústí nad LabemB23.09.2018
8GPC U17- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
9GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
10GPD U17 - TáborD20.10.2018
11GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC21.10.2018
12OP U17 - BrnoSKP03.11.2018
13GPC U17- otevřený - MostC03.11.2018
14GPC U17 - Plzeň MalešiceC10.11.2018
15OP U17 - Plzeň DoubravkaSKP17.11.2018
16OP U17 - Rychnov nad KněžnouSKP17.11.2018
17GPC U17- kvalifikační - BrnoC17.11.2018
18OP U17 - MostSKP17.11.2018
19OP U17 - Benátky nad JizerouSKP17.11.2018
20OP U17 - České BudějoviceSKP18.11.2018
21OP U17 - OlomoucSKP18.11.2018
22GPD U17 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
23OP U17 - Praha VinořSKP24.11.2018
24Vánoční turnaj GPC U17 - KlimkoviceC24.11.2018
25MČR U17 - Brno - SlatinaMČR09.12.2018
26GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
27GPC U17 - Český KrumlovC12.01.2019
28GPC U17- otevřený - Ústí nad LabemC12.01.2019
29GPC U17 - PlzeňC12.01.2019
30GPC U17 - otevřený - OsíkC19.01.2019
31GPC U17- Praha - Praha HamrC27.01.2019
32GPC U17 - Králův DvůrC27.01.2019
33GPC U17 - PodivínC02.02.2019
34GPC U17 - OpavaC03.02.2019
351. GPA U17 - Hradec KrálovéA17.02.2019
36GPC U17 21. Witte Cup Nejdek - NejdekC02.03.2019
37GPD U17 - ŠumperkD03.03.2019
38GPC U17 - otevřený - MostC09.03.2019
39GPC U17 - otevřený - Praha ZMC10.03.2019
40GPC U17 - ChropyněC10.03.2019
41GPD U17- otevřený - Ústí nad LabemD16.03.2019
42GPC U17 - AšC17.03.2019
431. GPB U17 - DobřanyB24.03.2019
44GPC U17 - LiberecC30.03.2019
45GPC U17 - Karlovy VaryC06.04.2019
46GPC U17 - otevřený - KlimkoviceC06.04.2019
47GPC U17 - otevřený - KladnoC07.04.2019
48GPC U17 - otevřený - Hradec KrálovéC13.04.2019
49GPC U17 Radotín Cup - Praha RadotínC14.04.2019
50GPC U17 - Plzeň Bílá HoraC20.04.2019
51GPC U17- Praha - Praha HamrC27.04.2019
52GPC U17 - OlomoucC27.04.2019
53GPC U17 - MostC27.04.2019
54GPC U17 - České BudějoviceC27.04.2019
55GPC U17 - IvančiceC28.04.2019
56GPD U17 - TáborD04.05.2019
57GPC U17 - Benátky nad JizerouC04.05.2019
582. GPA U17 - Praha HamrA19.05.2019
59OP U17 - KladnoSKP26.05.2019
60GPC U17 - otevřený - Praha VinořC26.05.2019
61GPC U17 - ChropyněC08.06.2019
622. GPB U17 - PardubiceB09.06.2019
63GPC U17 - otevřený - Praha LužinyC09.06.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading